פולהאם. נאני וברבטוב ויתרון עשר הנקודות

נאני וברבטוב - שניהם כנראה לא בין השחקנים הטובים בכדורגל האנגלי - המשיכו בדרכם לאליפות, מלכות האסיסטים והשערים של הליגה

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

הסוס של פרגוסון לא ניצח וגם לא גמר בין חמשת הראשונים. כנראה בגלל שבסוסים אין שיחת מחצית. המשחק עצמו היה משהו בין אלופה איטלקית לשביתה איטלקית: יונייטד סגרה מהר עניין ואז נחה מחצית. הדבר המעניין ביותר היה סדר הוצאת השחקנים – שהיה לדעתי דומה לסיכויים שישחקו מול צ'לסי. כלומר ואלנסיה ימשיך וברבטוב יהיה על הספסל.

נאני הגיב יפה לעובדה שהוא לא מועמד אפילו לתואר שחקן השנה באנגליה בשני בישולים שהביאו אותו ל-17 בליגה בלבד. למען הסדר הטוב – יש לו שני שערים ולא פחות מ-16 בישולים יותר מגארת' בייל. מה יש לדבר: שמח ומבדח בספינת החלל ששמה הכדורגל האנגלי.

ולגבי ברבטוב אומר דבר כזה: הדבר היחיד שאפשר לומר לרעתו הוא שרוני וצ'יצ'ריטו כנראה טובים יותר. אבל הייתה דרישה גדולה בציבור הרחב שיתחיל להבקיע. והוא מלך השערים של הליגה. השער היום היה לדעתי מנבדל, אבל הוא קיבל את ההחלטה כי ניסה לצאת מנבדל ולא עמד כמו גולם. אז אולי הוא מתאים למשחקים הגדולים ואולי לא. ואולי הוא לא שווה את הסכום ששולם עבורו. אבל בליגה הוא הבקיע כמו הרננדז ורוני ביחד – ועל הגב המעט כפוף שלו ובצעדיו המעט איטיים, הביא את יונייטד אל סף האליפות.

אבל כמובן שלא נתן עונת ענק כמו סאמיר נאסרי – מועמד לכדורגלן השנה באנגליה – עם 12 שערים ו-2 בישולים פחות מברבטוב.

מזל שאנחנו לא בקולג' פוטבול האמריקאי עד לפני כמה שנים כשהאלופה נבחרה במשאל.

הסוס של פרגוסון

וזה מה שנכתב לפני המשחק:

באמצע המחצית השניה היום אתם תראו את פרגוסון מתוח באופן מיוחד. אולי אפילו מדבר בטלפון הלבן הישן והטוב. זה יקרה כי לא כל כך רחוק מאולד טראפורד, בערך רבע שעה אל תוך המחצית השניה, יחל יתקיים ה"גרנד-נשיונל"- מירוץ המכשולים המפורסם בעולם. לפרגוסון יש סוס בשם What a Friend שמשתתף במירוץ.

המירוץ מאד מעורר מחלוקת בגלל הקושי העצום לסוסים ומספר מקרי המוות בו חסר הצדקה. רק בשנה שעברה מתו שלושה סוסים באחד המרוצים המקדימים.

ברמה הפחות רצינית, הגרנד נשיונל קצת דומה לעונת פרמייר ליג. כי הוא כמובן מוכרע על מהירות אבל גם על שלושים משוכות כשבכל אחד מהן אפשר כמובן לטעות. ואפשר לעשות עבודה מעולה כל העונה ולהפסיד הכל במשוכה אחת.

*

ווין רוני לא משחק היום בגלל קמפיין של ההתאחדות האנגלית לשיפור התנהגותם של שחקנים. התייחסתי לכך בטקסט שכתבתי באנגלית דווקא.

אם ההתאחדות האנגלית עושה קמפיין לשיפור ההתנהגות אז התנהגות שחקנים לא תשתפר. כי הסיכוי לתוצאה טובה של משהו שעושה ההתאחדות האנגלית דומה לסיכוי שנבחרת אנגליה תצליח בטורניר בינלאומי. או שאנגליה תגיש הצעה לארח את המונדיאל ולא תסיים אחרונה במניין הקולות. או שהאקדמיות של ההתאחדות האנגלית יצמיחו שחקנים לנבחרת. או שהדשא בוומבלי יהיה ברמה שמתאימה לקיום משחקי כדורגל. כל דבר שהם עושים לא מצליח.

במשך שנים חשבתי שהמתיחות בין יונייטד להתאחדות קשורה למתיחות צפון-דרום או לעויינות של פרגוסון הסקוטי הסוציאליסט לאריסטוקרטיה הלונדונית. הסיבה הרבה יותר פשוטה: קנאה של חסרי היכולת בבעלי היכולת. ההתאחדות האנגלית היא אחד מארגוני הספורט הכושלים בעולם. מנצ'סטר יונייטד היא אחד מארגוני הספורט המצליחים בעולם. אז האפס שונא את המוכשר. זה הכל.

(ועדיין תמוה בעיני הצירוף של אוהד יונייטד ואנגליה).

יוהאן קרויף אמר פעם "בכל חסרון יש גם יתרון". ההרחקה של רוני מזיקה, אבל אולי תועיל. את פולהאם צריך לעבור ואולי אפשר יהיה לעבוד גם על הצוות של צ'יצ'ריטו-ברבטוב. אם כל שלושת הצמדים הללו יתפקדו ברמה גבוהה מגוון האפשרויות של יונייטד יהיה גדול בהרבה. רוני יהיה רענן למשחק עם צ'לסי. הוא יחסר יותר מול סיטי בחצי גמר הגביע, אבל לפחות אנחנו יודעים שלא ייפצע על הדשא הדלוח שם.

*

לֹגבי ההרכב היום. מול ארסנל שלח פרגוסון את שני המגינים שלו, פאביו ורפאל, לשחק כקיצונים. אז אולי אפשר לנסות גם ואלנסיה וגיגס בתפקידים התקפיים מדי פעם.

המהפנט. על זידאן
04:10, בום שלישי הלילה, כבר לא נחזור לישון (מאשקה ליטבק)

66 Comments

YB 9 באפריל 2011

אני לא ממש מבין את הסיפור של ברבה. העובדה שלמרות כל השערים שכבש פרגי בקושי משחק איתו בתקופה האחרונה רק ממחישה את דעתי עליו מהרגע הראשון- הוא לא שחקן ליונייטד. תמכרו אותי ותקנו את פאטו. תעשו יופי של אפרגרייד.
בנוגע להרחקת רוני, אין כמובן ספק כי מדובר בבדיחה. מדוע לא לקנוס אותו בהמון כסף (אם ה-FA באמת רוצים לעקור משורש את הקללות, וכך גם עליה לקנוס שחקנים אחרים על פי דיווחי שופטים, ולא רק עפ"י מצלמות טלוויזיה) אבל לתת לו לשחק. איזה ארגון לא נותן לכוכב הגדול שלו לשחק כי זרק איזו קללה לאחר כיבוש שער? אתם פאקינג מפגרים? לכו לאמריקה ללמוד ניהול ספורט מהו, אנשי עולם ישן מתועבים.

YB 9 באפריל 2011

אגב, מי קיבלה את ההחלטה המפגרת- ה-FA או מנהלת הפרמייר ליג?

דורפן 9 באפריל 2011

הFA. אני מקווה שרוני ישמע לפרגוסון ויילך בדרכו של סקולס – לפרישה מוקדמת מהנבחרת חסרת התוכלת שלהם.

YB 9 באפריל 2011

אני דווקא מקווה שלא כי אני עדיין אוהד נבחרת אנגליה. למרות שהיא באמת כשלון טוטאלי. ואפילו לא מפואר. אבל בלי רוני בנבחרת הלך שליש מהעניין הזעום שעדיין נותר בכדורגל בינלאומי.

שלו 9 באפריל 2011

נסתרות דרכי הסר, הרכב "מאתגר".

YB 9 באפריל 2011

לא ראיתי אבל מבין שברבה כבש. כנראה שניחסתי אותו.

Mr. Kate 9 באפריל 2011

ד"א, לכל הסיפור של רוני והFA יש תוספת מצחיקה ומעוררת דאגה היום. קרלטון קול עומד לדין על ציוץ בטוויטר. מעניין מתי יגיעו מהומות שחקני הכדורגל ברוח המהפכות הערביות(לפעמים נדמה שבלוב יש יותר חופש פוליטי מאשר על מגרשי הכדורגל באנגליה)…

גיל 9 באפריל 2011

רונן, שכחת את המאסטרס היום באירועים החשובים. טייגר נתן סיבוב אדיר והוא מראה שהוא בכיוון הנכון, השאלה אם הוא יכול לעשות את זה יומיים רצוף.

דורפן 9 באפריל 2011

גיל – כבר היה לטייגר סיבובים טובים מאז הקריסה. לא היה לו טורניר אחד טוב.

גיל 9 באפריל 2011

אני מסכים, אבל הפעם זה נראה שונה אם כי יכול להיות שאני טועה. הסיבובים הטובים שלו היו לרוב אחרי סיבובים גרועים. רואים שהוא במגמת שיפור כללית למרות שזה משהו כמו שני צעדים קדימה ואחד אחורה. אסור לשכוח שגם במאסטרס שנה שעברה הוא סיים רביעי אחרי שלא שיחק חצי שנה כך שזה מקום מושלם עבורו להתחיל קאמבק.

דורפן 9 באפריל 2011

גיל – האמת שזה לא ממש מרגש אותי. לא ממש מעניין כבר טייגר. אני מאד אמביוולנטי לגביו. חלילה לא בגלל הסקס – אני בעד שכוכבים יזיינו כל מה שזז – אלא בגלל התדמית הצבועה שבנה לעצמו במשך שנים. והשימוש באבא המת שלו לעשות רהביליטציה. כך שלמרות שרוב העניין בגולף מתנדף בלעדיו -הוא פשוט צדקן מחליא.

גיל 9 באפריל 2011

אני לא מסכים. מה שהוא עשה מחוץ למגרש לא ממש מעניין אותי אבל אין ספק שכשהוא בשיאו אנחנו צופים בתופעה ספורטיבית נדירה ביותר. זכייה אחת שלו במאסטרס והענף מקבל את השידרוג שהוא מחכה לו.

דורפן 9 באפריל 2011

גיל – ועוד דבר שדוחה בענף הזה שכל הצדקנים שספרו את הכסף כשהוא שיחק עכשיו מגנים אותו

גיל 9 באפריל 2011

נכון, צדקנים יש תמיד, אבל זה נכון לא רק לגולף. בכל מקרה, רוב האוהדים והעיתונאים מחכים שהוא יחזור להשתלט על הסבב, זה פשוט לא אותו הדבר בלעדיו. אין ענף ספורט שתלוי כל כך באדם אחד כמו גולף.

רונן דורפן 10 באפריל 2011

גיל – זה נכון שכל העניין תלוי בטייגר, וזה כנראה ממחיש שזה לא ענף ממש מרתק. אגב, אחרי פריחה עצומה ברמת השטח יש ירידה בשנים האחרונות במספר האנשים שמשחקים גולף בארצות הברית.

Yair 9 באפריל 2011

לא שהפרס הזה מזיז לי יותר מדי אבל אם לנאני אין מקום ברשימת המועמדים לשחקן העונה של ה-PFA אז למי יש?

אבי 9 באפריל 2011

שמו אותו ברשימת המועמדים ל"שחקן הצעיר" של העונה. פחחח!

עזי 9 באפריל 2011

גם ברבטוב לא שם וסמיר נסרי כן. מוזר

בוריס 9 באפריל 2011

בייל, צ'רלי אדם, נאסרי,ואן דר וארט, פארקר, טבז ווידיץ'.

ליבר 9 באפריל 2011

אני חושב שהיום אנדרסון שיחק בכלל לא רע.
חוץ מהטאצ' הסופי (לרב חזק מדי) הוא היא די טוב יחסית לבחור שחזר מפציעה. חוץ מזה יש לו שילוב ממש טוב עם נאני.
בסה"כ אני חושב שהיה טיול נחמד של אחה"צ והכי חשוב בלי פצועים!

תומר חרוב 9 באפריל 2011

אם לא נאני שחקן העונה אז שלפחות יקח דניאל סטרידג' שהועבר מצ'לסי לבולטון כדי לפנות מקום לטורס, זה הלך לא רע.

אביעד 9 באפריל 2011

המועמדים לתואר שחקן השנה הם בייל, ואן דר וארט, טבז, נאסרי, סקוט פארקר, צ'רלי אדם ונמאניה וידיץ'.
המועמדים לשחקן הצעיר: נאני, הרננדז, הארט, ווילשר, נאסרי, בייל ועוד אחד (לא זוכר כרגע מי).
זה מגוחך שמלך השערים של הליגה לא מועמד אבל ואן דר וארט על כל 10 שעריו כן מועמד. מגוחך שנאני על 17 בישוליו (ולא 15) לא מועמד, אבל בייל עם בישול אחד דווקא כן. טוטנהאם לא נותנת עונת שיא מיוחדת שמצדיקה למקם 2 שחקנים שלהם ברשימה, במיוחד כשהשחקן הכי טוב בטוטנהאם (מודריץ') לא מועמד.
מוזר לי שסקוט פארקר ברשימה כשווסטהאם מתחת לקו האדום. הוא לא נתן עונה כזו יוצאת דופן וגם השיפור בחודשים האחרונים בווסטהאם לא ממש קשור אליו אלא בעיקר לחזרה של היצלספרגר ולרכישה של דמבה בה.
נאסרי צריך להיות מועמד, אבל לא לפני נאני או ברבאטוב.
טבז מועמד ראוי ואולי גם זוכה ראוי וגם וידיץ' וצ'רלי אדם (ההבדל בין ירידה להישרדות של בלקפול) ראויים.
גם הקריטריונים ל"שחקן הצעיר" מגוחכים. נאני בן 23-24 בעונתו הרביעית באנגליה, ג'ו הארט היה שוער השנה כבר אשתקד (והזוכה אשתקד אם אני לא טועה היה בכלל מילנר). זה פרס שאמור להיות שמור לשחקנים עד גיל 21 או משהו.

תומר חרוב 9 באפריל 2011

פאקינג סקוט פארקר?

דורפן 9 באפריל 2011

תודה על התיקון, תיקנתי מ-15 ל-17 בטקסט

ייספר אולסן 9 באפריל 2011

זו פשוט בדיחה גרועה. רק מי שזוכה להתעניינות מצד ריאל וברצלונה מועמד לתואר שחקן העונה? יכול להיות שה-PFA הם צופי ערוץ הספורט?

דורפן 9 באפריל 2011

תומר חרוב – דווקא על פרקר וצ'רלי אדם אין לי בעיה. הם בקבוצות קטנות, זה מצב אחר משחקני הבכירות ואני מכבד את שניהם על עונה גדולה. אבל נאני-ברבטוב לעומת בייל- נאסרי זו השוואה דומה. שחקני קבוצות צמרת. ואין מה להשוות.

אביעד 9 באפריל 2011

אין לי בעיה עם המועמדות של צ'ארלי אדם. הוא לטעמי גם זוכה ראוי (וברשימה הנוכחית זה לטעמי הוא או טבז. לא חושב שיש לוידיץ' סיכוי), אבל כן מפריע לי שפארקר מועמד. אני מסכים עם הקטע שצריך למדוד אחרת שחקנים מקבוצות קטנות, אבל מבחינתי זה אומר שאת המועמדות של פארקר נשפוט לפי "האם ווסטהאם נשארה בליגה". לא יודע מה יקרה בסוף, אבל נכון לרגע בו פארקר נקבע כמועמד, ווסטהאם נמצאת מתחת לקו האדום. אין לקבוצתו נחיתות מבחינת תקציב או סגל מול יתר המועמדות לירידה, אם כבר יש לה יתרון מול רובן. אז מה, פארקר מועמד על כך שכרגע הוא לא מציל את קבוצתו מירידה למרות עדיפות בסגל ובתקציב? אם כבר מחפשים שחקן מקבוצת תחתית, אז כריס בראנט או פיטר אודמווינגי מווסט ברום מועמדים עדיפים לטעמי.

תומר חרוב 9 באפריל 2011

אני מסכים עם אביעד בענין פרקר, צ'רלי אדם בהחלט ראוי. גם חסרים לי קצת שחקני הגנה, לייטון ביינס יכול להיות מועמד מעניין, גם ואן דר סאר.

דורפן 10 באפריל 2011

אני לא ראיתי אותו המון. אבל גם וינסנט קומפני לדעתי עצום

סימנטוב 9 באפריל 2011

המשחק זרם טוב כשאנדרסון היה מעורב חבל שפה ושם הוא קצת נעלם (מהעומס בהגנה וקצת חלודה) הוא פועל מאוד מהר עם הכדור.

יוסי מזרחי 9 באפריל 2011

הפרדוקס לא קטן.
הסיכוי שרוני יפרוש מהנבחרת האנגלית קטן עד אפסי דווקא בגלל שאין לו טיפת שכל בקדקד.

אביעד 9 באפריל 2011

דווקא לא בטוח שפרישה מנבחרת אנגליה זה מה שנכון לרוני. מבחינת כדורגל זה נזק, אבל היותו השחקן המרכזי בנבחרת מבטיח לו אי אילו חוזי פרסום די רווחיים.

שלו 9 באפריל 2011

אני לא כל כך יודע איך להגיב למשחק,
זה נראה כאילו הסר מעלה הרכב שני, ופתאום בישורת האחרונה ההרכב השני לא כל כך רע.
נוצר מצב שדווקא הקבוצה שעדיין באלופות מצליחה לרענן את השחקנים ומגיעות לשלב האחרון של העונה כאי אפשר לדעת עם איזה הרכב הן תעלנה.
היה אפילו משחק לא רע.
שישה מחזורים לפני הסוף ולי נראה שכדי לקחת אליפות צריך השנה 78-79 נקודות. אני לא רואה איך תחת הנחה זו ארסנל לוקחת 19-20 נקודות (מתוך 24 שיש לה בבנק) היונייטד ייקחו 9 אני מניח שגם יותר, גם נראה לי שהאליפות לא תוכרע על המשחקים נגד ארסנל או צ'לסי.
מתי משחק ההשלמה של ארסנל?
נראה לי שעוד שני מחזורים יהיה ברור יותר.

אבי 9 באפריל 2011

מי קבע את רשימת המועמדים הזאת? וועדה? הקהל?

יואב 9 באפריל 2011

היה מנונמם וללא שריטות.
נאני פשוט גמר את המשחק ברבע שעה טובה וולנסיה נראה טרי ומלבב מתמיד.
קיוזאק בהופעה טובה ונטולת טעויות פלוס הצלה ענקית לבעיטה של גיודנסן.
חיים משבת לשלישי… 

שלו 9 באפריל 2011

כל העניין של שחקן העונה מלך השערים וכו', זה לא קצת שטויות.
כדורגל הוא משחק קבוצתי, וג'ון אושה שלא זכה לדעתי באף אחד מהפרסים הללו, אבל נתן הרבה עונות הרכב ראשון וזכה בלא מעט אליפויות, גביעים ושאר מיני ירקות הוא שחקן פחות חשוב מאשר איזה מלך השערים בעונה X.
או תגלית השנה לשנת 1974.
ברצינות, נגיד ונאסרי ייקח את תואר צעיר השנה, אז מה, זה יחשב לוונגר לתואר. זה דרך אגב לדעתי ההבדל בין שחקנים טובים באמת לסתם, זה נחמד להיות מלך השערים אבל לא כל כך חשוב.

אביעד 9 באפריל 2011

אני חושב שהעניין הוא גם הכרה במי שנתן עונה טובה. לכן זה קצת מפריע שלנאני לא ניתנה ההכרה שמגיעה לו…

שלו 9 באפריל 2011

הבן אדם לובש את החולצה של מנצ'סטר יונייטד, הסר נותן לו לשחק איזה עוד הכרה הוא צריך?
כמה שחקנים שהיו שחקני העונה היו מתחלפים אתו?
הוא חלק מאגדה.

גיא זהר 9 באפריל 2011

דורפן, אני בדרך כלל לא נכנס לתור על מנצ'סטר כי בתור אוהד ליוורפול הם לא מענייני אבל צר לי להשבית את החגיגה ולהתייחס לדבר הזניח שנקרא כדורגל הישראלי. היום בהחלטה שערורייתית שוחקו שני משחקי בליגת העל (או אולי מוטב לומר ליגת תחת) הישראלית ללא קהל לא חלילה בגלל התנהגותו אלא עקב איום בטחוני. פשוט מרתיח ומקומם והאלונה בעת ההיא תדום. סליחה ותודה.

עידן ש. 9 באפריל 2011

מעניין מה היה קורה אם רוני היה מקלל במדי הנבחרת. גם אז היו מרחיקים אותו מהמשחקים של יונייטד?

שלו 9 באפריל 2011

טוטי, טוטי!
בשבע דקות אחרונות של טירוף.
וגם היה קוקיאיו בפנדל של טוטי.
שלוש נקודות מליגת האלופות,
שני שערים מבאג'יו הגדול.
שלוש עשרה מאלטפיני ומיאצה.

לירן שבתאי 9 באפריל 2011

פחדתי שולנסיה לא יחזור לעצמו אחרי הפציעה ואני מאושר שטעיתי.

הגול הראשון של ברבאטוב היה מדריבל של נאני ודאבל פס עם אנדרסון. בדיוק כמו שאנדרסון עשה עם אוברטן באמצע השבוע במילואים מול הסיטי וכבש. פה הקישור http://www.youtube.com/watch?v=su_mTI1bk4o
אנדרסון היה טוב וסוף סוף הוא מתחיל לבעוט ולאיים על השער. לאט לאט גם השערים יבואו. למרות משחק נהדר של קאריק מול צ'לסי אני מעדיף את אנדרסון עליו. הוא משחק יותר לעומק.

ולגבי שחקן העונה זה פשוט הזוי. אדם ראוי בהחלט. אבל נאני וברבאטוב חייבים להיות מועמדים. בייל צריך להיות רק בבחירה לשחקן הצעיר. המועמדות שלו נקבע בשבועיים החלומיים מול אינטר ושל נאסרי בשבועיים שכבש גולים קסומים.

IDO. Melbourne 10 באפריל 2011

אני אתמקד בעיקר:

– אנגליה היא כנראה המקום האחרון שמרוצי מכשולים עדיין מותרים, הסבל שמרוצי מכשולים גורמים לסוסים הוא נוראי.

הטיפ שלי לסיר הוא: קוויאר שחור. סוסה אוסטרלית שנצחה אתמול במרוץ רנדוויק בסידני והשלימה רצף של 12!!! נצחונות רצופים מתחילת השנה.

גיל- אני הייתי שם את הדולר שלי על אנגל קררה, טייגר שוב ירה לשיחים.

גיל 10 באפריל 2011

עידו, הטורניר הזה הוא של רוקו להפסיד. הוא מזכיר מאוד את טייגר המוקדם בטורניר הזה, רק שלא יחנק כמו בבריטיש אופן.

דורפן 10 באפריל 2011

עידו – אסרו מרוצי מכשולים באוסטרליה? או מרוצי מכשולים ארוכים? מתי עשו זאת?

IDO. Melbourne 10 באפריל 2011

בחורף שעבר, מתו 2 סוסים בבנדיגו ומאז רק מרכבות או מרוצים קלאסיים.

תחפש בגוגל BLACK CAVIAR הסוסה הזאת זה תופעה.

דורפן 10 באפריל 2011

עידו – אחפש. אבל זה לא פחות ממדהים בהתחשב במסורת הסוסים באוסטרליה ובגודל של התעשייה הזו. האם זה זמני או בטלו למשל את הפלמינגטון גרנד נשיונל? האם יעשו שינויים ויחזירו את זה או שגמרנו?

אגב, אני לא חושב שיש סיכוי שפרגי יקנה סוסה אלופה. עד כמה שאני יודע הטקטיקה שלו היא להכנס לשותפויות כשהוא מנצל את השם שלו בכדי להשיג עסקאות טובות…. אולי כמו בכדורגל.

IDO. Melbourne 10 באפריל 2011

דורפן – העולם מתקדם. ה GREEN כבר בפרלמנט, האבוריג'ינים קבלו התנצלות מראש ממשלה, ואנחנו הולכים לשלם מס על זיהום אוויר.

BLACK CAVIAR אלופה גדולה באיזה קולוניה ישנה, אבל באנגליה מי שמע?

דורפן 10 באפריל 2011

עידו – לאן ממשיכים מכאן? האם יש כבר אוסטרלים שהוגים מלים עם יותר משתי הברות?

והערבים יודעים על כל סוסה. שום דבר לא חומק מהם.

אזי 10 באפריל 2011

אגב, אני לא חושב שהגול של ברבה היה מניבדל
נאני נגע פעמיים בכדור, עצר ואז מסר והיה נדמה לי שבשידור עצרו את המהלך בנגיעה הראשונה.

חוץ מזה, אפילו בלי הסטטיסטיקות של נאני וברבה, מוזר שלקבוצה שתיקח העונה אליפות ע"י שלישיות בבית מועמד רק הבלם לשחקן העונה ולא אף שחקן התקפי

אריק 10 באפריל 2011

סלח לי רונן וסילחו לי כל אוהדי יונייטד אבל אני חושב שקני דלגליש הוא איש נדיר, כמה שלא המליכו אותו ואמרו לו שהוא אלוהים הוא תמיד נשאר איש נעים והגון. זה מאמר שפרסם הבוקר בדיילי מייל, לקרוא ולהיות מוקסמים:
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1375248/Kenny-Dalglish-The-FA-house-order-dishing-punishment.html

רונן דורפן 10 באפריל 2011

אריק – אתה לא צריך להתנצל. דברים ברוח הזו כתבתי ביום בו דלגליש מונה. אדם שהוא הקלאסה בהתגלמותה.

אתה יודע – ארסן וונגר אוהב לזרוק באוויר קביעות מוסריות על מה נכון ולא נכון. והרבה פעמים אתה מרגיש ש

talk is cheap

אבל בטקסט הזה דלגליש קורע לגזרים את ההתאחדות בכך שכשהיא מענישה את רוני כששני אנשיה הבכירים ביותר מספקים גרסאות שונות בדיון פרלמנטרי בעניין ששוויו מליוני פאונדים. בהתאחדות לא יאהבו את דלגליש על העניין הזה, ומי יודע אם לא יתנקמו בו בהזדמנות הראשונה.

אבי 10 באפריל 2011

תודה על הקישור.

אריק 10 באפריל 2011

זה מעולה שנאני לא מועמד, קודם כל יש לו נטיה להתנפח (יש לו פסל של עצמו בבית) אז ככה זה טוב הוא ישאר במימדיו הרגילים. וחוץ מזה זה יעזור לסיר במנטליות המצור זה ידרבן את נאני וברבא את שאר החברים אפילו קצת יותר.

אבי 10 באפריל 2011

עוד יום בהיסטוריה של What a Friend

נעל קרועה 10 באפריל 2011

1-ברור שווידי"ץ הוא שחקן העונה באנגליה,גם לנאני ורוני וגם גיגס מגיע להיות מועמדים,והיתי מוסיף את טבז וסילבה וקומפני מהסיטי,אף אחד לא יתן לברבטוב שלפעמים נוגע פעמים בכדור במחצית שלמה את התואר

אלי 10 באפריל 2011

אגב למי מבינכם שקרא את האוטוביוגרפיה של סיר אלכס משנת 2000 היא שווה קניה?

טל המנצ'סטרי 10 באפריל 2011

אלי

אם אתה אוהד יונייטד זה בגדר חובה לדעתי,אם לא זו עדיין המלצה חמה,הרי תמיד כדאי לדעת איך האוייב חושב :)

אלי 10 באפריל 2011

תודה, אני אקנה. כן אני בוודאי אוהד היונייטד ואני מרגיש שסיר אלכס הוא כמו האבא השני שלי ואני בטוח שמליון כמוני מרגישים כך.

גיל 10 באפריל 2011

וואו, מה שטייגר עושה כרגע לא יאמן. לומר עליו רכבת הרים רגשית יהיה אנדרסטייטמנט. צפוי סיום מטורף למאסטרס, כמו שצריך.

מנחם לס 10 באפריל 2011

רונן
אילו היית חוזה עכשיו במאסטרס היית WISHED THAT YOU DID'NT SAY WHAT YOU SAID ABOUT TIGER AND THE MASTERS.

המאסטרס כל כך משגע עכשיו שאני יושב בהוד השרון ומסתכל עליו דרך הלאפ-טופ שלי בעוד המשחק בין מיאמי לבוסטון הוא SECOND CLASSS CITIZEN

טייגר וודס הוא עילוי שאין הרבה כמוהו בספורט.אני לא יודע אם הוא ינצח כי היה לו יותר מדי GROUNDS לעשות אבל הוא אתלט מיו7חד במינו.

דורפן 10 באפריל 2011

מנחם – אני צופה. מקילרוי יכול לעשות מה שטייגר עשה – לקחת את המאסטרס בן 21. ומכיוון שהוא אוהד יונייטד אין לי ספק שהוא מנצח

מנחם לס 10 באפריל 2011

כל מה שהאלה בטלוויזיה (שימי ריגר?) אומרים זה "וואווו…"…."נו, ראית דבר כזה?"…מה הם מוסיפים לשידור באנגלית?

מנחם לס 10 באפריל 2011

שמעתי את השיר של מכבי אום אל פחם. וואללה שיר לדורות!

מנחם לס 11 באפריל 2011

5 עשו אנדר פאר היום. לא יאומן במאסטרס. ומיאמי היט עשו הערב את הצעד הראשון לאליפות. הערב ראיתם רק פריוויו של מה שהולך לקרות.
רונן, כתבת שמשחקים פחות גולף בארה"ב? אני לא שמעתי, אבל איט מייק סנס: גם הולכים פחות למסעדות וגם פחות לתיאטרון, והפסיקו לטוס. זה הכל עניין של כסף. העניין בגולף הוא תמיד רק בעלייה. ההשתתפות בגולף זאת כלכלה, במיוחד כשעולה בערך 20,000 עד 30,000 דולאר לשנה חברות בקלוב פרטי.

דורפן 11 באפריל 2011

יש ירידה קלה. באמת כנראה נובע מהעניין הכלכלי. גולף אמור להיות תמיד בעליה… כי האוכלוסיה מזדקנת.

Comments closed