הניצחון (!) בפאלאס

קשר מרכזי קצת סביר

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

במחצית הראשונה, ובעצם כמה פעמים העונה, יונייטד רשמה נתוני החזקה מאד גבוהים. כאלו שאני לא חושב שהיו בעידן פרגוסון. אבל זה לא היה פוזשן מתוך עליונות. של קבוצה שמושכת את יריבתה לאזורים מסויימים במגרש, פורשת את ההגנה ואז חותכת בה. זה היה פוזשן של שחקנים שחרדים מאיבוד הכדור. כי הם למדו בחודשים האחרונים את המהירות בה איבוד כדור הופך לאסון.

במחצית השניה יונייטד שיחקה בקצת יותר בטחון. קצת יותר הימרה באזורים התקפיים וניצחה. אולי מחנה האימון בחום קצת שיפר משהו. אבל לדעתי זה היה קשור יותר לפלאיני שהיה לדעתי איש המשחק. לא שראינו משהו מיוחד ממנו. לא שהוא לא טועה ולא שהוא משחק בבטחון מיוחד. אבל לפחות היה ליונייטד קשר מרכזי שקצת גורם ליריבה לעצור אחרי שהיא זוכה בכדור. זוכה לפעמים בקרבות על הכדור. נותן איזשהו סיכוי סביר בזמן  שצירופים שהתבססו על קלברלי, פלטשר וקאריק הציקו לקשרי פרמייר ליג כמו שזבוב מציק לפיל.

*

פטריס אברה הוא לא מישהו שהייתי משחרר במסגרת ניקוי האורוות. הייתי מוציא אותו מההרכב ואם היה מעוניין בכך משאיר אותו באולד טראפורד כמחליף. כי אכפת לו והוא חושב קדימה והוא יכול להיות גיבוי טוב וחילוף התקפי טוב דווקא מתוך ההגנה.

וזה נכתב לפני המשחק:
Unknown

אולי הוא עשה את זה עבור כסף והוא קיבל הרבה כסף. אולי ניצל חולשה.

אבל מה שעשה ווין רוני אתמול עבור מנצ׳סטר יונייטד, כשחתם על חוזה עד שנת 2019, היה אחד הדברים המכריעים ביותר שעשה עבור המועדון. הוא חתם לחמש שנים כשרוב הסיכויים הם שיונייטד לא תשחק בגביע האלופות בעונה הבאה. את הרכבת למקום הרביעי היא כנראה איחרה גם אם תשתפר מאד במחזורים שנותרו. וזכיה שלה בגביע על פי יחסי הכוחות הנוכחיים תהיה סנסציה מטורפת.

זה אפילו לא משנה אם יש לרוני סעיף שחרור. המסר כרגע הוא שרוני מאמין בעתיד המועדון בכך שיבואו עוד רכישות כמו חואן חאטה. ושאם השנה הבאה תהיה קצת אפורה והמטרה תהיה בניה מחדש של המעמד המקומי של יונייטד – יש כדורגל גם בשנה שאחרי השנה הבאה. זה יאפשר ליונייטד לפעול בשוק ההעברות ואפילו אם רוני יימכר בשלב מסויים ערכו כבור המועדון נשמר.

והערת אגב על כסף – ומשהו שחורג בהרבה מיונייטד אלא נוגע לשוק ההעברות כולו – אם רוני באמת העלה את משכורתו מ200 ל300 אלף לשבוע המשמעות היא חמישה מליון פאונד בעונה. אנחנו בעידן בו חמישה מליון פאונד הן עמלת הסוכן אם אתה רוצה לקנות שחקן ברמתו של רוני. וזו רק המחשה שאינפלציה בשוק ההעברות תביא בהכרח לאינפלציה בשכר ובטח שאם שוקלים את אפשרות איבוד הזכויות על השחקן המחיר כדאי.

*

אם יש משהו חיובי בעונה הזו זה שגם לנוכח המשבר יוניטד לא התפרקה. הקהל לא הפנה עורף. שחקנים לא החלו לדבר זה כנגד זה או נגד צוות האימון או המועדון. המועדון נתן אמון במנג׳ר ואולי גם ימשיך בכך. שחקנים מרכזיים חתמו ושחקנים מרכזיים הצטרפו. הקבוצה נכשלה וזהו. המועדון לא מתפרק לגורמים בגלל זה. והמסר הזה – לשחקנים, למנג׳רים ולאוהדים – יהיה חזק ויפעל לטובתה בעתיד.

על מה יונייטד משחקת מעכשיו עד סוף העונה? הסיכוי למקום הרביעי קלוש. ליברפול וטוטנהאם טובות יותר ואני בכלל בתחושה שאפילו ארסנל צריכה לחשוש מהן קצת. כמובן הופעה טובה ככל הניתן מול אולימפיאקוס היא רצויה ושאם תסתיים בניצחון תזמן ליונייטד יריבה חזקה ממנה. תמיד אפשר להפתיע אבל כמעט לעולם לא ניתן להפתיע שלוש פעמים בזה אחר זה.

צריך פשוט לשחק בכדי להשתפר ובכדי להמחיש שגם בעונה שהקבוצה גרועה המועדון לא מתפרק.

התפרקות
ליגת שוקי ההון - מה עושים כדי שברכה לא תהפוך לקללה

159 Comments

אופיר 22 בפברואר 2014

חוזה מופרך ממש. הפרמיירליג מצויה בבועה פיננסית קשה, שבה גובה סכומי ההעברה וגובה השכר אינם עולים בקנה אחד עם איכות השחקנים, בלשון המעטה.

אם החוזה הזה הראה משהו, הוא כמה הכוח בידי השחקנים הוא בלתי מוגבל, מאז כניסת האולישייחים לכדורגל. רוני שחקן מצוין, אין ספק; 300K לשבוע? עשו לי טובה.

דורפן 22 בפברואר 2014

מה שאתה אומר הוא שבשלושים מליון אפשר לקבל שחקן שבינתיים יסתפק ב-200 לשבוע? אתה מבין שאין כאן חסכון?

תוהה בדרכים 22 בפברואר 2014

טוטנהאם לא טובה יותר. פשוט קבוצה עלובה.

חמישה מיליון פאונד זה בערך 10 מיליון פאונד כולל מס. כפול חמש שנים זה חמישים מיליון פאונד. שאתה לוקח בחשבון שיש מצב סביר שבו רוני בגיל 33 יהיה רחוק מיכולתו הנוכחית וזה שעל שחקן חדש אולי צריכים לשלם סכום העברה, אבל המשכורת שלו נמוכה משמעותית ויש לו יותר שנים לתת למועדון, הדברים נהיים פחות ברורים.

וזה לפני שנכנסים לתוצרי לוואי אפשריים כמו דינמיקה של חדר הלבשה וכו'.

כמו שציינת, רוני ניצל עמדת כוח וקיבל חוזה שאפילו מועדוני הנפשט לא היו נותנים לו.

דורפן 22 בפברואר 2014

משכורות באנגליה כוללות מס – אז חמישה מליון זה חמישה מליון. והחתמה לטווח ארוך יכולה להיות סימן לרצון למכור בדיוק כמו סימן לרצון לשמור. זה פשוט לא קשור לכלום אלא לשמירת ערך. שולמה תוספת של חמישה מליון בכדי לשמור ערך שוק.

תוהה בדרכים 22 בפברואר 2014

אם אני לא טועה, המשכורות המזכרות בכדורגל הם תמיד נטו. לא מאמין שבאנגליה זה שונה ממקומות אחרים.

דורפן 22 בפברואר 2014

לחלוטין ברוטו. והסכום שאומרים 80 מליון הוא בדיוק זה – 300 בשבוע שזה 16 בעונה (אגב, כתוב עד 300 – אז זה כולל בונוסים) שזה 80 בחמש עונות

D! בארץ הקודש 22 בפברואר 2014

אני לא מבין את המתמטיקה

300 בשבוע זה חמישה מליון בעונה או 16?
כי ההבדל הוא לא דק.

דורפן 22 בפברואר 2014

קורא – עד כמה שאני יודע השחקן שאתה מדבר עליו התיאורטי שהוא ברמה של רוני לא הולך לשחק בחינם. הוא הולך לקבל 200. כך שחסכנו 100 אלף לשבוע. חמישה מליון לעונה. השחקן ההוא גם הולך לעלות כסף ברכישתו. כך ש״רכשנו״ את רוני ב25 מליון לחמש שנים – במחירי השוק היום – בערך מה שהוא שווה.

גם לברצלונה אין את מסי בחינם משום שהיא גידלה אותו. בכל חמש שנים שהוא משחק היא משלמת לו 100 מליון.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

D

5 מיליון לשנה זה ההבדל מהחוזה הנוכחי שלו לזה שחתם השבוע

D! בארץ הקודש 22 בפברואר 2014

תודה זורק

טעות שלי פספסתי את העניין

אופיר 22 בפברואר 2014

הדבר הכי טוב שקרה לרוני ולתאבת הבצע שלו, זה העונה המחורבנת של יונייטד. אם היה בא עם הדרישות האלה לפרגוסון בעונת אליפות – הוא היה אומר לו לדחוף אותן לת*ת, אבל כשהכל קורס, המועדון יודע שעזיבה של סמל תגרור מהומות של ממש.

בני תבורי 22 בפברואר 2014

לא מבין את ההיגיון בעסקה, במחיר כזה אפשר להנחית שחקן לא פחות טוב שיש לו יותר שנים לתת. מעניין מה הוא יודע שאנחנו לא, אולי משהו שקשור בעתידו של מויס.

דורפן 22 בפברואר 2014

בני זה מאד פשוט. אם אתה לא נותן לו עוד חמישה מליון הוא יעזוב בחינם. אם אתה נותן לו עוד חמישה מליון אז או שאתה יכול למכור אותו ב-40 או שאתה יכול לא לקנות שחקן אחר (זה שאתה אומר שנמצא בחנות ומובטח לך שהוא יהיה טוב – נניח טורס או שבצ׳קנו… נו… דוגמא אחרת…) גם כן ב-40 מליון.
בין אם אתה שומר אותו או מוכר אותו – זה התאבדות לתת לחוזה שלו להסתיים.

יניב 22 בפברואר 2014

יונייטד לא במצב של למכור את רוני , גם אם כלכלית טהורה זה נכון , מכירה שלו גם בסכום כמו שנרשם היא ההתאבדות בפועל .
בשנה ללא ליגת האלופות , עם מנג׳ר כמו מויס מכירה של רוני לאחר חתימה על חוזה חדש היא קטסטרופה .
האופציה הזו היא לא על השולחן .

החוזה החדש אומר בסהכ שהיא מוכנה לשלם לו יותר כדי שיישאר.

באבא ימים 22 בפברואר 2014

כנראה שלא הבנתי נכון – אם ליונייטד היתה את האופציה למכור אותו והיתה יכולה לקבל עליו 40 מיליון לדעתי זה אידיוטי לא לעשות את זה. הייתי מסייג את זה אם האופציה היחידה על השולחן היתה סיטי אבל אם לא – אני חושב שזו טעות להשכים להשכיב עליו את הסכום הזה. הסיכויים שהוא יצדיק משכורות ברמה של טופ 5 בעולם היום קלושים.

אריק 22 בפברואר 2014

זה דווקא כן מראה על התפרקות… שחקן שפרגי כבר לא מספיק האמין בו מקבל חוזה פסיכי. העיקר שסרבו לפוגבה לשמינית מזה. פאניקה! והמספרים שלו השנה חלשים משמעותית משנה שעברה למרות תרומותו המדימה של מויס לתחיית הקריירה שלו.

תוהה בדרכים 22 בפברואר 2014

גם אם הוא היה עוזב היו אומרים שזה סימן להתפרקות. במילים אחרות, אלא אם הוא היה חותם על חוזה חדש ונמוך יותר, יונייטד הייתה יוצאת רע מהעניין. והוא בחיים לא היה חותם על חוזה כזה.

היה פה מצב מורכב ויונייטד בחרה במהלך הפחות אמיץ.

דורפן 22 בפברואר 2014

מעבר לסימני התפרקות או דעיכה. לא להאריך חוזה של שחקן ששווה המון כסף זה טמטום ממדרגה ראשונה. כל הדיונים הללו אולי טובים לשאלה ״האם צריך למכור את רוני״. לתת לחוזה שלו לפקוע זו התאבדות

אריק 22 בפברואר 2014

בכל סכום? במרץ טענת פה, ואני חושב שבמקרה הזה סיכוי לא רע שאני זה שטעה, שהוא לא מספיק טוב… אז פתאום הוא משתווה בשכר לרונאלדו מסי וזלאטן? הוט לא קרוב אפילונבקצת לתרומה שלהם.

דורפן 22 בפברואר 2014

אריק – אם הוא מספיק טוב או לא מספיק טוב או לא שווה כלום או שחקן עולמי אם אתה רוצה לשמור אותו או למכור אותו – אתה לא נותן לחוזה לפקוע. אז אתה פשוט מוחק את מה שהוא שווה.

העולם פשוט – יש קשר בין מחירי שחקנים למשכורות שלהם. עלו מחירי השחקנים – עולות המשכורות – כל השחקנים שציינת בחוזה הבא שלהם ירוויחו עוד הרבה יותר ממנו.

אדם 22 בפברואר 2014

דברים שרוני לא היה אומר:
"אני מוכן להשיאר עם 200 אלף בשבוע כי אין לי מה לעשות עם עוד 100 ובכסף שאתם חוסכים בחמש השנים האלה אתם מחויבים להביא כמה תותחים (או אחד במחירים של היום)"

ותוהה, אני לא בטוח שזה המהלך הפחות אמיץ – עזיבה של רוני הייתה יכולה להיות מכה מאוד קשה ליכולת להביא שחקנים אחרים וגם יכולה לגרור אחריה עזיבות נוספות. המהלך האמיץ יהיה למכור אותו לקראת סוף מועד העברות בקיץ.

מייק 22 בפברואר 2014

למה שרוני יוותר משכרו כדי לחסוך כסף לאנשים הרבה יותר עשירים ממנו?

אדם 22 בפברואר 2014

זה בכלל לא אלמנט של לחסוף להם כסף, זה אלמנט של חיזוק הקבוצה. סוג של תנאי במשא ומתן. אמנם הוא יכול להגיד שהוא רוצה גם 300 וגם הבטחה לחיזוק (נניח), אבל לא סביר שהוא יקבל את זה.
עכשיו תחשוב על סעיף בחוזה שאומר דבר כזה – הקבוצה מרוויחה ורוני לא באמת מסכן שחסר לו כסף.

למה לעשות את זה? יש אנשים בעולם שמעדיפים לעזור לסביבה שלהם מאשר לדאוג רק לתחת שלהם שכר די מכוסה. אני מבין שאתה לא כזה או שלא ראית את נקודת המבט הזו במקרה הזה.

מייק 22 בפברואר 2014

אתה יוצא מנקודת הנחה שבעלי הקבוצה לא רוצים לחזק אותה וצריך לכופף להם את היד כדי שיעשו זאת.

לא מקבל את זה. סליחה

מייק 22 בפברואר 2014

לא תזיק לפוסט הזה אריחה…

ולעניין החתימה, התקשורת הבריטית מריחה דם ומנסה להפוך כל דבר לדרמה ביונייטד.

החוזה גבוה, כפי שראוי לשחקן במעמדו שחותם במועדון במצב הנוכחי, ובפירוש הדבר הטוב ביותר שיכל לקרות ליונייטד כרגע.

D! בארץ הקודש 22 בפברואר 2014

גם את הטקסטים שלי כותב מחשב מצויין שלעולם אינו טועש

טל המנצ'סטרי 22 בפברואר 2014

אם היה שחקן ש"מרד" בפרגוסון וזה בכל זאת השאיר לו את הדלת פתוחה, זה רוני, מבחינתי זה אומר הכל.
השחקן האנגלי הכי שלם והכי טוב מזה קרוב לעשור, הוורלד קלאס האמיתי של הקבוצה וכשגם העונה הראה מדוע הוא שווה כל פני.
ברגעי האמת תמיד החזיק את הקבוצה עם הראש מעל למים, באמצע שנות ה 2000 כשקין גמר, סקולס עם בעיות בעיניים, רונאלדו בוסר.
בעונה שעברה, כשואן פרסי ירד בכושר ההבקעה וגם העונה, היחיד שהביא תוצרת ברגעים הקשים.
מה יהיה כשהוא יהיה בן 32,33? לא יודע, מה היה עם פול סקולס וכשהוא היה בן 38 לפני שנתיים? כן, בגיל הזה סקולס נתו חצי עונה מהסרטים שהיינו רחוקים בה כמה שניות מזכייה בעוד אליפות,
רוני עם שכל הכדורגל שיש לו, בעוד מספר שנים אמור להיות הסקולס החדש, כשישחק יותר למטה.
לא לחדש לו את החוזה ולהביא מישהו, שחקן לא פחות טוב?
בהתחשב בזה שלטעמי הוא מה 5-7 הטובים באירופה וכשין עוד שחקן מגוון כמוהו, לא רואה את מי אפשר היה להביא או לרצות להביא במקומו.
מוייס, בשקט בשקט עשה יופי של עבודה עם שחקן ובעיקר סוכן בעייתי והשאיר את השחקן הכי חשוב בקבוצה לעוד 5 שנים.
מוייס הביא את מאטה.
מוייס קידם את יאנוזיי.
מוייס שיחרר אחד כמו אנדרסון, כשפרגי איחר להעיף כבר שנתיים וככה פינה למקום לשחקן מרכז שדה אחד לפחות שיבוא בקיץ,
בשקט בשקט נעשות פעולות חכמות, חשובות לקראת ההמשך,
ככה בונים קבוצה חדשה!

אריק 22 בפברואר 2014

לסיכום, מויס פנטסטי, אדיר ונפלא והפתיחה שלו מושלמת אולי אפילו עולה על המקור. נותר לקוות שיתמיד ולא תהיה פתאום ירידה ברמה…

טל המנצ'סטרי 22 בפברואר 2014

גם לא להבין את מה שנכתב, גם להגיב על מה שלא הבנת וגם להיות טרחן משעמם, ואוו, אני מה זה לא מקנא בך.

אריק 22 בפברואר 2014

חחח. טל, אתה מאבד את זה… גם את הקשר למציאות וגם את נימוסיך ההו כה בריטיש

טל המנצ'סטרי 22 בפברואר 2014

להיפך. הכי נימוסים בריטים שיש, נגיחה לפנים וכשאני עם בירה ביד.

עירן 22 בפברואר 2014

אריק,

אולי תשכור שומר ראש ? האמירות הברורות שלך מהתחלת העונה מאיימת כאן על האהדה של האוהדים המעולים כאן לקבוצה ופוגעת בערכיה. בסוף תחטוף נגיחה לפנים עם בירה ביד ואולי את הכוס על הראש.

עירן 22 בפברואר 2014

טל, אני שב ומקנא בך על היכולת להסתכל למציאות בעיניים ולהתמודד איתה.
בכלל לא קשור לאיך שהקבוצה משחקת (הרמות והרמות, כדוגל הפוף-פוף חזר ובגדול), להעדפות של יאנג בהרכב על ינוזאי או קאגוואה, למשל, לרמה הבנינוית ומטה אפילו עם שלושה וורלד קלאס, לכל הקבוצות שפתאום שוברות מולנו שיאים זו אחר זו.

אבל העיקר שבונים קבוצה. לכן אני באמת מקנא בדרך שלך להתמודד עם המציאות.

כתבתי ליוסי מזרחי לא מכבר שדווקא אהדה מאד בסיסית לקבוצה ולאורך שנים לא מחייבת בהכרח לראות רק טוב. אם לא רואים את הרע, לא מתמודדים באמת עם המציאות של היותו מויס אסון לקבוצה, שום דבר לא ייפתר והאהדה העמוקה לא תעזור.

עירן 22 בפברואר 2014

טל,

ולהיות משעמם זה לחזור על המנטרה שצריך לראות את החיובי, למרות שהעובדות טופחות על פניך פעם אחר פעם. בכל משחק אתה רואה ניצוץ עם סממנים טובים לעתיד ובמשחק הבא הניצוץ כבה לו ואתה ממשיך לחפש אחד אחר.

תסתכל מתחת לפנס – ההסבר שם. מונה מנג'ר נורא שלא מתאים לקבוצה ומוליך אותה בינתיים לאסון. רק התייחסות נאמנה למציאות תגרום לשיפור שלה בעתיד.

וכמה כבר אפשר לנסות ולהסביר כאן לאחרים מהי אהדה "אמיתית" לקבוצה ?

טל המנצ'סטרי 22 בפברואר 2014

עירן

אני כתבתי על ככה בונים קבוצה חדשה ואתה מתייחס לעונה הזו, עונה ראשונה, עונת מעבר, עונת למידה ככה ש..
ואני לא מסתכל רק על הטוב, אני יודע לשים את הרע בפרופורציה הנכונה ואני כן מסוגל להעריך את הטוב שנעשה
כי לבכות רק כמה רע ואכלו לי ושתו לי מעולם לא הוביל אותי לשום מקום.

אריק 22 בפברואר 2014

עירן, תיזהר שלא ירביץ לך…

טל המנצ'סטרי 22 בפברואר 2014

ואני אגיב פה להמשך הדברים שלך,
לא כתבתי מילה בהקשר להסביר לאחרים מה זו אהדה אמיתית,
זה אתה שקפצת כמו חמור, יכול להיות שיש משהו שמציק לך בפנים?
בעיה שלך.

עירן 22 בפברואר 2014

אריק,

נגיחה לפרצוף מהרמה של יאנג, כנהוג ביונייטד השנה, זה לא ממש איום….

זורק מילה 22 בפברואר 2014

טל

יונייטד לא בנתה השנה שום קבוצה, זו המצאה שלך. להחתים שני שחקנים ולהעלות את זנזורי לבוגרים זו לא בנייה מחדש, זה מהלכים שכל קבוצה עושה כל שנה מחדש, גם יונייטד.

בנייה מחדש זה להוציא מהקבוצה חצי הרכב ולבנות הכל מחדש.

יוסי מזרחי 22 בפברואר 2014

טל, ירדת מהפסים?? להגיד מילה טובה היום על הקבוצה שלנו זהו כמעט עבירה….
מצטרף לכל מילה שכתבת כאן.

עירן 22 בפברואר 2014

יוסי,

נדמה לי שכבר אפשר היה להבין שטמיעת הראש בחול וקידוש מה שנעשה בקבוצה רק כי "ככה פרגי החליט" מבלי להתייחס לעובדות לא ממש מועיל. אני כל פעם שואל מהו הקו שלך בו תואיל להגיד שמויס הוא טעות.

יוסי מזרחי 22 בפברואר 2014

עירן יקירי. עניתי לך .
תבדוק.

אריק 22 בפברואר 2014

יוסי את גם רוצה לנגוח לי בפנים? ; )

יוסי מזרחי 22 בפברואר 2014

אריק, אני לא מחליף אותך באף אחד אחר.
ברית עולם, באהבת הקבוצה שלנו.

טל המנצ'סטרי 22 בפברואר 2014

יוסי,

אף פעם לא הייתי על הפסים, בגלל זה אני נורמלי…
רוני חתם על חוזה חדש, כיף ואני שמח לראות שגם אתה מבסוט מהעניין.

קורא 22 בפברואר 2014

החוזה הזה טוב ליונייטד מכמה טעמים: הראשון, שחקן מצויין שנתן עונה טובה בניגוד לרוב השחקנים בקבוצה. הטעם השני הוא שבמצב שבו יונייטד מנוהלת על ידי מויס ולא נמצאת בליגת האלופות, אין הרבה שחקנים ברמתו שהיו מוכנים לבוא. הטעם השלישי הוא שרוני, אם אכן יישאר, הוא המנהיג של היונייטד לשנים הבאות ושחקן פרנצ'ייז, שאין כמותו במערכת.

עומרי 22 בפברואר 2014

יש 9-10 שחקנים בעולם שניתן לטעון ברצינות שמהווים ששדרוג על פני ווין רוני – בשל יכולת, גיל צעיר יותר, התאמה לצרכים או שילוב של הכל.
הסיכוי של יונייטד להביא אחד מהם בפחות מ-800 אלף פאונד לשבוע (עלות שכר פלוס עלות משוקללת של סכום ההעברה על פני חוזה של 5 שנים) הוא אפס. נקודה.

רוני קיבל את ערך השוק שלו – שהוא אולי מנופח מערכו האמיתי, אבל מה זה בדיוק ערך כלכלי אמיתי של שחקן כדורגל, זה משהו מופשט מאוד בימינו.
זו המשכורת שהייתה משולמת לו בפ.ס.ז וכנראה גם בצ'לסי.

בבארסה הוא היה מרוויח פחות בשביל ההזדמנות לשחק עם מסי וניימאר. אבל לא הרבה פחות.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

יש הרבה יותר מ 9 או 10.

אלמלא רוני היה אנגלי, כל הדיון הזה לא היה מתנהל בכלל.

אריק 22 בפברואר 2014

אוהב מאוד את רוני אבל מסכים… האם פוגבה כבר שם?

זורק מילה 22 בפברואר 2014

אוטוטו הוא שם, אבל הוא בעמדה אחורית יותר ואם מחשיבים גם כאלה עמדות אז רוני הולך אחורה בעוד 10 מקומות דירוג, לפחות.

אריק 22 בפברואר 2014

בגיל 20 הוא שם… גם

ארצי בן יעקוב 22 בפברואר 2014

איזה שחקנים הם ברמה של רוני?
המפלצות מסי רונאלדו זלטן שאי אפשר לקנות אותם
סוארז ואיניסטה שכנראה עולים כרגע 100 מיליון
רוני גם טוב מנימאר שהשד יודע כמה הוא עלה
וטוב מבייל שעלה 96 מיליון יורו

החלטה מעולה של מויס והיוניטד

עומרי 22 בפברואר 2014

תשמע, יונייטד עושה מחר טרייד רוני-ניימאר בגלל אלמנט הגיל.
ניימאר עבר סף מסוים שברור שהוא הולך להיות אכבר שחקן ובגיל 22 הוא עדיף על רוני.
אבל הוא דוגמא מצוינת לחוסר האלטרנטיבות האפקטיבי לרוני.

תוהה בדרכים 22 בפברואר 2014

אני גם חושב שבייל שחקן יותר טוב מרוני. בטח לכדורגל האנגלי.

ארצי בן יעקוב 22 בפברואר 2014

לדעתי נימאר עד היום הוא כישלון בבארסה,הוא לא שידרג אותה למרות ההוצאה העצומה עליו
אני לא רואה איך הוא תורם יותר מפדרו לבראסה
עם פוטנציאל לא הולכים למכולת
רוני וסוארז עדיפים עליו בהרבה

תוהה בדרכים 22 בפברואר 2014

זה לא הנושא, אבל זה פשוט לא נכון. ניימאר מעולה העונה, הוא פשוט היה פצוע בתקופה האחרונה אז אולי אנשים שכחו את זה. הסטטיסטיקות ממש לא מספרות את הסיפור בהשוואה בינו לבין פדרו ואלכסיס. והסטטיסטיקות שלו טובות מאד.

נאמר זאת כך, סטטיסטית המספרים שלהם דומים, אבל מבחינת יכולת הוא טוב יותר מבייל עד היום. וזה למרות שהוא צעיר יותר וזו עונה ראשונה שלו באירופה בכלל וברמות הגבוהות בפרט.

תוהה בדרכים 22 בפברואר 2014

רק לשים את הדברים בקונטקסט יש לו 12 שערים ב28 משחקים ומספר דומה של אסיסטים. אבל שלוקחים בחשבון שחלק מהמשחקים הוא שיחק דקות מועטות כמחליף (כולל שני האחרונים), מעשית יש לו ממוצע של בערך גול ואסיסט לשני משחקים. לשחקן שמשחק בצד.

עומרי 22 בפברואר 2014

הוא בעונה שעולה על הציפיות, לי אין ספק בכך שהוא בדרך להיות אגדת בארסה.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

יש לניימאר השנה 12 שערים ו 11 בישולים. אומנם שיחק ב 27 משחקים אבל ב 10 מהם פחות מ 30 דקות.

עזי 22 בפברואר 2014

קודם כל באנגליה – מקום מתוקן יחסית לכדורגל העולמי בוודאי – אכן מדובר בברוטו כמו שרונן כתב ולא בנטו כפי שנהוג בחלק מהמקומות.
רוני האריך בארבע שנים, הוא היה חתום עד 2015 כך שבעונה הבאה נטולת אלופות הוא היה בכל מקרה בקבוצה, אלא אם היה נקנה על ידי צ'לסי או ריאל או מישהו. אז אולי הוא מאמין ביונייטד אבל הוא הפך לשחקן שמרוויח יותר מכל אחד אחר בכדורגל העולמי (משכורת), כולל ניימאר, מסי, רונאלדו וזלטן.

עומרי 22 בפברואר 2014

צריך לחשב גם את 40 המיליון שאבא של ניימאר קיבל בעסקה…

באבא ימים 22 בפברואר 2014

רוני שחקן נפלא אבל הוא כבר בן 28. נכון שיש המון ברק ושכל במשחק שלו אבל בהרבה מובנים הוא שחקן של מהירןת, כח מתפרץ ואתלטיות עצומה – דברים שהולכים לאיבוד עם הגיל והולכים לאיבוד מהר. הוא יהיה ברמה שמצדיקה שכר ברמת רונאלדו לכל היותר בשלוש מתוך חמש השנים האלה. יכול להיות שהוא יהיה שחקן נפלא גם לאחר מכן אבל לא באותה רמה.

המהלך הזה הוא בוננזה מטורפת עבורו. הוא הבטיח לעצמו שכר של בן 70-80 מיליון פאונד בחמש השנים הקרובות דבר שבגילו רחוק מלהיות טריוויאלי.יכול להיות שליונייטד לא היתה ברירה בגלל תקדים וובסטר (נדמה לי – אני לא ממש עוקב) אבל אחת משתיים – אם היתה להם את האפשרות להאריך את החוזה שלו קודם כך שירוץ עד גיל 30 והם לא עשו את זה זו רשלנות. אם לא היתה להם אפשרות אז רוני פשוט סחט אותם – לא אמון ולא בטיח.

ואם יונייטד חושבים שלאחר שנתיים כשהוא כבר בן שלושים הם יצליחו למצוא את הפראייר שיהיה מוכן לשלם את המשכורת הזו לשחקן בן 30 אז… נו מה אני מבין?

דורפן 22 בפברואר 2014

בדיוק! תקדים וובסטר. מה שתקדים וובסטר אומר ששחקנים יתחילו להרוויח בערך שליש מהסכום אותו הם שווים בשוק ההעברות. כי בתום שלוש שנים זה הסכום שהם שווים. זה כל מה שקרה פה. השוק השתולל במחירי שחקנים ועכשיו מתקן אותו במשכורות.

תוהה בדרכים 22 בפברואר 2014

בעידן הנוכחי גיל 28 זה לא כזה מבוגר. רונאלדו ולברון בני 29 ואין שום סימן לכך שהם מאבדים מהאתלטיות שלהם.

הקטע עם רוני ספציפית נוגע לשאלה עד כמה הוא מקצוען שיכול לשמור על הגוף שלו גם מעבר לגיל 30.

באבא ימים 22 בפברואר 2014

אני לא רואה שחקנים בני 30 פלוס בטופ 10. אני מספספס משהו(לא בציניות)?

תוהה בדרכים 22 בפברואר 2014

ריברי. אפשר להתווכח לגבי רובן. לאם הוא ללא ספק הטוב בעולם בתפקיד שלן כמגן ימני ומוכיח את עצמו גם כקשר מהטופ. צ'אבי היה שחקן טופ 10 אם לא טופ 5, בגיל 32.

עומרי 22 בפברואר 2014

זלאטן אולי בעונה הטובה בקריירה והוא עוד מעט בן 33.
ואן פרסי בן 31 בקרוב.
אינייסטה בן 30 עוד 3 חודשים.
צ'אבי היה מהטובים בעולם בגיל 31-32.

תוהה בדרכים 22 בפברואר 2014

וואלה, שכחתי את זלטאן שהוא הדוגמה הקלאסית. למרות שהוא ספציפית לא מתבסס על מהירות.

באבא ימים 22 בפברואר 2014

רוני הולך לקבל משכורת טופ 10 עולמית. לא הטוב בתפקיד שלו. אתם מניתם את ריברי, רובן, לאם, זלאטן, ואן פרסי ואינייסטה. ברור שלא כולם טופ 10 עולמי כי זה מותיר מקום רק לארבעה שחקנים מתחת לגיל 30 בטופ 10.

שנית אני חושב שככל שהדבר נוגע לאתלטיות רק ריברי ורובן (בהנחה שהוא טופ 10) יכולים להחשב כדוגמה רלוונטית.

אריק 22 בפברואר 2014

רונן, המנגר של פאלאס ראוי לכמה מילים. הגיע לקבוצה גמורה שאמרו שהיא אחת הגרועות בתולדות הליגה. מה שהוא עשה שם, לדעתי מעמיד אותו כתף לכתף עם רוגרס למאמן העונה. קל, סביר להניח שלא יהיה נגד קבוצה של פוליס. מצד שני לפחית זה לא באולד טרפורד…

סימנטוב 22 בפברואר 2014

כמעט אופטימלי ביחס לנסיבות.
תהיה ההחתמה הזאת נטל על משכורות אחרות? תלוי בהצלחה אם נתמודד כנראה שהברז נסגר קצת.מקווה שהמשכורת של רוני תגביל משכורות אחרות בסגל…

סימנטוב 22 בפברואר 2014

לא תגביל כמובן…

גיל 22 בפברואר 2014

בתור שחקן שכמעט כל שנה מדווחים שהוא רוצה לעזוב מדהים שהוא סלע יציבות ביונייטד.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

1 – לא אנחנו משלמים לו את השכר אז מה זה משנה לנו כאוהדים? ואחרי שאמרנו את זה נמשיך.

2 – זה חוזה מגוחך לשחקן טוב אבל שממש לא שווה את החוזה הזה, אפילו לא משהו שקרוב. אם ארסנל מכרה את ואן פרסי שנה לפני תום חוזה בכסף טוב גם יונייטד יכלה ולכן לא מבין את הטיעון של הבלוגר שהיה הולך בחינם משם. יכלו למכור אותו בקיץ הקרוב ב 35 מיליון, להביא את רוייס באותו הכסף, ולקבל שחקן טוב יותר, צעיר יותר ובפחות מחצי שכר.

3 – מסי, רונאלדו, בייל, ניימאר, זלאטן, אגוארו, כל אלה חתמו על חוזה רק לפני חצי שנה, אינייסטה וסוארז לפני חודש, ורוני מרוויח יותר מכל אלה…. מחלקם בחמישים אחוז יותר.

4 – סוארז, אגוארו, טורה, הזאר טובים מרוני, משחקים כמוהו בליגה האנגלית, ועדיין מרוויחים פחות ממנו.
אוטוטו רוני יהיה בן 30 ובתור אחד שהעיד על עצמו כבר לפני שנים שהגוף שלו די מפורק ויעידו כל הפציעות וההעדרויות שלו לאורך הקריירה זה לא מופרך לומר שבמקרה הטוב מאמצע החוזה הזה הוא יהיה אוברפייד מטורף.

5 – סגל נוכחי שעלה 400 מיליון, מאטה שנקנה ב 45 מיליון, רוני שהולך להרוויח 15.6 מיליון פאונד (תמירו את זה ליורו ובכלל זה מתנפח), יונייטד ממש מועדון מסכן בכסף קטן..

עומרי 22 בפברואר 2014

מסי, רונאלדו, סוארז, ניימאר – כל אלה הם שחקנים שעולים על רוני בשקלול גיל, יכולת, כוח מסחרי, כוח למשוך כוכבים וכו'.

זלאטן עולה עליו אבל ברור שעדיף להחתים את רוני ל-5 שנים מאשר אותו.

בכל השאר, לא ברור על מה שאתה מתבסס בכזו נחרצות כשאתה קובע שעולים עליו.

עומרי 22 בפברואר 2014

וזה גם לא כזה משנה – אף אחד מהשחקנים הללו לא יגיע ליונייטד באף קונסטלציה.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

רק אלה? מה עם – אינייסטה, פאברגאס, בייל, די מאריה, היגוואין, הזאר, רוייס, תומאס מולר, אגוארו, ריברי. טורה, פלקאו, קבאני, באלוטלי, דייגו קוסטה. להמשיך או שהספיק? אלה רק שחקנים בעמדות קדמיות לא מדבר על וידאלים כאלה.

רוני גם לא עדיף בכלום (אבל לא נופל) ממאטה, בנזמה או אוזיל לדוגמה (והרשימה עוד ארוכה) . ההבדל שרוני אנגלי, זה

תוהה בדרכים 22 בפברואר 2014

רוני יותר טוב מהיגואין, בנזמה והרבה יותר טוב מבאלוטלי. דייגו קוסטה צריך להוכיח את היכולת את הסופר גבוהה שלו מהעונה לאורך תקופה. אני גם לא חושב שפלקאו, קבאני או פאברגאס הם כעובדה שחקנים יותר טובים מרוני. את מולר קשה לשפוט בגלל הסיטואציה שלו בבאיירן.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

אין דבר כזה כעובדה,אתה יכול להוכיח לי עובדתית שאגוארו טוב מרוני?

רוני שחקן אנגלי, שמשחק ביונייטד. זה לבד מנפח אותו לדרגת אלוהים בבלוג הזה. בשום קונסטלציה אחרת רוני לא נכנס לאחד מעשרת השחקנים הטובים בעולם.

אדם 22 בפברואר 2014

אתה מציג את זה כאילו זאת עובדה. לדעתי מהרשימה שלך יש רק כמה שחקנים שמאמנים היו שוקלים על פני רוני – אינייסטה,בייל,רויס,ריברי וטורה. זהו. וגם מול חלקם אני לא בטוח את מי הם מעדיפים.

תוהה בדרכים 22 בפברואר 2014

זו הגזמה לצד השני. הרבה מאד מאמנים היו מעדיפים עליו את אגווארו, פאברגאס, האזר או מולר.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

לא זו רק דעתי, ואני מניח (רק מניח) שזו הדעה המקובלת בכל דיון שלא מתקיים מול קהל אנגלופילי.

אדם 22 בפברואר 2014

זורק, אז אתה בעצם מניח שדעתך היא הדעה הנכונה בעולם "אובייקטיבי"? אז בוא נישא אותך על כס. אני לא מתיימר לומר שאני צודק והדעה היא הדעה המקובלת, אבל זו עדיין דעתי ואני מאמין בה.
שאלה, תמיד הדעה שלך היא הדעה הנכונה בעולם לא משוחד?

זורק מילה 22 בפברואר 2014

בעניין הזה כן .רוני לא קרוב להיות טופ 10.

דעתך לגיטימית,אל תיתן לי להפריע לך.

סתם לדוגמה – הגרדיאן המקומי שלכם (לא איזה עיתון ספרדי/איטלקי/גרמני )כל שנה מדרג את 100 הכדורגלנים הטובים בעולם.ב 2012 הוא דירג אותו מקום 31,בשנת 2013 מקום 28.אז נכון שהגרדיאן זה לא תורה מסיני,ונכון שכל אחד יכול לראות בדירוג כזה או אחר מוטה (צ'אבי 8 ב2013 או 3 ב2012 ? לא קרוב אפילו ואני אוהד בארסה) או לא מדוייק (לדוגמה הם מדרגים את רוני מקום 28 ועדיין מעל ססק,גצה,טוני קרוס,מאטה – שכולם לדעתי טובים מרוני או לפחות ברמתו),אבל הכיוון,המגמה שלהם ברורה…חלקכם כאן מדרג אותו טופ 5 חחח

http://www.theguardian.com/news/datablog/2013/dec/24/world-best-footballers-top-100-list-2013-lionel-messi

עומרי 22 בפברואר 2014

לא יכול להיות שאתה רציני. אתה משווה שחקן בן 28 שכבר 10 שנים נותן תוצרת מובחרת והיה אחד משני השחקנים החשובים באלופת אנגליה פעמים רבות ובאלופת אירופה לכוכבים עולים ולא מוכחים מספיק או לשחקנים מפוספסים.

היחידים ברשימה שלך שיש להם קייס ברור נגד רוני הם אינייסטה וטורה.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

טוב.

אז אצלך רוני טופ 7 בעולם?כי ספרת לי בהתחלה 4,ועכשיו הוספת עוד 2.

ואני לא רציני.

עומרי 23 בפברואר 2014

אני חושב שרוני במדרגה שמתחת למסי רונאלדו וזלאטן שנמצא חצי מדרגה מעל כל השאר פרט אליהם. הקביעה אם הוא 6 או 8 בלתי אפשרית וגם לא מהותית לענייננו.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

חחח אין על הגולים האלה של טרי ואיבנוביץ מכלום וממצבים נייחים בזמן פציעות. כל כך הרבה פעמים בשנים האחרונות 'הפסקתי לספור כבר.

אריק 22 בפברואר 2014

קפטן!

matipool 22 בפברואר 2014

זה היה כל כך ברור שזה יקרה .
דקה 75 , הבן האופטימי שלי מזמזם לי על אפשרות לאליפות של ליברפול ואני אומר לו – חכה לדקה 90 . איבנוביץ' יבקיע בנגיחה ממצב חופשי . כמעט פגעתי אבל העיקרון זהה .

D! בארץ הקודש 22 בפברואר 2014

נורא
ואיום

אבל מתי, זה בדיוק מה שחסר לנו כדי להיות מועמדת. השחקן הזה או האופי הקבוצתי הזה. של לקחת בשנייה האחרונה את המשחקים הקשים האלו.
בגלל זה האחרון של סטיבי היה כזה חשוב. איבדנו כלכך הרבה נקודות מטופשות העונה

אמיר המקורי 22 בפברואר 2014

יש כאן המון דיבורים מיותרים סביב הנושא הכספי, שווה או לא שווה זה כרגע אינו ה הנושא המרכזי מהצד של היונייטד.
הנקודה המרכזית הינה פשוטה, רוני הוא שארית הפליטה והמוהיקני האחרון מדור הנפילים שיודע להביא תארים, אי אפשר לבנות קבוצה חדשה המכוונת גבוה בלי לשמר את הידע והמסורת.
רוני הוא העוגן וסביבו תיבנה הקבוצה העתידית מה עוד שלבטח הוא השחקן הטוב ביותר של המועדון(וגם אנגלי) והמוביל בממלכה בעשור האחרון.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

הוא השחקן הכי טוב של יונייטד מאז העזיבה של רונאלדו וזה חצי עשור לא עשור, שגם בתקופה הזו היו שחקנים טובים ממנו, לדוגמה ואן פרסי אשתקד.

הוא גם לא האנגלי הכי טוב בעשור האחרון, אלא בחמשת העונות האחרונות, שלפניו גם למפארד וגם ג'רארד היו טובים ממנו, ואולי גם סקולס בגיל 35.

מה עוד, שלהיות האנגלי הכי טוב כיום זה ממש לא חכמה, כאילו מי המתחרים שלו? ווילשר? וולקוט? סטארידג'? מי בדיוק

רוני שחקן מצויין, לא טענתי אחרת. רק שבבלוג אנגלופילי הוא אוטומטי עולה בכמה דרגות ממה שהוא באמת, שחקן מצויין אבל בין חמש או עשרת הטובים בעולם? נו באמת… במה הוא טוב כיום מאיזה גצה לדוגמה? בכלום.

טל המנצ'סטרי 22 בפברואר 2014

רוני שחקן אנגלי וזה מנפח אותו לדרגת אלוהים בבלוג הזה?
לרשימת התארים, השערים והכדורגל המגוון שהוא מציג מאז גיל 16 אין שום קשר לעניין?
ואני רק חושב אם רוני לא היה אנגלי אלא עם שם ספרדי/איטלקי/ברזילאי/ארגנטינאי…מי יודע, אולי כאלה שעדיין לא הבינו (וכנראה גם לעולם לא יבינו) אולי אז היו יודעים להעריך ולפרגן ולא רק לחפש את השלילי וכשאין על מה ואין צורך.

edgecator 22 בפברואר 2014

שששששש. אין דבר כזה ספניופילים, עוד לא המציאו כאלה. יש אנגלופילים ויש אנשים אובייקטיביים.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

אני אוהד כדורגל אנגלי לא פחות מספרדי. תבדקו את עצמכם לפני שאתם מבקרים אחרים.

רובכם לא מעז לראות כדורגל שהוא לא אנגלי, אז איך תוכלו להיות אובייקטיביים שאתם לא מכירים שום דבר אחר?

edgecator 22 בפברואר 2014

זורק, לא יודע מי זה רובכם, אבל אני די בטוח שאתה לא עוקב אחרי הרגלי הצפייה של מי מהמגיבים פה. לקבוע לגבי אנשים שאין לך שום היכרות איתם שהם "לא מעזים" (מה יש להעז?) לראות כדורגל שהוא לא אנגלי, זה מגוחך במקרה הטוב. יש אוהדי כדורגל אנגלי עם דיעות הזויות, ויש אוהדי כדורגל ספרדי עם דיעות הזויות. ויש אוהדי כדורגל שפשוט חלוקים בדיעותיהם.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

שום דבר לא מגוחך בהקשר של מה שכתבתי.

אני כותב כאן כבר כמה שנים טובות, מכיר את רוב הכותבים כאן (לא אישית, אלא את הרגלי הצפייה שלהם) וכן, רוב רובם של הכותבים כאן מעידים בעצמם שהם לא רואים שום כדורגל אם הוא לא אנגלי.

ולא, לא השתמשתי אפילו פעם אחת במילה – הזוי. זו תוספת שלך.

edgecator 22 בפברואר 2014

זורק,

אני מגיב כאן פחות זמן ממך, אבל אני לא חושב שהפער בינינו יכול להסתיר את ההצהרות של *רוב רובם* של הכותבים אודות הרגלי הצפייה שלהם. אתה פשוט ממציא לעצמך דברים. זה די מדהים.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

אני לא ממציא כלום, אני גם לא צריך לעקוב אחרי אף אחד, אני פשוט קורא מה שאנשים כותבים. ורוב רובם (בפעם המיליון) מצהירים על עצמם שהם רואים רק כדורגל אנגלי. לא מאמין? תשאל אותם בעצמך, הם יעידו על כך בעצמם כפי שעשו ועושים שנים.

יוסי מזרחי 22 בפברואר 2014

בעיקרון אני מצטרף לדורפן, וחושב שיונייטד פעלה נכון.
אני מאוד מעריך את השחקנים שבינינו שמצויים עדיין בפיפ"א כלשהי, אבל יש גם מציאות בחוץ.
העיסקה נכונה לנו כי כל תחליף ברמתו היה עולה לא פחות אם בכלל. היא טובה גם אם תהיה פרידה בשנתיים הקרובות משום שמירת הערך שלו,ולמי שלא מבין ראו מקרה פוגבה.
היא נכונה כי יש כאן אמירה שאנחנו בשוק ומתכוונים לשמור על מקומנו.
היא אומרת שמוייז יודע לאן הוא רוצה ללכת ויש סיכוי שהוא גם יצליח, אם כי יש כאלה שיכעסו מאוד.
זה נכון גם אם ואן פרסי ירצה לעזוב, או שימנע בריחה של ואן פרסים כאלה.
.
והכי חשוב: מה כולכם נהייתם מנהלי חשבונות?? הרי או שהכסף ילך לטובת הקבוצה או שילך לטובת הגלייזרים, למי כאן זה משפיע על תזרים המזומנים??.

אריאל גרייזס 22 בפברואר 2014

יוסי, הפסקה האחרונה שלך זה בדיוק מה שחשבתי. כסף של אבא שלכם? הדבר היחיד שצריך להיות חשוב לאוהדי יונייטד זה שרוני, שחקן מצוין, נשאר בקבוצה.

באבא ימים 22 בפברואר 2014

השאלה אם זו החלטה טובה היא שאלה שסתם מעניינת אוהדי כדורגל. גם כאלה שאין להם אינטרס במצבה הכלכלי.

אני חושב שהסיבה שאוהדי יונייטד המעניינים בזה היא כי הם יודעים שכמות הכסף שהגלייזרים מוכנים להוציא אינה חסרת גבולות. אם יותר מדי הולך לרוני זה יבוא על חשבון משהו.

יוסי מזרחי 22 בפברואר 2014

כמות הכסף שבעלים מוכנים להוציא היא תמיד מוגבלת,אם כי יש הבדל בין המגבלה של הגלייזרים, שלא יביאו כסף מהביית(גם כי לא צריך את זה) אל מול השיחים מהאמירויות שתמיד יביאו כסף מהביית(כי צריך את זה)ואלה גם אלה, עד גבול מסויים.
.
השאלה היא איזה אחוז מהתקציב הולך למשכורות והאם ההכנסות יגדלו כתוצאה משמירת השחקן הזה בקבוצה.
להבנתי, יונייטד נמצאת במקום סביר מאוד ביחס הזה של שכר מתוך הכנסות. עוד חמישה מליון בשנה לא ישנו את האיזון שכנראה קיים.
יש גם הרבה כסף שיתפנה וילך לשכר עבור אלה שיבואו. בקיצור,זה לא יבוא ע"ח אחרים כי זה בשוליים.

אריאל גרייזס 22 בפברואר 2014

מה שאני לא מבין זה איך אפשר להסיק מסקנות מרחיקות לכת מהחתימה הזאת של רוני, כמו (מצטט): "המסר כרגע הוא שרוני מאמין בעתיד המועדון ".
אם יש משהו שרוני הוכיח בעבר כבר מספיק פעמים שהדבר היחיד שהוא מאמין בו זה רוני. נתנו לו את הכסף שהוא רצה, נתנו לו כל מיני בונוסים, אז הוא חתם. מה יהיה עוד שנה, אם יונייטד לא יגיעו שנתיים רצוף לליגת האלופות? לך תדע.
כל מה שהחתימה הזאת אומרת זה שרוני לא הולך לשום מקום בקיץ הקרוב. זה הכל. שזאת בשורה טובה ליונייטד, אחרי הכל הוא השחקן הכי טוב שלהם, אבל שום דבר שאפשר להסיק ממנו לגבי ההמשך

זורק מילה 22 בפברואר 2014

כמה טוב שיש סנדרלנדיות למיניהן בפרמייר ליג.

יואב 22 בפברואר 2014

בשורה נהדרת.
מתחילת העונה, זה הדבר הכי חשוב שנעשה. חיכיתי לזה.
וול דאן.

רן 22 בפברואר 2014

עם כל הכבוד לרוני, העיקר שינוזאי פותח סוף סוף.

אבי 22 בפברואר 2014

כל מה שרונן כתב נכון, אבל כמה מכם מאמינים שחמש השנים הבאות יהיו הטובות של רוני ביונייטד? – אני משאיר מקום לתקווה הקלושה הזאת.

רוני גמר להיאבק על חוזים בקריירה שלו. האם שאיפות הגדולה שלו, והרצון להירשם בהיסטוריה, יגברו על התאווה לצ'יפס (ובירה)? – ימים יגידו.

קבלו את הקפטן, השחקן על פיו יישק דבר (עמדה 10 שלו, וגם המידע על החתמות), וגדול מבקיעי יונייטד בכל הזמנים!

ג'וני 22 בפברואר 2014

בסכום הזה אפשר לבנות קבוצה לאליפות ולזכייה בליגת העלובות .
האנגלים תמיד היו פראיירים
אם הם שילמו מליונים לשחקן ספסל כמו בניון שלא תרם כלום אז למה שתהיה להם בעיה לשלם סכומים מופרזים לרוני.

שינג׳י 22 בפברואר 2014

דקה חמישית,אומנם ההגנה אפורה ואיטית,לא יודע כמה
ייגמר. אבל קאריק,פאלייני,מאטה,ינוזאי,רוני וואן פרסי!!!
אפס אחוזי נגרות. גם אם לא תיהיה תוצאה טובה ההרכב הזה
עם חיזוק נכון בהגנה ועוד קצת עומק בספסל (קשר אחורי) זה העתיד
של יונייטד ועל הנייר לפחות הוא נראה בכלל לא רע.

אריק 22 בפברואר 2014

קשה לי להתחיל להסביר את הבעיות שיש בהרכב הזה. בחיפוי על ההגנה בניידות בהגנה מהאגפים, בהגנה מול מתפרצות, ובהתקפה לא מאוזנת. מצטער, זה הרכב שמעיד על חוסר הבנה טקטית משווע.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

אריק

אל תגזים…. בחלק הקדמי זה הציוות הכי טוב שיש למוייס, לא צריך לבקר גם שאין על מה…. מה עוד שלפחות במחצית הראשונה אותו חלק קדמי מנסה לשחק כדורגל מודרני שמשלב הרבה מסירות ולא הגבהות תמוהות מהצדדים ללא סוף וללא כתובת.

בחלק האחורי, ובקישור ההגנתי זה מה יש ליונייטד הנוכחית. ץ..

אריק 22 בפברואר 2014

זורק, מי עוזר למגינים בהרכב הזה? לגבי ההתקפה, אני מייד אתחיל לראות מחצית שניה, אבל אם ינוזאי משמאל ומאטה מימין עם שני חלוצים זאת בעיה. אם רוני משחק כחלק משלישיה באמצע וסוגר את אגף שמאל ופלאייני את ימין או להפך זה בסדר אבל אני מנחש שזה לא המצב.

שינג׳י 22 בפברואר 2014

כמובן שמנגר עם נסיון של מעל 10 שנים בפריימרליג
סובל מחוסר הבנה טקטית משווע!
איזה מזל שאריק מדה באזר בעל רקורד מדהים בפוטבול מנג׳ר
נמצא פה כדי להעיר את עיניו.

שינג׳י 22 בפברואר 2014

ולעניין,העובדה שקלברלי ויאנג יותר אפורים מפלאייני
וינוזאי לא אומרת שהם יותר תורמים בהגנה.. זה פשוט אומר
שהם פחות טובים בהתקפה. המערך הוא אותו מערך,וזה וגם אם הקיצוניים הם רחמנא ליצלן
שחקני כדורגל טכנים,הם יקבלו הוראות לעזור בסגירה וכך הם יעשו.
לגבי קלברלי או פלאייני זה נכון שבעתיים,אני לא חושב שיש פה מישהו בפורום הזה שחושב שלקברלי יש
יותר נוכחות במרכז מפלאייני.

אריק 22 בפברואר 2014

ינוזאי ומאטה לא עושים הגנה, ברור שפלאייני עושה, אם רוני משחק מקדימה זה משאיר את ההגנה חשופה… קלברלי הוא בודאי לא התשובה אבל אפ משחקים עם שניים בלבד שעושים הגנה לפני הרביעיה האחורית צריך יותר מקאריק ופלאייני… אני חושב שזהנברור לכולם ומקווה שסופסוף יהיה לכך פתרון בקיץ.

טל המנצ'סטרי 23 בפברואר 2014

+1

יוסי מזרחי 23 בפברואר 2014

כדורגל הוא מבין,וזה לא חדש.
וכבר נאמר: "ויש תקוה לאחריתך,ושבו בנים לגבולם."
הוא עוד יחזור….

אופיר 22 בפברואר 2014

300k בשבוע, הא? מישהו עשה עליכם נאמבר.

ליאב 22 בפברואר 2014

ממש מתרגש מההרכב הפותח. סוף סוף. וידיץ' ופרדיננד הותיקים והטובים והתקפה יצירתית. כנראה שהחוזה שהוציאו אוהדי יונייטד בכל העולם על יאנג ו-ולנסיה עשה את שלו. מקווה מאוד שתהיינה התקפות יצירתיות נוספות במשחק כמו זו שהניבה את ההזדמנות של פלאיני. זו מנצ'סטר יונייטד שאנחנו רוצים לראות. אולי לא ליגת האלופות בשנה הבאה, אבל לבצע ניסויים בעונה הזו על בסיס שחקנים ראויים לחולצה ולא חבורת בינוניים שקיבלו מספיק הזדמנויות.

D! בארץ הקודש 22 בפברואר 2014

אוף איתכם!
אפילו לשמוח על העונה שלכם נהיה כמעט קשה. זה כמעט מעורר עצבות

איתי 22 בפברואר 2014

מה יהיה עם סמולינג? למה מוסרים לו בכלל?

בני מחדרה 22 בפברואר 2014

רוני, ואן פרסי, ינוזאי, מאטה, קאריק, פלאיני..
לא משנה כמה ההגנה איטית ועלובה, התקפה כזו אמורי לתת שלוש לקריסטל פאלאס עד המחצית.. אבל.. אנחנו דקה 60 ועדיין יוק! מי אמר שהבעיה לא במאמן?????
רק חישבו איך היו נראים עם פפ, מוריניו, קלופ, ונגר..

אופיר 22 בפברואר 2014

ונגר??
הייתם מתרגלים לסיים במקום 4, ולספר לעצמכם למה זה בעצם הישג מדהים.

יוסי מזרחי 22 בפברואר 2014

בני, אתה רוצה לתקן משהו אחרי הדקה ה-90?

בני מחדרה 23 בפברואר 2014

ממש לא… ראית כדורגל? או גולים מקריים שהגיעו מהמאסה הקריטית של השחקנים ההתקפיים שהיו על המגרש??

יוסי מזרחי 23 בפברואר 2014

"…מאסה קריטית של שחקני התקפה על המגרש…" זה לא מה שקבוצה שרוצה לנצח ולממש אצת היתרון שלה עושה??
.
גולים מקריים? הכל בעני המתבונן.
.
אני מתפלא שאף אחד מהמבקרים של מוייז (ויש על מה לבקר אותו) לא מסביר לנו איך השפיעה הרוח שהיתה או לא היתה על המגרש, על השגיאות של מוייז.
אני מחכה .

בני מחדרה 24 בפברואר 2014

רוח לא רוח, הדשא גבוה, הרצפה עקומה – דבר אחד ברור – כל קבוצה אחרת מהטופ 4 נותנת חמש חתיכות בקלות. אנחנו הוצאנו את הנשמה בשביל לנצח.

אני 22 בפברואר 2014

משחק קל ביותר

south port 22 בפברואר 2014

לגבי ההרכב הפותח,
זה ברור שמויס נותן מנוחה לשחקני מפתח, לכן ולנסיה קלברלי ויאנג לא פתחו.
כנראה שרפאל פצוע ולא יכל לתת מנוחה לסמולינג.

סימנטוב 22 בפברואר 2014

:)

סימנטוב 22 בפברואר 2014

אהבתי את המשחק 'two In a box' של רוני ומאטה (איזה ברנש!). הקבוצה עדיין לא חדה בשליש האחרון ויותר מדי פעמים השחקנים מקבלים את הכדור עם הגב לשער אבל אנחנו בדרך. משחק טוב אחרי 10 ימים בלי משחק ושפת הגוף בסוף אמרה שיש חוסן בחדר ההלבשה – אני מבסוט.
מציע להוציא את החמיצות למי שקשה ולנשום…
:)

סימנטוב 22 בפברואר 2014

בטעות קפצה לי התגובה לסאוט' פורט לא הייתה הכוונה…

אריק 22 בפברואר 2014

שמחתי מאוד לראות שמאטה וינוזאי קיבלו חופש ולא נשלחו לאגף. זה בהחלט הרבה יותר טוב. זה מעצים את העובדה שצריך שחקני מרכז שדה יותר טובים וניידים. נגד קבוצות טובות יותר שמחזיקות בכדור זאת תהיה בעיה בתמיכה באגפים אבל ייתכן שנגד קבוצות חלשות וכאלה ברוך השם לא חסר זה יביא 3 נקודות בהרבה מקרים. ניצחנו משחק כדורגל והבקענו שער במשחק פתוח, זה מנחם.

דורפן 22 בפברואר 2014

למעשה השאלה אם אנחנו טובים מקריסטל פאלאס הוכרעה בצורה חותכת

זורק מילה 22 בפברואר 2014

תאמין לי אריק תראה קצת בארסה השנה תבין מה זה מאמן בינוני שלידו אפילו מוייס יכול לנפח חזה ללא מורא.

המאמן הזה גמר את בארסה סופית. אין לחץ בכלל, המשחק נהיה איטי מינימום מדובר בליגת לוזון, ן והרכבים תמוהים שבוע אחר שבוע. המזל בבארסה, בניגוד ליונייטד שלף שאצלנו השחקנים משחקים על אוטומט כבר שנה וחצי ומהלכים אישיים (נחש של מי) משאירים אותם איכשהו בתמונה.

לפהק, במיוחד אם זה משחק חוץ.

אריק 22 בפברואר 2014

תעשה מה שאני עושה.. 30-40 דקות… זה מספיק.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

לא יכול, לא הפסדתי דקה שלהם אולי 15 שנה.

זהו המהפך הושלם רשמית. רק מי שלא רואה המשחק יכול להיות מופתע מהתוצאה או התוצאות האחרונות. ריאל מפיגור 6 מובילים כבר 3 על בארסה. לפני חודשיים כתבתי לך ולתוהה שריאל יקחו אליפות בפער יותר משלוש נקודות וזה עוד שהם היו בפיגור. ריאל טובה בהרבה מבארסה, אבל תכף תוהה יגיע ויאמר שאני בכיין ושאני טועה. אני לא, אני ריאלי. הקבוצה הזו נחלשה משמעותית, חייבים ריפרש בכמה עמדות במגרש ולהביא מאמן רציני, לא לתת אקמול לחולה סרטן.

סימנטוב 22 בפברואר 2014

הזוי!

אופיר 22 בפברואר 2014

אוהו, סוסיאדד אפילו לא ידעו שהם כאלה!

בוסקטס וסונג ביחד בהרכב זה באמת מענין.

זורק מילה 22 בפברואר 2014

אם סיטי רק היו מאמינים במשחק הביתי שלהם… עכשיו זה כבר מאוחר להם.

אופיר 22 בפברואר 2014

ראית את הקומדיה ברחבה של בארסה בדקה ה-80?

זורק מילה 22 בפברואר 2014

בטח ראיתי, מתעללים בהם.

הילד כאן עם דמעות, אני מנסה להסביר לו שלקחו 4 מתוך 5 האליפויות האחרונות ועוד כמה תארים זניחים כמו צמפיונס וכדומה, לא עוזר. למזלי, ומזלו י את ארסנל הוא לא אוהד….

זורק מילה 22 בפברואר 2014

אגב, קרלוס ולה נהיה שחקן שחקן בשנתיים האחרונות בסוסיאדד, לא להאמין שעוד לא שלפו אותו משם ביכולת שהוא מפגין.

לדעתי, אחת הטעויות הבודדות של ונגר בארסנל. מיהר לשחרר אותו. כיום הוא היה שחקן הרכב ללא בעיות בארסנל.

ארצי בן יעקוב 22 בפברואר 2014

זורק
צריך וועדת חקירה אם מסי החליט שטאטה יהיה מאמן בארסה כי הוא ארגנטינאי ונשמע לו

זורק מילה 22 בפברואר 2014

מסי לא החליט,חלאס עם הבולשיט הזה.יותר מזה,הוא גם לא מסתדר איתו,וטאטה זה הנאמן הראשון אי פעם בבארסה שמחליף את מסי בהרכב מדי פעם (שהוא לא פצוע הכוונה).

מה שעצוב שהכלומניק הזה חתום לשנתיים עד יוני 2015,והכלוניקים לא פחות בההנהלה החליטו להאריך לו חוזה עד סוף 2016.

זו משוואה מאוד מוזרה -ככל שהמאמן יותר חלש,כך נותנים לו חוזה יותר ארוך.ריאל מביאה את אנצ'לוטי ובארסה את טאטה.ככה זה נראה גם על המגרש,מצד אחד קבוצה סופר מאומנת,מצד שני מאמן שלא מוציא אפילו 50% מהשחקנים שלו.

ארצי בן יעקוב 22 בפברואר 2014

איזה מאמן אחר פנוי בשוק לבארסה לעונה הבאה?

זורק מילה 22 בפברואר 2014

חסר מאמנים?היינקס,לאודרופ,ואן חאל.

אבל שלא מחפשים אז מה זה משנה מי פנוי.

ארצי בן יעקוב 22 בפברואר 2014

תאמין לי עד סוף העונה בלי שום תואר יחפשו בנרות
יתכן גם שמויס יהיה פנוי…..

אבישי 22 בפברואר 2014

המשחק היה רחוק ממושלם, כדרכם של משחקים טקטיים מול קבוצות שבאות לסגור ולעקוץ, אבל פעם גם להחזיק כדור במצבי חוסר בטחון לא הצליחו והיו מעיפים למעלה וככה מוותרים מראש על פוזשנים.

סה"כ בהחלט משחק סביר שיכול ביחד עם משחק טוב בצ'מפיונס לפתח בטחון שבהמשך יהיה בסיס לייצירת מומנטום.

להתראות קיצונים, שלום אהבה

גיל מזימבבואה 22 בפברואר 2014

שהחיינו!!

יוסי מזרחי 22 בפברואר 2014

לא רע.
חסרים לי האיומים מחוץ לתיבת ה-16, אבל לא צריך להיות גרידי. בסך הכל בסדר.
מחכים לווסט ברומ.

אבו צ'יצ'ריטה 22 בפברואר 2014

אני אגיד משהו מאד אופטימי- יש סיכוי, קטן אבל קיים, שבעקבות הארכת החוזה, בעוד עשור רוני יהיה ליונייטד מה שסקולס היה. יכול להיות שהחוזה מנופח, יכול להיות שלא, אבל בלי החוזה הזה היה נסתם הגולל גם על האפשרות התיאורטית שהעליתי כאן. ולא היה אף שחקן ביונייטד שמציע אפשרות כזו, אפילו תיאורטית

ארצי בן יעקוב 22 בפברואר 2014

זהו
זה ההרכב האידיאלי של היוניטד
צריך להפסיק עם הניסוים,ולתת להרכב הזה לרוץ חודש רצוף
אולי עם שינוי קל של סמולינג ברפאל

שדון אדום 23 בפברואר 2014

סמולינג בוולנסיה

דורפן 23 בפברואר 2014

אין לך את מאטה באירופה. הלוואי שיהיה את נאני

טל המנצ'סטרי 23 בפברואר 2014

פלאייני, המשחק הכי טוב שלו במדי הקבוצה (ולא שהיו לו יותר מדי משחקים) אומנם לא משהו יוצא דופן אבל יותר נוכחות שהורגשה במרכז השדה והיה יפה לראות את מוייס משתמש בו לתמיכה בהתקפה במחצית הראשונה ותחילת השנייה וכשחיפשנו את השער, פלאייני עשה כל הזמן תנועה והיה בתוך הרחבה והיה מעורב בחצאי הזדמנויות (או עם הראש או כשהגיע להזדמנות מעולה בתוך הרחבה והחמיץ) ולאחר מכן כשהובלנו 2-0 מוייס הסית אותו לעמדה אחורית, לעיתים ממש סוג של בלם שלישי, כנגד הנשק היחידי של סטוק, כדורים גבוהים לרחבה ובכדי לא לתת ליתרון לברוח.

מאטה, אולי כל מה שקיוותי לראות מקאגווה בעונה וחצי ולא זכיתי לראות. מניע כדור, מניע את ההתקפה, מדלג בין הצד לאמצע, פסים קצרים על סף ה 16, יורד למטה להתחיל התקפות וחושב קדימה בביטחון וגם לא נכנע לפיזיות שנגדו.

רוני, עוד גול לפנתיאון וכמה צחקתי לראות פה בדיון כאלה שעדיין עושים השוואות בינו לבין אחרים וכשהם משחקים בתפקיד אחד ספציפי והוא יותר מגוון מכולם ולא פחות חשוב, עם קבלות לאורך עשור וברמה הכי גבוהה שיש אבל היי, בגארדיאן עשו איזו כתבה ולא דרגו אותו גבוה מעל פאבריגאס או גצה…נו שויין.

Comments closed