ההפסד בוויגן. הדברים הנפלאים

כשהפסד בוויגן הוא מוצדק לגמרי. הפתרון הוא אסקיפיזם!

.
.
.
.
.
.
.
.
.
רק דברים נפלאים יש לי להגיד.

ראשית, את כל העבודה הקשה, שגורמת לתוצאה האיומה היום להיות תוצאה שיונייטד יכולה להרשות לעצמה. גם אחרי משחק עלוב שכזה. רק עבודה נפלאה של כל המערכת – כולל אפסנאים וכולם – יכולה להביא לכך.

שנית, לכל סקולס שגורם לקבוצה שראיתם היום. ולזו מול בילבאו. ולזו מול באזל. להראות כמו אלופה ראויה לליגה בכירה ותחרותית. עד כדי כך גדול ההבדל. ההשפעה שלו נפלאה והוא נפלא. עד כדי כך נפלא שהוא יכול לשמש תירוץ להפסד בוויגן.

שלישית, גם לאלכס פרגוסון ביום לא טוב שלו. הוא החליף דווקא את ווין רוני (אני מניח שהוא לא היה פצוע). קל לשבח את החילופים הללו כנועזים ומבריקים כשהם מצליחים לשנות תוצאה. אולי אתם זוכרים – רוני הוחלף בפיגור 0-2 בבלקפול ולפני שנה ויונייטד חזרה לנצח. החילוף הזה לא שינה תוצאה. אבל ווין רוני קיבל את המסר שהוא מוחלף אם הוא השחקן הכי גרוע. זה עקרון נפלא.

רביעית, ביום כזה, שיונייטד סובלת מכמותו הרבה פחות מאחרות, כמה נפלא שאני לא אוהד שאלקה! (מוקדש לאלון זנדר).

נ.ב. זה היה עלוב, ראוי לכל ביקורת. יונייטד אפילו לא חייבת לתקן ולשפר. היא רק צריכה לצבור את הנקודות החסרות.

וזה נכתב לפני המשחק:

בתחילת העונה, כשנראה היה שהכדורגל של יונייטד יתבסס מאד על חילופי מקומות ותפקודים "רכים" יותר, תהיתי איך אנטוניו ואלנסיה שהוא שחקן של רגל ימין ישתלב. כי הוא לא באמת מאפשר את משחק חילופי המקומות אותו נאני, רוני ויאנג מסוגלים לבצע. הייתה מחשבה – גם של אלכס פרגוסון – לנסות אותו כמגן ימני.

אבל ואלנסיה פשוט הלך והוכיח שלפעמים יכולת זה יותר מהתאמה או שיטה. הוא פשוט שיחק את הכדורגל שלו – קיצוני ימני מודל 1964 או 1975 – אבל משחק אותו כל כך מעולה שפשוט אין ברירה אלא לשתף אותו.

אגב: זה מה שהציל את העונה של יונייטד. כשסקולס חזר כולם חזרו לכדורגל די בסיסי. הקיצונים הלכו לאגפים. הבלמים לא עושים ריצות מרהיבות מרחבה-לרחבה. רוני מתעסק בלהיות סקורר או סקורר-פלוס. ג'וני אוונס בולם התקפות. ודויד דה חיאה יודע שהוא לא שוער-מנהל מהסוג של ואן דר סאר – הוא פשוט עוצר את כל הבעיטות.

הכרטיס שקניתי בשבת היה מעולה. בערך שורה 15 באגף של ואלנסיה במחצית השניה. ואפשר היה לראות את הכוח של השחקן הזה. הוא יודע בדיוק מה הוא רוצה לעשות: הוא רוצה לייצר לעצמו כמה מטרים שטח פנוי כדי לרוץ. כי כשהוא נכנס לרחבה במהירות פשוט נוצרת מהומה בה הסיכוי לבעיטה טובה, בישול או עבירה גבוהים מאד. וכך הוא מזכיר לי מעט את מה שאמר פעם גארי קספרוב כשנשאל כמה מהלכים קדימה הוא חושב: "אחד. אבל טוב".

יש לו כמה כלים פשוטים, אבל מאד יעילים. אם היריב יוצא אליו במגן הוא משתמש במהירות שלו. אם הם יוצאים אליו בדאבל טים, הוא יודע להעביר יפה את הכדור למקום בו ליונייטד יש יתרון מספרי. והכי יפה כשהגנת היריב מנסה להיות חכמה – עם שומר צמוד ושומר בתגבור. לפחות פעמיים ואלנסיה ידע לקחת את השומר הראשון לריצה קלה, לגרום לשומר השני להצטרף, ואז למצוא את המגן הפנוי.

הדבר הכי גדול בואלנסיה – וזה מבדיל אותו מנאני ואפילו מכריסטיאנו רונאלדו בזמנו – שהוא כמעט ולא כופה את עצמו. דבר נוסף שקורה, קצת אירוני כי יונייטד קיבלה החלטת נבדל לטובתה בשער הראשון, הוא שאחרי תקופה המגן ששומר על ואלנסיה מתעייף, לוקח שלושה מטרים אחורה, ומתחיל להרוס לקבוצתו את מלכודת הנבדל.

קצת מזכיר את מה שהיו אומרים על אמרו על בקהאם: "השחקן הבינוני הטוב בעולם".

*

ועין אחת תהיה בדורטמונד ואחרת גם במדריד.

דברים לזכרה של מכבי פתח תקוה
תופעת ברצלונה

57 Comments

יואב מקטמון 11 באפריל 2012

מסכים עם כל מילה. בתקופות הפחות טובות שלו, ולנסיה נראה לא שייך בכלל לרמה הזו, אבל הוא הולך ומשתפר באספקטים כמו הבנת המשחק ואיום על השער, וכבר הרבה זמן הוא הנשק ההתקפי הכי אפקטיבי שלנו.
בעונה בה אין שחקן אחד שבולט מעל היתר לאורך זמן ממושך, אלא הקבוצה נהנית מרצפים קצרים וטובים של שחקנים שונים, עבורי, ולנסיה הוא שחקן העונה שלנו.
חוץ מזה, ניצחון הערב יגמור את הסיפור פחות או יותר, לא?
ועוד חוץ מזה, בהצלחה לקבוצה היחידה בעולם שמשחקת בצהוב-שחור ואני בעדה, הלוא היא בורוסיה דורטמונד.

טל 12 11 באפריל 2012

מתי סוקלס פורש?

ואנו קרבים לדו קרב על אליפות העולם בשחמט – מאי 2012.

גלפנד נגד אלוף העולם הנוכחי אנאד.

אריק 11 באפריל 2012

משחק מאוד מסוכן בלי ריו וסקולס. רונן, המשפט צריך להיות כזה: "זה מה שהציל את העונה של יונייטד -שסקולס חזר." מפה היכולת של כולם עלתה. ולנסיה הוא הנהנה העיקרי (ביחד עם אוואנס שהפסיק לרדוף אחרי שחקנים ועכשיו יש לו זמן לחכות להם בסבלנות) כי הכדורים מגיעים בזמן הנכון למקום הנכון ומכאן הכל יותר קל. ולנסיה מזכיר את סקולס, פשוט, נכון, יעיל והכי חשוב לא לאבד את הכדור. קדימה בורוסיה ואתלטיקו.

אביעד 11 באפריל 2012

למה בלי ריו?

אביעד 11 באפריל 2012

ולנסיה השנה. הרננדז אשתקד. רפאל לפני שנתיים. בראון לפני שלוש. נראה שכל שנה יש לנו את השחקן הזה שלא היה מתוכנן להיות בהרכב בהתחלה אבל קנה את המקום ככל שהעונה נמשכה.

red sox 11 באפריל 2012

אחד משלישיית המועמדים שלי לשחקן העונה באנגליה, יחד עם וינסנט קומפני וקלינט דמפסי.
קיצוני קלאסי שכבר לא כ"כ רואים היום אחרי תקופת הפריחה המחודשת של הקיצונים האירופאים בתחילת העשור הקודם, בראשות פיגו וגיגס. אולי עכשיו, עם ולנסיה ובייל, אנחנו רואים את החזרה של הווינגר הקלאסי לכדורגל האירופי (או לפחות האנגלי).

red sox 11 באפריל 2012

המילים "חוץ מואן פרסי" נמחקו בטעות מהתגובה הנ"ל, כמובן.

תומר ש 11 באפריל 2012

למישהו יש לינק יציב ולא דרך סופקאסט?

אריק 11 באפריל 2012

מספיקות עשרים דקות להתגעגע לסקולס. ביורוספורט כותבים החלטה נכונה של הקוון והמלהגים מספורט אחת מבלבלים במוח

גלעד בלום 11 באפריל 2012

 יונייטד נהנתה מקריאת קוון נכונה שמנעה מוויגאן גול,השופט כבר סימן לאמצע,איך אומרים,המזל הולך עם הטובים,פתאום(בניגוד למשחק הקודם) הקוון עושה את העבודה שלו וזה יוצא לטובת יונייטד,זה כמובן סתם צרוף מקרים אבל סימכו על חובבי הקונספירציה שיעשו מזה מטעמים..אגב בלי קשר,האם ברבאטוב עוד קיים בסגל של יונייטד? לא שהם זקוקים לו עם 8 הפרש אבל בשבועות עמוסים של פסחא הוא יכול לעלות ולתת גול ששוה אליפות,גול ענק של דורטמונד ממש הרגע,אין כמו הבונדסליגה

ארנון 11 באפריל 2012

איזה רבע שעה אחרונה מטורפת בדורטמונד. גול, שני משקופים והחמצת פנדל. תענוג.

אסף רביץ 11 באפריל 2012

בינתיים שיעור היסטוריה זריז- אם את קבוצה גרמנית ויש לך פנדל מכריע, אל תתני לשחקן ההולנדי שלך לבעוט אותו

red sox 11 באפריל 2012

משרד החינוך כבר מזמן עדכן את מערך השיעור הזה. חוזר מנכ"ל מיולי 2011 קובע שאם אתה מאמן כדורגל שצריך גול בדקות האחרונות, תכניס שחקן נוער במקום אריאן רובן.

לא יודע מה היה יותר השבוע באנגליה – החלטות שיפוט מחפירות או שערים של שחקני אגף ימניים שנכנסו מהקו השמאלי והבקיעו בימין לפינה הרחוקה. לפחות 4 שערים זהים לגמרי מאז הסופ"ש, כל אחד יפה יותר מהשני.

red sox 11 באפריל 2012

2010 כמובן.

אריק 11 באפריל 2012

או קיי. לא נורא. אם אפשר עם סקולס ובלי הרננדז מעכשיו בבקשה

גיא אלון 11 באפריל 2012

טוב, מסתבר שכל בלוף צריך להתפוצץ בסוף.
ההתקפה של היונייטד חסרת רעיונות לחלוטין כבר כמה משחקים.

אביעד 11 באפריל 2012

זה נראה כמות תלות כמעט מוחלטת בסקולס…

סימנטוב 11 באפריל 2012

איזה חושך, טוב אי אפשר ללחוץ על הכפתור כל פעם.
המחיר של סניידרמודריץ'… עלה היום

אבו צ'יצ'ריטה 11 באפריל 2012

אוי א-ברוך. באמת שהקבוצה מגרדת נצחונות כבר כמה משחקים ברצף, עד היום. רוני לא ממש משחק היטב, למרות הגולים בשבועות האחרונים. שום דבר לא גמור עדיין, אנחנו ממש זקוקים לנאני שיחזור לכושר ויעיר את ההתקפה

תומר ש 11 באפריל 2012

אוי… אין יותר מדי מה לקחת מהמשחק הזה. רק למחוק אותו מהזכרון ולהמשיך הלאה. אני סומך על הסר שידע לעשות זאת.

יואב 11 באפריל 2012

הרצף המושלם מול וויגן והרצף בליגה בכלל, הפחיד אותי לפני המשחק . וויגן, למרות מיקומה הניצחי בתחתית, היא קבוצה ששואלת שאלות ואני מרגיש עצבנות מסויימת היונייטד בשבועיים האחרונים למרות הניצחונות. זה בעיקר בא לידי ביטוי אצל שלושת החלוצים שלא נראים בשיאם ומאד מפוזרים.
מוזר לי שסקולסי אפילו לא התלבש. על הנייר, משחק חוץ הוא מוקש גדול יותר מבית מבחינת המנוחה.
המשחק היה עלוב וההפסד מצמצם את מרווח הטעויות. שש נקודות ביתיות הן מאסט!

יוסי מזרחי 11 באפריל 2012

הפסדנו.
זה קורה ויקרה אבל אסור להתעלם מאיך שזה קורה.
היום, באחת ההופעות העלובות שלנו, זה התחיל בהרכב שפתח במשחק.מישהו כתב כאן, שפריחתו של ולנסיה, קשורה קשר הדוק לסקולס. היום לא היה סקולס מסיבות שרק סיר אלכס יכול להסביר (לעצמו),מנוחה?? היא אפשרית גם על הספסל כדי שאפשר יהיה להעזר בו אם צריך. גונס שלא יכול להיות מגן ימני היה שם במקום רפאל שמשחק עם וולנסיה תומך בו ומיצר עבורו אופציות, וכך הקלף המנצח שלנו לא היה שם.המחזה הזה של גונס כמגן חוזר על עצמו שוב, עם אותן תוצאות.וכך, מחצית שלמה של כדורים ארוכים חסרי כתובת ובלי הפעלה של הקיצונים מימין ומשמאל מוצאת את וויגן שולטת במשחק (ובמרכז השדה,) משחקת ומניעה כדור, ומשיגה גול בצדק ואחר כך לך תרדוף את הרוח.
משחקים כאלה, בלי שליטה ובלי אספקת כדורים לחלוצים יכולה לגמור שחקנים כמו ציציריטו,שלא קיבל כדור אחד והיה עצוב לראות אותו.בסך הכל, המהלך שהחל בהרכב לא נכון, המשיך בקריאה שגויה של התפתחות המשחק ובחילופים שלא הועילו ולמען האמת לא יכלו לשנות כלום.
מחזור כזה יכול להחזיר את סיטי למירוץ בזמן שהיה צריך למחוק אותם מסדר היום. מישהו אוהב מתח וניסויים לא מוצלחים שחוזרים על עצמם מידי כמה מחזורים. צריך לקבל את המשחקים האלה כחלק מחבילה כוללת ,זה מה שיש.

ניינר 11 באפריל 2012

הטריו הפולני של דורטמונד נפלא. איזה משחק מרגש

א.לוי 11 באפריל 2012

אברה-שחקן גמור…..ציצריטו – מסתמן כדוויט יורק הבא.עונת בכורה טובה ומאז ירידה חדה.קאריק כבר הוכיח בגמרי ליגת האלופות שהוא לא שחקן. של מאני טיים…גיגס כבר עייף בגילו בשלב זה של העונה.ולנסיה לצערי לא רונאלדו ולא נעליים..גם משחק קודם היה צל של עצמו..אני מקווה שגם אם נקח אליפות נבצע רענון רציני

ניק 11 באפריל 2012

באמת??
באמת??
באמת??
כאילו זהו? איו לך יותר תלונות?

בני תבורי 12 באפריל 2012

רגע…תן צ'אנס…

אריק 12 באפריל 2012

לוי אני רק מקווה שתתמיד כי בחודש שאתה את יונייטד דווקא הולך לנו לא רע… ולנסיה באמת חרא שחקן, עלית על הבעיה

ייספר אולסן 12 באפריל 2012

משחק מדכדך. מודה שלא הבנתי את החילוף של רוני. עד שנכנס נאני ועושה מהומות – יחסית לכל השאר עד אותו רגע, כן? – מותירים את וולבק לבד בחוד. באמר. נצטרך לקחת את זה בציפורניים.

ואולי יש גם ממד טוב בהפסדים כאלה, שלא יגרמו לאליפות המיוחלת להיראות סוחפת ולאשליה שהכל תקין. התלות הזו בפול סקולס טריקית.

זיזו 12 באפריל 2012

את הכי יפה
את הכי טובה
אין כמוך
פורצה יובה!

גיל 12 באפריל 2012

מה שנקרא, מפגרים, אבל אופטימיים.

אריק 12 באפריל 2012

אז כל מה שנאמר על סקולס נכון (אני טוען כל הזמן שהשיפור של אוואנס, ולנסיה ודה חאה קשור אליו) וזה רק מוכיח את הטענה שלי שצריך לרכוש מוסרים טובים מספרד, לא מודריץ לא סניידר, שחקנים שמשחקים פשוט שיהיה מארטינז ועוד שחקן. אגב, המשחק הזה עשה שירות טוב גם לרפאל. הרננדז – ONE SEASON WONDER. אפשר להשתמש עדיין בברבא ומוטב מוקדם.

יוסי מזרחי 12 באפריל 2012

אריק,
בברבטוב אפשר יהיה להשתמש(אתה בחרת את המילה)רק כדי לגייס כסף בחלון ההעברות, בעיקר באשמתו אבל לא רק.

.אני מסכים שהמשחק הז עשה שרות טוב לרפאל.
.
לגבי ציציריטו, המסקנה שלך שגויה ועושה עוול לשחקן.
הוא שחקן שצריך לדעת לשחק איתו ולנצל את היכולות שלו בשבירת קווי נבדל. בשביל שזה יקרה, הקבוצה צריכה לשחק ולשלוט,ולחפש אותו כל המשחק.
מה שקרה איתו אתמול, הוא פשוט אי הפעלה שלו ולא צריך לזרוק עליו את כל הצרות שלנו.להאשים אותו זה לטמון את הראש בחול.
.
השיקול(???) שלא להרכיב את סקולס ולא להשאיר אותו על הספסל כאופציה, הוא המרכיב החשוב ביותר בחרפה של אתמול.

אריק 12 באפריל 2012

הרננדז גרוע השנה עם סקולס והפוזשן ובלעדיו. הוא לא אשם בהפסד אתמול כמובן. אבל אם אתה מוותר על השליטה במרכז (ע"ע סקולס לא בהרכב) לפחות תשחק עם וולבק ששומר על הכדור ומנסה להשיג אותו או עם ברבא.

יוסי מזרחי 12 באפריל 2012

אריק.
גרוע זה מושג יחסי.
הרננדז שיחק השנה 26 משחקים,מהם פתח ב-17. בסך הכל שיחק 1386 דקות והבקיע בזמנים האלה שהם שוי ערך לכ-15 משחקים, 12 שערים ועוד שני בישולים.
כפי שהמשחק תוכנן אתמול,להבנתי, היה נכון שהוא יפתח כי וויגן חייבים לנצח ולכן יצאו החוצה,ונכון היה להכניס את וולבק,כשהתפתח משחק אחר לגמרי.

אריק 12 באפריל 2012

יוסי אני אוהב את הרננדז אבל אתה באמת חושב שזה מספיק בשביל חלוץ מרכזי במנצ'סטר יונייטד? אני לא. למזלי אני חושב שפרגי נוטה יותר לדעה שלא ויביא מישהו בקיץ.

אריק 12 באפריל 2012

צ"ל למזלנו

יואב 12 באפריל 2012

אריק,
אם עונת הבלוף של צ׳יצ׳ריטו שווה 10 גולים עד עכשיו-דיינו.
הוא סקורר מחונן ולא מוותרים על אחד כזה.

אריק 12 באפריל 2012

לא אמרתי בלוף, העונה הראשונה שלו הייתה מעולה השניה מעלה חשש שזאת הייתה שנה שהיא ONE OFF. הוא נראה די אבוד יותר מדי זמן, אם על זה אתה אומר דיינו אז בסדר. אני מצפה מהחלוץ המרכזי ביונייטד להרבה יותר, עניין של השקפה. מבחינתי אם רוצים באמת להתמודד עם העלית אז החולשה שלנו היא דווקא בשחקנים כמו יאנג והרננדז והרבה פחות ברפאל אברה אוואנס וקאריק המושמצים.

יואב 12 באפריל 2012

בעיני, הארבעה שהזכרת לא מושמצים בכלל אם כי אני חושב שמגן שמאלי חדש חייב להיות בתוכניות שלנו לעונות הבאות.
אני חושב שהמקסיקני עדיין ילד וההשתלבות שלו היתה מהירה מידי וקצת לא ריאלית.10 שערים לחלוץ השני/שלישי שלך בעונתו השניה(ואחרי הקיץ העמוס שעבר והפציעות) זה אחלה ואני כמובן מצפה ממנו ליותר לא כי הוא שחקן יונייטד(זה ברור) אלא כי הוא סקורר מחונן ועם זה נולדים, לא מלמדים.

אריק 12 באפריל 2012

רונן זה בשבילך, הבעלים הכי חביב בליגה:
http://www.teamtalk.com/news/2483/7665746/Whelan-urges-FA-to-go-it-alone

כוכב עליון 12 באפריל 2012

מביך לקרוא את כל הביקורות והתלונות אחרי הפסד אחד אחרי 8 נצחונות רצופים ובדרך לאליפות מי יודע כמה, אני מאמין שעונה הבאה נחזור וננצח 38 משחקים רצופים עם יחס שערים 223-2 והכל יבוא על מקומו בשלום (בהנחה ונקח את הצ'מפיונס כנראה).. לגבי צ'צ'יריטו לא שזה ירגיע את המבקרים אבל קחו בחשבון שהאיש בגלל כל מיני טורנירים אזוטריים לא נח פחות או יותר שנתיים, ובכלל לאנשים עם זכרון קצר אזכיר שהוא עובר בדיוק את המסלול של סולשיאר שהפך כידוע לאגדה..סבלנות,אנשים, סבלנות

יוסי מזרחי 12 באפריל 2012

כוכב עליון:
מה שיותר מסוכן ממצב מביך שאתה מתאר, הוא חוסר היכולת להסתכל על המציאות ולהגיד אמת.
יש מאמר של חז"ל שאומר(אני לא מצטט ):שכדי שלמחמאות יהיה ערך צריך גם לתת משקל לביקורת. משמע, מי שמעיר לך לפעמים, אזי יש ערך למחמאות שתקבל ממנו,ולהפך.
יש גם דרכים אחרות של סגידה ועבודת אלילים אבל בשביל זה אין לי מספיק שכל ולא מספיק ידע,ואני לא מפנה את הדברים אליך או למישהו אחר אלא רק כהערה להבהרת הדברים.

כוכב עליון 12 באפריל 2012

יוסי,בתגובה שלי לא התייחסתי לביקורת לגיטמית, נגיד חסר שחקן מרכז שדה, צריך לעלות עם 3 באמצע, למרות שתמיד ארגיש רופס ליד הסר אבל ניחא, מהכורסא החמימה שלנו גם אני חוטא ואומר למה אתה מוציא את רוני כשאנחנו בפיגור, אני מדבר על אלה שאחרי הפסד אחד ישר מכריזים שזה שחקן גרוע, והוא איום ונורא, ומה הוא עושה בכלל ביונייטד ויוצא בזה. כאלה, צר לי,אני לא יכול לסבול

יוסי מזרחי 12 באפריל 2012

גם לא אני.
חג שמח.

אריק 12 באפריל 2012

דווקא היה פה איפוק יחסית חוץ מתגובה מוזרה אחת. לא קטלו את כל הסגל ולא התלוננו על השופט.

אריק 12 באפריל 2012

לא חלפו 12 שעות מהפסד והעיתונות האנגלית כבר הצמידה ליונייטד דיל לקיץ, אם כי לפי כמות הציטוטים ממקורות שונים. אני חושב שיש כאן משהו, ובכל זאת.
http://www.eatsleepsport.com/manchester-united/united-agree-huge-gaitan-deal-1412486.html#.T4a-u5lzWa8

טל 12 באפריל 2012

למה יונייטד צריכה עוד שחקן (יקר) בעמדה הכי חזקה שלה?

אריק 12 באפריל 2012

טל צד שמאל ממש לא חזק, לא יאנג ולא נאני (טוב לימין) לא מספיק טובים לעמדה הזאת. אבל עדיין צריך קישור מרכזי יותר בדחיפות. בוא נגיד שאם לא יהיה כסף להביא את מרטינז כי הביאו את גאייטן זה יהיה מכעיס ביותר.

אביעד 12 באפריל 2012

למען ההגינות נציין שהעסקה הזאת "מוצמדת" ליונייטד כבר כמה חודשים טובים…

טל המנצ'סטרי 12 באפריל 2012

אנחנו צריכים חלוץ נוסף בלי קשר להרננדז ו וולבק בעונה הבאה ולאחר העזיבה של בארבטוב.

לגבי הרננדז, זו בהחלט עונה מאכזבת ואחרי העונה שעברה, עונת בכורה שבא הוא הפיל אותנו מהכסא אבל גם בעונה שעברה נפלנו מהכסא בגלל החדות שלו מול השער, כל בעיטה בינגו למסגרת אבל גם אז שמנו לב שהוא לוקה בשמירה על הכדור,עם הגב, בכדרור ובמשחק המסירות וזה בסדר, הוא לא מושלם ואלו הם דברים שאפשר לשפר בעבודה קשה. העונה עוד לא ראינו התקדמות, האמת שאפילו ראינו נסיגה והמבחן של העונה השנייה, כשיש ציפיות הרבה יותר גדולות והפוקוס עליך גדל הוא מבחן קשה ביותר.
הרננדז עבר את המבחן, לא ציון גבוה אבל עובר וזו עוד עונה של ניסיון ובהחלט אפשר לצפות לעתיד מזהיר איתו.

לגבי בארבטוב, מעלה סימן שאלה לגבי ההחלטה של פרגי לייבש אותו לגמרי בשבועות האחרונים. נכון שהוא לא יהיה בקבוצה בעונה הבאה ובכלל כל הזמן שלו ביונייטד זה מעולם לא היה שידוך חלק וכזה שהצליח יותר מדי, בטח לא לעומת הציפיות שהיו לנו ממנו אבל הוא עדיין חלוץ עם המון יתרונות וכזה שמביא לחוד משהו שאף אחד אחר לא מביא ואני כן חושב שהיה מקום לקחת אותו בחשבון גם בתקופה האחרונה ובמיוחד כשהרננדז לא פוגע ו וולבק מפספס.

כוכב עליון 12 באפריל 2012

לגבי צ'צ'יריטו, לא סתם הישוו אותו לסולשיאר איך שנחת. פתאום, זה נראה שהם גם עוברים מסלול דומה. גם סולשיאר בא משום מקום, נתן עונה ראשונה מופלאה (מלך שערים, פתח בעיקר בגלל פציעות של קול וקנטונה ותפס מקום של קבע בהרכב). כמו צ'צ'יריטו, גם סולשיאר בעונה השניה יחסית איכזב וגם נפצע. לדעתי אין מנוס, צ'צ'יריטו אמור שנה הבאה להבקיע שער נצחון בדקה ה 93 בגמר ליגת אלופות.

יואב 12 באפריל 2012

זה שער של שחקן גדול, לא של פלא של עונה אחת.
רק תזכורת…
http://www.youtube.com/watch?v=e8-O1rXY8FQ

פשוט אדום 12 באפריל 2012

יופי של גול, מבחינתי כל אחד שכובש נגד ארגנטינה מבורך

Comments closed