הפסד 5-4 בצ'לסי (גביע הליגה). השפעות על תמונת ההרכב

ההפסד שהגיע ממלתעות הניצחון נתן תמונה יותר מדוייקת לגבי מעמד של הרבה שחקנים

השער בדקת הסיום מנע ניצחון יוקרתי מאד להרכב המחליף של יונייטד, אבל תיקן באופן די מדוייק הרבה מההתרשמויות של 94 הדקות הראשונות. שבהן היה נראה שהרבה שחקנים הם עם דרישה לגיטימית למקום בהרכב.

שני הבלמים הצעירים- ווטון וקין – נראו טוב מול ההרכב השני של צ'לסי אבל שלא במפתיע הם לא ממש מוכנים מול התקפות ברמה הגבוהה מאד. אולי אפשר לתת להם כמה דקות במשחקי פרמייר ליג קלים יותר.

לגבי לינדנגארד, הוא בטח לא רחוק מדה חיאה. פרגוסון פשוט צריך להחליט ונדמה לי שהוא החליט.

צ'יצ'ריטו לעומת זאת כן לוחץ על המקום החלקי של וולבק בהרכב. בתחילת העונה היו לי איזשהן השגות שהוא פחות מתאים לכדורגל של פוזשן. אבל הוא ווינר ופייטר יוצא דופן. הוא אישיות שיונייטד חייבת לשמור.

גיגס לא שם כרגע.

נאני מאד לא שם, אבל באופן שונה מגיגס. הוא כבש שער מבריק אבל מנטלית הוא נמצא הרבה מאחרי ואלנסיה. וכשיונייטד מוותרת לעתים על קיצוני שני, ויש לה את אשלי יאנג (למרות שהוא מוכשר פחות) אז מעמדו של נאני בעייתי. יאנג מוכשר הרבה פחות מנאני, אבל איכשהו לא כופה את עצמו על המשחק. בהרבה משחקים צריך לשבור הגנות של קבוצות תחתית באולד טראפורד תמיד יהיה לנאני שימוש, אבל יש לי איזשהי תחושה שהוא מיצא את זמנו ביונייטד. הוא תרם המון אבל אולי ליגה אחרת תועיל לו יותר כרגע.

 

אנדרסון מאד שם. הוא גם משתלב היטב עם קלברלי ואני לא רואה סיבה שקאריק יקבל עליו עדיפות אוטומטית. ואישית גם לא הייתי מעדיף את קאריק על פלטשר.

 

 

הפספוס הגדול של פרגוסון
בקרוב הוא יגיע רחוק (על בן שהר בהרטה ברלין)

39 Comments

קורא 31 באוקטובר 2012

נאני בהחלט נמצא בסיטואציה בעייתית, ואולי גם לפרגוסון יש חלק בזה. אדם שלא משחק מספיק, כשהוא מגיע ומשחק הוא רוצה כל הזמן את הכדור אצלו ברגל. אילו היה משחק יותר, ייתכן שהתופעה הזו היתה מתגמדת. הבעיה היא שכשהוא שיחק מספיק, הוא לא היה מספיק טוב, ולכן אולי באמת עדיף שימצא את עצמו במקום אחר, כי חבל ששחקן טוב כמוהו מתבזבז.

באשר לאפודת השוער, לינדגארד הוכיח שהוא טוב יותר מדה חאה באספטק אחד מרכזי – השראת ביטחון על שחקני ההגנה. התחושה היתה ששחקני היונייטד מפחדים פחות מאשר כשדה חאה מאחוריהם, ורק על זה, מגיעה לו אפודת ההרכב.

הכל רק לא טורס 1 בנובמבר 2012

שום מילה על הפנדל הברור שלא נשרק? ועל הפאול של הבלם הצעיר של יונייטד על סטארידג׳(שאם הוחלט שזה פאול) שווה אדום במקום? השופט ניהל את המשחק מצויין אבל היו כמה החלטות שגויות ופסולות. אני מבין את הרצון לא לעסוק בשיפוט יותר, כי כבר די, חלאס. אבל אני חושב ששוב היה שיפוט מוטה במידה לא מבוטלת(ולהגיד שנשרקו שני פנדלים ברורים במאה אחוז זה לא קשור, כי מה זה אומר? שאם כבר ניתן פנדל או שניים אז להגנה מותר לעבור לכדוריד?)

עמרי 1 בנובמבר 2012

כן באמת על מה נדבר אחרי משחק של 5-4 אם לא על השופטים (שהיו מעולים)? בשביל זה אתם רואים כדורגל? כדי שתוכלו תמיד לדבר רק על השיפוט?

עמרי 1 בנובמבר 2012

יונייטד האלו פשוט לא נגמרים. הם משחקים די רע, אתמול עם הרכב שני מול פחות או יותר הראשון של צ'לסי בעיקר אחרי החילופים, ועוד פעם הם בעמדת נצחון בסטמפורד ברידג'. אגב, צ'לסי לא יקחו את הליגה עם לואיז כבלם…
ותודה לשתי הקבוצות שגרמו לי להפסיד את רב ההפסד שלנו לסואנסי בבית… איזה יאוש

matipool 1 בנובמבר 2012

עמרי – זה מאד פשוט וברור .
ההרכב השני של ליברפול הרבה פחות טוב מההרכב הראשון של סוונסי .
אני לא בטוח בכמה ההרכב הראשון של ליברפול יותר טוב מההרכב הראשון סוונסי .

עמרי 1 בנובמבר 2012

כשאתה אומר "אני לא בטוח בכמה ההרכב הראשון של ליברפול יותר טוב מההרכב הראשון סוונסי" אפשר להבין שאתה מניח שהוא טוב יותר. למה?

matipool 1 בנובמבר 2012

אני עדיין אופטימי שדברים עוד יעבדו ויתחברו .
אני גם חושב שקצב צבירת הנקודות ( העלוב ) שלנו קצת מרמה ולא משקף את איפה שבאמת היינו צריכים להיות .

עמרי 1 בנובמבר 2012

הוציאו מעל מאה מיליון פאונד ועכשיו במקום להיות תלויים בסטיבי וטורס אנחנו בסטיבי מבוגר בשנתיים וסוארז. לא רואה התקדמות, אם מתעקשים אפשר להסתכל על סטרלינג וסוסו אבל אין עומק אנחנו רחוקים מרחק רב מאיפה שאנחנו צריכים להיות. אין ברירה צריך להיות אופטימיים, עוד מעט יגמרו האוליגרכים שאין להם קבוצה ונוכל להערך מחדש.

דן 1 בנובמבר 2012

מה???????

דויד לואיז בלם גדול

חוץ מזה אם צ'לסי מביאה את פלאייני מאברטון…. אוטומטית היא הופכת להיות קבוצת האפרו הכי טובה מאז שנות השבעים.

יונתן פולק 1 בנובמבר 2012

משחק חיובי מאוד של ההרכב השני שלנו. אנדרסון נראה נפלא (רק שיראה המשכיות השמנמן), ועל שחקן כמו צ'יצ'יריטו פשוט אסור לוותר (בניגוד לוולבק שלדעתי, לא יעזור – הוא פשוט לא מאן יונייטד meterial).

אני לוקח מהמשחק הזה את העובדה שמשכנו ל 120 דקות 70% מההרכב הראשון של צ'לסי. בשבת נראה אם זה ישתלם (סוונזי בחוץ בשבילם, וכל משחק חוץ בפרימיירליג הוא קשה).

אביעד 1 בנובמבר 2012

בסיום המשחק פרגוסון גם חרג מהרגלו והטיל סוג של אשמה על נאני שאיבד את הכדור האחרון בניסיון מיותר לעבור שחקן. ההתבטאות הזאת, בצירוף המצב החוזי של נאני (החוזה שלו נגמר ב-2014) מובילים למחשבה שייתכן וזה באמת סוף זמנו של נאני ביונייטד.
לגבי פלטשר וקאריק – השאלה לגבי פלטשר היא עד כמה מצבו הבריאותי מאפשר לו לשחק. אם הוא לא יכול למשוך יותר ממשחק אחד בשבוע, אז כנראה שהוא יהיה מאחורי קאריק ברוטציה. לגבי אנדרסון, כשהוא הוחלף חשבתי שיש מצב שפרגוסון התרשם ממנו מספיק בשביל לראות בו מועמד לגיטימי להרכב בשבת.

ייספר אולסן 1 בנובמבר 2012

אנדרסון היה אדיר, שלט כמעט לבד במרכז השדה כשמולו הקישור הפותח של צ'לסי. במידה מסוימת, ההוצאה שלו עשר דקות לסוף לטובת עוד ילד נתנה לצ'לסי את הצוהר לו היא היתה זקוקה כדי לחזור.
ממש חבל לי על נאני. באליפות האחרונה הוא היה השחקן הטוב והיציב (ביחד עם ברבא) בחצי העונה הראשונה, ונמוג כשולנסיה חזר. יש לו ברגלייים כישרון גדול, אבל האישיות שלו מכשילה אותו פעם אחר פעם להפוך לשחקן שהוא היה יכול להיות. העובדה שפרגוסון האשים אותו בהפסד סוללת לו את הדרך לכל מיני אנז'י מחצ'קלות.
ואחרון חביב – וולבק עוד לא שם. מכדרר יותר מדי, מנסה יותר מדי לבד ולא מנצל מספיק את המצבים שלו. הרננדז עדיף עליו בהרבה, בין אם משחקים פוזשן פוטבול או משחק מבוסס קיצונים.

סימנטוב 1 בנובמבר 2012

צ'יצ'ריטו ורפאל בכלל שחקני נוער מקומיים.

כוכב עליון 1 בנובמבר 2012

אני חושב שגיגסי היה נפלא אתמול. 120 דקות לבנאדם שעוד חודש חוגג 39. מעבר לזה, בהארכה כשכולם היו גמורים הוא עדיין התרוצץ ואפילו עשה גליץ' בדקה ה 120 (שאם זה היה שחקן אחר היה נגמר באדום). שלא יגמר לעולם

יוני 1 בנובמבר 2012

מיצה את עצמו, לא מיצא

אלון 66 1 בנובמבר 2012

אם יש שחקן שאני בטוח שלא שייך סגל שלנו, זה יאנג.
אני לא רואה שום יתרון התקפי / טאקטי /הגנתי שהוא נותן לנו על פני נאני או אפילו קלברלי.
תחזרו למשחק מיום ראשון. שינוי המומנטום במשחק רשום על שמו עם רצף של איבודי כדור / אי הגעה למסירות.

הוא לא מסוגל לעבור שחקן ב-1 על 1. ההרמות שלו לא מספיק טובות.
היתה תקופה בהתחלה שנתנו לו לבעוט עונשין וקרנות שהגיעו כמעט תמיד לשום מקום.

היו לו כמה שבועות טובים בהתחלה שהיריבות לא הבינו איך לטפל בו, מאז גם סוגרים לו בד"כ את הבעיטה לפינה הרחוק של השוער.

ועוד נקודה לרעתו – הוא פצוע לא מעט.

אצל נאני הכל תלוי בבטחון העצמי.
הוא שיחק מפוזר גם בהתחלה, אבל כשרונלדו עזב הוא פרח וכמויות הבישולים והשערים שלו עלו משמעותית.
בתקופת הפציעה הארוכה של ולנסיה הוא שיחק קבוע וסיפק את הסחורה.
לדעתי הוא גם שיפר מאוד בעונות האחרונות את העזרה להגנה.
אם יקבל הרכב באופן קבוע ובטחון שהוא בחירה ראשונה, גם בשמאל הוא יעשה דברים יפים.

עמרי 1 בנובמבר 2012

אוהדי יונייטד תלו שלט מול השלט של צ'לסי "JT Captain, leader, legend" שלט משלהם "Clattenberg, referee, leader, legend"
:)

matipool 1 בנובמבר 2012

מעולה .
לפעמים מגיעה גם להם מילה טובה .

אבישי 1 בנובמבר 2012

נאני זה בהחלט מקרה לאנשי מקצוע, כשהברגים במקום אין גבול לפוטנציאל אבל אם הם טיפה לא מחוזקים זה מרגיש כמו גלגל ספייר.

טל המנצ'סטרי 1 בנובמבר 2012

2 הבלמים הצעירים, למעט החלקה אחת או 2, ב 90 הדקות ועד לפנדל
היו טובים. גם בזכות לינדגראד שמשדר הרבה יותר רוגע וביטחון מאשר דה חאה.

רפאל נהדר, זה מדהים לראות איך בבת אחת ומתחילת העונה את הסוויץ' ששחקן עושה מכישרון ופוטנציאל אבל כזה שנופל יותר מדי בגלל חוסר ניסיון או חוסר ריכוז, לשחקן שהופך להיות הרבה יותר שלם.

אנדרסון אתמול עם 3 בישולים!! וביחד עם פלטצר ומול קישור מעובדה יותר של צ'לסי עדיין שלטו והכתיבו את הקצב טוב יותר.
זו הרמה שנדרשת מאנדרסון, הוא הוריד במשקל, זו עונת מבחן קריטית עבורו, נראה אם גם הוא יעשה סוף סוף את הסוויץ' הנדרש גם כן, כמו רפאל.

אני חושב שהרווחנו אתמול את גיגס בחזרה גם כן.
הקיץ האחרון היה הקיץ הראשון שבו הוא לא נח. בפעם הראשונה בקריירה שלו הוא היה צריך לשלב בין משחקי נבחרת לקבוצה בטרום ולתוך עונה חדשה, זה היה נראה רע במשחקים ובדקות הקודמות שלו,
אתמול ולאחר יותר מנוחה שקיבל בשבועות אחרונים זה היה נראה טוב הרבה יותר.

גם הרננדז וגם וולבק עם המון עבודת קודש, הרננדז כמובן חזר להיות חד, השער אתמול זה סטייל השערים שכבש בעונה הראשונה שלנו ו וולבק עוזר המון לקישור וההגנה, שומר נהדר על הכדור וגם חיפש לאיים על השער.

נתון מעניין, ה 11 שסיימו את המשחק ביונייטד, הערך הכספי שהם עלו הוא 31 מיליון פאונדץ האזר לבד (שחקן נהדר) עלה 32 מיליון…

כואב לפספס ניצחון ביכולת טובה, בהרכב צעיר וממש בשניות האחרונות של משחק, כואב לעוף וגם מגביע הליגה שביומיים האחרונים הראה איזה מפעל מרגש הוא עדיין (קהל החוץ של ארסנל ואתמול של יונייטד, לא רואים דברים כאלה בליגה, בליגה גם מקבלים הקצאה נמוכה יותר של כרטיסים וחבל)

פיספסנו גם משחק חוץ בלידס ולאחר ההגרלה אתמול.

לגבי רגעי המחלוקת,
היתה נגיעת יד ברחבה של ווטון מכדור ירוי, בדיוק כמו לואיז בשבת,
יש שופטים ששורקים על זה, יש כאלה שלא.

קין יכול היה להיות מורחק כשהכשיל את סטארידג' כשזה היה אחרון במגרש ועם הפנים לשער בסמוך לרחבה.

הפנדל השני שצ'לסי קיבלו, בדיחה עצובה, בחיים לא פנדל אבל, פעם לטובתך ופעם לרעתך.

אביאל 1 בנובמבר 2012

כמה דברים

אין ויכוח לגבי הפנדל השני של צ'לסי, הבלם קפץ על רמירז והפיל אותו ברחבה. בנוגע לנגיעת היד, ההבל הוא שלואיז עמד מטר מהשחקן ופה הבלם של יונייטד היה רחוק ממאטה והיד היתה אנכית לגוף, יש הבדל גדול, למרות שיש שופטים שגם שורקים ליד של לואיז.

טל המנצ'סטרי 1 בנובמבר 2012

קפץ והפיל את רמירז?? היה שם מגע של יתוש, בקושי.

עמרי 1 בנובמבר 2012

טל בשביל לא להרגיז אותך יותר מדי, אני יודע שאתה אוהב את אוהדי החוץ של יונייטד (אני חייב להודות שהייתי במשחק נגד יונייטד באנפילד, אני מעדיף לא לומר איזה.) והם הצחיקו אותי כל המשחק.
הנה עוד שלט שהם תלו:
Chelsea – Standing up to racism since Sunday
קורעים!

טל המנצ'סטרי 1 בנובמבר 2012

עמרי

והיתה גם שירה אדירה לאורך המשחק של
where's your racist center half

אין על העוקצנות של קהל אנגלי

אביאל 1 בנובמבר 2012

אז תראה שוב את ההילוך החוזר, מגע של יתוש לא היה שם, הוא קפץ על הגב של רמירז – http://www.101greatgoals.com/gvideos/chelsea-5-manchester-united-4/ (תראה החל מ1:54)…

טל המנצ'סטרי 1 בנובמבר 2012

ראיתי מספיק הילוכים חוזרים, לטעמי זה לא פנדל, מגע אפסי ונפילה קלה של רמירז.
אם זה בלם בעל שם ולא ילד אלמוני בן 20 אני לא רואה את השופט
ממהר לפסוק על שריקה במגע לא מגע אבל אין לי בעיה עם זה, זה חלק מהמשחק ויודע שקל יותר לשרוק נגד שחקן צעיר וטעויות לפעמים הן לטובתך ולפעמים לרעתך.
בסופו של דבר אם יונייטד היתה טיפה יותר מרוכזת, נאני לא מאבד כדור במקום לשמור עליו קצת יותר טוב וללכת לכיוון דגל הקרן ואם היינו מטפלים טוב יותר בכדור ההגבהה לרחבה אז לא היינו צריכים בכלל להגיע למצב של להסתמך על החלטה של שופט.

עמרי 1 בנובמבר 2012

אני יודע שזה לא מה שהחוקה אומרת אבל מבחינתי אני תמיד יעדיף שלא ישרקו יד לא מכוונת ולא מעל גובה הראש ברחבה. הפנדל השני היה גם היה.

יוסי מזרחי 1 בנובמבר 2012

טל,
לא ראיתי את המשחק לצערי ההולך וגדל. והתיחסות אחת לדברים שלך על ווטן וקין,בהמשך לדיון קודם. זה שכר הלימוד שצריך לשלם,ואין לי ספק שנהנה מהם עוד להרבה זמן.
אני שמח עבור אנדרסון. הלואי ואצטרך לקחת את מה שכתבתי עליו חזרה.זה יהיה רגע משמח.

טל המנצ'סטרי 1 בנובמבר 2012

יוסי,

בהחלט. פרגי דיבר על זה לאחר המשחק, על שתמיד קל יותר "לזרוק למים" חלוצים צעירים אבל אצלנו זה תמיד שונה, לא רק בלם אחד אלא 2 צעירים ובמשחק חוץ בברידג', הכי מרגש, הכי יונייטד.
גם את הטעות של ווטן אני לוקח באהבה, הייתי מת שהוא ישווה את התוצאה כשעלה לכדור קרן
אבל ובהמשך לדיון שלנו לאחר המשחק נגד בראגה, לתת את הדקות הללו לצעירים קל יותר לתת בגביע הליגה ולא במשחק ליגת אלופות.

חבל שפספסת את התצוגה של אנדרסון אבל הלוואי ויהיו עוד הרבה כאלה בכדי שתוכל לחזות ב"פלא" הזה גם כן. מי יודע, אולי בסוף יתברר שהוא באמת שחקן ברזילאי…

wazza 1 בנובמבר 2012

טל, חיכיתי לניתוח שלך, אני נאלץ להודות שאכן היה פנדל זה אמנם אולי לא מכוון אבל אין מה לעשות ככה זה היה לי חבל על האיבוד כדור של ההגנה בגול (אני כבר לא זוכר איזה) אבל גם צ'לסי חילקה מתנות, האפון השתפר והתחיל לעבוד גם מחוץ לחמש, וולבק שחקן אדיר לדעתי אבל צריך לשחק חלוץ, אנדרסון היה טוב אבל מה יהיה עם הבעיטות שלו? זה די מביך, רפאל בשיפור עצום.

יונתן 1 בנובמבר 2012

דורפן, אשמח לשמוע את ההתייחסות שלך לאירוע שאירע לקראת סיום המשחק:
כדור נשלח אל עבר סטארידג'. אחד משחקני ההגנה של יונייטד (לא זוכר כרגע מי) לופת ותופס את סטארידג', אין בכך ספק. אבל סטארידג' מצליח להשתחרר מהתפיסה הזו, משאיר את שחקן ההגנה מאחורה ורץ לעבר הכדור.
סטארידג' לא הצליח להגיע אל הכדור, הוא היה חזק מדי. ברגע שסטארידג' הבין שהוא לא ישיג את הכדור, מה שקרה בערך שנייה (אולי שנייה וחצי) אחרי שהוא השתחרר מהלפיתה, הוא פשוט הפיל את עצמו, בצורה די תיאטרלית יש לציין.
ברור שהייתה עבירה. ברור גם שניתן יתרון לשחקן, ומשלא הצליח לנצל את היתרון הזה, השריקה לעבירה הייתה במקום.
אבל זה עדיין חרה לי. חרה לי לראות שחקן רץ אל הכדור, לא מצליח להגיע אליו, ופשוט מפיל את עצמו בצורה כזו רק כי הוא יודע שהוא יכול. הייתי מעריך אותו הרבה יותר אילו היה נגיד מאט את הריצה ומרים את ידו, כמסמן לשופט "לא הצלחתי להשתמש ביתרון שנתת לי, אנא תן לי כדור חופשי". זה קצת מזכיר לי את התגובות לתופעה (הכל כך מעצבנת) של תפיסת חולצה ברחבה. כל שחקן יודע שאם תופסים אותו ברחבת היריב, מה שהוא צריך לעשות זה פשוט ליפול. וזה מעצבן, כי למרות שמבוצעת עבירה לא בולטת, שאני מסכים שעונשה צריך להיות פנדל, אין כל קשר בין תפיסה בחולצה לנפילה. אף בן אדם לא נופל אם תופסים לו בחולצה.

קיש 1 בנובמבר 2012

תיקון טעות!!!
בפסקה הרביעית, בשורה השנייה, לקראת הסוף, אני מניח שהתכוונת לכתוב: "בתחילת העונה היו לי איזשהן השגות שהוא פחות מתאים לאנטי-כדורגל של פוזשן".
כן, כי יונייטד, גם כשהיא כובשת כמו משוגעת, היא עדיין קבוצה של אנטי-כדורגל. קבוצה שבא לך להקיא כל פעם שהיא מנצחת, ולהגיד תודה לאל כל פעם שהיא מובסת, גם אם זה בגביע הליגה.

יוסי מזרחי 1 בנובמבר 2012

הרבה בריאות וגם סדרות בלתי נגמרות של אירועי הקאה.

זן נדיר 1 בנובמבר 2012

יחיו הקנאים ויסבלו.

דורון 1 בנובמבר 2012

קיש, מה שם המשפחה שלך: קיש קריא?

יוסי מהאבטיחים 1 בנובמבר 2012

וולבק משתלב טוב יותר בהרכב עם רוני וRVP, מה שאי אפשר להגיד על האפון.
אני רואה את צ'יצ'ה במשבצת הסולשיאר, כסקורר מהספסל, וזה ממש לא רע בהכרח.

אנדרסון גרזן, אבל בלי שום דבר מעבר לזה. הוא לא חכם במיוחד, לא בועט טוב מדי, וככלל הוא לא תורם יותר מדי למשחקים של הקבוצה לאורך השנים. פרווה.

לנאני יש דבר אחד שמעכב את ההתפתחות שלו. הוא פשוט שחקן טיפש. וזו, כידוע, מחלה חשוכת מרפא. לא רואה אותו על הדשא יותר מדי בקונסטלציה הנוכחית, ובטח שלא רואה אותו מאריך חוזה באולד טראפורד.

רבלינו 1 בנובמבר 2012

כולם יודעים מה צריך לעשות לגבי נאני
החלפה עם ריאל מדריד נאני תמורת קאקה
המשא ומתן היחיד שזה מצריך זה השכר הגבוה של קאקה
אבל אני מאמין שהוא יתפשר רק לשחק ולחזור לנבחרת ברזיל באופן קבוע

אביעד 1 בנובמבר 2012

לקאקא אין מה לתרום ליונייטד. כלומר טכנית יש לו הרבה מה לתרום והוא שחקן ענק, אבל העמדה שלו היא באמצע מאחורי החלוצים שזו בדיוק העמדה שגם רוני וגם קגאווה פורחים בה ואין טעם בינואר להביא שחקן בן 31, אחרי שנים מלאות פציעות ושכר עצום, לשחק בעמדה בה יש לה שחקנים צעירים יותר שכבר עכשיו תורמים המון.
אם נאני עוזב, החור האמיתי יהיה באגפים כשייוותרו רק 2.5 שחקני אגף ואם מחליפים את נאני במישהו, זה התפקיד שיהיה הכי דרוש.

גיל מזימבבואה 1 בנובמבר 2012

וואו איזה משחק!! כל כך חבל לי על צעירי היוניטד (הגיל הממוצע של ההגנה היה 21), לא ניראה לי שהם ישחקו השנה שוב. יוניטד פתחה עם רק שחקן 1 מיום ראשון (רפאל) צלסי עם לפחות 7 שחקנים, ואם השופט לא היה מתעטש דרך המשרוקית בדקה ה – 93.14 (14 שניות אחרי שנאני איבד את הכדור, 14 שניות מעבר לתוספת הזמן) היו להם עוד לפחות 3 משחקים וניצחון על כמעט ההרכב הראשון של צ'לסי בחוץ. אילו….
נאני זה השחקן הכי מוכשר ביוניטד אבל כשחילקו את השכל הוא הגיע במקום עם כף עם מזלג. למרות הכל אני חושב שהוא חייב לשחק הרבה יותר, הוא היחידי שבשעת צרה יכול לתת רגע של קסם (אולי גם ואן פרסי).
את המשחק הפסדנו אתמול כי אנדרסון יצא וכל התקפה של צ'לסי הגיע עד השער שלנו. אני לא זוכר פעם אחת שבלמנו אותם 30 מטר מהשער.
פשוט חבל להפסיד בצורה כזו בעיקר בשביל הצעירים.

Comments closed