הניצחון בסוונסי

מה שצריך כרגע הוא נקודות

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

מלבד להגיד שזה היה ניצחון גבוה וקצת לא מוצדק בגובהו במשחק בינוני, דווקא ראיתי משהו אחד מאד חיובי. הייתה לי תחושה שהשחקנים מבינים הם תחת זכוכית מגדלת. שכל העולם מחפש אצלם סדקים. לראות האם הם כיחידה או המועדון יעמדו בחילופי המנג'רים. הייתה טעות אחת קשה שהביאה לשער מצמק, אבל זה כשהמשחק כבר היה בספרים.

ומי שבעיקר הבינו שזה הזמן לנחישות הם השלישיה – דה חיאה – פרדיננד – וידיץ'. הם היו חדים ומתואמים מאד יחסית למשחק פתיחת עונה.

*

בעניין רוני. לא יודע איך מוייס ניהל את זה מאחרי הקלעים אבל עכשיו עשה את הדבר הנכון. הבהיר שיונייטד לא תתקע עם שחקן שיישב ביציע ויסרב לשחק. אחד האלמנטים בתפקיד הוא לא להיות נאיווי. לא לחשוב שאם הסוכן של פברגאס או שחקן חשוב אחר עדיין מבטיחים עיסקה שהדבר הזה יתרחש. להתכונן לאפשרות שצריך להלחם על האליפות דווקא עם ווין רוני ולא שחקן רכש אחר. זה אפשרי. זה סגל שלקח אליפות ב-11 נקודות ויש בו שחקנים שיכולים לתת עוד. למשל רוני.

וגם רובין ואן פרסי בסדר.

mn

כמה גדול הלחץ על מויס?

צריך להפריד לשני אלמנטים שונים. התפקיד שלו בטוח לגמרי לתקופה ארוכה. גם אם הפתיחה המאד קשה של העונה תהיה לא טובה, זה לא יערער בכלום על מעמדו, והסיבה לכך היא פשוטה. הוא מונה על ידי אלכס פרגוסון. משפחת גלזר לא תפטר מינוי של פרגוסון בשנתיים הראשונות.

לא בגלל תודה לפרגוסון ולא כי הפנימו את ערכי מנצ'סטר יונייטד. פשוט המינוי מוריד מהם את האחריות. לצורך העניין – גם ברצלונה מינתה מאמן אלמוני יחסית לתפקיד. אם המאמן הזה ייכשל מי שמינה אותו יצטרך לתת הסברים. במקרה של ברצלונה אולי הדבר יעלה לו בכסאו. במקרה של מויס שום ביקורת לא תגיע לגלזרים אלא אם יהיה כשלון ארוך מאד במושגים של שנים.

מצד שני יש לו פתיחה קשה מאד לעונה הנוכחית. חמשת המשחקים הראשונים כוללים את צ'לסי בבית ואת ליברפול ומנצ'סטר סיטי בחוץ. והמשחק היום בסוונסי רחוק מאד מלהיות קל. סוונסי עשתה תיקו ביתי עם כל שלוש הגדולות בעונה שעברה וגם זכתה בתואר די היסטורי עבורה (גביע הליגה) ומיכאל לאדורופ ממשיך לעונה שניה.

אגב לאודרופ. אם מישהו מכם לא נחשף לגאוניותו החד פעמית כשחקן – הנה וידאו פנינה. אני זוכר את פלה אומר עליו במונדיאל 1986 שהוא כל כך מזכיר את קרויף והוא לא טעה בהרבה.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

הרבה מתשומת הלב התקשורתית היא סביב השאלה האם ווין רוני ישחק או בכלל יתלבש, אבל אני משער שאם לא יתלבש העמדה הרשמית תהיה שהוא פצוע. יותר מעניין אותי לראות איך יונייטד תשחק. מטרות הרכש הלא מוצלחות של מוייס – תיאגו ופברגאס – מעידות על כך ששינג'י קגאווה אמור לשחק ואמור לשחק יותר קרוב למרכז המגרש.

התחושה שלי היא שפתיחת העונה תהיה קשה ושהמטרה הריאלית של מויס היא להיות בתמונה עם קבוצה טובה עד סוף נובמבר. מה שבמיוחד יכול לסייע בכדי להגשים את המטרה הזו הן נקודות ליגה. ודווקא כאן צריכות להיות ציפיות מסויימות. לפחות את הליגה הוא מכיר ברמה דומה לזו של פרגוסון, ולפרוטוקול: בניגוד לקבוצות הגדולות הוא דווקא ניצח 0-3 בסוונסי בעונה שעברה.

הניחו להולכים
גביע העולם: סיבובים 2-1

93 Comments

בני תבורי 17 באוגוסט 2013

הערה חשובה: החידון של בעל הבלוג בקובייה ימנית בשורה תחתונה. וחוץ מזה תנו למוייס זמן.

אריק 17 באוגוסט 2013

נקודות זה כל הסיפור . מויס צריך לכוון ל85-88 אבל לדאוג בשום מצב לא לגלוש מתחת ל78. זה כל הסיפור. זה כל הטווח.

ירושלמי 17 באוגוסט 2013

עכשיו כשאתה אומר את זה ככה זה נשמע הרבה יותר פשוט.
הוא רק צריך "לכוון" למספר הנקודות הנכון.
איך לא חשבו על זה קודם?

יוסי מזרחי 17 באוגוסט 2013

אתה בטח מכת השומרונים. שם הכל בדיוק לפי הכתוב.
מה שהתכוון אריק הוא שצריך לשאוף לקצב של 85עד88 נקודות. גם אתה הבנת ולכן ההערה שלך היתה מיותרת,והביאה להערה מיותרת משלי.
זה הלחץ,המתח, הצפיות??…..

אריק 18 באוגוסט 2013

ירושלמי, אני רגיל לדיונים עם הקבועים, ולכן לא פירטתי – פרגוסון, באזבי, ביל שאנקלי ובלה גוטמן למשל היו מצליחים לקחת בין 85 ל-90 נקודות עם חומר השחקנים הנוכחי. אברם היה לוקח 75+. זה כל המנעד שהסגל הזה יכול לייצר. 75 נקודות יספיקו בקלות למקום שלישי, יונייטד תסיים עם יותר, אם תדע לקחת את הנקוות במשחקים שלא הולך, להכריע משחקים צמודים ולהגן טוב, תתמודד על האליפות, יונייטד יודעת את כל אלו, ההבדל שמויס יכול לעשות זה לקחת כמה החלטות טובות שיתנו עוד אקסטרה קטן ולשמור על הרוח של יונייטד, גם ברכש.

ירושלמי 18 באוגוסט 2013

אני לא מבין את האמירות של שניכם.
צריך לעלות לכל משחק במטרה לנצח ולאבד כמ שפחות נקודות מול היריבות שלך לתואר.
לשחק בנדמה לי על מספר הנקודות שיספיקו, את זה צריך לעשות בערך 5 מחזורים מהסוף כשפני הדברים ברורים פחות או יותר.
וגם הגדרת המטרה כשאיפה לסיים עם מספר X של נקודות זה לא משהו שנכון לעשות שההצלחה שלך נמדדת ביחס ליריבות ולא ביחס לעצמך.
אני לא אומר שסטטיסטית ההגיון לא הולך איתכם אבל אין ערך להגדרת מטרה שכזו.

אריק 18 באוגוסט 2013

לפני כל עונה בעידן של המאמן שהיה לפני מויס, צוות המאמנים הכין תוכנית לליגה לפי מספר הנקודות שחשבו שיהיה דרוש.

ליבר 17 באוגוסט 2013

אני חושב שאם רוצים שקגוואה יפרח צריך לשחק איתו באחת משתי האופציות הבאות:
1) קשר לצד קאריק. ככה יהיה לו שני חלוצים ושני קיצוניים שיעשו תנועה ויפתחו שטחים.
2) לעבור ל 4-3-3 ולשחק איתו בתפקיד של זהבי במכבי. קשר תוקף שחופשי לעשות מה שבא לו. התפקיד יושב עליו בול. לחבר בין הקישור להתקפה, לאיים על השער ולפתוח את המשחק כל הזמן. הבעיה היא שהיונייטד כבר מזוהה עם ה 4-4-2 עם שני קיצוניים שיהיה קשה לשנות שיטה

ושיהיה לנו בהצלחה היום.

כחול 17 באוגוסט 2013

סרטון נהדר! וחשוב למישהו צעיר כמוני שלא זכה להיחשף לכשרון המדהים הזה. ויש עוד משהו שעולה מהסרטון הזה, וזה משחק חזק ואלים ברמה שלא רואים כל כך בליגות הבכירות היום. בכל אופן תודה!
ובלי קשר, אין השנה הימורי דורפן? המוריניו והגרנט? (או יותר נכון, הפרגוסון והרדנאפ?)

דורפן 17 באוגוסט 2013

כחול – לחלוטין נכון. כתבתי על זה פעם בהקשר של מראדונה – עם נתונים סטטיסטייים כאן
http://debuzzer.sport5.co.il/dorfan/9156

כחול 17 באוגוסט 2013

מרתק, מראה את מארדונה באור שונה ומסדר הרבה דברים שתהיתי לגביהם בעבר. תודה שוב!

ארז 17 באוגוסט 2013

חלק גדול מהסיבה שרוב הדריבלים שרואים בסרט מסתיימים בנסיון של המגן לקצור את הרגל של לאודרופ היא מאחר שהדריבלים שלו (בניגוד להרבה דריבליסטים אחרים) היו "לתוך" המגן, כלומר, תנועה לכיוון השחקן שמולו ואז לחתוך בזווית חדה שמשאירה את המגן, בין אם ניסה או לא ניסה להגיע לכדור עם רגל שדי תקועה ללאודרופ בכיוון התנועה.

נכון שמדובר במשחק הרבה יותר כסאחיסטי, אבל התנועה המדהימה של לאודרופ עושה מה שבכדורסל קוראים "לסחוט עבירה".

אסף THE KOP 17 באוגוסט 2013

כחול,

לא ראיתי את פלה ולא ראיתי את די-סטאפנו, אבל מראדונה היה שחקן הכדורגל הטוב היותר שראיתי מאודי(ואני בעשור החמישי לחיי).

דרגה אחת, לכל הפחות, מעל מסי.

תוהה בדרכים 17 באוגוסט 2013

לאודרופ (השחקן, לא המנג'ר) הוא חצי אלוהים בספרד. רק שתבינו על מה מדובר, הוא נבחר שם לזר המצטיין ששיחק בליגה הספרדית בין 1974 ל1999. ותחשבו איזה זרים שיחקו בספרד בתקופה הזו (קרויף, מראדונה, רומאריו, רונאלדו, גינטר נצר, מאריו קמאפס ורבים אחרים).

מויקיפידה, מה אמרו עליו שחקנים אחרים:

Romário: "The best player I have ever played with and the 4th best in the history of the game]
Raúl: "The best I have ever played with]
Iniesta: "Who is the best player in history? Laudrup

ה"הבעיה" מבחינתו שבתקופה ההיא הייתה פחות חשיפה לליגות מקומיות מחוץ למדינה שלהן כך שבמדינות אחרות פחות מודעים לכישרון שלו.

דורפן 17 באוגוסט 2013

הבעיה שלו היא ההחלטה שלא לשחק ביורו 92. אם היה חלק מאותו ניצחון הקריירה שלו הייתה אגדית ממש.

או 18 באוגוסט 2013

למה אתה אומר שלא שיחק ביורו 92?
אני לא זוכר שום דבר מהטורניר הזה, אבל לפי ויקיפדיה הוא חזר לנבחרת מעט לפני הטורניר והיה חלק מנבחרת הטורניר.

או 18 באוגוסט 2013

מיכאל, לא בריאן.

פספסתי את הפרט הקטן הזה…

סליחה

תוהה בדרכים 17 באוגוסט 2013

יכול להיות, מצד שני אם הוא היה מגיע אולי הם לא היו זוכים.

הוא גם פספס עם הנבחרת של אמצע שנות ה80 שמבחינת כישרון הייתה יכולה להשיג יותר (ב84 וב86). פעמיים הוא הפסיד לנבחרת ספרדית שהייתה הרבה פחות טובה ומוכשרת מדנמרק.

זורק מילה 17 באוגוסט 2013

לאודרופ שחקן אגדי גם ככה.

אצלי לפחות הוא מדורג יותר גבוה מאגדות כמו זידאן וצ'אבי אבל הוא לא יותר טוב מאינייסטה…

גל 17 באוגוסט 2013

משחק מעניין היום, אני קצת חושש שקגאווה לא יפתח היום בגלל המשחק עם נבחרת יפן לפני כמה ימים ושנראה את אנדרסון-קאריק-קלברלי באמצע. השאלה האמיתית מבחינתי היא האם זה העונה של קלברלי? עוד לא נגמר החלון וכמובן שאולי עדיין נביא קשר, אבל אם קלברלי ישאר כשיר זה ההזדמנות האידיאלית בשבילו לתת את עונת הפריצה.

edgecator 17 באוגוסט 2013

קאריק פצוע, לדעתי. לא סגור על זה. גם אני מאמין שקלברלי יכול לפרוץ השנה, אבל הוא חייב להיות יציב יותר גם ללא קשר לפציעות. מול סקוטלנד הוא היה מצוין, נקווה שההמשך יהיה דומה להתחלה.

גל 17 באוגוסט 2013

קלברלי היה מזעזע… השחקן הכי חלש על המגרש כנראה

ארז 17 באוגוסט 2013

מנצ'סטר יונייטד? נפרק אותם.
קבוצה וולשית? נפרק אותם.

תיקו רב שערים? יאללה.

אבאלה 17 באוגוסט 2013

מי שחייב להוציא מעצמו יותר העונה הוא כמובן קגאווה.
אבל לדעתי פיל ג'ונס לא מגיע ל50% מהיכולת שלו. הוא טוב מאוד כרגע, בעיקר הגנתית, אבל הוא יכול להיות הרבה הרבה יותר טוב. הוא מבחינתי הפוטנציאל הכי פחות ממומש כרגע.

זורק מילה 17 באוגוסט 2013

ארסנל :-)

יופי וילה יופי,עכשיו נשאר רק לקוות שפנרבחצ'ה יעשו את העבודה בצ'מפיונס ואולי אולי אז החלום שלי שונגר,ההנהלה והבעלים ההזוי ילכו הביתה אחרי שנים של הרס המועדון והפיכתו ממועדון כדורגל למועדון נדל"ן.

wazza 17 באוגוסט 2013

De Gea, Jones, Vidic, Rio, Evra, Valencia, Carrick, Cleverley, Giggs, Welbeck, RvP. Bench: Lindegaard, Fabio, Smalling, Anderson, Zaha, Rooney, Kagawa.

אמיר המקורי 17 באוגוסט 2013

הנה כמה הערות מהירות, בוני ומיצ'ו יכולים לגרום נזק לא קטן להגנה הבעייתית של היונייטד!
לגביי קגאווה כל כך לא ברור איך פרגי לא הפיק ממנו הרבה יותר, רבותיי הבנאדם היה שחקן העונה של הבונדסליגה באליפות האחרונה של דורטמונד!!
ראיתי כתבה עם ציטוט של קלופ המאמן של דורטמונד שאומר שכל פעם שהוא רואה את היפני משחק באגף שמאל של היונייטד הוא יוצא מדעתו!
היפני חייב להיות הפליימיקר או הקשר שבא מאחורי החלוץ המרכזי.

גיל 17 באוגוסט 2013

לאודרופ אחד השחקנים האהובים עליי וגם אח שלו היה שחקן לא רע. חלק מהנבחרת האגדית בשנות ה80 שהגיעה לגמר היורו ואיכזבה קצת במונדיאל ב86.

אוהד 17 באוגוסט 2013

מה עם ההימורים????
המוריניו והגרנט??
חייבים!!!

מנחם לס 17 באוגוסט 2013

אצלנו חגיגה משולשת:

1. לראשונה ערוץ ראשי, NBC , מכסה משחק פרימייר אנגלי 'חי' (יונייטד נגד סוונסי, ובבוקר כיסה את משחק אחה"צ חי, ובס"ה יכסה 380 משחקים עם שדרים ואנליסטים מהטובים בבריטניה, בהימור ענק של 500 מיליון דולארים שהמשחק תפס פה מספיק חזק לשידורים חיים)

2. ערוץ פוקס ספורט 24/7 (FS1) החל משדר היום כתחרות ראש-בראש נגד ESPN

3. וכמובן היום אני בן 76!

אז הנה מתנת יום הולדת שמישהו יכול להעניק לי: לא עקבתי מספיק, אז אולי משהו יכול לומר לי מדוע רוני לא על הדשא אלא יושב על כסא מעל המנג'ר החדש?

ליבר 17 באוגוסט 2013

מנחם,
דבר ראשון מסל טוב.
לגבי רוני, כל הקיץ יש סאגה סביב רוני והרצון שלו לעבור קבוצה. כל הסיפור לא ממש מובן כי רוני לא יצא באף הצהרה לגבי הרצון שלו. יונייטד מתעקשת לא למכור אותו לצ׳לסי שכבר הציעה שתי הצעות שנדחו.
בכל אופן הוא על הספסל כי כל תקופת ההכנה הוא היה ״פצוע״ ולא בכושר ל 90 דק.

זורק מילה 17 באוגוסט 2013

אבל פרגי יצא בהצהרה שרוני רוצה לעזוב וזה די והותר לגבי הכוונות של רוני,ואגב,עצם זה שכל אותם חודשים רוני לא יצא אפילו פעם אחת בהצהרה קצרה לתקשורת שהוא לא רוצה לעזוב אומר דרשני.

רוני רוצה לעזוב,וצ'לסי לא הייתה מציעה עליו אין ספור הצעות אם לא היה לה סיכום איתו.

גיל 17 באוגוסט 2013

ערוץ הפוקס ספורטס בינתיים לא שווה הרבה. בעיקר נאסקר וUFC, ועוד כמה ענפים זניחים. לא משהו שיהווה תחרות לESPN. בעתיד זה אולי ישתנה.

זורק מילה 17 באוגוסט 2013

מחצית יונייטדיות טיפוסיות – 35 דקות יונייטד נראית כמו קבוצת תחתית,לא עוברים את החצי,ואז תוך דקה שתי עקיצות ושתיים אפס טיפוסי.

איפה לוינטל ("ארסנל תסיים לפני יונייטד") והמגיבים שלו שחושבים שיונייטד תסיים מקום 4 ומטה רק כי פרגי כבר לא המאמן?ליונייטד יש מסורת של שני עשורים מלאי הצלחות,גם עזיבה של המאמן הטוב בהיסטוריה לא יגרום להתרסקות,אולי השנה יונייטד לא יקחו אליפות (מה שעשו בקלילות מפחידה שני עשורים) אבל מקום 4 ומטה?חחח

49ERS 17 באוגוסט 2013

מנחם – מז"ט, עד 120, תמשיך עם הכתיבה המשובחת!!!
אני אוהד קטנטנן של יונייטד, ממה שקראתי, רוני לא מרוצה ממעמדו בקבוצה, לא חי בשלום עם מויס (למרות ששניהם "אברטונים) ומתוסכל מה(אין)רכש החדש. מעל הכל… מוריניו קורץ לו בצ'לסי.
אבל יעלו ויבואו המומחים האמיתיים ויבארו את עיננו.

מנחם לס 17 באוגוסט 2013

תודה לכולם.
מה שנראה לי מהמחצית הראשונה (כשעין אחת במרתון) זה שיונייטד יכולה לנצח בכל מיני דרכים – גם בבול פוזשיון, וגם בהתפרצויות מזדמנות.

אבאלה 17 באוגוסט 2013

איזה שחקן מדהים ואן פרסי, זו פעולה אתלטית כ"כ יפה וקשה לביצוע.

אני גם ממש אהבתי את הבישול של ולנסיה בשער השני, מיד היה ברור לו שהוא מוסר ולא מנסה לבעוט מזווית קשה.

סחבק 17 באוגוסט 2013

רוני בטח מרגיש ממש פראייר שהוא גם מסר לRVP וגם נתן ספרינט מטורף כדי לפתוח לו אופציה למסיקה רק כדי לראות את RVP נותן קטנה למגן ומפציף מזווית קשה פנימה.

סחבק 17 באוגוסט 2013

*מסירה
**מפציץ

אמנון 17 באוגוסט 2013

וולבק עם פלגיאט לעקב של פברגאס

זורק מילה 17 באוגוסט 2013

הקבוצה שהייתה (הרבה) פחות טובה ניצחה,יותר נכון הביסה.

רוני מוסר שני בישולים ואפילו לא חוגג עם שחקני יונייטד.

ארצי בן יעקוב 17 באוגוסט 2013

נדמה לי שהשאלה היחידה כרגע היא
האם רוני יעבור לצ"לסי לפני או אחרי המשחק נגדה

S&M 18 באוגוסט 2013

אם רוני יעבור לצ'לסי, פרגוסון ומוייס צריכים ללכת הביתה. שחקן כזה מוכרים רק מחוץ למדינה, בטח שלא למתחרה ישירה על התארים המקומיים. אם יש בורסת הימורים בנושא, צריך להיות שער מטורף על האפשרות שרוני יעבור לצ'לסי.

יוסי מזרחי 17 באוגוסט 2013

יפה.
דני וולבק הצליח להעביר בדקה ה92 את הבעיטה שהגיעה לו לראש על החור שעשה, לאיזור התחת.
בסך הכל הופעה סולידית שמהווה המשך להרבה כאלה משנה שעברה. בינתיים זה עבד. עכשיו עוד 8 ימים לפני צלסי.
צריך לגמור את הסיפור של רוני לכאן או לכאן (עדיף לכאן שלנו)לפני המפגש הזה.
יפה.

תוהה בדרכים 17 באוגוסט 2013

להפך, גם אם יש כוונה למכור את רוני לצ'לסי (לא מאמין) לא יעשו את זה לפני המשחק בין שתי הקבוצות. הכול ייסגר אחרי המשחק הזה.

גיל 17 באוגוסט 2013

נו, אז אפשר קצת להרגע? 4:1 במשחק סביר כשברור שהם ישתפרו נראה לי די והותר כרגע.

ליבר 17 באוגוסט 2013

רוני ישאר. מוייס לא ימכור אותו אחרי שאמר ככ הרבה פעמים שהוא לא למכירה.
אז בהתחלה יעשה פרצופים ולא יחגוג ואחרי כמה משחקים יעבור לו…

סה״כ משחק טוב. קלרלי קיבל צאנס ולא לקח. הוא היה חלש להחריד.
חבל שלא ראינו את קגוואה וזאהה.

יום שני צלסי. יהיה מעניין

ארצי בן יעקוב 17 באוגוסט 2013

מי שחושב שאפשר להחזיק כוכב ענק בסדר גודל של רוני ביוניטד נגד רצונו חי בסרט
הרי אם רוני ישאר נגד רצונו הוא יכול להרעיל את הקבוצה
פרגי עשה טעות איומה וסיפסל אותו מול ריאל,זה פשוט הרג את היונטד עבורו
לא נראה לי שמויס יכול לעשות דבר בנושא ,נפל עליו תיק
אם אני היוניטד אני מוכר אותו בזול לריאל,ולא יקר לצ"לסי
כי אחרת זה יהיה ואן פרסי מספר 2

אביעד 17 באוגוסט 2013

התפיסה שפרגוסון "עשה טעות" כשסיפסל את רוני מול ריאל כי רוני נעלב מזה, היא סמל ודוגמא להרבה ממה שדפוק בכדורגל. המחשבה שלכוכב "נעשה עוול" כי הוא סופסל בשל יכולת לא מספיק טובה היא היפוך מוחלט של הסדר הנורמלי. בעולם נורמלי, וויין רוני צריך להרוויח את הזכות לפתוח מול ריאל וזה לא שהוא עושה ליונייטד טובה ומפאר אותה בנוכחותו מול ריאל. וזה נכון לגבי כל שחקן וכל קבוצה.
בפועל, פרגוסון העדיף את גיגס על רוני מול ריאל, על המגרש ההחלטה השתלמה כשהיונייטד הייתה טובה בהרבה עד ההרחקה של נאני ובאשר למה שקרה אח"כ – פשוט אין שום אינדיקציה בעולם שאם רוני היה בהרכב, משהו היה משתנה.

ארצי בן יעקוב 18 באוגוסט 2013

שטות גדולה מזו בחיים לא שמעתי
אם אתה מוציא מההרכב את הכוכב הכי גדול שלך במשחק הכי קובע בשנה,עליך להיות מוכן בהחלט לאפשרות שהוא לא ירצה לשחק בקבוצה יותר
למה זה מפתיע?ואת מי?
הכי גרוע שפרגי הודיע אחרי המשחק מול ריאל שרוני הוא לא למכירה
פשוט זה החוצפה

גיל 18 באוגוסט 2013

שטות גדולה זה לחשוב ששחקן גדול מהמועדון. מנצ'סטר הצליחה לא רע גם בלי התרומה הגדולה שלו שנה שעברה, אז קצת צניעות מצידו לא תזיק ואם הוא לא מוכן לקבל מרות של מנג'ר אז מקומו לא איתנו.

אביעד 18 באוגוסט 2013

אז תן לי להבין – מבחינתך כוכב צריך לשחק בלי קשר ליכולת, אי ההכללה של רוני מול ריאל זה "עוול" וההחלטה לא למכור אותו היא חוצפה.
עם כזו תפיסה, פלא שאתה לא הנשיא של ריאל מדריד.

יואב 19 באוגוסט 2013

ארצי בן יעקוב,
רוני לא היה הכוכב הגדול ביותר. הוא שלישי אחרי פרגי ורובין.
לקרוא לפרגי חוצפן בעיניני כדורגל/שחקנים/אגו/ניהול אנשים משול להעברת ביקורת על מנתח מוח תוך כדי ניתוח.
מה לך(או לי) ולזה? שיגעון הגדלות הזה לא מביך אותך?

יואב 17 באוגוסט 2013

נמשך מאותו מקום שהפסיק.
רובין סנסציוני ומהווה יתרון על כל הליגה(פלוס איכות ההגנה של יונייטד).

קורא 17 באוגוסט 2013

החוזה של רוני פג עוד שנתיים, ואם מויס לא ימכור אותו עכשיו או עוד שנה הוא פשוט לוקח החלטה כלכלית גרועה, וזה במידה שרוני לא רוצה לחתום על חוזה חדש.

ולמרות שני הגולים של ואן פרסי, בשבילי איש המשחק הוא רוני שאחראי לשניים מארבעת השערים, והוא אפילו לא שמח.

דורפן 17 באוגוסט 2013

אני ממש מסרב להיות מודאג מספרי החשבונות של משפחת גלזר

תוהה בדרכים 17 באוגוסט 2013

זו פשוט "ארסנליזציה" של השיח הספורטיבי: כאילו המטרה של קבוצות כדורגל זה להרוויח כמה שיותר כסף ולא להצליח על המגרש.

בתמונה הגדולה, 40 מיליון פאונד זה כלום ושום דבר לקבוצה כמו יונייטד, בטח ביחס למשמעות של מכירת רוני ליריבה ישירה.

דניאל אחר 17 באוגוסט 2013

לא חייבים למכור ליריבה ישירה, אפשר לארסנל

שנוד 18 באוגוסט 2013

הכי טוב – למכור אותו לליברפול :)

קורא 17 באוגוסט 2013

שלא יובן לא נכון, גם אני לא חושב שצריך לנהל קבוצת כדורגל, בעיקר לא קבוצה עשירה כמו היונייטד, דרך החור של הגרוש, אבל אין לי ספק שחלק ממחול השדים סביב רוני קשור גם לנושא החוזה שלו וללחצים שמופעלים על מויס.

ליבר 17 באוגוסט 2013

כמו שאמרת – לרוני יש עוד שנתיים. נתייחס להפסד הכספי עוד שנתיים.
בנוסף אנחנו בעונת מונדיאל. אף שחקן לא רוצה להיות ביציע

אבישי 17 באוגוסט 2013

לרוני אין סיבה מקצועית או כלכלית לעזוב את יונייטד. אולי יש יחסים מורכבים עם מוייס ואולי יש לאשתו שאיפות לגור במקום אחר. אבל זו קבוצה אלופה שמתמודדת על כל התארים ויש לו בה תפקיד בכיר ומשכורת שמנה. בקיצור, שום דבר שאי אפשר לפתור. ליונייטד אין סיבה מקצועית או כלכלית למכור את רוני. היא לא תמצא בשוק במחיר הגיוני מישהו טוב בהרבה ממנו, וכל שחקן חדש לא יהיה מעורה במערכת כמו רוני. בקיצור, שום דבר שאי אפשר לפתור.
בנוסף, מצפייה בשני משחקים נראה שהקבוצה של מוייס נוטה יותר לשחק דרך המרכז מהקבוצה של סר אלכס. כשרוני יעבה את האמצע הזה, גם הוא וגם הקבוצה יהנו יותר.

גיל 17 באוגוסט 2013

אי אפשר לפתור תחושות שיש לשחקן כלפי מאמן או הקבוצה. אם הוא רוצה לעזוב, הייתי מוכר אותו אבל לא לקבוצה באנגליה.

קורא 17 באוגוסט 2013

גם לרוני יש רצונות והרצון שלו הוא ככל הנראה צ'לסי, ובגלל ההתנגשות של היונייטד מולו בנושא הזה זה כנראה לא יקרה, מה שישאיר אותו לעוד שנה אחרונה ביונייטד.

אגב, את התחושה השלילית של רוני כלפי המועדון מויס עצמו בנה בראיונות, הוא בהחלט היה יכול לפתוח דף חדש עם רוני.

גיל 17 באוגוסט 2013

אני דווקא חושב שמויס אמר את כל הדברים הנכונים אבל על רוני זה לא משפיע כנראה. אני לא רוצה שחקן שמשחק רק בגלל שהוא חייב. הייתי מוכר אותו או משבית אותו.

אביעד 17 באוגוסט 2013

הנושא הכלכלי בעניין רוני הוא בעל חשיבות לשני הצדדים – אם יונייטד תחזיק אותו בכוח לשנה/שנתיים היא עשויה להפסיד עליו הרבה כסף, אבל אם רוני לא יעבור עכשיו ויבלה שנה בלעשות פרצופים ולא ייתן תפוקה על המגרש, הוא יתקשה למצוא קבוצה שתשלם לו את מה שהוא חושב שהוא שווה.
ובקשר להרעלת חדר ההלבשה, קשה להאמין. קשה לי להאמין שחדר הלבשה שמונהג בידי גיגס, אברה, וידיץ ופרדיננד, יצדד ברוני במאבק מול המנג'ר או ההנהלה.

זורק מילה 17 באוגוסט 2013

מכיוון שתמונה אחת שווה אלף מילים –

http://www.redmancunian.com/2013/08/17/picture-wayne-rooney-the-outcast-at-manchester-united/

S&M 18 באוגוסט 2013

תמונה עצומה!

wazza 18 באוגוסט 2013

תמונה עצובה

אריק החדש 17 באוגוסט 2013

מדהים מה שקורה עם רוני.
העונה התחילה והכול באויר.
רוני יכול לשדרג את היכולת שלו ולהיות בורג מרכזי בקבוצה.
להפוך לאגדה ולהיות סמל היסטורי.
כסף זה כנראה לא הבעיה..
מה שהוא מרוויח בשבוע מספיק לאדם הממוצע באנגליה
לכמה שנים טובות.
לצ׳לסי יש יותר מסורת? הצלחות ? אוהדים ופרסום?
מה עובר לו בראש ?

גד 18 באוגוסט 2013

אני לא חושב שרוני עוד יכול להיות סמל. אחרי שביקש לעזוב פעמיים את הקבוצה יש תחושה שהאוהדים כבר לא מחבבים אותו במיוחד, אני יכול להעיד על עצמי דבר זה בדיוק

אריק החדש 17 באוגוסט 2013

זורק
תמונה באמת מדהימה.
בסוף גם אם הוא ירצה השחקנים לא ירצו.
זה התחיל כבר בעונה הקודמת וממשיך בעונה הנוכחית.
לא מובן.

טל המנצ'סטרי 17 באוגוסט 2013

הופעה מקצועית טובה, בלי יותר מדי רעש וצלצולים, דרך נהדרת ותוצאה נהדרת לפתוח איתה את העונה ובמקום לא קל בכלל.
הגול הראשון של ואן פרסי סטייל מארק יוז, תענוג.
דני וולבק וכשהוא משחק באזורים הנוחים לו (לא מעמדת הקיצוני, הוא לא קיצוני) מביא לידי ביטוי את היכולות והפוטנציאל הגדול שטמון בו.

רוני, גם אם יישאר זה כבר בחיים לא ירגיש אותו הדבר וחבל אבל לבחור יש רק שכל כדורגל וכישרון גדול ברגליים ובחצי שעה הוא הראה שמה שיש לו אין להרבה אחרים.
הוא האכזבה הכי גדולה מבחינת יחס ואהבה של בין אוהד לשחקן שהרגשתי מזה שנים ואולי אי פעם.

אריק החדש 17 באוגוסט 2013

טל
כל מילה.
אין שחקן כל כך אהוב ונערץ כמו רוני עד למשחק
מול ריאל.
לא הבנתי אז את פרגוסון ולא את ההתנהלות
מאז של כולם.
היום אני פחות מבין.
מה חסר לו ?

זורק מילה 17 באוגוסט 2013

הקבוצה כבר לא שלו,היא של ואן פרסי,מה לא ברור לך?

קורא 18 באוגוסט 2013

אתם גם צריכים להבין ולקחת בחשבון שלא את הכל אנחנו יודעים. אנחנו ניזונים מתקשורת ומספינים של שני הצדדים אבל סביר להניח שהאמת היא משהו אחר לגמרי. מה שברור הוא שרוני לא רוצה להמשיך, האם זה באשמת מסרים מההנהלה, לחצים של הספונסר או באשמת הסוכן שלו או שלו קשה לדעת כי אין לנו את המידע.

אריק החדש 17 באוגוסט 2013

אבל בשעתו הוא בכה ורצה לעבור קבוצה כי לא מביאים חיזוק!!
הביאו את ואן פרסי והוא מצליח ומשתלב .
גם בתקופתו של רונאלדו הקבוצה לא הייתה שלו!
הקבוצה הייתה תמיד קבוצה והיה תמיד מנג׳ר.
אני עדין לא מבין.

זורק מילה 17 באוגוסט 2013

אבל בתקופת רונאלדו (מאמצע ועד סופה) היה ברור לכולם מי האלפא דוג של הקבוצה,גם לרוני.ושרונאלדו עזב את יונייטד – רוני אוטומטי הפך לשחקן הראשי ולכוכב של הקבוצה.

שואןן פרסי הצטרף ליונייטד זה היה בכדי לעזור לרוני ולחזק את הקבוצה ולא בכדי להחליף את רוני כקודקוד במערכת.ולאט לאט (בצדק או שלא) המעמד של רוני בקבוצה התדרדר גם מקצועית וגם חברתית והשיא היה במשחק מול ריאל שנאני הנכה הועדף על פני רוני בהרכב הפותח במשחק הכי חשוב של יונייטד באותה עונה.

אגב,אם אתה שואל אותי רוני היה חלש להחריד מקצועית אשתקד.

טל המנצ'סטרי 18 באוגוסט 2013

להגיד שהמעמד החברתי בקבוצה של רוני התדרדר זה בולשיט אחד גדול,
גם היום הוא פופלארי ואהוב ואני לא חושב שמישהו אחר היה מקבל דום שתיקה מצד שחקנים לקבוצה לו היה מתנהל ומתנהג כפי שרוני עושה.

באחת הפעולות הראשונות שלו היום הוא מסר לאברה כדור חזק מדי לאגף שמאל והכדור יצא החוצה כשאברה לא הצליח להגיע אליו, דבר ראשון שעשה אברה זה למחוא כפיים לרוני כאומר, כדור טוב, זה אני שלא הגעתי אליו, מישהו אחר יכול היה לקבל מאברה פרצוף חמוץ.

פרגוסון אולי הלך רחוק מדי בשנים האחרונות עם העובדה שרוני ובגלל הכישרון הרב שלו ושיכול לשחק בכמה עמדות ברמה גבוהה וכשהפך אותו לסוג של כולבוינק וכשהיה צריך להוריד מישהו לאחור אז רוני עשה זאת וכשהיה צורך בקיצוני בצד כזה או אחר אז רוני עשה זאת
ויכול מאוד להיות שלרוני זה נמאס בסופו של דבר.

בשנים הראשונות שלו בקבוצה, בדיוק בזמן בנייה מחדש, רוני החזיק את הקבוצה עם הראש מעל למים, בימים שרונאלדו צלל כל הזמן ולא ידע לשחרר את הכדור בזמן.
לאחר מכן שרונאלדו פרח, רוני היה שם למען הקבוצה ולמען רונאלדו ובאהבה וגם כביכול בתפקיד משני אבל הוא עדיין היה השחקן הכי חשוב של הקבוצה.
לאחר שרונאלדו עזב רוני היה האיש העיקרי, ב 2010 ומעמדת החלוץ המרכזי רוני נתן את העונה והתפוקה הטובה ביותר שלו
ואז הטמטום שלו חגג וכשהוא החליט שהקבוצה לא מספיק חזקה,
אמר, טעה, התנצל. פרגי השאיר לו דלת פתוחה אבל כנראה ידע שאי אפשר לסמוך עליו עוד במאה אחוז ולאחר מכן ואן פרסי הגיע
ואז ומעמדת הכולבוינק, רוני לא יכול היה להוריד את ואן פרסי מהבכורה.
פרגי פרש אבל הוא עדיין רוצה לעזוב, למה?
אין לי מושג, אני לא חושב שזה כסף, פופלארי ואהוב הוא עדיין,
האוהדים וכמו היום ימשיכו לשיר לו, אתגר לא חסר, זה תלוי בו אם הוא רוצה להמשיך לשבור שיאים ביונייטד, להתמודד ולזכות בתארים.
הוא עדיין לא הגיש בקשה רשמית לעזיבה, למה? אין לי מושג.
הימור שלי, עכשיו זה הכל קם ונופל על אגו שנפגע,
פרגי אמר פעם שיש שחקנים ולא משנה כמה גדולים או קטנים הם, הם צריכים שילטפו להם את האגו (עם קאנטונה למשל הוא הרגיש שצריך להזכיר לו כמה הוא גדול)
ויש כאלה שמתמודדים טוב יותר עם סוג של כתף קרה, שזה מוציא מהם את המיטב.
אני חשבתי שרוני כזה, טעיתי, יכול להיות שגם פרגוסון ובהקשר הזה.
מוייס טעה כשהתבטא לא נכון ולא במקום ולא ממש ליטף את האגו של רוני לפני מספר שבועות, רוני יכול להעלב עד מחר אבל בסופו של דבר צריך להחליט האם לנצח את האתגר שעומד בפניו ולהרוויח מקצועית בחזרה את המעמד שלו או "לברוח"
ימים יגידו.

זורק מילה 18 באוגוסט 2013

הפסקתי לקרוא אותך ברגע שכתבת שבימי השיא של רונאלדו ביונייטד,רוני היה עדיין השחקן הכי חשוב של יונייטד.

יוסי מזרחי 18 באוגוסט 2013

הפסדת.

טל המנצ'סטרי 18 באוגוסט 2013

מעבר לזה שכתבתי בתגובה אליך כי זה בולשיט לגבי רוני לא פופלארי בחדר ההלבשה, שאר ההודעה שלי היתה מופנת לכאלה שמבינים כדורגל
ולכן אני שמח שהפסקת לקרוא את שאר ההודעה שלי וממש לא מעניין אותי אם תקרא או לא,תגיב או לא לדברים שלי. אני מעדיף להתדיין עם אנשים לעניין ולא נודניקים קשקשנים כמוך.

אבי 18 באוגוסט 2013

בחירה נכונה של מוייס, ללכת על המשכיות וניסיון. עוד יהיו הרבה שינויים, אבל אחרי הכנה לא אידאלית, כשברקע האפשרות של העברות משמעותיות, עדיף להמשיך עם מה שכבר נוסה. הייתה בשנה שעברה מכונה שעבדה.

אבי 18 באוגוסט 2013

ה- auto complete במקלדת שלי עוד לא רגיל: מתקן "מוייס" ל"מוחמד" :-)

wazza 18 באוגוסט 2013

היית יכול לכתוב אותו דבר על מוחמד מורסי זה היה מתאים

שלו 18 באוגוסט 2013

מעניין מה קורה לשחקן בן 28 שנתיים ביציע?

אמיר המקורי 18 באוגוסט 2013

כל מי שעקב אחר הבעות פניו של רוני ראה שהוא היה סופר אדיש הן על הספסל,הן כשמוייס שוחח איתו לפני הכניסה למגרש וכלל לא חגג כהרגלו את כיבוש השערים להם היה שותף…
בקיצור הבנאדם רוצה לעזוב כמה שיותר מהר!!1

ליאב 18 באוגוסט 2013

ראיתי את התמונות שפורסמו לפני פתיחת המשחק, ממש לא אהבתי את הגעתו של רוני למגרש עם פנים נפולות. יונייטד, ולא משנה בין אם מדובר במהלך תקופת פרגוסון או היום כשמדובר בעונת מעבר, הוא מועדון שכל שחקן צריך לחלום לשחק בו ולכן אני חושב שצריך למכור אותו לכל המרבה במחיר. לא צריך שחקנים חסרי מוטיבציה – זה משדר דבר שלילי כלפי השחקנים שישנם וכלפי אלה שטרם הגיעו או שחשבו להגיע לגבי האווירה במועדון.

ארז 18 באוגוסט 2013

לגבי רוני, אני משוכנע שמויס יכול לעשות דבר אחד (לא פשוט, נכון) שיכול לשנות את כל הסיפור, וזה לקחת את רוני לשיחה ולהגיד לו "ווטאבר היה עם פרגוסון, תשכח מזה. אני. לא. פרגוסון." כמו שקרה עם קווין פיטרסון בנבחרת הקריקט, ולמרות ששם המאמן הוא עדיין אותו מאמן, בא הקפטן החדש (אליסטייר קוק) ואמר לו (אני מניח) את הדבר הזה – אני לא אנדרו סטראוס, ומה שהיה בינך לבינו נגמר. זה עדיין לוקח זמן ועבודה של כל הצוות, אבל הובהר לכל הצדדים שהסיפור הסתיים ויוצאים לדרך חדשה. אם מויס יעשה את זה, זה יהיה ווין מטורף, גם מבחינת רוני, וגם מבחינת מה שקוראים "חדר ההלבשה", שבוודאי תופסים אותו בתור "בואו נעזור לבחור החדש" ולא בתור "הבוס".

מעבר לזה, היה יכול להיות חביב אם גלמורגן היו פוגשים היום את לנקשייר לכאילו סיבוב ב' של מנצ'סטר – ווילס, אבל הם משחקים מול גלושסטרשייר, אז תשכחו מזה.

ארז 18 באוגוסט 2013

"ווין מטורף מבחינת רוני" – לא קלטתי את משחק המילים האבי מלרי הזה עד ששלחתי את התגובה.

XXX 18 באוגוסט 2013

גם רונאלדו היה לפני זמן לא רב "עצוב". לא משהו שהעלאה במשכורת לא יכולה לתקן.

דנידין 18 באוגוסט 2013

מה עם ההימור השנתי? לאן נעלם?

אלי(המקורי) 18 באוגוסט 2013

לאודרופ היה גאון בחישוב הגאומטריה של השטחים המתים בזמן אמת.

Comments closed