הפסד לחסרי השפעה

שמישהו ישפיע

sund

הפסד מסוג חדש. כלומר הפסד משמעותי בגביע הליגה. פעם לשום תוצאה בגביע הליגה – מהפסד משפיל לסאות'נד או ליורק ועד זכיה בדבר עצמו – לא הייתה יכולה להיות שום משמעות. יונייטד כבר הודחה מהגביע הזה בידי קבוצות מהליגה השניה והשלישית בשנים האחרונות (ובעצם גם מהגביע עצמו מקבוצת ליגה שלישית). בטח שלא למשחק ראשון מבין שניים.  אלא שבתוך משבר יש לכל משחק משמעות. ועוד הפסד בטח שלא יועיל.

כרגע יש רק דבר אחד שבאמת מאד משפיע לטובה על המשחק של יונייטד. וזה אם ווין רוני משחק. כמובן שאם פתאום יחזור ואן פרסי בכושר טוב גם לכך תהיה השפעה מאד דרמטית וטוב עשה מוייס שלא התפתה להחזיר אותו לאיזשהו משחק גביע. פה ושם יש שחקנים עם עונה אישית לא רעה – וולבק, ג'ונס, ינוזאי לעונת בכורה – אבל השפעה? מעבר לרוני לא רואה שום שחקן שמשפיע כרגע. אברה? וידיץ'? קאריק? מישהו?

יש לי תחושה של מאבק כוחות מאחרי הקלעים בעניין רכש. ברור שמוייס מנסה להשפיע לרכוש. ואני משער שפרגוסון גם. אבל מישהו משפיע בכוון ההפוך.

להחזיק בשור - יובל לידור
עונת המלפפונים 27: מחפש תשובה ולא מוצא

86 Comments

אופיר 7 בינואר 2014

חלון ההעברות של ינואר זה זמן מחורבן לרכש, זו האמת.
כמובן שבתוך כל הרפש אתה יכול בטעות לדוג איזה סוארז פעם ב-…

דורפן 7 בינואר 2014

וידיץ', אברה, הנריק לארסון…

אני חושב שאם אתה לא רוכש מקבוצות ליגת אלופות אז אין לכך יותר מדי משמעות. אם אתה רוכש מדרום אמריקה זה בוודאי לא משנה.

אופיר 7 בינואר 2014

כמובן, השמות שנתת הם דוגמאות טובות לחיזוק נקודתי מצוין לקבוצה, הבעיה היא שההמון צמא הדם רוצה שמות גדולים, וזה פשוט לא יקרה.

הנבל 7 בינואר 2014

פעם במשחקים כאלו פרגסון היה פותח עם הרכב ב' ,והם היו מתעללים ביריבה. אני זוכר שהתעללנו בארסנל עם פברגאס פעם בהרכב משני שכלל את נאני כילד.
היום עם הרכב ראשון מינוס רוני , אנחנו מפסידים לנועלת הטבלה.

גיגס אמר שהוא יפרוש אחרי ההופעה ה1000 . אני מפחד שההופעה ה1000 תהיה בליגת המשנה.

זורק מילה 7 בינואר 2014

אריק?

סתמאחד 7 בינואר 2014

אין סיבה שמויס ירכוש שחקנים שהוא לא יאמן בעונה הבאה.
הסיפור של מויס נגמר.
זה עניין של עוד שניים שלושה הפסדים עד שהגלייזרים יבינו שאי אפשר יותר לטמון את הראש בחול.
בגרדיאן הביאו היום ציטוט מתוך ספר שיצא בשנת 1992 ובו סיכם פרגוסון את שש השנים הראשונות שלו ביונייטד.הציטוט הזה מבהיר עד כמה מויס לא שייך לליגה הזו של המנג׳רים.
Only through success can a manager become master of his own destiny,Success unlocks all the doors. Set against a background of two or three trophies, decisions can be made with a ring of conviction, players accept what you are saying without doubting, supporters sustain their belief through the inevitable setbacks and you become a figure of authority without the need to look over your shoulder.
Success achieves all these things as well as giving a manager security at home, knowing his job is safe

זורק מילה 7 בינואר 2014

שלא יגמר לעולם.

יחיאל קוקוריקו 7 בינואר 2014

האם נמצא היורש של אורי גלר?

הנבל 7 בינואר 2014

הנה סר אלכס וסר בובי בסרטון שאומר הכל:
https://www.facebook.com/photo.php?v=465549983555448&set=vb.106356299474820&type=2&theater

edgecator 7 בינואר 2014

דורפן, שום התייחסות לחילוף המביך של פלטשר? זה כבר מתחיל להסריח.

RAMI 8 בינואר 2014

מעניין אותי לדעת למה אתה חושב שיש למישהו אינטרס שלא לבצע רכש בינואר?
יש סיכוי, ונכון להיום הוא סביר לגמרי, שיונייטד בכלל לא מסיימת בטופ 4. המשמעויות של איבוד מקום בטופ 4 נעות בין אובדן הכנסה נקודתי לעונה אחת בלבד ולא יותר זה, ומצבים גרועים בהרבה סטייל ליברפול.
אפילו וונגר רכש את ארשבין כשהוא הרגיש שהמקום הרביעי בסכנה ממשית.

אריק 8 בינואר 2014

אם זה אכן כך,זה רק משום שרוצים שהמאמן הבא יבצע את הרכש.

יוחאי 8 בינואר 2014

לא ראיתי את המשחק. יש גבול, יונייטד מספיק גרועה במשחקים בעלי ערך. לא צריך סתם לסבול. מקווה שנגיע ל40 נקודות ונבטיח השארות. מויס לא אשם!! לא מבין מה רוצים, הוא הכניס את פלטשר בפיגור כדי להשוות ולא הלך. נדמה לי ששמעו אותו "לאון, תתכונן" ובסוף היה רק דארן.

אריאל גרייזס 8 בינואר 2014

ההפסד במשחק הוא די חסר משמעות. מה שלא חסר משמעות, לדעתי, זה שפת הגוף של מויס, שממשחק למשחק הופכת ליותר ויותר קיצונית. כל פעולה לא טובה של אחד השחקנים שלו ושאט הנפש שמתפשט לו על הפנים הולך וגדל. זה לא שפת גוף של מישהו שמרגיש שהולך להיות במועדון עוד הרבה שנים אלא של מישהו שמרגיש לחץ מטורף (בטח אם הוא משתולל ככה בהפסד בגביע הליגה), שמעלה הרכב לא של ילדים אלא קרוב להכי טוב שיש לו בסתם משחק לא חשוב ומרגיש את החבל מתהדק על הצוואר שלו.
ההרגשה שלי היא יותר ויותר שמויס פשוט היה הבחור חסר המזל שהוכנס למקום שבו אין לו סיכוי להצליח (סוג של הברייק-אפ סקס) והוא יודע את זה

יוסי מזרחי 8 בינואר 2014

אריאל.
יש הרבה במה שאתה אומר. שפת הגוף משדרת לחץ וזה רק טבעי.
אוי ואבוי אם היינו רואים בטחון נחרץ ורק האשמות לכל עבר: השחקן הזה וההוא והשופט והרמזורים.
.
השאלה אם הוא לא ימשיך במועדון לא קיימת. זה כאילו נראה אחרת אבל, מי שמינה אותו יודע טוב מאוד, למה אנחנו במצב הזה.
אילו היתה עוברת מחשבה על החלפה שלו היום או בסוף העונה, יש להניח שאותו מי שחושב כך מבין שהמחליף התיאורטי יבקש רכש בסדרי גודל לא מציאותיים ויעסוק קודם כל בעצמו ואחר כך באיך זה משפיע על הקבוצה.
.
קראתי הבוקר כותרת על כך שסיר אלכס "רודף" את מוייז. לרגע למען האמת נחרדתי, אבל בקריאה לעומק,הסתבר שסעיף האישום המרכזי הוא שסיר אלכס מופיע לכל משחק!!
שומו שמיים והאזיני ארץ, ממש אישום פלילי. ואם הוא לא היה בא למשחקים, היו אומרים, מפקיר אותו. נו, עיתונות והלכי רוח חולפים.

למה הסיפור הזה? כי הוא די סימולארי לחלק מהתגובות לדיונים שמתקיימים כאן.
זה זמנם של מי שרוחם קצרה. זה יעבור מהר יותר מאיך שזה הופיע.
יש גם בעיות אוביקטיביות. העדרויות של רוני ווואן פרסי וגונס, שלושה שמשנים פני מציאות. גם זה יגמר.
.
מה מוייז יודע על עתידו?? אילו היה חושב במונחים דרמטיים, הוא היה מתבטא אחרת. אני לא רואה בתגובות שום הגנה עצמית.
להסביר חלק מהצרות הנוכחיות בשיפוט גרוע, בטח אם אתה צודק, זה רק אנושי.
.
מוייז ישאר בקבוצה לפחות עד שטביעת האצבעות שלו תיראה ותימדד. ואפילו שהתגובות הנואשות והמשדרות מצוקה גם מהאתר הזה, נלקחות בחשבון במסדרונות ההיכל ההוא ,בפאתי מנצסטר.

אריאל גרייזס 8 בינואר 2014

אני תוהה על מתבססת ההנחה החד משמעית הזאת שמויס ישאר פה להרבה זמן. אתה באמת חושב שאם הוא לא יגיע שנתיים רצוף לליגת האלופות, הוא לא יפוטר רק כי פרגוסון תומך בו? אין מצב.
ומה לעשות, מויס בלחץ והוא משדר את זה לקבוצה שלו. האם הלחץ הזה בצדק? לא יודע, כנראה שכן.
למעשה, מויס הוכנס למצב בלתי אפשרי. הסיכויים שלו להצליח עם הסגל הזה, כשהוא יורש את פרגוסון, הם כמעט אפסיים. הוא סוג של קורבן במקרה הזה.
ובמאמר מוסגר – אני באמת לא בטוח שההגעה של פרגוסון למשחקים (כולל משחקי חוץ) תורמת. ברור שהוא לא רודף את מויס, אבל זה בטח לא מוסיף לשקט הרגשי שלו, כשפרגוסון צופה לו מאחורי הגב

אריק 8 בינואר 2014

יש לי תמיד רק תשובה אחת לזה:
מוריניו היה מגיע לשפל הזה?
למוריניו היה מפריע שפרגי בא למשחקים?
תשובה ל-1: מובן שלא. כנראה היה מקום 1.
תשובה ל-2: היה נהנה ומפריח לו נשיקות ליציע.
אז חלאס לתרץ ולקרבן את המאמן הזה שהוא אולי בסדר לאברטון אבל רע עד מחריד ליונייטד וזה היה לי ברור במאי.
לא נורא כל הפסד מקרב את סופו. וכן ירבו כרגע.

אריאל גרייזס 8 בינואר 2014

מוריניו גם היה הולך בעוד שלוש שנים ומשאיר אחריו חורבה. לא מבין איך אוהדי יונייטד תומכים בלהביא מישהו שעומד כנגד כל מה שהאתוס של היונייטד אומר (ואני כמובן לא אוהד יונייטד).

אריק 8 בינואר 2014

מה האתוס? ולמה מוריניו לא מתאים? תמנה כך תכונה שאתה לא אוהב אצלו ואני אראה לך שהיא קיימת אצל פרגי.

southport 8 בינואר 2014

אריק,
רק בשביל לחדד את המחלוקת הקיימת כאת מיום המינוי ועד עתה, ומתוך רצון כנה להבין יותר את הדעה שלך, שאלה:
היפותטית ואך ורק היפוטתית- אם יונייטד היתה ממנה את מוריניו והתוצאות היו בדיוק אותו דבר (על המגרש ובשוק ההעברות במקופ פליאניי אז אסיין נניח) מה היתה הדעה שלך כעת?
אני מנסה להבין האם אתה רק נגד מינוי מויס מכיוון שאינך חושב שהוא מתאים (זה ברור כשמש שיטתך) או גם נגד רוח המועדון לתת למנג'ר החדש הזמנות)
כי אם גם למוריניו היית נותן הזדמנות אז כל המחלוקת כאן היא על ההחלטה של פרגסון.

כוכב עליון 8 בינואר 2014

סאות'פורט, שאלה מיותרת. מוריניו לא נכשל לעולם. וגם לא קלופ. זה יד הגורל ששני המאמנים הללו מקום 3 בליגות שלהן. 3 זה ה 1 החדש

אריק 8 בינואר 2014

קודם כל אתה מתאר כמובן מצב בלתי אפשרי. ברור לשנחנו שהמצב היה שונה לחלוטין עם מוריניו. אבל בוא אני אלך איתך, ברור שהייתי רוצה שייתנו למאמן שזכה פעמיים באלופות ובאין ספור אליפויות וגביעים, צאנס. כי הוא יודע מה דרוש כדי להצליח. לחילופין למישהו שהוא מבשרה של יונייטד לי אישית היה גם יותר אורך רוח. ע"ע גיגס ואולה. אבל למישהו שהגיע מפרסטון וטברטון ולא זכה בדבר מעולם? מה גורם לח לחשוב שייזכה? להפך הוא מוכיח כי מאמן חסר רקורד לא יכול לנהל חדר הלבשה של אלופים. למה שהם יחשבו שמה שהוא אומר נכון? סר אלכס הזכיר את זה בספר שלו מ92 שמישהו ציטט למעלה.ל

southport 8 בינואר 2014

תודה על התשובה, משום מה יש לאנשים נטיה לא להבין מה הפירוש היפותטי ואומרים זה בחיים לא יקרה :-)
אם הבנתי נכון,
בהנחה שמינת מאמן שחשבת שהוא מתאים
אתה תהיה סבלני רק על בסיס העבר למרות ההווה.
נראה לי שטענת "רוח המועדון" היא, להיות סבלני, מכיוון שהווה מהווה מעט מאד אינדקציה בפרק זמן קצר (אני מניח שחצי שנה זה פרק זמן קצר).
לגבי הטענה של מאמן מוכח לעומת מאמן טברטון (לא הייתי בטוח אם רצית לכתוב אברטון או נברטון :-) ) זה כבר חוזר לנקודת ויכוח הראשונה מיהו מאמן מתאים שבזה די הבהרת את עמדתך.

אריק 8 בינואר 2014

סאות', אני חושב שהכל די ברור רק שמשום מה מתעסקים בהיפוטזות ובנסיונות נואשים להיות אופטימים כי הגורו אמר (זה קצת כמו הרבי אמר) ולא שמים לב שייתכן ואנחנו חוזים בתצוגת ניהול הקבוצה שהיא לפחות, בוא נגיד, מהגרועות בהיסטוריה. אני גם לא חושב שיש שום דבר שנותן סיבה לאופטימיות, להפך, חדר ההלבשה הולך ומאבד אמון במנג'ר והמצב רק הולך ומחמיר. לכן אין פה זמן לאפשר למויס לעשות לנו סונס כי בעוד שנתיים יהיה הרבה יותר קשה (וגם לא בטוח שנהיה בפרמייר ליג אחרי שרוני וון פרסי יברחו) לכן, עכשיו זה הזמן. לפטר, להביא את פילן לסיים את העונה (התוצאות להערכתי ישתפרו מייד, אחרי הכל יש לו את ידר ההלבשה איתו) ולחפש מחליף.
גיל שלי יגיד לך שאחת הטעויות הנפוצות בהשקע במניות היא "להתאהב" במניה ולא להקטין הפסדים מוקדם.

גיל 8 בינואר 2014

אריק, לפי התגובות שלך נשמע כאילו אנחנו נאבקים נגד הירידה ותוך שנתיים אנחנו בליגה השלישית. תצוגת ניהול מהגרועות בהיסטוריה? לא קצת הגזמנו? זו הבעייה בתגובות שלך. הן חסרות פרופורציה ומשדרות היסטריה והיסטריה שדורשת פיטורין של מאמן רק תוביל לעוד היסטריה בעתיד (כי הרי המאמן הבא ידע שאין לו שום זמן להצליח והוא חייב להצליח מייד, אחרת הוא יפוטר) ואז נכנסים למעגל אינסופי של מאמנים ופיטורים, כל מה שהוא לא יונייטד.

אריק 8 בינואר 2014

בוא נסכם לא להגיב זה לזה. אני ממילא כבר עושה את זה.

יוסי מזרחי 8 בינואר 2014

הנחת העבודה שלי היא שהעונה הבאה תיראה אחרת לחלויטן וגם סיום העונה הזו, יהיה טוב יותר מהמצב הנוכחי.
עכשיו נשאר לחכות ולראות.

גיל 8 בינואר 2014

אתה בהחלט לא חייב להגיב אם אתה לא מעוניין בכך אבל אני אמשיך להגיב כשאמצא לכך הצדקה.

עירן 8 בינואר 2014

יופי.

עירן 8 בינואר 2014

יוסי,

הכל נכון (בתקווה רבה מאד, שלא לומר אמונה קוסמית) ואני מוצא עצמי קורא הרבה פעמים אותך ואת טל כדי לקבל תמונה אופטימית.

אבל, בסוף, פלטשר פור קלברלי בפיגור, מול סנדרלנד ???? זו הדרך שאתה רואה כנכונה, או שאולי, סוף-סוף, יש בקיעים בתמיכה שלך במויס ובזמן שצריך לתת לו ?

להבנתי הצנועה מאד, זה חילוף שמשקף את מויס אולי יותר טוב מהכל עד עכשיו.

יוסי מזרחי 8 בינואר 2014

עירן,
ראיתי את סיר אלכס האחד והיחיד(ואני מתכוון לכל מילה) יושב על הספסל ארבע דקות לסיום, עם שני חילופים ביד, וכשהוא מאבד פעמיים את ההובלה במשחק ועומד לאבד אותה שוב ולהביא תיקו בבית ארבעה מחזורים לסיום,כשהמשמעות היא איבוד האליפות, והוא קפוא ולא מגיב. רק לפני שנתיים מול אברטון בבית עם חמש נקודות ביד שמצטמצמות לשלוש ומשחק מול סיטי בחוץ כשהם עם יחס שערים עדיף.

לכן, אני לא חי על פי מודלים.

אני לא יודע מה היה ביסוד החילוף הזה. יכול להיות שהוא הבין שלא נכבוש ואולי כדאי להעביר את ההכרעה הביתה. בכל מקרה, אפשר לבקר כמעט כל מהלך לכל מאמן. השאלה היא האם קודם כותבים את המסקנה ואחר כך חוקרים או להיפך.
בקיעים בתמיכה ? אני לא תומך בו כי הוא בלונדיני. אני חושב שהוא הבחירה הנכונה למועדון הזה והענין נבדק כאן בכמה דיונים. כל אחד ודעתו. קשיים?? רובם המוחלט לא באשמתו ולא כאלה שהיה ניתן לדלג מעליהם. אני חושב שהוא איש מקצוע מעולה והבחירה הזו תוכיח את עצמה. כשאגיע למסקנה אחרת, אחשוב אחרת.

אריק 8 בינואר 2014

רונן, אני חושש שבקצב הזה יאזלו שמות התואר להפסדים…

מיואש מויש 8 בינואר 2014

משהו יודע אם בריאותית פרגי יכול לחזור לחצי עונה?

יוסי מזרחי 8 בינואר 2014

סיר אלכס ברht ויכול לחזור כל יום, הביתה, למשרד, לבקר את הנכדים ולמעשה לכל פעילות של מי שפרש.
באשר לבריאותם של חלק מהאוהדים, יש כאן שאלה ובעיה.

יוסי מזרחי 8 בינואר 2014

כמובן, בריא.

ניק 8 בינואר 2014

יונייטד בנוסף לעובדה שאיבדה את כל ההרתעה שהייתה על היריבות גם איבדה את כל ההתרעה שלה על השופטים..
אני לרגע לא מאשים אותם במצב של הקבוצה אבל פעם יונייטד הייתה מקבלת את הפנדלים הגבוליים לטובתה ולא לחובתה.
ראינו את זה ב2 פנדלים הגבוליים נגד טוטנהאם שלא קיבלנו ובפנדל ה(מאוד ) גבולי היום…
ובהמשך לסוונזי- 3 פעמים כבר חטפנו השנה שערים קריטיים בדקה ה90, לא זוכר שכבשנו אפילו אחד….
עוד 2 נקודות למחשבה בנוסף למצב העגום גם ככה

אריק האחר 8 בינואר 2014

הנבל
הסרטון שהבאתה מדהים.
כבר כתבתי כמה פעמים על שפת הגוף של מויס .
הלם יאוש והכי חשוב כבוי.
בסרטון זה כבר סר בובי וסר אלכס זה כבר לא מויס.
בסרטים אחרי כזאת תמונה בדרך כלל הצופה מבין
שהוא הולך לשמוע ״הוראת חיסול וגופה״
לא יכולתי לראות את סוף המשחק , נפשית.
גם לאופטימיות ולסבלנות יש תאריך תפוגה.
אני כן חושב שצריך לתת למויס זמן.
אבל בהנחה שיונייטד ממשיכה להפסיד בקצב
כמה הפסדים נוספים אם כזאת יכולת ימשכו לתת לו אשראי ?

אריק 8 בינואר 2014

עכשיו נזכרתם? כמה שנחרדתי מהמינוי אמרתי טוב אולי יש כאן משהו. אבל אז בהופעה הראשונה שלו כמנגר במסיבת עיתונאים הוא נראה כמו מי שאראלה טלפנה אליו, לא כמו מי שיודע מה הוא עושה. מנג'ר זה 80% מן מנגמנט לדעתי, לכן המינוי מראש נועד לכשלון. מוזר.

אחד 8 בינואר 2014

בחיי, אפילו להפועל תל אביב לקח יותר זמן להתפרק.

ק. 8 בינואר 2014

לפחות מויס למד מפרגוסון להתבכיין על שופטים.
בנושא הזה אני מסכים עם אריק – הבאה של מוריניו לא הייתה פוגעת במורשת

מעיין אוהד מכבי 8 בינואר 2014

אפשר יהיה לשפוט את מוייס בעונה הבאה. זוהי עונת מעבר והיחס אליה הוא כאל עונת מעבר.

אני חשבתי שהקבוצה והסגל מספיק חזקים בשביל לסחוב אותנו למקום בליגת האלופות. לאט לאט מסתבר שלא (מה שעוד יותר ממחיש את הגאונות והגדולה של פרגי שהצליח לקחת אליפות עם הסגל הזה).

מוייס כן אחראי לכמה דברים חיוביים בעונה הזאת, כמו הפריחה של וולבק והפריצה של ינוזאי. הוא ממיין ומסנן (אברה, וידיץ' ופרדיננד שלא ימשיכו בעונה הבאה).
החשש שלי הוא שבעונה הבאה נהייה גרסה מחוזקת של אברטון, ושלא נתמודד על תארים.

הבסיס לעידן של פרגי היה להיות כל הזמן בתמונה. כרגע אנחנו לא שם.

שחמוביץ' 8 בינואר 2014

מויס.
הפסד במשחק חצי גמר גביע הליגה לנועלת הטבלה.
מחיאות כפיים לקהל בסוף המשחק. מודה לשחקנים.
מתראין בנינוכות ומספק הסברים.

פרגי.
הפסד בסיבוב הראשון של הגביע ללידס.
הולך ניסער לחדר ההלבשה מקלל לכל עבר.
לא מתראיין, לא מדבר. במקרה הטוב שולח את פילן.
אנדרסון אוברטן וגיבסון לא יראו מגרש בשלושה חודשים הקרובים.
אומרים שהיה צריך אוזניות מסביב לחדר הלבשה מרוב צעקות.

חברים, אני חושב שהמשחק הזה, שהיה מאוד חשוב למויס, אומר הכל.
יונייטד הופכת להיות אברטון במקום שמויס יהפוך להיות מאמן של מנצ'סטר יונייטד.
בדקה ה 80, 15 דקות אחרי היתרון של קבוצת הפאר מסנדרלנד, הרגשתי כאילו מויס אומר לעצמו – " זו תוצאה טובה. נחזור הביתה עם פיגור של גול, ושם נעשה את העבודה…."
אברטון, כמו שאמרתי.
דקה 86, מויס אולי מרגיש איזה חוסר נוחות ומכניס את צ'יצ'ה.
תודה.

ובלי ציניות. קשה לי לראות את מויס מוחלף באמצע העונה.
רכישות בינואר?? נדיר שיביא תוצאות מידיות.
תראו, הסגל התחזק מהעונה שעברה.
פלאיני, פלטשר, ינוז'אי. שלושה שחקנים חדשים.
וולבק שחקן טוב יותר וכך גם רפאל וכמובן ג'ונס.
נכון, ריו כבר לא מהווה פונקציה. אבל הבעיה היחידה שאני רואה היא החברים האחרים בהגנה.
אוונס טוב רק כאשר הבלם השני טוב.
סמאלינג לא מגן ימני ובתור בלם… זה מפחיד…
מה נשאר?? אברה ווידיץ'. בני 32 אבל עדיין הכוח של ההגנה.
אם להחתים, אז רק בלמים.

ליאב 8 בינואר 2014

רק כדי להזכיר מהי רוח המועדון: http://www.manutd.com/en/News-And-Features/UnitedTrophyTour.aspx

אז תהיה שנה אחת רעה ואולי גם כמה, אבל המועדון יתייצב ויקום לגדולתו פעם נוספת. דווקא העובדה שהקבוצה טולטלה באופן כל כך קיצוני אחרי פרישת פרגוסון היא חיובית במידה מסוימת, כי הדרך השתנתה (ולא משנה אם מויס ישרוד או לא) וצריך לצאת לדרך חדשה. אני נגד רכישות מונעות מפאניקה בינואר, למרות הבלחות מדי פעם.

הקבוצה צריכה להיבנות מחדש, וגם אם זה אומר ששחקנים כמו רוני (שגם ככה חושב שהוא גדול מהמועדון) וואן פרסי יעזבו בגלל היעדרות מליגת האלופות, זה לא משנה כהוא זה את הידיעה שיש לפחות 100 שחקנים בלבל הבכיר ביותר של הכדורגל העולמי שחולמים להגיע ליונייטד.

edgecator 8 בינואר 2014

המשפט האחרון שלך הזוי לגמרי, ולמעשה משקף את הסכנה המשמעותית ביותר שבפניה עומד המועדון – יהירות, טמינת הראש בחול, סירוב להכיר במציאות הכלכלית המשתנה בכדורגל האירופאי. גישה כזו, שכרגע נראה שגם המועדון נוקט בה, היא שתפיל אותנו.

ליאב 8 בינואר 2014

אתה טועה. להיכנס לפאניקה ע"ב עונה אחת זה לא להכיר בגדולת המועדון. יובנטוס הורדה לליגה השנייה וחזרה לגדולתה, מילאן גרועה לא מעט שנים וכך גם אינטר (יוצא שזה יותר מדי דוג' מהליגה האיטלקית, אז נוסיף גם את ארסנל), אבל לאף אחד אין ספק שהמועדונים האלה הם ברשימת 15 המועדונים הגדולים בעולם, כאלה ששחקנים חולמים לשחק בהם. כמה שסיטי ופ.ס.ז' עשירות, לא ישנה את העובדה שאלה לא מועדונים היסטוריים. יונייטד כן.

אריק 8 בינואר 2014

גם ליברפול מועדון היסטורי. רואה את התור של הסוכנים של כוכבי העל לפני דלתו של רוג'רס? והסיכוי שם לליגת אלופות גדול יותר…

אריאל גרייזס 8 בינואר 2014

אין קשר בין הליגה האיטלקית והכסף הקטן שלה לבין הליגה האנגלית עם סכומי הכסף העצומים שנכנסים שם לקבוצות הגדולות.

יוסי מזרחי 8 בינואר 2014

הזיות הן ענין למתבונן.
הדברים של ליאב נכונים לדעתי המאוד צנועה ולא חשובה.
מותר לחלוק על ההנחות שהוא מעלה אבל אם אתה אומר שהן הזויות, יהיה מי שיגיד שהביקורת שלך הזויה. אני.

ליאב 8 בינואר 2014

תודה יוסי.
אריק, ליברפול הוא מועדון היסטורי שדורך במקום כבר 20 שנה וזה כבר מחדל ברמת הניהול שלו וחולשה של המערכת.
הצורה העסקית שיונייטד מנוהלת קצת שונה מיתר מועדוני העל, מתוך הנחה ברורה של אסטרטגיה (שהצליחה) ולא ראייה צרה.

אני מסכים שזו עונה נוראית ואני מוצא עצמי (גם במסגרת תגובות כאן) תוהה לעצמי מה מויס עושה בתפקיד, אבל צריכים להיות רציניים, להחליף את פרגוסון זה חתיכת דבר. האמת שכל סוגיית היותו טקטיקן ברמה סבירה, אך מנגד גאון מנטאלי רק מודגשת עוד יותר כעת, כשרואים כמה רמת הכדורגל שהשחקנים האלה מפיקים.

ליאב 8 בינואר 2014

ואגב, אמנם אני לא חושב שמדיניות ירושת תפקיד המנג'ר בליברפול השפיעה בצורה כזו או אחרת על מה שנעשה ביונייטד, אבל אי אפשר להתכחש לכך שמאז שהפסיקו את מינויי יושבי הקופ לתפקיד המנג'ר אחרי רוי אוואנס, ליברפול במגמת עלייה. הכסף הגדול כמעט שם (הנרי), אבל אין לה בסיס כלכלי רציני ולכן היא עולה במגמה איטית. ליונייטד יש כסף (על אף החזר ההלוואות).

לגבי ההשוואה לקבוצות האיטלקיות ההיסטוריות, ברור שיש הבדל מבחינת הבסיס הכלכלי עם דגש על השנים האחרונות בלבד, אבל אף אחד לא יכול לטעון שבעלי הקבוצות האלה לא העמידו תקציבים מפלצתיים בתקופות שבאנגליה לא העזו (וזה לא רחוק מדי מבחינה כרונולוגית).

edgecator 8 בינואר 2014

יוסי, לא ברור לי אם יש לך ציפייה ממגיבים להבהיר שעמדתם היא עמדתם, ולא של אף אחד אחר. לי נראה שזו הנחת המוצא. בכל מקרה, צר לי אם בחירת המילים שלי קצת חורה לך (בלי ציניות).

ליאב,

כדי לדרוך במקום במשך 20 שנה, צריך תחילה לדרוך שנה ואז שנתיים. זה מה שהיה עם ליברפול, וזה מה שעשוי לקרות עם יונייטד בעתיד. מה שקרה להם רק מחזק את האפשרות שזה יקרה גם לנו, במיוחד בהינתן מציאות כלכלית שונה לחלוטין מזו שהייתה בתחילת שנות ה-90.

האופן שבו המועדון מנוהל הולך ומאבד את הרלוונטיות שלו, כיוון שהסטנדרטים משתנים. העוצמה ניהול "שפוי" כגורם שמביא להצלחה *כשלעצמו* הולכת ונחלשת, ומפנה את מקומה לזו של החלטות עסקיות מופרכות בכל קנה מידה חיצוני לכדורגל. כמויות הכסף שנשפכות לכל עבר יוצרות סטנדרט חדש שמחייב מועדונים, אפילו כאלו שכבר נמצאים בטופ, להתנהל באופן שונה מכפי שהורגלו.

האם זה אומר שהצלחה היא רק פונקציה של ההוצאות על רכש? ברור שלא. מאוד לא הייתי רוצה התנהלות אולישייחית, מן הסתם, ונכון להיום זה לא תנאי הכרחי להישגים. האסטרטגיה העסקית כבודה במקומה מונח, ואין שום סיבה לסטות ממנה לחלוטין. אבל – וזה אבל גדול – מדיניות הרכש, לכל הפחות, חייבת להיות גמישה ומותאמת לסביבה. הרי יונייטד לא נמצאת בספירה משלה, כפי שאולי מצטייר מגישתך. היא עוד שחקן בשוק שהולך ומתנפח ברמות דמיוניות, ומכתיב תנאים שאי-עמידה בהם מצד מועדון מסוים עשויה בהחלט להביא לקריסתו המקצועית – וזה, כמובן, ללא שום תלות בהיסטוריה, מסורת, אתוס וערכים.

יוסי מזרחי 8 בינואר 2014

EDGECATOR
אני לא מתרגש מדעות וביטויים, הדגשתי רק שכל דבר תלוי בנקודת המוצא של המבקר.

edgecator 8 בינואר 2014

ורק כדי להדגיש, אין במה שאני אומר שום גרם של פאניקה, זה לא קשור למויס או להפסדים רנדומליים. רק הטווח הרחוק נמצא לנגד עיניי.

אמיר המקורי 8 בינואר 2014

עד לאיזה תהומות ייקח אותנו האיש הזה? הרבה סיבות מקלות יש לזכותו וכבר הזכרנו את כולן בשבועות האחרונים.
מה שלא ניתן לקבל בהבנה קבלת החלטות לקויה בהצבת הרכבים או שחקנים בודדים במערך, ראינו זאת כבר כמה פעמים העונה ולאחרונה מול סוונסי בליגה.
אתמול שוב מול אחת מנמושות הליגה ושומו שמיים ניתן לחשוב שזה היה חצי גמר הצמפיונס מול באיירן או ברצלונה עולה האדון עם חלוץ אחד שחצי מהזמן גם עסוק בלעזור לקישור.
פתאום בדקה ה 84 הוא נזכר שיש לו אפונה קטנה על הספסל, תותח כבר אמרנו?!!
חדי עיין ראו אתמול את ההבעה העגומה על פניהם של הסר וקפטן מארבלס בראיין רובסון, האמת זו כבר הייתה שאט נפש ועצבות גדולה על קבוצה שאיבדה את הדרך!
הבעיה הגדולה ביותר שעומדת בפני היונייטד היא שמי שבחר(ולא בטוח שזה היה נכון לתת לו זכות בלעדית לכך)במויס הוא הסר ואין ספק כי הוא ידאג לשמר אותו במערכת עוד עונה שלמה נוספת כי אחרת זו תהיה הודאה בכישלון והסר הוא לא אחד שמודה בקלות.

no propaganda 8 בינואר 2014

לא יודע אם שמת לב אבל באיירן משחקת נגד כל קבוצה ללא יוצא מן הכלל עם חלוץ אחד שחצי מהזמן עוזר לקישור. בכלל אני לא מבין את ה"אייל ברקוביצ'יות" הזאת של לא עלינו עם מספיק חלוצים אז שיחקנו לא התקפי. ברצלונה משחקת בלי חלוצים בכלל והיא קבוצה די התקפית. כמעט ולא נשארו קבוצות שמשחקות עם שני חלוצים כי זה פשוט לא שיטה מספיק טובה.

אני גם לא מבין את הפאניקה של אוהדי יונייטד לאחר הפסדים לא משמעותיים בגביע וגביע הליגה, מה שצריך לענין את אוהדי יונייטד השנה זה מקום רביעי ולדעתי הפסדים בגביעים דווקא מקלים את הדרך לשם כי הם מורידים עומס.

גיל שלי 8 בינואר 2014

היה יום יבש אתמול בשידורי הטלוויזיה ונתקעתי על המשחק הזה בגביע הליגה. כאוהד נייטראלי מצאתי את עצמי נמשך אל האנדרדוג, מנצ'סטר יונייטד, תחושה מוזרה ביותר

בני תבורי 8 בינואר 2014

גיל,
הגדרת מחדש את גבולות המעטפת של המונח "מנייאק"

יוסי מזרחי 8 בינואר 2014

בני יקירי, לכל אדם יש רגעים ומקומות שאליהם לא ישוב יותר.
גם לגיל שלי.

כוכב עליון 8 בינואר 2014

לפטר!!!!
הפך אותנו לאברטון!!!!
איזה קבוצה נוראית!!
אין חלוצים! אין הגנה!
גועל נפש!!!

ואחרי שכולנו עשינו קופמן ויציע עיתונות, אפשר לחזור לתפקיד האמיתי שלנו? לתמוך ברגעים קשים, לא לרצות עוד הפסדים (נשמע לי מוזר לקנות כרטיס למשחק או לצורך העניין לשלם לצ'רלטון) ולרצות שהקבוצה שאתה אוהד, זאת שנתנה לך מיליון רגעים טובים בשנים האחרונות תפסיד, אבל היי אולי אני מוזר פה..

מותר ורצוי לבקר כשצריך

היסטריה עוד לא פתרה שום בעיה.

אריק 8 בינואר 2014

קודם כל לא יודע מי משלם לצרלטון, זה באמת נראה לי מוזר. דבר שני לפעמים צריך לרצות בכשלון לטווח הקצר כדי להבטיח הצלחה לטווח הארוך. מבחינתי הבטחת העניין הזה זה הרחקת המנגר הכושל ויפה שעה אחת קודם. במאי כולם התנפלו עליי שאמרתי שזה מינוי נוראי, לאט לאט זה מחלחל. תהליך דומה קורה גם בבורד תהיה בטוח. מנג'ר מיושן ללא תארים באמתחת ועם כריזמה של כרוב זה מינוי דפוק. כן קופמן לא קופמן. בנתיים העובדות מראות שמי שהתנגד למינוי המוזר צדק. אז אני לפחות ימשיך לרצות בכשלון יונייטד כרגע ואם אפשר גם בהצלחת קארדיף כדי שנוכל להשתחרר

כוכב עליון 8 בינואר 2014

וואלה, יש לך הבטחה להצלחה לטווח ארוך? אני מקווה שנציע להבטחה מספיק כסף שתבוא אלינו ולא ריאל מדריד…

יוסי מזרחי 8 בינואר 2014

אריק, אני משלם לצרלטון. וגם ללפיד/נתניהו. הענין הוא שמצרלטון אני מפיק קצת נחת….

Shutzi 8 בינואר 2014

Big like לכוכב עליון

גיל 8 בינואר 2014

עזוב, אנשים איבדו פרופורציות לגמרי. פרגוסון בחיים לא היה שורד 7 שנים אם האינטרנט היה קיים בזמנו והבעלים היו שומעים לטוקביסטים.

עירן 8 בינואר 2014

והיום הם שומעים לטוקבקיסטים, או פשוט מסתכלים מה קורה במגרש ? אולי נפסיק לקחת הכל בכל כך רצינות ? אלו בסך הכל דעות של אוהדי כדורגל בישראל בינם לבין עצמם. איך זה קשור, כמו שאוהבים להגיד כאן, ל"רוח המועדון" ? אולי לא צריך לקחת עצמנו כל כך ברצינות. אפשר להגיד כאן דעות בלי שמייד ינפנפו ב"רוח המועדון", מה גם שהרוח הזו אולי קצת מסנוורת חלק מהאוהדים. אבל העיקר שלא נייחס חשיבות כל רבה למה שאנחנו או אחרים אומרים.

גיל 8 בינואר 2014

ומה קורה בדיוק במגרש שמצדיק פיטורין של מאמן? הוא החמיץ מול שער ריק או לא תיקל שחקן בהגנה שהוביל לשער?

אתה צודק שלא צריך לקחת כל דיעה ברצינות וברוב המקרים אין לזה השפעה על הקבוצה או הבעלים. מה שאני ואחרים אומרים זה שצריך לקחת דברים בפרופורציות. להפיל את כל צרות הקבוצה על המאמן זה לא נכון וגם פשוט לא מדויק. לנבא חורבן לשנים זה לא רציני.

אני אגב לא יודע מי זה שמדבר על רוח המועדון, בטח לא אני. אני מדבר על התנהגות שקולה שהייתי מצפה מכל מועדון שפועל בצורה שפויה והגיונית, לא רק היונייטד.

עירן 8 בינואר 2014

על המגרש הכל מצויין ומויס מתפקד לא רק נהדר, אלא אפילו מעולה. מנצל היטב את חומר השחקנים שלא הגיע לכלום לפני כן למקום ה – 7 המכובד ולשלבים גבוהים בגביע הליגה.

גיל 8 בינואר 2014

ואן פרסי ורוני היו משמעותיים שנה שעברה והשנה בקושי משחקים, זה לגבי חומר השחקנים ה"זהה" כביכול. חוץ מזה, אין קשר למה שהיה שנה שעברה. שחקנים מזדקנים, לא בכושר ואולי עם פחות מוטיבציה בגלל המאמן (שזה דווקא קשור אליו אבל השאר לא). כך שהעבר ממש לא רלוונטי לנושא.

טל המנצ'סטרי 8 בינואר 2014

כדור שלג שקשה לעצור אותו כרגע למרות שאני עדיין רואה סימני עצירה ראשונים ואפילו שזה לא בא לידי ביטוי בתוצאה הסופית וזה לפעמים זה יכול להיות כל-כך מקרי בכדי שהכדור הזה ולפני שיעצר, יתפוס לפחות כיוון אחר.

לו הייתי רואה אפטיות כתוצאה מהביטחון הירוד, קבוצתית ואישית מצד כמה שחקנים שלא נמצאים בכושר (יותר מדי) הייתי דואג אבל ההיפך הוא הנכון,
הדרייב נמצא וקיים ולפעמים צריך איזה הבזק קטן שיגרור טיפה מזל בכדי שלא כל הדברים הרעים ידבקו אליך ושנהנה מקצת מזל טוב, בדיוק כמו שיצרנו לעצמנו בכמה משחקים ועד למפגש מול טוטנהאם.
זה יכול להיות בגדר ניצחון בודד בתחילה ואין מה לעשות, צריך לנסות לבנות מומנטום חיובי יותר מחדש ופעם נוספת העונה.

קשה לעשות זאת כשמספר שחקנים משחקים ללא הפסקה במרתון המשחקים הרצחני הזה, זה פוגם ביכולת ובטח של כאלה שגם ככה התקשו לייצר כזו ברמה גבוהה יותר העונה, קלברלי למשל.
מספר פעמים אתמול עברו את קלברלי די בקלות, גם אדם גונסון בדרך לפנדל (לא היה, הקוון הפיל את השופט בפח) אבל זה לא בגלל עצלנות או חוסר יכולת, קלברלי די מותש, אומנם לא שחקן בעל מבנה פיזי גדול למדי ועדיין, עלוקה שלא היו חולפים עליה בקלות.

הכותרות ינגנו על הפסד שלישי רצוף ורצף הפסדים שלא ראינו מאז 1992 וכל השאר,
אני מעדיף להסתכל על שער חוץ שכבשנו אתמול במשחק ראשון ולפני הגומלין. סנדרלנד קבוצה חלשה ביותר, גם אתמול לא היינו שווים הפסד (גם לא נגד סוונסי או טוטנהאם)
ולכן אני מאמין שבאולד טראפורד וגם בלי יכולת מיוחדת אנחנו נדע לעבור אותם. זו המטרה, פרה פרה והפרה הבאה היא לעלות לגמר במפעל הזה.
אני מניח שנראה גם מספר פצועים חוזרים להיות כשירים למשחק, לעזעזל, אף קבוצה לא היתה נראית נהדר כש 2 כמו רוני וואן פרסי חסרים גם יחד.
החוד הטוב בליגה למי ששכח!

ועוד לפני הגומלין מול סנדרלנד, עוד כמה ימים לסדר את השורות ולפני סוונסי, דווקא מתאים לי סוונסי, כשהכאב על ההדחה בגביע עדיין קיים, עוד איזה משהו שמוייס יכול להשתמש בו כשצריך פסיכולוגיה מסויימת בכדי לאושש את השחקנים.

השמחה/עצבים של וידיץ' בכיבוש השער, הוא וכמו כל השאר לוקח ללב את המצב, זה סממן בריא.
צ'רלטון, פרגוסון ורובסון ביציע יושבים ביחד תומכים במוייס, מזל שיש לו גב שכזה וברגעים הקשים.
מוייס למרות הכל ניגש בסיום להודות לקהל החוץ הנהדר, קשר שנבנה, יונייטד זה ביחד, בטוב וברע.

אריק האחר 8 בינואר 2014

טל
קלברלי בזמן האחרון עושה פאולים בלי הפסקה באזור הרחבה
לפעמים זה נראה כתסכול ולפעמים כנסיון להראות שהוא בעל הבית
יתכן שזה נובע משחיקה כפי שכתבת.
שים לב
גונס כל הזמן נפצע (תיקולים וכניסות לפעמיים על סף הפראות)
רפאל אותו כנ"ל.
וידיץ אני לא זוכר רצף משחקים שלו בעונה הקודמת והנוכחית.
רוי לא יכול לשחק יותר ברצף ברמות הגבוהות
ואן פארסי לא התחיל את העונה.
הרכש של מויס פצוע (טוב או רע ?)
גיגס בן ארבעים!!!
אברה וקריק לא מפסיקים לשחק בלי מנוחה אמיתית בכול המפעלים.
וולבק שהוא נקודת האור לא מפסיק לרוץ.
יש שחקנים שלא משתמשים בהם יותר כמו נאני ואנדרסון לטוב או לרע.
פלטשר עדין לא בקצב.
פרגוסון מיצה וסחט כול גרם אפשרי הן במישור המנטאלי והן בפיזי.
ואם הכול יונייטד לא צריכה להיראות כמו שהיא ניראת בחודש האחרון.
יותר מדי דברים רעים מתחברים ביחד.
מה הפיתרון ?

יוסי מזרחי 8 בינואר 2014

סבלנות.

טל המנצ'סטרי 8 בינואר 2014

אריק האחר

קלברלי עדיין צעיר ובתהליך למידה ועד כה העונה לא ממש עשה קפיצת מדרגה נוספת ודי נעצר בהתקדמות הכללית.
נעצר בגלל פציעות, נעצר גם בגלל שחסר "חונך" בכיר וקבוע לידו.
קאריק לא כזה, עם סקולס הוא לא הספיק לשחק יותר מדי.
הוא מודע ואף התבטא כי יודע שלא מספק את הסחורה. בתקופה האחרונה מותש לגמרי כשמשחק ללא הפסקה, זה בא לידי ביטוי בעבירות טיפשיות
כמו אתמול ואפילו בפנדל ולמרות שלא היה צריך להישרק, עדיין אפשר להיות חכם יותר ודעת ששחקנים יחפשו ליפול ביתר קלות.
אם קלברלי ילמד מהניסיון הרע הזה, נרוויח אחלה שחקן כי כישרון יש, אופי גם כן.

דווקא בחודש באחרון היה איזה שיפור מסויים, עדיין לא מגיעים למספיק מצבים אבל כן נראים יותר כמו קבוצה כשקודם לכן זה היה בעיקר להתבסס על יחידים.
זו התחלה וגם אם התוצאות עדיין לא מגיעות בקצב ובאיכות.
סבלנות, עבודה קשה והמון עבודה של מוייס במישור האישי עם השחקנים כבודדים והקבוצה בכלל.
הוא ידע להחזיר את רוני להיות השחקן מספר 1, הוא ידע להחזיר את וולבק לתלם (גבר גבר וולבק, ברגעי האמת וגם אתמול, המון בגרות ויכולת טובה, כמו רוני וכשהיה צריך לרדת אתמול למרכז המגרש לעזור קצת בהנעה חכמה יותר של הכדור, הוא היה שם לעשות זאת) ואפילו החזיר את יאנג ליכולת סבירה הרבה יותר, ככה שהוא יודע את העבודה.
לא יזיק לנו קצת יותר מזל עם הפציעות, אתמול אוונס יצא באמצע, מי יודע לכמה זמן וכל פציעה של שחקן אחד מעמיסה עוד משחק על שחקן אחר ואין כרגע זמן התאוששות מספיק.
יותר מדי דברים קשים שצריכים להתמודד מולם ועדיין, יכול היה להיות הרבה יותר גרוע ופשוט לעבוד קשה וללכת צעד צעד עד שנגיע לרגע הזה, הבזק שמשנה את התמונה. ניצחון גדול או חשוב – עוד שבועיים צ'לסי בחוץ, לאחריו מספר משחקים יחסית נוחים על הנייר, הנה הזדמנות ליצירת מומנטום חיובי מחדש.
רק ככה.
אם מוייס יבחר להביא איזה רכש בינואר זה יכול להצית את המערכת גם כן אבל קשה לי לראות כרגע מישהו מגיע, גם מעדיף שלא נביא מישהו בכוח ובגלל התוצאות האחרונות, חשוב לחשוב קדימה וגם בתקופה שכזו.
עדיין יש מספיק איכות בסגל בכדי להיות גבוהים יותר בטבלה, ללכת עד הסוף בגביע.

אריק 8 בינואר 2014

טל, אוהב את האופטימיות שלך, אבל להמין שנגיע רחוק בגביע השנה, זה כבר קצת מוגזם… ;)

טל המנצ'סטרי 8 בינואר 2014

גביע הליגה זה לא גביע?
לעבור את שלב השמינית בליגת האלופות בתחילה אנחנו יכולים?

אחד 8 בינואר 2014

אנשים, אתם לא מבינים את התחכום של מויס.
הוא יודע שבגמר מחכה לו סיטי. מספיק שבליגה כבר יש שני משחקי דרבי בעונה, הוא לא צריך להיות מושפל פעם שלישית.
וכן, להפסיד לסנדרלנד זה פחות משפיל מאשר לחטוף חמישיה מהיריבה העירונית.

ארצי בן יעקוב 8 בינואר 2014

אחד
כל מילה בסלע

אריק האחר 8 בינואר 2014

יוסי
כמה סבלנות?
חס וחלילה אם יש רצף רציני של הפסדים נוסף
ויכולת רעה כמו שהקבוצה משחקת כעת.
כמה סבלנות תהיה לאנשים המשפעים ביונייטד?
אני לא מדבר על עיתונאים פרשנים ואוהדים.
אני שואל על ההנהלה על סר בובי וסר אלכס.
ראיתה את הסרטון למעלה שהנבל שלח?!

טל המנצ'סטרי 8 בינואר 2014

בדיוק את אותה הסבלנות שבובי צארלטון העניק בזמנו וכששמר על פרגוסון וכשהיינו במצב גרוע הרבה יותר ולאחר שפרגי הוציא כבר כסף על שחקני רכש ושנתיים וחצי של כדורגל.
הוא שמר עליו כי ראה שיש עבודת שטח מעבר, ידע שזה ייקח זמן.
מוייס צריך לקבל את הזמן הזה לעשות את עבודת השטח שלו אחרת ההתנהלות תהיה כמו זו שבמקומות אחרים, צ'לסי, סיטי, טוטנהאם.
אנחנו לא רוצים להיות כמוהם, אנחנו יודעים טוב יותר.

כוכב עליון 8 בינואר 2014

ראיתי את פרגוסון בפרצופי ייאוש גרועים יותר כשהיה בספסל.

יוסי מזרחי 8 בינואר 2014

אריק.
לא ראיתי את הסרטון ולא במקרה או כי אין לי זמן.
כמה סבלנות? כמה שצריך.כמה זה? כמו שטל כתב, עד שיבוא משנה כוון. זה יכול להיות כל משחק או מהלך מנצח.
ברצינות, אתה לא מאמין שאנחנו כל כך גרועים.לאלה המשפיעים שבהנהלה,ברור יותר מלכולם,איך הגענו לכאן ועכשיו ומי לא אחראי לזה.

אוהד מטס בירושלים 8 בינואר 2014

לא קשור ליונייטד אבל מעניין אותי לשמוע מה דעתו של רונן על הסיפור של פיפ"א עם הגביע העולמי של 22. יהיה איזה טור בנושא?

ארצי בן יעקוב 8 בינואר 2014

הרי כל אדם הגיוני שהוא לא מורעל פרגי שואל את עצמו שאלה פשוטה
למה שפרגי יעדיף יורש אלמוני שלא השיג כלום על מוריניו המאמן הטוב בעולם עם 4 אליפיות ב 4 מדינות שונות ו 2 גביעי ארופה?
זה ברור כשמש
פרגי לא רצה בשום אופן מאמן שעלול להאפיל עליו ,על הרקורד המצוין שלו
זה בטיבעו של האיש
לכן גם קין ואן ניסטרוי ובאקהם נזרקו מהקבוצה,ורונאלדו נמכר

תארו לכם מצב סביר בהחלט שמוריניו מביא תוך שנתים את גביע אליפות אירופה,באיזה אור זה מעמיד את הרקורד של פרגי?

מוריניו רצה לאמן את היוניטד כי זו קבוצה שתיתן לו שקט מקצועי ללא שייך או בעל בית רוסי משוגע,

אם פרגי היה ממליץ עליו הוא היה דורש ומקבל כסף לשחקנים חדשים ואוהדי היוניטד היו מאושריים כרגע

הגלזרים שלא מבינים בכדורגל סמכו על פרגי שעשה עבורם ניסים ,אבל לא הבינו את המניעים שלו
היחיד שנהנה מהפסדי היוניטד זה פרגי שקרנו עולה
פרגי כמו אנשים מצלחים מסוגו ,תמיד אוהב את עצמו מעל לכל השאר
זהו טיבעו של האיש

wazza 8 בינואר 2014

ואתה אומר שאני לא הגיוני? לא תמיד ברור אם התגובות שלך הן רציניות או בצחוק.

יוסי מזרחי 8 בינואר 2014

להוציא אותו להורג??

אלון 10 בינואר 2014

אני עוקב באופן קבוע פה אחרי התגובות כבר שנה-שנתיים ובדרך כלל לא מגיב, אבל לאור הפאניקה בחלק מהתגובות רק רציתי לציין –

היכולת החלשה והמיקום (הנמוך אמנם אבל עדיין לא רחוק מאוד מהצמרת בנקודות) נובעים קודם כל מפציעות של רוני, ואן פרסי וקאריק. שלושת השחקנים האלה הם אלו שהביאו את האליפות שנה שעברה. ההגנה הגרועה הייתה גם בעונה שעברה, והיכולת בהתקפה של שני החלוצים ושל קאריק בקישור הצליחה לפצות עליה.

בקיצור – למויז היה מעט מאוד מזל בכל מה שקשור לפציעות. גם שנה שעברה אם היינו משחקים לאורך זמן עם צ'יצ'ריטו-וולבק בחוד היינו נראים רע.

רכש (עכשיו או בקיץ) – אמן שרויס יגיע (שערים ויצירתיות מהאגף) וכמובן צריך קוקה או גונדוגאן או משהו שדומה להם במרכז. ואת לוק שואו שירש את אברה. ובלם.

החוצה – נאני, אנדרסון, סמולינג.

אלון 10 בינואר 2014

שכחתי לציין – גורם נוסף הוא ההתחזקות המשמעותית של הליגה כולה – הגדולות וגם סאות'המפטון, ניוקאסל, אברטון ונוספות (לא הכל בזכות מרטינז, למויז לא היה שם את לוקקו)

Comments closed