המשחק השביעי (לפני). אלוהים הוא לא התשובה!

אלוהים נהיה ג'וקר שעושה כל מיני מתיחות דביליות. גיחי גיחי גיחי

ג'וש המילטון מהטקסס ריינג'רס סיפר שאלוהים הבטיח לו הום ראן במשחק השישי אבל לא אמר כלום על ניצחון. אז מה הוא קיבל? הום ראן שנראה שייתן לקבוצתו את אליפות העולם, ואחר כך את שברון הלב של שוויון ומשחק שביעי שעוד מעט נראה מה יקרה בו.

רגע, מי עשה את זה? אלוהים? המממ… הוא מוכר לי מאיפשהו. ואז נזכרתי שזה בדיוק מה שהAsshole הזה עשה לי לפני שבוע. הזכרתי את זה השבוע באחד הדיונים: ביום שישי בערב באיזו שיחה מישהו שאל אותי כמה אכפת לי מגמר גביע העולם בראגבי. אמרתי שאני אוהד דרום אפריקה אבל בגלל שיש לי זכרונות כל כך טובים מניו זילנד לא הייתי רוצה לראות שברון לב לאומי שם.

"אבל כמה אתה רוצה את זה?", הקשה החבר. אמרתי שאם ממש היו שואלים אותי, ובהתחשב בשנים הכל כך נפלאות של מנצ'סטר יונייטד ובזה שאנחנו רק בתחילת העונה, אם הייתי יכול לקבל רק ניצחון אחד הייתי נותן אותו, לפנים משורת הדין ורק בפעם הזו, לאול-בלאקס.

אז מה עשה אלוהים? נתן לאול-בלאקס ניצחון 7-8 מצ'וקמק בשיניים על הצפרדעים, ולעומת זאת הכניס ליונייטד את האימ-אימ-אימא של כל התבוסות בדרבי. בדיוק אותה בדיחת קרש מפגרת שהוא עשה אתמול עם המילטון.

אם ההמילטון הזה היה שואל אותי הייתי אומר לו לא להתעסק עם הטיפוס הזה!

דה באזר בפייסבוק

52 Comments

אריאל 29 באוקטובר 2011

יש לי חבר שאחרי ניצחונות גדולים היה צועק בקול רם "יש אלוהים! אפילו שניים!". מן המיותר לציין שבבית ספר דתי זה לא התקבל באהדה גדולה..
חוץ מזה, האמילטון כנראה לא יודע שאלוהים משחק בבסיס הראשון של הקארדינלס
יאללה, משחק שבע!

דורפן 29 באוקטובר 2011

אם להאמין לכל הטים טיבו והקורט וורנרים של העולם כמות הזמן שאלוהים מקדיש בתקופה כזו להתעסקות בספורט אמריקאי היא מבישה

זיזו 29 באוקטובר 2011

אני דווקא חושב שהיא הגיונית.

GO TEXAS!!!

גיל 29 באוקטובר 2011

זה תמיד מצחיק אותי ששחקנים חושבים שלאלוהים יש זמן להתעסק ביכולת שלהם על המגרש וזה הדבר הכי חשוב לו. אני מאוד מקווה שיהיה משחק צמוד ולא איזה בלואווט.

דורפן 29 באוקטובר 2011

כן – האמת שזו קצת כפירה מצד כל הרפובליקנים המפגרים האלו לחשוב שהסמכות המוסרית העליונה בייקום הוא איזה רד נק שיושב בספורט באר כל היום.

גיל 29 באוקטובר 2011

ולא רק זה, אלא שיש לו אהדה מאוד ספציפית לאנשים או קבוצות מסוימות שהוא משנה כל שבוע! זה אוהד זה?

אריאל 29 באוקטובר 2011

להיפך, אם אלוהים לא אוהב בירה וספורט, מי נותן לו למשול בעולם הזה בכלל?

מתי 29 באוקטובר 2011

מעניין אם השחקניות של יפן הודו לאלוהים אחרי הזכיה באליפות העולם.
וטקסס נראית די מאוששת מהמשחק של אתמול.

דורפן 29 באוקטובר 2011

ידה ידה

ניב שטנדל 29 באוקטובר 2011

אפרופו מאמינים אדוקים: בשנה שעברה היתה שמועה שפרגוסון הזהיר את צ׳יצ׳ריטו לא להתפלל בגלאזגו. בסוף הוא עלה רק כמחליף, היו שטענו שזו היתה הסיבה.
בכל מקרה, האב הבן ורוח הקודש מצאו פשרה לכך שהתפילה נערכה מחוץ לקווים: צ׳יצ׳ריטו לא כבש, אבל יונייטד ניצחה. הוגן, אני חושב.

מנחם לס 29 באוקטובר 2011

רונן, ג'אש המילטון היה עמוק עמוק בתוך סמים. הוא התגבר ע"י שהלך משך חודשים שלמים (ועדיין הולך לפגישות במקום מגוריו, ובכל מקום שטכסס משחקת בו)ל-(AU (ADDICT ANONYMOUS,והוא מאמין באמונה שלמה שבלי ה-HIGH POWER הנקרא אלוהים הוא לא היה מצליח להתגבר. אז מה תעשה? תגיד לו שאין דבר כזה HIGH POWER ששומר עליו ושהוא FULL OF SHIT?

אני מעדיף בשבילו שיאמין במה שטוב לו להאמין, אם זה הכוח ששומר עליו מסמים ועוזר לו בכל דבר (ואותו דבר טים טיבו). הלוואי ואני הייתי יכול להאמין כמוהו. האנשים האלה הם ברי מזל.

דורפן 29 באוקטובר 2011

מנחם – הכל סבבה בשבילם. עד שהם מתחילים להטיף לנשים בסכנת חיים לא לעשות הפלה כי אלוהים העלה את הקווטרבק רייטינג שלהם ל-110

מנחם לס 29 באוקטובר 2011

לא פייר לומר על ג'אש המילטון שהוא מטיף לנשים בהריון בזמן שאתה יודע שהוא לא מטיף לאף אחד. יש לו יותר מדי בעיות נפשיות בעצמו מלדאוג לאנשים אחרים, ובמיוחד לנשים בהריון. כל האנרגיות שלו מוקדשות לדבר אחד – TO STAY SOBER, ואם הוא מאמין שאלוהים מדבר אליו (כמו שהרבה מסוממים ואלכוהוליסטים בגמילה מאמינים), ושומר עליו – שיהיה לו לבריאות.

אריאל 29 באוקטובר 2011

אבל טים טיבו כן פרסם מודעה נגד הפלות, ועוד בסופרבול

טל 29 באוקטובר 2011

ומה הבעיה עם זה?

זכותו להאבק על דעותיו, בדיוק כפי שזו זכותם של אנשים שחושבים אחרת ממנו.

לא יודע אם זו עמדתך האישית, אבל ככלל ומסיבות שלא מובנות לי, ההתאסלמות של מוחמד עלי נזקפת לזכותו בזמן שנוצרים ש"נולדו מחדש" מגונים בגלל עמדותיהם. מוזר. אולי זה בגלל שהרבה יותר "פוליקלי קורקט" לרדת על הנצרות?

אריאל 29 באוקטובר 2011

אין לי בעיה שזאת תהיה עמדתו. אין לי שום בעיה. אבל להטיף לזה? להשתמש בזה שאתה שחקן פוטבול להטיף להתנגדות להפלות, אפילו אם זה אומר שמישהי תדפוק את החיים שלה כי היא יולדת ילד בגיל 16? מי שמך להטיף לזה? ועוד בשם אלוהים?
אין לי בעיה עם אנשים דתיים. לא עלי ולא טיבו, זה ממש לא קשור לדת. יש לי בעיה עם אנשים שמשתמשים בדת כקרדום לחפור בו.

אריאל 29 באוקטובר 2011

וכדי לחדד את הנקודה – שכל אחד יאמין במה שהוא רוצה. רק שלא ינסה להגיד לאחרים איך לחיות ומה לעשות בשם האל. וזה ממש לא משנה בשם של איזה אל הוא משתמש

טל 29 באוקטובר 2011

ומי שם כל סלבריטי אחר להטיף נגד הפלות? או לתמוך באובמה? או לנקוט עמדה בכל נושא שיש עליו מחלקות?

הוא חושב שזה הדבר הנכון לעשות, אז טיבעי שהוא ינסה לשכנע אנשים בצדקת העמדה הזאת. בדיוק כפי שזו זכותם של אנשים שחושבים אחרת ממנו.

אגב, במקרה שלו, אם אני לא טועה, מדובר על קשר אישי וישיר לנושא: לאמא שלו היה סיבוך בהיריון והיא החליטה לא לעשות הפלה. אם הייתה עושה הפלה, הוא לא היה נולד. לאור זה, נראה לי הגיוני שזו תהיה עמדה שלו.

הרי תמיד טוענים נגד סלברטיז שהם מפחדים לנקוט עמדה. כל הכבוד לו על האומץ להציג עמדה שנויה במחלוקת בשיח.

אריאל 29 באוקטובר 2011

טל, כל סלבריטי אחר הוא פסול באותה מידה לטעמי. זה בדיוק מה שאמרתי.
אתה אומר כל הכבוד? אז הנה הסיפור – אמא שלו היתה יכולה למות מההריון הזה והיא החליטה שהיא לא עושה הפלה בניגוד לדעת הרופא. במקרה שלה זה הצליח אבל תחשוב שמישהי אחרת תשמע את הסיפור של טיבו ותחליט על דעת עצמה לא לעשות הפלה כי זה עבד לטיבו, רק לה זה לא יעבוד והיא תמות. מי ייקח אחריות על זה, טיבו? אלוהים?
אנשים שאומרים לאנשים אחרים מה לעשות בשם הדת הם לא מאמינים, הם אנשים חצופים. חצי מהצרות של האנושות נובעות מאנשים שמשתמשים בשם של אלוהים כדי לעשות דברים רעים.

מנחם לס 29 באוקטובר 2011

טים טיבו הוא לא היחיד, אבל מה אתה מביא לי את טימו כשאני מדבר על ג'אש?

ויש לי מסר עבורך על שני הבאנטים של טכסס, ולא ע"י פיצ'רים אלא ע"י החובט מס' 2 בקבוצה, שהביא את קינסלר פעמיים לבסיס השני עם ONE OUT וג'אש החובט הבא, מצב שכל מנג'ר היה נותן את אשתו עבורו.

אריאל 29 באוקטובר 2011

מנחם, אתה הורג אותי פה. אתה רוצה להגיד לי שהיה באנט מוצלח כי הוא עשה את מה שהוא אמור לעשות? ברור שבאנט מביא שחקן לבסיס שני על חשבון אאוט – זה לא הופך את הבאנט למהלך מוצלח.
הבאנט השני הרג את טקסס. כמה פעמים אני עוד אגיד את זה – שחקן על בסיס שני עם אאוט אחד זה מצב יותר גרוע מאשר שחקן על בסיס ראשון בלי אאוט. אפילו השדרים אמרו שוושינגטון נתן מתנה לקארדנילס

מנחם לס 29 באוקטובר 2011

אז השדרים לא הרבה יותר חכמים ממך.

מנחם לס 29 באוקטובר 2011

גב, אני מקשיב לאותם שדרים, ואני לא שמעתי שהם אמרו שזאת היתה טעות, כי אין איש בייסבול בעולם כולו שיגיד שזאת טעות להביא שחקן מבסיס ראשון לשני כשאין אף OUT ואז TO SACRIFICE את החובט השני כדי שזה בבסיס הראשון יגיע לשני עם ONE OUT, והחובט הטוב בקבוצה – ג'אש המילטון – מגיע לחבוט.

אריאל 29 באוקטובר 2011

אתה לא שומע אותם שדרים, כי בחו"ל יש שדרים אחרים. ואמר את זה ריק סאתקליף, מישהו עם קצת יותר הבנה בבייסבול גם ממך וגם ממני.
וזה לא מזיק ללמוד מאנשים אחרים. אני מוכן אפילו להפנות אותך למאמרים הרלוונטים שיראו לך שעדיף שחקן על בסיס ראשון בלי אאוט על שחקן על בסיס שני עם אאוט אחד.
אתה רוצה הוכחה פשוטה למה באנט זה לא חכם? בלי באנט, הסיכוי שלך להביא שחקן על בסיס ראשון ושחקן על בסיס שני בלי אאוט הוא בערך 30 אחוז (על ידי חבטה או וולק), יש עוד עשר אחוז שתקבל בסיסים ריקים עם שני אאוטס (דאבל פליי) ובשאר 60 האחוזים תקבל שחקן על בסיס שני עם אאוט אחד. בבאנט, יש לך 80 אחוז שתקבל שחקן על בסיס שני עם אאוט אחד, 10 אחוז שתקבל שחקן על בסיס ראשון ושני בלי אאוט ועוד עשר אחוז של בסיסים ריקים עם שני אאוטס.
בשורה התחתונה, בבאנט אתה מוותר על 30 אחוז לבסיס ראשון ושני בלי אאוט ו-60 אחוז של בסיס שני עם אאוט אחד בשביל לקבל בסיס שני עם אאוט אחד. עכשיו תחשוב על זה שניה ותגיד לי מה עדיף.
להקשיב לאנשים אחרים זה לא דבר רע לפעמים. אפילו בגילך

אריאל 29 באוקטובר 2011

וחוץ מזה, יש דרך להגיב. גם אני יכול לקרוא לך בשמות. אתה לא מכיר אותי, אולי באמת אני לא חכם גדול, אבל אני לפחות קראתי קצת על הנושא. אפשר להתנהג בנימוס

גיל 29 באוקטובר 2011

מנחם, אריאל צודק כאן. שדרים אמריקאיים הם כל כך חלביים. הם מלאים בידע על ההיסטוריה של המשחק אבל בחיים לא יבקרו מהלך של מאמן אלא ינסו להצדיק אותו.

ירון 29 באוקטובר 2011

למה 60% לקבל שחקן בבסיס שני עם אאוט אחד?
סטרייק מביא את השחקן בבסיס הראשון לשני?
מה לגבי פסילה בבסיס השני ולקבל חובט בראשון עם אאוט אחד?
מה לגבי הסתברות מותנה ביכולת של החובט והמגיש? אולי יש הבדל בין חובט מעולה שיש הסתברות להום ראן לבין חובט גרוע שעומד על 1 מ- 30 בפלייאוף?
בקיצור ניתוח מאוד פשטני.
וחוץ מזה יש לי תחושה שגם למאמנים יש קצת ידע בבייסבול אולי לא כמו שלך של מנחם ושל הפרשנים אבל בכל זאת תן להם קצת קרדיט

אריאל 29 באוקטובר 2011

ירון, זה אכן ניתוח פשטני כי אין פה מקום לשים את כל האופציות השונות. אבל תאמין לי שיש ניתוחים מאוד מעמיקים על זה שמראים שבאנט הוא פשוט אופציה רעה

גיל 29 באוקטובר 2011

טקסס הולכים להצטער מאוד על המשחק אתמול. לא להאמין שקבוצה כמו הקארדינלס תקח את הוורלד סירייס.

מנחם לס 29 באוקטובר 2011

גיל, אני מבין שניו מכסיקו הם מס' 2 במכללות בכדורגל. מהיכן ה-ם הגיעו?

אבל אני חוזר לבלוג שלי לכתוב עוד מעט על המשחק.

גיל 29 באוקטובר 2011

אכן, היחידים בלתי מנוצחים העונה. הם טובים אבל זה כדורגל מכללות. לא הרבה קולג'ים מתחרים.

מנחם לס 29 באוקטובר 2011

גיל, דחילק. אתה מדבר כאן על וושינגטון, שחי בבייסבול כבר 40 שנה. מי מדבר על השדרים? הם מחליטים על באנט? ובינינו, עדיך ךא לבקר מאמנים מאשר לעשות מה שבישראל עושים: מבקרים אותם אחרי המעשה.

הולך לכתוב על המשחק.

מנחם לס 29 באוקטובר 2011

"עדיף לא לבקר מאשר…"

גיל 29 באוקטובר 2011

תשמע, מאמנים לא חסינים מביקורת ובסדרה הזו היו המון טעויות של מאמנים. כל הפיאסקו סביב הדאג אאוט במשחק החמישי והניסיון לגנוב בסיסים כשפוחולס באט באט.

אביעד Mets 29 באוקטובר 2011

היה משחק מדהים אתמול. אבל הרגע המרגש באמת היה המסז' לרקה שעשה קינסלר להמילטון אחרי ההום ראן. ראו שם אהבה אמיתית :-)

סינטוב 29 באוקטובר 2011

אלוהים קראה כנראה את המאמר של גיל על הצבע האדום… :)

גיל 29 באוקטובר 2011

כן, אה, יש בזה משהו.

גיל שלי 29 באוקטובר 2011

אז כנראה אלוהים הוא מהקוראים הנדיריפ. למה הוא לא מגיב אף פעם?

גיל 29 באוקטובר 2011

הוא עסוק בלחלק הומראנים וט"ד.

סימנטוב 29 באוקטובר 2011

היא!

אבו ציצריטה מהבלקברי 29 באוקטובר 2011

בענין ההפלות, אני חושב שלבקר את מתנגדי ההפלות זו צביעות של ממש. אני לא אחד מהם ואני מאמין בזכותה של אשה להחליט על הפלה, אבל זכותו של טיבו להתנגד לכך – כולל בסופרבול. חשוב לזכור שאדם כמו טיבו מאמין שמדובר ברצח, לא פחות. ההתנגדות היא לא כי. הפלות "מאפשרות" הפקרות מינית או משהו כזה )לשיטתו כמובן, אלא כי זה הרג. של תינוק , ולכן עליו להתנגד לכך. אז גם אם זה לא מוצא חן בעיני – זו זכותו ואני נותן לו קרדיט על כך

אוהד מטס בירושלים 29 באוקטובר 2011

מעניין שרוב תומכי ההפלות תומכים גם בעונש מוות.

גיל 29 באוקטובר 2011

בקשר להפלות, זכותו של כל אחד לדיעה משלו ובתור אחד שדווקא לא חושב שצריך להתיר הפלות בכל מחיר, הבעייה היא בסוג הטיעונים ובדמגוגיה. כשמתנגדי ההפלות קוראים למי שעושה הפלה רוצחת, מנסים להראות תמונות זוועה של תינוקות מופלים ולא ממש מנסים לשכנע אלא יותר להטיף אז לי יש בעייה עם זה.

דורפן 29 באוקטובר 2011

טל, מנחם, אחרים – על טיבו. שלא יובן לא נכון, בהחלט יש לו את זכותו לדעתו, ובהחלט טוב שהוא יכול להביע אותו, ובהחלט יש לו זכות להלחם עליהן.

ובהחלט יש לי זכות להביע גם את דעתי ולהגיד שהדעות של אנשים כאלו מסוכנות ומפגרות.ואם הוא גורם לאדם אחד לא להקשיב לרופאים זה צריך להיות על המצפון שלו. כן – זכותו להיות בעל דיעה – אבל שהתוצאות של מעשיו יהיו על מצפונו. הלוואי שאלוהים יעניש את טיבו באינטרספשן.

כן בעניין המילטון וכן בעניין כל מי שחושבים שהם על סדר היום של אלוהים – זה פשוט פתטי וצורה נחותה ביותר של אמונה.

גיל 29 באוקטובר 2011

זה פשוט ביזוי הדת לחשוב שאלוהים עוסק בדברים הללו אם הוא באמת קיים.

אפריים 29 באוקטובר 2011

משפט שנכון לגבי כמעט כל תחום בחיים שלנו.

ניינר 29 באוקטובר 2011

רגע, רגע, לטיפוס הזה שאתה מדבר עליו לא קוראים ג'ו מונטנה?

מנחם לס 29 באוקטובר 2011

האמונה באלוהים היא הרבה פחות מסוכנת (ומועילה) מאי אמונה באלוהים.

סימנטוב 29 באוקטובר 2011

מסכים! אם כי אתאיזם לא הוביל למסעיי הצלב, ג'יהאד, דומיהם (…אני יודע זה לא האמונה שהובילה לזה זה פירוש והפוליטיקה)

מנחם לס 29 באוקטובר 2011

אם אלה שנגד באנט עדיין קוראים את הבלוג הזה, מי אמר שבאנט הוא אאוט אוטומטי?

דוב 29 באוקטובר 2011

חייב להתייחס לנושא ההפלות –

המציאות היא שמאז ומעולם בוצעו הפלות, והמון נשים מצאו כך את מותן לאורך ההיסטוריה, בגלל חוסר בהיגיינה וסיכונים בהליך עצמו.

אם פרקטית ארה"ב או מדינות אחרות רוצות לאסור על הפלות, אז הן חייבות לספק פיתרונות מציאותיים בשטח, אחרת כל מה שיקרה זה שגורמים חצי-חוקיים יתפסו את מקומן של המרפאות הנוכחיות.

Sooner 30 באוקטובר 2011

אחרי החוויה שעברה על המילטון במהלך העונה, כשטוס לא מוצלח שלו "עזר" לאוהד ליפול אל מותו מהיציע, אני חושב שחיקו של אלוהים זה אחד המקומות היותר הגיוניים להמשך אליהם. עדיף מדרכיו הקודמות להעביר את הזמן, בכל אופן

Comments closed