יומן אליפות של הניינרס. הניצחון על תוצא הפרפר

הניינרס עשו משהו גדול מאד בסיאטל. תקעו מקל בגלגלי המומנטום

תוצא הפרפר. הפאנט של אנדי לי נחסם והעונה המושלמת החלה לקרוס. חתיכה אחר חתיכה.

 

במהלך אחרי זה הלך הרצף המדהים – כשהניינרס נתנו לראשונה טאצ'דאון ריצה ולראשונה אפשרו לראנר-בק לעשות 100 יארד. ככה מוכרעים משחקי ספורט. שינוי כוון אכזרי של המומנטום. זה הורג.  די מהר הניינרס היו בבור של דאון ראשון עשרים. ואיצטדיון אקסטטי. שבוע החופש והביתיות (אם ואם ואם) מול ניו אורלינס התנדפו לרוח. והעניין עם הסיינטס שאסור לשחק נגדם בדום.

 

והשדרים מדברים על תסמונת "השבוע שאחרי ניצחון גדול" ומה קונטנדריות לגיטימיות יודעות לעשות.

 

angelaela. cc license

אלא שאז אלכס סמית', שכמובן לא יודע לרצוח יריבה אבל ניהל משחק אחראי עם כמה מסירות יפות תחת לחץ, השלים מסירה של 41 יארד  שהביאה לשער שדה די רחוק של אייקרס. וכשסיאטל התקרבה מרחק מסירה מטווח של שער שדה, לארי גרנט נתן את המכה על הכדור לפאמבל שניצח את זה.

 

ולכן זה בעיני הניצחון החשוב ביותר עד עכשיו. הניצחון של כוח הרצון על המומנטום.

*

3-12. נא לא להעיר אותי.

דה באזר בפייסבוק

יומן העונה של הג'איינטס: הכיעור במלוא יופיו
ליגת שוקי ההון: סיכום שנה

12 Comments

גיל 25 בדצמבר 2011

לניינרס יש את ההגנה הטובה בליגה ואנחנו רואים השנה את האפקט של מאמן טוב (למי שתוהה מה ההשפעה של מאמנים)). זו אחת מתצוגות ההגנה הכי טובות שאני ראיתי ואם היה להם ק"ב קצת יותר טוב הם יכולים להיות שושלת.

דורפן 25 בדצמבר 2011

אני מעריך שמשחק הפלייאוף הביתי הוא המבחן של סמית'. אם הוא ינצח אותו הוא יקבל עוד שנה.

מעניין אם פייטון מאנינג מסתכל על הפורטי-ניינרס ואומר לעצמו שהסיכוי לטבעת נוספת לא נמצא באינדיאנפוליס.

גיל 25 בדצמבר 2011

אני לא חושב שהניינרס צריכים קווטרבק כמו מאנינג. הם צריכים קווטרבק סביר ולא תותח על. זיקוקי דינור בהתקפה יכולים להוציא את הקבוצה מאיזון ולמרות שלכאורה מדובר ביחידות בלתי תלויות אנחנו יודעים שזה לא ככה. חוץ מזה, הם יצטרכו לוותר על הרבה עבורו. הייתי לוקח בדראפט את קלן מור אם הייתי יכול. הרבה חושבים שהוא לא מספיק טוב בשביל הליגה הזו אבל אני מוכן להמר שהוא יצליח במערכת המתאימה וסן פרנסיסקו נראית לי מתאימה לו בול.

עומרי 25 בדצמבר 2011

זה לעצור מומנטום ברמת המיקרו והמאקרו כי סיאטל היא בין הטובות בליגה בחודש וחצי האחרונים עם הגנה מצויינת ולינץ' שקשה להצביע על rusher טוב ממנו היום בפוטבול. הוא עושה שם עבודה חד-פעמית לאחר שאיבד שני פותחים מקו ההתקפה שלו לפני חודש. זה לא מקרה שדווקא הוא שבר את הרצף הכפול של הניינרס.

ניינר 25 בדצמבר 2011

ממש לא צריכים את פייטון. צריך ק"ב סביר שלא עושה במכנסיים בכל פעם שהוא ברד זון.

דורפן 25 בדצמבר 2011

אני לא אומר מה הניינרס חושבים לעצמם אלא מה חושב פייטון. איפה עוד יש קבוצה שתיקח אותו ותיקח איתו אליפות

Avg. Joe 25 בדצמבר 2011

ניצחון אדיר. לטעמי זלזלו הפרשנים משחק הזה כמשחק מפתח. איטדיון ביתי ורועש מאד בקווסט פילד מול הסיהוקס שהיגיעו למשחק עם מומנטום חזק מאוד של נצחונות וסיכוי לויילד קארד. חוצמזה משחק בדיביזיה עם סיכוי לסוויפ עונתי של הניינרס.
פוטבול עם ניחוח של פעם ועם סגנון משחק מאד דומה של ההוקס והניינרס: הגנה חזקה ואגרסיבית, ריצה חזקה+ ק"ב סולידי שאמור קודם כל שלא להפסיד את המשחק עם איבודי כדור ואחר-כך להיות המנהל של המשחק.
הנצחון הזה מלבד היתרונות הבולטים כמו הביי והביתיות על כל אילו שאינם הפקרס מעמיד את הניינרס כקונטנדרים מאוד חזקים (איי לצבוט את עצמי על כך) ובטח הקבוצה שאף אחד – כולל בגרין ביי לא רוצה לפגוש

רן 25 בדצמבר 2011

מישהו יכול להסביר איך תקבע הביתיות בין הניינרס לסיינטס במקרה של מאזן זהה ?

דורפן 25 בדצמבר 2011

היא של הניינרס בגלל מאזן יותר טוב מול האן.אף.סי

רן 25 בדצמבר 2011

אז רק נשאר לנצח את הראמס. אם אני לא טועה, הסיינטס הפסידו שם השנה

פרננדס 25 בדצמבר 2011

ועוד משהו.מה זה המספרים 34 35 שהיו מוטבעים על קסדות הניינרס?

סיון א. 27 בדצמבר 2011

המספרים 34 ו35 הם לזכר Joe “The Jet” Perry שהיה הרץ האחורי של סן פרנסיסקו ושל John Henry Johnson שהיה ה fullback של ה49ERS בעלי חולצות מספר 34 ו 35 HALL OF FAMERS שנפטרו לפני תחילת העונה הנוכחית

Comments closed