למה ארז לא? – דורון גולן

אין הפתעות בחצאי הגמר בכדורסל.

P427156

 

ערב חצאי גמר גביע המדינה בכדורסל אתמול הוכיח דבר חשוב, יש לנו כדורסל מעבר למכבי תל אביב, בעיקר השנה.

רבים ציפו שהמשחק הראשון אתמול בין הפועל ת"א לאילת יהיה המשך ישיר למה שהפועל עושה השנה בליגה עם ההגנה הבלתי מתפשרת שלה בתוספת תנועה נהדרת בהתקפה ששנים לא נראתה כאן כך שבלי הרבה בעיות היא תעלה על חשבון אילת למעמד הגמר ביום חמישי ולדרבי החם והמיוחל,במיוחד עם צבא אדיר ביציעים שהגיע בכמויות והרשים בתצוגת עידוד לאורך כל שלבי המשחק.

אלא שבפועל היו עוד כמה דברים בדרך. לצערם של האדומים מתל אביב רביב לימונד, השחקן הכי טוב השנה בליגת העל, בדיוק חזר מפציעה שהכבידה עליו ועל הפועל כאחד שכן במשחק של אתמול מה שאילת עשתה כדי לעצור את המוח ההתקפי של ארז אדלשטיין היה להשתמש בהגנה האזורית המתחלפת ובכך לסתום את הצבע לכל מיני טיולים מוכרים של השחקנים באדום.

בערב כזה לימונד בכושרו מלפני שלושה שבועות היה מאוד עוזר עם החדירות האגרסיביות שלו לסל בנוסף ליכולת הקליעה מחוץ לצבע הנהדרת שהוא מציג בינתיים אך ככל הנראה הוא עדיין מעט חלוד ואולי גם לא החלים לחלוטין.

אני חשוב שהטעות המרכזית אתמול של אדלשטיין הייתה ההתעקשות על ניסיונות הקליעה מרחוק בכדי לייצר משחק מהיר עבור קבוצתו אך מה שזה גרם היה בעיקר להתקפות מהירות של אילת מהצד השני ופער עשר נקודות במחצית.

למחצית השנייה חשבתי שהפועל תעלה אגרסיבית הרבה יותר עם רצון ללכת פנימה אך בפועל קיבלנו אותה מבולבלת מאוד בשני הצדדים ואת אילת, ובמיוחד את יינסי גייטס המצוין שקלע 19, מגדילה את יתרונה עד 25 נקודות בשיא. כאן סוף סוף החזיר ארז את יותם שירן שסופסל מוקדם יותר עקב זריקה טיפשית, העלה את טמיר אריאלי במקום לימונד ונתן לבראון ולהארפר להשתולל.

זה היה יכול להיגמר באסון אבל למזלם של הפועלים הסטטיסטיקה התיישרה קצת והפער צומצם עד לשבע נקודות 4 דקות לסיום. מכאן זאת כבר הייתה סוג של מטוטלת של עונשין לאילת וניסיונות התקפה של הפועל, שביום שבו לימונד ושולדבראנד לא באים למשחק ומתן נאור נפצע במחצית הראשונה, כנראה שאין לה הרבה מה לעשות מול החבורה המוכנה של קטש.

*

על המשחק של מכבי לא אדבר הרבה אלא רק כמה נקודות קטנות.

  1. שון דאוסן מתפתח להיות לברון הישראלי, ולא רק בגלל הלוק.
  2. קבוצה שמאמן אותה צביקה שרף לא יכולה להציג הגנה של נערות ב במיוחד ביום שבו היא מציגה שורה סטטיסטית דומה מאוד למכבי(מלבד באחוזים ל 2 הפערים מזעריים)
  3. הרגע שבו גיא פניני, לוכד הנאצים והאונקולוג הידוע, יניף את גביע המדינה ביום חמישי יהיה רגע עצוב לכדורסל הישראלי כך שנותר לקוות להמשך קסמיו של עודד מלך ישראל. אז אם נסכם-יאללה הפועל אילת.                                  ‏
אז מה פרגוסון?
Why not us?

56 Comments

ויקטור מורוז 4 בפברואר 2014

בנוגע לנקודה C שלך, על מי אתה בא לעבוד? גם אם יוגב אוחיון היה מניף את הגביע (שמכבי טרם זכתה בו, אבל זה לא מעניין אותך) זה מבחינתך רגע עצוב לכדורסל הישראלי.

תולעת 4 בפברואר 2014

זה דווקא רגע מאושר בשבילם, ככה הם יכולים להמציא סיבות לשנוא את מכבי. פתאום כינויים ואיחולי מחלות מטרידים את ציפור נפשם הרכה.

dht r 4 בפברואר 2014

מפתיע שאתכם זה פתאום לא מטריד

תולעת 4 בפברואר 2014

אם ב"אתכם" אתה מתכוון למועדון מכבי ת"א, אז זה באמת הטריד וגיא פניני נענש בחומרה רבה. מה מועדון הפועל ת"א עשה לגבי קריאות מהסוג הזה?

דגש 4 בפברואר 2014

מה זאת אומרת בחומרה רבה? מכביסט שסרר עונשו הראוי הוא הרס הקריירה, איסור להתראיין, גירוש מהקבוצה ומהנבחרת, הידרדרות לליגה השנייה, הפועל תל אביב תאסוף אותו, מדבר נגד מכבי, קולע נגדה 30 נקודות.

לפחות מזה אי אפשר לקרוא "חומרה רבה".

dht r 4 בפברואר 2014

אני מתכוון בעיקר לאוהדים, אלו המוטרדים כל כך מקיומם של שרי השואה ומבזי המתים, אותם אלו ששכחו שגם פניני נכנס לליגה הזאת, גם אם הוא עדיין רוקי.
ובקשר אליו, הוא אדיוט וכל מה שקרה לו הוא הביא על עצמו.
אין ספק שהוא חצה גבול, אבל אני לא מוטרד ממה שהוא אמר (הרי אני יושב ביציע עם חלאות מזן נמוך בהרבה) והתגובות כלפיו וההדרדרות שלו בעיקר משעשעות אותי, כך יעשה לקפטן של היריבה העירונית, במיוחד שהוא כזה פתאטי.
כל משחק, מרמהש בבלומפילד עד חצי גמר גביע לפני דרבי, מאה איש שרים שואה למכבי וכל משחק אלף איש שורקים בוז, השימוש בזה נהיה מאוס, כמו ההאשמות הרגילות נגד גזענות אצלכם. ההשוואה שלך בין טיפול בקהל לטיפול בשחקן מיותרת מאוד.

dht r 4 בפברואר 2014

והמועדון עושה מה שהוא צריך לעשות, לפני המשחק קמפיין למניעת שימוש במושגים מהשואה להקנטת היריב, בסוף המשחק להעניש את הקפטן

תולעת 5 בפברואר 2014

לא הבנתי ממה הסקת שהם "שכחו". המועדון טיפל בהתנהגות של פניני, ולפחות בעיני זה מספיק טוב. ההשוואה היא לא בין "קהל" ל"שחקן" אלא בהתנהגות של מועדון כלפי התנהגות כזו של כל מי שהוא חלק ממנו. אבל כשנוח אז קהל הוא רק קהל, כשנוח זאת "קבוצת האוהדים הראשונה" או משהו כזה.

אר 5 בפברואר 2014

מה בדיוק הטריד? שהטלויזיה תפסה אותו? פעם ראשונה שהם נתקלו בפניני? הוא לא היה קפטן? נענש עאלק.

אורן 4 בפברואר 2014

היה חרא אתמול.באסה אמיתית.לא ברור איך הפועל הגיעה כל כך לא מוכנה למשחק שיא שכזה.סחטיין על קטש-עשה אתמול בית ספר לאדלשטיין.לצערי,למדו את הפועל.אם מחזירים באותה אגרסיביות כמו שהפועל נוקטת,ובשילוב של הפציעות(בכל מקרה היינו מפסידים),אז אין לנו כל כך הרבה סיכוי.
ודאוסן-ואוו.איזה כשרון.ממזמן לא ראיתי ילד בן 19 משחק עם כל כך בטחון.הוא זורק מתי שהוא רוצה ולא דופק חשבון לזרים לידו.אם טיפה יעבוד על היד-חבל על הזמן.הרבה זמן לא היה שחקן ישראלי עם פוטנציאל כזה.

איציק 4 בפברואר 2014

דאוסן לא עובד עם הרגלים בהגנה. אם משהו יישר אותו בעיניין הוא באמת יהיה גדול. קבלת החלטות שלו מצריכה קצת סידור בראש, אך כאן אני מאמין שהגיל והניסיון יעשו את שלהם.
חוץ מזה, היה ערב נהדר מכל הבחינות :-)

יוני (המקורי, מפעם) 4 בפברואר 2014

היית באולם?

איציק 4 בפברואר 2014

אם היתי באולם זה לא היה ערב נהדר;)
בקושי הספקתי להגיע הביתה לטלויזיה… האם קשר בין העובדה לכך שלא היתי באולם לתגובה שלי?

אורן 4 בפברואר 2014

אני כן הייתי באולם.ואיציק,עזוב אותך שמחה לאיד היום.אשכרה מבאס באמת.

איציק 4 בפברואר 2014

כך את הבאסה בסבבה. האמת, הדבר המבאס באמת היא הפציעה של מתן נאור. יותר מידי שחקנים נפצעים בזמן האחרון: נתן, לימונד, גימס, שחורצי, רוט… ב-NBA אומרים שזה בגלל העומס, מה הסיבה בארץ… הכנה לקויה? הרי העומס לא משהו אם נשווה לא עם NBA כי אם ספרד, רוסיה…

אורן 4 בפברואר 2014

לגמרי עומס.להפועל יש סגל קצר.הדקות שמשחקים 6 השחקנים הראשיים,רבות מדי.תוסיף לזה את הארסיביות שהפועל משחקת-מתכון קלאסי לפציעה.מקווה שזו הפציעה האחרונה.בשורה התחתונה-יש לנו דרבי חוץ ואת ירושלים בחוץ-שני משחקים שגם ככה הסיכויים שהיינו מנצחים מאד נמוכים.ואם כבר פציעה שתהיה לפני הפלייאוף.מצד שני,הלחץ על השחקנים האחרים יהיה יותר גדול.נקווה לעבור בלי שום פציעה.ושוב,בית ספר לכדורסל של קטש אתמול.אגרסיביות מצויינת.ריספקט.

איציק 4 בפברואר 2014

אני יכול להזדהות איתך, אבל זה לא מסביר פציעות רבות בשאר הפציעות. למכבי יש סגל ארוך, לחיפה גם די ארוך ועומס סביר במוסגים אירופאים.

רועי 4 בפברואר 2014

אם וכאשר פניני יניף את גביע המדינה וילחץ את ידו של שמעון פרס, אני מציע להפוך את היום הזה ליום אבל לאומי.
אפשר גם שבמקום נגינת we are the champions המסורתית, תישמע צפירה במשך דקה, על מנת שנוכל כולנו להרכין את ראשנו.

עוד פאתט שמונע משנאה טהורה.

אזי 4 בפברואר 2014

לוכד נאצים ואונקולוג. אהבתי.
אני מניח שאתה מרפרר לאיך שהוא קילל את… נו.. איך קוראים לו.. השבדי הזה.. או שהוא ישראלי? אני כבר לא זוכר.. אבל בטח התכוונת לזה. (הוא זר שתופס מקום של ישראלי או ישראלי שתופס מקום בנבחרת שבדיה? עוד לא הבנתי).

גיא פניני קילל שחקן.
הוא קילל שחקן בצורה שלא מתאימה למגרש כדורסל והושעה.
הוא פאקינג הושעה!! כי הוא קילל שחקן!
היה. נגמר. צאו לעצמכם כבר מהתחת.

זה הקפטן. זאת הקבוצה. תתחילו להתעסק בכדורסל!

גיל מזימבבואה 4 בפברואר 2014

לדעתי גם רמי גוט היה חסר להפועל.
אפילו ארז לא השתמש בפצועים כתירוץ.
הרבה משפטים בטור הזה היה טוב אם לא היו נכתבים.

דורון גולן 4 בפברואר 2014

גיל
הבאתי את הפציעה של רביב לימונד לכתבה הזאת כי אני חושב שאי אפשר להתעלם בערב כזה מנקודה חשובה כ"כ לגבי השחקן הכי יעיל בליגה עד עתה.
אשמח אם תחלוק איתי את דעותיך לגבי המשטפטים האחרים שלדעתך לא היו צריכים להכתב…

חברי הטוב משכבר הימים 4 בפברואר 2014

בוא נגיד את זה בצורה מסודרת.
גיא פניני השתמש נגד שולדברנד בשפה לא ראויה. מצד שני, הרבה ישראלים משתמשים ב'נאצי"שואה' כמטבע לשון. לא ראוי להשתמש בביטויים אלה, ואכן גיא פניני נענש על כך, ובצדק.
מצד שני, הדברים לא נאמרו מעל במה ציבורית. הדברים נאמרו כחלק מטראש-טוק. לכן, המחיר הציבורי שגיא פניני צריך לשלם, אמור להיות פרופורציוני לנסיבות האלה.
וזה אומר, שאחרי שהוא ריצה השעיה וקנס משמעותי, הוא שילם את המחיר הציבורי, וזאת מכיוון שהמעשה שלו לא היה במרחב הציבורי.
לגבי הסיפור עם מאריץ', אני לא יודע. אני מודה שאני אוהד מכבי, אבל אני גם משתדל להיות אובייקטיבי. לא ראיתי שם משהו שהיה חד-משמעית מכוון.
אבל בלי קשר, חסרים שחקנים שבמהלך משחק פגעו בצורה מכוונת בשחקנים אחרים? זה מעשה אסור, אבל הטענה כאילו קרה פה משהו שלא ראתה עין מעולם, היא קצת מוגזמת. מה גם שלמיטב זכרוני, גיא פניני לא מחזיק בהיסטוריה של פגיעות-פיזיות-מכוונות-שחורגות-באופן-בוטה-מהמקובל.
הטיעון האחרון הוא על פי הזיכרון, אשמח לקבל תיקונים.
מכאן ועד לבוא ולדבר על "רגע עצוב לכדורסל הישראלי"- אין שום קשר.

רועי 4 בפברואר 2014

שלא יבלבלו אותך, כל זכיה של מכבי בתואר כלשהו היא רגע עצוב לכדורסל הישראלי לשיטתם.
פניני הוא התירוץ התורן.

חברי הטוב משכבר הימים 4 בפברואר 2014

בכל זאת, חשוב להגיב בצורה מנומקת ושקולה.
תרומה מינימלית לשיפור תרבות השיח בספורט הישראלי.

ויקטור מורוז 4 בפברואר 2014

+1

סתמאחד 4 בפברואר 2014

זה מה שאמרו אנשי מכבי לאחר העבירה הגסה שביצע פניני על ליאור אליהו בשנת 2007.
שמעון מזרחי : ״אני חושב שזו לא היתה עבירה אלא הורדת זקיף מכוונת ומתוכננת, שעלולה היתה להשבית את ליאור אליהו מפעילות לתקופה מאוד ארוכה.ספורטאים לא מתנהגים ככה לספורטאים אחרים ושום התנצלות שלאחר מעשה לא יכולה לכפר על דבר כזה. השופטים היו צריכים להרחיק אותו במקום. אני לא מבין מדוע המאמן שלו לא להוציא אותו מהמגרש, עצם השארתו היתה יכולה לגרום לפרובוקציה גדולה".
עודד קטש : ״העבירה של פניני היא אחד הדברים המכוערים שראיתי. מה שהוא עשה לא מקובל, זה מוריד לי ממנו מבחינת האישיות, הוא חצה את הקו. מישהו צריך להרים את הכפפה ולהטיל עליו עונש מרתיע"
מועדון האוהדים של מכבי ״הלב הצהוב״ : ״אין ספק כי ההיסטוריה של גיא פניני כשחקן כדורסל מלאה ורציפה בתקריות ברוטליות ופרובקטיביות, וכי השחקן מעורב בחלק לא קטן מהמקרים המכוערים בכדורסל הישראלי בשנים האחרונות.הפגיעה הנוראית אתמול בליאור אליהו היתה עוד מעשה שפל מצידו של פניני, והיתה יכולה להגמר באסון לא רק לאליהו מבחינה אישית ולמכבי מבחינה קבוצתית, אלא כאסון לכדורסל הישראלי. אנו מבקשים להרחיק את גיא פניני לתקופה ארוכת טווח".

רועי 4 בפברואר 2014

לא בפעם הראשונה שאתה מביא את הדברים האלה, ואני אענה לך שוב.
איפה היו כל הנשמות הטובות בתקשורת באותה עת ? ישבו בשקט וסתמו את הפה.
אז בבקשה, עכשיו שהוא במכבי, תשבו בשקט יפה יפה כמו שידעתם אז ותסתמו את הפה.

סליחה על הבוטות, אבל זה עבר כל גבול.

(ועדיין, בינתיים מכבי היא היחידה שהשעתה אותו, הפועל ירושלים בזמנו לא עשתה כלום, אוי הצביעות.)

חברי הטוב משכבר הימים 4 בפברואר 2014

אתה מתכוון לעבירה הבאה?
http://www.youtube.com/watch?v=kRAhqn7MDJU
אתה לא שמעון מזרחי, לא עודד קטש ולא מועדון האוהדים "הלב הצהוב". אתה יכול להחליט בעצמך.
תראה את הוודיאו הזה, בלי להט הרגע, במבט של 6-7 שנים לאחור.
זאת עבירה קשה, שנמצאת בקצה האלים של העבירות שקורות במהלך משחק. אבל היא ללא ספק בפנים. ממש לא בסגנון הנגיחה של זידאן, הזינוק של רון-מטא-וורלד-פיס-ארטסט, וגם לא קרוב לזה. מהלך אלים, שקורה תוך כדי רצף המשחק.
ואחרי זה, האם אפשר להגיד שגיא פניני הוא שחקן עם היסטוריה של אלימות שלא כחלק מהמשחק?
גם בהנחה שהעבירה על מאריץ' היתה מכוונת (ולפי ההנחה הזאת, היא לא נעשתה כחלק מהמשחק), האם העבירה ההיא על ליאור אליהו מספיקה כדי לקבע את גיא פניני בסטטוס של שחקן שמרביץ שלא כחלק ממהלך המשחק?
כדורסל הוא משחק שכולל מגע פיזי באופן מובנה. יתירה מכך, אפילו ביצוע עבירות הוא, בסופו של דבר, עוד שיקול. על פי התפיסה המקובלת, עבירה היא נשק טקטי, ולא מעשה ספורטיבי שלא ייעשה.
על הרקע הזה, האם שחקן שבאופן כללי משחק בסגנון אלים, אבל בתוך הגבולות המקובלים, הוא עד כדי כך בושה, שמדובר ב"יום עצוב לכדורסל הישראלי"?
אתה רשאי להגיד שכן, ושאתה עקרונית דורש ממאמנים לחדול לאלתר משימוש בעבירות כטקטיקה. אני מסופק אם זו הגישה הרווחת.

משיח 5 בפברואר 2014

תודה על הלינק, מדברים בדה באזר המון על פניני ובפרט על העבירה הזו ותגובה של שמעון לאחר המשחק.

עכשיו שראיתי שוב את העבירה היא באמת עבירה גסה שעדיף שלא היתה נעשית, אבל זו לא עבירה מחסלת קרירה (דחיפה קטנה של שחקן שרץ במהירות לסל הרבה יותר מסוכנת), התגובה של שמעון ולהקתו מנופחת כצפוי מהדון

סתמאחד 4 בפברואר 2014

עד לפציעה לימונד ובראון הצליחו להסתיר את הכישלון של אדלשטיין בבחירת הזרים ואת העדר הכישרון ההתקפי בסגל.
אף מאמן אחר (למעט אולי בלאט) לא היה מצליח להוציא יותר מהסגל הנוכחי של הפועל וזו נקודה לזכותו של אדלשטיין שעושה עד עתה עונה מצויינת בהפועל.
מנגד,אף מאמן לא היה בונה סגל כה לא מאוזן ונמנע מהחלפה של הזרים החלשים.
אילו ההנהלה של הפועל היתה כופה על אדלשטיין את החלפתו של קאונסיל בגודס יתכן שהתוצאה אתמול היתה שונה ולבטח הפועל היתה מוסיפה לעצמה כלי התקפי שהיא כה זקוקה לו.
לצערי נדמה כאילו אדלשטיין נהנה מהפוזיציה הזו של אימון קבוצה נחותה מבחינת סגל השחקנים שלה כי הצלחותיה נזקפות לזכות יכולת האימון שלו.
אם אדלשטיין יישאר בהפועל אז הוא יהיה חייב לצידו מנהל מקצועי בעל סמכויות רחבות שיקבל את ההחלטות שאדלשטיין לא מסוגל לקבל באשר להחתמה והחלפת זרים.

איציק 4 בפברואר 2014

לכותב שאינו מבין בין אונקולוגיה לאורולוגיה (אלה אם כן מבדיקתו של פניני גילה למאריץ' גם בעיה אונקולוגית חאס וחלילה), אני רוצה לכתוב שתי הערות:
1. אתמול היה ערב נפלא, ניצחו בדיוק שתי הקבוצות שהיו צריכות לנצח.
2. אתם תהיו לוזרים כל החיים כל עוד תתנהגו כך. צריך גם לדעת לסלוח… אבל אצלכם זה לסלוח לכולם פרט לטעויות שנעשו במסגרת מכבי. שירי השואה אצלכם כמעט נפסקה, יופי, אבל יותר מזה, אלו שהפסיקו לשיר הם אצלכם כבר קדושים, כי מקום בו עומדים בעלי תשובה, צדיקים גמורים אינם עומדים, כל עוד החוזרים בתשובה הם אדומים. אז די עם הצביעות. הלואי ופניני יניף בחמישי גביע, בסוף עונה צלחת, ועל הדרך גם את היורוליג, רק כדי שהצבועים יסבלו.

דורון גולן 4 בפברואר 2014

איציק
אני מניח ששכחת שאונקולוגיה היא חקר הסרטן כי אחרת אני לא מצליח להבין את פתיחת התגובה שלך.
אני מסכים איתך לגבי סעיף 1.
לגבי 2 אני חושב שלא אני מסכים איתך שצריך לרדת כבר מהעניין הזה אבל אני חושב שמה שגיא אמר הוא כתם שלא יורד כ"כ מהר ולהחזיר אותו לתפקיד מייצג וחשוב כ"כ זו טעות במיוחד לאור העובדה שכבר ניפו אותו,אני לא מצליח להבין למה אז זה היה מוצדק ועכשיו לא.

איציק 4 בפברואר 2014

דורון,
1. OK, האונקולוגיה היא בנושא האמירה של פניני. אני חשבתי שהתכוונתה לבדיקה שהוא עשה למארץ' (במתכוון או שלא).
2. אני לא רוצה לומר שזה הדבר הכי איכותי שקרה המינוי שלא, אבל זה גם לא נורא. אני לא יודע כמה זמן הוא צריך להיסתובב עם הקלון, אך אני בטוח שהוא ירדוף אותו גם בגיל 70, אם יעשו איתו ראיון, הכתב בטח יזכיר לו מהתחקיר שעשה, וזה לכשעצמו עונש לא קטן. אני לא רואה (לצערי) היום מישהו במכבי שהיתי נותן לו את סרט הקפטן, וכשהמצב כזה, הבחירה בפניני היא לא אסון גדול. אין במכבי מישהו כמו מתן נאור בהפועל תל-אביב שברור שהוא הקפטן, לטוב ולרע. כשאין בנמצא, אז לוקחים ממי שיש. זה עצוב, אך גם אנחנו צריכים להודות שאין במכבי מישהו שהוא אישיות (להבדיל משחקן). פניני עם כל החסרונות שלו מציג לויאליות מאוד גדולה למועדון ולכן הוא הכי מתאים, לפחות מבחינה זו.

דורון גולן 4 בפברואר 2014

מסכים איתך לגמרי אבל אני עדיין חושב שהיו יכולים לבחור ביוגב או אם כבר הולכים על שחקן זר (מה שלדעתי מוטעה) על דווין סמית'.
לדעתי הסיבה שלא בחרו ביוגב יותר קשורה לסאגת קובאן שהיתה.

איציק 4 בפברואר 2014

אני חושב שיש משקל ללויאליות למועדון בבחירת קפטן. אפשר לומר על פניני הרבה אבל בנושא זה יש לו יתרון על כל אחד אחר בקבוצה. ליוגב יש עוד דרך להוכיח זאת בגלל סיפור קובאן, אבל הוא בדרך הנכונה.
לגבי דווין סמית', גם כאן יש בעיה (ולא שהוא זר). קפטן צריך להיות וינר באופיו. לפניני יש את זה בקילוגרמים. סמית' התקפל בכול הזדמנות כשהכסף על השולחן: שלושה משחקים מול ריאל בשנה שעברה; משחק האליפות מול מכבי חיפה; משחק מול ריאל השנה שיכול לקבוע את ראשות הבית. הוא שחקן נהדר, אבל בנתיים הוא לא זה שיעזור לשתות מהבאר, הוא מאלו שיעזרו להגיע אליה, ושם הוא נעצר.

דגש 4 בפברואר 2014

בחרו בפניני כי הוא שחקן הבית הוותיק (לא אלטיט והררי) היחידי. גם בכדורגל בחרו בייני על פני אלברמן מהסיבה הזו.

דורון גולן 4 בפברואר 2014

אבל גם פניני לא בדיוק נקי מבחינה לויאלית אחרי מה שעשה להפועל ירושלים. אני לא בקר פה את המעבר ההוא ספציפית אבל גם שם זה היה תרגיל סטייל יוגב אוחיון.

איציק 4 בפברואר 2014

דחילק, הילד רצה לחזור הביתה… כמו מרקו שחיפש את אמא. איפה ראיתה שליוגב יש בית בקובאן?

דורון גולן 5 בפברואר 2014

קצת קשה לקרוא למכבי הבית שלו בתקופה ההיא

דגש 4 בפברואר 2014

מה שכתבת זה תלוש ומגמתי.
תלוש – כי ההפסד של הפועל לאילת לא אומר כלום על מכבי תל אביב, והניצחון הקליל עם 99 נקודות דווקא כן אומר (ו11 נצחונות רצופים על קבוצות ישראליות) אז איך חצי הגמר הוכיח ש"יש לנו כדורסל מעבר למכבי תל אביב"? הוא לא. יש כדורסל מחוץ למכבי תל אביב. תמיד היה. ומכבי היא הקבוצה הכי טובה בישראל וראו את זה בחצי הגמר.

מגמתי – כי, טוב אתה לא מנסה להסתיר את זה שאתה שונא את מכבי ומעוניין בכישלונה, נכון? כי אם כן אתה עושה עבודה רשלנית.

דורון גולן 4 בפברואר 2014

קודם כל אם אנחנו מדברים על "כדורסל שיש מעבר למכבי תל אביב" אז אני מאמין שיש קשר לטענה הזאת במשחק שנערך בין שתי קבוצות אחרות.
דבר שני אני חושב שהשנה קבוצות הליגה מראות ניצוצות של כדורסל חכם ובעיקר מפתחות סגנון משחק ברור.
מעבר לכך אני לא חושב שיש בעיה בכך שאני מעדיף את הפועל אילת כזוכה בגביע המדינה ואני בטוח שאני לא כותב הטור הראשון שנוקט עמדה אישית. אין לי שום דבר נגד מכבי תל אביב(אפילו הייתי בלא מעט משחקים שלהם השנה) ומצחיק אותי שאנשים טוענים כך מבלי לדעת. הבעיה היחידה שהתייחסתי אליה לגבי הקבוצה היא סוגיית גיא פניני,שאני סמוך ובטוח שאם שחקן שהוא לא ממכבי תל אביב היה עושה מה שגיא עשה הוא היה מקבל בראש מכל מה שזז בארץ.

דגש 4 בפברואר 2014

א. על כך אמרתי – תמיד היה כדורסל מעבר למכבי תל אביב. המשחק הבינוני בו הפועל הפסידה לאילת לא שינה שום דבר.
ב. אז אתה כן מנסה להסתיר.

רועי 4 בפברואר 2014

קשקוש מוחלט.
כל שחקן אחר מגיא פניני, או יותר נכון, כל שחקן שלא במכבי ת"א, שהיה עושה מה שפניני עשה, הפרשה הזו היתה אולי יום אחד בכותרות אם בכלל.

רועי 4 בפברואר 2014

גם ניסחת את המשפט הזה כאילו פניני לא קיבל בראש מכל מה שזז בארץ.

אר 5 בפברואר 2014

פניני קיבל בראש רק כי הבוס הכל יכול שלו חימם את האוירה לפני הדרבי בדיוק על הנקודות האלו. ופניני יצא טמבל והכניס אצבע משולשת לעין של מר מזרחי. זה הכל. אם זה היה קורה במשחק אחר זה היה מקבל, אם בכלל מעט תשומת לב.

האיטלקי 4 בפברואר 2014

אחלה כתבה! יש לך עתיד באתר הזה!!

ג'וני 4 בפברואר 2014

בשביל ההסטוריה אני מעדיף שאילת תזכה בגביע המדינה הראשון שלה אבל גם אם פניני יניף את הגביע זה יהיה רגע שמח לכדורסל הישראלי.
נמאס מכל האנשים האלימים והפרובוקטיבים שמחפשים את פניני בכל צעד שהוא עושה כאילו שאף שחקן בעולם לא עושה טראש טוק ולא מקלל.
מי זה בכלל יהנותן שולדברנד הזה? שחקן שבדי שמשחק בנבחרת שבדיה ונשוי לאישה ספרדיה.בכיין שתופס מקום של שחקן ישראלי ועוד מתלונן שהכל רע בארץ.
אחרי הכתבה שלו בוואלה אפשר להבין למה פניני נכנס בו .

איציק 4 בפברואר 2014

נכון, לשבדי שנשוי לספרדיה מגיע שיהיה סרטן בראש, הוא הרי לא מייצג אותנו. ואם יש לו ראיון לא מחמיא לטענתך, אז בכלל צריך לארגן לו מישרפה, או תא כלשהו. יצאת גדול ג'וני… גאים בך.

דורון גולן 4 בפברואר 2014

שמע ג'וני גם אני התעצבנתי מאוד אחרי הראיון עם שולדברנד ואני חושב שהוא דיבר שם הרבה שטויות אבל זה לא משנה למי אומרים דברים כאלו זה עדיין חמור.
ואני מבטיח לך שלא ביקרתי את פניני מסיבות אלימות או פרובוקטביות

ג'וני 4 בפברואר 2014

יותר מ400 תגובות בכתבה היו נגד יהונתן
וכן תמכו בפניני
מה תגיד על זה?
אני אומר שפניני עוד היה עדין איתו כי יש דברים שאף אחד לא יודע מה באמת קרה שם בינהם.זה לא שהוא נתן לו מכות או משהו דומה.
הכתבה בוואלה חשפה את פרצופו המכוער יהונתן כעוכר ישראל שמחפש רק את טובתו האישי
בעצמו אמר שהוא יחזור כנראה לחיות לשבדיה.

אורן 4 בפברואר 2014

ג'וני-כרגיל אתה שירה בתנועה.תגיד מה עם ג'מצי?השחקן הכי טוב בארופה אי פעם.ג'וני-בחייאת אתה ג'מצי?
גם ג'מצי לא סובל את שולדברנד.

רועי 4 בפברואר 2014

אוהדי מכבי תל אביב, כצופה מהצד, אתם לא פחות פאתטיים.

דגש 6 בפברואר 2014

פחות ממה?

היסטוריון של ספורט 6 בפברואר 2014

בכל הכבוד ללמונד הוא לכל היותר הישראלי הכי טוב בליגה.
סמית מחיפה בכמה דרגות מעל כולם כולל לימונד

דורון גולן 6 בפברואר 2014

סמית הוא השחקן המוכשר בליגה.
המספרים אומרים שלימונד הכי טוב בפועל

Comments closed