יומן אליפות של הניינרס (14). איקס על טמפה

ניצחון מרשים. על סוג של קבוצה שלא רואים בפלייאוף

shirt

1:47  לסיום המחצית היו לטמפה ביי 30 יארדים. מצטברים. יש התקפות מקצועניות שהן בכלל לא מספיק טובות כדי לזוז נגד הניינרס. הערה: כל זה נחמד אבל ההתקפות הללו לא יהיו בפלייאוף.

 ובינתיים החזרה של מייקל קרבטרי מביאה בדיוק את התוצאות המקוות. לקפרניק יש משחק מסירה וכתוצאה מכך הוא הוא חוזר להיות קווטרבק dual threat אמיתי. היכולת שלו לרוץ לדאון ראשון פשוט הוציאה את הרוח ממפרשי טמפה.

אני בוחן את ארבעת ההפסדים של הניינרס השנה- כולם נגד קבוצות שיהיו בפלייאוף.

לדעתי נוכחות של קרבטרי הייתה הופכת את התוצאה הצמודה נגד קרוליינה ואולי אפילו בניו אורלינס. אבל לא נגד סיאטל. והיא כבר נמצאת בפלייאוף.

דו"ח משחק טוטנהאם (עמיחי)
יומן העונה האבודה של הג'איינטס - תודה איליי

34 Comments

תורג'י 16 בדצמבר 2013

תגיד דורפן אני לא מומחה גדול.
אולי תוכל להסביר לי מה קרה לאיליי מנינג?

גיל 16 בדצמבר 2013

לא קורה לא שום דבר. רוב העונות שלו אינן יציבות. לפעמים הוא מתעלה ואז יש לו רצף טוב, ואילו עכשיו הוא מקבל את הרצף הרע שמאזן. האמת היא שהג'יאנטס לא קבוצה אז האשמה לא רק בו.

עומרי 16 בדצמבר 2013

אין לו קו התקפה, שזה החלק הכי חשוב בקבוצת פוטבול מצליחה (כלומר הכי קל לנבא הצלחה של קבוצה עם קו התקפה טוב)

בנוסף, ויקטור קרוז מזייף כל העונה לאחר שחתם על החוזה הגדול שלו. ואין לו מטרות קרובות אמינות כי גם בנט עזב.

מעבר לכך, כל מה שגיל אמר.

גיל 16 בדצמבר 2013

הניינרס לא הסתבכו במשחק שיכל להסתבך בסוף וזה לזכותם. ואיזה משחק ענק לצ'ארלס עכשיו, פשוט לא להאמין. הMVP שאינו מאנינג.

Samir Zamfir 16 בדצמבר 2013

תגובה נהדרת של סיאטל להפסד המאכזב במפרץ. ההגנה של הג'ייאנטס עבדה קשה ועצרה את סיאטל במרחק סביר. הבעיה שההתקפה לא עברה את החצי. ממש לא עברה.

מהקו הקידמי של ההגנה שהתעלל בקו ההתקפה של איליי והפיל אותו מתי שהוא רצה ועצר את הריצה, לקו האחורי, שחטף את איליי כאילו הזריקות שלו היו פאנטים. משחק הגנה מושלם.

ההתקפה התקשתה להגיע לאנדזון. בהחלט חסר עוד תופס לצד בולדווין וטייט. מצד שני לווילסון אין תופס מעודף. כולם מקבלים הזדמנות. מי שמשתחרר מקבל הזדמנות. אבל האקס פקטור האמיתי- הספיישל טימז, האושקה הבועט וראיין הפאנטר לא נתנו לג'ייאנטס הזדמנות.

שבוע הבא אפשר יהיה לחגוג יתרון ביתיות לאורך כל הפלייאוף. וזה מה שמגיע לאלופת הבית הקשה ביותר בNFL. ולכן אסור לזלזל או לחשוב שהניצחון בכיס.

הראמס שלטו לגמרי הלילה נגד הסיינטס. אריזונה ניצח 6 מה7 האחרונים, וניצחה העונה בקרוליינה ואת הקולטס. למעשה, הניצחונות הגדולים והחשובים ביותר העונה של ההוקס היו נגד הראמס והקארדז בחוץ. שתי קבוצות קשוחות שהיו מתקרבות לפלייאוף אם היו בבית אחר.

עובר אורח 16 בדצמבר 2013

בקליפ באתר של הNFL ראיתי לפני המשחק נתון באמת מדהים: סיאטל הרשתה 15 יארד בהחזרות מפאנט – סה"כ בכל העונה!
מילא אם אתה משיג קצת יארדים בפאנט, אבל גם לא להתקדם בפאנט וגם להתמודד אחרי זה עם ההגנה של סיאטל? זה כבר יותר מדי לרוב הקבוצות…

red sox 16 בדצמבר 2013

הנתון הזה נכון, אבל כמעט לא מגיעים נגדם למצב של החזרה (מעט מאוד פוזשנס נגמרים בהרחקה וכמעט כולן מסומנות fair catch ללא החזרה).

יריב 16 בדצמבר 2013

15 יארד זה לפני אתמול, עכשיו זה 19.

בכל מקרה, זה חלק מהעניין, אבל אותם 19 יארד הם תוצאה של 14 נסיונות החזרה. הם בועטים מעט פחות מהממוצע בליגה (הממוצע 5 פאנטים למשחק, הם עם 59 אחרי 14 משחקים), מחזירים חלק קטן בהרבה מהפאנטים שלהם (24% לעומת 44% ממוצע) וההחזרות קצרות מאוד (1.4 יארד בממוצע, לעומת 9.3 יארד בממוצע לליגה). ברור שמספר הפאנטים הוא גורם מינורי, מה שמשמעותי הוא העובדה שהם מצליחים כמעט תמיד לסגור את ההחזרה, בדרך כלל באופן שמשכנע את התופס לא לנסות בכלל.

red sox 16 בדצמבר 2013

בדיוק.

גיל 16 בדצמבר 2013

עם ההפסד של סינסי כל שלוש המובילות בAFC הפסידו.

ופייטון נבחר לספורטאי השנה של SI.

אריאל גרייזס 16 בדצמבר 2013

תסלח לי, זאת בחירה בדיחה. האיש לא לקח אליפות השנה, אפילו לא התקרב לזה, והוא איש השנה? איפה ביג פאפי? איפה לברון ג'יימס?

גלן 16 בדצמבר 2013

בהשוואה לרונלדו בבלון דה בלוג זוהי בחירה דיי הגיוניית….
לא נרגעתי :-)

red sox 16 בדצמבר 2013

אם ריק פיטינו הוא לא איש השנה בספורט האמריקאי אז אפשר לוותר על כל הקרנבל ולבטל את התואר.

גיל 16 בדצמבר 2013

לברון זכה לפני שנה כך שהוא מחוץ לסיפור. ביג פאפי אמנם זכה באליפות והיה מצטיין בה אבל שאר העונה לא הייתה יוצאת דופן מצידו. מאנינג נותן עונה מהסרטים ובחירות שלהם משקפות הרבה פעמים מפעל חיים (גם מריאנו ריברה היה בין המועמדים הסופיים). בדיחה זה בטח לא אלא יותר משקף את הקריטריונים שלהם. נראה לי שרצו להעניק לו את התואר לפני שיהיה כבר מאוחר מדי. הבעייה עם שחקני פוטבול שאם הם זכו באליפות זה היה כבר די מזמן ולכן פחות רלוונטי.

גלן 16 בדצמבר 2013

זה כמו ג'מצי או חן ליפין לצורך העניין. טוני רומו הוא גיבור הספורט המדהים ומרתק. ללא קשר לאיכות וכמובן שכנראה תורמת אי האיכות. זה רק המקום בו הוא משחק! כל פעם שאני חושב שהקבוצה של אמריקה זה סלוגן אנכרוניסטי הם מוצאים שיטה גאונית להוכיח לי שאני טועה. במקום לדון קטסטרופה שפירושה הליונס עם סכוי קלוש לפליאוף מדברים פה עליו. אפילו אני חושב עליו. הוא הרויח את זה!

גיל 16 בדצמבר 2013

הוא שחקן טוב כשאין עליו לחץ. בסוף הוא תמיד דופק את השטות שלו. מילא אינטרספשן כמו שהיה נגד דנבר אבל לזרוק כשהמהלך הוא בכלל של ריצה? מה יהיה בפעם הבאה, הוא יעלה ויחסום בעיטת פאנט של הבועט שלו?

גלן 16 בדצמבר 2013

אין קשר לאיכות המשחק כלל וכלל. הוא יזכר הרבה שנים אחרי קב הרבה יותר טובים ממנו כי הוא בדאלאס.

גיל 16 בדצמבר 2013

זה לא משנה, הוא פשוט לא כזה טוב. מצד שני, זכייה אחת בסופרבול והכל נסלח לו.

גיל 16 בדצמבר 2013

אני רוצה להצביע על עוד תופעה מעניינת שמתרחשת עכשיו בליגה. חוץ מסיאטל, אין הגנה שאפשר לסמוך עליה. ההתקפות פשוט מתעלות וק"ב שלא נחשבו ראויים או גבוליים פורחים עכשיו. אלכס סמית עם 85% אחוזי השלמה ו-5 ט"ד ורייטינג מושלם. מאט קאסל עם כמעט 400 יארדים ו75% השלמה ו3 ט"ד. מאט פלין שזרקו אותו מ3 קבוצות עם 4 ט"ד ואחוזי השלמה של 67%. אפילו לראיין פיצ'פטריק יש 4 ט"ד היום.

יכול להיות שהגנות נפצעות יותר או שיותר קל ללמוד אותם עם הזמן. ומעניין שדווקא בריז נחלש במשחקים האחרונים.

Samir Zamfir 16 בדצמבר 2013

יש בכלל המון פציעות העונה ושל שחקנים מרכזיים. והרבה מהם פציעות עונה. לכן השיפוט, שלדעתי מביא למספרים ההתקפיים המפלצתיים האלה, לא מגן על השחקנים מפציעות באמת. הוא יותר מביא לבלבול וחוסר טבעיות של המשחק.

גיל 16 בדצמבר 2013

הייתה סטטיסטיקה שהראו שבוע שעבר שפציעות MCL וACL עלו מאוד בשנתיים האחרונות. לפני שנתיים 25 גמרו את העונה בגלל זה ועד לפני המחזור האחרון כבר היו 40. ייחסו את זה בין השאר לזה שתיקולים היום נעשים נמוך כי אסור לפגוע בראש.

שיפוט זה כבר בעייה כמה שנים, אני לא בטוח שהוא גורם מרכזי. מה שכן, הרבה שחקנים לא יודעים לתקל בצורה טובה גם כשמגיעים לשחקן. היום היו הרבה דוגמאות לכך.

Samir Zamfir 16 בדצמבר 2013

הרבה אנשים כעסו על מריוות'אר שאמר שבעקבות החוקים החדשים שחקנים ירדו לברכיים בשביל לעשות תאקלים ולהמנע מקנס. אבל ככה זה כשהליגה עושה הכל כדי שיהיו פחות פציעות ראש. במשך שנים אנשים למדו לתאקל באותה צורה, גדלו על זה, ועכשיו אומרים להם לשנות את כל מה שהם למדו. אז הרבה מהם מפספסים תאקלים ובאים אליו לא טוב.

רוח השיפוט ההתקפי והכביכול "מגן" לדעתי תופסת יותר ויותר תאוצה והמספרים כל שנה רק טופחים. אלכס סמית' צריך שלושה משחקים כדי להגיע למספרים שהוא מביא כמעט כל משחק העונה.

7even 16 בדצמבר 2013

מייק קנאהאן פשוט מרגש.
איזה תענוג לראות מישהו שלא מחשבן לאף אחד, לא לבעלים, לא לשחקן עם החולצה הכי נמכרת בליגה, ולא לאף אחד שם.
מגיע לרדסקינס שיבוא מישהו ויתעלל בהם ככה.
מועדון כ"כ גועלי.

ריצ'י אינקוגניטו 16 בדצמבר 2013

ושבוע הבא רוג'רס חוזר.
ואם אנחנו עולים איכשהו בסוף לפלייאוף זה ייגמר בניו יורק.
עם כל הכבוד לסיאטל ולניינרס, שלפקרס אין פצועים יש לנו את הסגל הכי חזק ב nfc.

רוני 16 בדצמבר 2013

רוג'רס הוא מלך, אבל ההגנה שלכם לא עוצרת אף אחד, אתם סופגים משהו בין 20-30 נקודות למשחק, זה לא עובד נגד קבוצות עם הגנה חזקה.
ולכולם יש פצועים (או במקרה של סיאטל-מושעים:-)

אברם 16 בדצמבר 2013

מהפה שלך….השאלה אם איכשהו נצליח באמת. מצד שני נראה לי שאפשר לסמוך על דטרויט ושיקגו שיפשלו…

URLACHER 16 בדצמבר 2013

בהחלט אפשר
איך שזה נראה כרגע מאט פלין הוא החתמת השנה
הוא יכול להספיק נגד פיטסבורג ונגדנו במחזור האחרון אם הוא ימשיך לשחק ככה ואם אדי לייסי ימשיך לרוץ ככה.
רק חסר לכם שהרייבנס ינצחו הלילה ושהוויקינגז ינצחו את הליונס במחזור האחרון ואתם בויילד קארד
שם אלוהים גדול.(וגם אהרון רודג'רס)

גיל 16 בדצמבר 2013

זו הסחפות לומר שיש להם את הסגל הכי חזק. ההגנה של גרין ביי גרועה ויש להם לא מעט פצועים. רוג'רס כמה שהוא טוב לא יביא אותם לניו יורק. למעשה, העונה הזו די אבודה מבחינתם ואני הייתי משבית אותו לכל העונה. לסכן את הקריירה שלו בגלל סיכוי אפסי לסופרבול נראה לי מוגזם.

ריצ'י אינקוגניטו 16 בדצמבר 2013

הגנה שלנו לא כלכך גרועה כמו שהיא נראית. באמת.
תפקידה לא לנצח משחקים אלא לשמור על הפער שרוג'רס יוצר.
סקנדרי שלנו מאוד אופרטוניסטי וחוטף יחסית הרבה כדורים.
הבעיה כמובן נגד משחק הריצה יענו נגד סיאטל אם וכאשר.
ניינרס יעופו בדרך, שאר המתמודדות נחותות לנו כשארון משחק ולייסי תורם קצת.
הפלייאוף השנה מתחיל בשבוע הבא.

דורפן 17 בדצמבר 2013

בשני המשחקים האחרונים די לא הצלחתי להבחין בכוח האדם העדיף של הפקרס.

Avg. Joe 16 בדצמבר 2013

לטעמי התפספס כאן משהו. והוא שובו של הקאפ.
לבאקס יש הגנה טובה למדי ואתמול היה זה קאפ שהכניע אותם. נכון שהפאמבל בפאנט שהאנטר לקח הביתה היווה את החותמת הסופית על הW אבל כל מה שהיה לפני הייתה תצוגה מעולה של קאפ.
הט"ד לקראבטרי היה דוגמא מצויינת שלקורנר יש גבול בכיסוי ואם הק"ב יקנה מספיק זמן, תופס טוב יכול להשתחרר. עוד פעמיים שלוש בדאון שלישי למרחק, הצליח קאפ לברוח ימינה למצוא את הרסיבר ואם לא רסיבר, לא נורא אפשר לדלג מעל האי של ריוויס (שנראה כמו מיצר יותר מאשר אי) ולהשיג את היארדים.
זה לא היה משחק גדול של הרסיברים למרות כמה תפיסות מרשימות. בעיקר בולדין שהוא מניה כמעט בטוחה ושילוב נדיר של פיזיות עם ידיים רכות.
אבל זה היה ניינרס פוטבול מהתחלה ועד הסוף. אינטסיביות רבה בOL, הגנה נמרצת וקשוחה (טוב לראות שאולדון סמית' חוזר לעצמו) ומהלכים גדולים בספיישל-טימס.
צודק דורפן בטענה שבחוץ מול הסיהוקס זה עלול שלא להספיק עם זאת הסיכוי לתפוס את המקום ה5 בויילד-קארד עדיין קיים בייחוד עם הניינרס יצליחו לנצח את 2 המשחקים שנשארו (אטלאנטה-בית, אריזונה-חוץ). עם מאזן סופי של 12-4 יהיו הניינרס טובים במשחק אחד מול הפנת'רס או הסייאנטס שיש להם משחק אחת מול השניה ככה שאו שאחת מהם (סייאנטס) תסיים עם 11-5 לכל היותר או במקרה של תיקו שתיהן תסיימנה עם מאזן של 11-4-1 (שוב מתוך הנחה שאת המשחק שנותר להן (הפנת'רס בחוץ מול אטלאנטה והסיאנטס בבית מול הבאקאנירס) הם ינצחו.
לסיכום נחזור ונגיד GO NINERS, ONE BETTER

גלן 17 בדצמבר 2013

אני שמח שהליונס הפסידו הערב. אין דרך להגיד אמת נוראית שכזאת. מעולם לא הייתה לי קבוצה כזאת מדכא ומבזה. הקבוצה של ה 0:16 הייתה יותר אנושית . לכן בפעם הראשונה במשחק קובע הייתי דיי נגד הקבוצה שלי. מגיע להם לא לנו.

גלן 17 בדצמבר 2013

עונת הפובול הכי נוראית שהייתה לי. שייגמר!

עורב סגול 17 בדצמבר 2013

איזה חיוך ענק לפתוח איתו את הבוקר!
לב ענקי להגנה שעצרה את בוש / מגאטרון

Comments closed