שאלת פייטון מאנינג (מזווית ראיה של יומן האליפות של הניינרס)

הקולטס קיבלו החלטה קרה - האם גם הניינרס צריכים? וגם על הרגע ההוא שמעולם לא רצינו שיקרה

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

האמת היא שאין כמו אוהדי סן פרנסיסקו להבין את המצב הזה. אני הייתי בזמנו במחנה ג'ו מונטנה. אבל הייתה לי סימפטיה גם לסטיב יאנג. כי יאנג ישב בסבלנות על הספסל, ונכנס לא פעם להציל משחקים ועונות, למרות שהיה אחד הקווטרבקים הטובים של המשחק. אז צריך היה לתת לו את הרגע שלו.

 

כאן ההחלטה היא קרה לחלוטין בעד קווטרבק שלא שייך עדיין למועדון: אנדרו לאק. אם פייטון מאנינג היה אחד התאקלים השמאליים הגדולים בהיסטוריה הייתי אומר שזה מעשה נבלה. אבל קווטרבק הוא לא תפקיד רגיל בספורט. הוא מחייב החלטות קרות. אני מצדיק את ההחלטה על בסיס אחד בלבד. זה מועדון 14-2 וגם אם היה קצת אדיש ל-3-4 הפסדים השנה בכדי לקבל את הבחירה הזו – הם צריכים קווטרבק עילית בעוד 3-4 שנים. לא עכשיו.

 

*

 

הרעיון שלאק יתלמד שנתיים הוא ארכאי. שוחחתי על כך ערב הסופרבול עם לז קרפנטר מיאהו ספורט. הוא אמר שהעניין הזה כבר לא קיים לא בגלל שהסופרסטאר המודרני חסר סבלנות. אלא שעד שנות התשעים קולג'ים ובוודאי התיכונים שיחקו פוטבול פרימיטיבי יחסית למקצוענים. אז תהליך הלמידה של קווטרבק באמת היה ארוך. היום כבר בתיכון הם לומדים וידאו ושיטות התקפה מורכבות. אז אין שום סרט שלאק לא פותח במשחק המקצועני הראשון שלו. כקולט או לא כקולט.

 

*

 

האם זה משנה את עמדת המוצא של הפורטי-ניינרס לגבי תפקיד הקווטרבק?

הוא בן 36 והניינרס חושבים לטווח ארוך אבל קשה להשתחרר מהתחושה שבשנה הזו שהסתיימה הניינרס זוכים בסופרבול עם קווטרבק שהוא רבע ממאנינג. למען השם: הם הגיעו להארכה בגמר הNFC עם 1 מ-15 בדאון שלישי. את ההבדלון הקטן הזה מאנינג היה עושה תוך כדי שינה. אני אומר החלטה קרה. קווטרבקים כמו מאט פלין אפשר למצוא ברוב השנים (סוג משפט שיכול לרדוף אותך?). אלכס סמית' לא מצדיק נאמנות שג'ו מונטנה לא קיבל (דמגוגיה קשה שגורמים למושבעים לנוע בכסאותיהם).

 

ויש לניינרס מה להציע לו: קונטנדריות ודיוויזיה רכה מצד אחד. אבל את ניו אורלינס, גרין ביי, הג'יאנטס במשחקים חוף-אל-חוף. המממ… וגם את אינדי. וקבוצה שיכולה לנצח את אחיו וכמובן את אינדי ולתת פייט לאורזים. והיא בוודאות בפלייאוף.

והנה אותו משחק בו לא הייתי בעד סן פרנסיסקו:

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

מתבייש
תענית ארסן

58 Comments

גיל 7 במרץ 2012

אתה כנראה צודק אבל זה שההחלטה נכונה עסקית לא הופכת אותה לנכונה רגשית. לוותר על הק"ב הכי טוב שלך אי פעם ואחד הגדולים אי פעם כשהוא עדיין בשיא זו החלטה קשה. אני חושב שהקולטס באמת דחפו אותו החוצה עם כל השינויים הללו. הוא היה מוכן אולי להתגמש על הדרישות הכספיות אבל לא יכל לדעת איזו קבוצה הם עומדים להעמיד. מבחינתו להגיע לקבוצה יותר בשלה כרגע זה הפתרון הכי טוב.

אני לא כל כך מבין מה נחשב לטווח ארוך היום בNFL? לדעתי 2-3 זה טווח ארוך. לא ראיתי שום קבוצה עם תוכנית חומש או תוכנית לעשור שזה באמת עבד לה. קבוצות הן או בשלות היום או על הסף. בנייה מלמטה לא קיימת כי ברגע שיש לך קבוצה טובה השחקנים הטובים דורשים יותר כסף והולכים למקום אחר. הנה למשל יוסטון שעומדת לאבד את מאריו ויליאמס. לכן מבחינת הניינרס אם הם יכולים להשיג את מאנינג זה חלום רטוב. אם הוא אפילו משחק רק 2-3 שנים זה מספיר בשביל לעשות היסטוריה. אגב, האם יש תקדים לקווטרבק שהוביל שתי קבוצות שונות לסופרבול?

דורפן 7 במרץ 2012

נקודה מאד נכונה. זו יכולה להיות ההיסטוריה שלו – זכיה עם שתי קבוצות שונות. במחשבה מהירה – לא היה מקרה כזה. למעשה די נדירים המקרים שזוכה הסופרבול הוא לא בקבוצה שבחרה אותו בדראפט.

ורק הערה: לא בוודאות הקווטרבק הגדול של הקולטס. אלא אם אתה לא מחשיב את ימי בלטימור (יונייטס)

גיל 7 במרץ 2012

אני חושב שבראייה היסטורית הוא גדול מיונייטס אבל בגלל שזה דורות שונים לגמרי קשה להשוות. אף אחד לא מכליל את יונייטס ברשימת של הקווטרבקים הכי גדולים אי פעם ולרוב זה כולל רק שחקנים משנות ה80 ואילך. זה בערך כמו לבוא ולטעון שמבחינת שלמות שחקן פוטבול סמי באו היה השחקן הטוב אי פעם כי הוא הצטיין בתור ק"ב, דפנסיב בק ופאנטר. פעם היה מקובל לשחקן בעמדות שונות בו זמנית.

גיל 7 במרץ 2012

אגב, מונטנה הביא את הצ'יפס למרחק משחק אחד מהסופרבול וכך גם פארב עם הויקינגס. בהתחשב במה שמתגלה עכשיו על הסיינטס והאי שריקות המוזרות במשחק אז פארב כנראה נשדד במשחק הזה והיה הכי קרוב להישג כזה.

דורפן 7 במרץ 2012

גיל… אני חושש שיש לך טעות קשה. הספורטינג ניוז בחר אותו ב-99 לשחקן הפוטבול החמישי בטיבו של המאה – רק מונטנה היה לפניו בקווטרבקים. ESPN שם אותו במקום ה-32 בין כל ספורטאי המאה (שכמובן היה מוטה לארצות הברית).

עניין המודרניות לא תופס. הוא עדיין מחזיק בשיאי מסירה חשובים – משחקים רצופים עם טאצ'דאון, משחקים רצופים עם רייטינג 120. הוא היה קווטרבק מודרני.

זה לא טריוויאלי כלל שפייטון טוב ממנו. אם בכלל.

גיל 7 במרץ 2012

אתה צודק, יש נטייה להפחית בהישגי העבר. ראיתי עכשיו את הרשימה שעשו לפני שנה בערוץ NFL ושם יונייטס היה שישי ומאנינג שמיני (סמי בו היה 14). רק מונטנה היה מדורג גבוה ממנו בק"ב, אז איך זה שבכל הדיונים על הכי גדולים שנעשים בשנים האחרונות השם שלו לא מוזכר?

אריאל גרייזס 7 במרץ 2012

גיל, השם שלו מוזכר ועוד איך. פשוט אנחנו חיים בעידן שלא מכיר כלום מתקופה של יותר מ-5 שנים אחורה. זה כמו שהדיון היום הוא מי הכדורגלן הגדול בהיסטוריה – מסי או מארדונה, כאילו פלה לא היה מעולם

גלן 7 במרץ 2012

בחייך גיל , יונייטס זה הביל ראסל של הנפל.זה שלא ראית אותו לא מוריד כנראהמגדולתו. אחד הגדולים בעידן אחר לגמרי. ובכלל אין שאלה לטעמי והזהות קולטס-יונייטס חזקה מהזהות קולטס-מנינג ולו רק מהעובדה המאד מעצבנת שיונייטס זכה בקצת יותר דברים ממנינג. תוסיף לזה שהוא היה במשחק הכי מפורסם שהקולטס הפסידו אי פעם ותבין. הקולטס השני הכי גדול בהיסטוריה. לא פחות ולא יותר.
מעבר לזה אני במקומו הייתי לכל מקום חוץ מלסיינטס. נראה לי שהם היחידים שלא יעזו לעשות עליו באונטי…..(צריך לבוא סמיילי אם הייתי יודע איך)

גיל 7 במרץ 2012

אני לא בטוח שהוא כמו ביל ראסל אבל כנראה קרוב. אבל כמו שאמרת, זה עידן אחר וקשה מאוד להשוות.

גיל 7 במרץ 2012

ואגב, אם אתה משווה סטטיסטית מבחינת אחוזי השלמה, יחס ט"ד-איטרנספשנס, ק"ב רייטינג אז יונייטס נחות משמעותית ממאנינג.

מנחם לס 7 במרץ 2012

בזבזתם 6 תגובות במין בילבול ביצים הדדי הלוך ושוב, כי הסכוי שפייטון ישחק בסן פרנציסקו הוא אפסי. הוא ישחק במיאמי, קנזס סיטי, ופתאום הערב יש פוש לקראת הבאתו לניו-אורלינס, ביתו.

גיל 7 במרץ 2012

מנחם, טוב שיש פה מישהו שאומר לנו מה בלבול ביצים ומה לא. חבל שאתה מזהם ככה את הפוסטים פה בתגובות מתלהמות שנועדו להקטין כל אחד שלא חושב בדיוק כמוך.

מנחם לס 7 במרץ 2012

גיל! אתה כבר ילד גדול. אולי תירגע קצת ותיקח דברים קצת יותר בקלות? אתה לא קורא בלוגים אמריקאים? אתה לא רואה כיצד עולים שם אחד על השני וצוחקים אחד על השני? מה הרצינות הזאת?
אבל מאחר ואתה כזה רציני, אני מבטיח לך שאני עונה לך מעתה והלאה רק בשפת 'אחד העם'.

גיל 7 במרץ 2012

לא צריך לענות בשפת העם אלא פשוט לשמור על תרבות דיון. אתה רוצה להביע את דעתך, אז בבקשה תביע אותה. אם תשים לב הדיון פה בכלל לא על מה שאתה תוקף.

יונתן שני 7 במרץ 2012

עזוב גיל.
בסה"כ משה פרימו עם מבטא אמריקאי.

גיל 7 במרץ 2012

אגב, אם נחזור לנושא הפוסט, נראה שהיה כאן צירוף מקרים גרוע לקולטס ולמאנינג. ההבטחה של 28 מיליון הייתה תקועה להם בגרון, לא לבלוע ולא להקיא. בכל שנה אחרת אם הוא היה תחת חוזה אז הם היו משאירים אותו ורואים מה קורה איתו. היה להם עוד חודש וחצי עד הדראפט לראות אם הוא באמת הבריא לגמרי ואם היו מחליטים ללכת על לאק אז לפחות יכלו לעשות טרייד על מאנינג ולקבל עליו המון. השמועות אומרות שרג'י ויין ופייר גארסון שהם שחקנים חופשיים ילכו עם מאנינג לאן שהוא ילך וככה חצי מההתקפה שלו תהיה מוכרת שזה כבר יתרון. הולך להיות אוף סיזן מטורף לגמרי.

סימנטוב 7 במרץ 2012

"שהסופרסטאר המודרני חסר סבלנות" הממ… חושב על פוגבה למה שלא יחתום על אחד מיליון אירו לאחד עונה אם יש מי שמצע. ואולי הספורט המודרני המודרני צריך להיות חסר סבלנות ויש לבטל את מחלקת הנוער…

פרננדס 7 במרץ 2012

רונן, למה אתה חושב שההתקדמות של קבוצת ספורט היא בצורה לינארית? "הניינרס הגיעו עד לגמר האיזורי עם קוטרבק גרוע אז עם ק"ב טוב הם בטוח יזכו בסופרבול".
זאת נראה לי חשיבה לא רצינית.

גיל 7 במרץ 2012

אי אפשר כמובן לדעת. בלי קשר למאנינג ההערכה שלי היא שהם יהיו פחות טובים. ההגנה לדעתי לא תהיה כל כך טובה וקבוצות עכשיו יכולות להתכונן אליה באוף סיזן מלא. יש להם גם לוח משחקים רצחני על הנייר. יש להם משחקים נגד שיקאגו, ליונס, דולפינס, סיינטס, ג'יאנטס, פקרס, ויקינגס, פטריוטס וג'טס בנוסף לחטיבה שלהם. 54קבוצות מהעילית של הליגה ועוד 5 קבוצות חזקות מאוד על הנייר.

דורפן 7 במרץ 2012

"חשיבה לא רצינית?". ואיך אמורה קבוצה לחשוב? שצריך לקחת שיני שום למכשפה?

קבוצה שיש לה הגנה טובה וקווטרבק גרוע צריכה להחליף קווטרבק או להחליף הגנה?

פרננדס 7 במרץ 2012

מה אפשר לעשות שספורט זה לא מדע מדויק …. ברור שאתם לא צריכים להחליף את ההגנה אבל אתה יוצא מתוך נק הנחה ש:
זריקת הק"ב הגרוע+ החתמת ק"ב טוב = סופרבול .
הלוואי והחיים היו כה פשוטים

Sooner 7 במרץ 2012

מאנינג יגמור במיאמי או וושינגטון. לכל היותר יבקר פעם אחת בסן פרנסיסקו בכל עונה במדי אריזונה.

ארז 7 במרץ 2012

קורט וורנר הוביל שתי קבוצות שונות לסופרבול (פעמיים עם הסיינטס, פעם אחת עם אריזונה).

לכאורה החישוב פשוט, אם הניינרס כמעט זכו באליפות עם ק"ב בינוני אז בטח עם ק"ב מהדרג הראשון הם יקחו אליפות…לדעתי זה נראה טוב על הנייר, במציאות החישובים האלה לא הכי מתממשים. יש כימיה טובה בין הארבו לסמית' (אהבתי איך לפני גמר ה- NFC הארבו חימם את סמית' עם דפיקות על הקסדה), בכלל לא בטוח שמאנינג ישתלב כל כך טוב בסן-פרנסיסקו

מאקנב לא הכי השתלב בוושינגטון או במינסוטה
בלדסו לא הכי הצליח בדאלאס

אולי לא הדוגמאות הכי טובות אבל הרעיון הוא שלא כדאי לבנות על כך שק"ב מבוגר, מוכשר ככל שיהיה יוכל להשתלב בכל מקום

Sooner 7 במרץ 2012

ראמס, לא סיינטס

ארז 7 במרץ 2012

סליחה, טעות שלי

גיל 7 במרץ 2012

צודק, שכחנו את וורנר.

מאקנב ובלדסו שחקנים הרבה פחות טובים (בטח מקנאב בשלב הזה של הקריירה שלו שהוא שחקן גמור). אני חושב שמאנינג ישדרג משמעותית את ההתקפה של הניינרס אלא שההגנה שלהם לא תהיה כל כך טובה השנה.

דורפן 7 במרץ 2012

אני לא שכחתי את וורנר. דיברתי על זכיה.

ארז – איכשהו מצפיה במאנינג בקריירה שלו הוא נראה לי קצת יותר שייך לאזורים של פארב ויותר מזה מאשר לאזורים של מקנאב. הרבאו עבד לפני סמית עם בחור בשם אנדרו לאק והצליח איתו יפה ובלי דפיקות על הקסדה.

ניינר 7 במרץ 2012

אלוהים שיתגשם החלום הזה ונראה את פייטון במדי הניינרס! גם אם הוא יהיה בינוני ומטה זה עדיין שווה, רק להיפטר מאלכס סמית.
וברצינות, בשעתו לקחתי קשה מאד את המעבר של מונטנה לציפס אבל הבנתי שזה הכרחי. אני גם חושב שזה הכרחי עבור הקולטס לחתוך את פייטון ואמן ואמן שיגיע לעיר המפרץ!

פרינפי 7 במרץ 2012

אולי לא קראתי מספיק בעיון, אבל לא ראיתי לא בפוסט ולא בתגובות התייחסות להבדל העיקרי בין סיטואציית פייטון לסיטואציית מונטנה, שהוא הסיבה העיקרית לפרידה: אחרי 4 ניתוחים אף אחד לא יכול לומר בוודאות שפייטון יוכל לזרוק עוד מסירת NFL אחת בקריירה. בטח שלא ברמת ה MVP אליה הורגלנו ממנו. מונטנה היה לקראת סוף הקריירה, אבל בריא, ומאחוריו ק"ב מהיכל התהילה שהיה חייב לשחק או ללכת. אם מאנינג היה בריא ובכושר מלא לא היתה שום בעיה שלאק ילמד ממנו שנה (בהנחה שפייטון היה מסכים לשכתב את החוזה שלו שלפיו הקולטס אמורים לתת לו 28 מליון דולר עד יום שישי). אמנם ק"ב רוקיז כבר לא יושבים תמיד על הספסל כמו פעם, אבל זה משתלם כשיש מישהו אגדי ללמוד ממנו (ע"ע פארב, ברט, רודג'רס, אארון).

גיל 7 במרץ 2012

הרופאים דווקא אומרים את זה. הניתוח הצליח ואין שום סיבה שלא יחזור לכושר שהיה בו לפני הפציעה. להפך, דווקא זה שלא שיחק שנה פוטבול תשחק לטובתו מבחינת אורך הקריירה לדעתי.

פרינפי 7 במרץ 2012

גיל, אנחנו כנראה לא קוראים את אותם הדיווחים. שים לב שהרופאים האופטימיים הם תמיד הרופאים האישיים של מאנינג, ושהוא סירב לתת לקולטס לצפות בו מתאמן. ארבעה ניתוחי צוואר תוך שנתיים זה לא צחוק, והעצבים בכתף הזורקת שלו עדיין לא השתקמו לגמרי וספק אם ישתקמו מספיק כדי שיוכל לחזור ליכולת הרגילה שלו. שאלת הבריאות היא גורם מכריע בסיפור, וגם בתגובה המתונה של אוהדי הקולטס.

גיל 7 במרץ 2012

פרינפי, הוא לא יכול לתת לקולטס או לכל קבוצה אחרת לצפות בו מתאמן כי זה חלק מההסכם החדש שבו אסור מגע עם שחקנים. כל הדיווחים שמגיעים מטעמו מראים שהוא מתקדם בקצב משביע רצון וסביר לפציעה מהסוג שלו. יש לו עוד חצי שנה עד למשחק הראשון כך שיש לו עוד הרבה זמן להגיע לרמת משחק. אני מוכן להתערב שהוא ישחק ברמה הגבוהה ביותר.

ירון 7 במרץ 2012

אני מסכים לגמרי. השאלה החשובה כרגע היא איזה פייטון מאנינג נקבל בעונה הבאה. אם הוא יכול לתת 2-3 עונות בכושר שלפני הפציעה אז ברור שהניינרס ועוד חצי מהליגה (בעדינות) תחטוף אותו ללא היסוס, א ב ל , אם הוא לא השתקם כל זה לא תקף.

גיל שלי 7 במרץ 2012

מונטנה היה אחרי הפציעה החמורה במשחק הפליאוף מול הג'איינטס שחיסלה אותו לשנה וחצי (נדמה לי בברך)

פרינפי 7 במרץ 2012

צודק. אאל"ט זו היתה פציעת מרפק. אבל הוא כבר חזר לכושר במדי הניינרז אז וממה שאני זוכר לא היו ספקות רציניים בנוגע ליכולת שלו מבחינת בריאות… הדיווחים האופטימיים על מאנינג נראים לי מנופחים "מטעם" ונראה לי שיש סימן שאלה רציני לגבי היכולת שלו בעתיד, אבל נחיה ונראה…

ג'ורג' 7 במרץ 2012

אתם שוכחים. מונטנה סבל מבעיות גב רציניות שהשביתו אותו שוב ושוב ושוב. למען האמת, ללא בעיות הגב האילו יאנג לא היה עולה מהספסל ואז ס"פ לא היו יודעים מה יש להם.

לגבי מאנינג בס"פ: be careful what you wish for. זכורה לי היטב הריצה של אלכס סמית' ל-30 יארד במאני טיים(באיזה משחק קריטי זה היה?). מאנינג לא יוכל לעשות אפילו שני יארד. הוא גם לא יהיה המאנינג הישן והטוב. כל מה שהוא יוכל לעשות זה לשבת בפוקט ולחפש רסיבר פנוי. הוא לא יהיה זריז (מלבד הפציעה הוא גם כבר לא צעיר). ובגלל הפציעה הוא יהיה הרבה יותר זהיר. אם אני פייטון מאנינג אז אני תולה את הנעליים והולך הביתה. כסף לא חסר לו ולא יחסר לו. מה הסיכוי שלו לקחת עוד אליפות? במקרה הכי טוב בעולם 50-50. מה הסיכוי שלו לפציעה בלתי הפיכה? בלי לדעת כלום אני נותן גם לזה 50-50. מה יותר גרוע: לשבת בכסא גלגלים לשארית החיים שלך או לבלוע את האגו?

גיל 7 במרץ 2012

אבל אז מה אתה עושה אחרי שנה עם מאנינג מעולה? יש הגיון בהחלטה של אינדי ללכת הלאה גם אם אני לא ממש אוהב את ההחלטה הזו.

Z1 7 במרץ 2012

אני לא חושב שפייטון מגיע לניינרס – הוא לא מתאים לתפיסה של הארבו שאין כוכבים אלא קבוצה.

פרינפי 7 במרץ 2012

ואגב, מנחם הוא אגדה מהלכת, וככזו אני מרשה לו לומר לי שאני מבלבל בביצים מתי שהוא רוצה, אפילו שוויתרתי על ללמוד ניהול ספורט בארה"ב בין השאר בגלל שהוא מעולם לא ענה למייל ששלחתי לו לאדלפי מתישהו בתחילת האלף.

תום 7 במרץ 2012

רונן, אם אתה כל כך רוצה שהניינרס יביאו קווטרבק הול-אוף-פיימר שרחוק כמה שנים מפרישה אז עדיף שתחכה לבריידי (שגדל באיזור "המפרץ") ב-2015.

דורפן 7 במרץ 2012

אני לא מחכה לאיש. נוצר פה מצב שפייטון מאנינג חופשי, לא תום בריידי ולא ארון רודג'רס

תום 7 במרץ 2012

אבל זה פייטון מאנינג אחרי 3 ניתוחי צוואר ועם סימני שאלה בנוגע לחוזק הזרוע שלו.

ד"א, אלכס סמית' וההתקפה הבינונית שהוא עומד בראשה הצליחו לשים את אותו מספר נקודות שבריידי וההתקפה שלו הצליחו לשים נגד הג'יינטס.

אריאל גרייזס 7 במרץ 2012

אני לא חושב שהניינרס צריכים את פייטון. כמו שאמרת, עם ק"ב שהוא רבע מפייטון הם לוקחים אליפות, אז זה בדיוק מה שהם צריכים – ק"ב שהוא רבע מפייטון.
ברגע שיש לך ק"ב כוכב בקבוצה, ההגנה לא נראית אותו דבר. זה קרה לפייטון, לבריס, לבריידי והשנה גם לרוג'רס. הניינרס צריכים ק"ב יעיל, לא פלשי. מישהו כמו בראד ג'ונסון או טרנט דילפר בזמנו

ניינר 7 במרץ 2012

הניינרס צריכים כל ק"ב שאינו אלכס סמית

דורפן 7 במרץ 2012

בין השורות אני מאתר איזשהי טינה שלך כלפי אלכס סמית

ירון 7 במרץ 2012

לא ניסחפנו קצת? "עם ק"ב שהוא רבע מפייטון הם לוקחים אליפות…"?

דורפן 7 במרץ 2012

ירון – הכוונה הזו הייתה מצומצמת לגמר האן.אף.סי של השנה שעברה. היו לניינרס איזה ארבעה מהלכים שונים בהם אם היו משיגים רק 15 יארד היו נכנסים לטווח שערי השדה של הבועט שלהם. אז בהקשר המשחק הזה הטענה היא שקווטרבק סביר כלשהו היה מנצח את המשחק.

ירון 7 במרץ 2012

מקבל. רק אל תשכחו שגם אם זה נכון, זה עדיין לא היה מביא אליפות אלא רק סופרבול. יכול להיות שעם ק"ב שהוא רבע מפייטון הם היו גם מנצחים את ניו אינגלנד, אבל גם יכול להיות שלא…

גיל 7 במרץ 2012

מאנינג בסופו של דבר יגיע לקבוצה שיש בה אופנסיב ליין חזק, רץ טוב עד סביר, מאמנים עם פילוסופיית משחק דומה לשלו שיתנו לו לעשות מה שהוא רוצה וקבוצה עם סיכוי סביר לסופרבול. הרבה קבוצות יחזרו אחריו ובהיותו שחקן חופשי הוא יוכל לדבר עם כולן בלי בעייה. מדברים אפילו על יוסטון בתור מועמדת כי לא סומכים שם על שאוב שלא יפצע כל שנה.

ניינר 7 במרץ 2012

יוסטון זו בחירה מעולה עבורו

גיל 7 במרץ 2012

איכשהוא, לא נראה לי שיוסטון יעזו לעשות את זה לשאוב. אני לא מכיר תקדים שקבוצה הדיחה קווטרבק טוב או אפילו סביר אבל גם אף פעם לא היה שחקן כמו מאנינג בשוק החופשי אז נחכה ונראה.

אבו צ'יצ'ריטה 8 במרץ 2012

גיל – צודק מאה אחוז. מבחינת העדיפויות של מנינג, הגנה סבירה זה מספיק (ראינו את שתי משתתפות הסופרבול השנה…לא בדיוק הובילו את הליגה אלא ההיפך,וכנ"ל גרין ביי). לק"ב בגילו שחזר מפציעה חשוב יותר מכל האופנסיב ליין ורץ אמין. את התופסים והטייט אנד הוא כבר יעשה גדולים. צריך רק להיזכר מה הוא עשה בעונה לפני הפציעה באינדי עם חבורה של עגלות (לדעתי העונה האישית הכי טובה שלו מבחינת מה שהוא עשה עם חומר מאד מוגבל). אם הוא ב 70 אחוז ממה שהוא היה עשה, תן לו פס פרוטקשן סביר וזמן לקבל החלטות ויש לך מועמדת לסופרבול

דורפן 7 במרץ 2012

בהקשר הזה אפשר לציין שהפורטי-ניינרס במצב יחסית נוח. הם יכולים לקחת את פייטון ושהוא לא יחזור לעצמו – ועדיין קשה יהיה לומר שהם הפסידו משהו.

תום 7 במרץ 2012

אני לא מבין איך אתה לא רואה מה תסמן ההחלטה לזרוק את אלכס סמית' לשחקנים בקבוצה ולכל פרי-אייג'נט אחר בליגה. חוץ מהשם לפורטי-ניינרס אין בעצם שום יתרון על שאר קבוצות משווקים גדולים אחרות בליגה (אצטדיון חרא, מזג אויר מעפאן ומיסים מקומיים גבוהים יעשו לך את זה). אה, יש להם יתרון על הריידרס.

גיל 7 במרץ 2012

מה היא תסמן בדיוק? שהניינרס עושים הכל כדי לשפר את הקבוצה שלהם? עם כל הכבוד לאלכס סמית, מה שחשוב זו הקבוצה ולא שחקן זה או אחר.

אבו צ'יצ'ריטה (fka תושב חוזר ) 8 במרץ 2012

זה נדמה לי או שאף אחד לא ציין את הג'טס כמועמדת לקחת את פייטון. הפלוס – השוק הניו יורקי, פלוס שגעת מנינגמניה בתפוח הגדול, לזכות עם קבוצה ניו יורקית זה לא כמו לזכות עם יוסטון (רק לניינרז יש את הערך המוסף הזה). מינוס (כנראה די גדול) – רקס ריאן…ויותר מדי מפגשים עם הפטריוטס
אני לא יודע, אני מאד מקווה שפייטון יחזור לשחק אבל אני יודע מה זה אומר שיקום של תאי עצב. הסיכויים לא פשוטים בכלל

גיל 8 במרץ 2012

סביר שהוא לא ירצה לשחק בניו יורק עם כל הרעש שם ועם אחיו. הוא מעדיף מקומות שקטים, כנראה בAFC ואולי עם דום. זה משאיר בערך את אריזונה ויוסטון כמועמדות יחידות עם עדיפות לאריזונה.

אדי תימן 9 במרץ 2012

שלום לכולם,

אם בא לכם לקרוא עוד קצת על פייטון, כנסו לבלוג שלי!

http://www.americansports.co.il/manning-mania

אדי

אדום, לבן, כחול ולבן – בלוג ספורט אמריקאי בעברית
http://www.americansports.co.il/

Comments closed