דראפט מהסרטים (2) – רועי זיו

דראפט מוקדמות ה NFL חלק שני

מוקדראפט הוליוודי NFL 2017

 

ניו אורלינס סיינטס – צורך: הגנה אחורית, ליינבקר ותופס

הסיינטס הם במצב הסטטיסטי ההפוך לבילס. הם מדורגים גבוה ביארדים לתפיסה כמו תמיד בעידן בריז, אבל כרגיל ההגנה שלהם נשארת מאחור. ליינבקר יהיה גם אופציה נחמדה, אבל ההגנה האחורית שלהם משוועת לעזרה. מצד שני, הסיינטס יכולים ללכת בדרכם של הצ'ארג'אס ולהחליט לקחת את המחליף העתידי של דרו בריז המזדקן, כשבאמתחתם אפשרות לקחת רכזים מצויינים עם נסיון.

בשורה התחתונה, הקדושים יהיו חייבים להשקיע קצת בהגנה.

עם הבחירה ה-11, הסיינטס בוחרים בטרומיין, מגן פינה – גברתי המאמן (Wildcats)

המגן בעל השם הבודד, הוא מכונת חטיפות. הוא מגן מצויין במרחב ויודע לאתר את הכדור בצורה מושלמת. הוא יהווה תוספת נחוצה להגנת הקדושים ויחזיר את הכדור בקביעות להתקפה.

קליבלנד בראונס– צורך: רכז, פאס ראשר והגנה אחורית

לצערם של הבראונס, קלהאן וקושמן כבר נחטפו לפני הבחירה הזו. כזכור, הם הלכו על ג'וליוס קמפבל בבחירה הראשונה כדי לעבות את קו ההגנה ועכשיו צריכים לספק פתרונות לשאר הקבוצה.

למזלם, הוליווד אוהבת רכזים ויש בשפע לבחור מהם.

עם הבחירה ה-12, הבראונס בוחרים בווילי בימן, רכז – יום ראשון הגדול.

ההחלטה היתה בין בימן לבין פול קרו, MVP עבר במקצוענים. הבעיה שקרו לא שיחק כבר 6 שנים כך שהוא דיי חלוד. בימן גם לא שחקן צעיר, אבל הוא מאוד נייד, הוא דינמי ומלהיב ופעיל מחוץ לפוקט. יהיה חייב ללמוד לשחרר את הכדור מהר יותר. השאלה הגדולה לגביו היא למה הקבוצה שלו נתנה לו ללכת והאם ילמד להיות פחות שחצן.

אריזונה קארדינלס– צורך: ליינבקר פנימי, רכז והגנה אחורית

במידה והיה כאן עדיין רכז צעיר, סביר שזו היתה הבחירה של הקבוצה מאריזונה. אבל היות והנותרים הטובים הם שחקנים עם ותק, יצטרכו במדבר ללכת על שחקני הגנה. שחקן אחורי יסגור להם חוליה מפלצתית עם פיטרסון ומת'או, אבל החוליה תצטרך להמתין.

עם הבחירה ה-13, הקארדינלס בוחרים באלוויןמאק, ליינבקר–The Program

מאק הוא מנהיג הגנתי. הוא שחקן חזק באמצע ולא נרתע משום דבר. יכולת מצויינת לעקוב אחר נושא הכדור מספסל לספסל. לפעמים מאבד ריכוז מהטראש טוק של עצמו.

 פילדלפיה איגלס– צורך: מגן פינה, רץ וקיצוני הגנתי

האיגלס אוהבים להפתיע עם הבחירות שלהם. הם העמיסו כשרון במהלך שוק השחקנים החופשיים וכרגע מחפשים לסגור את הקצוות. וונץ, הרכז הצעיר שלהם, ישמח לכל עזרה התקפית שרק אפשר ומצד שני, ההגנה שלהם חייבת עזרה, במיוחד בבית ההתקפי של האיגלס.

עם הבחירה ה-14, האיגלס בוחרים בבראיין "סמאש" וויליאמס, רץ – אורות ליל שישיהטלויזיונית

האיגלס אוהבים רצים דינמיים שיכולים לעזור במשחק המסירה. סמאש הוא בדיוק זה. וויליאמס נשא קבוצה עם רכז בינוני לאליפות, אחרי שהרכז הכוכב, ג'ייסון סטריט, נפצע. הוא מעט שחצן ויכול להיכנס לעימותים מחוץ למגרש, לכן האיגלס צריכים לשמור עליו.

אינדיאנפוליס קולטס– צורך: קו התקפה, קו הגנה ורץ

הדבר שהקולטס זקוקים לו יותר מכל, הוא הגנה על הנכס הכי יקר שלהם, הרכז אנדרו לאק. מאז ימי הזוהר של פייטוןמאנינגבקולטס, קו ההתקפה ספג אבידות רבות ולא חזר לגדולתו. לאק גם ישמח לקבל עזרה בדמות רץ צעיר ודומיננטי.

עם הבחירה ה-15, הקולטס בוחרים במאנומנה, קו התקפה – Necessary Roughness

מאנומנה מספיק ורסטילי כדי לשחק במגוון תפקידים בקו ההתקפה. יש לו גוף גדול וחזק והוא מנהיג על הקו. הוא חוסם בליציםמצויין אבל אין לו הרבה נסיון על המגרש.

 בולטימור רייבנס– צורך: ליינבקר חיצוני, תופס ומגן פינה

הגנת הרייבנס תמיד היתה חזקה אך לא יזיק לה תגבור בעמדת הליינבקר ומגן הפינה. מהצד השני, פלאקו יצטרך הרבה עזרה אחרי שדניס פיטה, הטייט האמין פרש. גם רסיבר איכותי יהיה כאן אופציה לא רעה בכלל. יש רק טייט אנד אחד בכל הרשימה ההוליוודית, והוא נבחר כאן.

עם הבחירה ה-16, הרייבנס בוחרים בבראיין מרפי, טייט אנד – המחליפים

מרפי הוא ללא ספק השחקן הטוב ביותר בקבוצת המחליפים של הוושינגטוןסנטינלס. יש לו כשרון של סיבוב ראשון ולולא היה חירש, היה יכול להיבחר לליגה האמיתית ולא לשחק כמחליף בזמן השביתה. הוא מתאים למודל של הטייט כיום – הוא גדול, מהיר וחזק ועם ידיים מצויינות.

 וושינגטון רדסקינס– צורך: ליינבקר פנימי, מגן עמוק (סייפטי) ורץ

הרדסקינס הם עוד קבוצה שידועה בהגנה אגרסיבית וישמחו לשמור עליה עם בחירה בליינבקר קשוח. הם בנו את ההתקפה דרך השוק החופשי, לכן מלבד חיזוק עמדת הרץ, עם מאט ג'ונס, אין להם ממש צורך התקפי.

עם הבחירה ה-17, הרדסקינס בוחרים בצ'ארלס ג'פרסון, ליינבקר – Fast Times at Ridgemont High

ג'פרסון שחקן חכם וקשוח. יש לו רק דרך אחת לשחק הגנה וזה חזק. יכול לסבול ממשקל יתר והרדסקינס יצטרכו לשים לב לזה. יש לו עין עצלה, אבל זה לא נראה כמו משהו שהפריע לו לתפקד ברמה גבוהה על המגרש.

 טנסי טייטנס– צורך: מגן פינה, תופס וליינבקר פנימי

בבחירה הקודמת הטייטנס לקחו את הליינבקרהמצוייןבוביבושאה ועיגנו את אמצע ההגנה. עכשיו זה הזמן לעזור גם למרכוסמריוטה ולתת לו מטרה איכותית.

עם הבחירה ה-18, הטייטנס בוחרים ברוד טידוול, תופס – ג'רי מגוויר

עם הבחירה בבושאה, הטייטנס הראו שהם במוד "ניצחון עכשיו". טידוול גם לא שחקן צעיר, אבל אנחנו יודעים שבעונה הקודמת שלו הוא סיים עם 110 תפיסות -1,550 יארדים. הוא קשוח יכול לשחק עבור הקבוצה במספר עמדות. השאלה לגביו היא האם יכול לשחק ללא הצ'יפ על הכתף, עכשיו כששילמו לו.

 טמפה ביי באקנירס– צורך: קו הגנה, מגן עמוק ורץ

הגנת הבאקסהיתה מאוד ממוצעת בעונה שעברה ודורגה במרכז הטבלה במתן יארדים בריצה ובאוירובטאצ'דאונים בריצה ובאויר. ללא ספק שיעדיפו להשתפר באחד מהתחומים הללו. בעמדת הרץ דאג מרטין עושה עבודה טובה אך פציעה שלו סגרה כמעט לגמרי את התקפת הקרקע של השודדים, לכן הבאקס יוכלו לחשוב על השקעה במחליף ראוי.

עם הבחירה ה-19, הבאקנירס בוחרים בפיטי ג'ונס, מגן עמוק – לזכור את הטיטאנים

ג'ונס עונה בצורה מושלמת על כל הצרכים של הבאקס. הוא מהיר ומשחק גם מגן פינה וגם עמוק (סייפטי) למרות שאין לו הרבה נסיון בעמדה כי בעבר שיחק כרץ. הוא יכול לכסות את הרסיבר העיקרי של היריב.

דנבר ברונקוס– צורך: תאקל התקפי, ליינבקר פנימי וקיצוני הגנתי

רק לפני שנתיים היתהלברונקוס הגנה אימתנית שסחבה אותם לזכייה בסופרבול. אחרי הזכיה ההגנה התפרקה ודמרכוסוור פרש בסוף העונה שעברה. הברונקוס מדורגים קרוב לתחתית במתן יארדים על הקרקע לכן חייבים לעגן את החלק הזה בהגנה.

עם הבחירה ה-20, הברונקוס בוחרים בסטיב לאטימר, קיצוני הגנתי –The Program

לאטימר הוא בסך הכל הקיצוני ההגנתי השני שנלקח וגם האחרון ברשימה. הוליווד כנראה לא אוהבת להפוך את אנשי קו ההגנה לכוכבים. אם אפשר לומר על לאטימר משהו, זה שהוא מרתיע. הוא מפלצת בחדר כושר ומתרגם את זה למשחק אגרסיבי. הברונקוס יכולים קצת לחשוש כיוון שיש שמועות על תקיפה מינית שביצע לאטימר. יתכן שזה מה שגרם לו ליפול עד כאן.

דטרויט ליונס – צורך: פאס ראשר, ליינבקר ותופס

מאז שדטרויט איבדה את קלווין ג'ונסון היא לא חזרה לגדולתה מבחינת משחק המסירה, אבל לחלוטין לא היתה גרועה. משחק הריצה קרטע בשנה שעברה אבל זאת עקב פציעות מרובות והליונס יקוו שזה לא יקרה בשנית. הגנת הריצה שלהם דיי טובה, אבל הגנת המסירה נתנה את כמות הטאצ'דאונים השניה במספר בליגה והם רוצים לתקן זאת.

עם הבחירה ה-21, הליונס בוחרים בסטפן ג'ורג'וויק, מגן פינה –All The Right Moves

ג'ורג'וויק מגיע מעיירה קטנה ולכן משחק עם צ'יפ על הכתף, תמיד רוצה להוכיח שמגיע לו לשחק עם הגדולים. הוא קשוח ויש לו אינסטינקטים טובים. יש לו בעיות גישה ולא הסתדר עם המאמן הקודם שלו.

 

 

פרשת בלק - שורש האנטישמיות
להיות בלתי נחוץ

7 Comments

תומרג 9 ביולי 2017

לאטימר לא נתפס על סמים?

אור נתנאל 9 ביולי 2017

לא רשמית, רק הושעה מהקבוצה

ניינר / ווריור 10 ביולי 2017

הרעיון והפוסט נהדרים אבל השימוש במונחים בעברית מקשה מאד על הקריאה.
הלואי ובימן היה בא לניינרס

רועי 11 ביולי 2017

מבטיח שאם יהיו כתבות נוספות (חוץ מהשלישית בסדרה הזאת, שכבר כתובה) אחזור למקורות.
רוב המונחים בעברית דווקא סבירים, אבל יש תפקידים כמו DB שהיו קצת יותר קשים לתרגום, אז הלכתי על מגן עמוק.

ניינר ניישן קיבלו שחקן לא פחות טוב מבימן, אם לא יותר טוב :)

שי אורן 10 ביולי 2017

סליחה. הרייבנס בחרו את מייקל אוהר פעם אחת וזה נגמר בטבעת. אני דורש שוב

רועי 11 ביולי 2017

אכן היתה בחירה מעולה, אבל למוק הזה חוקים משלו..
שחקנים אמיתיים/סיפור אמיתי על שחקן – מחוץ לרשימה

urlacher 11 ביולי 2017

מצוין רועי!

Comments closed