ווסט-האם. קגאווה לבלון ד'אור?

משחק שקיים!

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

בניגוד למה שאמר השדר בסיום – יונייטד כן יכולה לזכות באליפות בסוף השבוע. כי יש סיכוי מצויין שסיטי תפסיד בטוטנהאם יום קודם. אליפות ביום שני אני לא חושב שקרתה ליונייטד. אבל אם זה לא יקרה יש מצב מעניין – שיונייטד תזכה באליפויות באיצטדיון האמירויות – 11 שנים אחרים שארסנל עשתה דבר דומה באולד טראפורד ולפני שארסנל לקחה משהו במגרש הזה.

המקום בו השדר של ESPN צדק היה שיש צדק פואטי בכך שבלקבורן בסכנת ירידת ליגה נוספת, וסם אלרדייס, אותו פיטרה כשהייתה במקום ה-13 העלה את ווסט-האם, משאיר אותה יפה, וגם הסגנון, אגרסיבי והתקפי, ממחיש התאוששות מאותה עונת ירידה איומה שחוותה הקבוצה.

אני לעולם לא אשכח את הנימוק לפיטוריו מבלקבורן. לבעלי הקבוצה – שיש להם סופרמרקטים בהודו או משהו כזה – היה יועץ שאמר להם שחומר השחקנים צריך להספיק בכדי לסיים בין ארבעת הראשונות.

למרות שהמשחק קיים את ההבטחה להיות מעניין, והיה  ומלא הזדמנויות – יונייטד השוותה בצדק מבחינת המשחק אבל בטעות שיפוט – הוא קצת אכזב אותי כי ההרכב היה כמעט הכי חזק שיש ליונייטד להציע.

ומה שקורה עם ווין רוני זה עשן! הדימוי עשן משמש גם בביטוי "מסך עשן" וגם בביטוי "אין עשן בלי אש". בהמשך השנה נמסור למה הכוונה.

וגם הצעה פייסבוקית שלי: בלון ד'אור לשינג'י קגאווה. הוא הצליח לבשל לואלנסיה שער!

וזה נכתב לפני המשחק:

hhh

לא עושה רושם שפרגוסון משתמש במשחקים האחרונים כדי לבצע ניסויים לקראת העונה הבאה. ואני משער שיכולים להיות המון סיבות להכללה של שחקנים. למשל דווקא הרצון למכור מישהו, וכמו שאומרים "לשים אותו בחלון הראווה".

ווסט האם היא מסורתית לא משחק חוץ קל ליונייטד שהפסידה שם כמה פעמים בשנים האחרונות. הייתי באחד ההפסדים הללו בעונת האליפות של 2007-2008. רונאלדו הבקיע מוקדם אבל ווסט-האם ניצחה 1-2 – שהיה ניצחון ליגה שלישי ברציפות על יונייטד.

לא אשכח תמונה לונדונית קלאסית בסיום. השכונה הייתה באבל כי יום קודם נרצחה בנאזיר בוטו, ראש ממשלת פקיסטן לשעבר. בחנות אחת של פקיסטנים הייתה תמונה גדולה של המנהיגה הנרצחת בחלון הראווה ובעל החנות עומד מוטרד מחוץ לחנותו. החנות הסמוכה הייתה חנות הימורים ומחוץ לה תור גדול של קוקנים שבאו לאסוף את כספי הזכיות שלהם והם שרים  CAN WE PLAY YOU EVERY WEEK

 הייתי שם במשחק מרגש עוד יותר – המשחק הראשון של יונייטד אחרי מותו של ג'ורג' בסט ב-2005. כשטרוור ברוקינג ובובי צ'רלטון עלו למגרש והקהל כיבד את בסט בתשואות של דקה. רוני היה מעולה אותו יום ואפילו הייתה תחושה שהוא יהיה זה שייכנס בנעלי המנוח. אבל בסופו של דבר זה היה יותר ייעודו של רונאלדו.

עם הפסד, אגב, ווסט האם יכולה להסתבך קלות. כתבתי היום בעיתון על הסיומת לעונה הנוכחית שהיא קריטית במיוחד – בגלל עליה עצומה בכספי זכויות השידור בשנה הקרובה.

*

הנה קונצרט גדול שיונייטד נתנה פעם מול ווסט-האם:

השער השלישי של – הראשון של ואן ניסטלרוי – הוא נגרות במובנה הטוב. טכני, אמני (לא אמנותי) ובעיקר פונקציונלי לחלוטין.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

הום סוויפ הום - אלון רייכמן
חצבים פורחים ומה עם רקפות?

27 Comments

סימנטוב 17 באפריל 2013

חשבתי היום הרבה על סקולס, כנראה שלא נראה אותו על המגרש וזה כל כך עצוב. הדרך בה הוא נעלם מהעין ומהתודעה בחודשים אחרונים כואבת.

בן אדום 17 באפריל 2013

מזל שיש אותך להודיע על משחקים של יונטד.. כלל לא ידעתי שיש היום משחק.. תודה!

גיל 17 באפריל 2013

זו בעייה כשהפוסטים על המשחק מעניינים הרבה יותר מהמשחק עצמו.

גיל 17 באפריל 2013

אגב, מה שהזכרת בטור שלך בעיתון, עומדים להתרחש שינויים דרמטיים במפת תקשורת הספורט בארה"ב. פוקס מעלים ערוץ ספורט משלהם שיתחרה בESPN והכדורגל האנגלי יעבור לערוצים מרכזיים יותר בכבלים (מה שנקרא basic cable שמגיע עם חבילה בסיסית) ולא ערוצים ייעודיים שדורשים תוספת תשלום.

אופיר 17 באפריל 2013

וואו! כל הכבוד לפטישים!

אריאל גרייזס 17 באפריל 2013

הלוואי עליי להיות כזה נגר

red sox 17 באפריל 2013

רונן – משהו שלא התייחסת אליו: הפרמייר ליג הודיעה על הגדלה משמעותית של הסכומים שישולמו ליורדות לצ'מפיונשיפ החל מסיום העונה הנוכחית. זה יכול לגרום כמה תופעות מעניינות בקבוצות שנעות על התפר שבין הליגות.

דורפן 17 באפריל 2013

היסטורית אני לא רואה שהכספים שהולכים ליורדות מסייעים להם במיוחד. קשה למשוך שחקנים לצ'מפיונשיפ והכספים הולכים בעיקר לכיסוי התחייבויות על חוזים שנחתמו עם שחקנים כשהיו בפרמייר ליג ולמנוע פשיטות רגל בגלל ירידה. זה מהלך של הפרמייר ליג שחשוב בכדי לעודד קבוצות להיות אמביציוזיות כשהן בפרמייר ליג – יותר מאשר לסייע להן כשהן יורדות.

תומר ש 17 באפריל 2013

לא נמאס לפרגוסון כבר מהשטויות במרכז? מספיק עם כבר עם הציוותים ההזויים האלה במרכז לקאריק. רוני לא קשר, ג'ונס לא קשר, גיגס לא יכול בגילו להחזיק את המרכז. יש רק ציוות הגיוני אחד שהוא קאריק-קלברלי וגם ממנו פרגוסון מתעלם מסיבה שאינה מובנת לי. חייב להגיע קשר דומיננטי למרכז במקום כל הדיבורים על פלקאו.

חשוב לי לציין את זה היום, דווקא כשהוא כובש, שאני מעדיף את נאני, גם ביום שחור שלו, על פני ולנסיה. לשחרר את נאני ולהשאיר את ולנסיה בקבוצה זה מהלך שאני לא מבין.

משחק נוראי של הקבוצה, שכבר נמצאת בראש בתהלוכת הניצחון במנצ'סטר. פרגוסון צריך לעשות משהו כי המשחקים הגרועים האחרונים הם נטו על הראש שלו וחבל לסיים כך את העונה.

יוסי מזרחי 17 באפריל 2013

מה חושב סיר אלכס על גיגס? הוא באמת חושב שגיגס יכול לשנות מגמה במשחק מול קבוצה אגרסיבית? גיגס להזכירו, כבר בן 40.
חבל על נסיון לסחוט עוד 10 – 15 הופעות חלקיות שיסימו את הקרירה שלו עם טעם חמצמץ.
כאילו בלי קשר למה שהיה היום, אני מתחיל להבין את פוגבה שעזב ליובנטוס מפני שהבין שהוא יראה מגרש על פי איזה שהוא הגיון נסתר ולא לפי היכולת שלו. אפילו שתהיה טובה.
רוני נראה כבוי וכנראה יש בעיה ברקע ולא בהכרח עזיבה בסוף העונה. הוא איבד בפינת הרחבה לפני הגול השני את מי שהבקיע, ונראה היה אז חסר אנרגיה.
החילוף שלו היה נכון בדיוק כמו שהוצאת קאגווה היתה תמוהה אם לא מדובר שם בפציעה. עייפות זו לא סיבה, בטח לא בהופעה כמו שהיתה לו היום,ולקראת הסיום.
וולנסיה? הופעה טובה מאוד יחסית למה שנתן העונה, כמעט בלי טעויות ועם הרבה מאמץ. צריך להגיד גם את זה.
אח,יהיה טוב.בסוף.

סערון 17 באפריל 2013

את קאגוואה לא שמים בצד ,זה לא המקום שלו
הוא צריך לשחק מתחת ל 2 חלוצים
הגיע הזמן להביא עושה משחק או לתת לקאגוואה לשחק שם

הגיע הזמן לשבור את הרגליים של נאני ועל הדרך לזרוק את הפח אשפה גיגס שאף פעם לא היה שחקן מדהים

הגיע הזמן להחזיר את הג'ינג'י סקולס כי הוא השחקן הכי טוב של יונייטד השנה האחרונה (מה שהוא שיחק)

הגיע הזמן להביא את מרטינס לאמן ושפרגי יהיה מעליו
כי פרגי שיכור

הגיע הזמן להביא מגן ימני שלא היה לנו מאז דניס ארווין

הגיע הזמן להביא שחקנים שכן יבואו לקבל כדור

הגיע הזמן לקדש את ואן פרסי כי אין עוד מלבדו

הגיע הזמן ……שלי ללכת לישון
יש 2 דברים שמורידים לך מה שאלכוהול טוב עושה לך:
משטרה וכשיונייטד מקבלים גול….

יאלה הלכתי לישון
נתפלל כולנו למען ישברו רגליו של נאני שלקח לנו את גביע אלופות ואת הגביע האנגלי

ישתבח שמו לעד….בראיין רובסון,כוכב עליון.

טל המנצ'סטרי 17 באפריל 2013

אין אש ואין עשן בנוגע לרוני, אומנם הסאן וכל השאר יעשו מטעמים מהחילוף הראשון שלנו היום אבל רוני ולמרות שהיה בסדר גמור, צריך להיות טוב הרבה הרבה יותר ולכן לטעמי זה סוג חילוף מדרבן ולא איזה משהו מעבר.
אם רוצים משהו מעבר ואולי כזה שמספר את העתיד לבוא, אנדרסון כבר לא נספר ע"י פרגוסון וג'ונס, ב 2 המשחקים האחרונים, פעם בלם ופעם מגן פותח בהרכב במרכז הקישור ואנדרסון בכלל לא באופק.
כנ"ל לגבי נאני, קאגווה לא קיצוני וגיגס נכנס לעמדה הזו כמחליף, בצד השני ולנסיה מקבל גב ללא הפסקה ולמרות שמציג יכולת רעב ביותר העונה, פרגי מאמין בו ויקבל את הפירות בחזרה בעונה הבאה,
נאני, אני לא חושב שהוא יהיה שם וכשבקיץ מגיע גם זאהה הסופר כשרוני מקריסטל פאלאס.
ורוני? הוא ימשיך לרדת כמו גבר ולקבל את החילוף עם לחיצת יד ואפילו שחושב שהיה צריך להישאר על המגרש (גם אני חשבתי ככה) וזהו.

תוצאה טובה, תוצאה הוגנת וקרדיט לווסטהאם על משחק טובו ובכלל משחק תוסס, מהנה וכוחני כמו שרק הליגה האנגלית יכולה לנפק.
4 נקודות ב 2 משחקי חוץ במגרשים לא קלים וב 4 ימים, קצב משביע רצון לאחר ההפסד בדרבי.
יום שני אסטון וילה באולד טראפורד וזה אמור להיות נוח יותר לקראת אליפות מספר 20.

איתמר 18 באפריל 2013

חילוף מדרבן? מי סיפר לך שיש דבר כזה, דני נוימן? ג׳וני? את מי זה אמור לדרבן? בטח לא את רוני שההקמה שלו בפתיחת המחצית השנייה לואן פרסי שהוריד עם הראש לג׳ונס הראתה שוב שהוא השחקן הכי מוכשר שיש לנו. ולגבי ולנסיה, לחשוב שבגלל שפרגוסון נותן בו אמון ברמות לא הגיוניות אז בעונה הבאה הוא יחזיר ובגדול זה מגוחך. זה כמו במלכוד 22 כשאומרים ליוסאריאן שמכסת הטיסות שצריך לעשות זה 60 ואז מעלים ל-65 ואז ל-70 ו…אתה מבין את המסר נשים אותו באגף ימין, תן לו את מספר 7 ועדיין הוא לא יהפוך לבקהאם. וגם האופטימיות שיש לך לגבי זהאה לא ברורה לי, אבל העיקר שנאני ילך. כאילו שבגללו עפנו מליגת האלופות, כאילו שהוא לא עשה משהו שחמישה שחקנים עושים כל משחק רק שהוא נפל על שופט מאנייק. הוא עדיין מוכשר הרבה יותר מולנסיה וקאגוואה. וג׳ונס? נו טוב, אני מניח שאפשר לשחק איתו כקשר מול קבוצה כמו ריאל שיש בכל כלים התקפיים לא רעים. אבל מול ווסטהאם? זו, לדעתי או פחדנות של פרגוסון או שיקול דעת מוטעה. צודק תומר ש בכך שצריך להפסיק עם המשחקים האלה בקישור. צריך שני קשרים באמצע, שני קיצונים ושני חלוצים. אנחנו לא בארסה ואנחנו נראים מגוחכים כשאנחנו מנסים להידמות להם.

יוסי מזרחי 18 באפריל 2013

איתמר.
קראתי גם את ההבהרה שלך וזו היתה במקום ,ויפה שעשית כך.
בוא נראה מה אמר טל.
.
אנדרסון מחוץ למשחק וגם נאני. אני חושב שזה ברור מאוד מפני שנאני,אחד המוכשרים ששיחקו אצלנו, לא יכול להשתנות ומה שיש בו עכשיו זה מה שהוא יתן אצלנו אם ימשיך, וזה לא מספיק ולא בטוח שהדרישות שלו מוצדקות.
אנדרסון-ברור שאין לו מקום וחבל שלא שוחרר לפני שנה או יותר.
.
וולנסיה.
אני לא חושב שהוא ברמה של יונייטד, אבל אני מעריך את הספורטאי שבו ואולי תהיה לו שנה טובה יותר בהמשך, בכל מקרה אתמול וגם במשחק הקודם הוא הפתיע לטובה,כך שאולי סיר אלכס מבין(שוב ושוב) משהו שאני לא רואה.טל מאמין בכך? הלואי ויצדק.
.
גונס.
שחקן ציר מרכזי בעתיד הקרוב, והוא מקבל דקות ומחזיר תפוקה, והוורסטיליות שלו היא בונוס עצום.
עכשיו, כשאין לנו קשר אחורי יעודי, מין רוי קין כזה, אז מצוותים אותו בעמדה הזו.אני לא חושב, שיש כאן תכנון לעתיד.
.
רוני.
יחיד מסוגו, שנותן עונה לא טובה במונחי רוני, ובהנחה שאין עימות סמוי, זה יעבור ויהיה בסדר.
.
בסך הכל תיקו לא רע,מול שוער שלקח לבד ארבעה שערים בטוחים, וחזרה כפולה מפיגור, וזה חלק מהמשחק.
יש ירידה מסויימת אחרי ריאל והשופט הטורקי,אבל לפי הבדיקה האחרונה שעשיתי, מותר להעזר בפער נקודות שאספנו בזכות, גם כשקצת לוחץ.
ויש סיכוי לא קטן, שביום שני בחצות, נדבר כולנו אחרת אבל בואו לא נפתח פה לשטן.
ועל ההכנות למירוץ הבא לעבר ה-21 נדבר בפעם אחרת.

fred the red 18 באפריל 2013

כ"כ הרבה שחקנים אפרפרים ו/או זקנים. למרות הגול ואן פרסי לא פוגע כבר חודש וחצי וההפסד לריאל בצ'מפיונס הוציא את כל האויר מהמפרשים.
אז מי נשאר? וויין רוני הגדול הענק העצום שתמיד ייתן את טיפת הזיעה האחרונה, שירוץ הכי הרבה, ישתדל הכי חזק, יהיה בכל נקודה במגרש וכל זה בשביל מה? בשביל לראות את עצמו מוחלף פעם אחר פעם, לא יקבל קרדיט במשחקים החשובים ויאלץ לשמוע כל שני וחמישי שמביאים עוד שחקן על המשבצת שלו. כריסטיאנו רונאלדו רצה לעזוב ונמכר בסכום שכמעט היה שווה את זה. רוני לא רוצה לעזוב ויימכר בסכום זעום של 25 מיליון ליש"ט לפ.ס.ז'… פאק, אנדי קארול שיחק היום על אותו דשא והוא במקום השישי בהעברות היקרות בהיסטוריה. לאן הגענו??
אחת האליפויות העצובות והמתסכלות ביותר שנתקלתי בהן בכל שנותיי כאוהד יונייטד.

יואב 18 באפריל 2013

כמה מירמור.
האחד מזלזל במשתמש שחי את יונייטד ברמה שהוא רק יכול לחלום והשני כבר מכר את רוני כי הוא קרא באיזשהוא צהובון שפלקאו מגיע(מוזר שאת התגובה המגחכת של פרגי הוא לא הזכיר).
וזה רק חלק מהשטויות…
כי פרגי לא שבר את הבנק בשביל רוני ובלע את גאוותו לנוכח הרצון הפומבי שלו לעזוב.
כי כאילו יש דבר כזה אליפות עצובה ומדכאת(אלא אם מעורבת טרגדיה בעניין).

איתמר 18 באפריל 2013

אם התכוונת אלי בקטע של הזלזול אז אני מצטער. לא התכוונתי לזלזל. אני בטוח שטל המנצ׳סטרי אוהב את יונייטד לא פחות מכל אחד אחר פה. אני רק לא מקבל את התפיסה לפיה בשנה הבאה יהיה טוב יותר כי יבוא איזה קיצוני שמאלי מהליגה השנייה או כי ולנסיה פתאום יהיה מעולה. ואני בטח לא מקבל את זה שזה בסדר להחליף את רוני אם הוא לא הבקיע צמד ובישל שלושה. רוני הוא עדיין השחקן הכי טוב בקבוצה (בהרבה) והוא צריך לשחק. אני מעריך את האופטימיות של טל, אבל לדעתי בשנה הבאה יהיה טוב יותר רק אם, כמו שכתבו פה הרבה לפני, יבוא חיזוק יצירתי לקישור. וגם פלקאו לא יזיק.

טל המנצ'סטרי 18 באפריל 2013

איתמר

אם זו היתה העונה הראשונה של ולנסיה וזו היתה היכולת שהוא מציג אז הייתי מבין אבל בדיוק בשלב הזה של העונה שעברה אותו ולנסיה היה השחקן הכי טוב של יונייטד וגם קודם לכן קיבלנו ממנו תפוקה
ומשם נובע הביטחון שלי כי שחקנים טובים או כאלה שהביאו דברים טובים לא הופכים בין לילה ללא טובים, לא שווים.
יש סיבה שפרגוסון ולעומת אחרים (נאני, אנדרסון)ממשיך לתת לולנסיה הזדמנות משחק אחר משחק אחר משחק ודווקא בתקופה רעה במיוחד שלו וגם על חשבונו של נאני, הוא מאמין בו, אני זוכר את קאריק במשך שנתיים בירידה ואפילו חדה וגם הוא המשיך לקבל את המושכות והנה העונה קיבלנו את קאריק בעונה הטובה ביותר שלו בקריירה.
הכי קל זה לזרוק שחקנים או לוותר עליהם, קשה יותר לזכור שאותם אלה שכרגע נמצאים בתחתית עד לא מזמן היו אלה שניפקו לנו הצלחה.
ולנסיה עד לעונה הזו היה שחקן יציב, נאני הרבה יותר כשרוני מולנסיה, אין על זה עוררין אבל נאני תמיד התנדנד מקיצוניות אחת לשנייה, או הכי טוב או לא טוב בכלל ואפילו הורס ובלי שום דבר באמצע. אני מעדיף את מי שיכול להיות יציב יותר, כנראה שגם פרגוסון.

אין קשר בין קיצוני מהליגה השנייה לעניין ולנסיה, אתה עושה סלט
ואפרופו השחקן הזה מהליגה השנייה,
אני לא יודע אם ראית את זאהה במדי קריסטל פאלאס או נבחרת אנגליה הצעירה, אם לא אז תהיה לך הזדמנות בקיץ הקרוב ופה מקרוב, בישראל,
יש לי הרגשה שלאחר מכן תדבר אחרת לגביו.

דני נוימן לא סיפר לי על חילוף מדרבן (ומי זה ג'וני?) ואם תנסה לחשוב קצת טיפה מעבר ופחות להתלהם אז מי יודע, אולי גם אתה תוכל לדבר על כדורגל ולא באופן שטחי.
לרוני יש 2 ברירות, או לשחק הרבה יותר טוב או להוריד את הראש כנעלב ואז ימשיך להיות מוחלף ראשון או כבר לא יהיה הכי באנקר בהרכב ולא משנה מיהו.
רוני צריך לעבוד הרבה יותר קשה ולתת תוצרת טובה הרבה יותר. היה צריך לעשות זאת אתמול, היה צריך לעשות זאת במשך העונה וזו לא עונת שיא שלו, רחוק מזה (למרות שעדיין המספרים, שערים ובישולים הם נהדרים)
יש שחקנים שצריכים לקבל עוד ועוד דקות משחק בכדי לקבל את הביטחון הזה (ולנסיה) ויש כאלה שצריכים לקבל "בעיטה בתחת" בכדי לצאת מהקונכיה.
כנראה שפרגוסון החליט שרוני מספיק חזק באופי שלו או ככה אפשר להוציא ממנו את העוקץ ולדרבן אותו בכדי שיעשה את הסוויץ' המיוחל,
אין בזה רע, אני סומך עליו שהוא מכיר ממה רוני עשוי, גם מבפנים
וזה תלוי ברוני מה תהיה התגובה, לשבור את הכלים או פשוט לשחק טוב יותר.

אריק 18 באפריל 2013

לגבי ולנסיה, מסכים עם כל מילה. הוא היה מאוד יעיל וגם שלא הולך הוא ממשיך לעבוד קשה ולא מתנהג כמו פרימדונה.
לגבי רוני – אני כן חושב שיש רצון להוריד לו קצת את הראש וכו יש עשן, אבל לדעתי מדובר על המו"מ על החוזה החדש, רוני צריך להסכים להורדה בשכר ולכן לא יכול להרגיש שיונייטד תלויה בו. מקווה שיחתום.

אמיר המקורי 18 באפריל 2013

רונן – אתה נשמע זחוח ושאנן והאמת שיש קורולצייה גם היונייטד נראית כך,אני יכול לומר דיי בביטחון שאם היו עוד עשרה מחזורים לסיום הם שוב שומטים את האליפות!
גם כעת זה עוד יירד לארבע חמש הפרש כי לסיטי סידרת משחקים קלילה חוץ מהמשחק מול הספרס שגם אותו הם יכולים לעבור.
ליונייטד עדיין יש את ארסנל וצ'לסי ואפילו משחק הסיום הוא מוקש.
אף אחד לא יודע מה מתכנן הסר למרות מסכי העשן שהוא מפזר אבל מה שהוא עושה לרוני זה כבר דיי מביש.
אם הוא לא משחק טוב זו באשמתו הישירה של הסר שעדיין לא החליט מה תפקידו במגרש,כשרוני קשר זו אשמתו הישירה של הסר שנכשל בייצוב חוליית הקישור כבר כמה עונות!
כרגיל גם אתמול החילופים הגיעו מאוחר בעיקר בתוספת החלוץ.

דורפן 18 באפריל 2013

אמיר – לפחות תודה שיש שיפור. המשבר עבר מהמחזורים 30-38 למחזור ה-39 עד 48

אמנון 18 באפריל 2013

אם היו עוד 10 מחזורים זאת הייתה ליגה שונה לגמריי. לשחק בנדמה לי זה ממש כיף, אבל חסר כל תכלית אמיתית.

ניינר 18 באפריל 2013

מי שבונה על ספרס שיעשו עבורו את העבודה שם את כספו על קרן הצבי

אריק 18 באפריל 2013

סיטי מנצחים בראשון. אם יונייטד לא ינצחו בשני זה מסתבך. רוני בשבילי הוא יונייטד יותר מכל האחרים שמתחת לגיל 35. אם הוא משוחרר יונייטד תסבול. כמו עם בקהאם.

ליבר 18 באפריל 2013

דבר ראשון אין כזה דבר אליפות רעה.
נתנו כמה משחקים טובים מאוד והיה כיף לראות את הקבוצה חוזרת מפיגור ומתגברת על קשיים. נכון שסיימנו עם הלשון בחוץ אחרי ההדחה מליגת האלופות אבל לא נורא.
דבר שני – מה קורה עם קלברלי?! לא שיחק כבר המון זמן.
אני חושב שחייבים להריץ אותו כמה שיותר. קגוואה במשחק מצויין יוצא דווקא אחרי שסידר שיוויון?!
אם הסיר צודק ושנה הבאה קגווא. ישתפר וגם דה חאה ימשיך בגרף השיפור מצבנו לא רע בכלל.

צור שפי 18 באפריל 2013

דוד ד'אור לבלון ד'אור (משעמם לי)

אריק 19 באפריל 2013

נתונים פיננסים שגורמים לבן אדם הממוצע לחשוב שוב על כדורגל:
http://www.guardian.co.uk/news/datablog/2013/apr/18/premier-league-club-accounts-debt

Comments closed