הניצחון האפור בנוריץ'

מוייס הימר על מנוחה כללית. והפעם הצליח לו

זה היה סוג של הרכב דווקא אופייני לאלכס פרגוסון. במצב של חצאי פציעות, הרחקות, חסרים – פשוט לשלוח למגרש הרכב משני ולהגיד לו להוציא נקודות. מוייס לקח את ההימור הזה. ואם התוצאה תהיה משחק טוב מול טוטנהאם ביום השנה החדשה אז זה יתברר כהימור סופר מוצלח.

אסטטית זה היה די מזעזע. כל הרביעיה הקדמית – רוני, ינוזאי, וולבק, ואלנסיה – לא הייתה וזה בלט. אבל מחר כשהרבה מהצמרת תאבד נקודות (במשחקים בינהן) התוצאה תהיה חשובה.

מוייס עזר להימור הזה בחילוף מאד נכון במחצית. דני וולבק שינה לחלוטין את המשחק וגם כבש את שער הניצחון. והשיג את השער הזה ביושר. ראשית כי היה חרוץ כהרגלו בלחץ, ושנית כי היה עירני וקר רוח.

סמולינג פיתח חושים של מגן ימני מהסוג הישן – ובלי היסוס בעט כל כדור באגף שלו לשורה ה-20 ביציע. יש דבר אחד טיפה פחות גרוע ממגן ימני גרוע וזה מגן ימני גרוע שיודע שהוא גרוע. אשלי יאנג שחה כמו דג במים בכדורגל כזה בו הוא מהווה איום התקפי מרכזי.

וקגאווה לא נראה שייך. אני לא מופתע. אני חושב שמדובר בשחקן שאם תשימו מחר בהרכב של באיירן או ברצלונה ישחק שם ללא בעיות. הקבוצה היום הייתה לא טובה מספיק עבור קגאווה. ואני לא אומר את זה בביקורת כלפי השחקן. זה לא טבעו. ממש אין מניעה שבהרכב חזק ברבע גמר האלופות פתאום ישחק טוב מאד.

וכאן אני מגיע דווקא לינוזאי. נראה לי שהגעתו ליונייטד דווקא בתקופת מעבר עשויה לסייע לו – ממש כפי שרונאלדו העביר שלוש עונות לא קלות לפני אליפות ראשונה. החודשים הראשונים בקריירה שלו הם במשחקים קשים והרבה פעמים לא אלגנטים. ואני בטוח שייבנה מכך כשיגיע לתקופה המרכזית בקריירה שלו.

welb

וזה נכתב לפני המשחק – לפני שנחשף ההרכב המוזר.
בקרוב (אולי היום) אני חושב שתהיה לדייויד מוייס החלטה לא קלה כי רובין ואן פרסי יבריא. ואן פרסי הוא שחקן טוב בהרבה מדני וולבק,אבל וולבק גרם להרבה מאד חלקים בפאזל לפול במקום. הוא גורם ללחץ של יונייטד להיות רציני. הוא שולח את ווין רוני למקום האידיאלי שלו במגרש. הוא נותן לקיצונים מטרה אווירית אמיתית.

אבל מעל הכל הוא פשוט משחק צירופים נהדרים. הדאבל פאסים ומשחק הפיבוט שלו עם רוני וינוזאי הם לא רק האספקט הכי מסוכן במשחק של יונייטד, הם אפילו מגיעים לכדי כדורגל שובה עין. יונייטד פתאום מבקיעה שערים די יפים.

אני לא בא להגיד שההחלטה פה היא ודאית. קל להעדיף את וולבק על קגאווה כרגע כי וולבק מבקיע. אבל ואן פרסי, כשהוא בכושר סביר, הוא עדיין מהחלוצים הטובים בעולם.

המשימה של 12 מ-12 בחג המולד לא הפכה קלה יותר עם הפציעה של רפאל וההרחקה של ואלנסיה. האגף הזה היה המסוכן יותר של יונייטד בתקופה האחרונה ואם אתה מאבד אגף אתה לרוב מאבד גם הרבה מאד בחלקים אחרים. אני משער שמוייס יילך על יאנג למבחן אמיתי ראשון במה שנראה כיכולת קצת משופרת שלו לאחרונה. אבל הצד ההתקפי הוא הפחות מטריד אותי. סמולינג כמגן ימני ממש מדיר שינה.

רמאות בספורט - גיל גרינגרוז
משולש ספרדי - דור בלוך

65 Comments

Ilan 28 בדצמבר 2013

חייבים לנצח

סאם בלאק 28 בדצמבר 2013

שובה עין

דורפן 28 בדצמבר 2013

תודה על התיקון

ארצי בן יעקוב 28 בדצמבר 2013

הבעיה היא שיונייטד מאוד לא אוהבת לבקר אצל נוריץ'. אם באולד טראפורד הדברים עובדים בצורה חלקה והשדים האדומים ניצחו את הקנריות בכל חמשת משחקי הבית האחרונים שלהם, הרי שבחוץ הם הפסידו לנוריץ' בשניים משלושת הביקורים האחרונים, כולל ה-1:0 המדהים בנובמבר 2011, משער אותו כבש אקס יונייטד, אנתוני פילקינגטון.

ליבר 28 בדצמבר 2013

בשתי מילים – ואן פרסי עדיף.
בשלוש – ואן פרסי עדיף בהרבה!
אבל מה שהכי חשוב זה שאם וולבק לא חלוץ אז עדיף שיהיה על הספסל. הכי גרוע זה כששחקנים משחקים לא בעמדה. וולבק ממש חלש בתור קשר שמאלי.

לגבי המגן הימני, אולי פביו שווה צאנס? רק לא סמולינג…

גל 28 בדצמבר 2013

ואן פרסי זה מילה אחת? פעם אחרונה שבדקתי היה רווח בין המילים..

Ilan 28 בדצמבר 2013

כולם מדברים על זה שהליגה כל כך צמודה השנה….. האם זה שפרגי פרש גרם לכולם להיות לפתע חזקים יותר…?

שי רוז 28 בדצמבר 2013

לפי ההרכב נראה שמוייס מנסה ללמד את החבר'ה שהם מנצ'סטר יונייטד ועליהם לנצח כל קבוצה בכל הרכב. אני אוהב את הגישה והאומץ, אבל אני לא בטוח שהשחקנים מוכנים לזה.

אריק 28 בדצמבר 2013

העיקר שקאריק חזר.

גיל 28 בדצמבר 2013

זה נראה כמו הרכב לגביע הליגה. או צל"ש או טר"ש רק שיזכור שמותר לו רק 3 חילופים.

ניק 28 בדצמבר 2013

מצטער אבל אני לא קונה את כל מה שרשמת על וולבק.. בסופו של יום הוא חלוץ, והוא לא יודע לכבוש (למרות ה3 שערים שלו לאחרונה). אתה צריך לבצע את התפקיד שלך וכל השאר הופך אותך משחקן טוב לשחקן טוב מאוד ומעלה.. אבל כשאתה לא מבצע את התפקיד הבסיסי שלך אני לא רואה שיש לך מקום בהרכב…
ובכל מקרה אני לא רואה הבדל מטורף בין כשהוא במגרש לכשהוא לא

א.לוי 28 בדצמבר 2013

וולבק?? לקרוא ולא להאמין.

אריק 28 בדצמבר 2013

גיגס במרכז וקאגווה משמאל זה מהלך של גאון כדורגל שידובר עליו עוד שנים. מבריק!

תומר ש 28 בדצמבר 2013

אריק אתה גדול

דורפן 28 בדצמבר 2013

אריק – נראה שקגוואה צריך להציג דרישה מסודרת. מה שיטת המשחק. מי נמצא איפה. מצב הדשא. שאר עשרת השחקנים בדיוק לפי תפקידים. אולי את קלופ כמאמן וכ-8-9 שחקנים שהיו איתו בדורטמונד. אני חושב שגם שופטים מהליגה הגרמנית שידאגו לכך שלא דוחפים אותו.

אריק 28 בדצמבר 2013

קודם כל לפני שאענה לגופו של עניין, יאללה באמת בוא ניתן לקאגווה לבחור את המאמן יש מצב שהוא יהיה טוב בזה מפרגי.
חוץ מזה למה ככה? לא עדיף לייבש אותו באוגוסט וספטמבר לחלוטין ואז לתת לו לשחק באגף שמאל וכל פעם שהוא קצת מראה סימנים של חזרה לכושר מייד להחליף אותו אפשר גם לשים אותו מגן שמאלי. ראית פעם את סקולס משחק באגף ? זה היה באנגליה וזה היה זוועה. כשלון קולוסאלי של מויס כל הסיפור הזה. אבל אולי בכלל האוהדים אשמים. אוהדים מפלסטיק. יאללה אשלי!!!

דורפן 28 בדצמבר 2013

תשמע – קגאווה אני מאד אוהב אותו אבל הוא לא מטרה. הוא אמור לשרת את המערכת. כרגע זו פשוט תהיה טפשות לשחק עם מישהו מלבד רוני כחלוץ שני. אז הוא יכול להביא פתק מהמאמן בדורטמונד שהוא צריך לשחק חלוץ שני והוא יכול להוכיח שהוא שחקן כדורגל רציני שמצליח גם בתפקיד לא אידיאלי.

בהערת אגב: רוב יוצאי דורטמונד לא מצליחים מחוץ לדורטמונד. אולי השיטה שם ייחודית מדי.

אריק 28 בדצמבר 2013

אולי באמת שיביא פתק: לא קיצוני שמאלי. הוא פשוט לא. כל האיכויות שלו במרכז. אם יעיפו משםנאת תום רק אחורה קלברלי וייתנו לו לשחק עם קאריק הוא יהיה טוב לא רק כחלוץ שני. גצה מצליח לא רע אגב…

דורפן 28 בדצמבר 2013

תראה – אם הוא יכול להיות רק האוף-סטרייקר – אז אין לו כרגע מקום בהרכב. וולבק עובד קשה ומבקיע ויוצר שטחים לאחרים, כך שרוני מאחרי וולבק פועל הכי טוב. הפציעה של ואן פרסי בינתיים לא הזיקה כל כך.
אם הוא צריך לשחק מאחרי שני חלוצים אין לו את הפיזיות לליגה האנגלית. אז הייתה תקופה שחשבתי ששווה אפילו לשחק בלי קיצוני בכדי שישחק עם שני קשרים מאחריו ושני חלוצים לפניו. אבל שייתן למען השם בעיטה אחת נורמלית לשער בכדי להצדיק את זה.

אריק 28 בדצמבר 2013

אני לא יודע אם ראית את ליברפול השנה אבל אם אני מדמיין אותו במקום קוטיניו יש קונטנדרית מובילה לתואר. רוני ינוזאי וקאגווה צריכים לפעול מאחורי החלוץ ולפני שני קשרים באמצע. זה הכדורגל היום. לא פאקינג ווינגרים.

תוהה בדרכים 28 בדצמבר 2013

אריק,

באיירן משחקת עם שני ווינגרים (רובן וריברי). ריאל משחקת עם לפחות ווינגר אחד קלאסי לא כולל רונאלדו.

אין דבר כזה "שיטה שלא מתאימה להיום". שיטה צריכה להתאים לחומר השחקנים שיש לך ואם היא מבוצעת ברמה טובה היא מתאימה לכל תקופה.

זה כמו שטענו שכדורים ארוכים לא רלבנטיים ועובדה שכיום שני המאמנים הצעירים המובלים בכדורגל העולמי (לצד גווארדיולה, אם מחשיבים אותו לכזה)- קלופ וסימאונה- מבססים חלק גדול מהמשחק שלהם על כדורים ארוכים ועל סגנון שהוא אנטי החזקת כדור.

דורפן 28 בדצמבר 2013

אנחנו נחכה ונראה לראות מה הכדורגל היום. אני לא ראיתי קבוצות בלי מסי מצליחות בלי קיצונים. בינתים הפיגור בין קלופ ללברקוזן גדול מהפיגור של יונייטד מהמקום הראשון (או דומה). אז נחכה ונראה כמה הרעיונות הללו תפסו. למרות שהם בהחלט מעניינים.

הכדורגל (לא המודרני, אלא מאז ומתמיד) הוא לקחת צ'אנסים. וולבק וינוזאי קיבלו צ'אנסים לקחו. קגאווה לא. גם את וולבק שלחו לשוטט בכל מיני תפקידים שהוא לא אוהב לפני זה. תראה איך הוא שינה היום את המשחק – מבלי שיהיו במגרש שחקנים וורלד קלאס.

אריק 28 בדצמבר 2013

תוהה לא מדוייק. אנצלוטי ומילאן האדירה שלו שיחקו בלי ווינגרים גם בארסה גם צלסי של מוריניו. ריאל לא באמת משחקת עם ווינגרים ובאיירן… גם לא מדוייק זה פועל שם אחרת לגמרי. אף אחד ממי שמשחק בצדדים גם קבוצות שהזכרת הוא לא קשר מרכזי שעשה הסבה. משחקים עם שלושה דינאמיים מאחורי חלוץ ששניים מקבלים הוראה לעבוד על צד מסויים ובדרך כלל להחליף מקום. יונייטד משחקת כדורגל מיושן ואפור ולא דינאמי גם אינייסטה היה מתקשה. לינוזאי קל יותר להצליח מנקודת המוצא שלו של צעיר שמקבל צאנס וולבק פשוט מתאים לכדורגל הזה ולא היה מתקרב לקבוצה השלישית של ברסה ובאיירן ולצערי זה הסגנון שיונייטד בחרה לעצמה בבחירה במוייס.

ניק 28 בדצמבר 2013

לגבי יוצאי דורטמונד. זה נכון וזה גם מאוד דומה למה שקורה עם יוצאי ארסנל, שאף אחד מהם לא מצליח מחוץ לקבוצה (להוציא אולי את הנרי בברסה, אבל הוא נפל על עונה שבה גם שלמי ארביטמן היה גומר עם 20 שערים).. כנראה שיש יחודיות לשיטות מסויימות שקשה להצליח מחוץ להן

אופיר 28 בדצמבר 2013

מסתבר שלמלעיזים יש עוד דבר או שניים ללמוד מדורפן…

כספרי 28 בדצמבר 2013

וולבק מבקיע

א.לוי 28 בדצמבר 2013

סיכומים עושים בסוף העונה.פלטשר. נכנס איזה יופי

אופיר 28 בדצמבר 2013

נראה כאילו ג'ון מקנרו כתב את הספר Winning Ugly על יונייטד. לכן היא גם האלופה בסוף כל עונה כמעט. לכן היאא גם האלופה הכי פחות מעוררת השראה בליגות הבכירות (מאז שרונאלדו עזב).

איתמר 28 בדצמבר 2013

"השראה זה לחובבנים. המקצוענים פשוט באים לעבוד". סטיבן קינג…או הרלן קובן…אבל אתה מבין את הכוונה

אופיר 28 בדצמבר 2013

אני כנראה צופה בספורט הלא נכון, כי כמעט כל אלופה גדולה מעוררת בי התפעלות, וזה אשכרה משנה לי.

גיל 28 בדצמבר 2013

משחק זוועתי, ניצחון חשוב. עכשיו נגמר החלק הקל של משחקי החוץ וצריך לחזור לאולד טראפורד בשלושה מתוך ארבעת המשחקים הבאים.

א.לוי 28 בדצמבר 2013

הרכב מחליפים משחק לפני יומיים. מגרש לא קל מול חבורת לוחמים קשוחים. הישג מצוין

אריק האחר 28 בדצמבר 2013

וולבק אולי לא חלוץ מבקיע שערים,,, עדין.
אבל הוא נותן את המרחב וההגנה על הכדור מעולה.
הגולים יגיעו ומגיעים.
תשאלו את רוני עם מי הוא מעדיף לשחק בחוד על ידו.
כשהוא לא בקישור .
אין ספק שואן פארסי עדיף כגולר.
בעצם למה לא לשחק עם שלושתם?

דורפן 28 בדצמבר 2013

טוב כרגע הבעיטות של וולבק נכנסות לתוך השער – כל עוד זה קורה אז העובדה שאיינו סקורר חשובה פחות.

וברצינות – ואן פרסי יותר טוב, אבל ביונייטד לא משחקים על מוניטין אלא על הספק.

Yair 28 בדצמבר 2013

לגבי קגאווה בדיוק דיברתי על זה עם חבר, תן לו לשחק 10 עם מרכז קישור יציב מאחוריו, שחקני כנף עקביים ורוני/ואן פרסי לפניו ויכול מאוד להיות שהוא יהיה טוב, גם בליגה. אבל כרגע כשהוא מהווה, או אמור להוות, לעיתים קרובות האיום ההתקפי היחידי מאוד קל לסגור אותו, גם כי פיזית הוא לא בליגה של רוב המגנים באנגליה.

ואחרי שזה נאמר, העמדה מס' 10 אמורה להיות של ינוזאי (שם הוא הכי טוב לפי הרוב) ואני יודע אם מי אני מעדיף.

תוהה בדרכים 28 בדצמבר 2013

העניין עם קאגוואה מאד קשה להסבר. ושחקנים מסוגו, אחרי תקופת הסתגלות לסגנון השונה, דווקא פורחים באנגליה: מזולה, פירס וברגקאמפ ועד סוארז, אגווארו ושורת הספרדים שהגיעו לאנגליה בשנים האחרונות.

וגם אם השיטה בדורטמונד גרמה לו להיראות יותר טוב ממה שהוא באמת, זה לא אמור להגיע לרמה כל כך קיצונית ולאורך כל כך הרבה זמן.

מצד שני, זה לא משחק מחשב וקשה להבין ולכמת ענין של איבוד ביטחון.

דורפן 28 בדצמבר 2013

כל השחקנים שמנית הבקיעו.הם היו מסוכנים רחוק מהשער. כך שאני לא יודע למה אתה מונה אותם "כשחקנים מסוגו". הבעיה שלו היא פשוטה. יש לו מסירות טובות והוא משתתף בלחץ – הוא לא מבקיע.

תוהה בדרכים 28 בדצמבר 2013

הכוונה שלי היא לשחקנים לא פיזיים או גדולים במיוחד, שהכוח שלהם הוא בטכניקה האישית בראש ובראשונה.

דורפן 28 בדצמבר 2013

זה יופי. אבל הדבר הכי בסיסי בכדורגל. אם אתה איום הבקעה רציני בעצמך, אתה מבשל יותר לאחרים. בעצם גם בכדורסל.

אריק 28 בדצמבר 2013

קלופ אמר שהוא הקשר המרכזי עם העין הכי טובה לשערים שיש. אבל שוב הוא לא רץ שמאלי ולא יבקיע משם.

תוהה בדרכים 28 בדצמבר 2013

הנקודה היא שהרבה פעמים הסגנון האנגלי (לפעמים אחרי תקופת הסתגלות) עובד לטובת שחקנים מסוגו, פשוט מכוון שיש בו הרבה שטח.

משחק לא פיזי ומהיר שבו כל אחד נשאר בעמדה שלו ומחזיקים כל הזמן תשעה שחקנים מאחורי הכדור, הוא לפעמים יותר קשה עבור שחקנים טכניים לעומת משחק פיזי ומהיר שמייצר פחות ארגון הגנתי והרבה יותר שטח.

קאגווה הוא כמעט יוצא מהכלל בעניין הזה. זה קצת מוזר.

דורפן 28 בדצמבר 2013

אריק – קלופ אמר זה יופי. אבל הרבה שחקנים לא עושים את המעבר גרמניה-אנגליה בהצלחה. כפי שראית במשחקים מול לברקוזן – באיירן זה לא בדיוק גרמניה. ההגנות בגרמניה רכות יותר.

מתן 28 בדצמבר 2013

כדורגל מגעיל, אחרי הגול לא היה ניסיון אחד להתקיף ולנורוויץ' הגיע הרבה יותר. ביום רביעי מארחים את טוטנהאם המשתפרת וכרגע זה מדאיג. מאוד מדאיג

מתן 28 בדצמבר 2013

ואני ממשיך לשאול: עד מתי סמולינג??

כוכב עליון 28 בדצמבר 2013

בואנה, האסקי הזה דווקא טכני…תוך יומיים שני נצחונות פרגוסוניים..סימן מעודד.

אריק 28 בדצמבר 2013

משחק טוב של וולבק וחילוף טוב אחרי עוד הרכב גרוע. גיגס היה מזעזע וקאריק וקאגוו רד מעט פחות אבל להם יש לפחות סיבה

red sox 28 בדצמבר 2013

בורינג בורינג, לאקי לאקי.

ניינר 28 בדצמבר 2013

אל תתלהב ממשחק טוב מול טוטנהאם. זו לא אינדיקציה לכלום

גיל 28 בדצמבר 2013

לגבי קגוואה וכל שחקן גדול אחר, גם אם השיטה לא אידיאלית עבורו הוא אמור לשחק טוב בכל שיטה. אם הוא רק שחקן שטוב בשיטה מאוד ספציפית אז הוא לא מתאים ליונייטד.

כספרי 28 בדצמבר 2013

מה שחשוב למניו זה להיות בסוף העונה בין השלוש הראשונות ואני מהמר שהיא תהיה שם ולא במקום השלישי.
ומה שחשוב לשפילדיוניטד זה לא להיות מתחת למקום ה20 וכרגע זה לא נראה משהו עם ההתקפה כמעט הכי חלשה בליג-וואן (אנחנו וקרו היחידות שלא הגיעו ל20 גולים)

Shutzi 28 בדצמבר 2013

הדקות האחרונות היו לדעתי מחפירות. אין בעיה להחזיק בכדור, כדי להעביר את הזמן, אבל לא לנסות להבקיע את הגול השני, אפילו שמגיעים לרחבת היריב עם הזדמנות טובה, זה לטעמי הודאה בחולשה שלך ולקיחת סיכון מיותר (ומה אם נוריץ׳ היו מבקעים גול בבעיטה החופשית שלהם בדקה ה 94).
קגאווה השחקן הכי אינטליגנטי וטכני ביונייטד, אבל החולשה הפיזית שלו והכושר הגופני הירוד שלו פוגעים בו קשות בליגה פיזית כמו הפרמייר ליג. בבונדסליגה היה לו יותר קל, כי היא פחות פיזית. לדוגמא, המשחק הכי קל של יונייטד העונה מבחינה פיזית היה נגד לברקוזן. אפילו קגאווה בעצמו זכה שם בכמה מאבקים על כדור … השאלה מבחינת קגאווה היא, האם הוא מסוגל לשפר את האלמנטים של המשחק בהם הוא חלש (פיזיות וכושר גופני).
יאנג היה היום איש המשחק (הכי פחות גרוע …).
לגבי ווילבק, הוא חייב לשים יותר גולים ולהיות באופן כללי יותר מסוכן. יחד עם זאת, מרשימה אותי היכולת שלו למלא כל כך הרבה שטח ולזכות במירב המאבקים על הכדור.

Ilan 28 בדצמבר 2013

ריאן גיגס שפתח בהרכב של יונייטד בקארו רואד, רשם את ההופעה ה-590 שלו בפרמיירליג. למנצ'סטר סיטי לשם השוואה, יש 567 משחקי פרמיירליג

red sox 29 בדצמבר 2013

הי, אם כבר עשית קופי-פייסט מוואלה לפחות תן להם קרדיט.

אריק 28 בדצמבר 2013

איזה עונש יקבל אנלקה?

סימנטוב 28 בדצמבר 2013

הוא אנלקה זה כבר עונש :-)

יוסי מזרחי 29 בדצמבר 2013

הוא כבר התאסלם.

גלגלון 29 בדצמבר 2013

בקר טוב,
אף מילה על הרננדס?
בעייני כאשר הוא על המגרש,במתכונת הנוכחית של קושי לייצר קצב ולחץ על היריב,הוא פשוט לא תורם דבר במערך,הוא גולר שיודע לתפקד בתיבת החמש ורק שם.
הוא לא מוסר מדויק,לא מתקל,בקושי עושה הגנה,צולל באופן פאתטי ובקיצור כפי שכתבתי בעבר על נאני הוא כאן אז הוא מהווה אלטרנטיבת הרכב וחבל,השחקן לא ראוי להשאר כאן.

יוסי מזרחי 29 בדצמבר 2013

לא ראוי???
אולי לא מתאים (לדעתך) אבל לא ראוי??

אריק 29 בדצמבר 2013

לא ראשוי… סייע להביא רק שתי אליפויות וגמר צמפיונס

סימנטוב 29 בדצמבר 2013

חוזר על המנטרה שלי להיום: סינרגיה

טל המנצ'סטרי 29 בדצמבר 2013

לא ציפיתי להצגה, זה כמעט בלתי אפשרי כשמשחקים משחק שני תוך פחות מ 48 שעות וזה קשה עוד יותר כשהיו מספר שינויים בהרכב ובהם קאריק שחלוד לגמרי וקאגווה שממשיך לאכזב.
האכזבה מקאגווה היא כי הוא לא עשה שום התקדמות ושיפור באספקטים שהיה חלש בהם, לא עשה שום התקדמות אל עבר הקבוצה ולא, הוא לא שחקן שהקבוצה כולה היתה צריכה לשחק בשבילו.
זה הרבה מעבר לאי הסתגלות לקצב ולפיזיות באנגליה, זה כבר הגיע לרמה של ביטחון אפס וכשהוא לא מצליח לחבר מסירות פשוטות או כל הזמן נמצא רחוק מהכדור, פיזית ומחשבתית, אתמול במספר פעמים כשהעברנו מסירות מהירות בנגיעה לשטח מת אבל קרוב לשחקן, גם זה היה רחוק מדי בשבילו.
זה מרגיש לי כאילו הוא הרים ידיים.
שחקן מצויין אבל גם ורון הגיע על תקן השחקן הטוב ביותר באיטליה ולא סיפק את הסחורה, קורה.
אני מאמין שמוייס ינסה עם קאגווה עד סוף העונה אבל אם לא יהיה שינוי משמעותי מצד השחקן, לא יהיה לו עתיד אצלנו.

וולבק עשה את השינוי שהביא לניצחון, עזר לו לאחר מכן פלטצ'ר שיכול לעשות את ההבדל העונה, תוספת כוח אדירה, ממש כמו שחקן רכש חדש.
קרדיט גם ליאנג שאולי לא סיפק אתמול בישול או שער אבל כן מספר מסירות טובות אבל המון עבודה של מעבר, הניע נכון ובשכל את הכדור, שמר עליו, עזר לאחרים.
יאנג התחיל את העונה במינוס, עבד קשה, חיכה בסבלנות להזדמנות חדשה ולוקח אותה ב 2 ידיים בחודש האחרון.
כמו יאנג ככה וולבק ולחשוב שיש כאלה שמבלי להניד עפעף רצו לזרוק אותם לכל הרוחות כשדברים עבדו פחות טוב מצידם.
ובעצם, גם את דארן פלטצ'ר בתחילת הדרך היו כאלה שרצו לזרוק אותו לעזעזל והרי פרגוסון נתן לו לשחק ורק כי הוא סקוטי…

מוייס נתן בשכל מנוחה לכמה שחקנים ששיחקו ללא הפסקה, יש גם פציעות שצריך להתחשב בהן, ניהול המשחק שלו היה נכון, חילופים בזמן, חילופים נכונים ושינוי מערכים שהביא אותנו למצב של 1-0 קטן בסיום אבל עם פחות הזדמנויות לנוריץ' ולעומת המשחק נגד האל.

חייבים להמשיך את המומנטום נגד טוטנהאם כי אין לנו יותר מדי מקום לטעויות ולעוד איבוד נקודות במשחקי הבית.

סימנטוב 29 בדצמבר 2013

קורא את התגובות אל השחקנים הלא ראויים וכל היום מסתובבת לי המילה סינרגיה בראש.

סימנטוב 29 בדצמבר 2013

על…

טל המנצ'סטרי 29 בדצמבר 2013

סימנטוב, הכוונה לא היתה אליך או אל אוהדי יונייטד שידעו לבקר ובצדק גם את אותם שחקנים אלא כלפני אלה שהשתלחו בהם וביצעו בית דין שדה כי ככה הכי קל לעשות ולא לחשוב כדורגל וקצת מעבר וכשלא הכל הוא שחור או לבן.

סימנטוב 29 בדצמבר 2013

לרגע לא חשבתי שכך, הכוונה היתה לחזק את דבריך.

Comments closed