גלאטי. בסוף כן היה פה מוסר השכל

יונייטד הייתה גרועה, עד שהאירועים הכריחו אותה להחזיק בכדור


szólj hozzá: O0-1M

באופן כללי חשבתי שלמשחק הזה לא יהיה שום מוסר השכל. 60 דקות היה כדורגל דרעק בעיקר כי יונייטד הייתה לא סבלנית ורוני היה לא מעורב. זו אפילו לא הייתה תצוגה מלאת תשוקה מהרומנים. ואז יונייטד עלתה ליתרון ואז וידיץ' הורחק. לעשר דקות המשיך הכדורגל הלא טוב עד שיונייטד החליטה לא להסתכן עם המשחק הזה ופשוט להחזיק בכדור – צפונה, דרומה, מערבה, מזרחה – במטרה לסיים את האירוע הלא מעניין הזה וללכת הביתה.

אבל אז קרה משהו. כשאתה מחזיק בכדור, מתיש את היריב, משתמש בטכניקה העדיפה, פתאום הכדורגל קצת משתפר וההזדמנויות מגיעות פשוט מעצמן. כי יריב שרודף מתעייף ועושה שטויות. כמו לתת ליונייטד כמה הזדמנויות קלות. לחטוף את האדום שלהם ולבסוף לתת לה פנדל נוסף. אז מבלי לתת שום משמעות ליריב שהוא באמת חלש, צריך ללמוד משהו מהשינוי הזה שבכלל לא היה יזום אלא נכפה מההרחקה.

וברבע שעה הזו בה הכדורגל היה סביר אנדרסון היה טוב. אבל מעבר לזה לא צריך לעשות עניין גדול ממשחק לא טוב.

חוץ מזה לא ברור לי מאיפה אופ"א מביאה את השופטים האלו.

וזה מה שנכתב לפני המשחק:

עכשיו לניתוח מעמיק של הקבוצה היריבה:

ביום בו יונייטד הגרילה את אוטולול הלכתי לוויקיפדיה לברר קצת מי משחק עבורה. היה שם משהו מצחיק. מישהו הספיק להשתחל למערכת העריכה של וויקיפדיה ולמלא את שורות הקבוצה בכל מיני כוכבי פורנו מזדקנים. וראיתי בכך הזדמנות למפגש פיקנטי מול קבוצה שצברה מוניטין גובר והולך בתחום הסקס. בתקופה בה אומרים שהפורנו עבר תהליך הפוך מכדורגל – החובבנות מחקה את המקצוענות. אבל בשני המקרים הדבר עבד לרעת מזרח אירופה ולטובת המערב. עולם מזויין.

היום, ערב המשחק, אני רואה שכל כוכבי הפורנו נעלמו מעמוד הוויקיפדיה של הרומנים. ובעצם הקבוצה הזו מבוססת על שחקני כדורגל רומנים מקצועיים וכמה זרים. לצערי אינני יודע עליהם כלום – מלבד העובדה שהם קבוצה אלופה ולדבר הזה תמיד יש משקל מסויים.

בעבר היה נהוג להגיד "לפרק אותם" והסתפקנו בזאת. היום צריך להגיד "לפרק אותם עם כדורגל שמתאים לרמות הגבוהות של אירופה". ואם אפשר בלי פצועים לקראת סיטי בראשון.

מסיבות שונות לא בטוח שאראה את המשחק וכפועל יוצא לא בטוח שאעדכן בסיום.

דה באזר בפייסבוק

הסיבוב שלא היה - סיכום גמרי החטיבות בבייסבול
המשותף לסם בואי, ריאן ליף ו-AOL

47 Comments

אבי 18 באוקטובר 2011

5 דקות זה "לקראת"? :)

מנחם לס 18 באוקטובר 2011

כשקראתי על המשחק חשבתי שמשחקים נגד גלאטאסראי. ואז ראיתי בלונדינים והבנתי שטעיתי. רומנים, הא? טוב, נסתכל קצת ונראה אם יש טעם.

נעל 18 באוקטובר 2011

אין ספק שהמשחק הזה יוכל להוציא את הקבוצה מהמשבר העמוק של החודש האחרון ויתן לה ביטחון לקראת הסיטי

עזי 18 באוקטובר 2011

יש לבטא גלאץ או גלאצ'י, תלוי מאיפה אתה ברומניה, אבל בכל מקרה צ ולא ט.

אביעד 18 באוקטובר 2011

וואו, איזו מחצית נוראית…

ויכסלפיש 18 באוקטובר 2011

לדעתי המפתח להכרת הקבוצה הוא הוא מי הבוס שם ומה הקשרים שלו עם שופטים ומהמרים

בני תבורי 18 באוקטובר 2011

בטוח שג'ון הולמס היה קשר אחורי…

אמיר 18 באוקטובר 2011

ביכולת הזאת רצוי שלא יגיעו לדרבי,הופעה מבישה זה בהמעטה!

אביעד 18 באוקטובר 2011

טוב, משחק נוראי שחייבים ללמוד ממנו לקראת יום א'. המשחק שלנו לא יכול להיות כ"כ איטי, פשוט אסור.

דודיק 18 באוקטובר 2011

הנורא ביותר היה חוסר הנכונות לרוץ ללא כדור ולפתוח אופציות מסירה, כאילו היתה זו קבוצה ישראלית. העובדה ששחקני היונייטד עברו כ-105 ק"מ בסה"כ לעומת כ-120 ק"מ של גאלאץ, אומרת כי כל רומני רץ בממוצע כק"מ וחצי יותר מיריבו!

אהוד 19 באוקטובר 2011

חסר משמעות. השחקנים הרומנים רדפו אחרי יונייטד במחצית השנייה.

יאיר 18 באוקטובר 2011

ממש קלישאתי אבל הדבר היחיד שניתן להוציא מהערב הוא הניצחון , ומי זוכר איך הוא הושג ( טוב, זוכרים, אבל מחר יזכרו משהו אחר ). ביטחון לקראת הדרבי ? כן. שיפור עמדות בבית ? כן. הנה פעמיים כי טוב ביום שכולו טוב.

יאיר

allsportil.co.il

נעל 18 באוקטובר 2011

סוף סוף בא שופט אירופי שלא מתרשם מפרגוסון
וזרק את וידי"ץ האלים מהמגרש,חבל שזה לר קורה יותר באנגליה

גיל 18 באוקטובר 2011

שיפוט שערורייתי שממחיש את חוסר התוחלת של כרטיסים צהובים. קבוצה יכולה לקבל 10 כרטיסים צהובים ולשחק אלים אבל לא להיות מושפעת מזה, ואז בהחלטה קפריזית לתת אדום דווקא לצד השני ולהרוס את המשחק. יכול להיות שבאמת כדאי להרחיק שחקן אחרי 3 צהובים לקבוצה בלי קשר לאם או לא קיבל צהוב קודם.

אגב, מה שכתבת לגבי העייפות ממחיש למה משחק של 10 על 10 יהיה נהדר בכדורגל של היום.

אהוד 19 באוקטובר 2011

כדורגל צריך לעבור ל10-10, יהיה נהדר. שיטה גם שעדיפה להארכות היא מהדקה ה-105, כל 5 דקות להוריד שחקן מכל קבוצה עד שיהיה 7 על 7. גול בטוח יבוא.

אביעד 18 באוקטובר 2011

רונן, אפילו את מוסר ההשכל הזה אין פה. הרומנים התעייפו כי רצו כמו מטורפים ב-70 הדקות הראשונות ובסוף נגמר להם האויר. זה גם היה גורם משמעותי בהחזקת הכדור ב-10 הדקות האחרונות – לא היה להם כוח ללחוץ. לדעתי אלמלא ההרחקה של וידיץ' היינו רואים את השפעות העייפות על הרומנים הרבה יותר מוקדם. ההרחקה נתנה להם יתרון מספרי, רוח גבית וקצת אויר.

יוסי מזרחי 18 באוקטובר 2011

ברוך שפטרנו.

אביעד 18 באוקטובר 2011

מוסר ההשכל שדווקא כן ראיתי היום היה באמת אנדרסון.
ניתן היה בהחלט להבין למה רוני ונאני לא פתחו באנפילד, אבל מה שלא הבנתי עד עכשיו זה למה בהרכב עם פיל ג'ונס כקשר אחורי ובמבנה של חלוץ בודד, אנדרסון לא היה בהרכב ע"ח פלטשר. היונייטד הייתה נראית הרבה יותר טוב אם היה לה עוד שחקן בנוסף לגיגס שחושב לעומק.

אבו צ'יצ'ריטה 19 באוקטובר 2011

מה יש לדבר, פירקנו אותם.
מצטער על הבדיחה החבוטה – אבל לגנוב נצחון מהרומנים זה הישג נאה. חוץ מזה נדמה לי שאף אחד לא נפצע כך שבכלל אפשר לסכם כהצלחה!

אביעד 19 באוקטובר 2011

פאביו…

סימנטוב 19 באוקטובר 2011

מחזיקים בכדור > מתישים את היריב > טכניקה העדיפה > יסודות ברסה.
הנוסחה צריכה להתחיל ברוני ונאני. זה במיוחד נכון עבור נאני הוא צריך את הכדור במקומות הנכונים ושיעשה מה שהוא יודע ואם זה אומר שולנסיה צריך להתחרות עם ג'ונס, סמונלינג, רפאל ופאביו 'סו בי איט'
אני מת על אנדרסון הוא מהיר וחד, קצת יותר סמכות לא תזיק לו ולנו.
אלה המשחקים בשביל קאריק, משחקים שצריך מרכז סטטי יריבה עדיפה לא תהיה מותשת כשהוא משחק

יאיר אלון 19 באוקטובר 2011

אפשר ללמוד דברים מסויימים מברצלונה, וגם קבוצות גדולות כמו מאן יו, מילאן ונבחרת אנגליה מודות שהן מנסות לחקות את ברצלונה בחלקים מסויימים במשחק.

אבל בשביל לשחק את הכדורגל הזה של הנעת הכדורגל של ברצלונה צריך שחקנים מתאימים, ולמאן יו 2011-12 בפירוש אין את השחקנים המתאימים לזה.

רוני אולי יכול לשחק קצת על תקן מסי אבל פה זה נגמר פחות או יותר.
אין לנו אף שחקן מרכז שדה שמתקרב לצ'אבי ואינייסטה (או ססק למען האמת) וזה הרי בסיס כל השיטה.
גם שאר שחקני ההתקפה שלנו הם פשוט חלוצים קלאסים. תפקיד שלא ממש בא לידי ביטוי בשיטת משחק כזאת.

אז את הלחץ הגבוה נראה שלמדנו יפה וכבר בשלב הזה של העונה אפשר להינות מהתועלת שזה מביא.
אבל כנראה שנצטרך להישאר עם סגנון משחק שמתאים לנו ולסגל השחקנים שלנו.
להגיד משהו טוב או איזשהו לקח ומוסר השכל מהתמסרות סתמית לרוחב המגרש זה נראה לי כמו פיענוח לא נכון של המצב.

אריק 19 באוקטובר 2011

אתה אומר לנו, לכן אני מסיק שאתה אוהד יונייטד. לכן השימוש במונח מן יו שהוא כינוי גנאי ליונייטד הוא מוזר.

דורפן 19 באוקטובר 2011

יאיר – שחקנים מהסוג שתיארת מתפתחים מאוחר בקריירה. צ'אבי החל את הקריירה מאחרי דקו ורונאלדיניו כשהם מנהלים את המשחק. איניאסטה עוד לא הועבר לתפקיד המנהל הראשי – ואני משער שיועבר לשם כשצ'אבי יפרוש – או שיישאר מעט אגפי יותר והתפקיד יינתן לפברגאס. וביונייטד סקולס החל כחלוץ ואיש לא יכול היה לדמיין איזו השפעה תהיה לו כשיוסט מעט לאחור.

לכן אני אופטימי לגבי אנדרסון וקלברלי שהם צעירים מאד. הם לא צריכים להגיע לרמה של צ'אבי או סקולס כי צריך ללמוד ולא לחקות. צ'אבי ואיניאסטה הם בסופו של דבר מי שמוסרים את המסירה המכריעה. אנדרסון וקלברלי צריכים רק להחזיק את הכדור – את המסירה המכריעה אפשר להמשיך לתת מהאגפים.

מה שכן יונייטד צריכה עוד כמה שחקנים כאלו ולכן הייתי רוצה לראות את פוגבה ומוריסון בהקדם.

קורא 19 באוקטובר 2011

אתה צודק, רק לא מדוייק לגבי צ'אבי ואינייסטה. צ'אבי היה עם דקו לפני מרקז/אדמילסון בדיוק כמו שהיום עם אינייסטה. רונלדיניו היה בשלישיה הקדמית, בדיוק איפה שמסי/ויה/פדרו היום. דווקא אינייסטה שהתחיל להשתלב היה לפעמים בעמדת הקשר הכי אחורי (מה שבוסקטס היום) או מחליף באגף לשלישייה הקדמית.
צ'אבי נהיה בולט ודומיננטי יותר: א. כמו שאמרת, עם השנים. ב. תיאום עם אינייסטה בעמדה. ג. תפקוד שונה מעט של מסי לעומת רונלדיניו שהיה באגף.

אריק 19 באוקטובר 2011

מה קורה עם מוריסון הוא פצוע או שוב הסתבל

יאיר אלון 19 באוקטובר 2011

בכל אופן אני חושב שהשאלה היא לאן אתה שואף.
בכדורגל הזה יתכן שנזכה באליפות אנגליה ונגיע רחוק בצ'מפיונס ליג, ריאל מדריד גם היא משחקת בעיקר עם שחקני מרכז שדה שרק "מחזיקים בכדור" וראינו גם העונה וגם בשנה שעברה איזה כדורגל מדהים היא משחקת ואיך היא דורסת.

במבחן התוצאה שתי הקבוצות האלה לא מצליחות לעמוד כשוות נגד ברצלונה.
אם השאיפה היא להיות הקבוצה הכי טובה באירופה, לנסות וליצר קבוצה שכזאת עוד לא הייתה לפרגוסון אז קשרי מרכז שדה שרק מחזיקים בכדור זה לא מספיק. לדעתי.

שלו 19 באוקטובר 2011

מעניין שדווקא בשבוע שפרנצ'סקו טוטי מודיע שימשיך לשחק כדורגל עד גיל 40 (ספק בצחוק, ספק ברצינות), מודיע משפחת אניילי על סיום הקריירה של אלסנדרו דל-פיירו ביובנטוס בסוף העונה אחרי 19 עונות.
קצת לא ברור הדחיפות בהודעה, ולמה מי שבגיל 37 עדיין גדול על רוב שחקני הליגה בסרייה א'. מי שירד ליגה כדי לחזור עם הגברת הזקנה, צריך שיראו לו את הדלת החוצה.
חבל.

בני תבורי 19 באוקטובר 2011

גם לי לא ברורה הדחיפות והבהילות. נכון שקשה לבנות עליו כשחקן מרכזי אבל אפשר לתאם ציפיות, וגם אז, אם לא מסתדרים, למה צריך להודיע אחרי מחזור שישי שהוא הולך. הכי מעצבן שהם גורמים לכדורגל הישראלי להיראות עם קלאס.

S&M 19 באוקטובר 2011

העיצוב החדש העלים את התמונות מהתצוגה הראשית של הקורא הסלולרי (pulse). למה זה? בתוך הכתבות כן רואים תמונות, רק לא בכותרת הראשית מבחוץ.

S&M 19 באוקטובר 2011

משחק עלוב ומשעמם. סתם משהו בשוליים: היה רגע שחשבתי שרוני עבר השתלמות בברצלונה איך עושים הצגה שמדביקה לשחקן היריב צהוב. מגעיל ומצחיק ביחד. ואותו רומני גם קיבל את הצהוב השני והאדום בסוף.

Danny - Long Island 19 באוקטובר 2011

It was a bad game for sure, now that we have it out of our system, I think that we will see a much better performance at home this Sunday

אפריים 19 באוקטובר 2011

התובנה על הפורנו והכדורגל…
משובח!

S&M 19 באוקטובר 2011

אפרופו פורנו, שמעתי ש-YES הודיעה שלרגל החג (שמחת תורה) כל הערוצים שבתשלום – ובמפורש שמעתי את המילה "אירוטיקה" – פתוחים.

אני מודה שאני כל כך המום, או שאני סתם לא קופירייטר מתוחכם, שאני לא מצליח לחבר תובנת פורנו – שמחת תורה מתבקשת, מהסוג שרונן מתמחה בהן (כמו כאן).

אפריים 19 באוקטובר 2011

כדורגל+פורנו= יציעי עמידה

קסיוס קליי 19 באוקטובר 2011

לדורפן,

מה עם איזה פוסט על היורוליג שהשנה כנראה מעניין יותר מאשר ליגת האלופות?…
השנה כל בית זה בית המוות.

הבית של מכבי הפך להיות הבית הכי חזק שאני זוכר בשיטת הבתים החדשה.

אני מהמר אגב שפארמר נשאר, שביתה או לא שביתה.

אפריים 19 באוקטובר 2011

בגלל מה פארמר יישאר?
בגלל הבנות היפות, החומוס או השמש?
נו באמת… הוא לא עושה פה כסף גדול (לא מתקרב למה שעושה בנטס), רמת המשחק נמוכה יותר כמו גם התנאים ובסופו של דבר מרכז חייו שם.

כדי לקשר את זה לנושא הפוסט (פורנו בעידן הגלובליזציה והשלכותיו החברתיות) רק אציין שהוא חבר טוב של בעלה הטרי של קים קרדשיאן, כריס המפריס. לא נראה לי שאשתו הטרייה של סופו עומדת בקריטריונים, ולו רק בגלל שהיא לא ארמנית…

קסיוס קליי 19 באוקטובר 2011

איכות החיים במכבי עולה על כל מועדון נ.ב.א.

כל הזמן מדביקים את החומוס הזה לכל דבר זה לא רציני.
אתה לא טיפוס רציני ואם אני אגיד לך ש 1+1=2 אתה תתחיל להתחכם.

אם הוא ירצה הוא יקבל יותר כסף העונה, כבר יגיעו איתו להסכם.
רמת המשחק ביורוליג היא מספיק גבוהה ויש מתח רוב הזמן.
הוא לא יגיע לכלום בנטס העונה.
האיכפתיות מהקהל ומהאנשים מסביב למועדון הם עצומים לעומת מה שהוא מקבל מהנטס.
החיים בישראל הם גן עדן לאמריקאים מכל הבחינות.
אז הוא מקבל קצת פחות אבל מכבי דואגים לו לכל השאר אז זה מתאזן.
וגם הוא מקבל פחות יש פרמטרים אחרים.
הוא לא יישאר כל החיים אבל שנה לדעתי כן.

יואב 20 באוקטובר 2011

מסכים עם הכל רק חושב שהוא מחוייב לחזור לשם ברגע שהשביתה נגמרת מתוקף חוזה.
מכבי באמת דואגת לכל. לשחקן זר במכבי אין כמעט הוצאות.

אפריים 20 באוקטובר 2011

קסיוס,
אני דווקא טיפוס די רציני (ואני אעצור כאן כי הקטע הזה של עלבונות קצת פחות מתאים לי).
אני לא חושב שרמת המשחק ביורוליג אפילו מדגדגת את זו של ה-נ.ב.א. בנוסף, הוא כבר היה במקום שבו הוא כן הגיע להישגים ובחר לעזוב לטובת הנטס. לא נראה לי שזה העניין.
על איכות החיים כשחקן מכבי לעומת זו של שחקן בארה"ב אני לא יכול להעיד כי לא הייתי שם, אבל נראה לי טבעי שבן-אדם שחי כל החיים בארה"ב יעדיף להמשיך לחיות שם עם הסביבה המוכרת ועם החברים והמשפחה לידו.

אפריים 20 באוקטובר 2011

אה, ומכיוון שאני רציני פניתי למקומות רציניים כדי שיאששו את טענתי על השכר שלו בנטס:
http://www.nj.com/nets/index.ssf/2010/07/jordan_farmar_and_nets_agree_t.html
גם אחרי מיסים נשאר סכום שמכבי לא תשלם. לדעתי כמובן.

טל 20 באוקטובר 2011

אם 12 מיליון דולר ל4 שנים ברוטו הם 2 מיליון יורו לעונה נטו, מדובר על סכום שמכבי כבר שילמה לשחקן בעבר (ארויו).

רק שאני מסכים איתך שזה לא רלבנטי.

טל 20 באוקטובר 2011

3 שנים כמובן.

טל 19 באוקטובר 2011

לא בטוח שבמידה והאופציה הזו הייתה ריאלית, מכבי לא היו מסוגלים להציעלו פחות ממה שהוא מרויח בנטס (אל תשכח שבאירופה הסכומים הם נטו), רק שזה חלק מאד קטן בשיקול של שחקן.

ברור שעבור פארמר הNBA הוא אתגר מקצועי הרבה יותר גדול, מה עוד שהוא שחקן חמישיה שם ולא ששחקן זניח. הוא לא יבוא ל]ה בדיוק מאותה סיבה שאתה לא רואה שחקנים עוזבים את מנצ'סטר יונייטד והולכים לשחק ברוסיה, גם אם כהכסף שם גדול והאתגר המקוצעי סביר.

נשות שחקנים? אולי שמכבי יחתימו את מרקו יאריץ' (מטרה ריאלית לחלוטין), זה יכול למשוך הרבה מאד שחקנים..

אביעד 20 באוקטובר 2011

אם מרקו יאריץ' חותם במכבי ת"א, אז מועדון הכדורגל יוכל להחליף את ניבאלדו בג'ון טרי בחינם…

טל 20 באוקטובר 2011

צחוק, צחוק, זה ריאלי לחלוטין להחתים אותו. בטח לא פחות מלהחתים את פאלפוקאס. גם ברמה מקצועית הטהורה יש בהחתמה שלו הגיון דומה. הלוואי וילכו על זה, מכבי כבר החתימו שחקנים מסיבות פחות טובות.

גולר 20 באוקטובר 2011

אופ"א הכריזה על איסור עישון גורף ביורו 2012,
כולל איסור על פרסום לחברות טבק
http://www.uefa.com/uefa/footballfirst/matchorganisation/stadiumsecurity/news/newsid=1698784.html

Comments closed