על התפטרות קאפלו

מישהו התחיל תרגיל יחסי ציבור שהסתיים לא טוב. וקאפלו צודק בדרישה שלא יתערבו לו בנבחרת

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ככה זה כשמשתמשים בערכים של פוליטקלי קורקט כשאתה בעצם ארגון מסחרי.

ההתאחדות האנגלית החליטה להרחיק את סוארז על קריאה גזענית. אם זכור לכם, ביום המקרה כתבתי שקנס כספי כבד היה מעביר את המסר היטב לסוארז ושחקנים אחרים ומסיים את הסיפור. אבל לא – הם רצו להיות צדיקים. לא היה בזה שום צורך. שחקנים שחורים יודעים שבאנגליה יותר נעים להם לשחק. לא היה שום צורך לנופף בעניין.

היא נכנסה לבעיה תדמיתית כשהקפטן שלה מואשם בגזענות כנראה גדולה יותר.

איזה גאון אחד מצא פתרון קלאסי "נדיח אותו מתפקיד הקפטן. ממילא זה רק משהו סמלי (ואולי הוסיף: ביננו תפקיד הקפטן להניף גביעים וזו לא בעיה דוחקת)". אכן פתרון בנוסח Yes Minister.

עכשיו אין להם מאמן לאליפות אירופה (למרות שאתם יודעים מה? לעולם אין לדעת איך דברים מתגלגלים. מוריניו מאמן חירום?)

*

אני לא חושב שקאפלו חיפש פה סיבה להתפטר. לא הייתה לו שום סיבה. הנבחרת עלתה לאליפות. ההגרלה שלה סבירה. מצב הסגל שלו במושגים אנגלים סביר כשאפילו מאסה גדולה של שחקניו מרוכזת בשתי הקבוצות המנצ'סטריות. יש אפילו כמה אפשרויות נחמדות לשיפור: אני מאמין שסקולס ישחק אם יתבקש, אפשר לצרף את אוקסלדה-צ'מברליין. האופק לא היה גרוע יותר מבכל שלב בו אימן את הנבחרת. קאפלו לא ברח. פשוט אין לו חשק לעבוד עם אדיוטים.

 

 

*

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

הליגה הטובה בעולם
פעמיים אבו סובחי

50 Comments

טל המנצ'סטרי 8 בפברואר 2012

חבל שלא העיפו אותו מיד אחרי גביע העולם הביזיוני שהוא העביר אותנו( אמיל הסקי מהספסל של אסטון וילה האפרורית להרכב נבחרת וזה רק קמצוץ להחלטות הזויות שלו, ניהול סטייל רס"ר בצבא, שחקנים שלא ספרו אותו וכשהודיעו על פרישה מהנבחרת ומבלי ליידע אותו, סאגה של סרט קפטן שעבר משחקן לשחקן וגם באשמתו ועוד)
6 מיליון פאונד לשנה ולא ראינו שום דרך או התקדמות, אותו הבלאגן שתמיד סובב את הנבחרת ובלי קשר לזהות המנג'ר.

בהתאחדות האנגלית יושבים אידיוטים אבל הם לא מעניינים אותי,
אני מדבר מהרגש של אוהד הנבחרת, אין לי בעיה לעוף ברבע גמר בפנדלים, אין לי בעיה שאנגליה לשחק רע אבל מה שתמיד החזיק אותי עם ראש מורם וגרם לי למחוא כפיים עם דמעות בעיניים ואחרי עוד טורניר ששבר את הלב זה הרוח של הנבחרת שנראתה על הדשא, התשוקה, האמונה (עיוורת) הדם על החולצה.

אנגליה נבחרת רעה יותר או פחות ולפעמים אפילו לא רעה בכלל אבל תמיד ובכל טורניר ידעו שכל משחק נגד נבחרת אנגליה זה סיוט, זה לירוק דם, את כל זה קאפלו לקח מהנבחרת וממני כאוהד.

אני מקווה שזה לא יהיה סטיוארט פירס באליפות הקרובה,
אני מאמין שאם יבוא מישהו אחר ויהיה מוכן ללכת עד הסוף עם הצערה של הנבחרת, לא עוד פרות קדושות או שחקנים שנכשלו ושתמיד קיבלו פיק ברכיים(ג'רארד, בארי והדומים להם, מקצועית גם לא ריו, בטח לא טרי) אלא יזרוק לדשא את הצעירים המוכשרים ויש כאלה, ווקר של טוטנהאם, צ'מברליין של ארסנל, ג'ונס וסמולינג, הארט בשער, קלברלי ולווילשר(אם יבריא בזמן) תנו לי את הצעירים חסרי הפחד ובלי מנטליות נכשלת בנבחרת, רע יותר מעוד טורניר של בארי המעייף במרכז הקישור זה לא יכול להיות.

אשך טמיר המקורי 9 בפברואר 2012

אמרת הכל.

יצא להם טוב מכל הסיפור הזה, טוב מאוחר מאף פעם..

בני תבורי 9 בפברואר 2012

טל,
בחיי שנעלמו לך הקרניים מהראש כשהתבר לי שאנחנו אוהדים את אותה נבחרת… :)
אבל שמע, אנחנו לא יכולים להיראות ככה מול כל הדורפנים בעולם ששונאים אותנו ורוצים שניכשל, אנחנו צריכים להיות מאוחדים!!!

דורפן 8 בפברואר 2012

טל – תראה. אהדה זה עניין בלב. כמו התקווה. אבל הייתי מייעץ לך להשקיע בנבחרת הזו פחות.

יש סיבה שהמנג'ר שלנו עויין אותם. תמיד מרחיק מהם שחקנים שלנו. מביים פציעות. מבקש משחקנים לפרוש. מתעצבן על בקהאם כשהוא משקיע בנבחרת. לאדיוטים אסור להתקרב ואסור לעבוד איתם. שומר נפשו ירחק מהם. כל פעם שרוני נוסע עם הנבחרת פשוט ברור לי שזה ייגמר בצרות.

הם טפשים ועלובים כבר קרוב ל-100 שנה ולא מתכוונים להפסיק עם זה. מהיום שלא הצטרפו בזמן לפיפ"א. דרך התקופות שהחליטו שלא צריך מאמנים אלא רק "מרכיבים". דרך התקופות שלא ביטלו ליגה לפני משחקי נבחרת. הם ארגון כושל. הם לעולם לא יצליחו.

יואב דובינסקי 8 בפברואר 2012

אני מת על המערכון הזה. סדרה אדירה

ד"ר א. 9 בפברואר 2012

הסדרה הזו (יחד עם קודמתה) היא אחד השׂיאים של הטלוויזיא בכל הזמנים.

επτά 9 בפברואר 2012

כושלים בני כושלים בכדורגל, אלופי העולם הבלתי מעורערים בהומור שנון.

בני תבורי 9 בפברואר 2012

אשכרה נכון.

גיל 8 בפברואר 2012

הלוואי שהיו עוד אנשים עם עקרונות שעושים דברים כאלו. איכשהוא נראה לי שהוא בסוף יחזור אחרי שימצאו איזו שהיא פשרה.

טל המנצ'סטרי 8 בפברואר 2012

רונן,

יונייטד תמיד היתה ותמיד תהיה לפני הכל ואני בטוח שכל אחד מרגיש ככה לגבי הקבוצה שלו, קבוצה לפני נבחרת
אבל כאנגלופיל מושבע מהרגע הראשון שאני זוכר את עצמי (אין לי מושג למה נולדתי והפכתי לכזה, מעבר אולי לעובדה שאלוהים נגע בי כשהפך אותי לכזה)
וכשגדלתי גם על אהדה לשלושת האריות, כילד שב 86 עמד עם החוליגנים שהגיעו עם הנבחרת לארץ למשחק נגד נבחרת ישראל באיצטדיון רמת גן, כאחד שגדל על בראיין רובוסון קפטן הנבחרת גם כן, עם הצפייה בקטעי טלוויזיה של בובי ונובי ב 66, למרות כל הגועל של התקשורת והאנטי יונייטד שלה ושל אוהדי שאר הקבוצות כולל השיא בתקופת בקהאם ונוויל (אוהדי נבחרת שרופים בעצמם) קשה להתרחק. להשקיע פחות..האמת שכדורגל נבחרות לטעמי די פשט את הרגל כבר כמה וכמה שנים, זה פחות מרגש ומעניין ובמקרה של נבחרת אנגליה וגם תחת ובגלל קאפלו עוד יותר אבל דווקא הידיעה הזו מלפני שעה עשתה לי סוויץ' מחודש בלב, מחזיר את החשק לטורניר בקיץ, לעוד כאב לב בפנדלים אבל לפחות עם תשוקה ולא כדורגל משעמם ומרדים מנטלית כמו בגביע העולם האחרון.

חוץ מזה להיות אוהד נבחרת אנגליה נותן לך ההזדמנות להבין מה עברו והרגישו אוהדי סיטי במשך 35 שנים :)

נאור 8 בפברואר 2012

ג'ו הארט יביא לאנגליה את הגביע. לא ככה?

יוסי מזרחי 9 בפברואר 2012

לא ככה.

IDO 8 בפברואר 2012

על ג׳ון טרי –
כנראה המאמן על המגרש והמוטיבטור הגדול ביותר בין השחקנים הפעילים היום.
סגנות אירופה בקבוצה עם מאמן פקיד,
מאמן כמו קפלו שם את הראש בשבילו,
ומשחק בקבוצת על כמו צלסי למרות שיש צעירים טובים ממנו.
כל זאת למרות אישיות גבולית. ואין ספור פרשיות.

מה יש בו בג׳ון טרי שעושה אותו כזה?

דורון 8 בפברואר 2012

מקורבים למאמן פרטיזן בלגרד לא הכחישו שנעשה אליו פניה מההתאחדות האנגלית.

זיו 8 בפברואר 2012

איזה קטע, בדיוק הארי רדנאפ זוכה בפרשיית המס…

סימנטוב 8 בפברואר 2012

התנהלות קלוקלת של הפקידים והחליפות אבל להיות קפטן נבחרת עם נגע גזעני אין מקום. העונשים האלה אמרה לחברה אמריקאית שכזאת ד'א באנגליה מותר להגיד פ#ק ונ!גר?

מני אבי 8 בפברואר 2012

נראה לכם שזה במקרה קרה ביום שבו הארי רדנאפ זוכה בבית המשפט מכל אשמה, ולמעשה איפשר את מינויו לנבחרת? אל תהיו נאיבים. אם רדנאפ היה מורשע היום בעבירות המס, אנשי ההתאחדות היו מתנצלים בפני קאפלו כמו טטל'ה. אבל רדנאפ זכאי, הוא נקי מוסרית, אז יאללה. יש תחליף ראוי, יש תחליף שהוא קונצנזוס, הולכים על זה. ביי קאפלו

דורפן 8 בפברואר 2012

אתה מתאר פה חדות, מהירות והחלטיות של ארגון ווינרי. כזה שלא לוקח שבויים. צר לי אבל אלו לא דימויים שחולפים בראשי כשאני חושב על התאחדות הכדורגל האנגלית.

קורא אדוק 8 בפברואר 2012

הכל מוכן עכשיו לזכייה סנסציונית ביורו הקרוב

Three lions on a shirt
Jules Rimmet still gleaming

סופרפלי 8 בפברואר 2012

נבחרת אנגליה היא הקבוצה הראשונה שלי, והיחידה שאני באמת אוהד, מסכים בכל מילה עם מה שכתב כאן טל המנצ'סטרי.

Shukrman 8 בפברואר 2012

לא מבין את קאפלו , סקולס חוזר מפרישה ומראה תשוקה שחסרה לנבחרת , קח אותו שים עליו את הסרט ועוף לגביע. טוב ,אולי אברם יעשה את זה כשימונה שבוע הבא..

ניק 8 בפברואר 2012

דורפן אני מסכים איתך שההתאחדות באנגליה הזוייה ושהעונש שהם נתנו לסוארז הוא הזוי ולא הגיוני(בין שאר הדברים המפגרים שהם עושים), אבל אם זאת אני חושב שההחלטה שלהם להדיח את טרי מהקפטניות היא מעולה ונכונה! גם אם לרגע נתעלם מהעובדה שאולי מדובר בקפטן הכי חלאת אדם שיש לאיזשהיא נבחרת בעולם, אז גם מה שהוא עשה לאנטון הוא מספיק חמור. מילא מילא זה היה שחקן זר, ולא שאני חושב שצריך לעשות הפרדה, אבל נגיד- עוד אפשר היה להחליק. אבל כשזה מגיע נגד שחקן אנגלי, נגד תושב אנגליה, אותה מדינה שאתה כקפטן מייצג, אז יש פה איזשהוא חציית קו. וזה שקאפלו לא לקח ממנו את הקפטן לצמיתות אחרי כל הפרשיות הקודמות שלו ועוד מעז להגן עליו במקרה הזה זה פשוט בושה לדעתי וממש לא ירדו לי דמעות כששמעתי שהוא עזב.

Yair 9 בפברואר 2012

אז אם קפטן נבחרת אנגליה מקלל שחקן זר בקללות גזעניות זה בסדר שישאר אבל אם זה שחקן אנגלי זו חציית קו?

You couldn't make it up

ניק 9 בפברואר 2012

לא! אמרתי שלא צריכה להיות הפרדה, אבל שוב כשזה מול שחקן שהוא בעצם תושב המדינה שאתה מייצג ככקפטן אז אפילו חמור יותר…

דודו פ. 8 בפברואר 2012

יש לי הרגשה שקאפלו בדרך לצ'לסי. הכסא של וילאש-בואש גם ככה מתנדנד הרבה זמן וקאפלו הוא גם מאמן בכיר עם טונה קבלות והכי חשוב, הוא עכשיו אליל האוהדים בזכות הנאמנות לג'ון טרי. עם ג'ון טרי מאחוריו, לקאפלו יהיה המון שקט בצ'לסי. העונה הזו כבר די אבודה אבל ההכנות לעונה הבאה יתחילו.

cookie-monster 9 בפברואר 2012

קאפלו אמר בזמנו שנבחרת אנגליה תהיה המשרה האחרונה שלו

נגבי מצוי 8 בפברואר 2012

התפטר או פוטר? או התפוטר?

יואב בורוביץ' 8 בפברואר 2012

קאפלו הלך כי פגעו בכבודו. אז הוא גבר גבר המאמן הזה. בעיני כל מי שלוקח נבחרת לאומית הוא מאמן פאתטי. אין דבר יותר פאתטי מכדורגל בינ"ל ומה שהוא הפך בעת האחרונה. זה תת רמה של כדורגל. זה לאומנות סוג ז'. אבל קאפלו הלך כי הייתה לו הזדמנות לעשות קופה. בושה שנותנים כאלה משכורות מכספי ציבור. חרפה. אז מצידי שקאפלו ייקח את התחת שלו ויילך (כי פגעו לו בכבוד). אני עדיין רוצה שאנגליה תזכה ביורו- שלא תהיה אי הבנה. רק כי אני אוהב את התרבות האנגלית. למרות שהיא היפוקריטית לעתים. אבל לפחות תרבות הכדורגל שם נאה לעין ולאוזן.

פיני גרשון 9 בפברואר 2012

בורוביץ', אתה לוקח יותר מדי ברצינות את הקטע של הנרגן. טייק איט איזי חבר.
לגופו של עניין, לדעתי כדורגל נבחרות נשאר הדבר הטהור האחרון בכדורגל, המקום בו שחקנים מייצגים את המדינות שלהם בלי תגמול גבוה (יחסי) ובעיקר בגלל מחויבות למשחק ולתדמית שלהם במולדתם. על הפרק נמצאים תארים שיוקרתם היא בזכות המסורת. עדיין, למרות הכל, היורו והמונדיאל הם חגיגה בינלאומית במימדים ענקיים. מי שלוקח כדורגל בינלאומי הוא לא פאתטי, הוא פשוט אולד פאשן. וזה יפה.

זיזו 9 בפברואר 2012

אלוף!

מגיע להם לדינוזאורים העיוורים האלו.

רק שאתה מסתובב באנגליה אתה יכול לקלוט את הניתוק שלהם מהמציאות.

אימפריה בעיני עצמם.

המצחיק הוא שההבדל הנפשע בין העונשים שהם חילקו הם מעשה גזענות בפני עצמו.

חכמים על הזר!

אחרי הפגנת תמיכה כזאת בשחקן גזען אין ספק מה התחנה הבאה של קאפלו :)

גיל 9 בפברואר 2012

אברם גרנט: אין אמת בשמועות שאני הולך לאמן את נבחרת אנגליה.

יואב 9 בפברואר 2012

השמועות על קאפלו לצלסי התחילו(בפורומים שונים) כבר בתחילת השבוע.

תומר חרוב 9 בפברואר 2012

רונן, כשאתה כותב על נבחרת אנגליה זה תענוג גדול. הרגת אותי עם תפקיד הקפטן:)

אסף THE KOP 9 בפברואר 2012

עשה בשכל.

ברח מהנבחרת הפאתטית הזאת לפני הבושות ביורו.

גאון.

אריק 9 בפברואר 2012

מי מוותר על משכורת כזאת בגלל עקרונות? מלך!!

אבו צ'יצ'ריטה (fka תושב חוזר ) 9 בפברואר 2012

אריק – הניחוש שלי שהתשובה לשאלתך היא: "מי שכבר סגר על התפקיד הבא שלו"

יוסי מזרחי 9 בפברואר 2012

דילמה.
מצד אחד אי אפשר שעל ראש הקפטן ירחפו אישומים כאלה,ודמותו באופן כללי שנויה מאוד במחלוקת, וזה נכון להחליף אותו.
מצד שני, זו התערבות בחלק המקצועי שבאחריות המאמן.
בכל מקרה, הוא כנראה לא יכול להמשיך באוירה הזו ולכן עשה נכון כשהתפטר.

אביעד 9 בפברואר 2012

ההחלטה להחזיר לטרי את הסרט אחרי המונדיאל הייתה הטמטום האמיתי.

LEONIDAS 9 בפברואר 2012

רונן.
אני חושב שאתה עושה הנחה מאד מאד גדולה לקאפלו.
קאפלו נכשל בגביע העולמי ולא האמין שהוא ישפר את השגיו ביורו הקרוב-הערכה ריאלית לכל הדעות.
לקאפלו שהינו קונטרול פריק ידוע ומלא בתחושת חשיבות עצמית שרגיל להגיע לאליפויות בקבוצות שאימן לא היה לו נוח לעזוב את הנבחרת אז.
החלטת ההתאחדות לשלול מטרי נתנה לו את התירוץ הטוב ביותר לברוח מהתפקיד "שלא באשמתו".

ניינר 9 בפברואר 2012

קאפלו, שמאפלו, מה יהיה עם טוטנהאם? בסוף ספרס נדפקים מכל הסיפור הזה.

משה יצחק 9 בפברואר 2012

אין לי ספק שהתאחדות האנגלית היא ארגון פוריטני מזוייף וצבוע למהדרין, ובהחלט יש מקום למיזוג בינו לבין מפלגת ש"ס, אבל למרות כל זאת אני לא רואה איך ג'ון טרי נשאר קפטן או בנבחרת אנגליה בכלל אחרי התבטאות גזענית, אומללה ככל שתהיה. עדיפה בעיני הצביעות על פני הזלזול והתעלמות שמפגינה התאחדות הישראלית, ולצערי אני לא רואה כל הבדל בין קנס כספי ענק לבין השעייה, מהיבט של מלחמה בגזענות. אם סוארז אמר מה שאמר כמה וכמה פעמים מתוך מטרה לפגוע ולהשפיל שחקן יריב, הוא איבד את המקום שלו בכדורגל האנגלי. לדעתי קבוצה שאוהדיה הם גזענים צריכה לעוף לכל הרוחות ולא משנה המעמד שלה. לא ברורה לי העמדה של קאפלו. מה היא העמדה שלו ביחס לגזענות שהפגין טרי? האם הנצחון והכדורגל חשוב יותר מכל דבר, אותו מעניין הכדורגל ושימות העולם.

אופיר 9 בפברואר 2012

נבחרת אנגליה – אוסף של דמויות גרוטסקיות, גדולות ומגושמות, חסרות מיומנות ושליטה בכדור ונעדרות כל חן.
לא משנה כמה יספרו להם שה-"תרים-תנגח" עבר מן העולם, הם ימשיכו לשחק כך ועוד לטפח תלי-תלים של תקוות לפני כל טורניר, רק כדי להתרסק פעם נוספת מול היריבה הראויה הראשונה. בכל פעם שצופים בהם אי אפשר להשתחרר מהתחושה שנדרש נס כדי שהם יבקיעו שער, כי הסיכוי שכדור יעבור על הקרקע מההגנה לקישור ומשם להתקפה במהלך מתוכנן כל כך קלוש…

אביעד 9 בפברואר 2012

קאפלו התפטר כי ההתאחדות קיבלה החלטה עם השפעות מקצועיות, מעל הראש שלו. זה הסיפור הרשמי. קשה לי להאמין שהוא התפטר בגלל הסיכוי לכישלון ביורו כי אם זה היה הקייס, הוא היה הולך אחרי המונדיאל. מעניין מה יקרה אם טרי יורשע. האם קאפלו ייזכר כמנג'ר שהתפטר בגלל שהגן על שחקן שביצע אקט גזעני? זה יהיה עוול…

גיא אלון 9 בפברואר 2012

רונן,
זו בהחלט במנדט ובחובה של התאחדות להתערב בנושאים כאלה.
זו נבחרת לאומית, והם בהחלט זכאים להגיד את מילתם בנוגע לערכים שתפקיד הקפטן אמור לייצג. זו לא צביעות.
ללא קשר האם אני חושב שההחלטה נכונה או לא – זו בהחלט זכותם לקחת את ההחלטה הזו.

אמיר 9 בפברואר 2012

ממש לא אבידות גדולות,מי שעוקב אחר טרי רואה שכבר שנתיים ויותר זה לא אותו הבלם הבלתי עביר שהכרנו מתקופת מוריניו!
כמו שטרי נראה ככה נראית גם ההגנה של הכחולים,טרי גם המאיס את עצמו על לפחות חצי מהסגל של הנבחרת שלא לדבר על האוהדים.
כבוד כבר אף אחד לא רוכש לו והימצאותו יכולה רק לפלג את חדר ההלבשה.
מעבר לכדורגל ולשנים הנפלאות שלו טרי כבנאדם יזכר כאחד הדמויות היותר דוחות שהופיעו על מגרשי הפרמייר ליג.
לגביי קאפלו גם זו לא אבידה שמאמן אנגלי טוב כמו רדנאפ לדוגמא לא יכול להחליפו.
האיטלקי עשה סיבוב יפה של 24 מליון פאונד על ההתאחדות האנגלית,מה הוא נתן תמורת הסכום המדהים הזה…? לא הרבה יותר ממה שכל מאמן אחר היה נותן כולל הדחה מבישה במונדיאל האחרון…
ביג דיל….עלה לאליפות אירופה….

סימנטוב 9 בפברואר 2012

מי שלא טרח בטרי יאכול במוריסון :)

קורא 10 בפברואר 2012

אני חושב שיש עקרונות של מדינה שהם מעל לכדורגל של נבחרת באותו רגע. יש דברים שלא סולחים עליהם. בהולנד העיקרון הוא שחקנים אלימים, ולכן העיפו מהנבחרת את הקצב, ובאנגליה זה גזענות. בעיניי זה יפה.

אביאל 10 בפברואר 2012

אמיר – תחסוך את הניתוח המקצועי שלך, אם היית טורח לראות משחקים של צ'לסי היית רואה שזו קבוצה עם או בלי טרי, לראייה, טרי בחיים לא היה חוטף שלישיה שצ'לסי מובילה ככה בבית.

טל 10 בפברואר 2012

טרי חטף חמישיה מארסנל בבית, מעמדה של יתרון, כאשר הוא האשם הישיר בהפסד.

אמיר 10 בפברואר 2012

כדורגל נבחרות זה חארטה – אבל בכל זאת יש בזה משהו כיף.
התירוץ של קאפלו להתפטרות זה פאטתי – אבל עשה בשכל שברח.
ההחלטה של ההתאחדות האנגלית נובעת מהטימטום שלהם – אבל בטעות יצא להם נכון.
טרי היה שחקן נהדר, מוטיבטור מעולה ואיש בעייתי, והיום הוא בעיקר בעייתי.
תכלס – מה שהאנגלים צריכים זה מאמן שפשוט יריכב כל שחקן אנגלי שאיך שהוא יודע לגעת בכדורגל בצורה קצת חיננית. אפשר לגרד איזה 6 או 7 כאלה ואז לקוות לטוב. אני מכיר מישהו מתאים –
ונגר. ככה גם ארסנל יפתרו ממנו. ווין ווין סיטיואישן, ווין ווין רוני.

Comments closed