סיטי. הערות לא חשובות בצל שער פאקינג היסטורי

ווין רוני מכריע את הדרבי בשער שכמוהו לא ראתה העיר עכו. ואולי גם לא מנצ'סטר

קשה לי להשוות בין השער הזה לשער של פלה. בסופו של דבר השער של פלה היה במצב קשה יותר. הקבוצה הייתה בנחיתות גופנית בולטת בגלל התנאים הקשים בהם התכוננה למשחק. אבל מצד שני השער של פלה היה בסרט. והשער הזה היה באמת. ממש לנגד עיננו לפני כמה דקות. לזה התכוונתי באומץ. אומץ לבצע את המהלך הגדול. גדול? פאקינג היסטורי!

כמה הערות:
בעולם המושגים שלנו ביונייטד, נאני הוא רק הקובי בראיינט, כשהוא בא בנעלי רונאלדו. אבל אתם יודעים מה? קובי בראיינט זה יופי. גול (ביזארי) ובישול נגד טוטנהאם, בישול והוצאת פנדל נגד ארסנל. גול ובישול נגד סיטי.

ואן דר סאר – נאני – גיגס. הטיקי-טק-טו במיטבו. ובאנגלית:
wonderful Manchester United breaking football.

כריס סמולינג הפך היום לשחקן שמנצ'סטר יונייטד יכולה ללכת איתו למלחמה.

השמחה על הספסל אחרי שערים נוגעת בנימי נפשו של אוהד (איזה משפט רכרוכי!) של ברבטוב שבוודאי היה מאוכזב שלא פתח. של קאריק שהושאר בחוץ גם במערך של חמישה קשרים.

ודבר מעניין: אפשר לשחק כדורגל התקפי יפה גם ב-3-3-4 (1-5-4)

אבל זה כבר הרבה יותר מדי מלים כשאין מלים.


Amazing goal Rooney ManU-ManC – Watch more Funny Videos

וזה מה שנכתב לפני המשחק תחת הכותרת "המועדון המאסיבי"

לגבי יונייטד:

אין מה לנתח ביונייטד במשחקים מהסוג הזה. אפשר הרכב התקפי. אפשר 4-3-3 טקטי יותר. הכל שטויות. אם יונייטד תשחק באומץ היא תנצח את המשחק הזה.

לגבי סיטי:

ההשתדרגות הכללית של מנצ'סטר סיטי מאז נרכשה על ידי הקונצרן מאבו דובאי כנראה לא הזיקה ליונייטד בחשבון כולל. מבחינת שחקנים סיטי לא לקחה ליונייטד שום שחקן שהיה שייך ליונייטד. כל אחד רשאי לדעתו על טבז אבל תמיד צריך לזכור שהוא לא היה שחקן יונייטד. לעומת זאת היא טרפדה לצ'לסי את עסקת רוביניו. היא לקחה לארסנל את טורה ואבדאיור. את הנזק שהיא גרמה למועדון כמו אסטון וילה אי אפשר להעריך – היא פשוט הרסה את וילה בתוקפנית המסחרית שלה.

ומבחינת תוצאות לא הייתה ליונייטד בת ברית נאמנה יותר משכנתה הכחולה. בשנה לפני שסיטי נרכשה היא עשתה על יונייטד את הדאבל בליגה בעונה בה יונייטד זכתה באליפות בערך עשר דקות לסיום המחזור האחרון. מאז הרכישה מאזן הליגה הוא ארבעה ניצחונות ליונייטד ותיקו אחד. יותר מזה – סיטי ניצחה את צ'לסי פעמיים בעונה שעברה ופעם אחת השנה וגם עשתה תיקו באמירויות.

אבל האם סיטי הופכת לאיום אליפות?

לפני העונה כתבתי דבר כזה. בכל קבוצה שהפכה מלא-אלופה לכן-אלופה בעידן הפרמייר ליג היה את האדם האחד שאפשר להצביע עליו ששינה את המנטליות של המועדון. לפעמים מאמן ולפעמים שחקן ולרוב שניהם. סיטי כמובן שמתחזקת ליניארית אבל השאלה היא האם יש בה את השחקן או המנג'ר שאפשר לומר עליו – ברגעים הקובעים של העונה הוא יעשה את ההבדל.

בינתיים התשובה היא שלילית. הרגעים הקובעים של העונה הם לא הדרבי היום. הם המשחקים בהם סיטי שומטת את הנקודות ששמטו את הקרקע מאיום האליפות שלה. יש כמובן מועמד אחד להיות האיש הזה – קרלוס טבז – ועליו אומר דבר כזה: הוא שחקן ענק. הוא ווינר. הוא לא פחות ווינר משחקנים כמו בקהאם או סקולס או גיגס.

אבל כמה שהוא טוב מקצועית הוא לא רונאלדו. ולמרות שיש בו מנהיגות הוא גם לא קנטונה. טבז מתאים בהחלט להיות שחקן מוביל באלופה. מידת חשיבותו ליונייטד בהחלט ראויה לדיון. טבז לא יהפוך את מנצ'סטר סיטי ממועדון שלא זכה בכלום 35 שנים למועדון שיזכה באליפויות אנגליה.

מי שמפתיע אותי לטובה בסיטי היא ההנהלה. הפיטורין של מרק יוז היו סימן לא טוב בזמנו. אבל הם דבקים במנצ'יני ונותנים לו את המרווח לטעות. כמובן שאם ליאו מסי ישחיל את ריאל בברנבאו בקלאסיקו הבא הסבלנות שלהם תבחן קצת יותר – אם מוריניו יהפוך זמין לאיסטלנדס. שאלה אחרת מרכזית לסיטי היא עד כמה ישפיעו עליה חוקי הפייר פליי הפיננסי. יש טענה שמסע הרכש הנרחב שלה נעשה במטרה להספיק להתחזק לפני שהחוקים ייכנסו לתוקף. מכאן אמור להתחיל הניהול החכם.

משאמרתי את זה, אני חוזר לתחילת הדברים. אובייקטיבית, סיטי הועילה יותר ליונייטד מאז שהיא בתמונת המקומות לליגת האלופות מאשר כשהיא מועדון בינוני שכל העונה שלו מתנקזת לשני משחקי הדרבי.

זה גרם לפני שבועיים לחשש מסויים. כשקרלוס טבז אמר שהאליפות תהיה של יונייטד לסיטי אין סיכוי אמרתי לעצמי "אוי לא. עכשיו הקבוצה הבאמת טובה הזו תגיע לאולד טראפורד בלי דבר להפסיד וזה עלול להיות רע". בינתיים בעקבות ההפסד בוולבס סיטי חזרה לאיזשהי תמונה ולכן אני קצת יותר רגוע.

*

וכמובן למי שלא יודע איזה מועדון ענק היא היריבה העירונית – מומלץ ללמוד את השיר העממי – City are a Massive Club

They've got the tallest floodlights in the Football League…

They've got the tallest floodlights in the Football League…

They've got the tallest floodlights in the Football League…

Oh! city are a massive club!

ולשאר 400 הבתים של השיר לכו לכאן

לא לפחד כלל
דייטונה

124 Comments

אריק 12 בפברואר 2011

הגלייזרים מוכרים את יונייטד לקטארים תמורת 1.6 מיליארד
http://www.express.co.uk/posts/view/228390/Arabs-close-in-on-Manchester-United

ניינר 12 בפברואר 2011

יאללה תעשו טובה לספרס ותנו להם בראש

אריק 12 בפברואר 2011

ווסטהם תקבל את האצטדיון האולימפי,הספרס הפסידו..

http://www.express.co.uk/posts/view/228517/West-Ham-will-move-forward-after-Olympic-stadium-win-vows-Karren-Brady

יוסי מזרחי 12 בפברואר 2011

אשרי אדם מפחד תמיד אמרו חז"ל.
במאמר מוסגר אני מודה שאני מפחד מאלוהים ומאישתי, לא בהכרח בסדר הזה.
ולמרות זאת, אני משוכנע שיונייטד רגילה של השנה,תעבור את האוסף (הנהדר) הזה.

בני תבורי 12 בפברואר 2011

למרות שחטפנו שלישיה מהסיטי, איכשהו הם לא נראים קבוצה מפחידה. לא מפחידה במובן של קבוצה דורסת, אלא מפחידה במובן של קבוצה שראוייה לכבוד מקצועי. הם בדרך כלל מנצחים את המשחקים הקלים ומסתבכים במשחקים הקשים יותר ונראים לפעמים די חסרי אונים. נדמה לי שזה לא הולך להיות אחד המשחקים הקשים והמסובכים של היונייטד השנה.

זיזו 12 בפברואר 2011

סיטי קבוצה כוחנית ואפורה. זה מוביל ליציבות שתשאיר אותה גבוהה כל עוד טוטנהאם, ליברפול וצ'לסי מפשלות אבל אותה אפרוריות תהייה תקרת הזכוכית שלה בגלל איבודי נקודות בתיקויים מול יריבות נחותות.

עם הזמן הריצה שלהם בצמרת תהפוך אותם לאופצייה לגיטימית לכוכבים אמיתים, זה עדיין לא המצב.

בני תבורי 12 בפברואר 2011

זיזו,
אם הכוכבים האלה לא יעשו כלום, בעוד שנה הם יבקשו לעזוב…

אמיר 12 בפברואר 2011

רונן – מוזר לי מה שכתבת על קרליטוס,אני זוכר פוסטים שלך מלפני שנה בה ציינת שאתה בספק אם היה לו מקום ב 11 הראשונים של היונייטד….

דורפן 12 בפברואר 2011

אמיר – "בספק" זה לא לא ולא כן. כל אחד רשאי לדעתו. הוא יכול להיות שחקן מוביל בקבוצה כמו יונייטד אם מחליטים על כך. ואפשר גם בלעדיו.

אני כבר עייף מלהכנס שוב ושוב לנושא של הדיונים המעייפים על שחקנים. אם אנשים לא הבינו את לקח ברצלונה, וגם לקח יונייטד, אז הם רשאים לדעתם שקבוצה זה שוער, שני מגינים ברמה עולמית, שני בלמי על, קשרים דפנסיבים שזוכים בכדור ומבשלים שערים, שני קיצונים של 25 גולים בעונה ושני חלוצים שהיו שחקני השנה באירופה (וכמובן 11 מחליפים רציניים ברמה של נבחרות אירופאיות. אחרת אין יציבות). ואחר כך כשקבוצות מהסוג הזה נכשלות הם אומרים "המאמן חלש טקטית". קבוצה זה לא סך שחקניה. במנצ'סטר יונייטד יכול המאמן לאסוף את חדר ההלבשה להגיד להם "תכירו, זה שחקן ממקסיקו, אם תמסרו לו, הוא יבקיע". ככה זה בקבוצות רציניות.

אז טבז יכול להיות שחקן מוביל ואפשר גם בלעדיו. הוא לא היה משנה את העתיד של יונייטד לכאן או לכאן. שני החלוצים של יונייטד זה רוני-ברבטוב. האם טבז-ברבטוב או טבז-רוני זה שילוב יותר טוב? אני בספק. למרות שגם אין לי ספק שאין הרבה הבדל בין שלושת הצמדים הללו.

יאיר אלון 12 בפברואר 2011

"תכירו, זה שחקן ממקסיקו, אם תמסרו לו, הוא יבקיע"

חזק :-)

Silent_Or 12 בפברואר 2011

Dorfan, I think you are a little biased
The way I see it, Ferguson represents a certain philosophy, by which he adjusts his tactic according to the players available to him. Unlike other teams, mainly Barcelona and Wenger's Arsenal, where the tactic comes first, and they bring the players that fit into the roles needed.

נעל קרועה 12 בפברואר 2011

רוב הסיכוים שהמשחק יסתים בתיקו,כי זה משרת את 2 המאמנים
במקרה של הפסד זה כבר סיפור אחר,הפסד של הסיטי יתקבל בהבנה הרי פעם בחודש הם מפסידים לקבוצות התחתית או מרכז הטבלה,בקיצור לא ביג דייל
לעומת זאת הפסד של יוניטד הוא לא פחות מאסון לקבוצה,זו יוניטד הכי חלשה ב 10 השנים האחרונות,רוני לא פוגע,אין קישור יצירתי,לא מנצחים קבוצות חלשות בחוץ,ולקבוצה מצפה 2 משחקים מול צ"לסי וגם ארסנל בחוץ
לא לחינם נאמר שהסקוטי מוציא מים מהסלע,פשוט חומר השחקנים הוא לא מספיק טוב השנה
לסיכום במשפט אחד
יוניטד היא כמו אריה זקן פצוע,שכל ביס נוסף יוריד אותו לקרשים
מדבר אחד אני חושש,מעשה נבלה של השופט לטובת יוניטד,ראינו את זה לא פעם בעבר,ונקווה שווב לא ישפוט את המשחק הזה
שבת שלום

נעל קרועה 12 בפברואר 2011

נמאס כבר מהתחזויות שלך. תסתלק! זה ברור לגמרי שזו לא תגובה שלי. אני אף פעם לא הייתי אומר שפרגוסון מוציא מים מהסלע כי הוא תמיד היה מאמן כושל שנכשל למרות השחקנים שלו. ואני גם לא הייתי אומר אריה פצוע כי גם באליפויות שלהם הם לא היו קבוצה טובה.

עוד פעם אחת שאתה מתחזה ואני יוצר קשר עם ההנהלה של האתר.

אופיר המקורי 12 בפברואר 2011

יאללה שיטי!

שלו 12 בפברואר 2011

תרים-תנגח-תמסור-תבקיע

אופיר המקורי 12 בפברואר 2011

ביצוע מושלם של הכוכב האמיתי של היונייטד בכיבוש השער.

נעל קרועה 12 בפברואר 2011

חברים,למשחקים של יוניטד חייבים להביא שופטים מספרד!!!!
אם פעם לא הבנתי איך יש לתרים -תנגח 10 אליפיות באנגליה,עכשיו הכל ברור
פעמים!! הכדור פוגע לשחקן של יוניטד ברחבה ודממה מהשופט
והבדיחה היא,שאוהדי יוניטד מותחים ביקורת על השופטים של פרנקו מספרד

עומרי 12 בפברואר 2011

לדעתי אלחיפות של סיטי היא רק עניין של זמן. לא יותר מ3 שנים.
כמויות כאלה של כסף הם כמו גאולוגיה (במטאפורה מחומות של תקווה)- A MATTER OF TIME AND PRESSURE

שלו 12 בפברואר 2011

שוב תרים-תנגח

Yair 12 בפברואר 2011

יותר תרים-תרים את האמא של השוער

דניאל 12 בפברואר 2011

וואו! רוני!

אופיר המקורי 12 בפברואר 2011

אאוץ'…
לא חשבתי שהחזירון הורדרד מסוגל לזה…

מנחם לס 12 בפברואר 2011

לדעתי השער של רוני הוא הגדול ביותר בתולדות הכדורגל!

צודק דניאל 12 בפברואר 2011

zehavi by far טכנית לוקח את רוני וגם ריבאלדו מול ולנסיה ואדבאיור באלופות מול ויאריאל

תומר 12 בפברואר 2011

אתה גדול מנחם!

אף אחד 12 בפברואר 2011

ראינו את אחד המלהכים הכי גדולים בתולדות יוניטד

Yair 12 בפברואר 2011

אמרת אומץ רונן, אני חושב שהתשובה של רוני ברורה…

איזה משחק אדיר של וידיץ' וסמולינג.

מנחם לס 12 בפברואר 2011

זה היופי שבספורט ולכן אנשים מבוגרים כמונו עם כל מיני בעיות מבעיות שונות – הרבה יותר חשובות מכדורגל – נעשים פסיכים לחלוטין ממשחק כזה. יונייטד היתה טיפונת יותר POSITIVE במשחק ואולי הגיע לה הנצחון, אך תן לרוני אלף כדורים כאלה ללא שמירה, והוא לא מכניס שער נוסף כזה.

danny 12 בפברואר 2011

Great center D play today! It takes one or two moments of brilliance and we got it

Yair 12 בפברואר 2011

"שמחה על הספסל אחרי שערים נוגעת בנימי נפשו של אוהד (איזה משפט רכרוכי!) של ברבטוב שבוודאי היה מאוכזב שלא פתח. של קאריק שהושאר בחוץ גם במערך של חמישה קשרים."

נוגעת בנימי נפשו וגם מצחיקה לאללה כשקולטים את מייקל אואן מוחה כפיים בנימוס כשכל השאר קופצים ברקע.

איתי 12 בפברואר 2011

או מיי גוד…

נעל קרועה 12 בפברואר 2011

סיכום המשחק(והפעם בלי השיפוט)
שוב התברר שליוניטד אין מה למכור מול קבוצה שמשחקת כדורגל אירופי(ארסנל זה כדורגל מופקר)
סיטי היתה מסוכנת יותר ברוב המשחק(ההחמצה של סליבה זה פשע)
כל נסיונות התרים-תנגח נכשלו על הסף,יוניטד הגיעה ל 3 מצבי הבקעה במשחק והבקיעה מהם 2 שזה נדיר
זה היה משחק עם 2 הבלמים הטובים באנגליה,ווידי"ץ וקומפני
לגבי הסיטי
סילבה לא בישל היום כהרגלו
יש חשש שד"זקו הוא בלוף
ג"ונסון חסר מאוד
יאיה טורה לא מוצא את מקומו בסיטי,עדיף כבר את ווירה שיעשה הגנה
ההגנה נהדרת,אין שום מגן בעולם שמהיר מנאני במקרה של ז"אבלטה

רועי 12 בפברואר 2011

הקהל דורש עדכון של שווי שחקני מנצ'סטר סיטי (רצוי אחרי כל מחצית)

אביעד 12 בפברואר 2011

נכון. מה שלמדנו היום זה שהדבר היחידי שיונייטד יכולה לעשות מול קבוצה "שמשחקת כדורגל אירופאי" זה לנצח. כמה עלוב :)

גיא אלון 12 בפברואר 2011

עדיין, קצת מדאיגה אותי ההכרה שהגענו למצב שבשביל לנצח את הסיטי אנחנו צריכים "לשחק באומץ"

מנחם לס 12 בפברואר 2011

אילו השער של רוני היה מובקע במשחק יותר חשוב (נניח גמר הגביע; או אליפות אירופה) הוא היה נחשב ללא ספק כאחד משלושת השערים הנהדרים שהובקעו אי-פעם, אם לא הגדול ביניהם. אבל בתוך משחק ליגה רגיל, הוא יילך לאיבוד בין הגולים הגדולים ביותר.
זה ה-NATURE OF THE BEAST!

דורפן 12 בפברואר 2011

מנחם – זה יישאר השער הגדול בתולדות הדרבי של מנצ'סטר. מעמד מכובד לכל הדעות

YB 12 בפברואר 2011

רוני יכול לשחק הרבה יוותר מכפי ששיחק היום. מקווה שכל מי שכתב שרוני צריך לעזוב בתק' המשבר יתנצל.

ייספר אולסן 12 בפברואר 2011

סמולינג היה אדיר. חבל שאוונס היה זה שפתח מול וולבס. ואיזה גול. אכן פאקינג.

איש 12 בפברואר 2011

גיא אלון- במשחק דרבי, שנצחון לאחד הצדדים קובע אם יהיה הפרש של 8 נקודות או 2, מול קבוצה עם תקציב של 2 מיליארד פאונד צריך לשחק באומץ.
יאיר- לא רק וידיץ' וסמולינג, גם אושיי היה ענק.

גיא אלון 12 בפברואר 2011

איש
דרבי, בבית. סיטי.
אנחנו צריכים להיות אמיצים ?

אביעד 12 בפברואר 2011

גיא, אני חושב שמשמעות המשפט היא שליונייטד לא חסרים את הכלים לנצח, היא צריכה רק אומץ להשתמש בהם. מה הבעיה בזה?

יוסי מזרחי 12 בפברואר 2011

ובכל זאת ולמרות הניצחון הנהדר, היו יותר מדי רגעים שבהם היינו בנחיתות מול ערימת כוכבים ,הן בצד הפיזי והן במשחק שוטף שעובר גם דרך האמצע ולא מתבסס על כדורים ארוכים.
היכולת הקבוצתית חיפתה על הרבה בעיות במרכז, שמול קבוצות רציניות באמת, זה יהיה קשה ויקר.

שקטימאן 12 בפברואר 2011

שוב עם הכדורגל הזה של תרים-תבעט מספרת

שקטימאן 12 בפברואר 2011

ושכחתי להוסיף:

גול יפה

D! 12 בפברואר 2011

וקישור יש למישהו??

דורפן 12 בפברואר 2011

הוספתי קישור בתוך הטקסט

D! 12 בפברואר 2011

תודה. יצאתי עיוור.
שער נהדר. בטוח בתוך משחק כזה אבל אני חושב שראיתי כמה יותר גדולים.
מה שכן, אהבתי את הזיכרון שלך כי זה באמת דומה לפלה. אולי הוא באמת פלה הלבן.
האם אתה בא להגיד שהשחקנים של מנצ'יני הם… רגע.. עזוב..

Yair 12 בפברואר 2011

אגב טיקי-טק-טו, אני מניח שהתכוונת לזה בהעדרו של צ׳יצ׳ריטו, כי אז יונייטד בפירוש משחקת טיקי-טאקו…

שלו 12 בפברואר 2011

אני חושב שזה הפך לשיטה,
סר אלכס מזמין שמירת לחץ על כל המגרש רק על מנת לתת לנו האוהדים את תחושת ההחמצה של הקשר האחורי ון דר סר.
קריירה שלמה של שחקן אמצע מגרש התבזבזה בשער.
ואולי זה בעצם הטריק לשבירת השמירת לחץ.
מהיום במקום תרים-תנגח יהיה שמה הבום-טראח.

Z 12 בפברואר 2011

מצחיק שגם לי וגם לשדר של espn היה דבר אחד להגיד אחרי הגול:
פשוט לצעוק "OOOOO"

תושב חוזר 12 בפברואר 2011

פאקינג היסטורי אינדיד. הריעו לנאני, הריעו לווין רוני, הריעו ליונייטד – השליטה הבלתי מעורערת של רפובליקת מנקוניה !

קורא 12 בפברואר 2011

על אף שנאני משחק נהדר, הוא עדיין לא בשיאו לדעתי, שיגיע רק בשנה הבאה. לשחקן הזה יש עדיין לאן להתקדם, לשמחתי הרבה, ובדיעבד אני מעדיף אותו על רונאלדו, לפחות מבחינת אופי.

באשר לרוני, הוא ללא ספק נמצא בין חמשת השחקנים הטובים בעולם, גם אם לאורך זמן מסויים הוא משחק לא טוב, מבחינת כשרון אין בזה ספק.

רמי מורנל 12 בפברואר 2011

שאפו ליונייטד איך הם תמיד מנצחים איכשהו.שלוש התקפות שני גולים,התפללתי שתפסידו,אבל אין מה להגיד,יש קלאסה.רוני,ברור,גול העונה,כמובן הגול עצמו אבל גם בעל חשיבות עצומה בקרב על האליפות.המשחק היה בארבע וחצי שעון מערבי(פורטלנד).חזרתי ממסיבה בשלוש והחלטתי להישאר ער למשחק ומשכתי גם למשחקים של אחרי.בכל אופן,אני באמת לא אוהב את היונייטד אבל היכולת שלהם לנצח משחקים היא מדהימה.כמו שאמר אחמד ראשאד בסרט על רג'י there is a time to play and there is a time to win ,וזה כנראה ההבדל בין היונייטד לבין השאר.

danny 12 בפברואר 2011

Maybe it's time to love United

יוסי מזרחי 12 בפברואר 2011

EVENTUALLY.

תומר ש 12 בפברואר 2011

נעל קרועה, אני לא יודע מה את רוצה מהשופט. לא נגע ביד בשני המקרים.

סקולס וגיגס לא במשחק מושלם, אבל אני מוקיר ומתענג על כל שנייה שאני רואה את השניים האלו משחקים. גם ואן דר סאר, הסר חייב לגרום לו להשאר.

סמולינג נתן משחק מגדיר קריירה. והוא נראה נהדר ביחד עם וידיץ' שהוא פשוט מכונת הגנה של איש אחד.

נאני נראה נהדר מתחילת העונה, אבל קבלת ההחלטות שלו די מעצבנת. אם ישפר אותה, יהיה אפשר להתחיל לדבר על אחד מחמשת השחקנים הטובים בעולם.

YB 12 בפברואר 2011

נאני סופיריורי. בין השניים-שלושה השחקנים הטכניים בעולם. ומאוד מהיר. וויין רוני כבר תק' ארוכה לא בפורמת שיא. אבל גם כשהוא פחות טוב משמעותית הוא עדיין טוב מאוד. מה זה טוב מאוד, מדהים לעתים. איפה הוא ואיפה סקולס? איפה הוא ואיפה ברבה? איפה הוא ואיפה גיגסי אפילו? אני מדבר על טאלנט ובעיקר על יכולות. סקולס, ברבה, ובעיקר גיגסי שחקנים עצומים. אבל הם לא וויין רוני.

אילן 12 בפברואר 2011

סקולס, בשיאו לפחות, היה לא פחות, אם לא יותר טוב מרוני.

דורפן 12 בפברואר 2011

YB – מכיוון שדי ברור מי הם שני המתקיפים הטובים בעולם מבחינה טכנית – אני לא חושב שנאני בין ה-2-3. אבל אני כן חושב שהוא הקיצוני האורטודוכסי הטוב ביותר כרגע.

גיל 12 בפברואר 2011

כל היופי בקבוצה כמו מנצ'סטר שסך כל הקבוצה עולה על הערך של כל אינדיבידואל בנפרד. אני רק חושב שחצי מהשחקנים שלה לפחות לא היו עושים שום דבר בקריירה שלהם ולא היו שומעים עליהם אילולא שיחקו אצל היונייטד.

גלן 12 בפברואר 2011

האמת, אחרי גול כזה אפילו אין את מי להאשים וזה טוב. בקיצר סתם דכדוך אחר-דרבי שכזה. שנה שעברה היה יותר גרוע ואליפות גם עם ניצחון היום לא הייתה ריאלית וגם ממש לא האוייה.
ורונן- צודק בכך שמישהו צריך להביא שינוי. אני גם מופתע מהבוסים. הם כאילו מנסים להוכיח שהם לא כמו אוליגרכים אחרים אבל מנציני חייב ללכת. וזה בגלל שמנציני הוא פיקציה מבראשית- אינטר בעצם הקבוצה הגדולה היחידה שלדעתי אי אפשר לתת קרדיט אמיתי לאיש על השינוי, גם לא לו. אילולא מוג'י והחברה יש מצב שאינטר בכלל לא היו נותנים לנו סוף עשור כזה עם גביא אלופות. ההיגיון בהחלט מחייב מעתה להריע לכל משחק של ברסה ובמיוחד לשניים האלו תוך שבוע. זה ה'משיח' הכי גלוי וצפוי. כמובן שיש מצב שזה יהיה מישהו לא צפוי אבל אני לא בטוח שיש כזה דבר. לא בטוח שיש מנג'ר בשנות ה2000 (אפילו פרגסון) היה לוקח את קנטונה לקבוצה שלו כל כך בקלות.

אבל צריך גם לאמר מצד שני שבפרמייר ליג היו 3 אלופות שאפשר לדבר עליהם על שינוי- אם נניח שקנטונה ושירר/דלגליש עשו משהו בשנות ה90 יש לנו רק את מוריניו בשנות 2000 (ארסנל זה בעצם מהפך תודעתי של גרהם). מי חוץ מזה עשה משהו? כך שאני לא משוכנע איך זה יעבוד באמת עכשין עם כל הכסף הגדול? נו, פרגסון תפרוש!

גלן 12 בפברואר 2011

אני צריך קורס כתיבה למסך מגע

דורפן 12 בפברואר 2011

זה מipad ? אני מאד מתלבט בשאלה אם במקום הנייד הבא לקנות ipad – והשאלה כמה קל לכתוב טקסטים ארוכים עם הדבר הזה.

שלו 12 בפברואר 2011

המלצה שלי לפטופ/נטבוק 12-13 אינטש, נח לנסיעות מספיק גדול ומספיק קטן.
מתחבר למסך ומקלדת בבית לא מושך תשומת לב גדולה בנסיעות (גנבים).

עומרי 12 בפברואר 2011

הטאבלט של RIMM עשוי להיות הפיתרון בשבילך

גלן 12 בפברואר 2011

כן, רוצה לקנות יד שנייה מר…? חכה ל IPAD2 בכל מקרה. היתרון- זה קל לנשיאה והילדה הגדולה אוהבת.
והטיפ הכי טוב שאני יכול לתת כנראה להורים- תשלחו את הילדים שלכם לקורס הדפסה עיוורת.

גלן 12 בפברואר 2011

אני לא מאמין שמישהו שהמילה הכתובה יקרה לו (לך יותר ממני אני דיי בטוח) יכול לכתוב על זה אבל אולי אני טועה.

תומר 12 בפברואר 2011

טוב, אז גם אני אעלה על הגל ואגיד שנאני בהחלט מרשים וניהיה סופר שחקן אבל, יש משהו שלדעתי חסר לו וזה לא לפחד "להיכנס עם הכדור לטבעת" כמו שאומרים בכדורסל- הרבה פעמים הוא נמצא 20-25 מטר מהשער, הוא עובר שחקן אחד, ואז וכמעט ברוב המקרים נראה שהאופציה האוטומטית מבחינתו היא לבעוט לשער למרות שהרבה פעמים הוא יכול להתקדם ולהגיע למצב הרבה יותר טוב.

תומר 12 בפברואר 2011

התכוונתי: ואז ברוב המקרים
ולא: ואז כמעט ברוב המקרים

איתן 12 בפברואר 2011

צודק.

גיל 12 בפברואר 2011

דורפן, לא הייתי קונה אייפד למי שצריך לכתוב הרבה. עם כבר, הייתי קונה נטבוק. יש לי אחד של אסוס שהוא ממש מעולה. יש לו סוללה ארוכה מאוד, הוא קטן, קל ומאוד חזק. המקלדת קצת קטנה אבל מתרגלים לזה.

אלי 12 בפברואר 2011

אני הייתי ממליץ על הקטגוריה של Thin and light האסוס ul30vt בגודל 13.3 שיצא לפני שנה וקצת היה פריצת דרך מבחינת יחס ביצועים/זמן סוללה. אני מאמין שיצא מאז כבר דגם מתקדם יותר.

שלו 12 בפברואר 2011

יש לי הרהורי כפירה בנושא השחקן הטוב ביותר וכו',
אני די מתחבר למה שגיל (46) כתב, לא באופן כזה קיצוני ודרמתי, אבל חשבתי לעצמי האם מסי היה גדל בניוקסל, באמת היה נחשב לכזה גדול? אם במקום היונייטד, רונאלדו היה נשאר לפורטוגל עוד שנה שנתיים האם היה מתפתח לכזה גדול? שניהם עוד צעירים אבל אף אחד מהם לא סחב נגיד נבחרת לזכות בגביע עולמי.
מה שאני טוען שכדורגל שבבסיסו הוא משחק קבוצתי, גורם לפעמים לפרט אחד או שניים מתוך הכלל לזכות בתהילה.
האם ההבדל בין המגן הימני (או החלוץ המרכזי, לצורך העניין) הכי טוב בעולם לזה שמדורג 20 הוא כל כך גדול? אני חושב שלא.
אני חושב שזה איזה שהוא צורך שלנו לעשות סדר, הרבה פעמים הכימיה בקבוצה, הכושר הגופני ואווירת חדר ההלבשה הם אלו שהופכים קבוצה מצוינת לאלופה, הם אלו שעושים הבדל בין בארסה לריאל.
זה לא אומר שהשחקנים האחרים של בארסה או ריאל (כדי לא לדבר על היונייטד או רומא…) הם רעים או הכי טובים בעולם, למשל איברהימוביץ' הוא דוגמא טובה, ביובה אינטר ומילאן זה הסתדר לו הכי טוב שאפשר, בבארסה לא. הוא לא שכח לשחק או למד משהו חדש, פשוט ככה זה. יכול להיות שאינייסטה או צ'אבי מצליחים בגלל שזה המקום שלהם, ובקבוצה אחרת הם היו נאבדים.
וליונייטד, חלק מהשחקנים הם שחקני יונייטד כי שם הם עושים מה שטוב לקבוצה, אני מקבל את זה שאושה בקבוצה אחרת היה יכול לא להגיע למעמד שלו ביונייטד. אפילו ון דר סר עבר קדנציה קשה ביובה.
לכן הוויכוח של הכי טוב בעולם נראה לי הרבה פעמים ריק מתוכן,
ולפעמים כיף גדול.

תומר חרוב 12 בפברואר 2011

באמת גול מדהים. סיטי נראית מאוד מאוד לא מאוזנת ןלא הבנתי למה מלכתחילה שני המאמנים עלו עם מרכז קישור כלכך מעובה ולמה פארק אפילו לא על הספסל? האם זה כי סיטי לא נחשב משחק גדול עבור הסיר?

גלן, אתה כל הזמן מתלונן על כך שהכדורגל האנגלי הוא לא כמו פעם ומעיז לשלוח פה תגובות מאיי פאד? אני דורש שהתגובה הבאה ממך תגיע בטלגרף.

גלן 12 בפברואר 2011

תומר- אם זה היה משנה את התוצאה גם יונת-דורר הייתה נשלחת. אבל ברצינות, בנסיעות- ואני בדרך למדיסון, ויסקונסין IPAD עדיף כי הוא קל וידידותי. יש לי גם לפטופ פה אבל הוא קבור בתיק.

שחר 12 בפברואר 2011

פארק פצוע – כמה צפוי לאחר אליפות אסיה באמצע העונה.

אביעד 12 בפברואר 2011

שתי קבוצות שעלו עם קישור מעובה, אבל גם במצב הזה, ברוב שלבי המשחק היה די ברור מי מחפש תיקו ומי רוצה לנצח. אם זה לא היה ברור מספיק, בא החילוף של ברבאטוב והבהיר את זה. בשוויון 1, כשהסיטי עדיין בהתלהבות מהשער, פרגוסון מכניס חלוץ שני.
תכל'ס, לא משחק גדול של היונייטד, כולה 3-4 מצבים. אבל זה לא שלסיטי היו ערימת מצבים. כולל הגול, היו להם 2-3 מצבים. משחק שבגדול היה רשום עליו תיקו, ומשחקם כאלה מנצחים רק באמצעות הברקות. רק מה שוויין רוני עשה זו לא הברקה שמנצחת משחק ששווה תיקו. זו הברקה שאמורה לנצח 3-4 משחקים שרשום עליהם תיקו! :) יש עכשיו מכשול קשה בפני כל מי שרוצה להבקיע את שער השנה לשנת 2011!!!
אגב, דרבי הליגה הקודם באוד טראפורד הוכרע בדרמה שקשה להתעלות עליה. אז וויין רוני לא ניסה להתעלות על הדרמה ולקח את זה לכיוון אחר לחלוטין!

שלו 12 בפברואר 2011

רומא – נאפולי המשחק הכי שכונתי שתראו במובן הטוב של השכונה.

סימנטוב 12 בפברואר 2011

אני לא יודע לקבוע מה מעמדו של נאני, אני בכל אופן כללי כבר הרבה זמן אוהב את הביצועים שלו.
כמה דברים
1. הגדולה של נאני היא יכול הביצוע (והאלתור) על שטח קטן כבר השוואתי את נאני לאייברסון והיום אני נזכר ברומריו, נאני הוא "סוג של" רומריו מחוץ לרחבה. בפרמטר הזה הוא עולה כמעט על כולם לכן…
2. לאמן אותו זה כמו להיות מאמן כדורסל וצריך לתת לו את הכדור על הבלטה שלו בתנועה נכונה וזה התפקיד של ארווין מג'ק סקולס.
3. במצב של half court אין על נאני
במצב של fast braek אולי עדיף את עוד אווירותו רונאלדו
4. הכושר של רוני חשוב אבל אולי יותר חשוב זה שיכולת ההרתעה שלו שחזרה והפחד מ10 הלבן חזר לקנן בלבבות רבות. ולכן…
5. ציון של ביצוע של שחקן במשחק הוא לא כזה חשוב, יותר חשוב זה כושר משחק וששחקני מפתח יגיעו למשחק הנכון בכושר ובמצב צבירה נכון (למשל פרגוסון הכין את אנדרסון למשחקי חג המולד ועכשיו הוא קצת שומר אותו למשקים גדולים)
6. נק' מס' 5 חשובה אך היא חלק מפאזל (רוצה לומר שהסגל והרוטציה הם קריטיים)

תןמר 12 בפברואר 2011

פרשן שקורא לבלם רומא ונבחרת ברזיל חואן
שדר שקורא לשוער נבחרת אנגליה איאן הארט
שדר שקורא לשוער נבחרת ברזיל חוליו
לשחטאר דונייצק הוא קורא שחטיור
לjadson הוא קורא jedson
וזה על קצה המזלג.
איך נוצרו בישראל סטנדרטים כלכך נמוכים לשידורי הכדורגל?

שלו 12 בפברואר 2011

וזה מבלי לדבר על שגיאות בזכר ונקבה, ושם המספר.

קורא 12 בפברואר 2011

וזה מבלי להזכיר שהשבוע בפעם השנייה הוא חזר על השטות הזאת שכשיונייטד מבקיעה ראשונה היא לא מפסידה, רק שהפעם הוא הוסיף חוץ מבשבוע שעבר. זו אמירה מצחיקה, היות שיונייטד לא הפסידה עד עכשיו לא משנה מתי היא הבקיעה.

תושב חוזר 13 בפברואר 2011

וכל זה מבלי לציין את העובדה שהוא אחד מהפרשנים הפחות גרועים בחבורה…

שלו 13 בפברואר 2011

הדבר הכי גרוע אצל פרשנים הוא הניסיון לעשות עבודה שראוי לה להיעשות מהמגרש מתוך אולפן.
דרך המסך, לא משנה כמה HD הוא, אי אפשר לראות מערכים.
אי אפשר לראות תנועה קבוצתית,
אפילו את הכרטיסים שמוציא השופט אתה לא ממש מפענח.
אפשר להוסיף שבמקרה כזה הפרשן צריך להיות על תקן ידען, מה שאי אפשר לייחס להם.
הם מגיעים לשלושה משחקים רצופים, בלי ידע מינימלי על אף שחקן.
אני מצפה מפרשן במשחק כזה שיספר לי על פירוטה על קאסטי, לא על דה רוסי.
להגיד על ג'וליו-סרג'יו איזה ניסיון זאת טיפשות לשוער שבחמש שנים האחרונות ישב שלוש ביציע כשוער שלישי של רומא, וגם לפני זה היה מחליף של דוני אי-אלו עונות בברזיל.
נאפולי היא קבוצה שאפשר לספר עליה כל כך הרבה, דווקא הנתון שהיא לא ניצחה את רומא בחוץ מ 1993 מבלי להגיד כמה עונות באמצע בכלל לא נפגשו הקבוצות הוא נתון ריק.
מצחיק שהשדר האיטלקי כל הזמן פולט את הנתונים הללו.

להגיד שטוטי הוא עול על רומא גובל בבורות וכפירה.

Z 13 בפברואר 2011

שחטיור זה ההגייה הנכונה בשפה הרוסית. גם חואן זה נכון כי בפורטוגזית האות j נשמעת כמו ח'. a נשמעת כמו e בדיבור. גם השם איאן נראה לי בסדר (ע"ע איאן רייט?)
או שאני טועה (ואז מזל שאני לא פרשןשדרן)

אביעד 13 בפברואר 2011

לא יודע לגבי הגיה ברוסית או פורטוגזית, אבל "איאן הארט" זה לא נכון כי קוראים לשוער של הסיטי ג'ו הארט.

תומר 13 בפברואר 2011

מזל שאתה לא פרשן..
אומרים שחטאר לא שחטיור.
היה חילוף בנבחרת ברזיל, על המסך באותיות גדולות היה רשום:jadson, אז למה לקרוא לו: jedson?
לגבי הברזילאים, אומרים ז'ואן וז'וליו, חא חואן וחוליו.
וכמו שאמרו לפני,אין בעיה עם השם איאן הארט, רק שהוא לא השוער של נבחרת אנגליה.

תומר 13 בפברואר 2011

חא=לא

דורפן 13 בפברואר 2011

Z – האות j בפורטוגזית נשמעת כמו ז'.

נועם 13 בפברואר 2011

מזכיר לי את השידור של בית"ר אתמול, כשניר לוין מבקש להחמיא לבלם הצעיר וחסר הנסיון של סכנין (לא זוכר את שמו), ותוך כדי מתברר שבעצם אין לו מושג אם מדובר בשחקן צעיר או ותיק. למזלו, התברר שהשחקן בן 24 ככה שהוא לא יצא אהבל לגמרי.

יואב 13 בפברואר 2011

עונה מוזרה שלא זכורה לי כדוגמתה מבחינת יונייטד.
עליונות מוחלטת בבית מול כמעט כל הגדולות- ליברפול, ארסנל, טוטנהאם פלוס ניצחון על סיטי לעומת משחקי החוץ שנראים כמו לידה אחת ארוכה וכואבת.
אוזלת רגל התקפית וחוסר דימיון בחוץ מול רגעים נצחיים בבית-שלושער נדיר של בארבה לרשת ליברפול כולל מספרת, רוני היום, שביעיה לרשת של בלקבורן(חמישיה לבארבה).
זה מרגיש קצת כמו עונת מעבר לקראת כמה רכישות משמעותיות(לתחושתי) אבל רונן ציין בצדק שאצל פרגי אין עונות מבוזבזות אז רצים לאליפות על הדרך.
המשחק המצויין של סמולינג היום-החדשות הטובות ביותר מלבד שלושת הנקודות.

כסיפוביץ 13 בפברואר 2011

איזה דרך נפלאה להתחיל את בוקר יום ראשון!
אחד הגדולים

כסיפוביץ 13 בפברואר 2011

איזו דרך, איזו

נועם 13 בפברואר 2011

מסכן ערן זהבי. רוני כנראה שדד ממנו את הסיכוי של השער המרהיב שלו נגד ליון לזכות בתואר "שער העונה" באירופה.

נינו 13 בפברואר 2011

התגלגלו לידיי המחשבות של ויין רוני במהלך של השער. שימו לב, מדובר במסמך מקורי וחשוב
סקולס מוסר לנאני: "פול יא מעפן, למה למסור ולא להרים?"
נאני עושה הטעייה ומגביה: "יש! תרים-תנגח כמו שאני אוהב וכמו שהסר יודע לשחק. לא משנה שזה הביא רק שני גביעי אלופות. אנחנו משחקים מול מועדון שלא יודע לשחק כדורגל אירופאי, ברור שתרים-תנגח זה הפתרון"
הכדור עושה דרכו למעלה, ובואטנג מחליק: "רגע, בעצם מה נעל קרועה יגיד עליי? שיט! אסור לי לנגוח עכשיו! מה לעשות?"
וההמשך יסופר בתולדות המועדון – עוד יום בחיים של מנצ'סטר יונייטד

שגיא נאור 13 בפברואר 2011

מנצ'יני משחק בדר"כ עם אותו מערך של 3 קשרים הגנתיים כמו מוריניו בצ'לסי: דה-יונג, בארי, יא-יא טורה; לעומת אסיין, מיקל, מקאללה.

אביעד 13 בפברואר 2011

השלישיה של מוריניו בצ'לסי הייתה אסיין, מקאללה ולמפארד (לא מיקל).

שגיא נאור 13 בפברואר 2011

אתה צודק, אבל היו גם משחקים שלמפארד ובאלאק – שני שחקני מרכז שדה, שיחקו בכנפיים ע"מ לאפשר לשלושה קשרים ההגנתיים פאר-אקסלנס לרצוח את היריבה ואת חדוות המשחק.

אביעד 13 בפברואר 2011

אם היו משחקים כאלה, זה היה מעט מאוד. מאוד.
האמת היא שאני לא זוכר משחק עם למפארד באגף ובטח לא זוכר משחק שמיקל הועדף על פניו בהרכב.

cookie-monster 13 בפברואר 2011

מה הקטע עם התמונה הזו
והעיצוב הזה

דורפן 13 בפברואר 2011

לדירק דיגלר/קסנופון אוונגלופולוס/שגיא נאור/ביורן בוא רגע ושאר השמות שאתה משתמש…. אם אתה חושב שיש איזשהי בעיה של זכויות יוצרים עם איזשהו חומר אנא ממך שלח מייל בדחיפות. אל תפזר האשמות חסרות שחר.

שגיא נאור 13 בפברואר 2011

לא התכוונתי לשום דבר שלילי, רק התעניינתי.

שגיא נאור 13 בפברואר 2011

ומיכוון שאני לא בעלים מיתולוגי של היאנקיס, אני מתנצל.

דורפן 13 בפברואר 2011

כמעט כל התמונות שאני מפרסם הן ממאגרים חופשיים לבלוגרים.

שגיא נאור 13 בפברואר 2011

תודה :)

דורפן 13 בפברואר 2011

קוקי מונסטר – רפבליק אוף מנקיוניה היא מין מנטרה של הצדדים השמאליים הקיצוניים של האגף השמאלי בזרם הטרוצקיסטי של אוהדי יונייטד. עדיין יש דבר כזה – והיפנים מצלמים אותם כשהם באים לאולד טראפורד. הם אוהבים להשתמש באותיות קירילות בסמלים שלהם.

הופ 13 בפברואר 2011

מה שיפה אצל רוני זה שהוא יכול לעשות את אותה מספרת ממש גם ברגל שמאל החלשה שלו
http://www.izlesene.com/video/wayne-rooney-harika-gol/3069763

סימנטוב 13 בפברואר 2011

LOL

איתיוש 13 בפברואר 2011

זה לבקשת ה stretford end. שיוכלו גם הם להנות

אמנון 13 בפברואר 2011

אם כבר הפסדנו הפעם, אז לא כל כך נורא להפסיד עם גול כזה.
הנחמה שלנו היא שאין לכם אוהדים כמו האחים חברי הלהקה הנ"ל (שאוהדים את הקבוצה הגדולה מבחינת מספר האוהדים במנצ'סטר) ששרים שיר אדיר כזה:
http://www.youtube.com/watch?v=VYgLiez7Y2E

יואב 13 בפברואר 2011

אמנון,
צודק.
יש לנו רק את הסמיתס, ניו אורדר, ג'וי דיוויזן וסטון רוזס.פור יונייטד.

אמנון 14 בפברואר 2011

יואב, אכן להקות מצויינות שמקורן במנצ'סטר. גל חדש וזרם מנצ'סטרי. ג'וי דיוויזן הלהקה המועדפת עלי בשנות השמונים עם הסולן איאן קרטיס שהתאבד. ניו אורדר להקת ההמשך שלהם. סטון רוזס מן הזרם המנצ'סטרי שיש בו מאפיינים של רוק פופ ופסיכדליה. הסמיתס עם מוריסי וג'וני מאר.
אבל לא ידעתי שלהקות אלו אוהדות של מנצ'סטר יונייטד.
האם יש לך קישור שמוכיח את הטענה שלך?
אני מצאתי את הקישור הבא שבו הלהקות שהזכרת (כולל אואזיס)
http://mog.com/Ghost_in_You/blog/2213956

בכל מקרה, קישור לאחד השירים הגדולים של סטון רוזס:
http://www.youtube.com/watch?v=M0whFVTxZs8

יואב 14 בפברואר 2011

אמנון,
קיים ויכוח לגבי איאן קרטיס(תכול או אדום, כנראה תכול),לא לגבי סאמנר, איאן בראון, מוריסי(עד כמה שהוא בכלל בעניין אבל כתב כמה שירים שמעידים על זה).חברי ג'וי דיווזן טוענים שהם הכירו את איאן מאולד טראפורד כאשר הוא בא לאודישן אבל הסרט שיצא בעקבות הספר של אלמנתו מספר שהוא דווקא אוהב את הצבע הכחול.
איאן בראון מהסטון רוזס- http://fourfourtwo.com/interviews/celebrityfans/45/article.aspx

ברנארד סאמנר(ג'וי דיוויזן וניו אורדר)-http://en.wikipedia.org/wiki/Bernard_Sumner

מוריסי(שכתב שיר על קינו והפרחים של מנצ'סטר)-http://en.wikiquote.org/wiki/Morrissey

לינק שמתאר את הסמיתס חלוקה לשתי הקבוצות-http://www.artistfacts.com/detail.php?id=391

ריצ'ארד אשקרופט סולן דה וורב-http://thevervelive.blogspot.com/2010/06/richard-ashcrofts-uk-debut-performance.html

אני אישית מחליף את איאן קרטיס(וג'וי דיווזן)בכולם. היהלום שבכתר….

סימנטוב 14 בפברואר 2011

סטון רוזס פיקשוש האלבום הראשון שלהם פשוט הפיל לי את הלסת

יואב 14 בפברואר 2011

ממש!

גלן 14 בפברואר 2011

גוני מר הוא היחידי שבאמת מבין בלהקה ההיא משהו בכדורגל. וצדקתו תעמוד לו על הצעד החינוכי החשוב- הוא הסביר לבן שלו למה למרות שמותר לו, לא כדאי לו לאהוד את המתנגד.

My five year old son told me he had fallen out with his best friend about City and United. We'd just been relegated to Division Two and United were winning everything, so I thought about it and decided to have a father and son talk. I said "You've decided to follow a team that's not going to be on television much over the next few years and it's going to be tough". I bit my lip, took a gulp and said "If you like, you can even support United". He looked at me in horror and spat out "but Dad, I could support Arsenal, I could support Newcastle, but I can't support United". I just thought put a tag on his toe, he's a Blue for life.

והוא אגב נבחן לשורות הסיטי (והוא טוען שבריאן קלאף רצה אותו בפורסט) וזה מה שהיה לו להגיד:

I was good enough for City, but they didn't follow up because I was probably the only player out there wearing eyeliner

יואב 14 בפברואר 2011

גלן,
גדול.

גלן 14 בפברואר 2011

ובכלל HOW SOON IS NOW? מתחיל. יש את הגיטרות וברור מה צריך לקרות : ניאל קוין עולה למגרש….

יואב 14 בפברואר 2011

this is the one של הסטון רוזז מקדם את שחקני יונייטד ביציאתם למגרש.

אמנון 14 בפברואר 2011

יואב, תודה רבה על הקישורים המשכילים שנתת. האינפורמציה הזו הייתה חדשה עבורי. אבל כמובן, שהמוזיקה של הלהקות הללו היא משובחת. ובדבר אחד אנחנו מסכימים: שאיאן קרטיס הגדול מכולם. אני קניתי את התקליטים של ג'וי דיוויזן (וויניל) בביקור בלונדון בשנות השמונים והמוזיקה שלהם אדירה-אבל לא לזלזל כמובן במוזיקה של הלהקות האחרות.

ולדורפן: אני זורק לך כפפה. לכתוב על השחקנים הגדולים של הסיטי. בצבא קראנו לזה תוד"א (תודעת אוייב). הגדול מכולם הוא, כמובן קולין בל. אבל לא נשכח את פרנסיס לי (הגמד הבלונדיני והשמנמן), רודני מארש עם ניצוצות הגאונות שלו. מייק סאמרבי, דניס לאו (שהייתה לו "הזכות" לכבוש את השער שהוריד את יונייטד ליגה במשחק האחרון של עונת 1973/4), פיטר ברנס, ועוד ועוד.

Comments closed