הבלוג דורש את ביטול הקיץ!

הכוח של הניינרס בשוק השחקנים מתחיל לדבר

אנקואן בולדין לניינרס תמורת בחירת סיבוב שישי? זה נראה הזוי, זה נראה מטורף, זה נראה כמו מתיחת בוקר מפגרת ואינפנטילית של בני תבורי (מתי הם קמים בבוקר שם בקיבוץ?), אבל זו המציאות של הסכם השכר החדש בNFL.

וזה הסיפור: העונה מסתיימת כשקפרניק זורק כדור לאנדזון וזה לא צולח ובלטימור אלופה. וכמה שבועות אחר כך בלטימור נותנת לניינרס את השחקן ההתקפי הכי טוב שלה תמורת כמעט כלום. בחירת סיבוב שישי בשנה בה יש לניינרס 15 בחירות דראפט.

הסבר: ג'ו פלאקו, הקווטרבק של בלטימור, זכה בסופרבול. הוא חייב לקבל שדרוג בשכר. בליגה של תקרת שכר קשיחה הכסף הזה צריך לבוא מאיפשהו. אמנם החוזה של ריי לואיס משתחרר אבל גם את ריי לואיס צריך להחליף וזה לא יהיה זול. רסיברים יותר קל להחליף לזול.

הסבר 2: לניינרס אין בעצם קווטרבק על הפיירול. קפרניק על החוזה המקורי שלו – בחירת סיבוב שני – שבכלל לא ניתן כרגע לשדרוג. כשנחתם הסכם השכר לשחקנים כמובן לא הייתה בעיה להקריב את זכויות הרוקים שלא נבחרו. הרי הם בעצם אויבים שמנסים לגנוב להם עבודה. אז הניינרס מכרו את אלכס סמית' ואפילו קיבלו עבורו עוד בחירת דראפט. יש להם המון כסף פנוי. רק הסתייגות אחת: יש עוד קבוצה במצב הזה – סיאטל עם ראסל ווילסון. בתוך אותה הדיוויזיה.

זוהי השוויוניות של הNFL. מבנה השכר לא מאפשר תגמול על הצלחה. השיטה בהחלט מפרקת אלופות. לא לחלוטין כמובן, יש לאלופות כוח מסויים במשיכת שחקנים וותיקים, אבל גם הוא מוגבל. זה לא שהצטרפות לאיזשהי קבוצה מבטיחה טבעת אליפות.

הלחץ עכשיו על הרבאו וטרנט בלקה. יש להם 14 בחירות דראפט כדי לרענן את קו ההגנה והסקונדרי. כי כבר הבוקר וגאס רואה בהם פייבוריטים.

אני דורש את ביטול מאי, יוני, יולי ואוגוסט – או לפחות שלושה חודשים מתוכם. הקיץ מעולם לא היה אוברייטד יותר.

כן, מזל, אז מה?
יומן אליפות צהוב-כחול (22): סיכום ביניים

109 Comments

עומרי 12 במרץ 2013

בולדין תופס מוכשר שנתן פלייאוף מצוין, אבל קצת הפרזת. הוא בוודאי לא חשוב יותר מריי רייס ולדעתי גם לא יותר מטורי סמית.

החוזה של פלאקו מופרך. אין מה לומר.

דובי מילר 12 במרץ 2013

לפחות בקיץ לא קר לי לרוץ בבוקר…

אופיר 12 במרץ 2013

גם בחורף בישראל לא קר לרוץ בבוקר.

אלעד 12 במרץ 2013

מנסה לחשוב מתי קבוצה שנראתה על הנייר כפייבוריטית ברורה הלכה עד הסוף ב-NFL…לא מצליח

בני 12 במרץ 2013

1998

אריאל גרייזס 12 במרץ 2013

לא צריך ללכת כל כך רחוק, הפטריוטס של 2004 רק לקחו אליפות עם 17 ניצחונות רצופים והוסיפו את קורי דילון, היו פייבוריטים ברורים

אלעד 12 במרץ 2013

9 שנים זה רחוק מדי לזיכרון שלי…. אבל הפטריוט של מאז 2004 הם גם דוגמא לכך שלרוב מי ש"אמור" לזכות – לא זוכה.

בני 12 במרץ 2013

זה לא 9 שנים שרחוקות מדי לזיכרון שלך, זה 6 שנים שרחוקות מדי לזיכרון שלך.
למרות שהפאטס לקחו ב2003-4 עדין הקולטס נחשבו קבוצה לא פחות טובה מהם. אני לא יודע מה היה יחס הזכיה בווגאס באותה עונה אבל צריך לבדוק את זה. אני לא זוכר שדיברו על הפאטס כפייבוריטית ברורה

אלעד 12 במרץ 2013

הכוונה לא לפייבוריטית, כמו שהכוונה לקבוצה שהיה נראה שהייתה רחוקה מרחק חלק אחד בפאזל לזכייה בסופרבול, צירפה את אותו חלק, והתפרקה בעונה שאחרי. הדוגמה הכי טרייה היא האיגלס של לפני שנתיים, שאחרי התחייה המחודשת של ויק צירפו כמה פרו-בולרים וגרמו לכולם לחשוב שהם הולכים עד הסוף. אותו דבר הפטס עם רנדי מוס (למרות שהם היו מרחק קסדה אחת מעונה מושלמת – בכל זאת לא זכו)

אריאל 13 במרץ 2013

אף פעם אין ב- NFL פייבוריטית ברורה. זה מה שיפה בליגה השוויונית הזאת. תמיד יש כמה קונטנדריות, וכמעט תמיד אחת מהם גם זוכה. הקבוצה האחרונה שלא הייתה קונטנדרית וזכתה הייתה הפטריוטס של 2001. אולי גם טמפה של 2002. הקארדינלס של 2008 היו רחוקים 35 שניות.

גלן 12 במרץ 2013

חשבתי לכתוב על זה ווויתרי. ואז בא הפוסט אז אין ברירה. כל מה שמעניין אותי זה שהסייפטי הכי-הכי שלכם יעבור לליונס. ואז אני חושב שתפלו על הסקונדרי, ואמן שגם תיפלו מאובססית ה WR (שקרוייה אצל יודעי דבר בעיר המכוניות גם כדוגמת 'מט מילאן הארור' וכו' וכו' ). בוא נאמר (בעיקר נקווה) שפרסי הרוין לסיהוקס יהיה יותר חשוב ממוס/בולדוין/מנינגהם לניינרס.

מצד שני מט מילאן קשור איכשהו לניינרס- לפחות בהיסטוריה.

יואב בורוביץ' 12 במרץ 2013

רכש עצום- על פניו

יובל (אחר) 12 במרץ 2013

רונן – אם מוותרים על מאי, יוני, יולי ואוגוסט אז עוברים ישר מהמצב בו "אולי השנה הזו הקאבס מצליחים סוף-סוף לחזור לפלייאוף" ישר למצב של "אוף עוד עונה מאכזבת מה אפשר לעשות בפגרת החורף כדי להשתפר"?

דורפן 12 במרץ 2013

בגלל ביטול הקיץ יבוטל גם יומן אליפות של הקאבס

גלן 12 במרץ 2013

בורוביץ הבעיה שאם גולדסון עובר (טפו טפו לליונס אבל בטח הבילס יתנו לו יותר) אז הבא בתור לניינרס זה אד ריד….
הרייבנס בלי ריד ולואיס- זה מעניין

אריאל גרייזס 12 במרץ 2013

הסיבה העיקרית לשחרור של בולדין זה כדי לנסות להשאיר את ריד.
בתכלס, בולטימור היתה מתפרקת בסוף העונה אם היא היתה לוקחת אליפות או אם היא היתה עפה בסיבוב הראשון.
נכון שפלאקו לא היה מקבל כזה חוזה גדול אבל האמת היא שהחוזה החדש שלו הוא לא הסיבה לשחרור של בולדין, ההכבדה שלו על הקאפ ספייס היא לא עכשיו.
בולטימור היא קבוצה עתירת שחקנים ותיקים וככאלה, יש לה הרבה חוזים כבדים שהיא חייבת לשחרר חלק מהם. בולדין היה הולך בכל מקרה

אריאל 13 במרץ 2013

לא כ"כ מסכים. הרייבנס ב- MODE של ניקוי אורוות ומכירת חיסול, ראה ערך קרוגר, אלרבי, בולדין, שמצטרפים ללואיס שעוזב. לדעתי הם יתנו לריד ללכת ולא יציעו לו חוזה. הם הולכים לבנייה.
לדעתי ה- AFCN הולך להיות בשנה הבאה פתוח לרווחה. לא כדאי לזלזל בבנגלס.

בני תבורי 12 במרץ 2013

מר דורפן הנכבד: כשאבותיך סבלו מהחום, הם רצו לבאר וטבלו את ראשם במים קרירים. אבות התנועה הקיבוצית, לעומתם, הבינו שיום שמתחיל מוקדם מאפשר עבודה פיזית קשה בתנאי אקלים סבירים, וכשנהיה ממש חם, הם הדליקו מזגן.
חוץ מזה אני מבקש התייחסות בוטה ככל האפשר לטענתו של גלן על מעבר של גולדסון לדטרויט.

דורפן 12 במרץ 2013

גולדסון יילך כי הסקונדרי כולו התמוטט בסוף העונה ובסופרבול. הם ספגו טאצ'דאון מרסיבר ששכב על הריצפה בסופרבול

גלן 12 במרץ 2013

בני, כמו שאמרתי, אין לנו לדעתי מספיק כסף פנוי ובנוסף ההנהלה רוצה (בצדק גמור) אופציית ריצה ומשום מה רג'י בוש הוא האופצייה היחידה על השולחן. נראה לי שהוא יעבור לבילס או לבקנירז. ונראה לי שהארבו לא ישלם לו יותר מדי. לדעתי הוא העוגן של הסקונדרי של הניינרס והוציא את המכסימום מעצמו (הוא לא שחקן מושלם). אני אוהב אותו מאד והליונס מאד מאד צריכים אותו.

גלן 12 במרץ 2013

דורפן, גולסון הוא ליגה אחרת בין הסייפטיז שלכם. אם כבר אז הוא היחידי שצריך להשאר.

דורפן 12 במרץ 2013

גלן – התחושה שלי שהוא יותר חיפש את התאקלים לסרטי ההיי-לייטס ובדיקות הMRI ופחות את מניעת השלמת המסירה. הוא פרו-בולר ויודע לשחק אבל הסקונדרי היה מזעזע. אני לא אתפלא אם רוב בחירות הדראפט הגבוהות שלנו יילכו לכוון הזה

גלן 12 במרץ 2013

רונן ובכ"ז- ההגנה של הניינרס לא הייתה כזאת גרועה במהלך העונה :-) .
פאלקו קבר גם את ביילי ואת ההגנה+הסקונדרי-הלא-רע-בכלל של הברונקוס. זה לא מדד, הפליאוף.
אל תתפוס אותי על המספרים אבל בכל קטגוריה אפשרית הגנת הניינרס הם בטופ 3-4 קבוצות. זה לא רק הסמיתים והוויליס.
ואני מסכים שבדרפט הם יילכו על זה אבל הסייפטיס לדעתי חלשים למדי. יש את ההוא מטכסס והשאר לא מרשימים.

בני תבורי 12 במרץ 2013

גלן,
באופן די מוזר, יחד עם כניסתו של הקיפרניק שליט"א לתפקיד, ההגנה שלנו החלה לחרוק. אותה הגנה שהעיפה את הקבוצה למעלה תחת אלכס סמית'. זכור את מה שעשו לנו החברים של גרייזס, סיאטל ובולטימור במחצית וחצי של הסופרבול. אני לא בקי במה שיש בדראפט, אבל עם ארבע עשרה בחירות לתת, אפשר לחולל קסמים.

austaldo 12 במרץ 2013

מצטרף לקריאה הצודקת לביטול הקיץ רק עם תיקון קטן: יבוטל הקיץ בכל שנה שאינה שנה אולימפית!

אריאל גרייזס 12 במרץ 2013

אני בעד לקצץ את יולי-אוגוסט. ככה הפטריוטס ישחקו את הפלייאוף בנובמבר, שם כידוע הם לא מפסידים..

בני תבורי 12 במרץ 2013

בינתיים יולי-אוגוסט הגיעו במרץ…

D! בארץ הקודש 12 במרץ 2013

אמן!
וגם בשנה אולימפית יש לבטל את כל החודשים שאפשר מסביב למשחקים
(וזה כולל את מרץ!!!)

omer 12 במרץ 2013

אין לניינרס המון מקום מתחת לתקרה. אני לא יודע בדיוק כמה יש להם אבל הם יצטרכו לוותר על כמה שחקנים. הם היו משאירים את גולדסון אם הם היו יכולים.

מנחם לס 12 במרץ 2013

רונן, לניינרס יש 15 – ספור אותם – חמש עשרה בחירות דראפט. חצי מהאוהדים שלהם באים מסיליקון וואלי. עם מאניבול מעולה, ועם המגה-מחשבים בוואלי, הם יכולים להביא רבע קבוצה חדשה במחיר של פרוטות שתיקח אליפות בהליכה!

מנחם לס 12 במרץ 2013

אגב, אני מציע לאוהדי הכדורסל כאן לנסות לתפוש את משחק הערב של הלייקרס באורלנדו, כמובן אחרי ברצלונה ומילאן. "דווייט האוארד חוזר לבית שהוא שרף". יהיה שם שמח הערב!

דורפן 12 במרץ 2013

כן מה הוא כל כך התעסק בלהעיף מאמן מקבוצה שהוא עוזב?

אלעד 12 במרץ 2013

נראה לי שהוא היה חותם שסטן ואן גנדי יאמן אותו עכשיו במקום ד'אנטוני. כל אוהד לייקרס היה חותם על זה.

בני תבורי 12 במרץ 2013

רונן,
מזכיר לי ילד אחד מליברפול שעשה אותו דבר…

גיל שלי 12 במרץ 2013

אלכס סמית' הביא בחירות דראפט יותר גבוהה מאנקואן בולדין, פשוט מדהים.
סלוט רסיברס הם לא מצרך יקר בNFL, הג'איינטס עשו לוויקטור קרוז טנדר לשנה ב2.5 מיליון לשנה וכך קבוצות אחרות יאלצו לפצות את הג'איינטס בבחירת סיבוב ראשון בדראפט אם ירצו אותו.

בלינדר 12 במרץ 2013

אני לא אוהב את תקרת השכר ואת כל השיטות האמריקאיות להפוך את הליגות שלהם לשוויוניות (לכאורה). קבוצות נענשות על ההצלחה שלהם ומתוגמלות על כשלון. ואחרי זה הם עוד קוראים לרוסיה 'קומוניסטית'. ואני אפילו לא מדבר על זה שיש כאן חוסר צדק מוחלט בעניין המשכורות של ספורטאים שמסכנים את הבריאות שלהם כל שבוע.

גלן 12 במרץ 2013

תשמע למיטב הבנתי אתה אוהד נבא לא קטן. אשאל אותך שאלה פילוסופית- אתה מאמין שבלי דרפט שהוא בודאי אמצעי השיוויון מספר אחד היית אוהד כזה מעורה? אני לא.

גיל 12 במרץ 2013

דראפט בוודאי נחוץ אבל חוסר היכולת לשמור על שחקנים לטווח הארוך פוגע במשחק.

בלינדר 12 במרץ 2013

אין לי בעיה עם הדראפט, יש לי בעיה עם זה שלקבוצה שמסיימת אחרונה יש יותר סיכוי לבחור בחירה ראשונה וכך יוצא שקבוצות נכנסות לטאנקינג בשביל לזכור בבחירה טובה יותר.

גלן 12 במרץ 2013

אני מסתכן בנידוי כללי מדהבאזר אבל אני כבר מצפה לפוסט הבא:

״הבלוג מצפה לביטול מרתון תל אביב בשישי״

עומרי 12 במרץ 2013

לא ייאמן שמינסוטה ויתרו על הרווין. הוא רסיבר אדיר והיה הפנים של הפרנצ'ייז יחד עם AP

גיל שלי 12 במרץ 2013

הוא פצוע כל שני וחמישי, לא נראה לי שזה מה שיפריע לוויקינגס, בכל מקרה למה צריך רסיברים אם אתה זורק מקסימום עשר פעמים במשחק :-)

עומרי 12 במרץ 2013

מצד שני, הוא הביא אכבר מספרים עם ק"ב IFL

ניינר 12 במרץ 2013

מהבוקר אני מסתובב עם חיוך מרוח לי על הפרצוף. החתמה כבירה של הניינרס. לא מבין את בולטימור, חצי מהחוזה המופרך של פלאקו זה בזכות בולדין, אז בשביל 2 מיליון משחררים כזה רסיבר?
יאללה שיבוטל הקיץ הארור (שכבר התחיל אם לא שמתם לב) ושדורפן יתחיל לכתוב את יומן האליפות של הניינרס עכשיו!

גיל 12 במרץ 2013

אני כבר אומר את זה הרבה זמן שמשהו דפוק בNFL. תקרת שכר ותחרותיות על גבול האקראיות זה משהו חשוב למדי אבל זה מגיע במחיר כבד של תהליכי בנייה אינסופית של קבוצות. קבוצות לא יכולות להשאיר שחקנים מצליחים כי בליגה כל כך תובענית לשחקן טוב יש חוזה אחד או מקסימום שניים טובים אחרי שחוזה הרוקי פג. זה אומר שכל שחקן מעולה שהגיע מהדראפט הוא פוטנציאל עזיבה, וקבוצות לא יכולות הרבה פעמים להנות מפירות הגידול שלהם. אז שחקני על, בעיקר ק"ב יחתמו לטווח ארוך, אבל שחקנים אחרים יעזבו. זה גם רע לשחקנים עצמם שאמנם מקבלים שידרוג כספי אבל עוברים לרוב לקבוצות חלשות יותר ולא משיגים דבר.

גיל 12 במרץ 2013

ולגבי המיליון בחירות דראפט של הניינרס, לא הייתי מתלהב יותר מדי כי זה די ברור שא. הם לא ישתמשו בכולם ויעשו טריידים על חלק מהם, וב. ההיסטוריה מראה שגם כאשר יש הרבה בחירות, קבוצות לרוב לא מוציאות מהדראפט משהו יוצא דופן. אולי דווקא בגלל שיש כל כך הרבה בחירות נראה שאפשר להיות קצת זחוחים עם כל בחירה.

דורפן 12 במרץ 2013

אין כל כך הרבה מקומות בסגל. הניינרס פשוט יחליפו בחירות או בשחקנים או בחירות גבוהות יותר ואני משער שבסוף יבחרו 5-6 שחקנים – כולם בסיבוב ראשון ושני ורובם שחקני סקונדרי.

אלעד 12 במרץ 2013

אגב בולדין, מה עם לארי פיצ'ג'רלד? מתי הוא משתחרר מאריזונה וחוזר לשחק פוטבול?

דורפן 12 במרץ 2013

זו לא דיוויזיה לבלות בה זמן בקבוצה חלשה

גיל 12 במרץ 2013

אני חושב שיש סיכוי שמאט פלין יגיע לשם ואז דברים אולי ישתפרו.

austaldo 12 במרץ 2013

אני משתגע מהקטע עם מאט פלין – על מה מחזיקים ממנו?
היו לו בדיוק 2 מישחקים טובים בכל הקריירה, שניהם בגארבדג' טיים של העונה ושניהם נגד חבורות אומללות של שחקני סקנדרי עלובים. אם מאט פלין היה קווטרבק כזה טוב אז הוא היה פותח בסיאטל ולא מסופסל לטובת רוקי עוד לפני המישחק הראשון, רק על סמך אימוני ההכנה לעונה.

גיל 12 במרץ 2013

אני מבין את הספקות והם כמובן קיימים, אבל שני משחקים מעולים זו כבר התחלה טובה. בנוסף, הוא הפסיד אמנם את המאבק לוילסון אבל וילסון הוא כנראה שחקן מיוחד מאוד. אפילו פיט קארול אמר שפלין הוא ק"ב טוב שהוא היה שמח לשמור בסגל.

בשורה התחתונה, עד שהוא לא יפתח באיזו קבוצה בצורה סדירה לא נדע. אבל לפחות הוא נותן תקווה לקבוצות. מה עדיף, להתבסס על סאנצ'ז או להחתים את ג'ירארד?

נדב 12 במרץ 2013

מה עם איזה פוסט הסבר כללי על פוטבול? על החוקי המשחק, חוקי הליגה, הדראפט, וכו'…
זה בדיוק הזמן, כדי שאת העונה הבאה גם אוכל אני לראות

גיל 12 במרץ 2013

ההסבר הכי טוב ברשת נמצא כאן:

http://sports.walla.co.il/?w=//276676
ופה: http://sports.walla.co.il/?w=//276690

ואתה יכול להכנס לקישורים השונים בעמוד:

http://sports.walla.co.il/?w=//290023/1

גלן 12 במרץ 2013

דרך אגב אם נבטל את הקיץ אולי נחמיץ את טייגר נחנק במאסטרס. או שלא. השתיקה מהצד של גיל חשודה וננסה למשוך אותו בלשון.

גיל 12 במרץ 2013

גלן, קודם כל אפריל זה עדיין אביב. חוץ מזה, כתבתי על טייגר בפוסט הקודם רק שאף אחד לא הגיב. הוא חוזר לרמות ההיסטוריות שלו ולדעתי אוגוסטה יהיה החותמת שלו בנושא.

גלן 12 במרץ 2013

אל. פשוט אל תנחס אותו. כנראה שקריאות הזאב זאב שלך גרמו לאדישות. אבל כבר לי מתחשק לראות איזה מייגור שלו.

גיל 12 במרץ 2013

המצב של הטור באמת קשה אם אתה רוצה לראות אותו זוכה במייג'ור :-)

גלן 12 במרץ 2013

נכון. שיתקרב עוד לניקלאוס ולא יעבור את ים סוף.

עורב סגול 12 במרץ 2013

"אין סיכוי שתחזרו עכשיו ג'ים, אתה יודע מה, עזוב לנצח, אם אתם יורדים לפחות מהפרש של טאצ'דאון – תיקח איזה שחקן שאתה רוצה מהקבוצה שלי" (שיחה בין האחים הארבו בהפסקת חשמל בסופרבול)

רועי 13 במרץ 2013

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

גלן 12 במרץ 2013

מסי. לא מונדיאל. לא סטנלי קאפ. סתם מסי.

עורב סגול 12 במרץ 2013

התקשרתי ליס. אני לא מוצא את הכפתור שעושה מיוט לאוחנה.

גלן 12 במרץ 2013

לא קבוצה ברצלונה
תלויים במסי
לא כדורגל
בכלל לא היו כאלו טובים
ובכלל רונלדו…

סימנטוב 12 במרץ 2013

מדהים.

זורק מילה 13 במרץ 2013

אבל מסי בועט השנה 39% מהבעיטות במשחקי הליגה

ומסי הזה אפס מאופס,לוזר.ובכלל מסילא מופיע אף פעם למשחקים גדולים

והליגה הספרדית היא בכלל ליגה שכונה והאנגלית האיטלקית והגרמנית טובות ממנה לאין שעור,רגע כמה אנגליות יש ברבע גמר צ'מפיונס?

ותם עידן בארסה,סופי!השנה בארסה רק אלופים בפער אסטרונומי מריאל,אליפות רביעית בחמש עונות אבל מוריניו ורונאלדו שולטים!!!!!!!!!!!!!!!!111

קורא 13 במרץ 2013

שכחת לא כובש שער שדה מול איטלקיות במשחקי הכרעה ולא מופיע במצבים קשים. הם שבעים.

זורק מילה 13 במרץ 2013

זה מזכיר לי שלפני כמה עונות בורוביץ כתב באתר ספורט 5 שמסי לא מסוגל לכבוש מול קבוצות אנגליות..

במקרה אחרי היום למסי יש כבר 27 (הכי הרבה בהיסטוריה של המפעל) שערי צ'מפיונס ליג רק בשלבי הנוקאאוט, ו 58 שערים בכלל ( שני בכל הזמנים רק לראול).

אבל עזוב מסי יכול להבקיע רק מול קבוצות תחתית בספרד.כאילו שבשלבים מכריעים רביעיה מול ארסנל,חמישיה מול לברקוזן,צמדים מול ריאל ומילאן ושערים בגמרי 2009 ו 2011 לא נחשבים.

תוהה בדרכים 13 במרץ 2013

מצחיק איך כל הקשקשנים כבר דיברו על התוצאות העונה כעדות ל"עליית בונדסליגה". ולפני שהספקת להגיד "אוליבר קאן", כל הגרמניות מלבד שתי הגדולות, עפו כמו טיל באליסטי. מצחיק כמעט כמו הדיבורים על ה"חזרה של הליגה האיטלקית" אחרי משחק אחד טוב של מילאן וגרוע של ברצלונה.

זורק מילה 13 במרץ 2013

מבחינת כדורגל נטו,הליגה הספרדית הכי חזקה ביי פאר מכל יתר הליגות,זה לא רק ההישגים של בארסה בעונות האחרונות בליגת האלופות אלא תוסיף לזה את הטריפל של נבחרת ספרד.האנגלופילים סובלים מבעיית נחיתות קשה

לבארסה וריאל יש לפחות אחת את השניה על הראש כמתחרות על אליפות,באנגליה יונייטד מתחרה מול כלום.רונאלדו עזב את יונייטד ומאז היא לוקחת 3 מ 4 אליפויות בלעדיו,או 13 אליפויות ב 20 העונה האחרונות,אבל הליגה האנגלית מאוד תחרותית..תשאל את אוהדי ליברפול

תוהה בדרכים 13 במרץ 2013

"בי פאר" זו הגזמה, אבל אין לי ספק שמקצועית זו הליגה החזקה ביותר היום. אין לי למשל ספק שמחוץ לטופ 2 בכל אחת מהליגות, ספרד עולה בהרבה על גרמניה או איטליה. וזה שלגרמנים יש ממוצעי קהל יותר גבוהים, איצטדיונים יותר יפים וחדשים וניהול כלכלי יותר טוב, לא ישנה את זה.

הנקודה היא שאין כמעט (אולי חוץ מנדב יעקובי) אוהדי כדורגל ספרדי בין עיתונאי הכדורגל בישראל, כך שכמעט לכלום יש אנטי מובנה ביחס לכדורגל הזה.

זורק מילה 13 במרץ 2013

מבחינת כדורגל נטו הליגה הספרדית ביי פאר הטובה מכולן.זו דעתי.

מבחינת עטיפה,שזה אומר קהל-אווירה-כסף ברור שהאנגלית והגרמנית כמה דרגות מעל הספרדית,שהליגה האיטלקית היא בית קברות גם מבחינת כדורגל וגם מבחינת עטיפה.

תוהה בדרכים 13 במרץ 2013

לדעתי זו הגזמה לטעון שהליגה האיטלקית היא "בית קברות מבחינת כדורגל". מחוץ לטופ 2, אין לי ספק שהיא חזקה מגרמניה, למרות הטיפה הנוראית. רק שכמו שציינת, אחרי המשחק במילאנו שונאי כדורגל ספרדי בכלל וברצלונה בפרט, לקחו את הדברים לכזו קיצוניות לצד השני, קיצוניות שמקשה להתאפק אחרי הבומבה שהם קיבלו היום. לקח לעתיד? קצת צניעות.

זורק מילה 13 במרץ 2013

אין קשר לצניעות,לאהדה שלי את בארסה,ודעתי אודות המצב של הכדורגל האיטלקי.רוצה לומר,הייתי כותב את זה גם אם מילאן הייתה מנצחת אתמול ולא מקבלת רביעיה בגומלין.

הליגה האיטלקית גוססת כבר שנים גם כלכלית וגם ספורטיביתה(משחקים מכורים) וגם מבחינה מקצועית.יש שם את יובה,וזה.כוכבים זרים גדולים שהיו שם רק בורחים מהליגה הזו ואם זה לא מספיק אז מילאן (מכרה רק בקיץ את שני הכוכבים הכי גדולים שלה) ואינטר מכרו את כל הנכסים שלה בעונות האחרונות.לא מבין איך האיטלקית טובה מהגרמנית,אבל זו דעתך ואני מכבד אותה.

גלן 12 במרץ 2013

הוי סביסביץ. אוי אחי דסאי. לאן נקח את הבושה…

תוהה בדרכים 12 במרץ 2013

האמת? מכל המהפכים והכמעט מהפכים (ראה ארסנל בעונה שעברה) שמילאן ספגו בעשור האחרון, זה הכי פחות מביך, מכוון שהם שיחקו מול קבוצה עדיפה בהרבה שהמשחק תלוי לחלוטין בה. איך הם הצליחו להפסיד ללה קורוניה וליברפול (וכמעט יתרון של 4-0 על ארסנל) רק הם יודעים.

ניינר 13 במרץ 2013

יום שמתחיל בהחתמת ענק של הניינרס ומסתיים בתצוגה הסטורית של בארסה הוא יום לא רע בכלל!

יואב בורוביץ' 13 במרץ 2013

בולדין הצטרף לניינרס יום לאחר שהארווין הגיע לסיאטל. בלי קשר, לדעתי הסיהוקס בעונה הבאה קבוצה טובה יותר מסן פראן (שלדעתי תאכזב קצת).

חיימה לאמפרד 13 במרץ 2013

תוהה. לגבי הנבחרת אין שאלה.

לגבי היתר אתה קצת בוחר סטטיסטיקות וקצת ממציא.

קבוצה ספרדית אחת הייתה בגמר הצ'מפיונס בעשר השנים האחרונות. לעומת ארבע אנגליות. שמונה גמרים אנגלים לעומת שלושה. אבל כן שלוש-שלוש בזכיות כי ברצלונה חזקה.

ויונייטד בינתיים לקחה אליפות אחת משלוש בלי רונאלדו. לא 3 מ-4.

תוהה בדרכים 13 במרץ 2013

"זורק מילה" כתב את זה, לא אני.

אבל אם כבר נכנסת לנושא, מי שממציא סטטיסטיקות זה אתה. או יותר מדויק, אתה משתמש בסטטיסטקות לא רלבנטיות לבחינת המצב הנוכחי.

כאילו, מה רלבנטיים ההישגים של הקבוצות האנגליות באלופות בין 2007 לל2009? מה הקשר בין ליברפול, צ'לסי וארסנל ההן לקבוצות הנוכחיות? הרי באותה מידה אפשר להתחיל למדוד משנת 2000 ואז לספרדים יש יתרון.

בארבע העונות האחרונות אנגליה הביאה רק שתי קבוצות לחצי גמר. יש גבול עד כמה למחזר ולהשתמש בהישגים מלפי חמש שנים ויותר.

זורק מילה 13 במרץ 2013

תוהה=טל ?

תוהה בדרכים 13 במרץ 2013

אה?

זה לא השם שלי, אם זו השאלה שלך.

זורק מילה 13 במרץ 2013

כן זו הייתה הכוונה בשאלה שלי

היה כאן בעבר אוהד בארסה בשם טל ולצערי הוא נעלם-עזב-נטש לפני שנה.

כתב רהוט כמוך וכל הודעה שלו,כמו שלך, -זהב

בכל מקרה זו הייתה מחאמה עבורך

משה 13 במרץ 2013

למרות שזה ויכוח שלא ייסגר, כמה משחקים בליגה הספרדית מוגדרים כתחרותיים בהלך העונה ? האם שתי קבוצות הן מדד לחוזק ליגה ? לפי ההגיון שלך ישראל היא נדינה עשירה שקל וטוב לחיות בה.

זורק מילה 13 במרץ 2013

כמה משחקים באנגלית תחרותיים במהלך העונה?ראית כמה נקודות יונייטד עשתה השנה?כמה נקודות בשנה שעברה?

הליגה שאתם סוגדים לה מאוד תחרותית רק משום מה יונייטד בולעת אליפות אחר אליפות כבר שני עשורים.יש לך מושג מתי לאחרונה יונייטד לא סיימה בין שתי הראשונות?מתי ליברפול לקחה אליפות פעם אחרונה?

עם כל הכבוד לצ'לסי ולסיטי שצצו בעונות האחרונות,אין להם שום קשר לליגה האנגלית.כסף מזוהם של אוליגרכים ושיח'יים מבחוץ לממלכה.הם על אותו משקל של פ.ס.ז בצרפת.

זורק מילה 13 במרץ 2013

אני מניח שהתכוונת אלי

אני לא ממציא,טעיתי (קורה אנחנו בני אנוש,לא?)זה לא 3 מ 4 ,אלא בסיום העונה הזו זה יהיה 2 מ 4.

חיימה לאמפרד 13 במרץ 2013

זה יותר רלוונטי להגיד "ספרדיות" כשבמציאות זו רק בארסה?

כמשמדברים על תחרותיות זה לא משנה אם בחמשת המחזורים האחרונים משחקים על האליפות או כבר הלכו לים בחג המולד? (כן, השנה האנגלית גרועה כמו הספרדית בהקשר הזה)

קורא 13 במרץ 2013

אתלטיק בילבאו פירקה את יונייטד לפני שנה במפגש כפול.
אתלטיקו מדריד פירקה את צ'לסי בסופר-קאפ (ולקחה פעמיים ליגה אירופית בשנים האחרונות.

דורפן 13 במרץ 2013

לדבר על ליגות מקומיות בהקשר של ליגת אלופות זה לדבר על חבל בביתו של התלוי. כי ליגת האלופות הרסה את הליגות.

כרגע – בלי כל מיני תכניות גרנדיוזיות לחלוקת משאבים רק פלייאוף יכול להציל בכלל את המוסד הזה של ליגה מקומית.

ולפני שכותבים על "חוסר צדק" – האם זה צודק לנהל ליגה בה קבוצה אחת מקבלת פי עשרים כספי טלוויזיה מאחרות?

זורק מילה 13 במרץ 2013

ניסיון

זורק מילה 13 במרץ 2013

שום ליגה גדולה באירופה לא תחרותית בעליל בשנים האחרונות.במקרה הטוב זה מאבק של שתי קבוצות,במקרה הרע זו קבוצה אחת שמטיילת לה לבד ללא הפרעה.

דורפן 13 במרץ 2013

זורק – ועדיין יש חשיבות לסיבות. דווקא כי הכדורגל הספרדי טוב והיתה בו תחרותיות אי אפשר להסתיר את הסיבה לחוסר התחרותיות שם. ריאל ובארסה שדדו את הקופה באחד הצעדים החזיריים בהיסטוריה של הספורט. כי זה לא שהן הרסו את התחרות – הן הרסו כלכלית את היריבות.

ואחרי שהן נותנות ליריבות פחות מקליפות של בוטנים מתוך הקופה הן מגלגלות עיניים ואומרות "אבל אנחנו משאילות להן שחקנים ומשלמים את שכרם".

זורק מילה 13 במרץ 2013

היריבות חתמו בעצמן על חוזי הטלויזיה האישיים,מישהו הכריח אותן?יכלו לסרב ולא לחתום על החוזים.כרגע זה המצב,הסכמים צריך לכבד.

לא שאני טוען אחרת ממך,יש כאן גזל ברור שאני מקווה שיסתיים עוד שנתיים.

ואגב,אתלטיקו מדריד גם גוזלת מהיריבות,לא כמו בארסה וריאל אבל במידה מספקת והרבה יותר מכל קבוצה אחרת שלא קוראים לה בארסה או ריאל,לא ראיתי שמישהו מציין את זה איפשהו.

דורפן 13 במרץ 2013

אל תצפה שיציינו את אתלטיקו כשהיא לא אחראית למצב. היא במקרה הכי גדולה מכל האחרות.

זורק מילה 13 במרץ 2013

דורפן יש באתר המון בעיות טכניות…

1 – כל שלוש ארבע הודעות שאני כותבה לפחות אחת נמחקת ישר שאני לוחץ אנטר.

2 – אני לא יכול לכתוב בשם המשתמש המקורי שלי,זה כבר היוזר השלישי שלי כאן שאני נאלץ לכתוב בו.

דורפן 13 במרץ 2013

אני לא יודע מה הסיבה. אין אצלי כרגע שום תגובות זבל. אבל ייתכן שזו הסיבה – אם מגיעים שמות שונים מאותה כתובת אי.פי – למרות שאינני יודע.

זורק מילה 13 במרץ 2013

זה מוחק לי הודעות לגיטימיות לחלוטין,ללא קשר לתוכן או מלל ההודעה

בתור gefen בעברית או באנגלית ישר נמחקת ההודעה , אותו דבר עם ליטב רסקי, ועם זורק מילה חלק מההודעות נמחקות אצלך ואצל חצי מהבלוגרים כאן ההודעה ישר נמחקת שאני לוחץ אנטר,שלמעשה אני לא יכול לכתוב אצלם בכלל.

יוני מצויינים 13 במרץ 2013

ריאל ובארסה של האןאףסי ווסט הביאו שתי חלוצים ברמה עולמית
חלמנו כאן בצפון על איזה פעילות אביב מסויימת.
אולי להוציא איזה בחירה סיבוב שני או שלישי על פלין
אולי איזה פס ראשר שיחליף את קלאמונס וייתן עוד אופציה מלבד אירווין שאיכזב בחצי השני של העונה
זו הייתה נחשבת הצלחה
אבל (ואן)פרסי הארווין?
אהבתי את העונה של גולדן טייט בסך הכל.וגם סידני רייס היה יציב. לצד זאק מילר המשתפר של העונה של סיאטל, קשה היה לי להאמין שהסיהוקס, שהיו שמרנים ואנדר אצ'יברים במשך המון שנים, יביאו כוכב אווירי שכזה.
עם כל העונה הבלתי נתפסת של פיטרסון, בחלק הראשון של העונה הארווין היה המצטיין הראשי של מינסוטה. ודובר כאמויפי. וזה עם פונדר הבסדר מינוס כקווטרבאק
בדראפט הנוכחי, בו יש המון סימני שאלה, אין בכלל שאלה.
אחרי שנכשלו עם ברנדון מארשל ווינסנט ג'קסון, זה מהלך שמראה שלשחקנים וסוכנים(ולאס וגאס) יש אמונה במועדון ובמאמן, שאפשר לקחת את הפרוייקט הזה צעד קדימה
עכשיו הגיע הזמן לטפל בהגנה ולוודא שאין שאננות ושהחבר'ה בסקנדרי למדו דבר או שתיים בפלייאוף.
ניינרס- סיהוקס שנה הבאה- מאסט סי טיוי
יאללה בטלו, בטלו את הקיץ

ניינר 13 במרץ 2013

צודק יוני, המאבק ניינרס-סיהוקס הולך להיות אחד הדברים הכי טובים בעונה הבאה.

URLACHER 13 במרץ 2013

לא הבנתי את המשפט " אחרי שנכשלו עם ברנדון מארשל ווינסנט ג'קסון "
אתה יכול לפרט?

יוני מצויינים 13 במרץ 2013

כן, נכשלו להביא אותם לקבוצה בפגרה הקודמת ובזו שלפניה. לפחות כך היה הדיבור בעיתונות המקומית

URLACHER 14 במרץ 2013

וואלה לא ידעתי
תודה

גלן 13 במרץ 2013

בוש בליונס. חשוב בהחלט. נקווה לטוב.

זורק מילה 13 במרץ 2013

שלוש ספרדיות ברבע למול אפס אנגליות

תענוג

גיא 14 במרץ 2013

הפטריוטס ויתרו על ווקר!! ווקר שנה הבאה עם מאנינג בדנבר!

גלן 14 במרץ 2013

וההגנה של טמםה מתחזקת עם גולדסון. לצערי.

גלן 15 במרץ 2013

כתבתי פה לפני יומיים- שערורייה . אפס הבנה בפיזיולוגיה ופסיכולוגיה. חובה היה לבטל הכל. פשע בממלכת זילות חיי אדם.

יוסי מזרחי 15 במרץ 2013

גלן,
כאשר ההצגה הופכת לעיקר זה מה שקורה.
אתה מחפש שכל, במקום שהוא המצרך הכי לא בשימוש.
לפעמים אני שואל את עצמי, האם עין תחת עין הוא באמת ענין קיצוני או שהוא יכול לעזור במקומות שחיי אדם פחותים מ"קידמה".

יליד ארגנטינה 1998 19 במרץ 2013

http://www.triviasport.co.il/Default.aspx?t=1

הליגה הישראלית לטריוויה ספורט מומלץ לכל אוהד ספורט!!

אני מחפש מומחים כמוכם לעלות את רמת הליגה!, גם תהנו וגם זה יעזור לנו! אני אשמח אם תירשמו

Comments closed