ברס: הניצחון על הג'טס – אלון ברק

Red_Star_of_David.svg

 

תמיד כיף לנצח במאנדיי נייט פוטבול.

תוסיפו לזה ניצחון חוץ שני ברצף, שוב פעם בעור שינינו, והתחושה שלי צריכה להיות מצוינת. רק שהיא לא ממש ככה. הסיבה היא שאתמול הג'טס הפסידו את המשחק יותר מאשר אנחנו ניצחנו אותו.

נגד הניינרס ביצענו טעויות ולא שיחקנו במשך מחצית שלמה אבל עשינו את השינוי ההכרחי וניצחנו את המשחק. אנשים יכולים להתלונן על דגלים ושיפוט(יש אוהדים באדום-זהוב שמתלוננים גם ברגע זה)אבל גם מה שעל הרצפה צריך לדעת להרים. אתמול החבר'ה של רקס ריאן לא ידעו איך ומול קבוצה פחות נאיבית הברס היו מפסידים.

עכשיו שלושה דברים לשימור ושלושה דברים לשיפור:

שימור –

  1. ההגנה שלנו חטפה פעמיים, השיגה שלושה סאקים ועצרה(יחסית) את התקפת הריצה הטובה בליגה עד לאתמול. זו לא רק כמות היארדים, מתחת לממוצע בליגה ופחות ממה שהג'טס עשו מול הפאקרס שבוע שעבר, אלא גם שלא היו כמעט מהלכי ריצה גדולים. הפחד מ"כריס וכריס", שהיה לפני המשחק, התפוגג לו די מהר במהלכו.
  2. הרב גוניות בהתקפה שלנו משמחת אותי בתור אוהד ולפי דעתי מפחידה את יריבינו. שבוע שעבר מארשל היה מפלצת ואתמול חושך. אז מה?! ג'פרי ובנט עשו את העבודה וניצלו את נקודת התורפה של הג'טס – סקנדרי חלש. אחרי כל כך הרבה שנים תחת לאבי סמית'(ועם רקס גרוסמן יימח שמו) קשה לי להאמין שההתקפה הזו אינה רק חלום.
  3. משלב מסוים במחצית השנייה ההגנה שלנו כללה חמישה רוקיז(ברוטציה), ועוד שלושה שחקנים להם זו שנה ראשונה בקבוצה, בעקבות הפציעות של שני(!!!) הסייפטיז שלנו. למרות זאת הג'טס עשו טאצ'דאון אחד בלבד משישה ניסיונות בכל המשחק כולל בדרייב הסיום. בעיניי זה מעיד על הכנה מצוינת ובנייה נבונה של הקבוצה. רק שימשיכו להוכיח זאת כל שבוע.

שיפור –

  1. לפני שבוע חשבתי שזו ההגנה המצוינת של הניינרס ומאוד קל להניח שהפעם זה בגלל הגנת הריצה הנפלאה של הג'טס, אבל זה נראה שכרגע אין לנו משחק ריצה בכלל. אני מתחיל לחשוש שהמוח ההתקפי של טרסטמן, עליו דובר רבות, מוכוון אך ורק למסירה אבל ב-NFL זה לא מספיק. צריך ליצור תרגילים חדשים, לעבוד עם קו ההתקפה על פתיחת חורים ולתת גם לקאדים קארי יותר הזדמנויות כי פורטה לבד לא מספיק בינתיים.
  2. נכון שהוא מסר לשני טאצ'דאונים ולא מסר לאינטרספשן אבל ג'יי קאטלר היה מאוד קרוב להפסיד לנו את המשחק אתמול. קודם כל הוא לא נחטף רק בגלל ידי מרגרינה של הקורנרים של הג'טס. שנית, הוא מיהר נורא להתקפל ולחטוף סאק במקום לנסות להחזיק מעמד עוד קצת ולשחרר מסירה, אפילו החוצה. זה נגמר בארבעה סאקים, לא רק באשמתו כמובן, ופאמבל שרק בגלל השופטים לא הפך לטאצ'דאון הגנתי של ניו יורק.
  3. ג'ינו סמית מסר ל-316 יארד. יותר מאשר נגד אוקלנד. אוקלנד! אז נכון, בלי שלושה מארבעה פותחים בסקנדרי שלנו הגיוני שנהיה פגיעים יותר, אבל גם לפני הפציעות הג'טס נשארו במשחק הודות למשחק המסירה שלהם ועוד בלי אריק דקר שנפצע. מי עוד יש שיתפוס כדור אצלם?! אפשר להגיד שמה שחשוב זה שמנענו כניסה לאנדזון ברוב הדרייבים, אבל מול קוורטרבק יותר טוב מג'ינו(ואנחנו משחקים נגד כמה כאלו השנה) זה יהיה הרבה יותר קשה להיחלץ ממצבים כאלו.

עוד שבוע הפאקרס מגיעים לעיר הרוחות ואני מקווה שעד אז לפחות חלק מהבעיות יתוקנו וחלק מהפצועים יחלימו כי בלי סקנדרי שלם מול אהרון רודג'רס מצבנו לא יהיה טוב.

בינתיים יש פחות משבוע לחגוג את הניצחון והמאזן החיובי שלנו

* מי שמחפש מקום לדבר על פוטבול מוזמן לקבוצה בפייסבוק – www.americanfootball.co.il

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

סיכום מחזור 3
השמיים הם הגבול (פוסט לשנה החדשה)

9 Comments

אודי 23 בספטמבר 2014

קאדים קארי היה מפלצת באריזונה, אבל אני תמיד קצת חושש לגבי ראנינג בקס ששחקו להם את הצורה במכללות. הרבה פעמים לוקח איזו עונה להתאושש מדברים כאלה. לפעמים בכלל לא.

urlacher 24 בספטמבר 2014

אז זו הסיבה שטרסטמן מעלה אותו פעם במשחק למהלך אחד?
במחנה אימונים דיברו עליו רק דברים טובים ולא שמעתי מילה על שחיקה. אני לא מצפה מכל שחקן שהיה מפלצת במכללות שיעשה קופי-פייסט ל-NFL אבל אני בטוח שיש לו יכולת. חבל שלא נותנים לו הזדמנות להציג אותה

אודי 24 בספטמבר 2014

אולי זה עניינים שלא קשורים לריצה. הרבה פעמים לרוקיס לוקח זמן להבין איך חוסמים כמו שצריך, ונראה לי בpass-happy offense כמו של הברס, זה לפעמים לוקח זמן להסתגל לתפקיד. אני לא חושב שהוא מפחד לשחוק אותו, אבל הוא כנראה לא סומך עליו

urlacher 24 בספטמבר 2014

יכול מאוד להיות.
מבלי לתת לו דקות משחק, הכוונה יותר מ-5 דקות, הוא לא באמת יכול לדעת מה קארי הבין או לא. הוא רוקי אז הוא צריך איזה כמה מהלכים רק כדי להתעורר.
חוצמזה שאני לא חושב שלטרסטמן יש עוד אופציה. כבר עכשיו קבוצות למדו איך לעצור את פורטה ואם הוא ימשיך ככה(לבד בבאקפילד) לא יעבור הרבה זמן עד שגם הוא ייפצע

אלעד אחד 24 בספטמבר 2014

תודה.
אכן הפסדנו לכם את המשחק יותר מאשר ניצחתם.
כמה הערות:
– המקום הראשון בריצה שהיה לפני המחזור הוא טעות סטטיסטית שתתוקן ככל שתתקדם העונה. כריס ג'ונסון כנראה גמר את הסוס. אולי פאוול יוכל לתת יותר בתור רץ שני.
– לא ברור לי למה, גם אחרי שמארשל סובב שוב את הקרסול, עדיין הג'טס כיסו אותו בדאבל קאברג' והשאירו את ג'פרי באחד על אחד. הוא פשוט חרך אותנו.
– ועוד יותר לא ברור לי איך המחליפים של המחליפים שלכם בסקנדרי עדיין יותר טובים מהרביעיה הפותחת שלנו.
הג'טס בזכות ההגנה, הם קבוצה שכמעט תמיד נשארת איכשהו במשחק. בשנים שעולים לפלייאוף הם בד"כ מוצאים דרך לנצח משחקים כאלה. עכשיו כבר יש לנו שניים רצופים שהיינו יכולים/צריכים לנצח. חבל.
אה, והחטיפות, עם כל הכבוד להגנה שלכם ובמיוחד לפולר, הם על ג'ינו בלבד.
שנה טובה.

urlacher 24 בספטמבר 2014

לא ידעתי שאתה אוהד ג'טס.
בקשר להערות:
– אני עדיין די בטוח שתסיימו גם את השנה במקומות הראשונים. זה הסגנון התקפה שרקס ריאן אוהב – אולד סקול.
זה לא רק הרצים(אייבורי הוא מפלצת וכריס ג'ונסון הוא אחלה של RB שני) אלא גם הקו התקפה.
– מארשל גם שבוע שעבר היה פצוע מול הניינרס וזה נגמר עם 3 TD…חוצמזה שגם ג'פרי קיבל קצת שמירה כפולה למיטב זכרוני וזה נגמר בדרך כלל במסירות לבנט. כולל באחד ה TD שלו.
– קייל פולר נבחר בדראפט כדי להחליף כבר השנה את טילמן וג'נינגס. יש לו פוטנציאל להיות קורנר טוב כמו אחד מהם. חוצמזה אני חושב שזו מנטליות. לפולר, וורין ופריי יש את טילמן על הספסל שידריך אותם. זה גם עוזר.

אני מסכים לגמרי עם התיאור שלך של הקבוצה שלך :)
ובקשר לחטיפות אני לא ממש מסכים. זה לא כאילו ג'ינו מסר בשתיהן לשחקן שלנו שעמד לבד או משהו. ברור שזו טעות שלו אבל צריך גם לדעת איך לנצל טעות כזו.
שנה טובה.

אלעד אחד 24 בספטמבר 2014

בעוונותי אוהד ג'טס.
והפאס ראש שלכם עם אלן ויאנג – מפחיד.

ק. 24 בספטמבר 2014

הג'טס מגדירים לוזריות מהי כל שבוע מחדש

שחר ד. 24 בספטמבר 2014

ברשותך, ארשום את התגובה בדומה לפוסטים שלך :)

שימור:
1. קייל 'פאקינג' פולר.
2. אחמד דיקסון – סוף סוף יש לנו שחקן ספיישל טימס אמיתי.
3. כבר ציינת את זה, עדיף לנצח מכוער מאשר להפסיד יפה.

שיפור:
1. הגנה – מזל שהמשחק היה בלילה ולא רציתי להרעיש, אחרת היו נשברים הרבה דברים בבית…
ההגנה מצליחה לעשות (בממוצע) מהלך אחד נכון לכל שלושה ניסיונות, זה לא יעבוד מול קבוצות אחרות.
כמו כן, קריאת המהלכים של בריגס/ טאקר (מתאם ההגנה) פשוט נוראית. הם כמעט כל הזמן טועים בבחירת המהלכים ונשארים תלויים ביכולת האישית של השחקנים (שמתדלדלת כל שהעונה עוברת…)
2. משחק הריצה – אני מבים שהפולבק שלנו פצוע, אבל ממוחות התקפיים יצירתיים כמו טרסמן וקרומר (מתאם ההתקפה) אני מצפה לחשיבה מחוץ לקופסה. המהלך עם הטאקל בושרוד היה מהלך בכיוון אבל לא מספיק. אי אפשר לנצח כל שבוע כשהקבוצה השניה שולטת בשעון.
3. ספיישל טימס – בתחילת העונה רמזו לנו שזה הולך לקרות, אבל אף אחד לא ציפה לדבר הזה. כל החוליה (מלבד הבועטים וה-LS) פשוט לא מתפקדת וזה לא קשור רק לפציעות.
לדעתי בסוף העונה חייבים לנסות שוב להחזיר את כריס טאבור מקליבלנד…

Comments closed