סוף סוף – מאיר והבה

glasses

 

מצד אחד נורא משעמם סוף-שבוע בלי כדורגל אנגלי וליברפול אהובתי באדום,מצד שני זה נותן זמן להתכונן למשהו שהתגעגעתי אליו (יחד עם עוד כמה מיליונים ברחבי העולם) במשך שמונה חודשים.

ליגת ה NFL חוזרת.

 *

נכון שמשחק הפתיחה היה כבר ביום חמישי כשסיאטל האלופה די רמסה את הצ'יזהדס של גרין ביי, אך המשחק שבאמת מעניין אותי, הוא המשחק של הניינרס שיוצאים לטקסס למשחק חוץ קשה מאוד בג'רילנד.

משחק מול הקאובויס בטח ובטח אצלם בבית אף פעם לא היה פשוט,במיוחד אחרי משחקי הפרה סיזן שברובם נראינו, אפעס, לא משהו בלשון המעטה. ההגנה חסרה שחקנים חשובים בעקבות השעיות ופציעות, אבל, וזה אבל חשוב, אנחנו מנצחים את זה !

למה ?

 כי יש לנו מאמן טוב יותר.

הארבו הצעיר הוא מהמאמנים הטובים בליגה,הוא יודע להוציא מהשחקנים שלו הרבה יותר מ 100% , מאמן שבנה את הקבוצה הזו לאט ובחוכמה,יחד עם טרנט באאלקי כמובן.

כי למרות הפציעות וההשעיות יש לנו מפלצות בהגנה. אז נכון שאלדון סמית' לא יהיה אבל ג'סטין כן, וגם אחמד ברוקס. נכון שחלק מהמפלצת הדו-ראשית שנקראת וויליס-באומן יהיה חסר אבל פטריק וויליס לא פראייר. בנוסף הסקונדרי התחזק השנה עם בת'אה, קוקס וג'ימי וורד הרוקי.

*

כי ההתקפה שלנו התחזקה משמעותית.

אם בשנה שעברה בעקבות הפציעה של מייקל קראבטרי, היו ל CK7 שתי מטרות בלבד, וורנון ובולדין. השנה קראבטרי חזר ואליו הצטרפו סטיבי ג'ונסון וברנדון לויד (ברוכים השבים ברנדון). על הקרקע גור ימשיך לחפור (חרזתי ללא כוונה) ולחרוך את הדשא, לה-מייקל ג'יימס יעזור לו לכשיצטרך, ועל הספסל יחכה הייד הרוקי המצוין.

 *

ובנוסף, כי טוני רומו הוא QB משובח, עד לרבע האחרון!

 הימור שלי – 27-21 לניינרס…..

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

עונת המלפפונים 42: חתיכת עונת מלפפונים!
ברס, מחזור 1' - אלון ברק

6 Comments

אודי 6 בספטמבר 2014

בלי קשר למה סן פרנסיסקו שמה על המגרש, ההגנה של הקאובויס כנראה תמשיך להיות בדיחה עצובה (בשביל אוהדים שלהם, כמוני), ודרך נהדרת לשיפור הסטטיסטיקה של QBs שמשחקים מולה. עבר די הרבה זמן מאז שהניינרס ניצחו את דאלאס, לא?

תומאס נוימן 6 בספטמבר 2014

החזרה של קראבטרי היא בעיניי המשמעותית ביותר

שי פרנסיסקו 6 בספטמבר 2014

CK צריך ללמוד לדלג בין המטרות שלו יותר מהר. ולצפות את המהלכים יותר טוב. בלי זה לא יעזור אם בנק המטרות כולל את רייס, מוס ושארפ.

ועדיין, נפרק אותם! 17-7 ניינרס

לא משנה 7 בספטמבר 2014

טור די דל. סן פרנסיסקו ינצחו כי לדאלאס יש הגנה גרועה במימדים היסטוריים. פרנק גור/קרלוס הייד ירוצו כל היום.

יוסי 7 בספטמבר 2014

כאוהד ניינרס אני שמח שקיבלנו את דאלאס. היינו צריכים לפתוח בליוויס את העונה החדשה המבורכת הזו אבל מילא.
היום "מענים" את רומו. 24-10 וכל זאת בהנחה שCK ישחק כמו בחצי העונה הקודמת.

ניינר 7 בספטמבר 2014

קונה את התחזית שלך. מאמין שננצח היום אבל אופתע אם נשתחל לפלייאוף. יש לי תחושה שהעסק יתפרק השנה

Comments closed