יומן אליפות של הניינרס (19). הקווטרבק

פטריק וויליס הוא המנהיג שהביא את הניינרס לכאן. היום הוא צריך לסיים את עבודתו

בגלל קולין קפרניק והתצוגות הפנטסטיות שלו בתשעת המשחקים בהם פתח, ובגלל ריי לואיס ביומו האחרון, רוב העיסוק התקשורתי שראיתי הוא בהתקפת הניינרס ובהגנת בלטימור.

שישה שחקני הגנה של פורטי ניינרס נבחרו להרכב האול-פרו הראשון (ארבעה) ולהרכב השני (שניים). אלדון סמית', ג'סטין סמית', אחמד ברוקס נווארו באומן, דאשון גולדסון ופטריק וויליס. שחקן שביעי – דונטה וויטנר נבחר לפרו-בול. היו לה בעיות בחודש האחרון של העונה עד שהתאוששה ברגע המכריע של המחצית השניה באטלנטה. אבל בליגה של שוויון תקציבי ודראפט זו יחידה הגנתית חלומית.

יש ליחידה הזו מנהיג. פטריק וויליס. הול אוף פיימר לעתיד ובשנתיים האחרונות הוא הקווטרבק ההגנתי הטוב בליגה. מבלי שיהיה לו צורך לבנות מחדש את תדמיתו או להיות דובר של אלוהים. והיום זה יומו של הקווטרבק. הוא צריך להוביל את הגנת הניינרס להצגה דומיננטית שתספיק לניצחון היום.

ואני מאמין שיעשה זאת ויעשו זאת.

צהריים טובים, היום סופרבול
סופרבול (פוסט חי)

11 Comments

ניינר 3 בפברואר 2013

אמן, אמן ואמן!

KEO 3 בפברואר 2013

אני מקווה שאתה צודק, יחד עם זאת, ההימור שלי הוא רייבנס בטאצ' אחד.

גיל 3 בפברואר 2013

ההגנה של הניינרס מתדרדרת ככל שההתקפה טובה יותר. אי אפשר ששניהם יתנו תצוגות עילאיות בו זמנית. אם הייתי צריך להמר, הייתי אומר שההגנה תתייצב היום וקפרניק יהיה חלש יחסית.

D! בארץ הקודש 3 בפברואר 2013

ייגמר רבע שלישי.
רונן בשנה שעברה החזרת אותי לראות את סאן פרנסיסקו אחרי יותר מחמש עשרה שנה. אז בגלל הק"ב הקודם ויתרתי לך על האכזבה. השנה אני לא מוותר. תביא קצת ממגע הקסם הזה שאתה יודע לתת בנוגע למשחקים של היונייטד גם לפה.

TD 3 בפברואר 2013

הגנת הרייבנס עושה פלאים בפלייאוף הזה והיא תספק את הסחורה גם היום. פלאקו יצטרך מסירת עומק אחת כדי להכריע את המשחק ואין סיבה שלא יעשה זאת, לפי המשחקים האחרונים.

אביאל 3 בפברואר 2013

שאלה – מתי המשחק מתחיל בארץ ? והאם הערוצים השונים (הבנתי שיש שידור בערוץ הספורט בESPN ובערוץ המזרח התיכון) משדרים גם את הפרסומות השונות ? ואם כן מי מהם, תודה !

דורפן 3 בפברואר 2013

המשחק מתחיל ב130 והטרראם כחצי שעה שעה קודם. לא יודע איזה שידור מקבלים בארץ אבל כנראה הבינלאומי ולא האמריקאי. אפשר באתר של האןאףאל לצפות בתשלום (לא בטוח כמה) ולדעתי זה בא עם הפרסומות אבל לא מתחייב.

D! בארץ הקודש 3 בפברואר 2013

http://popstreams.eu/stream3.html
אתה יכול לנסות גם כאן

אביאל 4 בפברואר 2013

תודה לשניכם !

יובל שהוא אחר עד כדי כאב 4 בפברואר 2013

איגוד יצרני הכובעים שמח מאוד משרשור התגובות בינתיים

יובל שהוא אחר עד כדי כאב 4 בפברואר 2013

מזל שגם לאיגוד החשמלאים יש סיי בעניין

Comments closed