פשוט לא שייך

כדורסל התקפי בניו יורק זה משהו מופרך

In כללי

אני זוכר את עונת ה-72 ניצחונות של שיקגו – קבוצת הכדורסל הגדולה ביותר שנראתה על האדמה הזו. הם הגיעו למדיסון סקוור גארדן עם יתרון 0-2. הניקס ניצחו בהארכה את השלישי (ביום בו קנטונה כבש את שער הניצחון בגמר הגביע מול הקבוצה ממרסיסייד) והפסידו בהארכה את הרביעי. הם מתו בחמישה אבל עם החרב ביד. אוהד ניקס גאה מאד הייתי בסדרה ההיא (הפסקתי אחרי שהתברר לי שלהנהלה לא אכפת מאנטישמיות).

אולי אנטוני לא מתאים עם סטאדומאיור. אולי הפציעה של בילופס פגעה בהם. אולי היה צריך ללכת על דרון וויליאמס במקום על אנטוני. בטוח ג'יימס דולן הוא בעלים עלוב ובטוח שאייזאה תומאס עשה נזק. אני גם אינני אוהד את הקבוצה יותר בגלל שהבליגה בשעתו על התבטאויות אנטישמיות של שחקנים.

אבל מייק דאנטוני הוא פשוט נטע זר לכדורסל ניו יורקי.

33 Comments

גיל שלי 25 באפריל 2011

ההתבטאויות של וורד ויוסטון זכו לתגובה. יוסטון כיום הנו בהנהלת הקבוצה, אך קודם לכן ביקר בישראל, כמו גם וורד. התבטאויות אלה נבעו מבורות של נוצרים לגבי דתם הם. גם וורד וגם יוסטון העמיקו לחקור לאחר התבטאויות אומללות אלה, ולא הסתפקו בהתנצלות מהשפה לחוץ. אני לא מחזיק את זה נגדם.

אני חושב שדולאן הוא הנטע הזר, את דאנטוני אפשר לפטר, אין לי מושג איך אפשר להתאושש מבעלים שלא אישר את האופציה של וולש שפגה בעוד חמישה ימים.

שניר 25 באפריל 2011

יש משהו בדבריך אבל זה לא הדבר היחיד.
יש פה גם עניין של אופי.
האינטנסיביות והטירוף ששחקנים כמו אמארה ומלו מביאים לפלייאוף
לא מתקרבת לאלו של כוכבי הסלטיקס (עם דגש על גארנט) 

גיל שלי 25 באפריל 2011

כשאני חושב על זה, בדיוק בגלל מה שאתה אומר על דאנטוני, העיפו את נלסון באמצע העונה. התחליף שלו היה לא רע בכלל, הוא הפרשן הטוב ביותר היום בכדורסל

גלעד בלום 25 באפריל 2011

מסכים איתך דורפן,גם אני חשבתי כך כשהביאו אותו,מה לראן אנד גאן שלו ולמזרח? זה מאמן שיש לו שיטה שעובדת רק אם יש לו רכז גאון כמו נאש(וגם איתו הוא די נכשל בפלייאוף),התקפת 7 השניות שלו נכשלה בגדול בניו יורק,זו שיטה ללא תקווהיש לנו כבר 3 עונות איתו ולא החמצתי משחק, וכשהוא קיבל שחקנים חדשים באמצע העונה והיה צריך לעבור הסבה למשחק יותר עומד התגלתה המוגבלות שלו בתור מאמן.

ניו יורק תמיד היתה קבוצה של הגנה קודם כל ומלחמה בלתי פושרת עם שחקני נשמה,ד'אנטוני לא הצליח לייצר מסורת של הגנה,הוא לא מכיר במילה הזאת,הקבוצה לא מסוגלת להשיג סטופ מול קבוצת חובבים וזה קורה כל העונה,איך בדיוק הוא התכונן לנצח משחקים בפלייאוף?.

על הנייר הניקס סופרסטאר אח ועוד שני שחקני משנה טובים מלהיות מועמדת לגמר המזרח אבל בלי מאמן נורמלי אין לה סיכוי.

למען ההגינות נזכיר שהחליפו לו קבוצה באמצע העונה ושסביר להניח שעם גאלינרי,פלטון וצ'נדלר היינו אולי סוחטים משחק או שניים מבוסטון אבל לא יותר.גם הפציה של אמרה,השחקן הטוב ביותר שלנו,לא עזרה.

גלעד בלום 25 באפריל 2011

תיקון טעות הגהה-על הנייר הניקס רחוקים סופרסטאר אחד ועוד שני שחקני משנה טובים מלהיות מועמדת לגמר המזרח

אסף 25 באפריל 2011

עד הטרייד זה דווקא נראה בסדר. קבוצה של דאנטוני: לא יכולים להחזיק את הכדור יותר מ 10 שניות, לא יכלים לעשות סטופ בהגנה, קצת יותר מ 50%, הדחה כמעט ודאית בסיבוב ראשון.
אבל אחרי הטרייד הקבוצה הפכה ליצור כלאיים מוזר: ראש שרוצה להמשיך לרוץ, וגוף שמעדיף ללכת לאט אחורה לפוסט.
בגלל זה אין כמעט משחק טוב גם של אמרה וגם של מלו.
לדעתי הכישלון היחסי של דאנטוני הוא לא בגלל שניסה להביא את הכדורסל שלו לניו יורק, אלא בגלל שנעצר באמצע.

זנדר 25 באפריל 2011

גיל שלי – וורד ויוסטון הם לא הנושא. זה שהם חזרו בהם, ולמדו את הנושא – זה אפילו נדיר. כל הכבוד. מודה ועוזב, ירוחם. אבל במה שה משנה את חוסר ההתייחסות של ההנהלה למה שעשו?

גיל שלי 25 באפריל 2011

לניקס יש הנהלה?

גיא זהר 25 באפריל 2011

האתוס של מלחמה והגנה החל עם ריילי. אני לא זוכר את ברנרד קינג הגדול עושה הגנה שלא לדבר על הקבוצה של שנות ה-70 שהיתה ידועה בעיקר באינטילגנציה שלה. בכל מקרה, ובלי כל קשר לעניין האנטישמיות, ניהול גרוע + מאמן דוגמטי (גם מאמן שדוגל רק בשיטה אחת הוא דוגמטי ואפילו שיש לו שפם ושיחק הרבה שנים באירופה)= כשלון.

עמית פרוס 25 באפריל 2011

האמת שאם צ'וניסי היה בריא אז אני משוכנע שהמשחקים בניו יורק היו יותר צמודים,אבל שרונדו משחק בלי התנגדות ונותן כאלה משחקים קשה מאוד לעצור את בוסטון,יאללה תביאו את מיאמי…

גיל 25 באפריל 2011

אין כישלון יותר ברור מזה. עם דאנטוני הם לא יגיעו לכלום. אני כבר רואה שנה הבאה טרייד על בילאפס ועוד שנתיים טרייד על כרמלו שלא מספק את הסחורה, או בקיצור ימשיך בלי סוף להחליף שחקנים כמו גרביים. הקבוצה של לפני הטרייד הייתה הרבה יותר סימפטית ומאוזנת ועם פוטנציאל גדול להצליח בעתיד. רק שבניו יורק חושבים שאם לא מגיעים מינימום לגמר המזרח אז זה כישלון ובסוף עושים צחוק מעצמם.

גיל שלי 25 באפריל 2011

לבילאפס אין חוזה לשנה הבאה. לניקס יש אופציה לתת לו שנה ב14 מיליון. מתאים לדולאן לממש את האופציה על בילאפס, ולא על וולש.

אסף רביץ 25 באפריל 2011

אין דרך להתייחס לניקס בסדרה בה שניים משלושת השחקנים הלגיטימיים שלה לא שיחקו בשלושת המשחקים האחרונים (אמארה לא באמת שיחק ולא היה צריך להתלבש לשניים בניו יורק). במשחק עם ההרכב המלא דווקא התרשמתי- גם מההגנה והמחויבות, גם מהשילוב של הרול פליירס עם הכוכבים. אני מסכים שעדיף להם מאמן סטנדרטי יותר, אבל יש לי דווקא תחושה טובה לגביהם לשנים הבאות. טובה יחסית, כי לפחות שתי קבוצות יהיה להם קשה מאוד לעבור במזרח.

עומרי 25 באפריל 2011

א מבין פרשנים שנתנו לניקס סיכוי בסדרה הזו. גם עם אמארה בריא זה לא היה מסתיים שונה בהרבה.
לגבי השנים הבאות- עוד מוקדם לדעת. אי אפשר לשפוט קבוצה שפורקה ונבנתה מחדש חודשיים לאחר מכן מול אחת משתי קבוצות הפלייאוף הטובות בליגה בשלוש השנים האחרונות.

גלן 25 באפריל 2011

פשוט לא שייך: איזה כיף לפתוח היום את האתרים. כותרות כמו LIAR, LIAR על רקע הוסט האדום. זה נהיה פאן מיום ליום. הישועה לפעמים, לא באה מבפנים.

גיל 25 באפריל 2011

גלן, בנפול אויבך על תשמח. אני מבין שזה נחמד שהיריב הגדול שלך מסתבך אבל זה עדיין לא הופך את מישיגן לקבוצה יותר טובה.

גלן 25 באפריל 2011

גיל, אני מזמן חושד שאמריקה הוציאה ממך את הדבר הטוב הזה שנקרא פאן. והפאן הזה ישאר עוד הרבה זמן איתנו. אולי אני צריך לקנות לך איזה חולצת טרסל חדשה. כל יומיים יוצא ברחבי המערב טי-שירט חדש ועוקצני. אני מזמן אומר שאהדת ספורט ומוסר הם עניינים זרים זה לזה אצל רובנו. עד שזה מגיע לקולג' ספורט. פה כיף לייסר את המתנגד. זה כמעט כמו לנצח אותו.

תום: הכל ייתכן. אבל אני חושב שND הם כמו מישיגן. יותר מדי פעמים חושבים בפרה-סיזון שהם יותר טובים ממה שהם. אני מצפה לפרוק של התחת הירוק שלהם. מה גם שהפעם יש מישהו שיגיע ל QB שלהם (בעצם גם העונה הצלחנו לכריסט באופן לא ברור). כל שאר ההנחות שלך אפשריות כמובן. זה מה יש השנה.

גיל 26 באפריל 2011

גלן, אני לא כופר בהנאה שלך, אני רק אומר שפעם זה טרסל ופעם אחרת זה יכול לבוא מהצד שלך. לדעתי אין תוכנית שלא הפרה את החוקים יש רק אלו שנתפסות ואלו שלא..

גלן 26 באפריל 2011

גיל- הפרה של התוכנית היא לא האישיו בכלל ועניין הצדדים מראה שוב שאתה אינך מעורה דייך בחיי הביג-טן. מה לעשות, יש לך מישהו שגאה בכל מיני ערכים כמו אינטגריטי. מבסס על זה לא מעט מהכריזמה ויכולת הגיוס למכללה שלו ובסוף גומר כמו מטיף אבנגליסטי שנתפס עם התחתונים למטה, ככה הוא. אם זה לא יגרום לי הנאה, מה כן?
אני מעדיף את אוייבי כנים, אלימים לפרקים (וודי הייז) ובוטים. לא צבועים. את זה אני כותב כשמעל למחשב יש בובות פז של וודי ובו. לוודי יש לי ריספקט מפה ועד להודעה חדשה. לטרסל נוט אנימור.

תום 26 באפריל 2011

ההגנה של ND תנצח להם את המשחק.

תום 25 באפריל 2011

כל זה עדיין לא יעזור לכם ב-26 בנובמבר, ושבוע לפני זה שנברסקה תבוא לביקור, ובאוונסטון, ובאיסט-לנסיג ושנוטר-דיים תחנוך את הפנסים בביג-האוס (תתפללו שהם לא יהיו חדים אחרת זו תהיה השפלה).

מנחם לס 26 באפריל 2011

MIKE D'ANTHONY GETS STARS' SUPPORT

http://sports.espn.go.com/new-york/nba/news/story?id=6425723

אז למי להאמין?

אגב, כל מי שכתב שאצל ד'אנטוני זורקים כדור ב-10 שניות, זה היה נכון בסאנס, לא בניקס. עם פלטון הניקס שיחקו משחק איטי ומבוקר, ממש HALF COURT GAME. מייק ד'אנטוני התאים את השיטה לשחקניו, לא את שחקניו לשיטה

דורפן 26 באפריל 2011

מנחם – כבר שלוש שנים רק שומעים שלברון ובראיינט וכל מי שבא שובר את שיא הנקודות בגארדן. משחקים מסתיימים ב-120 נקודות. גועל נפש. לשחק לאט, כדי להקטין את הסקור זה לא לשחק הגנה. זה לשחק בסטטיסטיקה.

מנחם לס 26 באפריל 2011

מייק ד'אנטוני? אני לא בדיוק מכיר אותו. אבל אם סטודמאייר, כרמלו, ושאר שחקני הניקס הודיעו שהם רוצים אותו כמאמן בעונה הבאה, אני נוטה ללכת עם כאלה שנמצאים איתו 24 שעות ביממה, ומכירים כל תנועה וכל מילה שלו, ולא עם כאלה הנמצאים ביבשת מוזרה כמוך וכמו אברהמי, ומסיקים מסקנות ע"י דבורים עם עצמם.

דורפן 26 באפריל 2011

מנחם – אם שחקנים כמו סטאדומאיור, דוגמא ומופת להגנה, וכרמלו אנטוני, דוגמא ומופת למנהיגות, מרוצים אז כולם מרוצים. דולן מרוצה, אייזאה היה מרוצה, דאנטוני מרוצה. ניצחון פלייאוף כבר לא היה איזה עשר שנים לאחת מקבוצות הספורט העשירות באמריקה. אבל העיקר שהמאמן והשחקנים מרוצים. הרי זו הליגה בימינו: מכשיר לשחקנים מרוצים.

פאקו 26 באפריל 2011

STARS זה לא הוירוס שגילו עכשיו באיראן?

דורי 26 באפריל 2011

מישהו רוצה להזכיר את הקבוצה הגדולה של שנות השבעים שהייתה סופר כיפית? אני דווקא שמח שהחליטו לוותר על הכדורסל הדוחה והלא אינטליגנטי של ריילי וואן גאנדי. אבל לפחות שמרו על המסורת הלוזרית של השני.

מנחם לס 26 באפריל 2011

אולי תסביר לי על מה אתה מדבר? ראית פעם את הניקס של ג'ון סטארקס, אנטוני מייסון, פט יואינג, צ'ארלס אוקלי, והאחרים? אני הייתי בעשרות אימונים ואיזה 200 משחקים שלהם (ובחצי מהם יושב בשולחן העתונאים על הקו ממש), ולא אטריח אפילו את עצמי להגיב על "הכדורסל הדוחה והלא אינטיליגנטי שלהם". ואת המשפט האחרון ("אבל לפחות שמח על המסורת הלוזרית של השני") ניסיתי לפענח, ללא הצלחה.

דורפן 26 באפריל 2011

מנחם – מכיוון שראית את הקבוצה ההיא ,לא ברור לי איך אתה יכול לסבול את הנוכחית. נראה לי שיש פה פשוט מצב של התרגלות לתרבות הסופרסטארים. העיקר שיש כמה סטארים. העיקר שהם קולעים 40 נקודות בהפסדים גבוהים. העיקר שדאנטוני נותן להם לפתח את עצמם לפי התחושות שלהם. ואם הם מרגישים שהם באו לעולם הזה בשביל אופנס ולא דיפנס, למה להתערב להם בזרימה?

מנחם לס 26 באפריל 2011

רונן!
אני לא אוהב את הניקס הנוכחית. ואני לא אוהב את ד'אנטוני, כי הוא מאמן אירופאי, לא אמריקאי (מה לעשות? כמו שמאמנים אמריקאים לא מסוגלים להבין כדורגל, מאמנים אירופאים לא מבינים כדורסל אמיתי, כדורסל של אחד-על-אחד עם מסירה אחת או שתיים מקסימום, המבוצע ע"י אתלטים עליונים). הגבתי רק לפוסט שלך ושל אברהמי נגד ד'אנטוני שיצא בדיוק באותו הזמן ששחקני הקבוצה אמרו עליו רק דברים טובים. זה הכל.
וחוץ מזה, הגבתי לאלה שכתבו שהוא הביא את המשחק המהיר של הסאנס לניקס, כי זה כלל לא נכון. עם פלטון משך יותר מחצי עונה הם שיחקו ממש HALF COURT GAME.

דורי 26 באפריל 2011

שמרו, לא שמח. תקרא ביתר תשומת לב.

פונסה דה ליאון 26 באפריל 2011

אני תמה מה זה אומר שאתה קורא לסטודמאייר "סטאדומאיור" ולבילאפס "בילופס". הרי אנחנו יודעים בדיוק כיצד הוגים את השמות שלהם ולכן אינך מתקן כאן טעויות "של ישראלים" אלא טועה בעצמך. מה הסיבה לכך?

Comments closed