ואז, כשהוויכוחים על המחיר של אלכסיס, מידת התאמתו ליונייטד, ומי יפגע עם יגיע, וגם האם מוריניו שוחח איתו והסביר לו לאיזה עמדה יגיע, האם יקבל את מספר 7, האם הוא מוסר ב78% אחוז כשהוא משחק בשמאל ואם הוא יעזור לרווח את המגרש או יקטין אותו יותר וכיו"ב.

פתאום, נהיה סדר.

*

הסוכן של מחטריאן, אחד מינו ריאולה הסביר שהכל ייסגר כשהשחקן שהוא מייצג והסוכן של אותו שחקן, אחד מינו ריאולה, יסכימו למעבר לארסנל. העסקה היא לא חלק מעסקת סנצ'ס, ראיולה לא עובד ככה, עסקת סנצ'ס היא חלק מעסקת מחטריאן, כמובן, הרמז פה מאוד ברור. אם אתם רוצים את אלכסיס, נא ליצור קשר, אני בוילה של קאפון במיאמי.

וזה ממלא אותי אושר.

*

ראיולה הוא מבחינתי, הדמות הכי רומנטית בכדורגל העולמי. בזמנים בהם מועדונים משפחתיים הופכים לקונצרנים עסקיים קרים ומנוהלים על ידי חליפות מטונפות כמו וודוורד – מינו ראיולה הוא קרן שמש.

הוא האח הגדול במשפחה נפוליטנית, והשם שלו לקוח מספר של פרנטה.

הוא יכול להיות דמות בסופרנוס או בסנדק ויכול לעשות עסקים עם האחים סולארה בפיצריה המשפחתית בסטרדונה ובאותו זמן לטלפן לוודוורד ולקבל בדיוק את מה שהוא רוצה.

*

שום אלגוריתם בפוטבול מנג'ר לא יכול לשקלל את ההשפעה שלו על המחיר ועל השחקן.

כל הופעה שלו בעיקר עם טי שירט ומכנסיים קצרים וזקן לא מגולח היא סטירה לחליפות לפרשנים, סטירה לכל הסטטיסטיקאים שמנסים לשכנע את עצמם שכדורגל זה בייסבול.

היא סטירה לדיוני הטיקי טאקה הגגאן פרסינג.

בסוף זה הרבה יותר דומה לפיצריה. תנוחו.

 

הבעיטה - גלעד ניצן
הבלדה לרוג'ר - גילי פלג