יומן אליפות של הניינרס. התקפה ברמה של מעילה באימון

ההגנה נתנה ונתנה ונתנה ליחידת ההתקפה הזדמנויות נצח.

 

 

 

 

 

 

 

 

***

בכל שבוע אנחנו רואים כל מיני מהלכים מנצחים כשלקבוצות יש בערך 12.5 שניות לעבור את המגרש. עושים את זה קווטרבקים אגדיים כרוג'רס, מיוחדים כמאנינג או מוזרים כטיבו.

שלוש פעמים נתנה הגנת הניינרס הזדמנות לאלכס סמית' להוביל מהלך מנצח. לא לטאצ'דאון, אלא סתם 30-40 יארד לפאקינג שער שדה פשוט. והוא נכשל. אחרי שנכשל במחצית הראשונה שלוש פעמים בתוך הרד זון. 12 נקודות במחצית. טאצ'דאון אחד היה מסיים את זה באותו חלק של המשחק בו הניינרס שלטו פיזית.

אבל השליטה הפיזית הזו נשחקה. כי ההתקפה השאירה את ההגנה על המגרש. ועדיין ההגנה נתנה לסמית' שלוש הזדמנויות. ועשתה את זה בגבורה בלי פטריק וויליס. לעשות מהלך של 25 יארד לשער שדה. הם נתנו לניינרס שלוש חטיפות. להפסיד משחק בו אתה מוביל 0-3 בחטיפות זה איום ונורא.

xoque. cc license

זה היה ברמה של מעילה באמון מצד ההתקפה. התיק לא כולו על סמית'. קו ההתקפה שפעם התמוטט מול בלטימור מתמוטט עכשיו מול אריזונה – חמש פעמים סמית' הופל. אנחנו מדברים על המשבר הראשון בעונה הזו.

ואם יש דבר שאני שונא זה פסיכופטים דתיים. אז זה לא היה יום מוצלח. מה שקרה שם בדנבר זה לא בשבילי. אבל מכיוון שאני בספרד בימים אלו, למדתי להנות מהחיים. כמו, למרות ההפסד, לצפות בלארי פיצג'רלד.

דה באזר בפייסבוק

רד סקינס, להיות הקולטס
יומן העונה של הג'איינטס - איך מנצחים בלי הגנה

46 Comments

Sp 12 בדצמבר 2011

טיבו!

דורפן 12 בדצמבר 2011

האיש הזה הוא אפילו בושה לקיצוניות הדתית

גלן 12 בדצמבר 2011

אני רואה את טיבו. ניחוש ראשןן שלי רייטינג 8% . מבט בטלפון- טעיתי, 13%. זוועה זוועה. בא לצעוק. החלטתי להוציא את זה החוצה בבלוג הזה. סוג של תראפיה. חצי שעה לאחר מכן הפסיכופאט הזה לוקח. כמו הגדולים עם סוס טרויאני כמו בארבר. גאון התקפה כמו מארץ. כלם עבדים לרגליו.
לפני כמה שנים בקאפיטל און בול ניצחנו את טיבו. דרייב אחרון של פלורידה. ירד שלג. אלוהים היה עסוק (תאונות, חילוצים), אין כנראה הסבר אחר.

יונתן 12 בדצמבר 2011

כל מה שאפשר להגיד ביום הזה: טיבווווווווווווו

והפרצופים של הפאנל באולפן אי אס פי אן אחרי המשחק אמרו את הכל.  

יונתן 12 בדצמבר 2011

שאלה ראשונה של כריס ברמן: WHAT?!?!
טום ג׳קסון, חיוור כמו סיד, מסכם שלפעמים יש דברים שפשוט אי אפשר להסביר

טיבוווווווווווו

גלן 12 בדצמבר 2011

בכל מקרה זאת עדיין בעיני העונה הגרועה ביותר מזה שנים בלי קשר לטיבו. שילוב של חוסר הכנה בגלל העיצומים ושיפוט שערורייתי פרו-התקפי מדי. לפחות יש מתח כמו תמיד.

יונתן 12 בדצמבר 2011

לא יודע אם אפשר לקרוא לעונה הכוללת את מופע השלמות של רוג׳רס ומופע הקסמים של טיבו גרועה. אולי היא פחות טובה מקצועית אבל מהנה מאוד.

יובל (אחר) 12 בדצמבר 2011

אני לא יודע אם היא הגרועה ביותר מזה שנים (או לכל היותר כמה שנים יש בספירה הזו) אבל היא בהחלט לא משהו עד עכשיו. המון קבוצות מביכות מאוד ברמתן.

גלן 12 בדצמבר 2011

מה שטוב בטיבו זה ההרגשה הטובה והנדירה (מכאן שמו כדוע לכם) שהוא נותן לצופים. כמו בכדורגל בו אני יכול לדמיין את עצמי כמו איזה מארדונה לרגע אחד ככה איתו 55 דקות מהמשחק. לרוץ ולברוח ולמסור כמו בכדוריד גם אני יכול.

גיל 12 בדצמבר 2011

אם נתעלם לרגע מהקטע הדתי טיבו מלכד את השחקנים סביבו ולא עושה טעויות. יותר מזה, אלכס סמית לא מסוגל גם אם תכוון אקדח לרקה שלו לעשות משהו באנדזון אבל טיבו ממש פורח תחת לחץ. נכון, זה לא רק הוא וברבר גמר לבירס את המשחק, אבל עדיין הוא משהו מיוחד שהאפסייד שלו מאוד גבוה. הוא משתפר במסירות שלו ומוסר יותר, מקבל החלטות טובות בסך הכל ואני חושב שהוא יכול להצליח לטווח הארוך.

מנחם לס 12 בדצמבר 2011

רק חזרתי משרלוט שם הייתי באימון הבובקאטס (האימון עצמו היה סגור) ואז מסיבת עתונאים שם עשיתי הכרה עם גבור הכדורסל החדש שלי קמבה וולקר, ואפילו יצא לי ללחוץ את ידו של מייקל ג'ורדן ולהזכיר לו שב-1988 בקוקטייל פרטי ואחרי זה ארוחת הערב של האול סטאר בשיקגו, המדיה דירקטור של ה-NBA בריאן מקנטייר הושיב אותי בשולחן ליד…אמו של מייקל, וכשהוא ניגש לבדוק אם הכל בסדר איתה, הצגתי את עצמי כעתונאי מישראל. הוא הגיב כאילו הוא עדיין זוכר. לך תדע. את הפעמים הרבות ששאלתי אותו שאלה או שתיים בחדר ההלבשה של הניקס אפילו לא הזכרתי. ביסמאק ביומבו הענק היה אף הוא שם אבל עדיין מחכה לאישור מבית משפט ספרדי לפני שיוכל לחתום בשרלוט. שרלוט לא מעורבת בשום טרייד בינתיים. עם וולקר, די.ג'יי אגוסטין, דריק בראון, טיירוס תומאס, ג'ואל פרזיבילה, אדוורדו נג'ארו, בוריס דיאו, ג'רלד הנדרסון, ביומבו, דנטה קנינגהאם, מאט קרול, דסגנה דיופ, קורי מגט, דומיניק מקווייר, ודי ג'יי ווייט, וקוומה בראון, הם מרגישים שיש להם את הכלים הבסיסיים לריצה טובה בפלייאוף. אבל בראון, קנינגהאם, מגוויירף פריזיביךה, וגרט טמפל (שכחתי להזכירו קודם) הם שחקנים חופשיים, ובשבועיים הבאים אולי כולם יעופו, וכריס פאול ודווייט הואוארד יבואו. אני מביא מזל לכל קבוצה שאני עובד לגור לידה, אז עכשיו זה תורה של שרלוט להתחיל לעשותעזרתי, אני חייב להוסיף!).

אביעד 12 בדצמבר 2011

פלייאוף???????

זיו 12 בדצמבר 2011

לא שמעת שהווארד מוכן לבוא לשרלוט עבור המינימום?

מנחם לס 12 בדצמבר 2011

דורפן, למה בדיוק אתה מתכוון במילותיך הרמות "האיש הזה הוא אפילו בושה לקיצוניות הדתית" כשאתה כותב על טיבו? מה הוא עשה לך? מדוע הוא 'בושה' אפילו לקיצוניים הדתיים? מה אתה זורק משפטים כאלה מתחת לחגורה? ומאחר וזה מה שאתה עושה, מגיע לגולשים שמחבבים ואפילו מעריצים את טיבו (כמוני) הסבר מדוע הוא "בושה" אפילו לקיצוניים דתיים. אני אפילו לא מזכיר את הרקורד שלו מאז בא לליגה. ואם חזית ברבע הרביעי היום, היית משוכנע כמוני שאלוהים, או ישו, התחפשו לטיבו. אחרי חצי של 3 מ-16 הוא היה 18 מ-24. הבנאדם הוא אחד הווינרים הגדולים בספורט ברגעי האמת. הוא הוכיח זאת בבתיכון (אליפות פלורידה) ארבע שנים באוניברסיטת פלורידה, ועכשיו בדנבר.

ניר 12 בדצמבר 2011

גם אני לא הבנתי את המשפט הזה. כאתאיסט גמור, טיבו לא מפריע לי בכלל. הרעיון שאלוהים אוהד את הברונקוס לא מעיד על עודף שכל ישר, אבל גם לנהל יומני אליפות לניינרס או לג'יאנטס זה סוג של אמונה מיסטית..

גל ד 12 בדצמבר 2011

זה הרי ידוע שפונדמנטליסטים, ככלל, גאים מאוד במשחק המסירה שלהם.

איתי נ. 12 בדצמבר 2011

אני הייתי אתאיסט גמור עד אתמול בערב. מעכשיו אני מתפלל פעמיים ביום לטיבבבווווווווו.
זו תופעה לא הגיונית, אבל הוא פשוט סוחף קבוצה שלמה לאמונה שהיא יכולה לנצח

גיל 12 בדצמבר 2011

בלי קשר לספורט, רונן יוצא (ואני מסכים איתו) כנגד השימוש בדת לצרכים שלו. הוא הופיע במודעות של מתנגדי הפלות וזה כידוע לך נושא מאוד רגיש בארה"ב. מעבר לזה, להודות לאלוהים שהוא זה שעזר לך במשחק כאילו אין לו דברים יותר חשובים לעשות זה חילול הקודש.

איתי נ. 12 בדצמבר 2011

להודות לאלוהים זה ב- DNA של האמריקנים. מעבר לזה, שיעשה מה שבא לו. זו זכותו, גם אם אני לא מסכים איתו

מישקה 12 בדצמבר 2011

זה בדנא של רוב הספורטאים. גם פיני גרשון דואג להודות לזה שהכל נהיה בדברו. אגב, טיבו לא מודה לאלוהים שעזר לו לנצח, הוא לא מייחס את הנצחונות לאלוהים, אלא מודה לאלוהים וזהו. כמו שכל יהודי מאמין מודה לו כל בוקר (רק בפריים טיים, וכחלק מתדמית שבנתיים אני די קונה).
אני חושב שטיבו הוא שחקן נוראי עד לרגעים הקריטיים ואז הוא מספק מהלכים מעולים. האמונה שלו בעצמן, והאמונה של השחקנים בו מאפשרים לו למצות את הפוטנציאל שלו (המאוד מוגבל) עד למקסימום. בכל שבוע אני רואה איך ההגנות לומדות אותו ומשוכנע שזה השבוע האחרון שזה עובד לו וכל פעם הוא מצליח (המון בזכות הבועט המדהים של הברונקוס פרייטר, שמתעלה ברגעי לחץ לא פחות מטיבו) לחזור מבור שהוא עזר לחפור, כי ההגנה של דנבר בהחלט עושה את העבודה.

גיל 12 בדצמבר 2011

זה עדיין לא הופך את זה לנכון..

יובל (אחר) 12 בדצמבר 2011

זה אולי חילול הקודש בעיניך ובעיני רבים אחרים, אבל בקרב האוונגליסטים זה דווקא מאוד מקובל. האמונה שלהם היא שישו ואלוהים נוכחים בכל רגע ומתערבים בכל דבר – מקטן ועד גדול. בסרט Jesus Camp שמתעד מחנה קיץ לילדים אוונגליסטים רואים את צוות המחנה שמתפלל שהשטן לא יהיה במחשבים בהם הם ישתמשו למצגות וכן הלאה.

העניין הוא שברגע שטיבו החליט להפגין את האמונה שלו אז הוא צריך לקבל שגם ביקורת על הפרקטיקות הללו הן חלק מהמשחק. אם הוא היה סתם אוונגליסט (ואני משוכנע שיש לא מעט שחקני NFL כאלה) אף אחד לא היה עושה מזה עניין. כשהוא מופיע בפרסומות נגד הפלות (בזמן הסופרבול!) אז ברור שדיון עליו יכלול גם את המאפיינים האלה. לא רונן עשה את הקישור הזה, אלא טיבו ולהק מעודדיו בתקשורת.

גיל 12 בדצמבר 2011

ברור שבעיניי המאמינים זה דבר טבעי, אז זה אומר שאסור להתנגד לזה?

יובל (אחר) 12 בדצמבר 2011

שמע, אפשר להעביר ביקורת על מה שבני אדם מאמינים בו, אבל זה קצת מטופש לעשות את זה מתוך האמונה (כלומר להסביר שזה "חילול הקודש"). אם יש פרקטיקה רווחת של מאמינים שבעיניהם אלוהים הוא חבר אישי, לי כאתאיסט זה לא נראה יותר מופרך מאשר אמונות אחרות ואני לא רואה טעם להתווכח דווקא עם זה. ההבדל היחיד הוא שלאמונות אחרות אני יותר רגיל.

מצידי תבקר את מה שבא לך, אבל מכיוון שבתוך קהילה יחסית מגובשת, ותיקה ובהחלט לא כיתתית זו האמונה אני לא מבין למה הביקורת היא "זה חילול קודש." זה לא האלוהים שלהם והם קובעים מהו חילול קודש.

גיל 12 בדצמבר 2011

אני חושב שזה כן חילול הקודש לרוב המאמינים שלא חושבים שאלוהים מתערב במשחקי פוטבול. מה, שחקנים בשיקגו פחות מאמינים למשל? זה פוגע באמונה שלהם לחשוב שאלוהים לוקח צדדים במשחק.

אריאל 12 בדצמבר 2011

גיל, זה קצת מצחיק שאתאיסט יגיד למישהו מאמין מה זה חילול הקודש ומה לא, לא ככה?

גיל 13 בדצמבר 2011

נכון, זה נשמע מצחיק אבל צריך להבדיל בין זה שאני אתאיסט לבין זה שאני מכבד כל מאמין כל עוד הוא לא מתערב לי בחיים. ברגע שמביאים את אלוהים להתערב בכל מיני מהלכים בפוטבול אני אומר, עד כאן!

מנחם לס 12 בדצמבר 2011

גיל, כשדורפן יוצא עם אחד המשפטים הבומבסטיים שלו (אני רק מקווה שהוא לא מאמין במה שלפעמים הוא בעצמו כותב) כגון 'טיבו הוא בושה אפילו לקיצוניים הדתיים', ואתה מסכים איתו, אז שניכם זקוקים לטיפול.

יובל (אחר) 12 בדצמבר 2011

אתה נותן תעריפים מיוחדים למגיבים בבלוג?

דורפן 12 בדצמבר 2011

מנחם – מי שזקוק לטיפול זה מי שמעריך אנשים שאומר לנשים לא לעשות הפלה במצב של סכנת חיים, כי פקינג ג'יזס הוא אוהד של הדנבר ברונקוס והפלורידה גייטורס.

בני תבורי 12 בדצמבר 2011

גיל,
לא הבנת, גם העניים והחולים ברחבי העולם מודים לו על שריפא אותם ועזר להם לסגור את האובר, אבל אין שם ESPN.

שי 12 בדצמבר 2011

אני לא מצליח להבין את הספורט הזה בבקשה הסבר, ראיתי לפני כמה דקות ספורטסנטר, והיה תקציר של המשחק בין ניו יורק לדאלס, שחקן של דאלס הבקיע בעייטת שדה והשווה את המשחק, אבל אז כאילו המאמן של ניו יורק לקח פסק זמן והוא היה צריך לבעוט עוד פעם והחטיא!!!!! באמת שאני לא מבין את החוקים…….. ואני מנסה כי האתר הזה גורם לי לרצות ללמוד

מישקה 12 בדצמבר 2011

שי, פסק הזמן נלקח ממש לפני שהבעיטה בוצעה. או ליתר דיוק הסנאפ, שחרור הכדור, בוצע. זה תרגיל ידוע של מאמנים שמנסים ״להקפיא״ את הבועט. שבוע שעבר המאמן של דאלאס עשה זאת בטעות לבועט שלו. בכל מקרה, אגף הפוטבול של וואלה מומלץ בחום. קוראים למדור ״הפקולטה למדעי הפוטבול״ והוא מכיל הרבה מידע מקיף להדיוטות כמוני וכמוך (גם אני התחלתי להתעניין רק השנה בגלל השביתה בנבא)

גלעד ל 12 בדצמבר 2011

התוכנית לצמצום קבוצות בליגה:

ההגנה של הניינרס + התקפה פטריוטס = גרין ביי
ההתקפה של הניינרס + ההגנה של הפטריוטס = אינדי קולטס
————————————————-
מסקנה:

אפשר להוציא מהליגה את הניינרס והפטריוטס ולהאריך את העונה

מ.ש.ל

רועיש 12 בדצמבר 2011

גדול!

דוד מירושלים 12 בדצמבר 2011

עצום! הרגת אותי מצחוק עכשיו.

דורפן 12 בדצמבר 2011

מנחם ידידי ואנשים אחרים לגבי טיבו.

אחרי אותו סופרבול מדובר פרסמתי כאן פוסט בזכותו של טים טיבו. על כך שאדם צעיר לוקח חלק בדיון ציבורי ואומר את דעתו. ואני מכבד אותו על כך.

אנא קראו:

http://debuzzer.com/dorfan/3204

אבל גם לרונן דורפן יש דיעה וגם זכותו להביע אותה. והדיעה שלי היא שטים טיבו מביע דעות חשוכות ביותר – בעיקר ברמז שלו לנשים שלא צריך להקשיב לרופא בענייני הפלה. הוא לא אומר את זה במפורש אבל זה משתמע.

אז גם למי שמתנגד לטים טיבו יש חופש ביטוי ואומר זאת שום: הוא פונמנטליסט פרימיטיבי מסוכן וזכותו המלאה להביע את דעתו.

והדיעות שלו ישארו פרימיטיבית וחשוכות גם אם ימסור ל250 יארד וירוץ לשני טאצ'דאונים בסופרבול

ניינר 12 בדצמבר 2011

אני רק חושב מה היה קורה לו איליי היה הק"ב של הניינרס…היינו משאירים אבק לליגה. איזה ווינר! ואנחנו הניינרס נעוף כבר במשחק הראשון של הפלייאוף, כי יש לנו ק"ב עלוב. פשוט עלוב

בני תבורי 12 בדצמבר 2011

ניינר אחי,
בכל פעם שאתה מתלונן קורה משהו טוב…תמשיך.

Avg. Joe 12 בדצמבר 2011

הניינרס ואוהדיהם, לא יכולים להיות מאכזבים העונה. גם אם יפסידו עד סופה.
הרי 10 נצחונות זה ב 4-5 יותר ממה שכולם (וכולל אני ,כאן) בכלל נתנו להם.
ואם הגנה מנצחת משחקים והתקפה לוקחת אליפויות, הרי שעשינו את שלנו עד כה.
כמאמן, ניתן להסוות את החולשות של קבוצתך לאורך זמן, אבל, גם לכך יש סוף. סמית' לא יכול כמעט בשום סיטואציה לעשות את זה וכמוהו גם הרסיבירים. רגלי זכוכית קרבטרי? ידי ניילון גין? בירכי ביצה אדווארדס? אין לנו אף רסיבר מוביל שניתן לסמוך עליו. המשחק של אתמול והנקודות שדורפן ציין משרטטות את זה טוב מהכל.
הערכתי היא שהניינרס ינצחו את הראמס ויפסידו לסטילרס ולסיאטל. מאזן 11-5, מקום שלישי בפלייאוף ומשחק ביתי מול הפלקונס בויילד-קארד שייגמר 23:16 לאטלאנטה.

עומרי 12 בדצמבר 2011

רוב גרונקוסקי הוא חיה. הוא יהיה הטייט אנד הגדול בכל הזמנים אם לא ייפצע. והוא הסיבה העיקרית של הפאטס לשמר אופטימיות. ברור שההגנה הזו לא תספיק לכלום מול יוסטון, הרייבנס או הסטילרס. חבל שעונה אדירה של בריידי תרד לטמיון.

לארי פיצג'רלד מעורר השתאות. נותר רק לדמיין מה היה עושה עם בריידירוג'רסבריס או אפילו מאט ריאן או איליי. לא בטוח שאי פעם נדע כי הוא תקוע בקארדס לשנים עם חוזה שמן. לפחות הוא נותן את כולו מדי שבוע.

חדש 12 בדצמבר 2011

מה שאני לא מבין מדוע טיבו לא יכול לשחק ממוצע. 90% מהזמן להיות גרוע ואז 10% לשחק טוב ולנצח.

גיל 13 בדצמבר 2011

בשולי כל החדשות מסתתר לו סיפור ענק שכמעט לא שומעים עליו. סידני קרוסבי שוב סובל מזעזוע מוח ובחוץ עד להודעה חדשה. יכול להיות שהוא לא יחזור לשחק בכלל וזו מכה אנושה להוקי.

אביעד 13 בדצמבר 2011

מישהו יכול להגיד לי למה סטרן לא פיטר את דל דמפס עדיין? בהתחלה הוא הטיל וטו על ההחלטות שלו, עכשיו הוא מקבל אותן במקומו. למה לא לפטר את דמפס וזהו? למה ההשפלה הפומבית הזאת?

אלון66 13 בדצמבר 2011

סרטן ?

מעניין איך זה משפיע על חדר ההלבשה של הקבוצה.

Comments closed