יומן אליפות של הניינרס (16). יותר מזה אנחנו לא צריכים

ווילד קארד. אהרון רודג'רס בחוץ. אבל עם קבוצה מעולה

49

כשנראה היה שלהמייקל ג'יימס שמט בעיטת החזרה לרגע עברו לי חישובים בראש שאולי זה עדיף. כי כמה דקות קודם לכן מסר ארון רודג'רס מסירה פלאית של דאון רביעי והביא את גרין ביי לפלייאוף. אולי לא רצוי לראות את רודג'רס כשהסקונדרי שלך כל כך פגיע.  אולי עדיף לנו פילדלפיה/דאלאס?

ואני אומר לא! זו הייתה עונת מומנטום עבור הניינרס ועבור קפרניק. ארבעת ההפסדים באו בשני צמדים משבריים ועכשיו יש שישה ניצחונות רצופים, קפרניק שיחק היום את אחד ממשחקיו הטובים ובשתי הפעמים האחרונות שפגש בפקרס קפרניק זהר.

אז שמחתי שקפרניק הוביל דרייב מנצח והניינרס הולכים לפלייאוף שלישי ברציפות במצב קצת אבסורדי. לראשונה כווילד-קארד ולא כאלופת הדיוויז'ן, אבל לדעתי דווקא עם הקבוצה הטובה ביותר של הניינרס בשלוש השנים הללו. ההרכב כולו בריא ובלתי מושעה. היום נוסף אולי עוד רסיבר אפקטיבי – קווינטון פאטון.

הניינרס לוקחים קבוצה מעולה עם מומנטום לתוך הפלייאוף. יותר מזה אנחנו לא צריכים.

מחשבה שעברה לי פתאום
שגעת הפיו-פיו

35 Comments

Prime time 30 בדצמבר 2013

באמת אתה מעדיף לשחק נגד רוג'רס בלמבו, גם אם דאלאס מנצחים איכשהו היום?

גיל 30 בדצמבר 2013

תמיד עדיף לשחק בבית ואם דאלאס ינצחו זה לא ישנה. הניינרס מדורגים 5 וככאלו ישחקו בחוץ בכל מקרה.

Amir A 30 בדצמבר 2013

הסיכוי שדאלאס ינצחו נמוך יותר מהסיכוי שאתה תגיד מילה טובה על בריידי (-:
וחוץ מזה, נחמד לראות גם את הרייבנס וגם את הסטילרס בחוץ. וטוב שהג'טס ניצחו היום. ככה ראיין יקבל עוד הזדמנות ויוליך אותם לכלום גם בשנה הבאה. יחד עם מיאמי שהרביצו החנקות מרשימה בשני המחזורים האחרונים (הפסדים גם לבילס וגם לג'טס? באמת?) והבילס האומללים נראה שהמקום בפלייאוף מה-AFC מזרח רשום בטאבו על שם הפטס לפחות לעוד שנתיים שלוש.

lewinthal 30 בדצמבר 2013

איזה משחק באצטדיון החייל

Amir A 30 בדצמבר 2013

עכשיו, זה מה שנקרא DNA של קבוצה! טוני רומו, קייל אורטון, מה זה משנה. אפשר לסמוך על הק"ב של דאלאס שבמהלך האחרון והמכריע של המשחק יעשה איזו שטות איומה שתעלה לקבוצה במשחק.

7even 30 בדצמבר 2013

DNA מטורף!

עובר אורח 30 בדצמבר 2013

קראו אותי מצחוק השדרים שהציעו שאולי זה משהו בפלייבוק של דאלאס…

7even 30 בדצמבר 2013

כנראה שהמרחק מקנזס לבית שאן לא כזה גדול.
היו שם כמה מהלכים מביכים

גלן 30 בדצמבר 2013

חייב להסכים. הניינרנס הבשילו בזמן.

עורב סגול 30 בדצמבר 2013

לניינרס יש יתרון בהגנה, אבל גם אם ישחק אחד על אחד נגד לה ברון, אני לא מהמר נגד ארון רוג'רס

URLACHER 30 בדצמבר 2013

הוא לא יכול לשחק לבד
אחרי המשחק אתמול אני לא רואה מצב שהניינרס לא מפרקים לגרין ביי את הצורה.
אם אנחנו הצלחנו לעצור(בסופו של דבר) את אדי לייסי אז הניינרס בוודאות יכולים.
חוצמזה ג'ורדי נלסון ניצל את כל התפיסות המזליקיות שלו לעשור שלם אתמול…
אני בכלל לא מדבר על ההגנה של גרין ביי. אני באמת לא חושב שההתקפה של הניינרס יותר טובה משלנו(לפחות לא על הנייר) אבל מול ההגנה של הפאקרס היא תרביץ נקודות.
אני יודע שזה לאמבו פילד בינואר ורודג'רס הוא הג'וקר הכי גדול בליגה אחרי איליי אבל יש מקום שבו כשרון ואמונה עיוורת נתקלים ביכולת מוכחת ומציאותית. זה המקום בו(אני מאוד מאוד מקווה) רודג'רס יאכל בעיקר דשא, לייסי יצבור יארדים שליליים ובולדין יחגוג עם איזה שלושער
ואולי אני כותב את זה רק בגלל שזה יקל עלי את ההפסד?…

עורב סגול 30 בדצמבר 2013

מצד אחד אתה בטוח מכיר את ה NFCN טוב ממני, מצד שני אני מאחל בדיוק אותו הדבר לדולטון והבאנגלס הבוקר.

URLACHER 30 בדצמבר 2013

אם וזה מעודד אותך אני מאמין שלסן דייגו יש יותר סיכוי בסינסינטי מאשר לגרין ביי יש בבית.
מצד שני רודג'רס תמיד מפחיד אותי. הוא התחיל את המשחק אתמול עם 2 INT (חצי באשמתו) וחשבתי לעצמי "יכול להיות? אולי הוא חזר מוקדם מדי? האם אהרון רודג'רס יפסיד לפאקרס את המשחק?"
ואז הוא התחיל לשחק…
באמת שאף פעם אי אפשר לדעת איתו אבל זה פחד לא רציונלי כמו הפחד של כל הליגה מהג'איינטס אחרי שהם ניצחו איזה 4 משחקים ברצף השנה.

גלן 30 בדצמבר 2013

טוב החדשות אינן טובות כלל וכלל. לא הייתי מאנשי שומכר מעולם. אותו יום ראשון הארור במאי 94 הפך את עולמי הספורטיבי מאז למייאש יותר. ושומכר איך שלא נרצה היה שם ברקע, באימולה. אבל עכשיו הזמן לקוות ולצפות, לבריאותו.

בני תבורי 30 בדצמבר 2013

דפנטלי החדשה המבאסת של היממה האחרונה. אני איטי למדי ולכן הגעתי לשומכר ישירות מניקי לאודה ודילגתי על סנה. בהחלט מייאש.

בני תבורי 30 בדצמבר 2013

הסבתי את תשומת לבו של בעל הבלוג לעובדה שאברהמי וגרייזס, אוראקלי הפוטבול המקומיים, עשו יד אחת נגדנו בהימורים ומנבאים ניצחון לאריזונה. עזוב אותך, הוא אמר, הם הימרו על התוצאה הנכונה רק כתבו את הקבוצות הפוך.

URLACHER 30 בדצמבר 2013

אחרי הניצחון בסיאטל שבוע שעבר בשילוב של התקווה הקטנה שהסיינטס אולי יפסידו אני חושב שרוב אוהדי הפוטבול, שאינם חובבי בריס וחבורתו, הניחו שהקרדינלס יצליחו לנצח אתכם.
זו לא הפתעה שהם לא אבל זה לא היה באמת מפתיע אם הם כן

בני תבורי 30 בדצמבר 2013

שלא תבין לרגע שלקחתי את אריזונה קל, חששתי מאוד והניצחון ממש לא היה צפוי לאורך כמעט שלושה רבעים. אבל מה, נראה לי שהניינרס התחברו בזמן.

URLACHER 30 בדצמבר 2013

זה נכון.
ביחד עם ההפסד בית של הסיהוקס אתם נראים שוב פעם קונטנדרים לא פחות מאף קבוצה אחרת.

אריאל גרייזס 30 בדצמבר 2013

לאור התוצאות שלי בהימורים בשנתיים האחרונות, לקרוא לי אוראקל זה בערך כמו לקרוא לאייל ברקוביץ' פרשן.

בני תבורי 30 בדצמבר 2013

:)

דורפן 30 בדצמבר 2013

בכדי להיות פרשן ישראלי אמיתי אתה פשוט צריך להבין את שפת הפרשנות יותר. במקום לכתוב למשל: דטרויט 24, סיאטל 31. אתה צריך לנסח זאת – "הקבוצה שתנצל את ההזדמנויות שלה ותשכיל לשמור על הכדור תנצח"

D! בארץ הקודש 30 בדצמבר 2013

לא צריך לצעוק את זה מהידיים?

7even 31 בדצמבר 2013

ענק!

Abe 30 בדצמבר 2013

Whoever likes sports and music, I suggest to take a look at the very unique post "The House of The Rising Suns" by Dubi Offer, in hoops.co.il

Avg. Joe 30 בדצמבר 2013

אז תמה לה העונה הסדירה והניינרס יאלצו ככל הנראה לנצח 4 משחקי חוץ בכדי להביא את הלומבארדי השישי חזרה הביתה למפרץ. (הערכה זו לא לוקחת בחשבון 2 נצחונות חוץ של בריס וגראהאם בפילי ובסיאטל).
אין ספק שהקבוצה מגיעה בפורמה טובה לטורניר, כאשר קאפיירניק וההתקפה יודעים לשחק עם מי שיש (בולדין, קרבטרי דיוויס ושוב בולדין) תוך כדי שמירה על משחק הריצה עם גור והאנטר ועם קאפ ברקע.
לגבי ההגנה, נכון שמהלכים גדולים שווים הרבה מאוד בפוטבול לעיתים קרובות אפילו יותר ממשחק עקבי וטוב. אם זאת בשבועיים האחרונים מאט ראיין וקרסון פלמר זרקו 400 יארד מול הפאס-ראש והסקונדארי. אני בטוח שאארון רוג'רס ומייק מקארטי סימנו לעצמם את העובדה הזו.
בעיני זה המשחק של שבוע הויילד-קארד. 2 קבוצות שיכולות במצב מסויים ללכת עד הסוף נאבקות זו בזו ובאלמנטים. מה שמעניין עוד שבשלושת המפגשים האחרונים ביניהן (בראשון עוד עם א.סמית') הניינרס ניצחו בצורה משכנעת. כאשר ב שני המפגשים של הפקרס עם קאפיירניק הם נחשפו ליכולות הקצה שלו: פעם 180 יארד על הקרקע ופעם 412 יארד במסירה. אז מעבר אולי לחשש שלהם על איזה קאפ הם יפלו הפעם (אולי משהו משולב כמו 300 יארד באוויר + 100 בריצה) הם עדיין יכולים לומר לעצמם שאין מצב שהוא עושה להם את זה שוב.
בכל מקרה אני מאמין שבמצב הנתון של הסגלים היום, כולל הפציעות וכו' הניינרס בסך הכל הם קבוצה איכותית יותר ועם זאת מדובר על משוכה גבוהה קודם כל בגלל אארון רודג'רס שכמו ק"ב גדול מצליח להפוך את הרסיברים שלו למאיימים ובזכות זה שכל הוא הוא עומד לפקרס יש תקווה מה שגם מדבר את ההגנה להחזיר לו את הכדור.
הדינמיקה של 3 הנצחונות האחרונים של הניינרס הייתה כזו שהפקרס היו צריכים לרדוף כשהם בפיגור מה שגם מעלה את ההסתברות של רודג'רס לקחת זריקות עם מרכיב סיכון גבוה מה שמחזיר אותנו לנאבורו בואומן.

ריקי רומא 31 בדצמבר 2013

אדי לייסי וג'ורדי נלסון מאיימים לא פחות על מתאם ההגנה של הקבוצה השנייה

רוני 30 בדצמבר 2013

לא רואה איך הניינרס עוצרים את רוג'רס אם את פאלמר הם לא עצרו, לא היה עליו כמעט לחץ למרות שאין לאריזונה קו התקפה טוב במיוחד והוא לא אחד שזז הרבה. לא התרשמתי יותר מדיי מההגנה האמת, הליינבקרים אדירים אבל מלבדם (וג'סטין סמית', שלא היה כזה דומיננטי) אני לא רואה מישהו מפחיד בהגנה של סן פרנסיסקו. גם קפרניק לא היה כזה גדול מלבד שני הדרייבים האחרונים (2 המסירות האחרונות במיוחד), אבל זה מה שחשוב כנראה.. באומן הציל אותם גם השבוע.

בני תבורי 30 בדצמבר 2013

טוב, אתה לא יכול לראות עכשיו משהו שיקרה רק בשבוע הבא.

גלעד 30 בדצמבר 2013

דורפן – בנושא לא קשור.
איך יכול להיות שעוד לא קראנו טור פרידה מגדול האול-ראונדרים שפרש היום סופית מטסט קריקט?

ריצ'י אינקוגניטו 31 בדצמבר 2013

קודם כל- אמרתי לכם.
ועכשיו שאנחנו בפנים נפתיע אתכם עם מאט פלין בהרכב.
את האמת שהעדפנו לקבל את בריז והקדושים אבל נסתפק בכם.
שאלה גדולה עם מתיוס וסטארקס יחזרו .
בוא נראה את קקהרניק ב"פרוזן טונדרה"[דמיינו את כריס ברמן] יהיה קר הכדור יהיה כבד וראות לא משהו.
אסור לתת לו לו לרוץ. מצידי שיזרוק 800 יארד.
אני מהמר שהמשחק יוכרע על איבודי כדור וספיישל טימס ושם לצערי אתם טובים יותר.
ובכל זאת פאקרס 34-28.

גל ד 31 בדצמבר 2013

הלוואי והיתה לי האמונה שלך. מצד אחד אני שמח שנכנסנו לפלייאוף, ורוג'רס הוא פלא, אבל מצד שני אני לא רוצה לראות את ההגנה הזו שוב, זה מעורר חלחלה.

But on the gripping hand – GO PACK, GO!

ריקי רומא 31 בדצמבר 2013

מה השיא הסאקס למשחק פלייאוף? אני רוצה לראות אם יש לסיינטס סיכוי להכניס את היריב לספר השיאים

matipool 1 בינואר 2014

רונן – אוף טופיק לגמרי .
זה ישמח מאד אם תצליח לעלות לכאן את התחזית שאתה ולוינטל נתתם היום בעיתון . זה היה כייפי ומעניין לקרוא ואני בטוח שזה יעורר דיונים רבים ומעניינים .

ארז 1 בינואר 2014

בשנים האחרונות הבייתיות לא משחקת כזה תפקיד בפלייאוף, גרין-ביי לקחו אליפות בעונת 2010 בלי לשחק בבית בפליאוף ושנה שעברה הרייבנס ניצחו בדנבר ובפוקסבורו בשביל להגיע לסופרבול. בשנה שעברה סן-פרנסיסקו ניצחו באטלנטה בגמר ה-NFC ושנה קודם הפסידו באותו מעמד בבית, כך שנראה שהבייתיות לא כזו מכריעה

Comments closed