התיקו בקרדיף. עדיין משבר

קל לגרום ליונייטד לאבד קור רוח

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

התזכורת הטובה ביותר לכך שדברים הם לא כתמיד.

לא הופעה טובה אבל מאמץ מרוכז יחסית להשיג את התוצאה. יתרון 1-2 דקה 90 בזכות עדיפות במצבים. ואז קרדיף במתכוון מחממת את האווירה, שזו זכותה, ומתחילות דחיפות ברחבה, והשופט קורא לכמה שחקנים. ובתוך הלחץ מי שמאבדת את קור הרוח היא יונייטד שמאפשרת שער שוויון. ואובדן קור הרוח מדביק גם את רוני בהחלטה גרועה מאד מול שוער.בדיוק כמו מול סאות'המפטון – נקודות שאיכשהו היו בכיס בגלל עבודה קשה הלכו לאיבוד.

וזה נכתב לפני המשחק:

BYtTuPgCMAAhNY2

המנצ'סטר איבנינג ניוז השיק איזשהי אפליקציה שבה אוהדים אומרים מי השחקן שהכי הייתם רוצים שהקבוצה תקנה ואלו התוצאות נכון לאתמול:

1. גונדוגן. אני חייב לשבח את הריאליזם פה ואת העובדה שהוא מדורג ראשון. זה ממחיש באיזשהו מקום את ההבנה של האוהד המנצ'סטרי שהקבוצה לא תשבור את הבנק ו-30-40 מליון זה כנראה המקסימום. סוג של חשיבה אנגלית צפונית.

 אגב – הלוואי אמן סלע!

2'. מרקו רוייס. יש אוהדים קצת פחות ריאלים. אולי הם גם קראו איזשהי שמועה שהוא מועמד להחלפה בקגוואה בעיסקה בה דורטמונד תעשה הרבה כסף ולא תיחלש ולא תמכור שחקן לבאיירן מינכן. בחירות 1-2 הן באמת מעניינות לגבי כי לא חשבתי שהליגה הגרמנית פופולארית כל כך באנגליה. וגם היא אולי מסמנת שהאוהדים שלא שמחו על מינוי מוייס דווקא היו רוצים את קלופ יותר ממוריניו. לא חושב שרוייס באמת יגיע אבל אני האחרון שיתנגד לכך (למרות כל מיני אירועים בשנות הארבעים). הלוואי אמן סלע.

3. כריסטיאנו רונאלדו. למי שלא עוקב מדובר בחלוץ-קיצוני של נבחרת פורטוגל שבתקופות מסויימות היה קשור למנצ'סטר יונייטד. יש גם אוהדים פנטזיונרים-רומנטיקנים. לא היו בהיסטוריה של יונייטד יותר מדי קאמבקים של שחקן למועדון – נדמה לי שמרק יוז הוא המקרה הבולט היחיד. אבל הבלוג מוכן לגלות רוחב לב ולקבל מצב כזה. הלוואי אמן סלע.

4. אנדרס איניאסטה. יש גם אוהדים פנטזיונרים במיוחד עם טעם טוב יותר. אבל הנה התסריט: אחד מכדורגלני המאה ה-21 מחליט שהוא קצת בצל של חבריו לקבוצה ליונל מסי וצ'אבי הרננדז. ורוצה לשנות אווירה ולהכויח שהוא יכול לעשות זאת בליגה שונה לחלוטין. מגיע למנצ'סטר יונייטד מוכתר כשחקן העונה בפרמייר ליג ומוסיף פרק מפתיע ושונה לשמו הגדול. אין לי בעיה עם התסריט הזה גם אם זה יערער קצת את מעמדו של אשלי יאנג האהוב. אני חושב שיש לו אפילו סבירות של 0.00038 אחוזים (ביום טוב). הלוואי אמן סלע.

5. לייטון ביינס. יש אוהדים שחיים על כדור הארץ! על אותו כוכב עם אברם גלזר. הם רואים שיונייטד צריכה מגן שמאלי וחושבים מאיזו קבוצה באמת אפשר לקנות שחקנים ולא לייצר שמועות שחקנים. וגם שחסר בועט עונשין. הלוואי אמן סלע.

זה נכתב אתמול בלילה. בינתיים השתנה הדרוג – רונאלדו ראשון, רויס שני, גונדוגאן שלישי, ביינס רביעי ואנדר הררה החליף את איניאסטה. מראש הזהרתי שיש סיכוי שאיניאסטה לא חותם.

*

אני זוכר לפני כעשור סם חמאם, מי שהיה הבעלים של קרדיף, דיבר על הפיכתה "לברצלונה של ווילס". כלומר לבנות אותה כקבוצה שהיא בעצם נבחרת אזורית שניזונה מגאווה לאומית של לאום חסר מדינה. התכניות שלו היו גרדיוזיות ממש – לעבור לאיצטדיון המילניום – האיצטדיון הלאומי שנמצא בעיר עם 75 אלף מקומות אבל מתמלא בדרך כלל רק לראגבי. זו הייתה תכנית אמביציוזית מאד למועדון שידוע באוהדים חוליגנים מאד – הcasulas.  יצא לראות אותם בפעולה מפחידים למוות את אוהדי מילוול וזה לא דבר רגיל כל כך.

חמאם לא הצליח בתכניתו והקבוצה עברה כמה ידיים עד שהגיעה לידי הבעלים הנוכחים, איש עסקים מאלזי בשם וינסטנט טן. הוא שינה לחלוטין את תדמית הקבוצה, קשר אותה למאלזיה, שינה את צבעי החולצות מכחול לאדום וממש פגע בהרבה אוהדים – במיוחד כשהיריבה הוולשית שלה סוונסי היא מודל נפלא של בעלות אוהדים. ועוד אמר שהצבע הזה אהוב על האוהדים במאלזיה ונראה שהוא רואה בה קבוצה מאלזית. אז אם ברצלונה של קטאר היא ברצלונה, ברצלונה של מאלזיה היא קרדיף.

זה קצת מזכיר לי דרבי ידידות שפעם הייתי בו – זה היה משחק הוקרה לדניס אירווין. אוהדי יונייטד קמו ושרו We're the pride of manchester ואוהדי סיטי קמו כאיש אחד וענו you're the pride of singapore. כי הם כידוע הקבוצה האוטנטית והאמיתית של מנצ'סטר שאוהדי הכדורגל האמיתיים בעיר – אלו שלא ימכרו את הזהות של הקבוצה שלהם או את שם האיצטדיון שלהם –  אוהדים. זה אירוני אגב שהרבה דברים נוראים שחזו שיקרו במנצ'סטר יונייטד כשהפכה למסחרית קרו בינתיים כמעט בכל מקום אחר ולא ביונייטד: למשל מכירת שם האיצטדיון.

בכל אופן אני לא יודע בדיוק מי הקבוצה האנגלית האהודה בסינגפור, סביר שיונייטד, אבל מסתבר שקרדיף היא גאוות מאלזיה. ואולי זה הפתרון המתאים המתאים לכדורגל הישראלי. במקום שהעיתונים יתעסקו בשחקן ישראלי מזדמן שהחל במהלך או שותף 12 דקות – וגם את זה כבר אין בפרמייר ליג – שפשוט יקום אחד הטייקונים ויקנה קבוצה אנגלית וישדרג אותה בכסף ליגה או שתיים ואז ערוץ הספורט ישדר את כל משחקי אותה קבוצה בלי הפסקה, היא תהפוך לברצלונה של ישראל, והבעלים יוכל לבשר לכתב ידיעות או ישראל היום "שמעמדו של המאמן איתן". ואני מציע שהקבוצה הזו תהיה מילוול.

 בחזרה לקרדיף, היא אולי איבדה זהות אבל קיבלה כסף ועלתה לפרמייר ליג. ובינתיים מיצבה את שאיפותיה קצת יותר בקטן. עם איצטדיון משלה של 28,000 מקומות. היום הוא אחד הימים בהם הם אולי מצטערים שהם לא במיליניום – אבל מצד שני טוב שהליגה האנגלית לא הגיעה למצב בו מעבירים ביתיות בכדי למלא את היציע באוהדי היריבה. כמה דברים רעים עדיין לא התרחשו.

*

ניצחנו את ברצלונה  של אנגליה. בואו ננצח גם את זאת של ווילס!

 

ליגת שוקי ההון - איך אי שוויון דופק את הכלכלה
הימורי פוטבול שבוע 12

90 Comments

אריק 24 בנובמבר 2013

מעולה, רונן. אין ברירה צריך לנצח, כי חייבים להישאר קרובים ככל האפשר לארסנל וצלסי.

matipool 24 בנובמבר 2013

העקיצה הורגשה .
מילא ליברפול , אבל לא שכחת את אברטון וסאותהמפטון ?

אריק 24 בנובמבר 2013

מתי, אם לא הייתי מאמין בהחבא באפשרות רחוקה לזכות בתואר, הייתי רוצה שנשיג את פול. אבל זה יקרה רק בפברואר ואני מקווה של נגיע לשם.
אם אני מדייק אז נצחון שלנו היום יגרום לכך שבפתיחה הכי טובה שלכם מאז הקמת הפרמייר ליג והכי גרועה שלנו שווה נקודה פור… אבל קודם נראה שזה לא 3, או 4 זה קצת מוקש היום.

matipool 24 בנובמבר 2013

לפחות עברתם את אברטון בהפרש שערים . גם משהו .
וברצינות – אברטון קבוצה מעולה עם בעיית שוער . היא תרוץ חזק בצמרת עד סוף העונה .

אריק 25 בנובמבר 2013

אמרתי בתחילת השנה שהם השתפרו בעמדת המאמן ולדעתי טובים יותר מהשכנה. הבעיה זה סוארז…

IsraGooner 24 בנובמבר 2013

מיהי ברצלונה של אנגליה שאותה ניצחתם?

דורפן 24 בנובמבר 2013

רמז: היא משחקת באיצטדיון שקרוי על שם חברת תעופה של מדינה שכנה למדינה מעט דרומית לזו שעל החולצות של ברצלונה! (והיא לא סיטי)

IsraGooner 24 בנובמבר 2013

אני רגיל לעלבונות מאוהדי יונייטד, אבל נראה לי שהפעם הגזמת.

דורפן 24 בנובמבר 2013

תראה. כשאתה במקום הראשון אתה חוטף עלבונות!

מזכיר לי כשגרתי בלידס פתחו שם מתחם תעשייתי בו היו כמה חברות לייצור ביגוד והנואם אמר שלידס יכולה להפוך "למילאנו של אירופה"

אריאל גרייזס 24 בנובמבר 2013

אוי אלוהים, זה עוד יותר מצחיק מברצלונה של ווילס

עופר פרוסנר 24 בנובמבר 2013

"ואני מציע שהקבוצה הזו תהיה מילוול" – ענק. אשכרה צחקתי בקול רם.

מתן גילור 24 בנובמבר 2013

+1
הכי מצחיק אם אברם יאמן אותם ואז אוהדי היריבה המיתולוגית יוכלו סוף-כל-סוף להחזיר להם :)

עופר פרוסנר 24 בנובמבר 2013

:)

סימנטוב 24 בנובמבר 2013

גם אנחנו שינינו את צבע החולצה בתיאום עם נייקי…

בני תבורי 24 בנובמבר 2013

השחקן שהכי הייתם רוצים זה סוארז.

סימנטוב 24 בנובמבר 2013

ואתם את רוני, הה רגע הוא אצלכם כשהיה ילד.

בני תבורי 24 בנובמבר 2013

סימנטוב,
טעות טרגית בלתי נתפסת שמה את רוני בצד הלא נכון של ליברפול, במרחק של 1400 צעדים מתארים וגביעים. הוא מתנחם אצלכם ובהחלט ראוי. שחקן ענק!

אריק 24 בנובמבר 2013

אני לא בטוח… הוא פשוט פנטאסטי אבל גם יושב על משבצת די עמוסה בפנטאסטיים אחרים. וחוץ מזה אוהדי יונייטד הם שמרנים שמחזיקים באנגוניזם גם אם לא רלבנטי במשך שנים לכן אנחנו לא רוצים שחקנים ששיחקו באייאקס…

בני תבורי 24 בנובמבר 2013

מצוין!

בן אדום 24 בנובמבר 2013

הלוואי ונשיג את רויס.. שחקן גדול וכישרון ענק שיכול בקלות לשפר את הקישור של מנצסטר..
מוזר שעדין אף קבוצה לא מדברת עליו..

אפרת 24 בנובמבר 2013

הסיכוי ש 1-4 אכן יקרו (כולם ביחד אן כל אחד לחוד) הוא קצת פחות מאפס…

אחד 24 בנובמבר 2013

מרקו רוייס נמצא בכושר יוצא דופן יחסית לאדם שהוא מבוגר מספיק כדי להיות מעורב באירועים שהתרחשו בשנות הארבעים…

גל 24 בנובמבר 2013

מעולה. לא רואה סיבה שזה יחשב כ״מוקש״, אם זה מוקש אז כל משחק חוץ הוא לפחות מוקש, יונייטד זה קבוצה שצריכה לבוא למשחקים כאלה עם כבוד, אבל בלי שום פחד, במטרה לדרוס. לדעתי זאת אחת הבעיות שלנו, יותר מידי מתרכזים בלפחד שלא נשיג נקודות ששוכחים את הכוח שיש לנו, מה שמוביל למשחק מפוחד ואיטי, וחילופים הגנתיים בדקות אחרונות, במקום לתקוף

ולגבי גונדוגאן/רויס/אינייסטה – הלוואי אחד מהם, כל אחד מהם יהפוך אותנו לקבוצה חדשה. כבר שנתיים שאני אומר שרויס יהפוך להיות הנאני שתמיד קיווינו לו

Danny - Long Island 24 בנובמבר 2013

וסיטי משחקים כרגע נגד קבוצת חובבים עם הגנה ברמה של קבוצת הילדים של הבן שלי.

יוסי מזרחי 24 בנובמבר 2013

למה להעליב את הילדים??

תומר חרוב 24 בנובמבר 2013

לא שזה אינדקציה למשהו אבל פגשתי בקיץ כמה אנגלים שמאוד התלהבו מהכדורגל הגרמני ואף דיברו על כך שהם מתכננים לנסוע למשחקים בגרמניה בגלל האווירה.
הם רואים כדורגל אטרקטיבי, ליגה שהייתה עד לפני שנה די פתוחה, אצטדיונים מלאים במחירים סבירים והרבה עידוד. בנוסף אני חושב שהמשחק של דורטמונד מול סיטי פתח הרבה דלתות בכדורגל האנגלי עבור יורגן קלופ וזה עוד לפני שהזכרנו את גמר האלופות המעולה שהיה בלונדון.
וכדי להוסיף משהו על הפוסט הקודם, הכוח של דורטמונד הוא בכך שהם החתימו את קלופ עד 2018. הם ישרדו גם מעברים של רויס או גונדוגאן.

בני תבורי 24 בנובמבר 2013

ואת זה אתה כותב בזמן שיובה מובילה רק 0:2 על ליבורנו בדקה 80? בוש והיכלם.

ארצי בן יעקוב 24 בנובמבר 2013

ושוב
איניסטה דורש מבארסה 17 מיליון יורו בשנה(כרגע הוא מקבל 5)
אין מצב שבארסה תיתן לו 17
הוא בן 28 ורצה הרבה כסף ועכשיו
על היוניטד להציע לו מייד חוזה ל 5 שנים בשכר של 20 מיליון יורו בשנה
הכסף יחזור ליוניטד ממכירת חולצות וכדומה
ומכירת כל האנדרסונים למינהם
זה פשוט עסק טוב והעברה מקצועית שהכי מתאימה ליוניטד
זה גם יסמן בעולם שיוניטד לא מוכנה להסתפק יותר בלהיות ראש לשועלים

תוהה בדרכים 24 בנובמבר 2013

אתה מכיר את ההבדל בין ברוטו לנטו?

אם הדיווח נכון, הוא לא דורש 17 מיליון נטו, אלא 17 מיליון ברוטו.

אינייסטה עצמו לא מעונין לעזוב (חזר על זה ב700 פעמים בחודש האחרון), ואין לו שום סיבה לעזוב.

ארצי בן יעקוב 24 בנובמבר 2013

לא ברוטו לנטו
מה ההבדל במקרה זה?
אם הוא לא מעונין לעזוב למה הוא לא חותם על חוזה חדש ב 5 מיליון יורו בשנה?
בתכלס הוא היה פריאר וקיבל גרושים (במושגי הכדורגל)
במילים אחרות בארסה ניצלו אותו
כדורגלן מס 3 בעולם מקבל פחות מהשחקן הכי עלוב בסיטי?

תוהה בדרכים 24 בנובמבר 2013

הבדל גדול מאד. לא יודע את שיעור המס המדויק במקרה הזה, אני מניח שמדובר על בערך 50 אחוז. תעשה את החשבון לבד.

למה הוא עדיין לא חתם? כי הוא רוצה חוזה יותר גדול, בצדק מבחינתו. הוא לא סירב לחתום. יש מו"מ, וכל צד מנסה למשוך לכיוון שלו. אינייסטה עצמו אומר כל הזמן שהוא רוצה לפרוש בברצלונה ולא צריכה להיות בעיה להגיע להסכם וזוביזרטה (המנהל הספורטיבי) אמר בשבוע שבעבר שהם מקווים לסגור את הענין עד הכריסמס.

זה כמובן לא מבטיח כלום במאה אחוז וסביר שמאחורי הקלעים יש יותר חילוקי דעות ממה שמראים בתקשורת, אבל הסיכוי שהוא יעזוב את ברצלונה הוא קלוש.

ארצי בן יעקוב 24 בנובמבר 2013

אני מעריך שתקרת המס על 5 מיליון יורו ועל 17 מיליון יורו היא זהה
נגיד ש 50 % בספרד
זה אומר דרשני
כלומר עד היום הוא הרוויח 2.5 מיליון יורו בשנה
פשוט בושה לשחקן ברמתו
אני חושב שתקרת המס באנגליה היא 30%
עוד סיבה לעבור לשם
נראה לי שלאיניסטה נמאס להיות פריאר של בארסה
אם יוניטד לא ישלמו אז צ"לסי וסיטי בטוח כן

תוהה בדרכים 24 בנובמבר 2013

עד היום, הוא הרוויח שבעה-שמונה מיליון יורו נטו לעונה.

ואתה ברצינות דואג לכיסם של אנשים שמרווחים בחודשיים סכומים שאנחנו לא נראה בחיים?

ארצי בן יעקוב 24 בנובמבר 2013

אינייסטה נראה בחור טוב ונשמה
חבל שידפקו אותו

צרפתי 24 בנובמבר 2013

הקלילות בה אוהדים "שופכים" מליונים באתרים השוניםמרשימה למדי…

ארצי בן יעקוב 24 בנובמבר 2013

תמיד יש את מי שרוצה לנסוע בפרארי במחיר של כרטיס אוטובוס………

צרפתי 24 בנובמבר 2013

בין אוטובוס ל 20 מיליון אפשר להכניס אי אלו פרארי…

אסף THE KOP 24 בנובמבר 2013

בפעם האחרונה שישראלי קנה קבוצה אנגלית זה נגמר בדמעות. שלהם.

פורטסמות למי שלא זוכר.

גלן 24 בנובמבר 2013

איך מבלבלים אוהדים של יונייטד?

מראים להם מפה של מנצסטר.

Danny - Long Island 24 בנובמבר 2013

כנראה לא היית שם לאחרונה…..

גלן 24 בנובמבר 2013

דני אני גאה להגיד לך שעד אמצע שנות ה 2000 הייתי כנראה יותר מכל אחד כאן שלא ממש מתגורר בעיר. מאז הייתי פעם אחת וגם היא יותר מדי. פרט לבדיחה דיי מאסתי בכדורגל הקבוצות . אפילו תקצירים אני רואה רק אם יוצא בין משחקים ובעיקר של כדורגל מעניין כלומר ברצלונה ושות וזה לא רע כי אני בתפקיד צופה ולא אוהד. פרט לכך זאת סתם בדיחה בת 1000 כשעוד התעניינתי.

Danny - Long Island 24 בנובמבר 2013

בקיצור, לא אוהד! זה מסביר את הכל. לאוהד יש תחושות מיוחדות וטוב שכך.

דוד 24 בנובמבר 2013

סיטי שש, טוטנהאם אפס. הגיע הזמן להעיף את או״ב

זורק מילה 24 בנובמבר 2013

איך רוני לא קיבל אדום?!

בעיטה מאחור בשחקן יריב שהכדור לא באיזור בכלל. החלטה שערורייתית.

ארצי בן יעקוב 24 בנובמבר 2013

כל מילה בסלע
שופט הזוי,לא שורק על כלום

זורק מילה 24 בנובמבר 2013

מה שמוזר זה שהשופט ראה את הבעיטה כי הוא נתן לו צהוב… ניחא לא היה רואה ואז גם לא היה צהוב, אבל לראות ולתת על זה צהוב? אין כרטיס אדום יותר ברור מזה. זו אפילו לא הייתה בעיטה קטנה, נתן לו בומבה מאחור עם כל הלב והעצבים.

מנחם לס 24 בנובמבר 2013

איך, איך, איך רוני עשה את השטות הזאת בסוף?????????????????????

Danny - Long Island 24 בנובמבר 2013

יונייטד: פשוט לא מספיק טובים, מה יש כאן להוסיף?

סתמאחד 24 בנובמבר 2013

הצגות הכדורגל המרהיבות אתמול והיום רק הדגישו את האפרוריות המדכאת של יונייטד שחוץ מרוני אין לה מה להציע

תוהה בדרכים 24 בנובמבר 2013

סיטי לא נראים יותר טוב במשחקי החוץ שלהם, כולל הפסד בקארדיף.

גיל 24 בנובמבר 2013

קאריק חסר מאוד אבל גם הוא לא תירוץ. שחקנים בכושר מזעזע ונראים די אפאטיים בחלקים גדולים של המשחק. אברה במשחק לא טוב למרות הגול, רוני לצד עבודה קשה וגול נהדר גם עושה שטויות כמו בסוף, וולבק ממשיך להחמיץ.

Yair 24 בנובמבר 2013

פשוט קבוצה מדכאת, גם ניצחון לא היה מחפה על זה. כדורגל לא טוב

יוסי מזרחי 24 בנובמבר 2013

להגיד על מויס שהוא פחדן זו לא חוכמה גדולה.
הוא כנראה באמת עם מנטליות של ללכת אחורה.
איינשטין אמר שלבצע פעם אחר פעם את אותו הניסוי ולצפות לתוצאה שונה זו הגדרה של טימטום(בקירוב). מה אתה מחפש לסגור ולגנוב נצחון מול קבוצה מהדרג השלישי של הפרמייר?? יש לך ספסל התקפי עם וולבק נאני ויאנג ואתה מכניס את גיגס ??? מטומטם עלוב. ואני עושה איתו חסד.
ארבעת הנקודות שהפסדנו בדקה התשעים הם כל ההבדל והם יפגעו בנו יותר מהפסד מול סיטי או ליברפול או אפילו ווסט ברומויץ בבית.
זה משהו שאסור שיקרה לנו וזה קרה כבר יותר מדי פעמים.
וטוב שסיר אלכס ראה את המשחק. הוא בטח שאל את עצמו כמה שאלות על מרכז השדה שיש לנו. אבל החוסר המעליב הזה, הוא כלום לעומת מה שמתפתח על הקווים.
בושה זה אנדר-סטייטמנט פראי.

אמיר המקורי 24 בנובמבר 2013

יוסי,

הסר לא ישאל את עצמו שום שאלה, הודאה בטעויות היא לא מתכונותיו הבולטות, הסר הוא האחראי הישיר לעליבות חוליית הקישור של היונייטד בארבע העונות האחרונות.

טל המנצ'סטרי 24 בנובמבר 2013

יוסי,

מוייס הכניס את וולבק, שחקן התקפה לאגף במקום יאנוזיי שהיה חלש.
לאחר מכן הכניס את גיגס המנוסה למרכז השדה שהיה פרוץ וגיגס גמל לו ב 2,3 כדורים גדולים מהחיים שהיו צריכים להיגמר בשערים,
אני לא ראיתי שום פחדנות או הליכה לאחור מצידו(מוייס).

יוסי מזרחי 25 בנובמבר 2013

טל
קצת באיחור, אבל הדברים נשארו נכונים.
פחדן וטיפש הוא (גם) מי שלא לומד מנסיון.
במקרה הזה, כשהוא מוביל מול קבוצה נחותה בשתי דרגות, ביתרון שברירי ומאפשר ליריב להכנס יותר ויותר למשחק,וכשהוא יודע שהיריב יוצא קדימה כדי להשוות, הוא יכול וצריך וחייב ללכת על השלישי, ויש לו כלים למהלך כזה, אבל הוא מסתגר ובסוף סופג.
היו זמנים שבהם יתרון של שער היה סגור והיריב ,כל יריב, יכול היה לשחק שבועיים ולא לתת לנו גול.
זה כבר לא קיים,ולכן אופצית הסתגרות היא חסרת תוחלת.
אני לא מאלה המתלהמים ומפטרים מאמן כל יומיים, ושמחתי למינוי שלו ואני עדיין חושב שיצא ממנו משהו טוב, אבל צריך לתת לו מכה טובה בראש.

כוכב עליון 25 בנובמבר 2013

לא יודע מה איתכם, אני מעדיף בדקות האחרונות של משחקים את גיגס בן 57 מאשר את יאנג ונאני שכבודם (או חלק מכבודם) במקומם מונח אבל אחריות זה לא הצד החזק שלהם. ובלי קשר גיגס כמעט ניצח את המשחק עם המסירה שלו בסוף.

זורק מילה 24 בנובמבר 2013

לקארדיף הגיע לפחות תיקו במשחק הזה, הם היו לפחות שווים ביכולת על המגרש.

ואם השופט מרחיק את רוני בדקה השישית ובצדק, כנראה גם תיקו לא היה ליונייטד.

אריק 24 בנובמבר 2013

שמעתי שהשופטים האנגלים עשו בקיץ השתלמות בספרד…

זורק מילה 24 בנובמבר 2013

כידוע, יונייטד באנגליה כמו בארסה וריאל בספרד קבוצה מאוד מקופחת בליגה המקומית…

עזוב שופטים, הגיע הזמן שישלחו את השחקנים לעבור השתלמות מקצועית בספרד, אולי אז הכדורגל' האנגלי ישתפר אולי אפילו הנבחרת המקומית.

טל המנצ'סטרי 24 בנובמבר 2013

ואם השופט היה מרחיק את הצ'ילאני של קארדיף אחרי שהוריד אגרוף לפלאייני בדקה ה 90 אז אולי יונייטד לא היתה סופגת את השיוויון…

זורק מילה 24 בנובמבר 2013

תגיד אתה רציני?

יונייטד הייתה צריכה להיות עם 10 שחקנים מהדקה השישית.

טל המנצ'סטרי 24 בנובמבר 2013

אני רציני.
היתה צריכה, לא היתה צריכה, השופט לא הרחיק את רוני, השופט לא הרחיק את השחקן של קארדיף, לאן כל דבר היה מתפתח אם כן היה מרחיק…אלוהים יודע.

זורק מילה 24 בנובמבר 2013

לא לא אתה לא אמיתי בחיי.

מה אתה משווה לי אי הרחקה בדקה השישית לאי הרחקה בדקה התשעים? יונייטד הייתה צריכה לשחק 84 דקות עם פחות שחקן במגרש, פחות שחקן בהגנה, פחות שחקן בהתקפה, פחות שחקן בכל מצב נייח, ואתה בוכה לי כאן על אי שריקה לפני מצב נייח בדקה התשעים

כל פעם מחדש נשבר כאן איזה שיא חדש.

Danny - Long Island 24 בנובמבר 2013

רונן: זה לא משבר, זה trend. ללא שיבוץ אחר של שחקנים + רכש, אין סיכוי סביר כרגע לשינוי

דורפן 24 בנובמבר 2013

דני – אם בקבוצה אחרת חסרים החלוץ הכי טוב, הקשר הכי טוב, המגן הכי טוב והבלם הכי טוב – נוטים להגיד שיש אצלה הרכב חסר או מכת פציעות או מה שלא.פרגוסון אולי הרגיל את העולם שביונייטד אין דבר כזה הרכב חסר – אבל במצב כרגע זה קשה. יונייטד שיחקה היום בדיוק בלי ארבעת אלו – ואן פרסי, קאריק, רפאל ווידיץ. ושיחקה גרוע.

Danny - Long Island 24 בנובמבר 2013

לדעתי גם החילופים לא היו בכיוון הנכון

גיל 24 בנובמבר 2013

אם וולבק מכניס גול אז היו אומרים שהטרנד הוא שאין כבר משבר ומנצ'סטר מוציאה את הנקודות שלהם כשצריך גם אם לא משחקים טוב. תיקו מבאס אבל לא צריך לעשות ממנו יותר ממה שהוא.

סתמאחד 24 בנובמבר 2013

מישהו עוד מצפה מוולבק להבקיע ?

גיל 24 בנובמבר 2013

רוי הודג'סון.

ניק 25 בנובמבר 2013

האמת שלא.. סביר להניח שעם רוני בכל זאת היה מצליח למסור את הכדור כמו שצריך בדקה ה92 וולבק היה מחטיא אותו

אופיר 24 בנובמבר 2013

מנצ'סטר יונייטד: 50 גוונים של אפור.

גיל מזימבבואה 24 בנובמבר 2013

ברגע שראיתי קוריאני מלוכסן ניכנס סימסתי לחבר שלי שאם נוציא משהוא מהמשחק, חנוכה הגיע בזמן.
געגועי לפארק, פלצ'ר ואושה…

מנחם לס 24 בנובמבר 2013

טוב. ב-8 דנבר בניו אינגלנד.

gedalia 24 בנובמבר 2013

מנצ'סטר יונייטד = אברטון

סתמאחד 24 בנובמבר 2013

אברטון ללא מויס ופלאיני לא פחות טובה מיונייטד עם מויס ופלאיני

אריק 24 בנובמבר 2013

מויס הוא ממש לא הכתובת. להוציא את העובדה שלא דאג לכך שמייקל קאריק יקבל קצת גיבוי, אבל נדמה לי שהוא לא לגמרי אשם בעניין זה.
יונייטד בלי קאריק… כמעט כל הפסדי הנקודות המיותרים של השנים האחרונות הגיעו כשהוא לא היה. קלברלי ופלאייני פשוט לא מספיק טובים ליונייטד, לפחות לא כרגע. החילופים היו סבירים…
אגב קאגווה שנחשב לפלופ – מה קצב צבירת הנקודות איתו ובלעדיו? די מדהים…

תומר ש 24 בנובמבר 2013

אריק, יש לך את הנתונים לגבי קאגווה?

אריק 24 בנובמבר 2013

ניצחו בשלושה מארבעה ברביעי הוחלף במחצית ב0-0 מול ווסט ברומ. גם בגביע הליגה שיחק נגד פול ובאלופות בשני הנחונות. 6 מ-7. ולמעשה 6-6 כאשר ל מוחלף במחצית.

יעקב 24 בנובמבר 2013

פלאיני לא אמיתי.לא מסירות.לא תיקולים.לא זוכה בכדורים באויר.רק עבירות מיותרות,איטיות מרדימה וחוסר איפוס מוחלט.אם יש משהו בלתי נסלחלמ למויס זה הבאת הפלופ הזה

אמיר המקורי 24 בנובמבר 2013

האמת שפעם הפסד נקודות שכזה היה הורס לי את הלילה, זהו שפעם! עכשיו אני מנסה לשנן לעצמי את מה שכתבתי כאן אין ספור פעמים.
"אין ליונייטד כלים להשיג שום תואר עם הסגל הבינוני הזה" במקסימום נוכל לסיים במקום השלישי וזה היה גם ההימור שלי בתחזית טרום העונה.
אלו לא הפציעות כפי שרונן ציין באחת התגובות שלו,היו פציעות גם בעבר ויש פצועים גם לקבוצות גדולות אחרות, הדבר הבולט ביותר שפעם שני שליש מאלו שלא היו מתלבשים להרכב הראשון היו ראויים לו ואילו היום יש אולי אחד מקסימום שניים כאלו.
כפי שצוין בתגובות קודמות לא ננקה גם את חלקו של מויס עם טקטיקה שמעליבה מועדון מפואר כמו היונייטד ומול מי אחת מנמושות הליגה.
אבל בהנחה שמויס הוא זה שיעמוד על הקווים גם בקייץ הבא הוא חייב להכין את רשימת המשוחררים סוג של "ניקוי אורוות" שמי שאמור היה לבצע אותו היה הסר או מויס בעצמו טרום תחילת העונה.
הרשימה הזו מבחינתי מתחלקת לשלוש, שחקנים שאינם מספקים את הסחורה כבר מספר עונות, שחקנים שכישרונם אינו תואם דרישות של מועדון שמתחרה על כל התארים בכל החזיתות, פצועים כרוניים/שלהיי הקריירה.
אנדרסון,נאני,יאנג,ולאבק,סמולינג,באנטנר,ריו,סמולינג – אלו חייבים לעזוב במיידית.
גם לגביי וידיץ חייבים להפעיל שיקול דעת, מאז הפציעה הנוראית בבאזל הוא לא חזר לעצמו ולטעמי לא מסוגל לתת יותר מ 40% כשירות עונתית ובתור מנהיג ההגנה זה אינו מספיק.
כנראה שגם אברה בפתח היציאה למרות שהוא מהפחות גרועים ונותן את הנשמה, גם על פיל גונס אני לא משתגע, אין לו את היכולת להיות בלם העתיד כפי שהסר חשב ובמקרה הטוב הוא שחקן הרכב שני לגיטימי.
ביום רביעי מצפה לנו ערב קשה מול לברקוזן אני לא רואה אותנו מוציאים שם נקודה ואז הבית פתוח לגמרי ונבכה את ההחמצות הנוראיות בספרד.

תוהה בדרכים 24 בנובמבר 2013

וידיץ' שחקן חופשי בסוף העונה אם אני לא טועה, כך השאלה אם הוא יישאר תלויה הרבה יותר בו.

matipool 24 בנובמבר 2013

סמולינג עד כדי כך גרוע שאתה זורק אותו פעמיים ?

ארצי בן יעקוב 24 בנובמבר 2013

יש שאלה מענינת
אם פרגי היה מציע למוריניו את אימון יוניטד במקום למויס
מוריניו היה לוקח את הקבוצה הנוכחית ללא רכש?

טל המנצ'סטרי 24 בנובמבר 2013

יונייטד יוצאת למשחק חוץ מאוד קשה וחשוב בלברקוזן ביום רביעי,
זו כנראה העובדה שוידיץ', רפאל, קאגווה לא היו בסגל וכשלא לקחו סיכון עם ואן פרסי שנפצע קלות אתמול.
מול קארדיף גם ההרכב שעלה היה צריך לנצח מול קבוצה שאין לה שום איכות באמת להציע.
הבעיה שיונייטד עדיין נותנת גז וברקס בעלייה מתחילת העונה וככה יותר מקרטעים מאשר נוסעים חלק.
אין מה לעשות, הנהג עדיין מנסה לסדר את הכסא שיהיו לו מספיק נוח לשבת בנוחות בנסיעה ארוכה וכרגע הוא עדיין לא מצא את הזוית הנוחה לו.
אין בעיה אחת וגם אין פיתרון אחד ברור כי הקבוצה כרגע מתחלקת ליותר מדי מקרי קיצון של שחקנים, איכות וכושר המשחק שלהם וצריך שיהיה הרבה יותר שיווי משקל בין הרוב ובכדי שנראה את הקבוצה עושה את העליות של ירושלים עם מספיק אוויר בריאות.
זמן, סבלנות ואמונה. לקחת את התוצאות והיכולת המעצבנת בפרופורציה ולהתלהב מחדש מרגעי קסם קטנים (כמו מסירה אחת של רוני היום ליאנוזיי) וכאילו אנחנו שוב הקבוצה משנות ה 80', רק ככה אפשר לעבור את התקופה הלא קלה הזו.

אסף THE KOP 24 בנובמבר 2013

המקור (בצרפתית) אצל יואב באידאה:

http://www.youtube.com/watch?v=YQDl6FXuqKk

Danny - Long Island 24 בנובמבר 2013

למה החתימו את נאני ל5 שנים והוא על הספסל? האם זה תרגיל במכירות? אנדרסון? תן לו ללכת! קאגאווה: מה בדיוק רוצים ממנו על המגרש? אין ברק במרכז, אין חכמה במרכז ולכן שחקנים כמו צ׳צ׳וריטו לא מקבלים service. נא להדק חגורות, הדרך מלאה בבורות…

Shutzi 24 בנובמבר 2013

טל המנצ׳סטרי, כייף ומחזק לקרוא את התגובות שלך, בעיקר לאחר תוצאות לא טובות כמו היום.
אמיר המקורי, הלוואי ונסיים מקום שלישי או אפילו רביעי. מבחינתי זה לא רע לאחר עונת אליפות ומאמן חדש על הקווים.
לגבי המשחק היום, מוייס פחד לקחת את הסיכון של ללחוץ בשביל לתת עוד גולים. אפשר אולי לקבל את זה נגד ארסנל , אבל לא נגד קארדיף, או כל קבוצה אחרת שחלשה משמעותית מיונייטד. זה לא כל כך החילופים, אלא יותר אופן המשחק של הקבוצה ביתרון של שער, משחק פסיבי, נינוח ולא מספיק ישיר.

יאיר למפיון 24 בנובמבר 2013

הגדרות הצלחה לדייוויד מויס:
1. להוות גורם במאבק האליפות
2. לסיים מקום רביעי ומעלה – כרטיס לאירופה
3. לסיים מעל אברטון – אחרת המעבר הועיל רק לאברטון

אבא'לה (גרבר) 24 בנובמבר 2013

אחלה טור!

ועכשיו לדבר אחר לגמרי..

זה "אמן סלה" לא סלע.

משום מה הזכיר לי את ה'עמברקס' מהצ'כונה.

:)

Comments closed