הניצחון על פאלאס. העיקר

חלוצים לא חדים. אז רק 0-2

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

במשחק כזה יש רק מרכיב אחד שקובע את התוצאה – החדות של החלוצים – ולמרות שרוני וואן פרסי הבקיעו הם לא היו חדים. הכדורגל בוודאי יכול היה להיות טוב יותר – אבל ואן פרסי, רוני וצ'יצ'ריטו היו צריכים להבקיע עוד כמה גם בסיטואציה הזו.

אשלי יאנג הוא אדיוט. פרגוסון כבר אמר לו פעם אחת בתקשורת להפסיק לצלול, לא צריך לצלול בכלל, אבל אפילו במושגי צוללים הוא טיפש. אתה צולל אולי כדי להשיג תוצאה. במצב שוויון בדקה ה-88 או מול יריבה חזקה. לצלול בצורה כל כך שקופה בדקה ה-15 במשחק שהוא 99% ניצחון זו אווילות לשמה.

לגבי "הפנדל פלוס אדום" כבר הבעתי המון פעמים את דעתי – למה לעזאזל השחקן מורחק? הוא לא מנע מצב הבקעה – הוא נתן את מצב ההבקעה הכי טוב בנמצא – פנדל. דווקא אם השופט היה קובע שההכשלה הייתה מחוץ לרחבה אולי הייתה הצדקה לאדום. אבל פנדל פלוס אדום זה פשוט עונש לא פרופורציונלי לכלום. ושיהיה ברור – לא אשמת השופט! הוא ביצע את כל ההליכים – קבע שזה פאול, התייעץ בקוון על מיקום העבירה, ואחר כך הרחיק כי אלו החוקים. אם לא היה מרחיק בוודאי היה מקבל נזיפה מהמבקר. אבל במקום להכניס הגיון לחוקים, משקיעים מליונים במערכת קו שער שאני לא חושב שבינתיים השתמשו בה יותר מדי העונה.

המשחק לא השתנה במיוחד בעשרה שחקנים כי פאלאס ממילא לא יזמה כלום. כמובן שב-11 שחקנים אולי תכננה לזום בשלב מסויים, אז ההרחקה כן פגעה בה, אבל היא לא סיפקה יריבות שתיתן תשובות לכל מיני שאלות – כמו איכות המשחק של פלאיני. הדבר הטוב ביותר היה כנראה שהוא שיחק. וגם אדנן ינוזאי. טוב עשה מוייס לנצל את הסיטואציה ולתת לו דקות משחק.

עיקר שכחתי! אבל על סמך נסיון העבר הדבר הכי חשוב שקרה הוא שווין רוני הבקיע. ובעוד חודש אי העברתו אולי תחשב למהלך גדול מאד בשוק ההעברות. ובלא יותר מ-30 מליון פאונד.

וזה מה שנכתב לפני המשחק:

fellaini.

עם קדחת פיפ"א וכל זה קשה לדעת מי פצוע, חולה או עייף לקראת המשחק היום – אבל אני יוצא מתוך נקודת הנחה שזו תהיה הופעת הבכורה של מרואן פלאיני. והתחושה שלי היא שמדובר בהחתמה מאד יוצאת דופן בעשור האחרון במנצ'סטר יונייטד וסטייה די בולטת מהקו של אלכס פרגוסון מאז עזיבתו של רוי קין.

כי פלאיני נרכש לדעתי בכדי להיות מנהיג. מנהיג וורבלי ואמוציונלי. ואולי שחקן שזוכה ליחס שונה מהמנג'ר לעומת שחקנים אחרים.

השחקנים הללו נפוצים כיום הרבה פחות מבעבר. ג'ררד ובמידה מסויימת צ'אבי הם כאלו אבל וותיקים מאד. שחקן כמו שוויינשטייגר הוא גירסה מרוככת למה שהיה בלאק – שהיה גירסה מרוככת מאד של מתאוס. חשיבותה של המנהיגות ירדה כי הכדורגל הגיע למדרגת אי שוויון מאד גדולה. קבוצות נשפטות על סגל של 18-25 שחקנים ולא על היכולת של ה-11.

לא ראיתי מספיק את אברטון בכדי לשפוט האם פלאיני הוא באמת סוג כזה של אישיות. גם אם השתלט על חדר ההלבשה שם, חדר ההלבשה של יונייטד הוא סיפור אחר. לאו דווקא כי הוא בעייתי – הוא בכלל לא בעייתי – אלא כי לפלאיני אין שום קרדיט נצבר במקום הזה. אז לפחות בחודשים הראשונים הוא צריך להראות שהוא משהו מיוחד וראוי לאמון. בשונה נניח ממסוט אוזיל שמגיע לארסנל במעמד של משיח.

שזה מצב טבעי. יונייטד במצבה לא צריכה משיח ואנשים צריכים לקנות את מעמדם בתוכה. והמשימה הראשונה שלו היא לאו דווקא להנהיג אלא להקשיח את מרכז השדה.

*

שחקן אחר שמעניין יהיה לראות אם יערוך בכורה היום הוא ווילפריד זהה מול מועדונו לשעבר. זו יכולה להיות תוצאה חיובית של קדחת פיפ"א.

שיחקנו פעם גמר גביע קלאסי-שבקלאסיים מול פאלאס. המשחק החוזר הביא את התואר הראשון לפרגוסון.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

והגמרה חוזר:

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

קח, תתקשר אליה
לבד ולא לבד - יום כיפור 2013, ברלין

139 Comments

אריק 14 בספטמבר 2013

השחקן היחיד שמעניין אותי לראות אם יישחק נרכש לפני שנה לנוכח דאגתי ההולכת וגדלה לאינטיליגנציית הכדורגל של מנגר אברטון לשעבר, אשמח לראות משהו שייתן פרור של תקווה. לחילופין אשמח אם קלברלי וולבק ויאנג יהיו ביציע לצד מאמנם הוולשי.

ליאור ר 14 בספטמבר 2013

*סקוטי
ותודה לאל עוד מישהו שמסכים איתי שיאנג הוא לפחות חצי רמה מהמצופה משחקן יונייטד

אריק 14 בספטמבר 2013

וולשי וולשי

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

יונייטד לא צריכה משיח כמו ארסנל, אבל במידה והסיפורים על כך שאוזיל הוצע ליונייטד והיא סירבה נכונים, מדובר בטעות בקנה מידה היסטורי, לא פחות. וזה בלי קשר לשחקן מרכז השדה שהיא הייתה צריכה להביא.

אופיר 14 בספטמבר 2013

העניין הוא שיש להם את השחקן הזה: קגאווה! ואין לו שום בעיה להשתלב עם פלאיני, שישחק בעמדה אחורית יותר. רק אלוהים (ופרגוסון, ומויס) יודע מה קורה איתו שם, ורק האופי היפני שלו מונע ממנו להתחיל להדליף את התסכול שלו לתקשורת.

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

אוזיל שחקן ברמה מעל קגוואה, גם ביכולת הטובה שלו.

אופיר 14 בספטמבר 2013

זה כנראה נכון, אבל עדיין מדובר בשחקן יצירתי באיכות גבוהה מאוד, שעשה את טעות חייו ביום שהחליט לעזוב את קלופ.

ליאור ר 14 בספטמבר 2013

אם לא הייתי קורא את התגובות למעלה הייתי יכול לחשוב שמדובר בשאהין או גצה. נראה שהעולם מחוץ לדורטמונד לא ממש נוח לשחקנים שעברו שם

ליאור ר 14 בספטמבר 2013

יכול להיות שמויס העדיף את ההיכרות הקודמת שלו עם פלאיני על פני הכישרון העודף של אוזיל

סתמאחד 14 בספטמבר 2013

הבעיה היא שהעדפה של מויס והבחירה שלו בפלאיני מנוגדת לאינטרסים ולצרכים של יונייטד שמשוועת כבר לא מעט שנים לשחקן יצירתי ומתוחכם בקישור האפרורי שלה,שחקן שיוכל לשדרג אותה.
להגנתו של מויס אני אציין שלהערכתי גם פרגוסון של השנים האחרונות היה עושה את אותה בחירה.

Red Islington 14 בספטמבר 2013

תוהה , אני די בטוח שהדיווח הזה הוא המצאה (איפה שמעת את זה?) , וכן – אם באמת יונייטד 'סירבה' לאוזיל זאת הטעות הכי גדולה שהקבוצה הזאת עשתה . אבל אוזיל לא הוצע לאף קבוצה . ריאל למעשה העדיפו לשמור אותו אבל הוא הרגיש שמעמדו נפגע עם הגעת איסקו וזה הוביל לרכישה של ארסנל בסכום שריאל לא יכלה להגיד לו לא . מנ' יונייטד צריכים אותו הרבה יותר . ארסנל היא פאקינג חממה לגידול פליימייקרים . הם דורכים שם אחד לשני על הבהונות . הקישור של יונייטד משווע לשחקן כמו אוזיל . אבל בין להתפתח כשחקן תחת וונגר , המאמן שבנה יותר כוכבים מכל מאמן אחר בעולם , לבין להתפתח כשחקן תחת דיוויד מויס , שהשחקנים שלו כרגע מפתחים אותו , הבחירה היא קלה מאוד .

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

1. קראתי טענות שהוא הוצע / העדיף לעבור ליונייטד. אני לא יודע אם זה נכון וכן יודע שהעיתונות האנגלית היא לא מקור אמין ובגלל זה סייגתי את הדברים.

2. ריאל מדריד לא מוכרים שחקנים בגלל "הצעות כספיות שאי אפשר לסרב להן" (ואני לא חושב שההצעה על אוזיל הייתה כזאת בכל מקרה. גג היא משקפת את ערך השוק שלו). גם אם הם רצו לאזן את החשבונות ואת ההיררכיה בקבוצה בעקבות רכישת בייל, יש להם אינספור שחקנים אחרים שהם יכלו למכור. אם מכרו דווקא את אוזיל, סימן שזה השחקן שהם רצו לוותר עליו. אני חושב שזו טעות גדולה מבחינתם, אבל זו עדיין ההחלטה שלהם.

3. וונגר לא בנה יותר כוכבים מכל מאמן בעולם למרות שאין ויכוח על היכולת שלו לפתח שחקנים. בכל מקרה, אוזיל לא צריך שיפתחו אותו, הוא אחד השחקנים הטובים בעולם כבר היום.

אופיר 14 בספטמבר 2013

תוהה,

הרושם שאני מקבל (מהצלבת מקורות מידע) הוא שבמקרה הזה לאוזיל היתה העדפה ברורה לוונגר, שמדבר גרמנית שוטפת, ניסה להביא אותו לארסנל כבר ב-2010 ופחות או יותר הבטיח לו לבנות את הקבוצה סביבו. אוזיל באמת "מפותח" דיו, ונראה לי שהוא נהנה להגיע לקבוצה על תקן "היהלום שבכתר".

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

אני לא פוסל את מה שאתה כותב, מצד שני צריך לקחת בפורפורציות את מה ששחקנים אומרים אחרי שכבר הם הגיעו לקבוצה חדשה. הרי שחקן לא יגיד "העדפתי לשחק בקבוצה אחרת".

אני יודע ששלושה-ארבעה ימים לפני המעבר, אוזיל אמר שהוא רוצה הישאר ושביום המעבר היו דיווחים בעיתונות ספרדית שהוא מהסס לעבור לארסנל. שים לב גם שההעברה הושלמה חצי שעה לסיום מועד ההעברות, כלומר משהו לא הלך שם חלק.

כל זה לא משנה את השורה התחתונה מבחינת ארסנל שהרוויחה שחקן ענק.

Red Islington 14 בספטמבר 2013

אתה מוזמן לזרוק שם של מאמן שפיתח יותר שחקנים כוכבים מארסן וונגר .
לגבי אוזיל , איך אומרת הפרסומת בערוץ הספורט ? גם כשאתה מוביל , יש לך עוד לאן להתקדם . אוזיל בן 24 וכמו כל שחקן בגילו ומטה יש לו עוד הרבה מה ללמוד ולאן להתפתח , הוא לא בן 30 . זה לא סותר את העובדה שהוא אחד הטובים בעולם .

בתור בעל קריירה בפיננסים , אני אומר לך חד משמעית שריאל מדריד בפירוש מוכרת שחקנים בגלל גובה ההצעה . אני לא יודע לאילו עוד 'אינספור שחקנים' אתה מתכוון . הם מכרו את השלושה שעמדו למכירה לנאפולי . את קאקא למילאן . קונטראו היה אמור להימכר אבל העיסקה לא נסגרה בזמן . די מאריה לא רצה לעזוב . רק אוזיל יכל להכניס להם 50 מליון יורו . הם יכלו לוותר עליו (לדעתם) בגלל איסקו . אבל הם לא היו מוכרים אותו בפחות . אם מישהו היה מגיש הצעה בסדר גודל כזה על קסיאס , הם היו בועטים את קסיאס מהברנבאו כמו כדור עונשין . money talks , bullshit walks

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

אני מקווה שאתה לא מחשיב את ברגקאמפ ודומיו לשחקנים שונגר "פיתח".

לא הבנתי מה הקשר בין קריירה בפיננסים שאתה מנהל לבין ידע על דרך הפעילות של ריאל מדריד. הם לא ימכרו שחקנים שהם לא רוצים למכור, לא משנה מה ההצעה ובגלל עומק הסגל תמיד יש להם מספיק שחקנים חליפיים שניתנים להעברה במידת הצורך. אתה כנראה שוכח שזו לא קבוצה שנמצאת בבעלות של איש עסקים אמריקאי שמטרתו היחידה היא לחלוב כסף מהמועדון.

די מאריה לא רצה לעבור כפי שאוזיל לא רצה לעבור ורובן וסניידר לא רצו לעבור בשעתו. אם זה השחקן שעליו הם היו רוצים לוותר, הם היו דוחפים אותו החוצה. הם גם יכלו למכור את קדירה, מודריץ', אפילו פפה.

Red Islington 14 בספטמבר 2013

הקשר בין קריירה בפיננסים לבין ידע על ההתנהלות הכלכלית של מועדון וכל עסק אחר , הוא שבניגוד ל99% מהטוקבקיסטים בעולם , שיורים הצהרות לקוניות בנושאי רכישה ומכירה של שחקנים על פי שילוב של אינטואיציה ושיעמום כי זה נושא פופולארי , אני יודע ממקור ראשון איך ביזנס עובד . זה הקשר . בדיוק באותו האופן שרופא יכול להגיב בנושא פציעה מסויימת של שחקן הרבה יותר מדוייק ממני . ואני באותו מקרה הייתי מתייחס לדעה שלו בכבוד ולא בזילזול .

לא אמרתי בשום מקום שריאל לא רצו למכור אותו . אמרתי שהם העדיפו להשאיר אותו . אם אוזיל לא היה רוצה לעזוב הוא לא היה מדבר עם מועדון אחר . חד וחלק .
לגבי האמירה 'לא משנה מה ההצעה' , אז בתוך מכלול הגורמים שמשתתפים בעיסקה כלשהי , ההצעה של הקונה היא הגורם שהכי משנה . אבל לא משנה , אני הרי סתם מקשקש .

דווקא ברגקאמפ הוא היחיד שהגיע לקבוצה כבעל שם וזה היה לפני וונגר . אני מתכוון יותר להנרי,ססק,ואן פרסי,נסרי ועוד רשימה מכובדת של כוכבים שמצהירים בכל הזדמנות שוונגר עשה אותם , ועדיין לא נתת לי שם של מאמן .

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

קשה לא להתייחס בזיזלול למישהו שכותב בביטחון מוחלט אך חסר בסיס ועוד מנסה לתת תוקף לדברים שלו בזה שהוא "עובד בפיננסים" (להבדיל מאנשים אחרים פה שכנראה עובדים במכרות) למרות חוסר קשר מוחלט לנושא.

אני מסביר לך שוב: בעקבות רכישת בייל, ריאל היו צריכים למכור שחקן עם ערך בשוק. הם החליטו למכור את אוזיל. אם הם לא היו רוצים לוותר עליו, הם היו מוכרים שחקן אחר. אנצ'לוטי מסיבותיו שלו, העדיף לשמור על די מאריה ולוותר על אוזיל.

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

לגבי שחקנים שונגר "פיתח".

ואן פרסי, נכון.

נאסרי היה אחד הכשרונות הגדולים בצרפת ואי אפשר לכתוב עליו שהוא התפתח מעל ציפיות בארסנל, להפך.

פאברגאס נחשב לאחד הכישרונות הגדולים באקדמיה של ברצלונה. באמת חוכמה גדולה לקחת כישרון גדול מהאקדמיה מספר 1 בעולם ולהתהדר בזה שפיתחת אותו, כאילו הוא לא מגיע לאותה רמה בכל מקרה.

השוואה של ונגר למאמנים אחרים ברמת ערכים מוחלטים של פיתוח שחקנים היא בעייתית, מכוון שהוא מאמן הרבה יותר שנים מרובם המוחלט. פרגוסון שהוא השוואה רלבנטית, פיתח הרבה יותר.

יואב 14 בספטמבר 2013

ורוני ״התחנן״ לבוא לארסנל..
פרגי גידל ויצר יותר ובוודאי באיכות גבוהה יותר.

Red Islington 14 בספטמבר 2013

לדעתי אתה דווקא עובד במק'דונלדס . אולי תיפגשו שניכם ותאוננו ביחד על תמונות של פרגוסון .
אתה מוזמן להמשיך להוציא את עצמך קטן ודביל עם התגובות הישרא-מתלהמות שלך תוהה . זה מבדר את המגיבים הבוגרים שמבינים עניין .
אני כבר בדיון אחר

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

יחסית לישראלי לא מתלהם שעובד בפיננסים, אתה די עושה רושם כללי של בבון עם רמת משכל תואמת.

לא צריך להיות אוהד יונייטד בשביל להכיר בעובדה פשוטה: פרגוסון פיתח יותר שחקנים מונגר. כנראה שאצלכם שם בפיננסים, העובדות לא בדיוק מהוות נקודת התייחסות בדיון. אצלנו, בפורטלריון, זה אחרת.

סימנטוב 14 בספטמבר 2013

וואי וואי איך שהוא הכניס לך עם המילה הגסה… תוהה אין צורך להשיב, גסות רוח אינה מתקבלת

יואב 14 בספטמבר 2013

תוהה,
אתה מנהל דיון עם פלצן, שחצן וחסר מושג שכנראה נואש לקצת תקשורת אנושית.
אין עם מה לדבר.

Red Islington 14 בספטמבר 2013

כן . בבון שמרוויח ביומיים מה שאתה מרוויח בחודש .

כותבים פרולטריון , לא פורלטריון , משכיל שלי .

סימנטוב , גסות רוח היא הבון טון בשירשורי דה באזר אם הגעת אתמול .
אם אוננות זו מילה גסה בשבילך אתה צריך כבר להיות במיטה .

יואב הממוצע והיקר ,
פלצן – לפחות כמו כל מילה באתר הזה
שחצן – קיבלת , קשה שלא להיות בקרב כזאת בינוניות
חסר מושג – כמובן , כמו כל מי שלא מחזיק בדיוק באותה הדעה כמוכם
נואש לתקשורת אנושית – אז למה אתה מגיב ?

חג כיפור פורה ומלא קדושה וענוות נפש , יהודים תרבותיים שכמוכם

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

אתה יודע איך קוראים לבבון שמרוויח ביומיים את מה שאני מרוויח בחודש? בבון עשיר. אבל עדיין בבון.

לא יודע, אני לא מתיימר להיות פסיכולוג חיות או וטרינר, אבל מי שמצהיר כל הזמן על כמה הוא מרוויח, בדרך כלל לא מרוויח הרבה. אבל ברשת הכול הולך. יאללה, אני מרוויח פי עשר ממך ואבא שלי יותר חזק. הכנסתי לך.

סימנטוב 14 בספטמבר 2013

אשליה, זאת לא מילה גסה בדלד אמותיי אך כשיש גישה לכולם זה כן גס. כל כך קשה להגיב באיפוק?

Red Islington 14 בספטמבר 2013

הוצאת את עצמך יותר אדיוט משהייתי מצליח אני . תודה :)

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

כבר סיכמנו שקשר למציאות זה לא בדיוק הקטע שלך. לא יודע, אולי ככה זה נהוג אצלכם שם, בפיננסים.

מצד שני, אם יש תחום אחד שבו אני מאמין שאתה מבין בו, זה תחום האידיוטיות על נגזרותיו השונות.

Red Islington 14 בספטמבר 2013

מי זה 'סיכמנו'? אתה והחברים הדמיוניים שלך ? כמה עוד פעמים באותו הדף אתה מתכוון להשתמש בביטוי 'אצלכם שם בפיננסים' ולהמחיש את הטרמינולוגיה הדלה שלך ? אתה חושב שאם תדבר 'עלינו' בטון ציני ומזלזל זה כביכול יביא אותך לאותו מישור עם אנשים ששווים פי עשר ממך ? אתה באמת באמת חושב שאפשר לא להיות מאוד חכם ולהצליח בעסקים ? זה הטווח שמגיע הידע שלך על העולם הזה ? או שאתה באמת חושב שאני ממציא ? איזה אינטרס יש לי בפורום שאף אחד לא יודע בכלל מי אני ? מה יעזור לי אם רונן17 יעשה רושם על אוהד77 ? מתנהל דיון בנושא כלכלי ואני מעז בתמימותי להזכיר שאני עוסק בכלכלה על מנת לתת תוקף לדבריי , רחמנא ליצלן , אם לא היה לך איבר קטן זה לא היה מפריע לך , להיפך . למה שלא פשוט תודה שאני היגבתי לך בכבוד ואתה ענית בזלזול , ואז שוב ניסיתי בצורה עניינית והגבת בעוד יותר זלזול , כי זאת התרבות שאתה חי ומכיר , ובפעם הרביעית כבר נפגעתי והיגבתי באותו הטון , באמת אני חזיר שאין דברים כאלה .
כן אני מבין מצויין בתחום האדיוטיות , בגלל שאני חי בעולם האמיתי ונתקל באנשים .
אתה יכול לשכנע את עצמך עד מחר שאני ממציא או מגזים או מה שלא יהיה , ואתה גם תעשה את זה כי זה יגרום לך להרגיש יותר נוח בליגה הבינונית שלך . אני ממליץ לך גם לחשוב בכל זאת איפה אתה התנהגת לא לעניין . ככה אולי הדיון הבא שלנו יהיה יותר נעים לשנינו

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

אתה בן אדם טיפש וחסר מודעות בצורה קיצונית. אם תקרא את השירשור תיווכח שאף אחד לא הגיב לך בצורה "לא מנומסת" לפני שאתה התחלת להגיב בצורה כזאת. כנראה שבעולם שאתה חי בו, ברגע שאתה מצהיר על עצמך כ"עובד בפיננסים" הדיון מסתיים וחייבים לקבל בדום כל טענה, אפילו שאין לנושא שום רלבנטיות. בעולם הזה, עצם זה שמגיבים לך אחרי שיצאת מהארון עם הידיעה המרעישה לגבי תחום העבודה שלך היא ביטוי של חוסר נימוס.

אף אחד לא מעלה בדיוני ספורט איפה הוא עובד או כמה הוא מרוויח כי זה לא רלבנטי. אתה צריך להישפט על פי הדברים שאתה כותב. מכוון שאתה אידיוט שכותב שטויות, בנית לך עצמך איזשהו סיפור הצלחה שאמור לתת תוקף לגיבובים חסרי הפשר שלך. זה לא עובד ולא יעבוד.

בנוסף לזה פיתחת לך איזה התנשאות על הנייטביז כאילו מינימום אתה בן למשפחת המלוכה ולא עובד באיזה מסעדה פקיסטנית בלונדון.

wazza 14 בספטמבר 2013

ראשית גילוי נאות, אני עוסק בחקלאות למחייתי אז אתם לא צריכים להתייחס למה שאני כותב

אחרי כל הדיונים שהיו פה לגבי רמת התקשורת ספורט בארץ והאיכות של דה באזר לעומת One וכו' אתם באים עם הויכוח המטופש הזה?
לא מתאים.

יואב 14 בספטמבר 2013

Red Islington
ברוח היום, אני חוזר בי. אין בי עניין להטיח ולקבל עלבונות.
טוב לך עם ההתנשאות? לבריאות.
זה לא מקדם אף דיון וסתם מיותר.

באבא ימים 14 בספטמבר 2013

נסיונך העסקי אמור היה ללמד אותך שלא אחת אנשים מקבלים החלטות לא רציונליות מבחינה עסקית. אני מעריך שזה קורה ב – 10% מהעסקאות שאני עובד עליהן. הסיבה לתופעה הזו היא בדרך כלל אגו.

מישהו אמר פלורנטינו פרס?

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

באבא,

הצד העסקי הוא לא הנקודה פה מכוון שריאל היו צריכים למכור שחקן בכדי לאזן את הרכישה של בייל והם באמת עשו את זה.

השאלה פה היא מקצועית: למה הם דווקא מכרו את אוזיל ולא את די מאריה, קדירה או מודריץ'. זו הייתה החלטה של אנצ'לוטי, לא של פרס.

זורק מילה 14 בספטמבר 2013

זו הייתה החלטה של זידאן.

סימנטוב 14 בספטמבר 2013

שבוע אינטנסיבי, יותר מעניין יהיה לראות מי ישחק בשני המשחקים הבאים.

איתמר 14 בספטמבר 2013

לינקים למשחק יתקבלו בברכה ! מנסיון עבר, אחד לא מספיק..

ליאור ר 14 בספטמבר 2013

http://firstrownow.eu/
יש מצב שיעלו עוד לינקים עד המשחק, אבל זה כרגע הכי טוב שאני יכול להשיג

wazza 14 בספטמבר 2013

wiziwig.tv
עדיף להשתמש באחת בתוכנות sopcast למשל
שידור די יציב ובאיכות מעולה על פי רוב

ויכסלפיש 14 בספטמבר 2013

למחפשי הלינקים: העלו כאן אינדקסים, בכל אחד מהם יש כמה לינקים

wazza 14 בספטמבר 2013

זה נהייה ממש טרנד לבקר את מויס על זה שקגאווה לא משחק אז ממה שקראתי בגלל שלא היייתה לא כל כך מנוחה לפני תחילת העונה ובגלל שהוא שיחק עם יפן אז עכשיו הוא מקבל אותה, יהיה לנו עוד הרבה זמן למתוח ביקורת על מויס אז למה לקבור אותו כבר עכשיו??
צום מועיל לכולם

סימנטוב 14 בספטמבר 2013

בהחלט.
לגבי המשחק היום קגאווה, נאני, וולנציה, וצ'יצ'ריטו חוזרים מרחוק ושני המשחקים הבאים יותר קשים לך תדע מי ישחק היום.

אריק 14 בספטמבר 2013

כי הוא מעדיף את יאנג על קאגווה רק משום שהוא יודע להגביה במשחק התקפה היחיד שמויס מכיר אין מקום למשהו אחר

רן 14 בספטמבר 2013

תודה על הלינק.
הגמר מול פאלאס היה המשחק הראשון של יונייטד שראיתי לייב (בערוץ הירדני אם אני לא טועה)

wazza 14 בספטמבר 2013

De Gea; Fabio, Ferdinand, Vidic, Evra; Valencia, Carrick, Anderson, Young; Rooney, Van Persie. Subs: Amos, Evans, Chicharito, Cleverley, Zaha, Fellaini, Januzaj.

אריק 14 בספטמבר 2013

מדהים. אפילו לא בא לי לראות. שנות השמונים הנה אנו באים

כוכב עליון 14 בספטמבר 2013

למה? בגלל שקגאווה לא היה בשנות ה 80??

אריק 14 בספטמבר 2013

4 4 2 מפגר עם שני קיצונים (שאחד מהם זה יאנג). הפוך מהכיוון שהכדורגל מתקדם עליו… מיושן, לא מתוחכם וחסר מעוף

כוכב עליון 14 בספטמבר 2013

אתה צודק גם ב 99 הכדורגל שלנו היה מפגר רק עם בקהאם וגיגס באגפים. רק שהבעיה שיאנג הוא לא בקהאם ולא גיגס.

אריק 14 בספטמבר 2013

וגם לא ולנסיה. ובטח שקאריק ואנדרסון הם לא סקולס וקין. אגב יונייטד באמת התקדמה מהכדורגל הזה לקבוצה שהגיעה שלוש פעמים לגמר. אין סיבה לחזור אחורה

כוכב עליון 14 בספטמבר 2013

אריק, במשחקים נגד קבוצות של פאלאס גם הסר היה משחק 4-4-2 קלאסי ובמשחקי ליגת האלופות אחרת, לא יודע למה אתה גורם לי לכתוב דברים שאוהדים ותיקים כמוך יודעים אבל שיהיה. ניצחנו. נקסט

אריק 14 בספטמבר 2013

כוכב אתה צודק. שמחתי שאנדרסון הועדף על קלברלי. וגם על הצאנס של אדנאן. אבל לפתוח עם יאנג וולנסיה זה פשוט מבאס. את יאנג אני פשוט לא סובל גם בגלח האנטיקס וגם בגלל היכולת כח מה שיש ליאנג וולנסיה למכור זה הגבהות וזה כדורגל רע.

Yair 14 בספטמבר 2013

אז אל תראה, בשנות השמונים עדיין היינו יונייטד, נסתדר בלעדיך גם אם יחזרו שוב

יואב 14 בספטמבר 2013

יאיר,
ביג לייק. נסתדר מצויין בלעדיו.

אריק 14 בספטמבר 2013

תסתדרו? אתה תבקיע ויואב יבשל למרות שאני לא אעשה יותר עבודה הגנתית?
צאו מהסרט. פה, כנראה הייתי לפניכם

Yair 14 בספטמבר 2013

אם זה המצב אז תשאר, לא ידעתי שהיית פה קודם… (ואין סיכוי שאני עושה הגנה)

זורק מילה 14 בספטמבר 2013

יאיר,יואב – בסך הכל אריק אוהב לקחת דברים ללב…תנו לו לפרוק.

אריק ידידי – קח את הכדורגל ואת האהדה ליונייטד בפרופרציות,זה רק ספורט – קלישאה קלישאה אבל נכון 100% .זו רק המלצה חבר,אתה לא חייב לקבל אותה.

אריק 14 בספטמבר 2013

זורק אני רגוע. זה לא ימנע ממני להצביע על המוגבלות של מויס

יואב 14 בספטמבר 2013

אריק,
רק לרקורד, אני עוקב ומגיב בבלוגים השונים של רונן כבר קרוב לעשור. אני בספק אם אתה לפני.
אין בעיה עם ביקורת על מוייס. חבל בשבילך שאיבדת את התשוקה ליונייטד(או ככה זה נראה).

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

יואב,

בלי לנקוט עמדה בדיון, אני חושב שהתגובות שלו מראות ההפך- שדווקא אכפת וכואב לו על מהלכים שנעשים בקבוצה ו(לשיטתו) מהווים טעות גדולה.

שוב, אני לא נכנס לוויכוח מי צודק, אבל זכותו לכתוב את דעתו גם אם היא מאד ביקורתית ומכעיסה כותבים אחרים. הרי אי אפשר לטעון כלפיו שהוא לא מתייחס לנושא או כותב לגופו של אדם.

יואב 14 בספטמבר 2013

תוהה,
מסכים.

יוסי מזרחי 15 בספטמבר 2013

יום ראשון 12:41.

כמה טוב שירושלמי פרימיטיבי כמוני, לא מקלקל את ההנאה שבצום ביום כיפור, וכך בין היתר, חוסך מעצמו דיון שחלקו מבזה את כולנו, ברמה הירודה בקללות ובעלבונות.
.
אריק, מה יהיה? אנחנו עם מוייז וזו עובדה.
אני מציע לתת לו צאנס.ראה מה עשו הטאלנטים מוריניו ופלאגריני,אחרי רכש של מליונים ועם טקטיקות "מתקדמות" וכדאי שתראה אותנו בכל הרכב וכל זמן, גם מפני שאני חולק עליך ועל ההשואה לשנות השמונים ההם. אנחנו רחוקים משם, כמו ליברפול, רק בכיוון ההפוך.
.
שמחתי לראות את פאביו פותח, וגם לא התאכזבתי ממנו.גם עדנאן הקטן, גדול יהיה. סבלנות.

אריק 15 בספטמבר 2013

פה לא היו קללות ועלבונות. הכל ברוח טובה יחסית, אני בטח לא ניסיתי להעליב אף אחד ולא חושב שמישהו נעלב, ההערה ליואב ויאיר היתה בהומור ולפי התגובה של יאיר גם נלקחה באופן הזה. הדיון למעלה יותר בדף אם התכוונת אליו היה דוחה, לא מבין איך מגיעים לשם.
לגבי מויס, הוא הראה אתמול ששהוא מצפה ליותר מקלברלי וולבק ושאם לא יפגעו לא ישחקו והתגובה אחרי המשחק ליאנג היתה מצויינת, עכשיו שיספסל גם אותו. השילוב של אנדרסון ושל הילד היה סימן מעודד, הבעיה הגדולה היא ואת זה כתב לי מחזיק כרטיס עונתי של אברטון שהכדורגל שלו מאוד מוגבל מחשבתית והנפנוף של כל צוות האימון והבאת הצוות מאברטון מאוד מטריד מבחינת הרחבת האופקים. אני מאוד חושש מאוד סונס.
לגבי סיטי ועוד יותר צ'לסי אמרתי בתחילת עונה שלא סתם יונייטד סיימה עם הרבה יותר נקודות ושאני לא מתרשם מהן. אני לא בטוח שהן היריבות על התואר וצפויות הפתעות. את הואקום יכולות לנצל סםרס וארסנל בכלל. ארסנל הי מבחינתי מועמדת בכירה לאליפות. ואני יכול לקחת את הקרדיט של הראשון שאר את זה פה באתר אם זה אכן יתממש.

אריק 15 בספטמבר 2013

עוד סונס

שי רוז 14 בספטמבר 2013

דורפן וכולם, מישהו מכיר אפשרות לרכוש שידורים לצפייה באינטרנט? ישראלי/אירופאי. אתרי הצפייה הישירה לא עושים את העבודה במשחקים המבוקשים.

דורפן 15 בספטמבר 2013

תקנה קופסת סלינג ותבקש מחבר במדינה רלוונטית להתקין.

שי רוז 15 בספטמבר 2013

תודה.

Yair 14 בספטמבר 2013

אשלי יאנג צריך להפסיק עם הצלילות או לעוף מהמועדון, זה פשוט מזעזע

ברוק 14 בספטמבר 2013

באמת נודניק

אופיר 14 בספטמבר 2013

פשוט מחפיר מה שהשופט עשה שם. בושה שתצוגות שיפוט כאלה הפכו לסטנדרט. המשחק מגלגל מיליארדים, ומתעקשים לשפוט עם אמצעים שלא השתנו מאז המצאתו.

אריק 14 בספטמבר 2013

רונן, אתה משאיר את הטמטום הזה?

אופיר 14 בספטמבר 2013

BT Sport שוחטים את אשלי יאנג. באמת עלוב נפש.

bb 14 בספטמבר 2013

הוא אוהד הצלחות בגלל שהעיז לבקר את הקבוצה שלו?

Fluttershy 14 בספטמבר 2013

ינוזאי הזה, או איך שלא קוראים לו, נראה כמו כשרון גדול. יהיה מעניין לעקוב אחר ההתפתחות שלו.

כוכב עליון 14 בספטמבר 2013

יכול להיות שאני נתלה באילנות גבוהים אבל לא התרשמתי מכניסה של שחקן בדקה ה70 מאז כניסה של איזה מס' 7 אחד נגד בולטון. ואני מדבר בעיקר מבחינת הבטחון העצמי. אם מהעונה הזאת של מויס יצא התפתחות של אנואז' (אם עד סוף השנה נדע להגות את שמו נכון זה כבר יהיה הישג) ושל לינגרד זה יהיה מצוין

יוסי מזרחי 15 בספטמבר 2013

הכי פשוט-עדנאן.
אין השוואות למספר 7 ההוא שהיה יחיד במינו, כמו בריזיט בארדו בזמנה. פס יצור של יחידה אחת.

דורפן 15 בספטמבר 2013

זה מצחיק. אני משער שאתה מתכוון לבסט. אבל אנשים יכולים באותה תשוקה להגיד זאת על קנטונה, רונאלדו ואפילו על בקהאם.

דורפן 15 בספטמבר 2013

ואגב – לא ציינתי בכתוב – זה היה יובל החמישים להופעת הבכורה מול ווסט ברומיץ'.

wazza 15 בספטמבר 2013

ולא לשכוח את ולנסיה (את אואן אפשר לשכוח)

גיל 14 בספטמבר 2013

משחק חד צדדי לחלוטין אבל עדיין חסר מחץ. טוב לראות את רוני שמח והוא אפילו מחא כפיים לקהל אחרי הגול.

איתמר 14 בספטמבר 2013

מציפייה לבלגי אחד מצאתי את עצמי נהנה מכל נגיעה של בלגי אחר (אדנן כמובן).
אאמנם לא עשה משהו מרהיב אבל נמצא בכל מקום ומשחק עם יותר בטחון משאר הקיצוניים שלנו (לא שזו חוכמה גדולה).
עתיד איתו וכנראה זאהה באגפים בהחלט יכול להיות מבטיח

ליבר 14 בספטמבר 2013

מסקנות:
א) פביו חלש מאוד. ולנסיה צריך לשנות עמדה למגן ימני.
ב) במשחקים מהסוג הזה צריך לשחק התקפי ומהר. חבל לשחק עם שחקנים בינוניים שעושים הגנה כמו יאנג וולנסיה.
ג) זאנוזי היה מצויין. אפשר לתת צאנס לשחקנים טכניים. זאנוזי, זאהה נאני וקגוואה צריכים לשחק יותר. במיוחד במשחקי בית נגד נמושות.

זורק מילה 14 בספטמבר 2013

We got mesut ozil, we got mesut ozil lalalala lalalala
We got mesut ozil, we got mesut ozil lalalala lalalala

בישול ראשון,ובטח לא האחרון :-)

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

המשחק בפרמיירליג הוא כמו לקחת סוכריה מתינוק עבור אוזיל.

זורק מילה 14 בספטמבר 2013

צודק,אבל תן להתלהב קצת…

7-8 שנים בכיתי מהקבוצה הזו,סוף סוף קרן אור קטנה.

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

נו זה בסדר, ארסנל משחקים בפרמיירליג, לא?

כאילו, אם מאטה וקאסורלה נראים ככה באנגליה, איך יראה אוזיל?

זורק מילה 14 בספטמבר 2013

נו אנחנו כבר שנים כותבים כאן שהפרמיירליג זו ליגה של חוטבי עצים, אז די ברור מה קורה ששחקנים טכניים כמו קאסורלה, סילבה, מאטה ובטח ובטח אוזיל נוחתים שם…

כוכב עליון 14 בספטמבר 2013

תוהה וזורק, אתם צודקים,זו הסיבה שמאטה,קאזורלה ואוזיל הגיעו לאנגליה, כדי לקחת סוכריות מתינוקות ולא חלילה בגלל שהלה ליגה הפכה לדוס ליגה

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

זה לא ענין של חוטבי עצים, אלא של סגנון משחק. הסגנון האנגלי של משחק מרחבה לרחבה מאפשר ומייצר המון שטח לשחקנים מסוגו של אוזיל. זה אוכל בשבילו.

זה לא מקרה שבמיוחד קשרים התקפיים פורחים באנגליה. קאטוניו לא מצא את עצמו באינטר, לא בלט במיוחד אפילו באספניול, באנגליה הוא נראה כמו סופרסטאר. וזה שחקן שלא יכול לצחצח נעליים לאוזיל.

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

כוכב,

אף אחד לא כתב שהם הגיעו לאנגליה בשביל לקחת סוכריה מתינוק. הם הגיעו בשביל הכסף. זה לא משנה את העובדה שסגנון המשחק האנגלי גורם להם להיראות הרבה יותר טוב.

כוכב עליון 14 בספטמבר 2013

תוהה (טועה), הם לא באו רק בגלל הכסף, אלא שבא להם לשחק בליגה, אתה יודע הדבר הזה שמורכב מהרבה קבוצות תחרותיות, נו אתה יודע, הדבר הזה שאין בספרד (אגב, רק ביום כיפור אני יכול ליצור דיון אתכם..) וחוץ מזה, בוא נפרט לגבי השחקנים שציינתם, קאזורלה? לא זכור לי שהוא עשה משהו מיוחד , סילבה? נתן עונה ראשונה נפלאה ומדהימה, שניה הרבה פחות (אולי חוטבי העצים למדו אותו קצת) ומאטה מתחיל לגלות את הכיף שבספסל של צ'לסי (אבל בזה בטח תאשימו את מוריניו)

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

לא, הם לא באו לשחק בליגה תחרותית (אחרת היו להם אופציות הרבה יותר טובות מהאנגלית), הם באו לשחק איפה שיכולים לשלם להם הרבה באופן אישי ולקבוצות שלהם על ההעברה. בדיוק כפי שפלקאו וקבאני לא הלכו לשחק בליגה הצרפתית בגלל התחרותיות שם.

העובדות הן שרוב מוחלט של הכוכבים הבאמת גדולים בכדורגל העולמי, לא מתרשמים מה"תחרותיות" באנגליה ולא באים לשחק שם. למה? כי הם יכולים להרוויח הרבה כסף במקומות אחרים ולשלב את זה עם משתנים אחרים שהופכים את המשחק והחיים שם לעדיפים על אנגליה.

לגבי השחקנים, קאסורלה היה בעונה שעברה השחקן הטוב ביותר של קבוצה שסיימה במקום הרביעי ומטה של זו שסיימה מקום שלישי. אלו העובדות.

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

אגב, מרוב הבחינות, הליגה אנגלית היא בערך הליגה הכי פחות תחרותית בכדורגל העולמי.

אז נכון, יש שם שלוש (וחצי אם נכלול את ארסנל עם אוזיל) מועמדות לאליפות, אבל המאבק על הטופ 4 או הירידה או הסגור ביותר שיש באיזושהי ליגה בכירה באירופה.

כוכב עליון 14 בספטמבר 2013

יאללה, הודעה אחרונה לדיון הסתמי הזה. אני מניח שהליגה האנגלית הכי פחות תחרותית שאתה מכיר כי הספרדית לא נחשבת כליגה יותר בעינייך, נכון? ואני לא יודע מה אתה רוצה אבל קרב על מקום 4 יש לפחות בין 3 קבוצות ואם אתה יודע כבר מי יהיו היורדות באנגליה אז שתף קדימה, ובכלל מה התוצאות שיהיו במחזור הבא, נעשה מזה כסף קצת. בינתיים כל הסילבות שבעולם עובדות קשה מול חוטבי העצים של סטוק, אני בטוח שבדיוק את האמונה שיש בסטוק יש בויאריאל או אלוהים יודע (שיסלח לי שאני מטריד אותו בכיפור) מי יחטוף מברצלונה היום/מחר

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

באנגליה יש שתי קבוצות שלא יצאו מהטופ 4 לפחות 17 שנה. אתה מוזמן למצוא מקבילה לזה באיזושהי ליגה אחרת באירופה.

שלוש קבוצות נאבקות על הטופ 4. וואו. בליגות אחרות אתה יכול לראות קבוצות עונה אחת נאבקות נגד ירידה ועונה לאחר מכן על הטופ 4. מתי קרה באנגליה שמקבילה של אודינזה, סוסיאדד או פרייבורג סיימה ברביעיה המובילה? עזוב סיימה, הייתה במאבק. מתי קרה באנגליה שקבוצות ליגת אלופות (באותה עונה) ירדו ליגה כמו בספרד?

מעבר לכך שברצלונה וריאל הרבה מאד פעמים כן מתקשות במשחקי החוץ שלהן, והקושי של סיטי הוא לא פונקציה של אמונה אלא של זה שהיא קבצה פחות טובה מברצלונה או ריאל (או באיירן או דורטמונד). זה כמו להגיד שבאנגליה יש הגנות יותר טובות כי קבוצות מסתדרות עם אנדרסון, יאנג, ולנסיה רוני וואן פרסי יותר טוב משקבוצות בספרד מסתדרות עם ההרכבים של ברצלונה וריאל. בוא נאמר בעדינות שאם היית שם את אנדרסון, יאנג וולנסיה בהרכבים של ברצלונה וריאל, גם ההגנות בספרד היו נראות הרבה יותר טוב.

משה 14 בספטמבר 2013

אני מת על הדיונים האלה ש"זורק מילה" מקבל פיצול אישיות וממציא את האלור אגו שלו "תוהה בדרכים" או להיפך. מצחיק אבל דווקא השנה עבר מהליגה האנגלית לספרדית שחקן שהיה קרוב לשיא ההעברות שקבע שחקן אחר שעבר את אותה דרך. בהצלחה עם גרנדה נגד אלמרייה.

משה 14 בספטמבר 2013

אלטר אגו

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

מושיקו, תראה קצת ליגה ספרדית היום. חמש דרגות מעל הפרמיירליג. לא מקרה שליברפול מחתימה שחקני ליגה שניה בספרד.

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

ואגב, אני גם חשדתי שכול אוהדי ליברפול פה הם אדם אחד, אבל מכון שאתה באופן ברור יותר טיפש מאוהדים אחרים, שללתי בסוף את האפשרות.

לעולם על תצעד לבד משה!

תוהה בדרכים 14 בספטמבר 2013

על = אל

תסלחו לי, הדיון עם אושיה כמו משה מרגש אותי.

זורק מילה 14 בספטמבר 2013

משה אנחנו לא אשמים שהחיים התאכזרו אליך.

החלמה מהירה.

אריק 14 בספטמבר 2013

זורק ארסנל לוקחים השנה. תרשום

זורק מילה 14 בספטמבר 2013

די אריק די…

ואגב, אם זה יקרה זו תעודת עניות לפרמיירליג. לארסנל חסרים לפחות עוד 2 שחקנים בסדר גודל של אוזיל בכדי להיות (שוב) מועמדת לגיטימית לתואר.

אריק 14 בספטמבר 2013

זורק. לארסנל יש הכי הרבה נקודות ליגה ב2013. ואכן תעודת עניות

אופיר 14 בספטמבר 2013

אריק, קורה שם משהו נחמד מבחינת הגיבוש בסגל והאווירה בקבוצה. בשיא השפל, בשנה שעברה, ונגר החליט להפסיק להיות פאסיבי, הוציא את ורמאלן (הקפטן!) מההרכב, ציוות את קוסיילני עם מרטסאקר בהגנה וראה זה פלא: לראשונה מאז שוונגר הגיע למועדון יש לנו קבוצה שנבנית מההגנה, והתוצאות מגיעות!

האמת היא שלא היתה כל כך ברירה, כי הכשרון ההתקפי בקבוצה היה עד עכשיו מוגבל, אבל עם אוזיל אני מצפה שנתחיל לראות מעט מהכדורגל הארסנלי ההתקפי והטוב.

עבורי, בשלב הזה, יותר חשוב שנשחק כדורגל גברי וטוב ושלא נפסיד שוב התמודדויות ליונייטד, לסיטי ולצ'לסי עוד לפני תחילת המשחק. עוד עונה-שתיים אני אופטימי שהתארים יגיעו.

דורפן 14 בספטמבר 2013

קצת היסטוריה. ב-98 ארסנל הייתה קבוצה שנבנתה לגמרי מההגנה. רביעיית הפלא שפטי וויירה מחפים עליה. ושני שוערים.

אופיר 14 בספטמבר 2013

צודק. ב-98 הייתי על הקו האדום בלבנון, כבלים ואינטרנט לא היו בנמצא, וזכרונות הכדורגל שלי (כולל מהמונדיאל הראוי האחרון, כנראה) מהתקופה ההיא דלילים עד לא קיימים.

יובל שהוא אחר עד כדי כאב 14 בספטמבר 2013

"הרחקה פלוס אדום"? באמת אכזרי.

סימנטוב 14 בספטמבר 2013

אשלי יאנג הוא אדיוט בכל הקשור לצלילה וזה מגעיל, חבל דווקא היום היה לו משחק טוב, היה מעורב ברוב המהלכים באגף שלו ובתור שחקן סגל זה לא רע.
ינוזאי נראה הרבה יותר טוב בקבוצה הראשונה מהשנייה. גם הבלגי הראשון יכול להיות מעודד מכמות הפאות ביציע…
אין מספיק שירי הלל לקאריק, נזכר כמה ירדו עליו כאן לפני כמה שנים

סתמאחד 14 בספטמבר 2013

כרגע יונייטד של מויס דומה באפרוריותה ליונייטד של פרגוסון מהשנים האחרונות.
על הטעות החמורה שמויס ביצע כאשר ויתר על אוזיל הוא יכול לכפר על ידי הפיכתם של אדנן וזאהה לשחקני הרכב על חשבון ולנסיה ויאנג (וגם נאני לצורך העניין).שניהם יכולים להביא תחכום וכישרון ורעננות שכה חסרים לקבוצה.

אריק 14 בספטמבר 2013

אני חושב שזה סיכום נכון. אני לא מרוצה ממה שמויס עושה עם כמה שחקנים שמשחקים ועם כמה שלא. לפחות מבחינת קלברלי וולבק נראה שהוא מפנים, והדקות שהוא נתן במחזור ה4 לילד בן 18 זה עוד סימן מעודד. אם יצליח להבין מה עושים עם קאגווה וישלב את זהה אולי יגיע גם הברק.

wazza 14 בספטמבר 2013

סיטי עשו תיקו וצ'לסי הפסידו בהליכה, היה פנדל על יאנג?

יוסי מזרחי 15 בספטמבר 2013

כן.

אופיר 14 בספטמבר 2013

מאוד התאכזבתי מהדיון למעלה, בעיקר שכל מה שקראתי עד היום מ-Red Islington היה דברי טעם. אני אולי אקדמאי תלוש, אבל בסולם הערכים שלי אדם שמרוויח הרבה כסף לא נחשב יותר מאדם שמרוויח פחות, ודעתו אינה בעלת תקפות ומהימנות בזכות השורה התחתונה בחשבון הבנק שלו. "פרוייקטי היוקרה" בתחום הנדל"ן מהשנים האחרונות מאוכלסים באנשים שאת רובם לא הייתי רוצה כשכנים.

זורק מילה 14 בספטמבר 2013

תוהה

אתה מבין למה בארסה לא תיקח השנה אליפות ותנופנף בקלילות בצ'מפיונס?מתחילת העונה בארסה רק שודדת ניצחונות.

הגנה של ליגה ג' שכל קרן זה כמו פנדל.בארסה היום זו קבוצה בלוף של שחקן אחד והגנה של ליגה ג'.

אופיר 14 בספטמבר 2013

אם תעיף מבט על ההגנה של ריאל מדריד הערב תוכל להרגע…

זורק מילה 14 בספטמבר 2013

רק שההגנה של ריאל תתייצב מתישהו כי הפוטנציאל קיים – יש להם 2 בלמים מהטופ של אירופה עם ראמוס וואראן,לבארסה אין כלום פשוט כלום בהגנה.שני בלמים גרועים,אחד פצוע כרוני לפני סוף קריירה ושני מגינים גמדים שהם יותר חלוצים קיצוניים ממגינים.

אני אומר לך את האמת ההגנה של בארסה במצבים נייחים מהגרועות בכל הזמנים שאי פעם ראיתי.אין דברים כאלה.

אופיר 14 בספטמבר 2013

בכנות, הם היו צריכים לנסות להחתים את דל בוסקה.
מעבר לכך שתמיד חשבתי שהוא מאמן מצוין, נבחרת ספרד שלו משחקת הגנת ברזל, ומסתדרת לא רע בלי מסי בהתקפה…

זורק מילה 14 בספטמבר 2013

למה לו לבוא לבארסה שנה לפני מונדיאל?

מה שקורה שם עם ההגנה זה מחדל מטורף של ההנהלה ושני המאמנים האחרונים. לא יכול להיות שהם לא רואים מה שכל העולם רואה כבר שנתיים.

איש 14 בספטמבר 2013

דורפן, אני לא יודע אם הבעיה רק אצלי אבל בכרום התגובות מופיעות באופן מאוד חלקי. שרשורים נעלמים כמעט לגמרי. כתוב שיש מעל 90 תגובות ואני רואה בערך 15.
כשאני מעביר ל- ie tab הכל מופיע(אבל בלי מבפרי התגובות).

זורק מילה 14 בספטמבר 2013

זה לא רק אצלך,אצלי זה התחיל עם פיירפוקס לפני למעלה משבוע ובימים האחרונים אותה תופעה גם בכרום.הפיתרון שלי כרגע זה או מהסמארטפון או מהאיכספלורר…

אמנון 15 בספטמבר 2013

אצלי דווקא זה עובד מהפיירפוקס

תומר ש 15 בספטמבר 2013

זורק מצאתי את הבעיה – כשהפסקתי את האדבלוק כל התגובות חזרו. אתם משתמשים גם באדבלוק?

תומר ש 15 בספטמבר 2013

עכשיו בדקתי גם בשאר הבלוגים. כשאני מנטרל את האדבלוק התגובות חוזרות.

זורק מילה 15 בספטמבר 2013

ברור שאני עם אדבלוק גם בפיירפוקס וגם בכרום…

הפסקת אותו בכלל או רק בדה באזר…?

זורק מילה 15 בספטמבר 2013

אתה תותח עלית על הבעיה !

טוב ניטרלתי את האדבלוק רק באתר של דה באזר ואיזה יופי חזרו התגובות…

זורק מילה 14 בספטמבר 2013

ריאל גונבת נקודה בחוץ מול ויאריאל,ואני ממש מתכוון לגונבת,החמצות מזעזעות לויאריאל מול שער ריק לא פעם ולא פעמיים במשחק.

יופי של מחזור,שריאל ובארסה נראות זוועה כרגע.

תוהה בדרכים 15 בספטמבר 2013

אין פוסט על הקרב הלילה?

עצמות עצלות 15 בספטמבר 2013

אוי כמה שאני מחכה לראות שיתוף פעולה בין ינוזאי וקגאווה!

גלן 15 בספטמבר 2013

אנשים מתבלבלים , מחממים סיר , שמים בתוך הקלחת את גורדן , עם נדאל, עם גרצקי , עם עלי (עלי??), עם פדרר (פדרר???), עם ברקוביץ . בבקשה לכם , הסתכלו על גדול הקלינאים. הדומיננטי ביי פאר בדורו (אלא אם כן אתה מרובה רגשי אשמה קולוניאליסטים ואהבה לאוכל פיליפיני).

אבישי 15 בספטמבר 2013

מבט לעתיד בפרספקטיבה של אחרי לילה:
מוייס לא מטייח, הוא יוצא בפומבי נגד הצלילות של יאנג ואני מסיק מזה שהוא מעדיף לנצח על ידי התמודדות עם הבעיות של הקבוצה.
כך גם בהחתמה של פלאיני, הוא קודם כל פותר בעיה של רכות במרכז השדה לפני שהוא נדרש לשיפורים בחלק הקדמי.
רוני נשאר, נאני על סף חוזה חדש, קגאווה עוד כאן, לא חסרים כוכבים שישחקו מרהיב ויבקיעו הרבה. אבל יותר שערים הם לא בהכרח יותר נקודות ובזה יש זמן לטפל בהמשך. הרבה יותר בוער לסגור את החור בקישור המרכזי והאפקט של זה יהיה מהיר יותר.

גלן 15 בספטמבר 2013

מחשבות:
1. אני שמח שיש שופט ששם 114-114 הזוי. זה מסביר כמה צריך לנקות את אורוות השיפוט.
2. תתכן פדרריזציה של הדיון- דהיינו פלויד כך כך קליני, כל כך דגול ולא מנוצח בגלל חולשת היריבים. ויש כמובן העניין הלא-סגור עם פאקיו.
3. ואחרי ככלות הכל, אני לא חושב שראינו מתאגרף מיומן כמו מייותר. אוקי, נעזוב את "הכי" גדול או לא. בוא נסכם שטכנית (כמו נדאל בחימר) הוא כנראה הכי גדול שהיה. אשרינו וטוב לנו.

הנבל 15 בספטמבר 2013

יום אחרי המשחק.. זידאניזם במיטבו:

http://oldtraffordupdates.lockerdome.com/media/109491965

ליאב 15 בספטמבר 2013

זהו, התקוות התפוגגו ורונאלדו האריך את חוזהו בריאל עד 2018. הוא כבר לא יחזור ליונייטד (אלא אם כן בייל נותן עונה מטורפת ודוחק אותו מעמדת הכובב). על רקע הדברים אפשר להבין עוד יותר את מדיניות המועדון בעניינו של ווין רוני.

לא ראיתי את המשחק אתמול, אבל יש לי תחושה טובה בנוגע למרוואן פלאיני. העיתונות האנגלית נוטה ללגלג, ובצדק, על כשלונות הרכש הקייצי של יונייטד, אבל כשנאני חוזר מפציעה, צ'יצ'אריטו, קגאווגה, פלטשר ועוד כמה שחקנים טובים הם חלק מהסגל, אני לא מודאג.

אולי יונייטד לא תיקח אליפות השנה (והדיבור הזה ממשל לא רלוונטי לתחילת ספטמבר), אבל הסגל שמויס ירש מפרגוסון הוא סגל מרשים, מפחיד ולא נופל מזה של סיטי וצ'לסי. אולי יש להן שמות נוצצים יותר, אבל יונייטד לא נופלת מהן. בית ליגת האלופות הוא כבר סיפור אחר, אבל היתרון הוא שעל אךף חוסר הניסיון של מיס, השחקנים עצמם מנוסים מאוד בזירה האירופית.

פרגוסון אתמול ביציעי אולד טראפורד? הבן אדם מכור לפרוייקט שבנה במשך כמעט 3 עשורים.

Comments closed