יום המוות לאמריקה. איפה אתם עושים את החג?

מטרוניות החג

In כללי

arod

חג שמח קוראים יקרים – היום יום המוות לאמריקה באיראן – ואנחנו מצטרפים ומאחלים לאמריקאים מוות מבעיות לב שמקורן מעודף קולסטרול בזמן שהם צופים בליגות בהן יש מתח עד הדקה האחרונה. של העונה, לא חלון ההעברות.

ויש סיבות:

 – המצב של הקאבס באופן כללי ושל הקאבס באופן ספציפי (ובנוסף שבעברית אפשר לבלבל בינם לקבוצת כדורסל של קליבלנד – שגם היא זבל).

– 20 שנים בלי סטנלי קאפ לקנדים.

– איי רוד.

– פוטבול מכללות. זה בדיחה.

– השבוע bye בפוטבול. לא בטוח שזה לא העונש עצמו.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

67 Comments

ניינר (ON THE QUEST FOR SIX) 5 בנובמבר 2013

פוסט קצר, למה לא לעשות ההגה לפני שמפרסמים? קשה להבין למה התכוון המשורר

JOSH 5 בנובמבר 2013

תגובה קצרה, למה לא לעשות ההגה* לפני שמפרסמים?

*הגהה

ניינר (ON THE QUEST FOR SIX) 5 בנובמבר 2013

צודק, ככה זה כשכותבים מהנייד

סימנטוב 5 בנובמבר 2013

בליגה אחרת אין שום תחרות באמריקה:

http://www.youtube.com/watch?v=Gk5OJBry2ss

ירון נוי 5 בנובמבר 2013

מצטער שאני חופר שנושא אבל ……
הסיבות שקשה לי עם אמריקה הן :
לייקרס- פורטלנד משחק 7 [מרגיש לי מבויים/מזוייף]
לייקרס סקרמנטו משחק 4 [מרגיש לי מבויים . מזוייף]
מיאמי – סאן אנטוניו משחק 6 מרגיש לי מבויים / מזוייף …
אבל את זה שהרחיקו את דיאו ואמארה סטודאמייר ממשחק חמש נגד סאן אנטוניו אחרי שרוברט הורי ניגף את סטיב נאש [2007] זו ההוכחה הניצחת שאמריקה לעד תעדיף לעקוב אחר הכללים מאשר לחולל צדק …
העובדה שסטיב הולך לפרוש בלי טבעת וג'יסון קיד כן נראית לי פשוט לא צודקת ..

matipool 5 בנובמבר 2013

וגם זה שסטוקטון פרש בלי טבעת .

בני תבורי 5 בנובמבר 2013

ובארקלי? ואייברסון?

אחד 5 בנובמבר 2013

ההסיבה העיקרית לשנוא את האמריקאים היא שהם מזניחים את ענף הספורט הפופולרי בעולם לטובת ענפים משעממים כדוגמת כדורסל ובייסבול.

austaldo 5 בנובמבר 2013

להפך. הם היחידים בעולם שמשחקים כדורגל נטו בלי הצגות ופוזות.
זה היה כל כך מצחיק לראות במונדיאל האחרון לראות ב 31 ניבחרות שחקנים שנופלים (או מפילים את עצמם) ומתפתלים על הדשא כאילו ירו בהם עם מאג ורק בניבחרת האמריקאית שחקן שנופל על הדשא קם מיד וממשיך לשחק כאילו לא קרה כלום.

גל ד 5 בנובמבר 2013

הם לא אוהבים פורמולה 1?

אחד 5 בנובמבר 2013

אמרתי ספורט

גל ד 5 בנובמבר 2013

touché

טל בן יהודה 5 בנובמבר 2013

ישנה הטעיה ב"איי רוד". הוא לא הסיבה הישירה, כי אם השחקנים האחרים ש"פשעו" כמוהו ונחשבים באומה הגדולה הזו לגיבורים.

שמות כמו:
– ביג פאפי
– ברטולו קולון (כי מי מאיתנו לא מגיע לשיאו הספורטיבי בגיל 40)
– אנדי פטיט

austaldo 5 בנובמבר 2013

זה נכון. אם יש דבר שאני ממש שונא בספורט האמריקאי זה הצביעות והאובר-פולטיקלי-קורקט.
היחס לסמים בבייסבול זה דבר אחד. יש עוד, כמו למשל החוקים המטופשים שכל שנה דוחפים ב NFL (ראבאק, מי שלא ראה פוטבול בשנות ה 90 לא יודע מה זה חגיגות אחרי טאצ'דאון) או קוד הלבוש ב NBA.

גיל שלי 5 בנובמבר 2013

איירוד הוא סיבה מספיק טובה גם בלי הסמים
אני מרגיש מוזר שקובי כבר לא נמצא אצלי בתוך אותה קבוצת התייחסות, אני מאוד מוטרד מהחיבה המוזרה או יותר נכון האמפטיה לקשיים של קובי.

טל בן יהודה 5 בנובמבר 2013

בדיוק שמעתי השוואה נחמדה לגבי קובי.

ההשוואה הייתה שקובי בראיינט הפך בשנים האחרונות למעין דמות של Bad Guy מ"עולם ההאבקות". דמות רעה שלא שמה קצוץ על מה האנשים סביבו חושבים (אנשי מקצוע ואוהדים כאחד).

גיל שלי 5 בנובמבר 2013

הפוך גוטה הפוך, הוא הפך מבד גיי לגוד גיי בגלל הפציעה ובגלל ההפסדים של הלייקרס ונטישת הווארד. אני לא רואה רסלינג מאז ואן אריק אז חסרה לי ההשוואה הרלבנטית, אבל אני זוכר כמה דמויות שהפכו מרעים לטובים (וחזרה)

גיל שלי 5 בנובמבר 2013

חוץ מזה שאם יש משהו שאכפת לקובי מדי, זה מה חושבים עליו, זה ההבדל בינו לבין מייקל, מייקל הוא זה ששם קצוץ, הוא ידע את גדולתו, קובי צריך את האישור של כל האחרים לכך כל הזמן. ראה התגובה שלו לדירוג השחקנים של ESPN

קורא אדוק 5 בנובמבר 2013

גיל וטל- קובי ממש לא באד גיי ולא גוד גיי מבחינת רסלינג,הוא פשוט הבחור שנמצא בסוף הקריירה שלו, כבר עשה הכל וזכה בהכל ולכן הוא כבר לא סופר אף אחד ממטר
הוא אומר בכנות הכל ואפשר לראות את זה בראיונות שלו,בפייסבוק שלו ובעיקר בטוויטר שלו,שהוא ביי פאר הטוב ביותר של הנ.ב.א.

ההערה לגבי ESPN זה סתם עוד דלק תחרותי בשביל שונא ההפסדים הגדול ביותר מאז ג'ורדן. בשלב הזה של הקריירה קובי לא צריך אישור של אף אחד,הוא יודע שמייקל הוא לא יהיה אבל הוא גם יודע שחוץ ממייקל הוא ללא ספר הסקנד גארד הטוב בהיסטוריה.מספיק טוב,לא?

Childish 5 בנובמבר 2013

אני התחלתי לסמפט את קובי בגלל הציוצים שלו במשחקי הפלייאוף של הלייקרס (עד שכמובן השתיקו אותו) הוא היה אדיר.
גם התגובה שלו בטוויטר למארק קיובן היה אחד הדברים הכי טובים שראיתי מספורטאי ברשתות החברתיות.

matipool 5 בנובמבר 2013

הפעם הראשונה שחשבתי משהו נחמד על קובי הייתה בפרסומת שלו עם מסי והילד של טורקיש איירליינס .

ניימן 5 בנובמבר 2013

האמת היא שפשוט תענוג לשמוע את קובי מתראיין (או כותב – לא משנה באיזה מדיום). הבחור יודע להתבטא.

אריאל גרייזס 5 בנובמבר 2013

אני לא סובל לראות את קובי מתראיין. יש לו את המשחק הזה עם השפתיים, הוא תמיד נראה לי האיש הכי לא אמין ביקום. אני לא מאמין למילה שהוא אומר

אריאל גרייזס 5 בנובמבר 2013

באיזה עולם ברטולו קולון הוא גיבור? זה של טוחני המבורגרים במקדונלדס?

shohat 5 בנובמבר 2013

שכחת את Johnny Football.

ירושלמי 5 בנובמבר 2013

מה בדיחה בפוטבול מכללות?
או שלא הבנתי…

גלן 5 בנובמבר 2013

ירושלמי אני לא אענה בשם רונן אלא מזוית שלי ולדעתי גם של אמריקה (אבל לא נראה לי של רונן)- כל עוד הביג 10, נוטר-דם + USC לא רלבנטים במילילמטר(שנה שעברה הייתה סטייה קתולית של ND וגם היא בסוף התפוצצה בקלות בגמר) אז זה כמו שאת הצמפיונס יקחו עכשיו 20 שנה קבוצות מסדר גודל של ליון או שטוטרגרט (בלי בכלל להעליב). זה נשמע מרתק וטוב על הנייר אבל…..

אלעד 5 בנובמבר 2013

ואני חשבתי שזה בגלל שכשיש לך ראנינג-בק קצת מעל הממוצע, אז הוא יכול להתרוצץ על המגרש כמה שבא לו, כששחקני ההגנה מתנפצים לו על הגב.

אריאל גרייזס 5 בנובמבר 2013

לא נראה לי, גלן, שלאמריקה יש בעיה שה-SEC שולט בעולם הקולג' פוטבול. אולי זה בעיה במישיגן או באוהיו, אבל אלבאמה ופלורידה סטייט וג'ורג'יה וכל אלו היו ונשארו פאוור האוס. לקרוא לאלבאמה ליון זה די מביך, לא?

גלן 5 בנובמבר 2013

טוב אריאל אתה נתפס לאלבמה…
אבל תן לי לתת לך שעור גאוגרפיה על המפה האמריקאית: ככל שאתה לוקח את האצבע יותר ימינה ולמעלה אתה מתקרב לכסף, לתרבות, להשפעה ולעניין. החוף המזרחי בחלקו זה יותר ביג-10 ו ND מה ACC ושאר הקונפרנס. וסליחה שפגעתי באלבמה- בהחלט לא ליון אלא אייקס (וואחד אייקס כמו עם קרויף!).

אריאל גרייזס 5 בנובמבר 2013

כשאתה אומר ללכת למעלה וימינה, אתה מתכוון לפאוואר האוסים של קונטיקט וראטגרס?
נוטרדם זה כסף כי הם פונים לכל הקהל הקתולי. הביג 10 דווקא מתאים את עצמו יופי לדיקליין של המיד-ווסט מבחינה כספית. מישיגן הולכים יופי עם מה שקורה בדטרויט בשנים האחרונות (נו אופנס).

גיל 5 בנובמבר 2013

גלן, מה קרה, יש פחות צופים במשחקים של מישיגן? לא נראה לי. אני לא חושב שיש בעייה עם שליטה של ליגה מסוימת. זה משתנה כל כמה שנים. הבעיות הן אחרות. משחקים חד צדדיים ברובם מול יריבות שמקבלות כסף בשביל לשחק ומחסור בפלייאוף שיתוקן שנה הבאה. אבל הבעיה הכללית בספורט מכללות בכלל (לא רק בפוטבול) היא שהוא מתיימר להיות חובבני כשהוא הכל חוץ מזה.

גלן 5 בנובמבר 2013

גיל אין עולם נטול בעיות. אני כמובן לאחושב מראש שזה חובבני. אתה יודע כמה עולה שכר לימוד כאן. החברה האלו מקבלים בעצם סכום לא רע. באשר לדומיננטיות- כזאת חד צדדית וממושכת לא הייתה. ברור שהמרמור מוריד עניין והצלחות מחדשות אותו. אני אישית בעולם הביג טן חי וגם שם חיי אינם חיים אבל אי אפשר לייצר עניין ארצי טוב בלי הליגות האחרות ואני לא רואה תהליך בכיוון הזה. הכי הרה כשרון יש במדינות החמות. הכי קל לגייס בדרום ול sec ואין מה לעשות. אני לא מאמין שפליאוף ישנה זאת אבל נחייה ונראה
אם אתה שומע מרמור בקולי אתה צודק.

אריאל גרייזס 5 בנובמבר 2013

יש כשרונות במקומות אחרים ויש גם דרך להתגבר על החוסר בכשרון, על ידי השיטה. רואים את זה באורגון, שנמצאת בצמרת כבר כמה שנים טובות, רואים את זה בסטנפורד, רואים את זה (לצערי) במה שאורבן מאייר עושה באוהיו סטייט.
הבעיה של הביג 10 זה שהוא פשוט לא מספיק אטרקטיבי. המאמנים לא מצליחים לגייס בו, זה הכל. כמו שאמרת, זה סתם מרמור. הייתם מביאים את ניק סייבן למישיגן והייתם רואים איך הם חוזרים תוך שנתיים לגדולה

גיל 5 בנובמבר 2013

שכר לימוד כבודו במקומו מונח (וסתם לידיעתך, התקבלתי לאוניבריסטת מישיגן בזמנו ולא יכלתי להרשות לעצמי את הסכומים העצומים של הלימודים), אבל מה שהם צריכים זה לקבל כסף ישיר. יש עוגה גדולה, ולתת לשחקנים כמה עשרות אלפים בשנה זה רק צודק והגיוני.

לעניין הרמה, אני חושב שזה בעיקר קשור למאמנים. אם ניק סייבן עובר לטקסס אז המפה תשתנה. אגב, הSEC נחלש קצת השנה לדעתי ובשנים האחרונות הם גם נהנו מהנפילה של USC. כישרון יש בהרבה מקומות וכמו שאריאל כתב, באורגון וסטנפורד משתפרים כל הזמן. גם UCLA עולה בכוחה. פשוט מגמות בקולג'ים לוקח זמן לשנות.

Amir A 5 בנובמבר 2013

הסיפור של שכר הלימוד במוסדות השונים וההצדקה שלו צריך להיות הסיפור הגדול הבא. אין כיום שום הצדקה לשכר לימוד של 50-60K לשנה. פעם אולי יכולת לטעון שרק באוניברסיטאות המובילות יש את המרצים הבולטים אבל כיום זה כבר לא נכון אחרי הכל, כל מנחה דוקטורט בייל/הארווארד ודומיהן מוציא 2-3 דוקטורים בשנה. ואלו בתורם צריכים למצוא משרה. השוק של אוניברסיטאות העל רווי במרצים וכך דוקטורים שבעבר היו מלמדים רק באייבי ליג מוצאים את עצמם היום באוניברסיטאות מדרג שני, כולל סטייט.
גם בשוק העבודה אני חושב שהפער בשכר ההתחלתי בין בוגרי האייבי ליג ובין בוגרי אוניברסיטאות מדרג שני או שלישי אינו כזה שמצדיק את שכר הלימוד העצום. וכמובן שבשלבים מאוחרים יותר בקריירה הנסיון קובע הרבה יותר מאשר המקום שבו למדת לתואר ראשון.

דורפן 5 בנובמבר 2013

להתרשמותי (קצת מהנסיון של הסביבה הקרובה) זה נכון אולי להוציא את הרווארד-ייל-סטנפורד. אחרי זה באמת לא כל כך משנה אם למדת באוניברסיטה מקום 5 או 20 בתחום שלה.

גיל 5 בנובמבר 2013

שכר לימוד זה עניין של הצע וביקוש. מה שמדהים בהקשר של מישיגן הוא שהם אוניברסיטה ציבורית, אבל שכר הלימוד שלהם הוא כמו של האוניברסיטאות הפרטיות היוקרתיות ביותר.

נעשו אגב מחקרים על ההצדקה של לימוד במוסדות יוקרתיים. המחקרים מצאו שבעוד שמי שלומד בהרווארד, יל וכו' מרוויח יותר כסף, סטודנטים שהתקבלו לאוניברסיטה יוקרתית אבל הלכו ללמוד במקום אחר הרבה פחות יוקרתי, הצליחו בחיים לא פחות.

באופן כללי, צריך להפריד בין תואר ראשון לתארים מתקדמים. בתארים מתקדמים, יש תוכניות מצוינות בהרבה מקומות והדירוג של האוניברסיטה לא ממש רלוונטי בשלב הזה. אם אתה נמצא תחת מנחה מוכר אז הדרך שלך להצלחה סלולה. אבל זה נכון שיש רווייה בדוקטורים היום בכל מקום וקשה מאוד למצוא משרות אקדמיות עם מסלול קביעות, מה שלא היה ככה בעבר.

Amir A 5 בנובמבר 2013

לאור העובדה שהילדים שלי מתקרבים לגיל של לחפש קולג' אני מנסה להנחיל להם את התובנות הבאות:
1. לא חשוב שם האוניברסיטה אלא התוכנית הספציפית.
2. אם אתם רוצים להמשיך למחקר בתארים מתקדמים אז יש משמעות לשם האוניברסיטה יותר מאשר אם אתם מתכוונים לצאת לחיים מיד לאחר התואר הראשון.
3. ללימודי רפואה מקום ההתמחות חשוב יותר מכל דבר אחר. לכו למקום שיוכל לעזור לכם להתקבל להתמחות במקום טוב.
4. אם בכל זאת אתם מקובעים על לימודים באייבי ליג אז כדאי שתתחתנו טוב.

ונסיים בבדיחה שבטח כבר כתבתי כאן אבל אני יכול לתרץ את זה בהשפעת הגיל על הזכרון:
יושב השפן מתחת לעץ ביער. עובר השועל ושואל "שפן, מה אתה עושה?". עונה השפן "חושב על התזה שלי". ומה התזה שלך? איך שפנים הורגים שועלים. שטויות עונה השועל. בוא נכנס למערה פה ואני אוכיח לך את התזה שלי. נכנסים שניהם למערה ושתי שניות אחר כך שומעים צרחות והשפן יוצא מנקה את ידיו בפרווה ומתיישב מתחת לעץ.
עובר הזאב ושואל "שפן, מה אתה עושה?". עונה השפן "חושב על התזה שלי". ומה התזה שלך? איך שפנים הורגים זאבים. שטויות עונה הזאב. בוא נכנס למערה פה ואני אוכיח לך את התזה שלי. נכנסים שניהם למערה ושתי שניות אחר כך שומעים שאגות והשפן יוצא מנקה את ידיו בפרווה ומתיישב מתחת לעץ.
עובר האריה ושואל "שפן, מה אתה עושה?". עונה השפן "חושב על התזה שלי". ומה התזה שלך? איך שפנים הורגים אריות. שטויות עונה האריה. בוא נכנס למערה פה ואני אוכיח לך את התזה שלי. נכנסים שניהם למערה ושתי שניות אחר כך קופץ מהחושך דב ענק וכמעט מוריד לאריה את הראש. האריה שבקושי הצליח לברוח החוצה צועק "שפן, מה זה החרטא הזו?". עונה השפן "לא חשובה הכותרת של התזה. חשוב מי המנחה".

אריאל גרייזס 5 בנובמבר 2013

מעולה, אמיר! אני מקווה שאני לא אלמד את הלקח המר על בשרי

גלן 5 בנובמבר 2013

בעיות נבחרות באמריקה:
1. 20 שנה זה כלום. חייבים 40 שנה בלי סטנלי לקנדים.
2. מסברגר – אידיוט. משתיק את הטלביזיה כשהוא משדר.
3. אורבן מאייר- יצרן למופת של חניכים מצטיינים כריילי קופר ואהרן הרננדז. המאמן האידיאלי לנבחרת הגיהנום. רגע, הוא כבר מאמן אותם! הביג 10 זה חרא פוטבול אבל לפחות התנהגות סבירה אנושית עד שהוא התפרץ למיד ווסט שיפר את הספורט ודרדר את הרמה.
4. אהרן רודגרס וג'יי קאטלר- רגע משדרים לי שאולי נפטרנו מהבעיה הזאת לזמן מה….

austaldo 5 בנובמבר 2013

אתה טועה בקשר לאורבן מאייר – הוא אימן את טים טיבו. זה מכפר על כל החטאים שלו :P

גלן 5 בנובמבר 2013

אני מכפיל את ההימור שלך ושם על השולחן את אלכס סמית! לוקח את טיבו עם רזרקטיון מהסרטים!

דורפן 5 בנובמבר 2013

גלן – הפרסית שלי חלשה. אבל הרגשתי שטענות 3 ו-4 בהחלט על סדר היום האיראני.

גלן 5 בנובמבר 2013

בהחלט. אתמול במנדיי נייט זה היה אפילו סוג אירן-עירק וסדאם נפצע בכתף.

אריאל גרייזס 5 בנובמבר 2013

מצטער, שום טריק זול כמו פציעה ברגל לא יגרום לי לסמפט את קובי

גילעד 5 בנובמבר 2013

++++++1

אלון רייכמן 5 בנובמבר 2013

קלי קלרקסון ממש חמודה.

Amir A 5 בנובמבר 2013

מנצ'סטר יונייטד חתמה הסכם חסות עם יונילוור (החברה שאני עובד בה) שתקף לדרום מזרח אסיה. אני לא יודע מה זה אומר מבחינת הקבוצה (האם לשחקנים מותר לחפוף רק עם דאב ולשתות רק תה ליפטון כשהם מגיעים לאינדונזיה? האם יש תלבושת מיוחדת רק לאזורים האלו?). מה שכן, זה הבהיר לי סוף סוף שקבוצות הספורט הגדולות הן כבר לא קבוצות ספורט אלא חברות לכל עניין ודבר. אני חושב שאני אתחיל לאהוד את הקבוצות הבאות:
בתחום הדלק – פטרונאס. אני אוהב אנדרדוגים ואם אתה מקום 25 ואחרון ברשימת חברות הדלק של פורבס אתה אנדרדוג.
בתחום המזון – פרדו. מגשים של חזה עוף ב-$1.99 לפאונד עוזרים להאכיל יפה שלושה ילדים מתבגרים בלי לחורר את הכיס.
בתחום הרכב – טויוטה. אחרי הכל, אני הבעלים של שתי טויוטות עם 200K מיילים כל אחת שעדיין נוסעות כמו מכוניות חדשות (בערך).
בתחום המחשבים – מייקרוסופט. רק בגלל שאני שונא את היהירות והזחיחות של אפל.
בתחום הגיטרות – פנדר. היתה לי גיבסון לס פול סטודיו והחלפתי אותה תמורת פנדר סטרטוקאסטר. אין מה להשוות ביניהן מבחינת הצליל הנקי.
בתחום אבקות הכביסה – ALL. גם כי פעם הם היו של יונילוור וגם כי כל דבר שנוגס ברווחים של TIDE (שמיוצרת על ידי פרוקטור אנד גמבל, הנמסיס שלנו) הוא חבר שלי.
ואילו חברות אתם בוחרים לאהוד?

דורפן 5 בנובמבר 2013

החברה האהודה עלי מהספונסרים של יונייטד היא סמירנוף

Amir A 5 בנובמבר 2013

אתה רציני? מועדון ספורט משתמש ביצרני אלכוהול כספונסרים? מה השלב הבא? פיליפ מוריס? (לא שאני צדקן, אבל קשה לי לקשר בין צריכת וודקה מוגברת לפעילות ספורטיבית).

גילעד 5 בנובמבר 2013

אם זה טוב מספיק לג'ורג' בסט זה טוב מספיק עבורנו!

גיסנו 5 בנובמבר 2013

חברות אלכוהול נותנות לדעתי חסות גם למרוצי מכוניות ואופנועים….

בני תבורי 5 בנובמבר 2013

יונליוור? ובשלב הבא גלעם?

Amir A 5 בנובמבר 2013

גלעם זה לא איזה מפעל שנמצא במה שפעם היה קיבוץ?

אלון 5 בנובמבר 2013

אני משתדל לא לדעת מי נותן כסף לקבוצות שאני אוהד.

יוסי מזרחי 5 בנובמבר 2013

סתם שאלה:
מה עדיף, חברה שמשווקת (גם) סמירנוף, או כסף שבא מגניבה של נכסים ששיכים לעם הרוסי או לנסיך שהכנסות הנפט של ארצו הן בפועל שלו ???

גלן 5 בנובמבר 2013

יוסי התשובה ברורה . ברור שסמירנוף אבל לא בגלל איזה סיבה נעלה. פשוט הוודקה פרימיום השחורה שלהם היא בעיני פאר יצירת הוודקה. יותר מכמה מהכוכבים שזכיתי לשתות שעולים סביב האלף דולרים. אז כן, סמירנוף משובח קצת חסילונים ואפילו אני לא אסבול באלד טרפורד.

יוסי מזרחי 5 בנובמבר 2013

רק כדי שלא תסבול כשתתארח אצלנו, היה כדאי.

Amir A 5 בנובמבר 2013

לאוהדי מנצ'סטר יונייטד, הנה רשימת הספונסרים לשנת 2013 מהאתר של החברה. לא יודע למה סמירנוף לא מופיעים שם:
AON – חברת ניהול סיכונים, ביטוח, ניהול כח אדם ואאוטסורסינג. לא נשמע כמו החבר הטוב של האוהד הפשוט, זה עם הצווארון הכחול.
DHL – שיהיה.
BWIN – חברת הימורים אונליין.
CASILLERO DEL DIABLO – אנחנו בעד יינות צ'יליאנים.
THOMAS COOK – חברת נסיעות.
EPSON – היתה לי פעם מדפסת סיכות של אפסון. הרבה רעש היא עשתה.
MISTER POTATO – חטיף תפוחי אדמה מספר 1 במאלזיה!
YANMAR – חברת מנועים יפנית. את זה לא ראיתי מגיע.
THE HONG KONG JOCKEY CLUB – ארגון מרוצי הסוסים הגדול בעולם.
NIKE – זה צריך.
Chevrolet – חרא של מכוניות עם אטיטיוד של בריון כיתה דפ"ר.
SINGHA – בירה אסיאתית עם תכולת אלכוהול של 5%. אשכרה אתם נתמכים על-ידי שנדי. איזו בושה, אללי. במקום אוהדי מנצ'סטר יונייטד אני הייתי זוחל עכשיו לאיזו פינה חשוכה ויוצא משם רק בעוד חודש לבוש במדים של ליברפול.
Aeroflot – הולך טוב עם זה שהקבוצה נתמכת על ידי חברת הימורים אונליין. לפחות זה הסטריאוטיפ שיש לי לגבי עליה לאוויר עם חברה רוסית.
Bulova – חברת שעונים יוקרתיים.
Toshiba Medical Systems – קצת ציני להשתמש בפציעות שחקנים כדי לקדם מוצרים שלך, לא?
STC – Saudi Telecom – לכסף אין ריח.
Kansai Paint – חברת צבעים הודית.
TM – חברת טלקומיוניקציה במלאזיה.
Apollo Tyres – חברת צמיגים הודית.
VIVA – חברת טלקומיוניקציה בבחריין.
TURK TELEKOM – חברת טלקומיוניקציה בטורקיה.
AIRTEL – חברת טלקומיוניקציה בהודו, סרי לנקה ובנגלאדש.
ZONG – חברת טלקומיוניקציה בפקיסטן.
BAKCELL – חברת טלקומיוניקציה באזייברג'אן.
GLOOPS – חברת משחקי חברה ביפן.
TRUEMOVE – חברת מובייל בתאילנד.
GLOBACOM – חברת טלקומיוניקציה בניגריה, גאנה ובנין.
VIVA כווית – חברת טלקומיוניקציה בכווית.
A.P. HONDA – אופנועים בתאילנד.
AIRTEL Africa – טלקום במדינות רבות באפריקה.
GLOBUL – חברת טלקומיוניקציה בבולגריה.
MAMEE – איטריות אינסטנט שמיוצרות במלזיה.
KAGOME – חברה יפנית למוצרי עגבניות.
TrueVisions – חברת כבלים תאילנדית.

איפה נשאר להם זמן להתרכז בכדורגל?

שי אחר 5 בנובמבר 2013

ואו. לא ידעתי ולא שיערתי…

אריאל גרייזס 5 בנובמבר 2013

אללה יסתור. איך הם בדיוק מפרסמים כל כך הרבה?
אני יכול רק לומר שלא היה דבר שגרם לי יותר עונג מאשר סיומה של ההתקשרות בין ליברפול לקרלסברג. זה היה מביך. דווקא סינגה היא בירה נחמדה (בשביל תאילנד, כמובן)

7even 5 בנובמבר 2013

ענק!!

גיל 5 בנובמבר 2013

זה בסדר, בפוטבול, האמריקאים הורגים את עצמם וביסורים.

כספרי 5 בנובמבר 2013

הספונסר של שפילד יוניטד הוא פאב…

7even 5 בנובמבר 2013

כל ספורט באמריקה שהוא לא NBA או פוטבול

Comments closed