קלוז'. לא קל לנצח בין חבלי כביסה וציוד חקלאי

הכי חשוב. יונייטד נצמדה בבטחון לתכנית המשחק שלה


Doblete Van Persie by rrmisas

היו כמה דברים חיוביים במשחק של יונייטד היום לכ-70-60 דקות. למרות שזו רק קלוז' זה תמיד לא נעים לרדת לפיגור במגרש מזרח אירופי בלתי צפוי כשמצלמות הטלוויזיה תלויות על מכשירים חקלאיים ואתה רואה חלק מאוהדי היריב מציצים מבין חבלי כביסה. בדקו מה קרה לבאיירן היום בבוריסוב. אבל יונייטד שמרה טוב מאד על הכדור. הצירוף המיוחל רוני-ואן פרסי עבד נהדר והיו בהחלט יכולים להיות 2-3 שערים נוספים. הכי חשוב – היא נצמדה בבטחון לתכנית המקורית שלה.

השער לרומנים לא היה מקרי בכלל. פטריס אברה, כמו ליונל מסי, פשוט שווה שער בכל משחק שהוא משחק. ואם יונייטד הייתה יכולה לצאת מהמשחק בתחושה שהכל בסדר הגיעו שלוש הדקות האחרונות. אפילו נגד קלוז' -שסביר להניח שהיא לא טובה משום קבוצת פרמייר ליג – הנסיון לשבת בהגנה חמש דקות רצופות עלה ליונייטד בצורך בהירואיקה מדה חיאה.

אבל כשההגנה תסתדר יונייטד תהיה קבוצה טובה.

וזה נכתב לפני המשחק:

אחד הדברים שהטרידו אותי בהרכב הפותח מול טוטנהאם היו חמישה שחקנים בני שלושים פלוס בהרכב הראשון. רק לפני שנה יונייטד פתחה מעולה את עונת הפרמייר ליג כשממוצע הגיל בחלק מהמשחקים היה 23-24. כולל בניצחון נהדר על טוטנהאם והאמת? רוב השחקנים הצעירים הללו היו זמינים להרכב הראשון בשבת. רק שוולבק, אנדרסון וקלברלי לא פתחו. גם רוני – אבל בזה אין מה לדון: ברור שההחלטה לא לפתוח איתו הייתה רפואית וכנראה רצו לתת לו עוד חצי משחק או יותר מנוחה.

מה קרה בשנה הזאת? הרבה דברים שלא בשליטה. פציעות לסמולינג וג'ונס. קלברלי ואנדרסון בסופו של דבר החסירו כמעט עונה – וחזרו בכושר פחות טוב. אבל היה עוד עניין. הצעירים אכזבו במשחקי גביע אירופה מיד אחרי הפתיחה הטובה, והרבה מהם שלמו על כך בקרדיט.

טוב -כמעט אף אחד מהזקנים לא נסע לקלוז' והיום נראה הרכב יותר עתידי. שכמעט כולו צריך להוכיח שהוא יכול לעשות את העבודה באירופה. בהרבה מאד משחקים – למשל מול ניוקאסל בגביע הליגה -הצעירים הללו מראים שהם יודעים למסור ולנוע לשטח פנוי וליצור שטחים ולעשות את זה בקצב של כדורגל אנגלי. השאלה היא האם הם יודעים לעשות את זה בקצב ושיפוט יותר אירופאים? לקרוא תגובות של קבוצות אירופאיות למצב? למרות אי האליפות הם הפנימו בעונה שעברה שהם יודעים מה זה קבוצת 85-90 נקודות באנגליה – שזה לא טריוויאלי. אבל אם הם הסגל העתידי הם צריכים להראות גם את ההתאמות האירופאיות?

קבוצת אייקאה - סיכום מחזור 4
מה לקחת מערב כזה נפלא?

63 Comments

אביעד 2 באוקטובר 2012

זה לא היה כדורגל טוב במיוחד. אבל הייתה תנועה והיו מסירות בנגיעה ולשטחים מתים, רק שהיה קשה מאוד למצוא את השטחים המתים הללו בטווח השער כשהרומנים העמידו 10 שחקני שדה בטווח 20-25 מטר מהשער. זה היה בונקר וככזה, קשה לקרוא מהמשחק הזה שום דבר לגבי ההמשך היות ולא בהרבה משחקים היונייטד תיתקל בזה.

אריאל גרייזס 2 באוקטובר 2012

אהבתי את ההשוואה בין מסי לאברה. ולתומי חשבתי שקלוז' זה ראשי תיבות של קלאב ברוז'

יוסי מזרחי 3 באוקטובר 2012

תמימותך מתחרה רק בתמימותו של אהוד ברק.

טל המנצ'סטרי 2 באוקטובר 2012

כמעט 70 אחוז החזקה בכדור וזה מה ששלושה שחקנים במרכז המגרש נתנו לנו ביחד עם ויין רוני אחד גדול וכשעלינו בהרכב התקפי 4-3-3.
לא צריך לתת הצגות בשלב הזה, כן צריך לבוא ולתת הופעה מקצוענית ולקחת 3 נקודות במשחקים שיכולים בקלות להפוך למוקש וזה מה שעשינו.

רפאל עם הופעה מעודדת כי הוא שקול וחושב הרבה יותר.
גם אנדרסון שכל הזמן בא לבקש כדור, רק שיהיה יותר מדוייק ואפשר להיות אופטימיים אם ימשיך בקו העלייה הזה.
קלברלי נהדר ופלטצר להוציא חלודה ב 20 הדקות האחרונות הראה כמה הוא היה חסר לנו (כמו גם נגד ניוקאסל בגביע הליגה בשבוע שעבר)

ואן פרסי יכול היה גם לסיים עם שלושער וטוב היה לראות שרוני מחפש אותו כל הזמן, בישל לו פעמיים (מזכיר קצת את הפרגון של רוני לרונאלדו וכשזה היה על תקן היותר כוכב, זה משהו שמאפיין את רוני, הוא לא נבהל או נכנס לפראנויה כשמביאים כוכב לקבוצה, להיפך וזה עושה לו ולקבוצה טוב)
ורוני היום יותר מעמדת קשר ניווט והניע כדור כמו רב חובל.

כואב לי על הרננדז, מצד אחד מחוץ לרחבה הוא עדיין כמו דג מחוץ למים ובתוך הרחבה הוא פשוט לא קיבל כדורים.

רועי רוטמן 2 באוקטובר 2012

אחרי המשחק מול טוטנהאם, כתבת שהכניסה של רוני הכניסה סדר ביונייטד. היום זה מאוד בלט. הוא יודע איפה להיות, הוא יודע מה צריך לעשות והוא יודע למי צריך למסור. היו היום רגעים שבהם היתה לי הרגשה שרוני הופך לשחקן עם ראיית המשחק של פול סקולס אבל יכולת המסירה של מייקל קאריק. זה חתיכת פער שקשה לגשר עליו, והוא מוליך להרבה תסכולים (אצלו ואצלנו).

wazza 2 באוקטובר 2012

אחרי המחצית השנייה נגד טוטנהאם חשבתי שנשחק היום יותר טוב, לטעמי היה משחק די רע, להחזיק כדור באמצע המגרש ולהתמסר איתו (עד שאנדרסון מאבד) זה נחמד מאוד אבל זה לא כדורגל, אנדרסון חלש מאוד ואני לא רואה מה הוא תורם, נקודת אור יחידה- רפאל

אמיר המקורי 2 באוקטובר 2012

האמת שאפילו האופטימיות הזהירה של רונן לא במקומה,אני ראיתי היום כהמשך לשבועות האחרונים יונייטד חלשה ופגיעה שאם היתה נתקלת היום ביריבה גרמנית/ספרדית/צרפתית/איטלקית היא היתה חוזרת למנצ'סטר מבויישת עם הזנב בין הרגליים.
סורי קשה לי לומר זאת אבל אנו לאט אבל בבטחה ברמה הזו עוברים לכיוון הדרג השני של אירופה,כבר לא בין הגדולות האמיתיות!
לא עם ההגנה הזאת,איתה אי אפשר להגיע לשום מקום ואני לא כל כך בטוח מתיי היא תסתדר כפי שרונן מצפה..?
במי אנו תולים תקוות כל כך גדולות,בשני שחקנים שלא ראו מגרש בצורה מסודרת כמעט חצי שנה..? מישהו זוכר את חצי העונה השניה של גונס בשנה שעברה בה הוא היה צל של השחקן שהפציע בחצי הראשון של העונה…
זה גם לא מעניין מה קרה לבאיירן בבוריסוב,על באיירן אני עוד יכול לומר שזו שאננות במיטבה כי הם נראים טוב מאוד בליגה.
על היונייטד לא ניתן לומר שאננות,זו הרמה חברים תתרגלו וזה כואב אני מרגיש זאת על בשרי!

יוסי מזרחי 2 באוקטובר 2012

מה יש לו, לסיר אלכס, עם אברה? סוכן משותף? שותפות בסוס, חוויות משותפות מהילדות באדינבורו?
כשלא היתה לו אופציה חילופית,אפשר היה לקטר ולהבין, עכשיו,יש את בוטנר,שצובר נסיון רב חשיבות על הספסל, שיעזור בהמשך הדרך ואברה ,מסתבר, ממשיך להיות בחירה ראשונה ללא עוררין.
יתכן שהוא, סיר אלכס,מחכה לבעיטה בראש כדי להבין את מה שכולם מבינים. הבעיה שמבעיטות כאלה, לי כואב.
.
אם במשחק כזה, כשאין יריב אמיתי, אני לא רואה את אנדרסון נותן הופעה של בעל ביית, במרכז השדה,כנראה שזה לא יבוא לעולם,וכאן אני חלוק בדעתי עם טל,אופטימיסט מושבע וחסר תקנה.

יואב מקטמון 3 באוקטובר 2012

מעבר לכושר הספציפי של שחקן זה או אחר, מה שמטריד במיוחד הם שני אלמנטים שחוזרים על עצמם כבר זמן רב.
האחד, פאסיביות במשחק ההגנה. אין שום לחץ על הכדור, על תחילת מהלך של היריבה. בין אם מדובר במהלך סוליסטי של שחקן אחד, או מהלך קבוצתי, מהיר או איטי. משחק ההגנה שלנו מאד מזכיר את זה של נבחרת אנגליה.
השני, איטיות נוראית במעבר להתקפה. לא משנה באיזה חלק של המגרש זכינו בכדור (וזה כמעט לא קורה למעלה, כי אין לחץ…), המעבר להתקפה כל כך איטי, שגם קבוצה עם הגנה חלשה למדי כמו קלוז' יכולה להתארגן בקלות עם 10 שחקנים בעמדות הגנה.
אז נכון, יש הרבה כישרון בהתקפה, אבל אנחנו רחוקים מאד ממיצוי שלו.

דיוויד מיי 3 באוקטובר 2012

לגבי החלק הראשון – כל מילה בסלע. אפשר לראות את הפחד בפניהם של אוונס וקאריק כהשהקבוצה שועטת אל עבר שערינו עם 3 שחקנים כנגד 6 שחקני הגנה שלנו.
2 שערים של טוטנהאם – כי ההגנה הולכת אחורה ומפחדת לתקל. השאלה היא אם הפחד מוצדק. ייתכן מאוד שבגלל חוסר היכולת לתקל מוקדם ולהפעיל לחץ יוריד אותנו לטמיון. במשחק מול הפרס זה עבד במידה רבה בזכות פחד וחוסר אונים של החלק הקדמי של התרנגולים שלא עברו את החצי.

דווקא מבחינת איטיות במעבר אני לא בטוח שזה נושא חשוב. משחק ההתקפה שלנו מבוסס על החזקה בכדור, כך שתמיד הקבוצה תורכב משחקנים שהם יותר חכמים ואיטיים(גיגס, סקולס, קאריק, ואן פרסי) מאשר מהירים ובעלי יכולת כדרור(נאני, וולבק, אנדרסון)

יואב אלה 3 באוקטובר 2012

זה הזמן להפנים למי שעוד לא
יוניטד באירופה היא קבוצת הדרג השני,נחמד אם היא תעבור לשלב הבא אבל שם היא תעצר
בעידן הכסף הגדול יוניטד כבר לא משמעותית באירופה

אחד מפה ומשם 3 באוקטובר 2012

יונייטד היא חלק ממה שמוגדר "הכסף הגדול".

אפשר להתווכח אם היא הוציאה את הכסף הגדול הזה במקומות הנכונים (שחקני התקפה במקום שחקני מרכז שדה), אבל זה לא רלבנטי לנקודה שהיא הייתה ונשארה אחת הקבוצות העשירות בעולם.

אחד מפה ומשם 3 באוקטובר 2012

פרגוסון עבר תהליך מענין מאז שנות ה90. בשעתו הוא היה מנג'ר שמאמין מאד בצעירים, לוקח סיכונים גדולים בשילוב שלהם וגם חותך וותיקים שצריך, בצורה חסרת סנטימנטים. כיום הוא הפך למנג'ר שפיתח אומה כמעט מוחלטת בשחקנים הוותיקים שלו, גם שהם לא לגמרי מספקים את הסחורה.

הסיפור של אברה ספציפית הוא מוזר במיוחד. זה שחקן לא צעיר, אבל גם לא מבוגר במיוחד (לשחקן הגנה לפחות), שלא עבר פציעות יוצאות דופן שפתאום ירד ביכולתו בצורה כל כך דרסטית. מוזר מאד.

אחד מפה ומשם 3 באוקטובר 2012

אומה = אמונה (מוחלטת בוותיקים).

איתמר 3 באוקטובר 2012

מבין שלושת הקשרים המרכזיים ששיחקו היום אנדרסון, לדעתי, היה הטוב ביותר. נכון שהוא מאבד יותר כדורים מפלטשר וקלברלי, אבל הוא גם מנסה ללכת קדימה הרבה יותר מהם, לא מפחד לרוץ עם הכדור ובגדול יוצר יותר לחץ אצל הגנת הקבוצה היריבה. הנתונים לפיהם קלברלי ופלטשר מסרו היום הכי הרבה מסירות ובאחוזי-הדיוק הכי גבוהים הם חסרי-משמעות כי לולא ההצלה של דה-חאה בדקה האחרונה כל חילופי המסירות הסתמיים שלהם במרכז המגרש לא היו שווים יותר מנקודה. במילים אחרות, לפלטשר אני סולח כי הוא עוד חלוד ואני יודע שהוא מסוגל ליותר ממה שהראה היום, אבל קלברלי הוא השחקן הצעיר הכי פחדן שראיתי ביונייטד מזה הרבה זמן ולדעתי הוא עוד לא הפנים את ההבדל בין קבוצה כמו וויגן שרוצה לשמור על יתרון 2-1, ובין קבוצה כמו יונייטד שרוצה להפוך את זה ל:3-1.
דבר נוסף, צ'יצ'וריטו ללא משחק אגפים הוא חסר-תועלת.
ורוני ענק.

סימנטוב 3 באוקטובר 2012

מסכים עם כל הדברים מאברה ועד הקישור המרכזי והמרווחים בהגנה אבל אין תרופת פלא, אחרי תקופה בה שיחקנו כל כך גרוע אפשר לקחת את חיובי ולבנות למשחק הבא (זה מה יש) מרשים זה לא. למזלנו העונה רק התחילה ואפשר לראות שיש חוסן ומשמעת במגרש.
כואב על צ'יצ'אריטו במצב הקיים הוא יובש קצת אתמול. יחד עם זאת רוני מרגש הרצון שלו להכניס את ואן פרסי למשחק נפלא והוא ג'ינג'י כך שהוא מועמד רציני לשיבוט ג'ינג'י אחר. יש בו חוכמת משחק בקרביים שיגידו שהוא קריזיונר שיגידו WTF הוא כל כך במקום אחר.
בקשר לשידור זה כבר נראה אבוד. השדרן (שאני דווקא מחבב) והפרשןשחקן באים לא מוכנים זה מתחיל מטעויות בסיסיות בעובדות וממשיך לשינוי הפרשות בהתאם לשפיץ של הנעל, פעם למעלה פעם למעטה. אין שום ביסוס אין שעורי בית על רקע. בסוף המשחק רציתי להרביץ לשלט.

אריק 3 באוקטובר 2012

אני בור בכדורגל אבל די מומחה ליונייטד. לכן כל פעם שאני רואה משחק של יונייטד עם פרשני ערוץ 5 (זה פחות נכון לצ'רלטון) אני נחרד מהבורות חוסר הידע ואי הדיוק בעובדות. אני רק יכול להעריך שזה כך לגבי כל קבוצות הכדורגל ואני פשוט לא מודע לזה. בכל מקרה העפתי את הממירים ואני רואה סקיי או ESPN דרך המחשב החוויה טובה בהרבה.

סימנטוב 3 באוקטובר 2012

דרך המחשב בתשלום או מנוי? אין בעיה עם הרזולוציה והשידור לא נתקע כמה פעמים במשחק?

אריק 3 באוקטובר 2012

כשאתה מחובר ישירות לא בווירלס, אין שום בעיה. אני רואה באיכות HD כשבליגה אני מקבל את גארי כפרשן במגרש ורדנאפ באולפן ובאלופות זה הרכב משתנה שכולל שחקן עבר אירופי אחד. מץ' אוף ד'ה דיי יוצאת ב-23:20 שעון אלי ישי בשבת. וזה גם נחמד מאוד למרות שהפרשנות של האלנים שירר והנסון מגוחכת וליניקר מעצבן, אבל שאלו יהיו הצרות.לפני שנתיים נשבעתי שלא אראה עוד משחק של יונייטד עם שגיא כהן כפרשן כי החוויה היתה ממש מעצבנת. ולשמוע את מאמן נבחרת הנוער שסופג חמישיות מקיריסטן נותן עצות למוריניו ופרגי זה פשוט יותר מדי טראש

אריק 3 באוקטובר 2012

אהה שכחתי, אתה צריך לבקש מהספק מנוי גיימר בתוספת של 10-15 ש"ח בשביל IP קבוע. עדיין רק זה זול יותר מחבילת ספורט בסיסית

סימנטוב 3 באוקטובר 2012

אחלה נבדוק את העניין. תודה!

wazza 3 באוקטובר 2012

כתבתי זאת כבר בעבר, תוריד תוכנה בשם sopcast
ותחפש שידורים שמשתמשים בתוכנה באתר wiziwig.tv
חלק, בלי קפיצות, hd והכי חשוב נטול שגיא כהן

סימנטוב 3 באוקטובר 2012

משתמש באתר (וגם בLSHunter ו sportlemon.tv), האמת לא נופל מהאיכות.

אדם 3 באוקטובר 2012

תוכל להסביר לבור טכנולוגי כמוני מה בדיוק אתה עושה? אני מכיר game pass בספורט אמריקאי אבל לא שמעתי על דבר כזה בכדורגל. בתודה מראש.

אריק 3 באוקטובר 2012

קודם כל אחרי שהמחשב מחובר בחיבור קווי לאינטרנט (עדיף 10Mb ומעלה) ובכבל לטלויזיה אתה יכול להתחיל לצפות באתרים שמשדרים ללא בעיה. העניין הוא שהספק נותן לך IP גמיש מה שגורם לאיטיות בסטרימינג (שידור הוידאו דרך האינטרנט) בלי להיכנס להסברים למה זה קורה. המנוי שנקרא "גיימר" נותן לך IP סטטי וזה משפר את איכות הסטרמינג לעין ערוך. בבקיצור חיבור דרך בזק וספק שנותן לך חיבור מסוג זה אמור לאפשר לך בחירה מתוך מגוון ערוצים ושפןץ ואיכויות שבהן אתה יכול לצפות. אחרי כל זה אתה נכנס לאתר שנקרא wiziwig (תחפש בגוגל) שם אתה יכול לראות ישירות מאתרים שמקושרים לאתר זה, לשיפור נוסף צריך להתקין תוכנה שנקראת SOPCAST. מקווה שעזרתי

אמנון 3 באוקטובר 2012

יש מגוון שלם של תוכנות להזרמת וידאו, המומלצת היא באמת SOPCAST. קיימות גם תוכנות כמו CCTV או .STREAMTORRENT למזלנו, כדורגל בריטי קל למצוא באיכות טובה ובאנגלית, וכך גם את ליגת האלופות. דרך אגב יש גם אתרים שמזרימים פשוט בFLASH אבל אז האיכות בקרשים.
גם אני נפטרתי מיס כבר כמה חודשים ולא הרגשתי מאושר יותר אי פעם.

אדם 3 באוקטובר 2012

תודה רבה ! לי רק 2.5 אני אנסה בכל זאת מקסימום אשדרג ל10.

אזי 3 באוקטובר 2012

השדר עוד עשה שיעורי בית,
אבל אוחנה, הייתי בהלם. כאילו הקפיצו אותו שעה לפני המשחק.
את שחקני קלוז' הוא מכיר רק במספרים שלהם, הוא לא מכיר שם של שחקן אחד. עמיחי שפיגלר ניסה לחפות עליו קצת אבל לא בהצלחה יתרה.
אבל ברגע שהוא אמר "ליוניטד יש את רוני ואת ההולנדי" תהיתי לתומי איזה אינטרס יש למישהו להעסיק אותו.

אריק 3 באוקטובר 2012

הוא אמר ליונייטד? לא למנשסטר?

פראליה 4 באוקטובר 2012

להתאחדות לכדורגל ולערוץ 5 יש כמה אינטרסים משותפים ודי שקופים, אלה מקבלים יחסי-ציבור ואלה מקבלים בלעדיות על הגולים במוצ"ש למשל, זו סיבה מספיק טובה להושיב את הבובה הזאת באולפן, שנים כבר "מפרשן" וטרם הביא תובנה אחת יפה על המשחק.

סערון 3 באוקטובר 2012

איזה קבוצה פח אשפה הפכנו להיות.
די להיות נחמדים ולראות אור חיובי במשחק הגועל נפש שכבר כמה משחקים אנחנו ככה
ריו וכל ההגנה צריכה ללכת למכור בורקסים בשוק
הטיפשות של צוות האימון לא להביא שחקני הגנה במשך שנים למרות הרמה הנמוכה לא מובנת
אין לנו מגן ימני כבר יותר מ 8 שנים (כל מה שיש זה סתימת חורים)
אברה=ממזמן גמור
ריו=ילד בשכונה מעביר לו בין הרגליים
ג'וני אוונס=נו באמת….זה שחקן כדורגל ? סתכלו עליו .
פלטשר=אפור ולא מועיל
אנדרסון=שום קשר לכדורגל
חוליית ההתקפה מצוינת
לא בושה לןהשים את רוני עושה משחק או אפילו קשר אחורי ולתת לVPS וצ'יצ'ו לשחק ביחד

כל שנה אותו דבר,קבוצה פח אשפה עם לב ענק…..עד מתי זה יספיק ?
אולי הגיע הזמן להשים את הזקן ביציע,שישב ליד בובי
כי זה פשוט לא הגיוני לתת לשחקן כמו נאני לשחק כדורגל,זה אף פעם לא היה קרוב לכדורגל ובמיוחד כיום.

תמיד שתראו את האפס הזה מוסר פס שלא מגיע לשום שחקן או בועט ליציע העליון תזכרו שלקבוצות אחרות יש את אינייסטה ו טורה.

שלום.

אריק 3 באוקטובר 2012

פשש מעמיק. אתה בטוח שהם לא חניוקים? קןפמן שולטטטטטטטטטטטט

אריק 3 באוקטובר 2012

זה היה רע, אבל המערך הזה הרבה יותר בטוח ומגן על ההגנה מהמערך הרגיל. נראה לי שצריך לשחק עם מגן שמאלי נוסף כשאברה משחק, כי מה לעשות, צריך מישהו שיעשה הגנה בצד שמאל.

טל המנצ'סטרי 3 באוקטובר 2012

לפי רוב התגובות פה אני בטוח שסר. אלכס פרגוסון ימצא בדקות הקרובות זמן פנוי לשלוח מכתב לאוהדי יונייטד ובו הוא מתנצל כי הקבוצה ניצחה רק 2-1 במשחק חוץ באירופה ומבלי שהפגינה קונצרט סטייל ברצלונה וגם כי החזקת הכדור היתה רק כ 68 אחוז ולא 80 אחוז וזאת מול הדייגים מרומניה.

אני בטוח שגם פרגוסון עצמו מודאג שבשלב כה "מאוחר" של העונה הקבוצה עדיין לא מפרקת קבוצות יריבות על ימין ועל שמאל כפי ש "תמיד עשתה" בשנים המוצלחות הקודמות והמצב מדאיג עוד יותר כשנזכרים בדרך שבה צ'לסי זכתה בליגת האלופות בעונה שעברה "בקלות" ותוך כדי הצגות כדורגל ללקק את האצבעות.

אני אישית לא רוצה לחשוב אילו תגובות היינו רואים כאן אם יונייטד היתה מסיימת אמש בתיקו…

ואני אומר, אנחנו בשלב מוקדם של העונה, סובלים מפציעות של שחקני מפתח וגם תוך כדי תנועה (וידיץ', אוונס ורוני שרק חזר)וסובלים גם מכושר אישי ירוד של מספר שחקנים. קורה, טבעי, רואים זאת בכל עונה ועדיין ממשיכים להתמודד על תארים בכל עונה.
קצת סבלנות, קצת כבוד ובטח לאלה שהביאו לנו ימים יפים וקצת..קצת להבין כדורגל. בעונה שעברה אחרי 2 משחקים בבית המוקדם היינו במצב פחות טוב ואני בטוח שאוהדי באיירן מינכן הגדולה, הפיינליסטית מהעונה שעברה היו רוצים להיות במצב של יונייטד בבית המוקדם של ליגת האלופות הנוכחי.

אריק 3 באוקטובר 2012

טל. הבעיה זה עם הרמה לא עם התוצאות. אני חושב שמערך כמו אתמול שמחזיק בכדור הוא מצויין, צריך את סקולס על הספסל וגם את הרננדז ואת קאגווה/וולבק בהרכב ויונייטד תהיה חזקה, הרמה תגיע לקראת ינואר אני מקווה ןמעריך שישה על מה לשחק עדיין. ובכל זאת האם תהיה מופתע עם סקולס וקאריק ישחקו לבד בקישור מול ניוקאסל? אם כן זה כבר יהיה מדאיג.

סימנטוב 3 באוקטובר 2012

בכדי להגיע לינואר ברמה סבירה צריך לשמור על כל התחמושת מוכנה לשיגור. לכל שחקן יש את הסבב שלו ברוטציה המשחק בניוקאסל יותר קשה וצריך שם את סקולס. וולבק לרוב לפני צ'יצ'ריטו הרוטציה אתמול זה היה משחק קלאסי להכניס את אותו לעניינים

אריק 3 באוקטובר 2012

אין לי בעיה עם סקולס הוא שחקן הכדורגל האהוב עליי מאז ומעולם וגם לא עם קאריק שמאז שהוא הגיע לפני שש שנים הצלחנו לא רע (אני צוחק כן, זה התקופה הכי מוצלחת של המועדון והוא לא מקבל קרדיט) אני רק הייתי רוצה לראות איתם את פלטשר/קלברלי/אנדרסון שיהיה אפילו טוניקליף רק שיהיו שלושה.

סימנטוב 3 באוקטובר 2012

ד"א הייתי שמח יותר לראות את פטרוצ'י (באמת), אבל זה בעיה כי לא ליכול לשבת ליד נאני :)

אריק 3 באוקטובר 2012

הוא לא קיבל חוזה והחוזה שלו מסתיים בסוף שנה. עוד פוגבה… והוא דווקא רותה להישאר (והרבה פחות טובל פחות בנתיים)

סימנטוב 3 באוקטובר 2012

נו באמת מה אתה הורס את כל העסק הזה בעובדות! ממתי יש הגיון למשחק הזה?

יואב מקטמון 3 באוקטובר 2012

טל,
לא צריך להתרגש מהודעות של ילדים שלא מבינים הרבה.
כן צריך להתרגש מהיכולת שלנו.
עזוב את התוצאות לצורך הדיון. מתי לאחרונה ראית את יונייטד משחקת כדורגל מלהיב/כייפי/נכון/לא מביך/שלא גורם לך להתכווץ בחוסר נוחות…
האמנם הפכנו להיות אוהדי הצלחות עד כדי כך שרק התוצאה מעניינת אותנו?
הליקויים הבסיסיים במשחק שלנו (לדעתי, כמובן), הפאסיביות והאיטיות, לא קשורים לכושר לקוי של שחקן זה או אחר, אלא ליכולת קבוצתית / טקטית ירודה מאד.

אדם 3 באוקטובר 2012

לא רוצה להיות קטנוני. המחצית השניה מול הספרס היתה מאד מאד טובה

עירן 3 באוקטובר 2012

לטל וליואב מקטמון,

כאוהד יונייטד (ללא חבילת ספורט, אז זה בעיקר מרחוק), אני דווקא מאד נהנה מהתגובות כאן שכמעט כולן מנתחות יפה את המשחקים ואפשר להסכים יותר או פחות.

מגיבים כמו יוסי מזרחי ואריק, לדוגמה, נראים לי, הקטן, כמבינים ברמה מאד טובה של המשחק בכלל ויונייטד בפרט.

חבל רק שבחלק מהתגובות – והן מעטות וכוללות בעיקר אתכם – נותנים כאן ציונים ל"ילדים" (אתם בכלל יודעים כמה שנים האחרים כאן רואים כדורגל ?) ול"הבנה" בכדורגל. לא ראיתי הבדל מאד גדול, אם בכלל ואם לטובתכם, ברמת ההבנה שלכם לעומת שאר המגיבים.
זה פשוט לא נראה, בעיניי לפחות, לעניין הביטויים האלו בתגובות.

אריק 3 באוקטובר 2012

נראה לי שאתה נובח על העץ הלא נכון…

טל המנצ'סטרי 3 באוקטובר 2012

עירן

אם תגובות כמו:

"סורי קשה לי לומר זאת אבל אנו לאט אבל בבטחה ברמה הזו עוברים לכיוון הדרג השני של אירופה,כבר לא בין הגדולות האמיתיות

על היונייטד לא ניתן לומר שאננות,זו הרמה חברים תתרגלו וזה כואב אני מרגיש זאת על בשרי!

זה הזמן להפנים למי שעוד לא
יוניטד באירופה היא קבוצת הדרג השני,נחמד אם היא תעבור לשלב הבא אבל שם היא תעצר

איזה קבוצה פח אשפה הפכנו להיות.
די להיות נחמדים ולראות אור חיובי במשחק הגועל נפש שכבר כמה משחקים אנחנו ככה
ריו וכל ההגנה צריכה ללכת למכור בורקסים בשוק
הטיפשות של צוות האימון לא להביא שחקני הגנה במשך שנים למרות הרמה הנמוכה לא מובנת
אין לנו מגן ימני כבר יותר מ 8 שנים (כל מה שיש זה סתימת חורים)
אברה=ממזמן גמור
ריו=ילד בשכונה מעביר לו בין הרגליים
ג'וני אוונס=נו באמת….זה שחקן כדורגל ? סתכלו עליו .
פלטשר=אפור ולא מועיל
אנדרסון=שום קשר לכדורגל
חוליית ההתקפה מצוינת
לא בושה לןהשים את רוני עושה משחק או אפילו קשר אחורי ולתת לVPS וצ'יצ'ו לשחק ביחד

כל שנה אותו דבר,קבוצה פח אשפה עם לב ענק…..עד מתי זה יספיק ?
אולי הגיע הזמן להשים את הזקן ביציע,שישב ליד בובי
כי זה פשוט לא הגיוני לתת לשחקן כמו נאני לשחק כדורגל,זה אף פעם לא היה קרוב לכדורגל ובמיוחד כיום.

תמיד שתראו את האפס הזה מוסר פס שלא מגיע לשום שחקן או בועט ליציע העליון תזכרו שלקבוצות אחרות יש את אינייסטה ו טורה"

אלו הן תגובות שמבחינתך מדברות על כדורגל ובהבנה של כדורגל
אז אני חושב רחוק ממך וכתבתי בפירוט למה.

לא תקפתי אף אחד אישית ולא קיללתי, הסברתי מה ולמה אז אני לא יודע מה פה לא לעניין.

עירן 3 באוקטובר 2012

טל,

לגבי אלו אתה צודק, אבל בתגובות האלו לא ראיתי שום סייג אלא פשוט נכתב שצריך רק קצת להבין בכדורגל וכו' והיה נדמה לי שהויכוח שלך מול סימנטוב אריק ואח' ולא מול התגובות שציטטת. אז לכך כוונו דבריי.

wazza 3 באוקטובר 2012

טל נראה לי שרוב התגובות הן ענייניות ואתה יכול לדעת כבר לפי הסגנון שלא צריך להתייחס לכל תגובה, אני לא יודע אם התכוונת אלי אבל התסכול (שלי לפחות) נובע מכך שדווקא המחצית השנייה נגד טוטנהאם הייתה מצוינת ומאוד קיוויתי להמשכיות נכון שלפציעות יש חלק גדול בכך אבל עדיין קלוז' היא לא מאריות אירופה.

יוסי מזרחי 3 באוקטובר 2012

טל.
כל הכבוד על הסבלנות שבאיסוף האשפה .

טל המנצ'סטרי 3 באוקטובר 2012

יואב מקטמון

אני לא מתרגש מהיכולת, תנסה להיזכר בעונה שעברה, בתחילת העונה שעברה וכל ה 8 שכבשנו מול ארסנל, השלישייה מול צ'לסי וטוטנהאם,
נו, היה לזה המשך ישיר לכל שאר העונה?

בכל עונה יש משהו כמו 7-8 משחקים שאתה אומר, פששש, איזו הצגה.
רוב המשחקים בעונה אלו משחקים שבהם אתה עובד קשה ומוציא נקודות ולפעמים בקושי ובלי יכולת אבל כן עם ת'כלס.

נוסטלגיה זה נהדר ותמיד יש נטייה לחשוב שבעונות קודמות ראינו בעיקר קונצרטים משחק אחרי משחק אבל זה לא ככה במציאות.
כמובן שיש תקופות טובות יותר שדברים עובדים חלק יותר
אבל זו בעיקר עונה ארוכה וקשה.

נהנתי מאוד מהמשחק נגד ניוקאסל בגביע הליגה בשבוע שעבר, מהמחצית השנייה שלנו נגד טוטנהאם, הרגשתי בטוח אמש בקבוצה ובסגנון
גם אתמול, הנה לך, שלושה משחקים רצופים, כולל הפסד אבל עם הרגשה חיובית שיצאתי מהמשחקים הללו.

להיפך, יש כאלה שהפכו להיות אוהדי הצלחות כי אם מנצחים אבל לא בסטייל של ברצלונה בליגה הספרדית אז זה לא נחשב, לא מלהיב ולא באמת טוב.

במשחק חוץ כמו אתמול לפרקים שיחקנו מהיר, לפרקים האטנו את הקצב כי זה מה שהיה צריך לעשות, עקצנו כשהיה אפשר.
בוודאי שיש קשר לכושר לקוי של שחקנים, אברה שמשאיר יותר מדי חופש פעולה לאלה שתוקפים אותו, נאני שהפעולה האחרונה שלנו חלודה, קאגווה שעדיין מתקשה פיזית ומחפש את עצמו בקבוצה ועוד.
כשכמה חוליות חלשות אז זה מפריע לכלל הקבוצה, לו היה זה שחקן אחד או 2 אז שאר הקבוצה בזמן משחק יכולה לחפות על זה ביתר קלות.

אריק 3 באוקטובר 2012

עשית הנחה גדולה לגיגס. כמות המסירות שהשלים במחצית הראשונה נגד הספרס היא… חמש. חמש כמו 5 כמו five, cinque

אבישי 3 באוקטובר 2012

טל, תרשה לי לחזק אותך. לא ברור מה מגיבים רבים כאן איבדו, את הרסן או את הזכרון, שכן רק לפני שנה היינו במצב בו קלברלי ואנדרסון הניעו ממרכז המגרש את הכדורגל הדורסני שהביא לתוצאות שהזכרת. ואז באה פציעה ועוד פציעה ותוצאה גרועה בדרבי וכדור השלג התגלגל ועונה שהתחילה מרגשת וחדשנית בסגנון המשחק הפכה להיות אנמית ומיושנת, מה שהספיק, רחמנא ליצלן, לאיבוד האליפות בפוטופיניש. אני חושב שעדיף שהעונה תתחיל בשמונה משחקים לא משכנעים ותהליך של שיפור.
נכון, המשחק של אתמול לא היה מושלם, אבל היה בו הרבה טעם לאופטימיות. בראש ובראשונה כי סגנון החזקת הכדור ונטישת שחקני האגף המסורתיים מתאים יותר לסגל הנוכחי של יונייטד, למרות האינפלציה בשחקני האגף.

אני לא יודע מה אמרו שפיגלר ואוחנה, אני ראיתי את המשחק בלי ווליום, ויונייטד לא נראתה רע. בטח לא רע יותר מסך הבעיות שאי אפשר לתקן כרגע.

טל המנצ'סטרי 3 באוקטובר 2012

גיגס בכושר אישי ירוד ביותר. אולי המשחקים האולימפיים בקיץ מפריעים לו כשפעם ראשונה בקריירה לא היתה לו מנוחה מלאה בקיץ כי בפעמים קודמות לאורך השנים הרגליים שלו היו על השולחן מול הטלוויזיה כשוולס לא הגיע לשום טורניר נבחרות.

wazza 3 באוקטובר 2012

טל שאלה לי אליך, אתה מוכן לקבל את הבן של אינס לקבוצה?

טל המנצ'סטרי 3 באוקטובר 2012

wazza

אחלה שאלה, ראיתי את תום אינס מספר פעמים במשחקים מלאים וראיתי יותר מקבץ שערים/ביצועים שלו ואני לא מבין איך בליברפול לא ידעו לזהות את הכישרון הגדול ולתת לו הזדמנות או לשמור עליו בהשאלה.

אני מופתע גם שאף מועדון בפריימיר ליג לא קפץ על המציאה בקיץ האחרון ואני בטוח שבקיץ הבא, בטח אם בלקפול לא תעלה ליגה שמישהו יחטוף אותו.

האם אני מוכן לקבל אותו ליונייטד…זה קרב בין הרגש לשכל הישר.
אני מודה שאני לא ממש שונא את פול אינס. קשה לי כי הוא היה אהוב עלי מאוד בתקופה שלו ביונייטד וכאב לי מאוד כשפרגי החליט לחתוך אותו מהקבוצה ומאוד שמחתי כעשה חיל באינטר אבל החזרה שלו מאיטליה לליברפול ובמיוחד החגיגה לאיד שלו נגדנו בתיקו 2 באנפילד כשהוא חשב,חגג שדופק לנו את תואר האליפות…קשה לשכוח.
(על אותו משקל מארק יוז, שהיה אליל גדול עוד יותר וכשהיה שחקן שלנו והמעבר שלו לסיטי שבר את הלב ועדיין קשה לשנוא את ספארקי)

בעיה.
מבחינת השכל הישר, בטח שהייתי לוקח אותו לקבוצה ופרגי גם חיפש בקיץ להביא קיצוני נוסף או אולי על חשבון נאני.
מדובר גם בשחקן אנגלי שזה תמיד מוסיף.

שורה תחתונה, אין לי תשובה.

מה אתה היית בוחר?

יוסי מזרחי 3 באוקטובר 2012

טל.
אני מבין את חיבוטי הנפש,ואת הרצון להיפרע מבוגדים(הכל בתחומי ספורט ויריבויות),ועדיין, הקבוצה קודמת לכל ולכן צריך להביא או לקבל כל מי שיכול לתרום.
אל תשכח, שאבא שלו נזרק למעשה מהקבוצה,ולא עבר סתם כך לאינטר, כך שניתן להבין את התיסכולים שהיו לו. וחוץ מזה, העובדה שהשתייך לליברפול,היא עונש בפני עצמו.
אני לא מכיר את אינס הקטן(זה יהיה שמו הרשמי אצלנו באתר) אבל אם ראית אותו והוא מתאים, לא לחכות שניה.

טל המנצ'סטרי 4 באוקטובר 2012

יוסי

אבא שלו לא "נזרק" מהקבוצה וכאילו היה "חף מפשע" אלא הביא את זה על עצמו, את הרצון של פרגי למכור אותו.
פרגי כתב על הסיבות הללו בספר שלו, אינס בין היתר התחיל לפקפק או לחשוב שכדאי לו לשחק בתפקוד שונה מזה שפרגי ביקש,רצה וחשב(אינס רצה התקפי יותר, זנח את התפקיד ההגנתי, גם תוך כדי תנועה בזמן משחקים) אינס החל לטפח לו תדמית של "מנהל" אל מול שאר השחקנים ועוד.
היה שחקן נהדר אצלנו, אני בדעה שבאמצע שנות ה 90, בשיאו הוא היה אחד הקשרים הטובים באירופה.

wazza 3 באוקטובר 2012

אני עוד מנסה להתמודד עם ואן פרסי (איפה היינו בלעדיו?)

טל המנצ'סטרי 4 באוקטובר 2012

מודה שעדיין לא התרגלתי לגמרי לואן פרסי (לאחרים דוגמת אלן סמית בזמנו התחברתי הרבה יותר מהר ואפילו שהיה שנוא הרבה יותר קודם לכן וגם הגיע מקבוצה כמו לידס) אבל הוא כבר כבש שער ניצחון באנפילד, ככה שכבר קנה לעצמו מנוי זהב בלב לכל החיים :-)

יוסי מזרחי 4 באוקטובר 2012

התגובה לטל המנצסטרי.
.
בדיוק לזה התכוונתי. פול אינס יצר מצב שבו הוא חרג מהמעטפת שייחס לו סיר אלכס, שהחליט לוותר עליו וכך היה.
לזה התכוונתי,ואין הבדל בין איך שאתה רואה את הדברים לביני.

Wayne10 3 באוקטובר 2012

קודם כל אני חייב להבין למה אין מספיק התלהבות מהגול השני של יונייטד. לווין רוני יש ראיית משחק ויכולת ביצוע של מסירות שמתאימה רק למשחקי מחשב, והסיומת של ואן פרסי (שאני עדיין לא מצליח לעכל שהוא ביונייטד) הייתה פשוט מושלמת. דבר שני, מישהו בבקשה מוכן להסביר לי מה ג'וני אוונס עושה על המגרש. לא ראיתי פעולה אחת טובה שלו במשך 90 דקות. ואם הוא זה שצריך לחפות על ריו שלצערינו נמצא בירידה בגלל הגיל והפציעות, מצבנו חמור. בנוסף יש לזכור שההגנה הזאת צריכה לעזור לנו לפתח את שוער העתיד. דה חאה עדיין נראה מעט מפוחד בשער ואם שני הבלמים שלו לא מצליחים להחליט מי לוקח כדור רוחב שמתגלגל לאיטו ברחבה, אפשר להבין אותו. השילוב הזה של קלברבלי אנדרסון ופלטשר באמצע בהחלט מעניין. למרות שיש לי תחושה לפעמים שקלברלי עושה הרבה תנועה על ריק. בכלל השיטה של יונייטד אתמול יצרה קצת פקק באמצע. זה היה נראה כמו חברה ישראלית כולם רוצים לנהל. גם ההגנה סבלה מכך לדעתי, יונייטד במשך שנים התרגלה גם להגן עם שחקני אגף שבאים לפני או מחפים על המגנים. ונראה שיקח עוד קצת זמן עד שילמדו איך להסתדר במערך החדש. באופן כללי הרעיות של ווין מאחורי שני חלוצים מאוד מלהיב אותי, היכולת של האדם הגדול והכאילו מגושם הזה לנהל משחק עם כדורים מדוייקים על 40 ו50 מטר פשוט מדהימים אותי כל פעם מחדש. לא נשאר אלא לחכות לחזרתו המיוחלת של פיל ג'ונס (את סמולינג אני פחות אוהב) ולקוות שאולי הסר יתאפס ויתחיל לתת קצת יותר קרדיט לבוטנר באגף שמאל.

יוסי מזרחי 3 באוקטובר 2012

ווין 10 ידידי.
כדאי שתפנים,ואיתך עוד אחרים. ג'וני אוונס הוא הציר שלנו בהגנה לתקופה הנראית לעין,יחד עם ג'ונס או סמולינג(בהנחה סבירה שריו ווידיץ בישורת האחרונה). אוונס היה השחקן הטוב ביותר שלנו בעונה החולפת ואתמול, ג ם א ת מ ו ל ליתר דיוק, הוא שיחק כשהוא לא בריא במאה אחוז כי לא היתה ברירה.

wazza 3 באוקטובר 2012

דורפן סליחה על הקנוניות אבל למה התכוונת בציוד חקלאי? כי מה שהה מאחורי השער זה לא מיכלסון אם לזה התכוונת

Comments closed