בלקבורן (חוץ)

על סף האליפות ה-19. מה המשמעות שלה עבור פרגוסון?

השחקנים על המגרש עם הצוות המקצועי. חלקם בחליפות, חלקם בתלבושת מיוזעת. חלקם אגדות, חלקם יהיו, חלקם שחקנים לשעה. כולם האלופים.

וזה מה שנכתב לפני המשחק:

גארי נוויל נתן לפני המשחק מול צ'לסי ראיון של חצי שעה לתכנית רדיו של הBBC – מומלץ מאד בכדי לדעת יותר על מה שקורה בתוך יונייטד – ושם הוא נשאל אם לדעתו זכיה של יונייטד בדאבל של אליפות ואלופות תניע אולי את פרגוסון לפרוש כשהוא באיזשהו שיא. נוויל ענה (בערך בדקה ה-13 של הראיון) שיש כאן אי הבנה של האיש – NOT THAT KIND OF ANIMAL – כי הרי את המשפט הזה אפשר היה להגיד אחרי האליפות הראשונה, אחרי הטרבל, אחרי הזכיה הנוספת בגביע אירופה. שפרגוסון לא חושב במושגים כאלו.

זוהי במלים אחרות חשיבה מודרנית. כאילו יש מטרות – מוגדרות סטטיסטית בדרך כלל – ואחריהן האדם מרגיש שהוא מיצה את עצמו ואז הוא קובע מטרות אחרות. אם נשליך את זה על המקרה של פרגוסון זה יכול להיות דברים כמו "זכיה באליפות עם קבוצה אחרת" או "זכיה באליפות באיטליה" או "העלאת הנבחרת הסקוטית למונדיאל" או להגדיל את הונו האישי או להקים את חוות הסוסים הכי מצליחה. מה שלא תחשבו.

ובכן זו לא החשיבה שלו. הוא כנראה חושב כרגע על דברים כמו "צ'יצ'ריטו צריך לשפר את המסירה שלו" או על קשר מרכזי לעונה הבאה. כי הוא בא לעשות את העבודה שלו. הוא בא מעולם אחר של נאמנות לארגונים ואנשים.

יש לנאמנות הזו גם צדדים ברוטליים כפי שראינו במשך השנים בטיפול שלו בלא נאמנים. אפשר להכנס לזה יותר לעומק מהצד של השורשים הסקוטיים או השורשים הסוציאליסטים שלו. אבל יש בנאמנות הזו גם משהו צנוע. לפני כמה שבועות כתבתי פה על חוש ההיסטוריון שלו כשלא ציין במסיבת עיתונאים בגלזנקירשן את ברצלונה כאחת הקבוצות הגדולות מיונייטד מבחינה היסטורית באירופה – משום שמנה בדיוק את חמש הקבוצות שיש להן יותר אליפויות אירופה מיונייטד. והצד השני של זה היה שהוא אמר "יש לנו שלוש אליפויות אירופה". אחת מהן – של 1968 – כמובן לא קשורה אליו. אבל עד כדי כך הוא מפנים את ה"אנחנו”.

עבור מנג'ר מודרני – נניח הבחור הסימפטי הזה שעובד בריאל מדריד לאליפות ה-19 לא הייתה שום משמעות. הוא תמיד מציין בכמה אליפויות הוא זכה. הוא עסוק בכל מיני מטרות כמו "זכיה באליפות בכל המדינות הגדולות" או "זכיה בצ'מפיונס ליג עם שלוש קבוצות שונות". מבחינה אישית פרגוסון הרי פבמקום הראשון מאז האליפות השביעית שלו ב-2001. אבל המספר שהפך חשוב עבורו – כפי שציין אחרי האליפות האחרונה – הוא 19. כי מקומה של יונייטד עומד מעל מקומו שלו.

מזה נגזר כמעט הכל.

ככה ספונסר צריך לעבוד
סיכום האליפות. ההחלטה הטקטית ששינתה את העונה

75 Comments

שודד 14 במאי 2011

אז אחרי שהושגה המטרה ועקפנו אותם (כשלעצמו כמעט לא נתפס), מה הלאה…?
למרות שמכאן, אוסטרליה קשה לעקוב ולראות שידורים – לאליפות הזו טעם מתוק במיוחד לנוכח הכלים איתם הושגה, פשוט מדהים!

דורפן 14 במאי 2011

עדיין מגלים שודדים לאוסטרליה?

שודד 14 במאי 2011

בזרועות פתוחות – אליפות כבר היום…?

טל 14 במאי 2011

פרגוסון היה אוהד יונייטד לפני שהוא אימן שם?

לדעתי אחד הדברים שעבדו לטובתו מבחינת רעב זו העובדה שדברים לא באו לו בקלות: אליפות ראשונה הוא לקח רק בעונה השביעית. אליפות אירופה ראשונה רק ב99 (זמן שכמעט זהה לתקופת של ונגר כמנג'ר ארסנל).

ברור שחלק גדול מזה נובע מגורמים חיצוניים (תקופה שונה ויותר תחרותית, לפני עידן בוסמן, ההרחקה האנגלית מאירופה שמאד פגעה ביכולת להתמודד עם הקבוצות האיטלקיות בעיקר), אבל בשורה התחתונה אם הוא היה מגשים את כל המטרות שלו אחרי 4-5 שנים, לא בטוח שהוא היה מחזיק כל כך הרבה זמן בתפקיד.

יואב 14 במאי 2011

טל,
אני חושב שהוא איש רנג׳רס בבסיס.

דורפן 14 במאי 2011

טל – הוא לא היה אוהד יונייטד.
אני לא בטוח שהצלחה מהירה יותר הייתה משנה את התמונה. צריך לראות את האנשים שגדל עליהם – ג'וק סטין, באזבי ושאנקלי. הם כולם עבדו 15-25 שנים בקבוצות. זה פשוט נתפש כדבר "הנכון" בעולם של הסקוטים הללו. לעבוד במקום אחד בנאמנות הרבה שנים. כל העולם הזה של "אתגרים חדשים" זו לא צורת החשיבה שלהם. אפשר לראות למשל איך דייויד מוייס לא עסוק בלדחוף את עצמו למקום אחר כל הזמן – למרות שאפשר להגיד שהוא תקוע בקבוצה שאולי לא נותנת לו לממש את יכולותיו.

טל 14 במאי 2011

זה נכון. מצד שני, תזכור ששאנקלי ובזבי לא הצליחו ברמה שמתקבת לפרגוסון מבחינת תארים. השוואה יותר רלבנטית היא פייזלי ועובדה שהוא החזיק פחות זמן.

אגב, מי הקבוצה האנגלית האהודה עליו?

ויינר 14 במאי 2011

באופן כללי פעם אנשים היו נאמנים יותר. הדור הנוכחי יותר פזיז, ומחליף עבודות בתדירות גבוהה. בטח כשההשוואה היא בין מאמני היי-טק למאמני ארגוני עובדים של נמלים.

סימנטוב 14 במאי 2011

איזה קלאסה כשחקן, כקפטן, כאוהד ביציע, and soon to be פרשן

זיזו 14 במאי 2011

רונן

לי תמיד נראה שמוייס יושב בפול במירוץ הירושה, אני טועה?

עכשיו שדי ברור שלאס לא ימשיך במדריד ויובה כבר במגעים, נראה לך שפרגסון ימשיך בניסיונות להחתים אותו?
נראה לי שהוא מעדיף את הפריימיר ליג.

דורפן 14 במאי 2011

הוא מי שפרגוסון הכי אוהב. אבל השאלה אם פרגוסון יהיה מי שיחליט

נעל קרועה 14 במאי 2011

יפה 1-0
קצת מתח היה חסר לנו

שלו 14 במאי 2011

העונה הזאת מזכירה קצת את עונת רודי דמינקו,
שום דבר לא הולך קל.

LT 14 במאי 2011

מי האמין שיש סיכוי שנעבור את ליברפול באליפויות.
אז זכינו בגביע פעם-פעמיים באייטיז, עדיין הראש היה בירידת ליגה בסבנטיז.
כמו לפני שאובמה נבחר. קבוצה שלמה של אנשים, עדיין בסטייט אוף מינד אינסטינקטיבי של נחיתות, אומרת לעצמה בפליאה- "זהו, צריך לשנות את הראש מהיום למחר, העולם אחר, אין יותר על מה להתלונן".

נינו 14 במאי 2011

קוצ'אק נותן משחק די מזעזע.
מה שרק גורם לי יותר להאמין שזה כנראה המשחק האחרון שלו בקבוצה – הוא רוצה להיות שוער ראשון, ואני לא חושב שזה יקרה ביונייטד.

Yair 14 במאי 2011

אף אחד, כולל קוז'אק עצמו לא חושב שזה יקרה ביונייטד. אלה היו 90 הדקות הטובות ביותר של לינדגארד בקבוצה עד כה…

נינו 14 במאי 2011

לייק.
היו שמועות שהוא חושב שהוא מספיק טוב להחליף את אדווין. לא עם הופעות "טאיבי"ות כאלה

אילן 14 במאי 2011

קוצ'אק כבר הודיע שהוא עוזב בסוף העונה.
לינדגארד יהיה השוער השני עונה הבאה.

אוסטרלי 14 במאי 2011

בשעה טובה. תחילתם של החיים הנכונים עכשיו…

רילקס 14 במאי 2011

are you watching mercyside????

אני 14 במאי 2011

ברכותיי. אליפות שהיא בושה, כדורגל מחפיר, עזרה משופטים ולסיום גם משחק מכור (אם יש צדק בלקבורן תרד בשבוע הבא לאחר המכירה המבישה היום), אבל אם זה מה שעושה לכם טוב, תבלו.

גיא אלון 14 במאי 2011

נו, אני מניח שאתה אחד מהאוהדים של הקבוצות האחרות, ששיחקו (מן הסתם) כדורגל עוד יותר מחפיר.
עזרה משופטים ? תגיד את זה לווין רוני שהורחק לשבועיים כי העז לשמוח אחרי גול, או לפרגוסון שישב בחוץ בחודש הכי קריטי של העונה.

תושב חוזר 14 במאי 2011

או למי שאישר לצלסי שני שערים לא חוקיים

אביעד 14 במאי 2011

אני חושב שהתבלבלת. הבושה היא במקום אחר. רמז – תגובה 12 לפוסט הזה…

סימנטוב 14 במאי 2011

טוב אז קודם כל ישששש!!!!
תיאור וסיכום של ESPN
1 עד 19…

1. Ryan Giggs — "Tearing You Apart Since 1991"
Gareth Bale won PFA Player of the Year, and while his performances bombing down the left-hand side of the pitch during the first half of the season were inspiring, Bale — along with most of his Spurs' teammates — lost steam in the second half. He beat out Charlie Adam, Samir Nasri, Scott Parker, Carlos Tevez, Rafael van der Vaart and Nemanja Vidic. All worthy picks, but Giggs, 37, should have at least been on the list, if not the top of it. To do what he's done at his age is remarkable. The way he nutmegged Michael Essien, almost 10 years his junior, in United's win over Chelsea last week said it all. So did Gigg's two brilliant assists to Chicharito in the Champions League quarterfinal at Old Trafford to knock the Blues out of the competition, and countless other moments of magic from the Welshman. There are flashier players out there, but Giggs does something even more special — he makes the players around him better. Saturday's title is also the 12th of Giggs' career, as he has been a part of all the squads that have finished No. 1 during Ferguson's reign. "It's a great achievement by the team and the manager to haul back our biggest rivals over the 1970s, 80s and 90s," Giggs recently told reporters.

19. Fergie's masterpiece

It's become popular conviction that this season is Ferguson's best piece of work yet, a title-worthy team without any world-beaters on it. Fair statement. United circa 2010-11 won't be confused with the Treble-winning side of 1999, or even the Ronaldo-era double of 2007-08. At times, United's midfield looked lost — as was sometimes the case with Anderson and square-pass Michael Carrick pairing up in the center — or old and reckless with the sight of an off-the-pace Paul Scholes charging in with another poor challenge. At their most pedestrian, the Red Devils didn't seem to be much different than, say, Bolton. Yet SAF has coaxed out the best here and there from Carrick (see his two-leg performance against Chelsea in the Champions League and a handful of Prem matches), Nani, Fabio, Smalling and Chicharito.

Even more impressive was Ferguson's handling of the Rooney transfer-request drama. It was a combustible situation that wouldn't have taken much to explode, and most managers would have unwittingly lit the fuse. Not Ferguson. Instead of letting his star player force a move, Ferguson reminded Rooney who was boss — a lesson learned long ago by Cantona, Roy Keane and David Beckham. Except Rooney wasn't told to leave; he was given a new five-year contract. And he's repaid United's faith in him with a second-half revival that fueled United's title run.

http://espn.go.com/sports/soccer/blog/_/name/martin_james/id/6546867/nineteen-magic-number

אתה 14 במאי 2011

הדקות האחרונות היו מבישות.
לפעמים עדיף להפסיד עם התקפות זעם של הדקות האחרונות על שער היריבה מאשר לגנוב תיקו באופן מחפיר שכזה.
אם יונייטד תעלה בשבוע הבא בהרכב חסר במיוחד ותפסיד בבית היא תכתים לחלוטין את האליפות הלא גדולה הזו.

גיא אלון 14 במאי 2011

יש כאן משהו שאתה מתקשה להבין. זו האליפות אולי הכי גדולה שלנו שאני זוכר (ואני זוכר…)
שנתיים אחרי איבוד השחקן הטוב בעולם, עם מנהיגות מזדקנת (שלא לומר זקנה), קבוצה שלפני תחילת העונה אמרו עליה שהיא בינונית במקרה הטוב, ושתאבק על המקום בליגת האלופות.
אליפות שהיא לחלוטין קבוצתיות, פרגון הדדי, חלוקת עומס ואחריות, ועבודת אימון גאונית של המאסטר.

איש 14 במאי 2011

איזה סיום, טיקי טקה כמו של ברצלונה

רון מהכפר 14 במאי 2011

like :)

סימנטוב 14 במאי 2011

לייק

רועי שהגיע אחר-כך 14 במאי 2011

אני מרגיש קצת לא נעים על שאת כל שמחת השיכורים שלי הוצאתי על טוויטר ולא פה. אבל תאמינו לי, חתיכת שמחה. אני אפילו לא יודע למה האליפות הזו שמחה לי יותר מקודמותיה.

קורא 14 במאי 2011

המשחק ממש לא היה מכור, התיקו הזה פשוט היה טוב לשתי הקבוצות. מנגד, אני ממש לא אוהב לראות דקות אחרונות שנראות ככה, ותוהה מדי הנוהג הזה התחיל. דווקא בילדות, כשהיו מעיפים כדורים ליציע, אני לא זוכר משחקים שנראו ככה.

תושב חוזר 14 במאי 2011

19 !
האליפות הזו שמחה יותר כי היא לא מובנת מאליה, כי לא היינו אמורים לקחת אותה, כי פצעי העונה שעברה עוד צורבים, וכי היא ה – 19 במספר.

19 !

צור שפי 14 במאי 2011

אני לא אוהד מנ. יו. ולא ראיתי את המשחק היום כדי לחוות דעה על מה שהלך שם אבל אותי האליפות הזו וגם הפוסט הזה מרגשים. חלק מהתחושה הזאת באה בגלל שחקנים כמו ון דר סאר וגיגס אבל באופן טבעי וטריוויאלי מי שהכי אחראי לה הוא פרגוסון. כמו שרונן כתב, זה לא שייך לספורט, זה עניין של ערכים "מיושנים" כמו נאמנות, מסירות ועבודה קשה. בעידן שבהם הערכים האלה יצאו מהאופנה, בעידן שמקדש מתעשרים מהירים, מצליחנים אינסטנט, כוכבים נולדים וכו' וכו' – בעידן מגעיל כזה יש מבחינתי משמעות עצומה להצלחה שבאה כתוצאה מדבקות בערכים הישנים.

יואב 14 במאי 2011

"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their fucking perch. and you can print that!"-sir Alex ferguson. 
יששששששששששששששששששש

מאשקה 14 במאי 2011

3 הדקות האחרונות במשחק הזה הגעילו אותי.
מנצ'סטר יונטד העבירו מסירות רוחב בהגנה בלי לעבור את האמצע, מעין זילזול בבלקבורן שהיו טובים מהם במשחק הזה.
שיהיה לסר אלכס לבריאות.

אילן 14 במאי 2011

לא יודע על מה את מדברת, מאשקה.
כמעט כל קבוצה עושה זאת כשהיא מנסה לשמור על תוצאה.

יוסי מזרחי 14 במאי 2011

נכון מאשקה, העתקנו מבארסה וזה מגעיל.
אבל מהן שלוש דקות לעומת הנצח?

יואב 15 במאי 2011

like

יואב 14 במאי 2011

זילזול?בלקבורן היו צריכים להילחם. הבנת המשחק והנסיבות נדרשת.

רון מהכפר 14 במאי 2011

Champ19ons

גיל 14 במאי 2011

זוהי אחת האליפויות הכי מרגשות של מנצ'סטר שאני זוכר בגלל כל הקשיים והחריקות. תמיד יש לפרגוסון מה לשאוף אבל נראה לי שאחרי העבודה המרשימה של השנה האחרונה, הוא פשוט ירצה לראות את הפירות של ההצלחה שלו (עוד טרבל אליפויות). חוץ מזה, אתה יודע איך זה סקוטים, הם מאוד חסכנים. עד שסוף סוף מצאו דירה לגור בה לחשוב עכשיו על לעבור למקום אחר?

אגב, למה גמר הגביע משוחק היום? הוא לא תמיד שבוע אחרי סיום הליגה? זה לא פוגע בחגיגיות שלו העובדה שיש משחקי ליגה ועוד שהאליפות נקבעה היום?

דורפן 14 במאי 2011

כי גמר האלופות בוומבלי בשבת שבדרך כלל מיועדת לגמר האנגלי. גם חלק ממשחקי הפלייאוף של הליגות הנמוכות הועברו מוומבלי לאולד טראפורד.

אביעד 14 במאי 2011

לא רק שגמר האלופות הוא בשבת שמיועדת לגביע, מסתבר שאחד התנאים של אופ"א לאירוח הגמר הוא שהאיצטדיון המיועד יהיה ריק ולא יתקיימו בו משחקים בשבועיים שלפני הגמר. גם הארי רדנאפ אמר דברי ביקורת דומים לאלו של גיל. תכל'ס, ההתאחדות יכלה למצוא פתרון אחר. כמו לקיים את משחקי המחזור ביום ראשון או ביום שלישי ולהותיר את גמר הגביע כמשחק היחיד שמשוחק היום. אבל זו ההתאחדות האנגלית.

גיל 14 במאי 2011

שיעשו הצגה כפולה כמו שהיו עושים פעם בבלומפילד!

בוריס 14 במאי 2011

לא הבנתי מה הבעיה.
מחזירים את הגביעים והפלייאופים למיניהם לוומבלי ואת האלופות לאולד טראפורד, מקסימום חוגגים אליפות בבית של הסיטי…

יוסי מזרחי 14 במאי 2011

תודה על ההבהרה, אני חשבתי שזה בגלל ששתי הפיינליסטיות הן מדרג משני.
כנראה שטעיתי…..

אביעד 14 במאי 2011

קודם כל – יששששששששששש!!!
דבר שני, אני מניח שהיונייטד כנראה היו צריכים להתקיף בחמת זעם בדקות האחרונות. אמנם היינו בתיקו שהבטיח לנו אליפות. אמנם הופעת הזוועה של קושצ'אק הורידה את הביטחון של ההגנה, אמנם אם היינו מפסידים היום היינו נגררים להכרעה ביום האחרון (ומסתכנים בלאבד שחקנים לגמר האלופות), אבל זה לא משנה – הרי מה שיותר חשוב זה שכמה אוהדים "נייטרליים" יהיו מרוצים ויסכימו לומר שהאליפות של היונייטד הושגה בזכות. זה הרי הכי חשוב. זה לא כאילו שאם היונייטד היו תוקפים בחמת זעם אז לא היו מוצאים משהו אחר לבקר אותה בגינו…

מנחם לס 14 במאי 2011

רונן, אני לא אוהד יונייטד. כבר מגיל 6 או 7 חיילי צי בריטי סיפרו לנו הילדים בבת גלים ניסים ונפלאות על קבוצה בשם ארסנל באנגליה, ומאז הם 'הקבוצה שלי'. אבל בכ"ז, אני רוצה שהם יכניסו לברצלונה באבי אביהם. אם לא, אז לגבי דידי כל האליפות הזאת שןןה לתחת.

יוסי מזרחי 14 במאי 2011

שווה ל**ת זה קצת קיצוני,בכל זאת אליפות באנגליה, אבל אני מצטרף לכוונות מול בארסה.

עמיר 14 במאי 2011

העיקר שלמה שרף הוציא את הוויסקי xoo 35 מהבויעדם.
איזו קבוצה תבחר בו להרוס אותה בשנה הבאה? 

יואב 14 במאי 2011

יוסי מזרחי, אביעד, אדם, תושב חוזר, רועי, גיל, רונן, סימנטוב, טל המנצ׳סטרי, נינו, שלו, שודד, אמיר,(וכל מי ששכחתי כרגע ומוזמן להצטרף ולשתות )
נשתה צ׳ייסר דמיוני- צ׳ירס. יששששששששש.

יואב 14 במאי 2011

ואבי. וכל מי שבא לו(:

אבי 14 במאי 2011

תודה שזכרת אותי! :)

תושב חוזר 14 במאי 2011

צ'ירס. ועוד אחד לשנה הבאה

יוסי מזרחי 14 במאי 2011

יואב.
זה היה הצייסר הטוב ביותר בשנים האחרונות.
בשנה הבאה אני מזמין.

אוסטרלי 14 במאי 2011

צ'ייסר?!
5 מעלות, שלוש בבוקר(מלבורן), קופאים על המרפסת (אסור לעשן בבית)
כבר על חצי בקבוק ג'וני כחול…

יואב 15 במאי 2011

(:

סימנטוב 14 במאי 2011

eלחיים

שרון רזניק 14 במאי 2011

יייייייייייייייייייייייייייששששששששששששש!!!!!

ניין טין טיימס, אנד דאטס אה פאקט!
ניין טין טיימס, אנד דאטס אה פאקט!
ניין טין טיימס, אנד דאטס אה פאקט!
ניין טין טיימס, אנד דאטס אה פאקט!

אריאל 14 במאי 2011

תיקו חוץ כדי לקחת אליפות, מסמל את העונה כולה של היונייטד

גיל 14 במאי 2011

ממש ביזיון. רגע, לא אתה זה שאמרת שפרגוסון גמר את הסוס בתחילת העונה? סליחה, הייתי חייב.

דורפן 14 במאי 2011

אני חושב שלחלוטין לא. שהוא כתב פעמים רבות שפרגוסון הוא ההבדל בין יונייטד לאחרות

גיל 14 במאי 2011

אני חושב שכן. אריאל באמת מעריך את פרגוסון אבל הוא חשב שיונייטד עומדת בפני ירידה בשנים הבאות.

Danny 14 במאי 2011

Just a great job by Alex, all season long and today he got his payback, glory glory Man United

יואב 15 במאי 2011

צ'ירס..

ניינר 14 במאי 2011

באיזה צד של מנצ'סטר החגיגה הערב גדולה יותר? הייתי מתלהיות שם היום

אייל 14 במאי 2011

כן, גם תואר ראשון לסיטי מזה 35 שנים (הגביע ב-76). בסך הכל, יום לא רע לעיר מנצ'סטר.

אלי 14 במאי 2011

עונה הבאה נאתחל את הבאנר ל-0 ונתחיל את הספירה מחדש.

יוסי מזרחי 14 במאי 2011

לדעתי בצד של הקטארים.
אחרי הכל, אירוע המבליח כמו כוכב שביט, הוא תמיד יותר מענין מאירוע שחוזר על עצמו.

הופ 14 במאי 2011

מזל טוב לדורפן ולחברים פה. אליפות יפה ומעוררת הערכה. בקרוב אצלנו.

אלי 14 במאי 2011

באמת אליפות מרגשת. התחילה בפיגור של 8 נקודות, רוני מבקש לעזוב ופרגוסון במסיבת עיתונאים נראה פגוע מתמיד, אבל אז אלכס פרגוסון הסקוטי מהמספנות של גלאזגו, זה שזרק קוקה קולה ונעליים בחדר ההלבשה הבין שלכל שחקן מגיע גישה שונה, לרוני הוא התייחס כמו אבא טוב לבן פוחז וידע לוותר על הכבוד שלו ולהשאיר אותו בבית. כאן התגלתה גדולתו האמיתית של פרגוסון האבא הסקוטי הזועף/ הבוס, ומשם העונה רק המריאה לגבהים חלומיים! 19!

שחר 14 במאי 2011

פשוט קבוצת שחקנים מגובשת ללא קליקות השמחים לשחק עבור המועדון, ועם מנג'ר ענק בהיסטוריה -אלה דברי פרדיננד
עונג אמיתי במיוחד למי שזוכר את החיים בצל היריבה הגדולה.
http://www.teamtalk.com/blog/16129/6932154/Title-19-owes-everything-to-Fergie-wisdom

Comments closed