לנגד עיננו

הנה מישהו שהופך לכוכב כי הוא מככב

In כללי

curry

כבר שנים משווקים לנו. כוכב בימינו הוא לא פחות מהכל כוכב שיווקי. ועולם השווק – אתם יודעים – מספר לכם שהאוטו יכול לטפס אל הרכס במדבר באוסטרליה. או שמאן דהו מזכיר את האיש משיקגו. בלופים ארוזים יפה עם לא מעט חן.

ולכן זה יפה לראות פתאום מישהו גדל לנגד עיננו. כלומר לא משהו שמישהו החליט. לא מישהו שסומן. אלא סתם מישהו שהגיע לתחרות והוא קצת יותר. מישהו שאתה יודע שהוא  has game. אבל פתאום הוא גם has balls. ומגיע מפינה שלא כך כך חיכית למשהו שבא משם.

והיו כאלו – מילר, אייזאה תומאס המוקדם – שגם בהפסד אמרת – וואו!

נ.ב. ג'ינובילי. מה לו אכפת?

70 Comments

ido 7 במאי 2013

Where is the picture of nate Robinson?

אלעד 7 במאי 2013

לא מסכים. דווקא רובינסון בהתחלת הקריירה שווק כאחד שכולו זיקוקים וקפצונים. עכשיו הוא נולד מחדש כשחקן פלייאוף מועיל, וזה יפה לראות. אבל איפה הוא ואיפה קארי

נינו 7 במאי 2013

+1

יואב בורוביץ' 7 במאי 2013

מעניין שבסטף קארי לא האמינו בסיום התיכון למרות שאביו היה שחקן NBA טוב (וידית מטורפת) ולכן נאלץ לשחק בדייוידסון הזניחה (אריק מנקין הוא בוגר). מה שקארי עשה בדייוידסון זה היסטורי, ועדיין רבים מאוד (ואני ביניהם) לא האמינו שהוא יוכל להיות כוכב ואולי אף כוכב על ב-NBA. ובינתיים הוא עושה זה, נגד כל האמונה המוקדמת. אדיר.

c web 7 במאי 2013

מאוד אהבתי את הנ.ב
ועדיין אני חושב שקארי הוא לא הדוגמה המושלמת
למרות שאנשים רבים נסחפו והפכו את דל קארי בשבועות האחרונים לאחד מהשחקנים הגדולים של שנות ה – 90, עדיין אי אפשר להגיד שלא סימנו את סטפן קארי. עוד מהדרך שבה הוא סחב את דיווידסון בטורניר המכללות סימנו אותו. זה שהוא לא התעלה ליד מונטה אליס זו כבר בעיה אחרת.

אם הווריורס בהנהגתו מעיפים את הספרס יש על מה לדבר. עד אז? עוד שחקן שמציג יכולת גבוהה למשך עונה אחת.

גל דגון 7 במאי 2013

להגיד על קארי שהוא מציג יכולת גבוהה במהלך עונה אחת זה שקר נאלח. הבחור היה במירוץ לרוקי השנה, יחד עם אוונס וג'נינגס (איפה הם ואיפה הוא) והיום הוא כנראה השחקן הטוב ביותר במחזור הדראפט שלו, וכן, זה כולל את גריפין.

c web 7 במאי 2013

שקר נאלח? וואו
סטפן קארי הוביל השנה את גולדן סטייט כמעט לבד למיקום טוב בפלייאוף והעיף כמעט לבד את דנבר שרבים ראו אותה כמועמדת להגיע לפחות לגמר המערב אם לא ה NBA.
הוא קולע השנה לפחות 4 נקודות יותר בממוצע ומחלק אסיסט אחד יותר מאשר שלוש השנים הקודמות שלו בקבוצה.
אז כן. ביחס לשלוש שנים הראשונות שלו זו יכולת גבוהה.
מה גם שהוא עשה שינוי משחקן שדואג לסטטיסטיקה שלו לשחקן שדואג לקבוצה שלו.
האם זה ישרוד יותר מעונה אחת? לא יודע.

הנקודה שלי הייתה שדווקא רבים חזו לו עתיד מבטיח והוא פחות או יותר עמד במה שחשבו שהוא יהיה בשנים הראשונות שלו.
השנה נראה כאילו הוא עשה צעד אחד קדימה אבל קשה לשפוט על חשבון שנה אחת
אתה לא חייב להגיב בדרמטיות יתר

אלעד 7 במאי 2013

אני דווקא מסכים עם מה ש-CWEB אומר. כבר ראינו בעבר שחקנים עושים את הפריצה כביכול הזו, ובהמשך הקריירה לא מצליחים לעמוד ברף שהם הציבו. לפעמים בגלל פציעות.
שם שעולה לראש זה מייק ביבי, שהיה לו פלייאוף מדהים בווינריות שלו עם הקינגס, בלי המשכיות. גם טיישון פרינס, שהשנה חוזר עם ממפיס, היה אמור להיות יותר ממה שנהיה ממנו. יש בטוח עוד שיהיו דוגמאות טובות

יואב בורוביץ' 7 במאי 2013

אלעד, פציעות זה תירוץ שנוח להשתמש בו אבל שחקנים באמת גדולים לרוב לא נותנים לפציעות להשפיע על הקריירה שלהם. ודאי במקרה של ביבי ופרינס לא פציעות גרמו להם ללכת לאחור. פשוט הם היו שחקנים טובים, לפרקים מצוינים, אבל בסופו של דבר לא מספיק טובים כדי להיות כוכבים עקביים. כך זה עם רוב השחקנים הטובים. גם הטובים ביותר מצליחים להישאר עקביים ולכן הם שחקני היכל תהילה.

יואב בורוביץ' 7 במאי 2013

(רק) הטובים ביותר

אלעד 7 במאי 2013

כן, וזה מחזק את הטענה. אני אשמח מאוד לראות את קארי ממשיך במסלול שהוא תפס בפלייאוף הזה. אני מקווה שהוא לא יפול למסלול של מייק ביבי.

אלעד 7 במאי 2013

אגב, אני חושב שגרנט היל לא יסכים עם מה שאתה אומר. לפעמים פציעה גומרת שחקן ואין מה לעשות. האמירה שלך היא כוללנית מדי

יואב בורוביץ' 7 במאי 2013

עם גרנט היל היו בעיות של פרפורמנס בפלייאוף עוד לפני הפציעה שלו. לדעתי הוא היה קצת אוברייטד מהרגע הראשון (שחקן מצוין, אבל בטח לא "יורש" של ג'ורדן, כפי שסומן).

יואב בורוביץ' 7 במאי 2013

צריך גם לבחון מי בדיוק נפצע. האם זה מקרי שרוג'ר פדרר לא נפצע באופן רציני בכל הקריירה? כמובן שלא. זה בגלל שהוא כל כך מוכשר שהוא לא צריך להעמיס על הגוף שלו יותר מדי. רפא נדאל, למשל, פחות מוכשר מפדרר ולכן למרות העוצמה הפיזית שלו (שחלקה נובע מאימוני יתר על כוח) נפצע יותר- גם בגלל אותם אימונים. אבל רפא נדאל הוא כן גדול עולם כי למרות הפציעות הרבות הוא עדיין זוכה בהמון תארי גרנד סלאם. הוא לא גרנט היל (לשם העניין). גם מייקל ג'ורדן נפצע באופן דרמטי בתחילת הקריירה והיה מושבת כמעט עונה שלמה. אבל הוא ג'ורדן אז הוא גרם לפציעה הזו להישכח. בטוח גם לפלה היו פציעות אבל הוא פלה, אז הוא השכיח אותן.
שורה תחתונה: גדולי עולם נפצעים הרבה הרבה פחות. וגם אם הם נפצעים הם מצליחים לחזור ליכולת שיא (כמו רונאלדו הברזילאי למשל). שחקנים שהיכולת שלהם נפגעת דרמטית בגלל פציעות הם שחקנים שמלכתחילה פחות טובים (לעתים, גם מבחינה פיזית).

אריאל ש. 7 במאי 2013

יואב, שם אחד שמפריך תאוריה שלמה (ואני בטוח שיש עוד):
מרקו ואן באסטן.

יואב בורוביץ' 7 במאי 2013

אריאל- ואן באסטן אינו מפריך את התיאוריה כי היו לו הישגי ענק עד שנפצע ונאלץ לפרוש (בערך בגיל 28). אלו הישגי ענק היו לגרנט היל ב-NBA? ובמלים אחרות: ואן באסטן בכדורגל הרבה יותר חשוב וגדול מגרנט היל בכדורסל, למרות שלשניהם היו פציעות קשות.

גיל 7 במאי 2013

יואב, גרנט היל היה שחקן אדיר שהפציעות גמרו. מה לעשות שהוא שיחק בקבוצות גרועות מאוד? כל משחק הוא היה פוטנציאל לטריפל דאבל. לדעתי אגב, דריק רוז לומד מפציעות שלו ושל אחרים מאז ולא מנסה לחזור מוקדם מדי. נראה שחזרה מוקדמת מפציעות כמו עם פני הרדוואי וארינאס גמרה להם את הקריירה.

אלעד 7 במאי 2013

אגב פציעות וחזרה מפציעות, שמתם לב כמה נאש החסיר השנה, השנה הראשונה שלו מזה שנים בלי הצוות הרפואי של פיניקס? משהו קורה שם באריזונה… אני אומר שחייבים להקים בפיניקס את קבוצת הפצועים כרונית: אודן, רוי, ביינום, אולי גם לאב ורוז אם הם לא מבריאים. זאת קבוצה לאליפות.

אריאל ש. 8 במאי 2013

יואב, הוא מפריך את התאוריה שגדולי עולם לא נפצעים או נפצעים וחוזרים לעצמם. אני יודע שקשה לקבל את התפקיד האכזרי שהמזל ממלא פה אבל אין ברירה. אפשר לציין גם את אלג'ין ביילור, את ביל וולטון ואת מתיאס זאמר בתור שחקנים עצומים בדורם שמעולם לא חזרו לעצמם אחרי פציעות משמעותיות.

גל דגון 7 במאי 2013

היכולת של קארי טובה במהלך כל הקריירה שלו. נכון שזו העונה הטובה ביותר שלו, אבל הניסיון שלך לטעון שמדובר בהבלחה חד פעמית נכון לרגע זה זו גניבת דעת. והטענה שעד העונה הוא רק דאג לסטטיסטיקה שלו גם כן מופרכת. הייתי רוצה לראות אותך מנסה להציג ראיות שיתמכו בטיעון הזה, שעל פניו נראה חסר משמעות.

c web 7 במאי 2013

מי כתב שזו הבלחה חד פעמית? מה גניבת דעת פה?
אם אתה מחפש סתם להתנגח אז אני לא האיש המתאים חבוב
אני כתבתי בהקשר למה שדורפן כתב שעוד מלפני המכללה אבל בטח ובטח אחריה סימנו את סטפן קארי. סימנו אותו שיהיה קלע מוצלח כמו ואפילו יותר מאבא שלו.
את זה הוא עשה ב 3 השנים הראשונות שלו והשנה הוא העלה את המשחק שלו, כולל המשחק הקבוצתי, לרמה גבוהה יותר.
לתת סדרה אחת טובה מאוד זה עדיין לא אומר שהוא איזה סופרסטאר.
זה עדיין לא הופך אותו לקובי, לברון או אפילו כרמלו.
בשביל זה הוא יצטרך להמשיך להתעלות. גם בפלייאוף הזה וגם בשנים הבאות.

יואב בורוביץ' 7 במאי 2013

אם הוא כל כך "סומן לפני המכללה" אין מצב שהוא היה מגיע לדייוידסון, מכללה שלא גידלה שחקן איכותי באמת 2-3 עשורים (וגם כזו שאינה נספרת ולא משודרת). האמת שגם כשהיה כוכב על בדייוידסוון רבים מאוד חשבו שאין סיכוי שהוא ימשיך ביכולת דומה לזו באן בי איי בגלל מימדי גופו (לא גבוה ומאוד כחוש). האמת היא שקארי בהחלט הצליח להפתיע רבים וזה לגמרי לזכותו. אבל אני לא חושב שהוא מפתח כאן פרוטוטיפ. שחקנים במימדים שלו- נדיר מאוד שיצליחו ובוודאי אם הם לא רכזים טהורים. אבל לקארי יש יד מושלמת ויכולת סקוררית מושלמת וכנראה גם אופי חזק. לכן ההצלחה.

c web 7 במאי 2013

אני זוכר שדיברו עליו עוד לפני המכללה. הוא לא לברון ולכן אף פעם לא דיברו עליו ככזה אבל תמיד היה הדיבור עליו כ"הבן המוכשר של דל קארי". אתה יכול להגיד שגם אחרי שהוא נבחר וגם אחרי שהוא הציג 3 עונות טובות ב NBA הרבה חשבו שהוא מתישהו יפצע או פשוט ייהפך להיות שחקן משלים לאיזה מונטה אליס.
כל זה לא מונע את זה שתמיד היו גם אנשים שכן חשבו שמשהו גדול יצא ממנו. לא גדול סטייל לברון אבל בהחלט גדול מספיק כדי שידברו עליו.

גיל 7 במאי 2013

אין קשר לניצחון או אי ניצחון נגד הספרס. קארי הוא שחקן גדול נקודה. זה שכקבוצה הם פחות טובים מהספרס לא גורע מזה והם גם ככה כבר הגיעו הרבה יותר רחוק ממה שאנשים ציפו ובטח אחרי הפציעה של לי.

martzianno 7 במאי 2013

במילה אחת: מאנו!!!
בארבע מילים: ג'י-נו-בי-לי!!!

קיש 7 במאי 2013

אי אפשר יותר להתעלם מהלוחמים, אין ספק.
הניצחון של הספרס לא מבטיח להם כלום כמובן, בעיקר בגלל הדרך שבה הוא הושג… הם לא יוכלו להמשיך לנצח משחקים בקצב כזה, ובכמות דקות כזו.
גם מול דנבר הלוחמים נשדדו במשחק הראשון, והצליחו להתרומם וגם לקחת את הסדרה. אני מאוד אשמח אם זה מה שיקרה גם הפעם.
בכל מקרה, למי שעוד היו ספקות – הפלייאוף התחיל. כל פוזשן מעכשיו הוא קריטי.
לכן, דרך אגב, לא ברור לי כל כך מה עבר לשומר של מאנו בהוצאת החוץ האחרונה… לא יכול להיות שהוא קיבל הוראה לעזוב אותו לבד, הלו!!! מדובר במצב סטטי!!! מאנו אפילו לא עבר על חסימה, אלא פשוט עמד והמתין לכדור… הזוי.

rafik 7 במאי 2013

ס"א כבר לקחו אליפות אחת ככה – ראשיד השאיר את רוברט הורי לבד מהוצאת חוץ שניות לסיום משחק 6 (נדמה לי) והורי לא היה אחד שמחטיא במצב כזה, וגם לא מנו. הלוואי שהיו מחטיאים…

גיל 7 במאי 2013

להפך, הפסד כזה כשאתה משחק מעולה יכול לשבור כל קבוצה, במיוחד כזו צעירה. אני צופה ניצחון קל יותר לספרס במשחק השני אחרי שהסירו קצת חלודה אחרי ההפסקה הארוכה ועם החזרה הצפויה של ספליטר שהיה חסר מאוד אתמול.

נר הלילה 8 במאי 2013

דווקא השמור של מנו הראה אינטיליגינציית משחק גבוהה תת לחץ ראה
http://www.nba.com/playoffs/2013/westseries6/index.html?ls=pot

7even 7 במאי 2013

הווריירס מאבדים יתרון גדול (פעם 15 ופעם 18) תוך 2 דקות כבר פעמיים בלייאוף הזה.
בדנבר לא היה מי שייקח את זה, אב פופוביץ'?
הוא אוכל טירונים כאלה בלי מלח.

עם קצת ריכוז הווריירס לוקחים את הסדרה, אבל הניסיון של הספרס יכריע לדעתי.

ועדיין – קארי – ואוו! המהירות שבה הבחור משחרר את הכדור וההתמצאות שלו מזכירה את הגדולים בותר.

רק שאלה 7 במאי 2013

http://debuzzer.sport5.co.il/dorfan/14062
תגובה 16
איפה אפשר להרשם לטיסות לחלל??

גל דגון 7 במאי 2013

טוב!

7even 7 במאי 2013

שמע ניו יורק משחקת את הכדורסל פלייאוף הכי מגעיל שאני זוכר ב 20 וקצת שנים שאני עוקב אחרי ה NBA באופן קבוע

ועדיין – חזק!

מיכאל 7 במאי 2013

מעולה.
שמישהו מפרשנים-מומחים-בדיעבד יעמוד כבר במילה שלו או יודע בחוסר הבנתו.

amit 7 במאי 2013

איפה לעזאזל התמונה של קריק היינריך ונייט רובינסון קריק היינריך עושה עבודה מצויינת כל העונה בתפקיד של להחליף את רוז ונייט רובינסון עם כל הגובה שלו פשוט מראה שהוא לא סופר את לברון ג'יימס לדעתי אחד השחקנים הטובים

matipool 7 במאי 2013

דורפן – אני מאד אוהב את יכולת הקיצור ותמצות ( יש כזו מילה ? ) הרעיונות והמחשבות שלך למס' משפטים בפוסטים .
גם סטוקטון היה ממש ממש וואו ! אם לא מייקל ..

משה 7 במאי 2013

איזה מילה על רוני אוסאליבן ?

תומר ש 7 במאי 2013

מצטרף… אבל חוששני שרונן לא חובב סנוקר..

דורפן 7 במאי 2013

אני יותר איש של סטיב דייויס

תומר ש 7 במאי 2013

משעמם…

איציק 7 במאי 2013

גדול… קצת מתחת לסטיבן הנדרי

משה 7 במאי 2013

נתון לויכוח כמובן(עד שיגיעו אוהדי "רוני מס' 1 בעולם וחבל לכולם על הזמן"). אני חושב שאין ויכוח שרוני המוכשר מכולם. בעיני רוני הוא הגדול מכולם בעיקר בגלל שהוא צריך בכל משחק להתמודד גם עם רוני אוסאליבן.

תומר ש 7 במאי 2013

מבחינת כישרון נטו עם הסטקה, אין ספק שהוא הגדול ביותר. מבחינה מנטלית הוא חלש בהרבה מהנדרי (שלא לחינם נקרא האייס מן). היסטורית אני חושב שהנדרי עדיין מוביל בקצת על רוני, גם בגלל שתי האליפויות שיש לו יותר, וגם בגלל שלדעתי שלט בסבב בתקופה יותר חזקה מבחינת שאר השחקנים.

רוני כמובן הוא השחקן האהוב עלי ואם צריך לחכות שנה שלמה בשביל לראות אותו משחק בשיאו, אני מוכן לשחזור של השנה האחרונה.

נדב 7 במאי 2013

קצר, לעניין ומצויין.
אם לצטט את dennis scott:
"spicy Curry".
על מאנו נגמרו הסופרלטיבים, פשוט שחקן גדול.

אסף 7 במאי 2013

אגב מאנו שחקן ענק רק שרגע לפני הוא לקח זריקה לא לעניין בכלל שכמעט הובילה להפסד של המשחק ועדין ענק,ביצים מברזל כנראה,הבנאדם החטיא איזה 7 או 8 זריקות רצופות לפני שאת הנכונה השחיל.

נדב 7 במאי 2013

אין ספק, אבל בספורט כמעט לא נחשב.
לארגנטינאי הזה יש ביצים שמצדיקות את המוצא. אישית שהתאהבתי בו סופית אחרי המקרה עם העטלף http://www.youtube.com/watch?v=iloN1RPs4n0

גיל 7 במאי 2013

כמו שפופוביץ' אמר במסיבת העיתונאים, הוא נע בין הרצון לשלוח אותו בטרייד מחר בבוקר לרצון להכין לו ארוחת בוקר. הוא גם אמר שזה מאנו והוא כבר לא מנסה לאמן אותו כי זה חסר תועלת.

עומרי 7 במאי 2013

ודראפט 2009 בדרך הבטוחה להיות הטוב של 5 השנים האחרונות, למרות גריפין המאכזב ות'אביט המגה באסט.

kush 7 במאי 2013

רוביו מילא, אבל איך ג'וני פלין נבחר לפני קארי?!

סימנטוב 7 במאי 2013

את הפשלה שבמהלך האחרון נרשום כשכר לימוד של קבוצה צעירה שעדיין לא הייתה שם. איבוד היתרון מדאיג. קארי ענק ומכושל כשוויתרו על אליס לא חשבתי שקארי יתפתח כל כך מהר, ולג'קסון יש מה למכור הפוסט הזה גם נכון לגביו. גולדן סטייט שלי בדרך הנכונה (מקווה שלא נאבד את ג'ק בקיץ). אם כל הכאב אהבתי שפפוביץ' הלך על ג'ינובילי אחרי הזריקה המטופשת שהייתה לו בהתקפה הקודמת.
איזה כיף לקרוא פוסט כזה. יאלה ממשיכים למשחק הבא…

יובל 7 במאי 2013

דווקא לפי ההבנה שלי, פופוביץ קבע מהלך לפארקר, ופשוט בגלל שג'ינובילי היה חופשי הוא קיבל את הכדור.

מצד שני, זה שהוא לא הוריד אותו לספסל זה גם משהו…
ובנימה סופית,

מאאאאנווווווווווו

ניימן 7 במאי 2013

בגלל שהוא מאנו גינובילי
http://www.youtube.com/watch?v=KFU-wXsRhic

שמעון כסאח 7 במאי 2013

כשאני רואה את סטפן קארי משחק נדמה לי שדרזאן קם מהקבר.

דורפן 7 במאי 2013

לייק

סימנטוב 7 במאי 2013

לייק! (כתבתי בשעתו אצל בורוביץ: קארי מזכיר פטרוביץ' ובוגוט את סבוניס (בגמלונותו))

ניימן 7 במאי 2013

סבוניס היה הגמלוני הכי חינני בעולם..

איציק 7 במאי 2013

לא ראית אותי ;)
סבוניס לפני הפציעות ממש לא היה גמלוני.

ניימן 7 במאי 2013

אכן, לזה התכוונתי.

סימנטוב 7 במאי 2013

הייתה לו תכונה מיוחדת לעצור את נשימתם של הצופים האירופאים

גיל 7 במאי 2013

האמת היא שהוא יותר מזכיר את בארון דיוויס ב2007 כשגולדן סטייט הדהימו את דאלאס בסיבוב הראשון מהמקום ה8. ההתלהבות שלו וממנו שסחפה קבוצה שלמה נתנו פלייאוף אגדי. נקווה רק שקארי לא יגמור כמוהו.

ניינר 7 במאי 2013

חבל רק שערוץ הספורט לא נותן לנו להנות מהפלייאוף האדיר הזה למרות שעם הכסף שהוא שוחט אותנו כל חודש היו אמורים להעביר את כל משחקי הפלייאוף. חוצפה שלא תיאמן

סימנטוב 7 במאי 2013

ממתי ברסה משחקת בNBA?

קורא אדוק 7 במאי 2013

סימנטוב-לייק
ניינר שנה הבאה תעשה ליג פס
הם בטח עסוקים בלנסות להסתיר את העניין הקטן הזה ששמעון מזרחי נהיה יו"ר איגוד הכדורסל במקביל לזה שהוא במכבי.

אכן,עיתונות נושכת

אם זה היה אבי לוזון בכדורגל היו שוחטים אותו על זה יותר מאת לברון אחרי ה decision

Yavor 7 במאי 2013

Dorfan, thanks
Small thing: You say "got game", not "has game". t

דורפן 7 במאי 2013

thanks bro!

Yavor 7 במאי 2013

no worries, mate!

גיל 7 במאי 2013

אתמול היה אחד המשחקים הטובים ביותר שראיתי בפלייאוף. רכבת הרים רגשית כזו כבר מזמן לא זכורה לי. הגיע לספרס להפסיד אבל חוסר ניסיון וגם טעויות של מאמן שלא נתן לקרי לנוח עלו לו ביוקר בסוף. קרי הוא שחקן על ושונה ממילר או ריי אלן כי הוא לא רק קלע אלא גם פוינט גארד שיכול למסור ולחדור ולייצר לעצמו מצבי קליעה יש מאין. יש רק לקוות שסגנון המשחק שלו לא יגרום לו לפציעה רצינית. וכל הכבוד לגולדן סטייט שיש להם צוות כזה מעולה בכל הרמות שבנו קבוצה לתפארת.

גיל 7 במאי 2013

אגב, הווריורס לא ניצחו בסן אנטוניו מאז 1997 כשטים דאנקן היה בשנה האחרונה שלו בווייק פורסט וספריוול שיחק שם..

Talo 7 במאי 2013

משחק מדהים ועוד שעור באמון שפופוביץ מעביר למאמן שממול.
ברבע האחרון ג׳קסון משחק עם קארי גמור שקולע 1/7 ובלי קלי תומפסון שיצא ב6 עברות ובדיעבד לא ישחק כמעט חצי משחק, ובצד השני פארקר יושב על הספסל בריצה הגדולה של gs רק כדי לעלות ברבע הרביעי כמו חדש ולנצח המשחק.
אני חושב שהוריורוס פיספסו ( לצערי) הזדמנות שהשנה כבר לא תחזור.
מחר קארי צריך לסחוב עוד 48 דקות….

Comments closed