ברס: לקראת גרין ביי – אלון ברק

seneca

 

לקראת ההפסד בלאמבו

לבחור שבתמונה קוראים סנקה וואלאס.

הפעם האחרונה שניצחנו את הפאקרס, ועוד בלאמבו פילד, הייתה שנה שעברה ובאותו משחק מר וואלאס תפקד בתור הקוורטרבק המקומי אחרי שאהרון רודג'רס נפצע כבר במהלך הראשון של המשחק.

כמובן שהגורם המרכזי לאותו ניצחון שלנו הוא ההבדל העצום בין יכולות המשחק של רודג'רס לאלו של וואלאס אבל יש גורם נוסף. יש הקוראים לזה מנהיגות, חלק קוראים לזה כריזמה. השם לא רלבנטי אלא המשמעות של התכונה הזו והיא לסחוף אחרייך אנשים.

בפוטבול לרוב דרושים לפחות שני אנשים עם יכולת כזו בקבוצה על מנת שהיא תהיה מנצחת, אחד בהתקפה ואחד בהגנה, כאשר מאמן יכול להחליף שחקן במידה והתכונה הזו בולטת אצלו גם כן. אצל גרין ביי מר רודג'רס הוא הבן אדם הזה ובלעדיו שאר חלקי המכונה לא עובדים כמו שצריך.

בשיקגו היה שחקן כזה, אשר לבש את החולצה מספר 54, אבל מאז שהוא פרש חסרה בקבוצה הרוח הזאת.

בעיניי זו הסיבה המרכזית למה אין שום סיכוי בעולם שנצא עם ניצחון מלאמבו פילד גם השנה. אני יכול לציין את המובן מאליו (קוורטרבק עלית שלהם, הגנה נוראית שלנו, אחד האצטדיונים הביתיים בארה"ב, חדר הלבשה מפורק אצלנו מנוהל על ידי צוות אימון חסר ניסיון) אבל כדי שיהיה לנו בכלל שמץ של סיכוי צריך שמישהו יאמין בכך ויצליח להעביר את התחושה הזאת לשאר השחקנים.

עם הניצחון של מינסוטה שבוע שעבר אנחנו רשמית מקום אחרון בבית. כאשר מוסיפים לכך את הרוח השבורה מהתבוסה בניו אינגלנד ביחד עם שבוע ביי, שלפי דעתי רק נתן לשחקנים עוד שבוע של התעסקות בהפסד ובתחושת העליבות העצמית שלהם, אני מכין את עצמי לתבוסה שעוד לא נראתה השנה ב-NFL.

גם אם מספר שתיים-עשרה בירוק-צהוב ייפצע שוב אני לא אהיה מרוצה, ולא בגלל שהשנה מאט פלין חזר להיות המחליף שלו, מכיוון שאני רוצה לראות ברס אשר יכולים לנצח כל קוורטרבק ובכל מקום. כנראה שאיאלץ לחכות לזה לפחות עד שנה הבאה. אני כבר סופר את הפסד מספר שש…

 

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

 

איש האתמול
הדרך למרתון בשעתיים (3)

12 Comments

שחר ד. 9 בנובמבר 2014

אין לי הרבה יותר מה להוסיף…

התקווה שלי שאחרי ההפסד הזה הם יוותרו על הוותרנים שלא מספקים את הסחורה ויתחילו לתת יותר דק' לשחקנים צעירים (מבחינתי שישחררו 10 שחקנים מהסגל ושיחתימו שחקנים מקבוצות האימונים של קבוצות אחרות).

urlacher 9 בנובמבר 2014

מה אני אגיד לך שחר,
לפחות יש מישהו לחלוק איתו את האכזבה :)

גיא 10 בנובמבר 2014

מה שקורה היום עם שיקאגו זה פשוט עצוב.

גלן 10 בנובמבר 2014

לטובת הרצף הטיפולי מבקש שתמשיכו כך גם נגד הליונס. יש דבר אחד שאני לא מסכים איתך.וזאת לאחר דיונים אתיים רבי משתתפים ביני ובין עצמי. אני מעוניין לא לראות את רודגרס על הדשא. חס וחלילה פציעה. משהו אחר, נניח DUI שאחריו הוא יתרום לקהילה . הסיכוי לקבוצה זורמת כל כך קטן בדויזיה והאיש הזה בשתי ידיו מחריב הכל גם בעונות טובות. כשפארב יכניס אותו להיכל הוא צריך לאמר של רגע אחד ארוך , האיש הזה היה יותר טוב משמעותית משניים מחמשת הקב הכי טובים בעידן המודרני.

urlacher 10 בנובמבר 2014

אני ממש ממש לא מופתע. כרגע אלו הם הבדלי הרמות בין שתי הקבוצות וזה הכל מנטלי.
רודג'רס הוא הדבר הכי קר רוח שראיתי בליגה הזאת מזה שנים בעוד קאטלר הוא בדיוק ההיפך.
זה כבר מזמן לא עצוב. סתם צפוי.
אההה וגלן אני באמת מאמין שעד שנגיע לפורד פילד נהיה עם רצף של שני ניצחונות בעוד אתם תהיו עם רצף של שני הפסדים. אני גם די בטוח שאנחנו לא נמשיך בחוסר יכולת של השבועות האחרונים אבל במידה והתחזית שלי נכונה אין מצב שננצח אתכם. לא כי אתם טובים אלא כי אנחנו נשבר תחת הלחץ של להיות מרחק ניצחון אחד ממכם…

מתי 10 בנובמבר 2014

היי, לפחות השבוע הברס עמדו בציפיות, לשם שינוי… שמח שבחרתי בשעות שינה על פני הדבר הזה. אני לא בטוח אם זה יותר גרוע מעונת הפוסט-סופרבול. אז התנחמתי בזה שהיו כמה נמושות גדולות מאיתנו, השנה עדיין מחכה לנו קרב איתנים עם טמפה.

urlacher 10 בנובמבר 2014

הגזמת
אוקלנד, טמפה, אטלנטה, ג'קסונוויל, טנסי והג'טס הן ליגה מתחתינו
ברונקוס, פאטס, פאקרס, איגלס, קארדס, קאובויס, קולטס וליונס הן ליגה מעלינו
ה-AFC צפון הוא ליגה נפרדת מכל שאר ה-NFL ואי אפשר לדעת איך תשחק קבוצה מהבית הזה
כל שאר הקבוצות מתחלקות ביניהן לשבוע יותר טוב ושבוע פחות טוב. רוב השבועות הברס נראו פחות טוב אבל זה בגלל שיש לנו לו"ז מאוד קשה השנה.
כמו שבאתי פסימי(או ריאליסט) למשחק הזה נגד הפאקרס אני אגיע אופטימי לשבועיים הקרובים מול מינסוטה וטמפה. אנחנו קבוצה יותר טובה מהם.

אלעד כץ 10 בנובמבר 2014

יש לכם הרבה כשרון שם בקבוצה, כל מה שאתם צריכים זה מאמן, מתאם הגנה וק"ב. כ"כ קשה למצוא?
והג'טס לא רמה מתחתיכם. צר לי. אנחנו מתבוססים באותו הבור של תצוגות מחפירות לצד הופעות לא רעות. להזכיר לך שבקושי ניצחתם אותנו?
והכי עצוב על ג'רד אלן, שמסתכל על מינסוטה מלמטה…

urlacher 11 בנובמבר 2014

לא צריך מאמן. טרסטמן הוא צעיר בליגה אבל הוא יסתדר בסופו של דבר.
גם QB אנחנו לא חייבים לפי דעתי (חוצמזה מאיפה פשוט תביא QB חדש וטוב עכשיו?)
הבעיה היא מתאם הגנה ומנהיג. זה אני לא יודע מאיפה משיגים.
דרך אגב לפני הניצחון שלכם על הסטילרס הייתם בהחלט רמה אחת מתחת אבל יש מצב שזה פשוט הלו"ז הקשה שקיבלתם.
עם ויק אתם אולי אפילו רמה מעל לאיך שאנחנו משחקים כרגע

אלעד כץ 12 בנובמבר 2014

זה היה כמובן בצחוק. קשה למצוא זה ברור.
והבעיה בחוסר המנהיגות היא בעיה של מאמן. טרסטמן ממש נראה כאילו כל הסיפור קצת גדול עליו. וכשאין למי לפנות – מתמוטטים.

אלעד כץ 12 בנובמבר 2014

ואל תדאג לגבי ויק. לא הוא יהיה זה שמעלה את רמת הקבוצה.

Comments closed