סאות'המפטון. מכונת שערים במצב טוב!

גולים באמת פותרים הרבה בעיות

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

קודם כל – בלקן ביט בוקס הם להקה גדולה. ולהכנס להופעה דקות אחרי שהקבוצה שלה הפכה פיגור בארבע הדקות האחרונות לניצחון. יש בזה משהו. והסכום המקצועי שלי למשחק? אלכס פרגוסון הוציא הרבה כסף כדי לקנות מכונת שערים במצב טוב.

אני נאלץ לגנוב כאן משפט שכתב עיתונאי על נבחרת גרמניה אחרי שגירדה 2-3 על פורטוגל ו-2-3 על תורכיה בדרך לגמר יורו 2008. "2-3 זה ה-0-1 החדש". קונצפט הגולים של יונייטד איכשהו עובד. בעיקר כי רובין ואן פרסי, גם אם היה סמל בארסנל וגם אם הוא מסמל את העובדה ששחקני כדורגל הם לא סמלים, הוא באמת שחקן מנצ'סטר יונייטד מבחינה אחת. בחינה סגנונית. והעובדה שהתאושש היום מהחטאת פנדל כדי לנצח את המשחק הזה מרשימה אותי מאד.

ריו ווידיץ' לא הרשימו אותי. ההגנה לא הרשימה אותי. הקישור לא הרשים אותי. אבל גם להתלונן של 2-3 בחוץ מאד לא מרשים אותי.

ולכן ברוח ההופעה בה צפייתי: ישששששששש!

וזה מה שנכתב לפני המשחק:

פרגוסון אמר לפני שבועיים שהוא מעולם לא השתמש בגרזן. זו אבחנה קצת מעניינת – כי הרי היה לו בקבוצה אחד רוי קין. אבל זה הדבר המוזר בדמותו הפסיכופטית של קין. המילה פסיכופטית נכתבה ברצינות. מאז סיום הקריירה שלו הוא מסתובב ורק מתגאה בשחקנים שהוא כיסח ובשחקנים שהוא קיצץ. כאילו רוצה שישוו אותו לאנשים כמו ויני ג'ונס למרות שבעידן בו שיחק השווה לא פעם ללותר מתאוס.

 

ובהעדרו המעציב של קין מהשורות אני משער שעם שובו של ג'וני אבנס שמייקל קאריק ישחק היום עם קלברלי וקגוואה. וכאן אני מרגיש שהשאלה הגדולה של העונה הזו. רכישתו של ואן פרסי הייתה רשת בטחון שתשמור את יונייטד בתחום ה-80 נקודות פלוס. אבל השחקן האחד שאני מרגיש שיכול להקפיץ את יונייטד לראש הערימה – אני לא מדבר על אליפות אלא על עצם טיב הקבוצה – יכול להיות קגאווה. והסיבה היא לא משהו שנראה היום במשחק מול סאות'המפטון. הסיבה היא היכולת הגדולה שלו כמעט בכל משחקי ההכרעה של דורטמונד. שמעתי את פרגוסון מדבר עליו ונראה לי שהוא רואה בו פחות או יותר את כוכב הקבוצה ואת האיש שבדרכו יחליף את סקולס. יש עוד כמה שבועות עד שיהיו משחקים גדולים. גרף ההתקדמות של קגאווה הוא החשוב ביותר בתקופה הזו.

 

זה מעלה עוד שאלה: אם 4-3-3 הייתה השיטה גם כשואן פרסי ורוני היו בריאים – מה יהיה עם וולבק וצ'יצ'ריטו?

 

ועכשיו למדור החשוב: האם אנחנו שונאים אותם? האם הם שונאים אותנו?

 

הקבוצות באופן כללי לא על מדרגות שמאפשרות יריבות ממש ישירה – אבל יש ביניהן קצת היסטוריה. סאות'המפטון הדהימה מהליגה השניה את יונייטד בגמר הגביע של 1976 0-1 משער של בובי סטוקס. בשנות התשעים סאות'המפטון הביכה פעמיים את יונייטד במשחקים מפורסמים. ה-3-6 המפורסם וגם 1-3 כשיונייטד מאיזשהי סיבה החליפה חולצות במחצית כששמייכל טוען שהוא לא רואה היטב את החולצות!

 

מצד שני יונייטד שלחה אותם לליגה השניה, משם חזרה אחרי סיבוב ארוך רק השנה. זה היה בשבוע שבו הגלזרים קנו את יונייטד כך שבאופן מוזר הקהל שזעם בסיום היה של הקבוצה שסיימה במקום השלישי בעוד הקהל שירד בליגה קיבל זאת בשלווה. אוהד סאות'המפטון אמר לי אחרי המשחק שהם יתאוששו במהירות בזכות מחלקת נוער טובה – בייל, וולקוא ואוקסלייד צ'מברליין באמת גדלו שם. ולעומת זאת הוא לא ראה את יונייטד מצליחה עם בעלים אמריקאים.

 

בכל מקרה הנה השער של בובי סטוקס – שאלכס סטפני יתבייש!

 

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

*

לא יהיה עדכון ממש בסוף המשחק – כי כדקה אחרי שיסתיים אני כבר בהופעה של הBALKAN BEAT BOX! תצטרכו לגבש את מסקנותיכם לבד! אני אכתוב קצת בלילה.

ליגת שוקי ההון: האם יש השלכות שליליות למכירת המשחק
עוד יום ראשון

67 Comments

אריק 2 בספטמבר 2012

זה שקאריק חוזר לעמדה זה נפלא. זה שדמבלה ב15 מיליון וחאבי גארסיה ב16 מיליון הגיעו לפרמייר ליג אבל לא לאולד טרפורד זה קצת מקומם, בעיקר דמבלה. אני בניגוד לרבים עדיים מעדיף את קאריק על שניהם, אבל לא היה מזיק עוד שחקן בעמדה הזאת

אבישי 2 בספטמבר 2012

קגאווה הוא ללא ספק הרכישה של הקיץ, מאחר והאופק שלו רחוק יותר משל ואן פרסי. שחקנים כמו קגאווה הם אלו שהתלות של התפוקה הקבוצתית ביכולת שלהם היא הגבוהה ביותר. מה שאני מנסה לומר זה שכשקגאווה יהיה בשיאו רוני וואן פרסי יניבו שערים גם אם לא יהיו בשיאם.
השחקן הזה עוד מימיו בדורטמונד, מזכיר לי את אינייסטה, סוג של גאונות שקטה כזו שהופכת את היתר לטובים יותר.

הצד התכלת של העיר 2 בספטמבר 2012

ואחרי הניצחון המרשים על בעלת הברית מסוף העונה שעברה ק.פ.ר. אפשר קצת להירגע ולהחזיק אצבעות לקדושים (זה הכינוי שלהם לא ? )

הזכרת את משחק ה-6-3 האגדי מלפני 16 שנה – שכחת להזכיר את החלוץ הנורבגי האגדי אגיל אוסטנסטאד שכבש באותו משחק שלושער. אחרי סאות'המפטון הוא שיחק גם בבלקבורן, ריינג'רס ואפילו קצת בסיטי עצמה…
מי שלא ראה את ברקוביץ' מבשל לו ולמאט לה-טיסייה שערים באמצע שנות ה-90 לא ראה אגדות כדורגל מימיו.. :)

MG 2 בספטמבר 2012

אם בברקוביץ' עסקינן, אז הוא כבש באותו משחק צמד, כאשר אחד מהם הוא וולה ששמייכל לא ישכח בחייו.

אבי 2 בספטמבר 2012

אני זוכר שברקוביץ' הקוסם אמר כשהגיע לקבוצה ש"אני והכוכב השני שלנו, לה-טיסייה, נקח את הקבוצה למעלה" (בתשובה לשאלה של כתב אנגלי על איך זה להגיע לקבוצת תחתית).

אביעד 2 בספטמבר 2012

אתה יודע, אם שחקן ישראלי היה אומר את זה היום (או גם אז), המילים "שחצן" ו"יהיר" ו"פחחחח" היו עולות לי אוטומטית לראש. עם ברקוביץ', המחשבה הראשונה שלי הייתה "הוא צודק והם עוד לא יודעים את זה".

אבי 2 בספטמבר 2012

אתה מגיב במישור הלא נכון. אפילו אם אייל היה טוב מזידאן האמירה הזו היא חמורית.

בני תבורי 2 בספטמבר 2012

ורק כדאי שתזכור שתמיר מוסקט, האיש על התופים והתכנות, ההוגה והמייסד של ה BBB הוא מפתח תקווה.

יוסי מזרחי 2 בספטמבר 2012

החולצות האפורות הוחלפו ב 6-3 לא?
.
סיר אלכס לא השתמש בגרזן הוא אומר,אבל משום מה היה לו תמיד אחד כזה, אינס, קין ואולי גם רובסון במידה מסויימת ובהתאמה לתקופה.נראה מה יקרה נגד קבוצות עם גרזנים רציניים.
.
באשר לדני וציציריטו, יכולה להתפתח בעיה לא קטנה, ונראה איך יסתדר איתה הסקוטי שלנו. הרי ציצריטו לא יכול לשחק בצדדים והוא טוב (רק?)במשחק של מעברים מהירים מהגנה להתקפה מה שקוראים מתפרצות ופחות במשחק מסודר,וגם דני וולבק מעדיף בבירור את האמצע. יתכן שהפתרון יבוא דווקא מהזזת ואן פרסי לעמדה אחרת. לך תדע,עם הסקוטי הזה הכל יכול לקרות.

זן נדיר 2 בספטמבר 2012

אם ירצה הסר, רוני ישחק מדי פעם בשמאל ונוכל לראות שילוב דני/רובין או צ׳יצ׳ה/ רובין. כיף לי לחשוב על העונה הזאת רק בגלל מספר הוריאציות האפשריות בהתקפה…

כוכב עליון 2 בספטמבר 2012

קגאווה שחקן נפלא ואחד השחקנים החכמים שלבשו את החולצה האדומה לאחרונה, הבעיה העיקרית לטעמי שכרגע נראה שהוא "חונק" את אחד החלוצים. עם כל כך הרבה חלוצים טובים בסגל מאכזב יהיה לראות רק אחד מהם משחק.

אופיר 2 בספטמבר 2012

הו מאמא! פודולסקי! חולה על הקבוצה החדשה שלנו.
נפרק את ליברפול, ונפרק גם אתכם. תרשמו.

Dannn - Long Island 2 בספטמבר 2012

אופיר: תרגיע.,..

אופיר 2 בספטמבר 2012

קצת טראש טוק, באבאל'ה, אף אחד לא מת מזה… :-)

פשוט אדום 2 בספטמבר 2012

אתה יודע שזה לא כל כך משנה בכל מקרה בינואר אתם מפסיקים לשחק…

אופיר 2 בספטמבר 2012

חביבי, השנה אין יותר פראיירים בקבוצה. הביאו מאמן הגנה ובינתיים הקבוצה סולידית בחלק האחורי. הייתי אומר שזו כמעט תמונת ראי של הדור (הלוזרי) הקודם: הגנה חזקה, מתפרצות קטלניות וסנטי קאסורלה אחד שהולך להיות שחקן השנה בפרמיירליג.

פשוט אדום 2 בספטמבר 2012

אופיר אני באמת אוהב את האופטימיות שלך ומאוד הזדהיתי עם מה שכתבת בעבר על ואן פרסי, אבל עדיין… לפחות אתם כבר לא משתתפים באליפות אפריקה

אופיר 2 בספטמבר 2012

שוקל לשנות ל-"פשוט מודאג"…? :-)

אופיר 2 בספטמבר 2012

בן ז**ה ואן פרסי…

פשוט אדום 2 בספטמבר 2012

אני אשנה אם נצטרך להשתמש בטבלה האלטרנטיבית שלך… עם איך שזה נראה התואר היחידי שניאבק עליו יהיה מלך השערים וגם הוא לא באמת שלנו

Dannn - Long Island 2 בספטמבר 2012

Like

גיזמו בון 2 בספטמבר 2012

כרגע קאסולה מארסנל הוא הקניה הכי טובה באנגליה השנה(יחסית למחיר ואולי בכלל)נראה אם קגאווה יעשה משהו שיתקרב לרמה הזו היום

בוריס 2 בספטמבר 2012

בנושא לא קשור, האם אני היחיד שחושב שאולי ריבוי הפציעות בשנים האחרונות ואולי גם מקרים כמו ההשמנה של רוני, מצביעים על בעיה מסויימת במאמני הכושר או הצוות הרפואי של הקבוצה?

יוסי מזרחי 2 בספטמבר 2012

יש משהו בדברים.

אדם 2 בספטמבר 2012

הפציעה של וידיץ לא קשורה בכלל לטיבו של הצוות הרפואי, פציעה תוך כדי משחק.. פלטשר עם זיהום נגיפי מתמשך במעיים.. גם לא משהו שבאחריות הצוות הרפואי.
קלברלי נפצע לתקופות ארוכות בעונה שעברה בגלל תאקלים עם שחקנים אלימים דוגמת קווין דייויס.

לגבי השנים האחרונות, אני לא חושב שליונייטד היו יותר פצועים מארסנל או צ'לסי.. לפני שתי עונות אני זוכר שבארסנל וורמלן לא שיחק כמעט עונה שלמה כשואן פרסי ופברגס שיחקו איזה רבע עונה.. בצ'לסי גם הייתה תקופה של הרבה פציעות. אני יותר חושב שזה עניין של עומס + חוסר מזל לעתים וגם סגנון המשחק הישיר והמהיר שמועד לפציעות.. על פאביו ורפאל למשל, הייתה ביקורת על אופן הכניסה שלהם לתאקלים שגורמת להם להיפצע.. רפאל סוגר משחק שלישי רצוף + אולימפיאדה בקיץ והוא עדיין לא נפצע (טפו טפו).. אני לא חושב שפרגסון היה מתפשר על איכות הצוות הרפואי או מאמני הכושר. לפעמים יש עונות כאלה.. ב-2007-08 למשל הגענו לגמר האלופות בלי אף פצוע, וגם היה לנו מזל להיות בלי פצועים במשך כל העונה.

ניק 3 בספטמבר 2012

אדם לא מסכים איתך.. מישהוא עושה משהוא לא בסדר.. תיארת פה 3-4 פציעות מתוךף איזה 30 שיונייטד סבלה מהם ב2-3 האחרונות..בעיקר בהגנה.. היו לפחות 2 משחקים ב3 שנים האחרונות שיונייטד עלתה עם 3 קשרים בהגנה.. זה אומר שהיו בו זמנית פצועים בערך 7 מגנים..זה הזוי.. וזה לא נגמר… גם השנה ריו כבר הספיק להפצע ביחד עם אבנס וסמולינג וגונס.. ואנחנו רק במחזור ה3

אריק 2 בספטמבר 2012

אם ון פרסי הסמרטוט חושב שככה בועטים פנדל בפיגור בחוץ הוא לא יזכה בתואר עוד שבע שנים. סמרטוט!! לוזר!!

אריק 2 בספטמבר 2012

תותח!! ווינר!!! :)

סימנטוב 2 בספטמבר 2012

:)

אוהד הxלחות 2 בספטמבר 2012

אם הייתי אוהד יונייטד הייתי מאוד מודאג היום.

אין ליונייטד לא הגנה ולא קישור הגנתי.לא בכל יום תפגשו בקבוצה נאיבית וחלשה כמו היום.
בבית יונייטד כרגיל תנצח המון משחקים ואת רובם אפילו די בקלילות,אבל במשחקי חוץ בליגה, ובאירופה מול יריבות ראויות, יונייטד תסבול קשות.

שלו 2 בספטמבר 2012

דבר ראשון אתה צודק,
ושנית זה ככה כבר מספר שנים.
ויהיה בסדר.

אוהד הxלחות 2 בספטמבר 2012

יהיה בסדר כמו שהיה שנה שעברה ?

לפני כמה שנים לא היה לכם סיטי על הראש.

גיל 2 בספטמבר 2012

אני חותם לך עכשיו על מספר נקודות כמו שנה שעברה.

אוהד הxלחות 2 בספטמבר 2012

ואני חותם לך שהם לא יגיעו למספר הנקודות של אשתקד.

יהיה בסדר זו התשובה של הישראלי הממוצע.

גיל 2 בספטמבר 2012

זה לא קשור, אתה שאלת אם יהיה בסדר זה מה שהיה שנה שעברה, ואני אומר לך שאני חותם בשתי ידיים על מה שהיה שנה שעברה.

אוהד הxלחות 2 בספטמבר 2012

אתה קונה גם אי ההפעלה משלב הבתים כמו בשנה שעברה?

אני טוען דבר פשוט.לסיר יש כל שנה מחדש צ'אנס בחלון ההעברות לתקן את מה שכולנו יודעים שהיא הבעיה הכי גדולה של יונייטד – צמד המגינים וקשר אחורי,אפילו שני קשרים אחוריים.במקום זאת הסיר תמיד מחזק איפה שאין צורך,דיינו,באגפים ובעמדת החלוצים.

אגב,אני אוהד 19 קבוצות בליגה האנגלית,ויונייטד היא לא אחת מהן.רק אומר שהליקויים בחלק האחורי של הקישור ובהגנה לא יסתדרו לבד ככה סתם פתאום,נאיבי מי שחושב אחרת.

בר שושני 2 בספטמבר 2012

לא, הן לא יעלמו, אבל יחזרו סמולינג ואוונס ויתנו לנו עוד אתלטיות בקו האחרון, פיל ג'ונס יחזור ויתן לנו עומד בעמדת המגן הימני והקשר ההגנתי, ואם יש משהו אחד בלבד שאפשר ללמוד מה-20 שנים האחרונות באנגליה, זה שבסוף פרגי קרוב לצמרת.

גיל 2 בספטמבר 2012

לא, אני מדבר רק על הליגה ולזה גם אתה התייחסת כשאמרת שאין לכם סיטי על הראש.

אוהד הxלחות 2 בספטמבר 2012

בר

ברור שהסיר יהיה בסוף העונה במקום ראשון או שני בליגה.לא נראה לי שלמישהו יש ספק בזה,אפילו לשונאים הכי גדולים של יונייטד.

רק טוען שרכש בעמדות הנחוצות היה מעמיד את יונייטד במצב הרבה יותר טוב מול הסיטי בליגה,ומול האריות של אירופה בליגת האלופות.
כלומר,בכסף של ואן פרסי היה עדיף להביא שחקנים בעמדות שיונייטד מאוד מתקשה בהן,ולא בעמדה שגם ככה מפוצצת בכישרון : רוני-וולבק-צ'צריטו ועוד יש את קגאווה שמשחק מאחורי החלוצים.

לדעתי מה שיקרה עכשיו (שרוני יחזור מהפציעה) שוולבק יירד דרסטית במספר הדקות והתפוקה במגרש,וצ'יצריטו בכלל יכנס למשבצת של ברבטוב..

ניקו 2 בספטמבר 2012

רק אני חושב שצריך לקנוס את ואן פרסי לשבועיים משכורת, אם כל הכבוד לשלושער?! שבוע על החלטה המפגרת ועוד שהוע שיזכור את שבוע שעבר…
שלום הגעת ליונייטד, לא אתה כבר לא בארסנל, אנו מתמודדים על אליפות כל שנה ולעוד תואר אחד לפחות. החלטות של שכונה לא מתקבלות פה!

שלו 2 בספטמבר 2012

si dice "mamma mia".

קירקגור 2 בספטמבר 2012

Ma non si deve a dire ogni settimane…

סימנטוב 2 בספטמבר 2012

תוכנית המשחק רק משתכללת משנה לשנה אנחנו אוכלים ת'ציפורניים 88 דק' ו"הם" אוכלים את הלב אח'כ

אדם 2 בספטמבר 2012

לייק!

גיל 2 בספטמבר 2012

משחק חלש של יונייטד חוץ מואן פרסי שהוא תותח עליון. מאז ההולנדי השני לא היה לנו חלוץ כזה. מה שכן, פרגוסון נראה אדיש משהו במשחקים האחרונים ולא קופץ כמו בעבר.

אביעד 2 בספטמבר 2012

זה לא עניין של הגנה ולא עניין של התקפה ולא עניין של קישור. הבעיה הכי גדולה היא שהשחקנים לא "זזים" על המגרש. רצים למעלה ורצים למטה, אבל אין חילופי מקומות, אין חיתוכים מהירים. בלי זה, אתה חשוף למתפרצות ועושה ליריבה חיים קשים בהגנה. בלי תנועה נכונה, גאון כמו קגאווה הוא לא רלוונטי כי אין לו למי למסור.

Dannn - Long Island 2 בספטמבר 2012

הקבוצה עדיין צריכה לקבל בחזרה את שחקני ההגנה ולדעתי צריך לחזור ל 4-4-2 קלסי . בכל מקרה נראה הרבה שערים…

איש 2 בספטמבר 2012

במשחק הבא אני מבקש אפידורל, לא מסוגל לעמוד שוב בצירים האלה

יוסי מזרחי 2 בספטמבר 2012

אנחנו נראים רע ולא במקרה.
מערך של 4-3-3 מאולץ כדי שיהיה אפשר לשלב שחקנים הוא מערך שלא יכול להצליח בלי שבשלישיה של האמצע, ישחק קשר אחורי אמיתי. כזה שנולד לתפקיד וזה מה שהוא יודע לעשות הכי טוב.
לצורך הענין פלטשר יכול לתת תשובה סבירה על רקע מי שיש לנו.
.
חזרה למערך של 4-4-2 הוא חיוני לדעתי משום שהוא מחפה במידה מסוימת על חוסר באמצע בכך ששני שחקני הקו שפעם היו קיצונים הפכו לקשרים והם עוזרים או צריכים לעזור או שיגידו להם לעזור לצופף את המרכז. היום, בחלק מהזמן שיחק ולנסיה ממש כקשר שעוזר באמצע ופחות כקיצוני ימני.מערך כזה,יאפשר לצוות את רוני וואן פרסי יחד בחוד,ולהכניס לשם גם את דני וולבק וגם את ציציריטו, (שהיום ,כשנכנס הוסיף למימד המהומה והקשה על סאתהאמפטון,למרות שלא בלט ויש עליו חלודה) ויאפשר שילוב קבוע של שני קיצוניים ויאפשר לתת לקגאווה להיות הקשר ההתקפי מתחת לשני החלוצים.
מאחור, נחיה (או נמשיך לחיות בשנים הקרובות עד שסיר אלכס ימנה לעצמו מחליף) עם חוסר של מישהו שיכול להרים את הקבוצה על הכתפיים, למרות שפלטשר יתן מענה טוב וגם קאריק פה ושם.חזרה של ווידיץ לכושר טוב יחד עם מי שישחק איתו-והיום פרדיננד הפתיע- עם רפאל והמגן השמאלי החדש יתנו תשובה טובה.
בגזרת השוערים, אני לא מבין למה דה חאה לא שיחק וככל הנראה רק סיר אלכס יודע,אבל,זה שלו.
בסך הכל היתה היום הופעה לא טובה שלא תספיק מול קבוצות רציניות יותר,אבל הקבוצה תכנס לכושר ותתחיל לרוץ,אני מקווה שבזמן.
או שלא.

יואב מקטמון 2 בספטמבר 2012

משחק נוראי של יונייטד.
איטיות מרגיזה ובלתי נתפסת במעבר מהגנה להתקפה. עוד פס, עוד סיבוב במקום, עוד מסירה אחורה לוידיץ' ועוד מסירה שלו לשומקום.
כושר אישי נוראי של רוב שחקני המפתח, כאשר אצל חלק מהם זה ממש מביך לראות – אברה, וידיץ', נאני, וולבק – לא יכולים, לא רוצים, לא יודעים…
רכות מבישה בחלק המגרש שלנו בכל פעם שהקבוצה השניה מניעה קצת כדור. פעם אחר פעם הם מגיעים לשש-עשרה שלנו, לעמדות בעיטה טובות, בקלות מדהימה.
תלות מוחלטת ומוגזמת בואן-פרסי.
ומה יהיה עם השוער? מה, פרגי לא מבין שצריך יציבות בעמדה הזו? דה-חאה היה כזה גרוע במשחקים הקודמים שצריך להחליף אותו? החלטה איומה שרק תורמת לחוסר שקט וחוסר ביטחון אצל השוערים ושחקני ההגנה.
מה שהיה היום זה פשוט שוד לאור היום (שיחזק רק את תחושת "הכל בסדר, שיחקנו טוב, יש לנו אופי" ושאר הקלישאות הרגילות).

והשחקן הבא, לא רק מיונייטד, בכלל, שילך לבעוט פנדל ויעשה "פאננקה", צריך לעוף מהמגרש לחודש לפחות. בלי קשר אם הוא מצליח. די, אי אפשר לראות כבר את הטרנד המפגר הזה.

אמיר המקורי 2 בספטמבר 2012

רבותי,

זה ניצחון של עניים,אין אוהד של היונייטד כזה שלא "שבוי" באהדתו לקבוצתו האהובה שיומר שזה מספיק טוב למשהו!
ממה שראינו בשלושת המחזורים הראשוניים זו אחת הקבוצות היותר חסרות תשוקה שהיו ליוניטד בכל שנות הפרמייר.
כן אני יודע אתם לא אוהבים שמעבירים ביקורת ובמיוחד על הסר אבל מה לעשות שלא אני או אתם בוחרים את ההרכב.
לא יכול להיות שממרחק של 5.000 ק"מ ויותר אומנם בשידור של HD אנו רואים בעיות שחייבים הוא והצוות לראות מכר הדשא ומגרש האימונים.
שאין לנו מגינים ולא יימאס לי לומר זאת עד שהמצב ישתנה! שוב רפאל אשם בראשון(ואיפה היה ריו)ואברה בשני.
שדני וולבק הוא צל צילו של השחקן שהיה בעונה שעברה ומוטב לו ולנו שיירד להתאווררות ועבודה קשה בקבוצת המילואים.
שקלברלי לא יכול להניע את הקבוצה כפי שחשבנו על סמך חמשת המחזורים הראשונים של העונה שעברה….
בקיצור קבוצה שהגיעה ממש לא מוכנה לעונה,אבוי לנו אם היינו צריכים לפגוש קבוצה קצת יותר רצינית,מישהו אמר אתלתיקו מדריד…………………

אופיר 2 בספטמבר 2012

אמרת אתלטיקו מדריד ואני כבר מזיל ריר מהמשחק של הפלקאו המטורף הזה…

ולגבי מישהו ברמת כשרון דומה: מצחיק ומרגש כל מעמד החתימה הגראנדיוזי שארגן נשיא נאפולי לקבאני. הלואי שיגמלו לו על הנאמנות בחיזוק שיאפשר לו לקחת אותם לאליפות. כפי שהסריה A נראית, יש לנאפולי הזדמנות פז לקחת סקודטו עם טיפה השקעה (וחבל שלבצי עזב).

כוכב עליון 2 בספטמבר 2012

ניצחנו אתה יודע, אני לא רוצה לחשוב מה היית כותב אם היינו מפסידים חלילה, בסך הכל מחזור 3, כבר מסכמים שהכל נורא ואיום. לא יודע, אני חושב שאנחנו קצת מתבכיינים, שלא נתעורר עוד 15 שנה ונתגעגע לתקופה הזאת, תשאל את החברים מליברפול. פרופורציות.

פשוט אדום 2 בספטמבר 2012

אני מסכים איתך חלקית אבל אני חייב לסנגר על וולבק, לדעתי מדובר בחלוץ (ואני מדגיש חלוץ ולא ווינג) מוכשר עם עתיד ענק מה גם שהוא שחקן בית שנולד במנצ'סטר ואפילו קצת חבל לי בשבילו שהחתימו את ואן פרסי

יואב 2 בספטמבר 2012

החוכמה היא להיות בתמונה עד השנה החדשה.
אני סבור שיש לנו את האיכות והניסיון לעמוד בזה.
אנחנו רק בפאקינג ספטמבר בליגה שמרגישה כמו שנתיים.
הניצחון הושג בדרך שהולמת מאד את המספר המחייב-1000. 1000 משחקים של הסר לב לב לב.
איך הלב שלו שורד בזה?

אמנון 3 בספטמבר 2012

בינתיים רובין ואן פרסי משפיע ומשתלב הרבה יותר טוב מקגאווה. לפחות עד עתה, הוא רכש הרבה יותר דומיננטי. רק מלדמיין את שניהם בקושר מלא גורם לי לקלק את האצבעות.
ומשהו מעניין שחשבתי עליו-הרי מאז עזיבת רוד ואן ניסטלרוי פרגי בעצם התעקש על רוני. גם בעונות פחות גדולות, גם בעונות מצויינות, רוני היה השחקן מספר אחת בעמדת החלוצים. בין אם היו לידו סאהה ולארסון או צ'יצ'ריטו וולבק. ההחתמה של ברבאטוב היא עדיין לא באותה הסקאלה. ופתאום מגיע רובין ואן פרסי. האם זה אומר שבשנה הבאה רוני יהיה בחוץ?(הימור שלי אם זה יקרה-לריאל מדריד).

אביאל 3 בספטמבר 2012

ופעם אמרו לי כאן שאין למזל קשר לדברים שקורים רק ליונייטד ולאורך שנים, הרי אם ואן פרסי היה עושה את זה בארסנל אז בדקה ה93 הם היו חוטפים שיוויון 3-3, אבל זו יונייטד וכמה כייף לאוהדים שלה.

אריק 3 בספטמבר 2012

הדבר הכי מעורר דאגה לדעתי הוא קלברלי. רפאל יהיה בסדר, אברה יוחלף, וידיץ יכנס לכושר, קאריק וולנסיה איבדו בערך את כל כמות האיבודים שהם מאבדים עד ינואר כבר אתמול. אבל לראות את קלברלי מנסה לסדר את המשחק ללא שום הצלחה 65 דקות, ואז מוחלף על ידי גימלאי שהתחביב שלו זה לנהל את הקישור של יונייטד ככה רק בשביל הכיף, היה מביך. המרחק בין קלברלי לסקולס הוא בערך המרחק מווטפורד לברסה כרגע וזה נורא. מקווה שהבחור ישתפר.

יוסי מהאבטיחים 3 בספטמבר 2012

לטעמי הבחור היה השחקן היותר טוב של יונייטד על המגרש במשחק הניצחון בשבוע שעבר.
יום עסל יום בסל.
נקודת אור מבחינתי- לפחות אנדרסון לא שיחק

טל המנצ'סטרי 3 בספטמבר 2012

קלברלי היה בסדר גמור והוא סבל ממשחק רע במיוחד של קאריק ושל קאגווה, הפרטנרים שלו למשחק נגיעות קצר ובלי יותר מדי הסתבכויות.
קאריק היה איטי במחשבה ובפעולה וניסה יותר כדורים ארוכים,
קאגווה איבד כל הזמן כדורים והרבה לגעת בו שלא לצורך במקום לשחרר מסירה מהירה.

קלברלי היה בסדר גמור, היחד שהניע כדור מהר, פשוט וגם קדימה אבל לא היה לזה אפקט כששוב עלינו עם קיצוני מצד שמאל וכשהוא לא קיצוני (וולבק) ועובדה היא שהשער הראשון שלנו הגיע אחרי שוולבק היה מעורב במהלך מהאמצע ובסמוך לרחבה.
כל עוד פרגי ימשיך לעשות משחק כסאות עקום שכזה כל הקבוצה תסבול וכשזה זה מגיע בעסקת חבילה שמקצועית ובלי קשר למערך/הרכב, וגם כשיותר מדי שחקנים אישית היו חלשים אתמול, טוב זה לא יכול להיראות.

החוכמה היא להביא 3 נקודות גם בימים כאלה, עשינו זאת.
הפקת לקחים, לתקן מה שדרוש תיקון, לעשות חושבים לגבי העתיד ואחרי ניצחון דרמטי בחוץ שבוודאי הוסיף למוראל ורגע לפני פגרת הנבחרת…תענוג, עדיף מאשר לתקן ולשנות אחרי הפסד נוסף, תשאלו את יושבי אנפילד.

אריק 3 בספטמבר 2012

יש משהו במה שאתה אומר, אבל העובדה היא שסקןלס הסתדר יופי עם קאריק. כדי להיות הבוס במרכז אתה צריך להיות אממ… בוס. סקולס מהנגיעה הראשונה הכתיב משהו אחר. אבל סקולסי יש רק אחד.

טל המנצ'סטרי 3 בספטמבר 2012

סקולס יש רק אחד אבל הוא נכנס 20 דקות לסיום כשהסיטואציה היתה נוחה עבורו. סהות'המטון רצתה לשמור על היתרון וסביר היה שתלך אחורה לקראת הסיום וכשהוא רענן ויחד איתו נכנסו נאני, קיצוני בצד שמאל כמו שהיינו צריכים לשחק מתחילת העונה וגם הרננדז שהוסיף המון תנועה סביב הרחבה.
מעבר לזה, שיתוף הפעולה בין סקולס לקאריק הוא כשזה שנמשך כבר כמה שנים, קלברלי וקאריק שיחק האחד לצד השני אולי 5 פעמים.

דורפן 3 בספטמבר 2012

סקולס יש רק אחד. אבל כשלסקולס היו שלושים משחקים ביונייטד – מה שיש לקלברלי – הוא היה חלוץ מחליף שאיש לא דמיין לעצמו שיהיה שחקן גדול. תפקיד הגנרל במרכז המגרש הוא תפקיד שלומדים. צ'אבי היה עד גיל 25 עוזר של דקו. פירלו מגיע לשיאו אחרי גיל 30. התפקיד הוא תפקיד של נסיון. אז לקלברלי יש עתיד גדול מאד. רק שצריך לקחת בחשבון – גרף הלימוד הוא לא שלושה שבועות אלא שלוש שנים בערך

אריק 3 בספטמבר 2012

הלוואי, חבל רק שאין מישהו בתווך כי סקולס בשנה האחרונה שלו

יוסי מזרחי 3 בספטמבר 2012

אמת.

man utd tilll i die 3 בספטמבר 2012

i always listen to the little boy inside of me, and he screams manchester united !!!!!

אריק 3 בספטמבר 2012

רונן וטל. הנה מישהו שמנסח את מה שרציתי לומר הרבה יותר טוב ממני.

http://thebusbyway.com/2012/09/03/an-over-reliance-that-continues-to-plague-manchester-united/

לא חושב שקלברלי עומד באימונים ושואל מישהו רואה את העץ הזה שם (במרחק 50מטר)? ואז לוקח כדור ופוגע בו בול באמצע. שחקן טוב שאולי יהיה מצויין אבל לא חושב ש"ימשוך בחוטים" כמו סקולס החד פעמי, לעולם. ולכן טוב לשים לידו דמבלה או ויטסל לא חושב שיש ברירה אחרת

Comments closed