יום מצויין (הפסד 0-4 לקבוצת ליגה שלישית)

הוחתם אחד השחקנים הטובים בעולם וראינו את המשחק האחרון של הרבה בינוניים ורופסים

Mediocrity Green Road Sign with Dramatic Clouds, Sun Rays and Sky.

האמת לא התכוונתי להתייחס במיוחד למשחק הזה – ובגלל בעיית רשת ראיתי רק את המחצית הראשונה שלו ואת השניה באופן מאד מקוטע. אבל התוצאה מצויינת נפלאה מוחלטת וסופית: אין שום טעם בוולבק, קגאווה (למרות הדקות המעטות), צ׳יצ׳ריטו ואנדרסון. כנראה גם לא בפאואל וגם רוב הצעירים האחרים ששיחקו יכולים ללכת להשאלות. הם לא מוכנים לכלום.

כן – ברור לי שאם רוני-די מאריה-מאטה-ואן פרסי יתחברו לרביעיית התקפה פנטסטית עם הררה ווידאל או בלינד מאחריהם שצ׳יצ׳ריטו או וולבק יכולים להכנס ולהראות טוב ולהבקיע וקגאווה יכול להראות כמי ״שעושה נהדר את הדברים הפשוטים״. אבל ממש אין צורך בהם בשביל זה. בקבוצת כדורגל נחוצים כוכבים, ומאחריהם שחקנים עם חוזק מנטלי ומאחריהם צעירים ואולי וותיקים שתורמים מנסיונם. הם לא שייכים לאף קטגוריה.

הסגל מפלצתי בגודלו וכמעט כל מי ששיחק היום צריך להמכר או להיות מושאל או להיות משוחרר. אם בשנה שעברה נשאלו שאלות לגבי המנג׳ר עכשיו אין שום שאלות. הדבר היחיד שבאמת מדאיג הוא שכנראה צריך שחקן הגנה נוסף.

זה יום מצויין ליונייטד. הוחתם אחד השחקנים הטובים בעולם ובוודאי שראינו את המשחק האחרון של הרבה בינוניים ורופסים.

למה לא אכפת לי מי ישחק ראשון באיצטדיון החדש בחיפה
The Breeze

121 Comments

Yair 27 באוגוסט 2014

מסכים עם הכל, הייתי אולי משאיר את וולבק, בטח לפני הרננדז.
מה שמדאיג אותי מעבר זה שהקבוצה פשוט לא מגיבה טוב לשיטה של ואן חאל, בשום מקום במגרש

דורפן 27 באוגוסט 2014

לא הייתי משאיר כלום.

Yair 27 באוגוסט 2014

ונכנס לעונה עם 2 חלוצים בסגל? 2 חלוצים שפציעות לא זרות להם

דורפן 27 באוגוסט 2014

משאיר את ווילסון. אולי בדוחק את צ׳יצ׳ריטו אם אין שום שחקן אחד.

בסך הכל השחקנים ידעו שזה המבחן שלהם – משחק אחרון לפני חלון ההעברות ונכשלו בו. ואלנסיה ויאנג למשל לא שיחקו כי כנראה הוחלט שמשאירים אותם בסגל.

תוהה בדרכים 27 באוגוסט 2014

לא מתאימה לך גישה כל כך פשטנית.

עזוב את קאגוואה שהצטיין במדי קבוצה אחרת. שחקנים כמו הרננדז ואוונס היו שחקנים לגיטימיים בהתמודדויות מול קבוצות מהטופ האירופאי. מה, הם שכחו לשחק כדורגל?

תוהה בדרכים 27 באוגוסט 2014

לגיטימיים במדי יונייטד הכוונה.

דורפן 27 באוגוסט 2014

מטרת המאמן להראות שהוא יכול להצליח עם קגאווה?
מטרתו לנצח. הוצא כסף רב ועכשיו יש לו שישיה קדמית רוויית כשרון ונראה שיתווסף גם הקשר המרכזי הנוסף. אבל גם אם זה יהיה רק קאריק יש לו את כל התנאים להצליח.

ואן חאל צריך להנחיל שיטה חדשה ל-17-19 שחקנים. קגאווה נכשל בהזדמנות להראות שהוא אחד מהם.

תוהה בדרכים 27 באוגוסט 2014

הנקודה שלי היא שגם למאמן יש חלק בכישלונות. אי אפשר להפיל הכול על שחקנים. מה, שהולנד מצליחה זה רק ואן חאל ושיונייטד נכשלת זה רק השחקנים?

אני לא כותב שהוא צריך להיות מועמד לפיטורים, אלא שאי אפשר לנקות אותו לגמרי.

דורפן 27 באוגוסט 2014

מה זה לנקות? הוא צריך לפעול. זו הפעולה שהוא צריך לעשות.
לא כתבתי את שמו של אבנס בין הנכשלים – כי הוא חזר מפציעה ושיחק לצד ממש שחקני נוער. אבנס הוא שחקן טוב – במיוחד לשלושה בלמים.

ליאב 27 באוגוסט 2014

דורפן, מדהים איך ירדת מההגנה הבלתי מתפשרת שלך לגבי וולבק. מסתכל בוויקיפדיה ורואה את כמות השחקנים בסגל, לא מבייש את ימיו הראשונים אברמוביץ' בצ'לסי. להעיף, להעיף ולהעיף. לא מבין מה אנדרסון עשה אתמול על המגרש. הבן אדם לא ראוי ללבוש את חולצת היונייטד גם באימונים. צ'יצ'ריטו כבוי, לא בטוח שיש טעם להשאירו, ווילסון עדיף כגיבוי.

תוהה בדרכים 27 באוגוסט 2014

כמות השחקנים בסגל של יונייטד באמת מטורפת.

תשוו את זה לכמות השחקנים בסגלים של ריאל וברצלונה.

יונייטד: http://en.wikipedia.org/wiki/Manchester_United_F.C.

ריאל: http://en.wikipedia.org/wiki/Real_Madrid_C.F.

ברצלונה: http://en.wikipedia.org/wiki/FC_Barcelona

בסגל של יונייטד יש 39 שחקנים. בסגל של ריאל 22. בסגל של ברצלונה 24.

דורפן 27 באוגוסט 2014

ליאב – המקום בו בנאדם נמצא בגיל 21 הוא לא 23. וולבק היה על גרף השיפור. כולל משחק הקרקע שלו. הוא שחקן נבחרת אנגליה – אז בוודאי יש מי שמאמינים בו – אבל הובא מאמן לפרוייקט מאד שאפתני. כפי שכתבתי לפני יומיים – אם אנחל די מאריה הוא הסטדרט וולבק כנראה לא עומד בו.

ממרחק של יום נראה כי בגלל מצבת החלוצים מן הסתם אחד מהשניים צ׳יצ׳ריטו או וולבק יושארו. הייתי מעדיף את צ׳צ׳ריטו שאין לו משחק שדה בכלל אבל באמת יכול לשים גול תחת לחץ כמחליף.

אודי 27 באוגוסט 2014

ספין שיועץ פוליטי עם נסיון של 30 שנה לא מסוגל להוציא

Cabrio 27 באוגוסט 2014

+1
יונייטד לא תשחרר עכשיו 6-7 שחקנים. המהפכה הזו לא באמת תקרה, ולכן יונייטד אכן בבעיה. משהו שם סתום, ועם השחקנים האלה יהיה קשה לשחרר את זה – די מריה יעזור מאוד, אבל הריקבון יישאר שם ולא ייתן לקבוצה להתנקות. אם בלינד יגיע עכשיו זה יהיה צעד חשוב, שלאחריו יידרש עוד שחקן הגנה, עוד שחקן כנף חד ורענן בצד ימין, ואז אפשר יהיה להתחיל להרגיש רוח רעננה ואולי להתקרב לצמרת הגבוהה (מקום 1-3)

יעקב 27 באוגוסט 2014

מעניין באיזה שלב ניתן יהיה לגעת בפרה הקדושה ואן חאל.מילא הגנה אין וגולים אין אבל מה עם כמה בעיטות לשער .ביום ראשון היו איזה 3 .היום עד עשר הדקות האחרונות בעיטה וחצי.לא האמנתי שכלכך מהר אתגעגע למויס…

Yair 27 באוגוסט 2014

אולי עדיף בשלב קצת יותר מאוחר משבוע לתוך העונה אבל אני מתאר לעצמי שאין לך את הסבלנות הזאת, זה לא שהוא עשה משהו בקריירה שמצדיק קרדיט ארוך יותר

דורפן 27 באוגוסט 2014

יש כמובן סיכוי שאין לו מושג – והר של אליפויות, חצי גמר מונדיאל, אליפויות וגמרים באירופה ושחקנים כמו צ׳אבי, סידורף, תומאס מולר ואיניאסטה שהעלה לבוגרים הם כולם מקרה והוא במקרה. אני נוטה יותר לחשוב שדני וולבק וצי׳צ׳ריטו הם לא שחקנים טובים. הדבר הכי איום היה לראות אותם נשארים ונלחמים על מקומם חודשים ארוכים.

יוסי מזרחי 27 באוגוסט 2014

אני מציע לך דורפן ידידי, שתקרא מה כתבת על וולבק אחרי ההפסד מול ריאל כשהוא פתח ורוני ישב על הספסל.
הדברים היו דברי טעם אז, והם נכונים גם היום.
זה שואן חאל "לא צריך" אותו זה במתחם הסמכויות של המנגר וגם אם דעתי לא נוחה מכך אני מקבל את ההחלטה,אלא שאני לא משנה את דעתי על וולבק בגלל שהוא כנראה בדרך החוצה.
עוד נתגעגע אליו.

דורפן 27 באוגוסט 2014

דני וולבק היה יופי של שחקן על גרף התקדמות של בן 21. המשחק שלו במדריד היה מרגש. יכול להיות שפרגוסון ידע להשתמש בו טוב יותר (וייתכן בכלל שפרגוסון לא היה כזה מאמן איום). ואגב, אני חשבתי שהוא היה נקודת אור גם בחלק הראשון של העונה שעברה.

אבל דני וולבק הוא לא מטרה. וזו התועלת במשחק היום. ואן חאל צריך 17-18 שחקני שדה. ארבעה הוא קנה ואולי יקנה שישה. מכל שאר הסגל צריכים להשאר 12. וולבק לא הצליח לדעתי להראות שהוא ביניהם.

ירושלמי 27 באוגוסט 2014

אז איך פרגוסון הסתדר עד עכשיו עם מה שהיה? איך אצלו צ'יצ'ריטו דווקא כן היה השחקן שעולה למשחקי גביע או מחליף ראשון ומספק את הסחורה?
אז או שואן חאל מאמן ממש גרוע או שפתאום השחקנים הפכו בבת אחת לגרועים. או שאולי מויס אשם גם בזה?

דורפן 27 באוגוסט 2014

המטרה של ואן חאל היא לא להוכיח שהוא יכול להצליח עם שחקנים שפרגוסון הצליח איתם. וגם לא להראות שמוייס היה רע או טוב. המטרה שלו היא לקחת 17-19 שחקנים טובים לעונה של ליגה בלבד ולסיים טוב ככל שניתן. לא לנהל פנימיה לקידום 40 שחקנים ולהביא את כולם לרמת הסביר.

גיסנו 27 באוגוסט 2014

יש לזה שתי תשובות:

1) זה לא כי ואן חאל גרוע, זה פשוט פרגוסון היה עד כדי כך טוב.

2) פרגוסון הביא שחקנים שהתאימו בזמנו לשיטת ופילוסופיית המשחק שלו. יכול להיות שהם לא מתאימים לשיטה ופילוסופיית המשחק של ואן חאל. קאקה היה אחד הקשרים הטובים בעולם תחת אנצ'לוטי ולא ראה כמעט דקות אצל מוריניו, גם כשהיה כשיר. שניהם מאמנים שאין עוררין על יכולתם. כנ"ל למשל זלטאן אצל גווארדיולה, נורי שאהין בריאל, רובן ב 3 קבוצות מפוארות תחת מנג'רים מפוארים לא פחות עד שהגיע לבאיירן….לא חסרות דוגמאות.

גיל 27 באוגוסט 2014

כי אצל פרגוסון מלבד בעונות הראשונות שלו שהיה צריך לנקות את האורוות, לא היו מהפיכות בסדר גודל כזה. לאורך כל הקריירה שלו הוא שילב שחקנים חדשים עם ותיקים עם אליפויות. הסיטואציה היום היא אחרת ולא ממש פשוטה. ואן חאל צריך לקבל זמן לעשות מה שהוא מוצא לנכון.

רומן 27 באוגוסט 2014

לא מסכים לגבי ציציריטו.
הוא חלוץ מצוין.

ניק 27 באוגוסט 2014

*הוחתם שחקן במחיר מופקע, על עמדה שבעיקרון שילמו עליה כבר 27 מיליון לישט לפני חודש (שואו) ושכנראה נקנה תחת לחץ וחוסר מחשבה, ולא בפעם הראשונה.
* חוץ מוילסון בהחלט צריך להעיף בבעיטה את כל מי שהיה שותף לביזיון היום. השחקנים כבר שנה וחצי לא נותנים שוב כבוד לסמל.
*אם יורשה לי להעביר ביקורת אחת ויחידה על ואן גאל (וגם גיגס) זה שהוא 3 משחקים ברצף לא קם ולו פעם אחת מהספסל והלך קצת להראות לשחקנים שיש להם בוס חדש. ההתנהגות שלו קצת מזכירה משחקי ידידות.
* 3 משחקים ובערך 3 מצבי הבקעה ממשחק פתוח. מפחיד משהוא

wiz 27 באוגוסט 2014

3-5-2 וואן חאל כבולים בשלשלאות יחד?
שיטת משחק ברת שינוי אם לא מתאימה לשחקנים.
מאמין שואן חאל יעבור ל-4-4-2 או 4-2-3-1.

Yair 27 באוגוסט 2014

ואן חאל כבר אמר שאם היו לו השחקנים הנכונים הוא יכול לשחק 4-3-3 וכבר הערב אמר שעם די מאריה הוא יכול לשנות את השיטה

wiz 27 באוגוסט 2014

בהחלט הגיוני.

דורפן 27 באוגוסט 2014

להגיד שלוק שואו – מגן תוקף מבטיח ואנחל די מאריה זה אותו תפקיד קצת מרחיק לכת.

די מאריה ישחק או את התפקיד שאריאן רובן שיחק במונדיאל או לפני שואו באותו אגף.

תוהה בדרכים 27 באוגוסט 2014

אני דווקא מניח שדי מאריה ישחק בקישור, אותו תפקיד שהיא מילא בעונה האחרונה שלו בריאל.

דורפן 27 באוגוסט 2014

אם באמת הוא מקבל את הקשר המרכזי הנוסף – בין אם זה עילוי כמו וידאל או נגר כמו דה יונג – בעצם יש לו את השחקנים גם ל-4-4-2. בוודאי ל3-4-3. יכול לעשות מרוני קיצוני שמאלי עם רגל הפוכה – זה תפקיד שואן חאל מאד אוהב ורוני דווקא שיחק אותו מצויין בעבר.

גם בהולנד הוא שיחק עם ווינג אחד שהוא ממש התקפי (בלינד או דפאיי) ובצד השני וורמט שלא עובר את החצי.

edgecator 27 באוגוסט 2014

נכון חלקית, התפקיד הזה לא ממש קיים במערך הנוכחי של יונייטד. די מריה ישחק, יש לקוות, קצת יותר מאחור – כאחד משני הקשרים במרכז המגרש (להבדיל מהקדמי שבשלישייה, כמו בריאל). ציוות שלו ושל הררה נשמע טוב, אבל לא בטוח שמספיק אגרסיבי הגנתית.

ניק 27 באוגוסט 2014

דורפן, ברור לי ששואו הוא מגן שמאלי ודי מאריה קיצוני, אבל במערך הנוכחי זה בדיוק אותה עמדה. ובהנחה שזה המערך ודי מאריה משחק באגף, קצת יקר לקנות שחקן בכזה סכום לספסל.
לגבי שינוי המערך- זה בהחלט הגיוני שנחזור למשהוא יותר מוכר לשחקנים אבל אז למה בזבזו קיץ שלם בלנסות להנחיל לשחקנים שיטה אחרת?

דוחא 27 באוגוסט 2014

די מריה יותר טוב מכל שחקן נוכחי ביוניייטד, כולל רוני וואן פרסי. הוא לא יהיה בספסל.

אריאל גרייזס 27 באוגוסט 2014

אם אתה מצפה מואן חאל לקום מהספסל ולעזוב את המחברת שלו, אתה כנראה לא מכיר את האיש ופועלו

שמעון כסאח 27 באוגוסט 2014

אז שיקום עם המחברת.

רומן 27 באוגוסט 2014

לייק

דורפן 27 באוגוסט 2014

לא כתוב במחברת מתי מניחים את המחברת

סימנטוב 27 באוגוסט 2014

:) גדול

wiz 27 באוגוסט 2014

צחקתי בקול

גיל 27 באוגוסט 2014

חשבתי שכבר בשנה שעברה נחשף המקור לכל הבעיות והשנה כבר אמורים לראות את תוצאות השיפור. טוב, אולי אימצו את האימרה שככל שרע יותר ככה יהיה טוב יותר.

קורא 27 באוגוסט 2014

לי הרכישה של די מאריה מזכירה מאוד את פרגוסון ואת הפילוסופיה הידועה שלו, אם הם יבקיעו שלושה שערים, אנחנו נבקיע ארבעה! כל פעם שאמרו שהוא צריך קשר אחורי הוא התחזק בעוד שחקן מתקיף. עם זאת, הפעם בהחלט חסר שחקן בחוליית ההגנה, אם לא שניים או שלושה. מעבר לזה, המסר שיונייטד משדרת ברכישה הזו זה שהיא בליגה של הגדולות ושממש אין לה כוונה להישאר מחוץ לצמרת לתקופה ארוכה.

no propaganda 27 באוגוסט 2014

די מריה שחקן נהדר אבל לא כובש הרבה שערים.

יוסי מזרחי 27 באוגוסט 2014

זה סוג של בריחה מהמציאות, להגיד פוס, לא משחקים.
.
המשחק היום לא אומר כמעט כלום על מה יהיה המשך העונה. הוא מבחינתי עונש והשפלה למי שמעז לתת לאנדרסון חולצה.
בסך הכל זה היה מפגש בין השורה השלישית של מה שיש לנו מול קבוצה ששיחקה את משחק חייה וזה יפה ורומנטי.
גם לשחקנים מהשורה הראשונה, קשה להסתגל לשיטה של שלושה בלמים ובטח שיהיה קשה לצעירים ולא מנוסים.

לגבי וולבק. זו קצת עזות מצח להגיד את מה שאתה כותב עליו. ואולי במורד הדרך עוד תתגעגע אליו, ואני אהיה שם להזכיר לך.
ציציריטו הוא בחור נפלא אבל מוגבל ביכולת הקבוצתית, זה מה שיש לו ו צריך לראות אם יש לו עתיד אצלנו.
לגבי מספר 28 אני כבר לא יכול להתיחס, ואולי גם אחרים לא מוכנים עדיין או לא יהיו מוכנים אבל הם לא הבעיה. מי שאסף אותם הוא שצריך לחשוב על מה שיש עכשיו בספסל.

דורפן 27 באוגוסט 2014

יוסי – קגוואה באמת ייראה טוב בקבוצה טובה. אבל הוא לא יהפוך קבוצה לטובה. במונדיאל הוא נראה לך טוב יותר משחקנים בקוסטה ריקה?

יוסי מזרחי 27 באוגוסט 2014

כמובן שלא.
כבר אמרתי בעבר שהכי נכון שהוא ישקם את עצמו במקום אחר,ולא מצאתי צורך לעדכן את דעתי עליו.
מצד שני אני לא הייתי מסיק מסקנות נחרצות על הצעירים ולו רק כי משחק אחד גרוע ככל שיהיה הוא לא קנה מידה.
על הוותיקים??? זו אופרה אחרת וכאן צריך לערוך חריש עמוק.
בזה אנחנו מסכימים.

דורפן 27 באוגוסט 2014

לגבי הצעירים אמרתי השאלה. אין מה לעשות איתם השנה – עדיף שישחקו ליגה שניה מאשר משחקי מילואים.

משה אהרון 27 באוגוסט 2014

גם רוני לא נראה טוב יותר מהשחקנים בקוסטה ריקה…

תוהה בדרכים 27 באוגוסט 2014

במשחק האחרון של אתלטיקו מדריד לפני המינוי של סימאונה, הם הפסידו 2-0 בבית בגביע לקבוצה מהליגה השלישית וזה לאחר הפסד גם במשחק הראשון.

הם שיחקו בהרכב מלא לגמרי, כולל פלקאו, קורטאה, פליפה, גודין מירנדה, טוראן, קוקה וכו'.

הפואנטה היא זאת: שאתה משחק כקבוצה, שהטקטיקה שאתה בוחר היא נכונה לחומר השחקנים שיש לך, שהשחקנים מחוייבים ויש להם ביטחון, הם יראו הרבה יותר טוב גם ברמה האינדבידואלית.

הפסד הזה הוא בעיקר על ואן חאל. ולא בטוח שזה רע ליונייטד. אווירת המשיח שאפפה את ההגעה שלו, לא התאימה למועדון בסדר גודל הזה.

ניק 27 באוגוסט 2014

אין בכלל ספק שמהשנייה שפרגי עזב (האמת שטכנית זה התחיל בשנייה שנאני הורחק נגד ריאל מדריד, כי משם הקבוצה הפסיקה לשחק באותה עונה), משהוא הסתובב לשחקנים במוח.
עד שלא יהיה סיבוב בחזרה לא יעזור לנו גם אם נחזיר את רונלדו וגם אם ואן חאל יחזיר את מוריניו להיות העוזר שלו.
הגול הרביעי ממחיש את כל הבעיה. שחקן ליגה שלישית שעובר 3 בלמים, לא בטכניקה, אלא בכוח ובלחימה, זה משהוא שלא קשור לשום מאמן אלא רק לפסיכולוגיה של השחקנים.

אבישי 27 באוגוסט 2014

מסכים ומסרב להתרגש. אם לא המגוון האתני על המגרש הייתי בטוח שמדובר בטיול השנתי של קבוצת הנערים עם כמה הורים מלווים. אם לא חוסר המנהיגות הייתי חושב שמדובר במחנה קיץ והמבוגרים יותר הם המדריכים.
קגאווה עוד יכול לככב בליגות אחרות, בהן אפשר להמיר קילוגרם מסת שריר בשתי עשיריות השנייה למחשבה. וולבק יכול להיות האמיל הסקי המודרני, הרי לסטר שוב בליגה. אנדרסון לא מצליח להתחבא ולברוח מאחריות, אפילו בשיטה של חמישה קשרים. צ'יצ'ריטו מוגבל כשנדרשת יותר מנגיעה מסיימת.
בשורה התחתונה, יותר מדי כיסי שומן בסגל. מי שאין לו עתיד מזהיר או הווה מוכח, וגם לא עושה הגנה כנט שצריך, צריך לעזוב.

אבישי 27 באוגוסט 2014

כנט = כמו

סימנטוב 27 באוגוסט 2014

דג'מבה דג'מבה חסר לי היום :-)
לא פייר לשפוט את הצעירים כשאין שחקן עם חוסן לידם, קין דווקא זכה המון קרבות, לפרירה יש אינטואיציה חכמת משחק אותו הייתי מריץ אותו לצד הקבוצה הבוגרת, וילסון הוא אלפא הוא אמיץ והוא מגיע למצבים.
רכישה נהדרת היום, אבל אני לא יכול שלא לחשוב על ברסה שלא רכשו בהגנה שנה אחרי שנה …האם זאת ההשפעה של ואן חאן :-)
לנשום, בסוף יהיה בסדר (ואם זה לא בסדר זה לא הסוף…) מזכיר לכולם שבדקה ה82 שרו we'll never die

דורפן 27 באוגוסט 2014

אף אחד לא שופט את הצעירים יותר. אבל נשארו רק משחקי פרמייר ליג ואין איפה לבחון אותם אז הם יכולים ללכת להשאלה.

סימנטוב 27 באוגוסט 2014

צודק אבל אפשר לתת לפרירה את העשרים פעם בשבועיים של קגאווה כנ'ל לגבי וילסון ע"ח צ'יצ'ריטו את קין הייתי שולח הלחץ בהגנה לא קטן

אריק 27 באוגוסט 2014

עדיף לתת לקאגווה את ה70 של חואן הצב.

דורפן 27 באוגוסט 2014

הצב מבקיע. קגווה לא. הוא גם היה רע במונדיאל. יכול להיות שהרסנו אותו, יכול להיות שלא מתאים. זה עניין לעבר. דף חדש עבורו.

אריק 27 באוגוסט 2014

אכן מבקיע. היפני לפי טנקארדי פלאמיירי שהוא יחסית אמין איכות הפסטות והפיצות שהוא אוהב מדי, הולכת להשתפר. אמן. ושיהיה לו בהצלחה. אחלה שחקן בזמן גרוע.

תוהה בדרכים 27 באוגוסט 2014

הוא לא אמין לחלוטין. אתה מתבלבל עם עיתונאי איטלקי אחר.

אריק 27 באוגוסט 2014

נחשב פעם לאמין. התחיל להמציא? מי נשאר חוץ מגיימו בלגואה והצרפתי שיודע מה קורה בארסנל? טשמח לרענון

תוהה בדרכים 27 באוגוסט 2014

בלגואה לא אמין. מי כן? יש איטלקי אחר, ברח לי השם.

אריק האדום 27 באוגוסט 2014

יש מצב שואן-חאל עשה "פרגי" בגביע הליגה?
#מנסה_להיות_אופטימי

דורפן 27 באוגוסט 2014

לואן חאל יש שני משחקים עד חלון ההעברות. הוא לא יכול לבחון שחקנים בליגה. הוא בחן היום את כל המועמדים להעברה וכל אלו נכשלו – כמובן שינוזאי, אבנס ו-ווילסון לא מועדים להעברה.

Z 27 באוגוסט 2014

ראיתי את התקציר ואת ההרכבים-קאגווה יצא בדקה ה20 בגלל פציעה?

הההגנה והשוער לא נראו טוב. אוונס חסר ריכוז. אני זוכר אגב סיפור שסופר על כך שרוב ההרכב שהפסיד פעם לווסטהאם בתוצאה זהה לא שרד בקבוצה לאורך הזמן.

זורק מילה 27 באוגוסט 2014

אני מניח שאתם מודעים לעובדה שכרגע הגלייזרים אחראים ל –

1) הרכישה היקרה בתולדות הפרמייר ליג: באנגליה מציינים 75 מיליון יורו,בספרד המארקה טוען שזה בכלל 85,בכל מקרה כך או כך שיא העברות חדש.

2) חלון ההעברה היקר ביותר לקבוצה בתולדות הפרמייר ליג,כבר איבדתי ספירה כמה הגיעו עד עתה ויש עוד מספיק זמן ל 31.8

3) השכר הכי גבוה בתולדות הפרמייר ליג בחוזה לרוני בסך 300 אלף פאונד לשבוע

רוצה לומר,הגלייזרים עושים את שלהם,מעל ומעבר.עכשיו תור השחקנים וואן חאל.אין יותר תירוצים.

ניק 27 באוגוסט 2014

הרבה פותחים עיניים על הסכומים שהיונייטד מוציאים ועל נחיצות חלק מהשחקנים. ויש אמת בחלק מהדברים.
א-ב-ל מבחינתי הפעולה הכי גרועה שהם ביצעו עד עכשיו הייתה החוזה הביזיוני והמופרך לרוני. 300 אלף ללא יוצלח הזה וגם זה ככופר על זה שלא יעזוב, זה מתכון לועדת חקירה.

בוריס 27 באוגוסט 2014

הגלזרים אחראים לשנים של השקעה אפסית בקבוצה,אשר עזרו למלא את החור שהם יצרו במשאבי הקבוצה, אשר הביאו אותה למצב שבו היא צריכה לשבור שיאי העברות רק כדי להגיע למצב שבו עדיין אין לה בלם בכיר אחד(ת'כלס אין שחקן הגנה אחד ברמה גבוהה נכון להיום) וחלוץ מחליף שהיא רואה כראוי נראה מה יהיה עם קשר אחורי.

בנושא קרוב, מערך שלושת הבלמים של ואן חאל יחד עם קדר הבלמים יוצר מצב מצחיק(ועצוב בשבילי לפחות), שחקנים נפצעים גם בלי ליגת האלופות.

Cabrio 27 באוגוסט 2014

אתה מדבר כאילו :

1. הקבוצה שהגלייזרים החזיקו לא הגיעה לאף הישג… היא הגיעה
2. ברצלונה לא שופכת סכומי עתק על בניה מחדש, או כל קבוצה אחרת במצב דומה

יונייטד לא שוברת שיאי העברות בגלל שהגלייזרים לא קנו בלם לפני 3 שנים, אלא כי כל קבוצה מסיימת את המחזור שלה מידי פעם וצריכה להתחדש. בשוק של היום זה אומר להוציא סכומי עתק, אבל זה המצב – גם ברצלונה שילמה על סוארס 80 מיליון, ועוד 40-50 מיליון על שחקנים אחרים. צ׳לסי הוציאה 50 מיליון על שחקן אחד – לא חידוש סגל, וריאל שזכתה בליגת האלופות ובגביע (!) הוציאה 100 מיליון יורו על חאמס וקרוס. מה לעשות? זה השוק היום, ויונייטד צריכה לשפוך כדי להתמודד עם מי ששפכו בשנים הקודמות

בוריס 27 באוגוסט 2014

1.שמע, יונייטד מימנה הלוואות רכישה וריבית של הגלזרים במאות מיליונים בל מהכנסותיה אתה יודע איך הקבוצה הייתה נראית היום אם הכסף הזה ברובו היה מושקע בקבוצה?
העובדה היא ששחקנים לא נקנו, מכרו את אחד מהשחנים הטובים בעולם במאה מיליון וקנו שחקן כנף נחות בהרבה בשישית מהכסף.
אני יכול לפרט עוד הרבה על השחקנים שלא הובאו אבל זה מיותר המספרים הם השורה התחתונה בקצרה יונייטד תחת הגלזרים לא השקיע את הכסף הנחוץ כדי להשתפר, היא רק בלמה הידרדרות.

2. אתה הוכחת את הטענה שלי כאן, כל הקבוצות מזרימות כסף תמידי בשביל לשמור על רמה, ריאל החזיקה עד סוף העונה בספרד עם סיכוי ריאלי לקחת את האליפות, לקחה את האלופות ועדיין בוחנת את היכולת שלה להתחזק ברצלונה הפסידה את האליפות במשחק האחרון,כנ"ל, וכך כל קבוצה בכירה, על באיירן אין מה להרחיב.

בשורה התחתונה ב07-09 הדיבור היה שיונייטד יכולה לרוץ לצ'מפיונס עם שחקני הרוטציה והיום אחרי מה שאולי יהיה בקרוב 250 מיליון בערך בשנה וחצי אין לך 11.

אריק 27 באוגוסט 2014

אהה הבנתי. זה לא קשור לטמטום של השלושה בלמים. קאגווה יצא ב00… אז הוא נקי?
לינוזאי ודה חאה אני דווקא די יתגעגע לשיטתך. לאחרים ובעיקר להרננדז והסקי וולבק ממש לא

אריק 27 באוגוסט 2014

כמה בלבלו פה את השכל על מוריניו. שהוא ידרוש להוציא כסף ובלה בלה בלה.
אם מוריניו היה מוציא 220 מיליון פאונד הייתה ליונייטד חוליית הגנה חזקה וקישור אחורי טוב. ולא היו פלאייני מאטה והררה במקום.
אחרי שמייצבים את ההגנה, אז משנים מקדימה ויש הרבה פחות עבודה שם.
ימי החסד של ון חאל עוד רבים מבחינתי, ימי החסד של הניסוי המתנשא, השחצני והאווילי של שלושה בלמים נגמר.
רביעיה אחורית של רפאל/ולנסיה, רוחו, ג'ונס/סמולינג/ אוואנס ושואו. שלישיה באמצע של הררה, רוני/מאטה/שינגי עם קשר אחורי שיבוא ושלישיה קדמית של ינוזאי, די מריה וון פרסי. פתאום הקבוצה נראית חזקה… די לדווקנות

אריאל גרייזס 27 באוגוסט 2014

א. אני לא מבין איך אוהד יכול להגיד על הפסד שזה יום מצוין. בטח על הפסד מהסוג הזה. אפשר להגיד שלמדת דברים, אבל לחגוג הפסד?
ב. ליונייטד חסרה כמות כזאת של שחקנים שאפילו חלון העברות של 200 מיליון פאונד לא יפתור. זאת נקודה שאוהדי יונייטד מסרבים להבין. גם כשאתה משחק רק בליגה, בלי אירופה, אתה חייב לפחות 15-16 שחקנים ברמה של הרכב ראשון. ליונייטד יש אולי כמה שחקנים טובים מאוד ששווים צמרת אבל חלק גדול מההרכב שלהם, ובטח מההרכב השני, לא שווים פריימרליג בכלל. זה לא סתם שהתוצאות שלהם נראות ככה כשהרכש החדש לא משחק – אתה צריך לפחות כמה מחליפים סבירים מהספסל כדי להצליח לאורך עונה שלמה. ליונייטד פשוט אין את זה. הם חייבים לבנות את עצמם מחדש מאפס כמעט, למעט פה ושם שחקנים, והם עשו בדיוק את ההיפך בפגרה הזאת. והבעיה המרכזית שלהם – הם חייבים לעשות את זה תוך כדי הצלחה בליגה כי האוהדים שלהם לא יתנו להם אופציה אחרת.
ג. הדבר שאנשים לא מסתכלים עליו זה שעם פרגי לא רק הלכה היכולת לשפר שחקנים אלא בעיקר הלכה יכולת ההרתעה.
בשבת כשראיתי את התיקו מול סנדרלנד או אתמול כשהם היו בפיגור 2-0 חשבתי על זה – הא, הם בטח יחזרו, זה יונייטד אחרי הכל. ואז נזכרתי שפרגי לא שם יותר. יונייטד בלעדיו לא מפחידה יותר.
וזה אולי הדבר שהכי צריך להטריד את אוהדי יונייטד במה שקורה עם ואן חאל – הוא האיש שאמור היה להחזיר את ההרתעה הזאת ובינתיים זה לא קורה. בלעדיה, קבוצות לא יפחדו לתקוף ובטח לא יעברו לבונקר פחדני כמו שהיה קורה פעם.
ד. אחרי אינספור משחקים של צפיה בואן חאל – מישהו יודע מה הוא כותב כל הזמן במחברת הטפשית שלו? אפשר פה ושם לכתוב במהלך משחק, בסדר. אבל האיש כותב כל הזמן. כדורגל זה משחק פשוט, מה יש לך לכתוב כל כך הרבה?

אריק 27 באוגוסט 2014

נסחפת לגמרי. צריך בלם וקשר אחורי ולשחק בשיטה נורמלית זה הכל. יש ליונייטד שחקנים לא פחות טובים מלליברפול וכנראה יותר. יש בעיה ליד ההגה ויש בזבוז כספים נורא על שחקנים איטיים כמו פלאייני ומאטה. ינוזאי די מאריה רוני וון פרסי יכולים ליצור שלשיה קדמית מעולה, כל שבוע. קשר אחורי ויש שלישיה טובה באמצע. בלם ויש חוליית הגנה סבירה.
אבל ההוא עם המחברת רוצה להוכיח שאפשר עם 3 בלמים ושהוא הכי חכם וזה אצלו לפני הצלחת המועדון. אם הוא עולה עם 3 בלמיםם מול ברנלי אתחיל לספור את הימים למאמן הבא.

אריאל גרייזס 27 באוגוסט 2014

אתה עוד פעם מתמקד בשלושה שחקנים. הבעיה היא שהשלושה האלו לא מסוגלים להיות כל הזמן על המגרש (פציעות, כמה מפעלים וכו') ומאחוריהם יש מעט מאוד. מעט מעט מאוד.
כן, יש שחקנים אצל יונייטד שיותר טובים מאשר ליברפול אבל החוליה החלשה אצל יונייטד כל כך הרבה יותר חלשה מאשר זו של ליברפול – והיא זו שקובעת את הקצב.
אבל זה בסדר, תמשיכו לחשוב שהשחקנים טובים וכל מה שצריך זה שיטה טובה או מאמן טוב ותכחישו את המציאות שיש לכם ערימה של שחקנים שלא קשורים לכלום

אריק 27 באוגוסט 2014

זה בולשיט. אפשר להגיע לאליפות עם השחקנים האלו. אפשר גם להתקרב לאליפות עם הנדרסון לוקאסנאלן וגונסון… הכל זה מאמן.

D! in Bayern 27 באוגוסט 2014

Johnson – Bloody hell!

אריק 27 באוגוסט 2014

מישה בדיוק שלח לי את ההרכב שניצח בקלילות את ארסנל בגביע לפני שלוש שנים קשר ימני רפאל באמצע אושב ודארון גיבסון קשר שמאלי פאביו. זיינו להם את הצורה. הכל זה מאמן.

אריאל גרייזס 27 באוגוסט 2014

ברור מאמן, אבל הגיע הזמן שתקלטו שפרגוסון כבר לא שם. נגמרו הקסמים. ואן חאל מאמן טוב (אם כי את הבעיות שלו פירטתי בעבר כבר, אני זוכר זלזול ניכר מצד אוהדי יונייטד) אבל הוא לא קוסם ואין לו את אלמנט ההרתעה של פרגוסון.

יואב 27 באוגוסט 2014

כמה קישקושים.
השחקנים האלה לקחו אליפות כבר בינואר.
אבל המומחה הגדול סבור שלא…

יוסי מזרחי 27 באוגוסט 2014

מוייז ???

אריק 27 באוגוסט 2014

שיהיה בריא המויס שלך עם שני הצבים שכל העולם עובר לשחק מהר וחורבן הבטחון.
מזל שלא הלכו על זוזה אתה יודע ערכים וזה.

יניב פרנקו 27 באוגוסט 2014

אריק – אני כל כך מסכים איתם בקשר למוריניו – האיש מעולם לא בנה קבוצה שהיא לא מאוזנת וכל כך רכה בהגנה.
כל השנה וחצי האחרונות של היונייטד זה דווקא אחד גדול -מויס והבחירות שלו – והסיטואציה כרגע עם ואן חאל – בסגל שהוריש פרגוסון ובכסף שהוציאו ויוציאו עד עכשיו מוריניו היה בונה מפלצת – הוא דרך אגב הספיק לבנות את צלסי מחדש בלהערכתי מחצית מהכסף שהוציאו עד כה.

אריק 27 באוגוסט 2014

יניב, מוריניו היה בונה ממרכז ההגנה דרך מרכז השדה וקדימה. והיה משחק 433 ולא טקטיקת אני גאון ואתם טיפשים אפילו אם ההפסד הגרוע בתולדות המועדון. מאמן בן 33 שהיה מאמן נוער בליברפול (ליברפול!!) עשה לו בית ספר לחץ גבוה ןהשמיד את השיטה המטופשת. זוזה בנה בגאונות מכר את לואיז ומאטה הלא מספיק טובים במחירים מטורפים וקנה נהדר. הוא גם כל כך מתאים ליונייטד. חבל שבובי לא רק צופה ופסל עם זאת ההשפעה שלו.

אריק 27 באוגוסט 2014

אם/עם להפוך

יוסי מזרחי 27 באוגוסט 2014

אני שמח לעידכון על תוספת שני הצבים.
אז גם לדבריך, מוייז לא לבד.
אתה לומד לאט אבל אתה לומד וזה חשוב.
.
כן מוריניו לא מוריניו זה ענין לויכוח.
יש כאלה שיגידו שאולי היה בונה קבוצה מנצחת לטווח קצר ושמנגד ואן חאל יבנה קבוצה לא פחות טובה אבל לטווח ארוך ועם שילוב צעירים. אני לא יודע מה יקרה כי הנבואה ניתנה לאלה שאני לא כמותם, לא בנבואה ולא בהבנה.
מה שמענין הוא שאתה אומר שמוריניו היה קונה יותר טוב באותו כסף.(ועל זה אני מסכים איתך,לא כי הוא חכם אלא כי מי שישנם אצלנו -טפשים,ולו יוצלחים). מה ששונה וחדש היא ההבנה (או אמירת הדברים) שמה שהשאיר סיר אלכס היה איך להיות עדין ומנומס, לא מי יודע מה.

יוסי מזרחי 27 באוגוסט 2014

ולו יוצלחים צ.ל. ולא יוצלחים

אריק 27 באוגוסט 2014

ייוסי כך שנה מגיעים לכל קבוצה בין 1-3 שחקנים חדשים. בנוסף ההגנה עזבה. אנחנ6 מדברים 9ה מעל 3 שנים על הקישור המרכזי… מדהים שעדיין לא פתרו את זה.
מוריניו הוט פסיכולוג הרבה יותר טוב והוא קןנה הרבה יותר טוב וטקטיקן ייותר טוב. לי זה מספיק.

יוסי מזרחי 27 באוגוסט 2014

לזה אני מסכים.
מוריניו נעזר בהרבה פסיכולוגיה.
והחלק השני והחשוב יותר, קשר מרכזי.
עד שזה לא יפתר כל הקוסמטיקה מסביב לא תעזור, ולכן מפחיד אותי לחשוב שבסוף, נשאר עם דה יונג (שמישהו קרא לו נגר) במקום איזה וידאל שיכול להעלות את העגלה על השביל מחדש.

Drazick 27 באוגוסט 2014

יומן צפייה לנשיונל ג'יאוגרפיק.
היצורים שהיו על המגרש מחייבים תיעוד.

שינגי 27 באוגוסט 2014

לטעון שהסגל הזה שרדה בפריימליג שנים מלא בשחקנים שלא ראויים לפריינליג זה טענה שהיא בין מביכה לקופמנית.

שינגי 27 באוגוסט 2014

מיועד לתגובה של אריאל

אריאל גרייזס 27 באוגוסט 2014

בוא נגיד ככה, מההרכב אתמול יש די הרבה שחקנים מקבוצת האליפות של לפני שנתיים. והם חטפו אתמול רביעיה מקבוצה מליג 1. איי רסט מיי קייס

ק. 27 באוגוסט 2014

קבוצת האליפות הזאת היא אולי הכי חלשה בפרמיר ליג (מבחינת רמת כדורגל) מתחילת המילניום. מין אליפות כמו שלוקחים בישראל כל שנה – כי אין משהו שהיה יותר טוב.

ק. 27 באוגוסט 2014

להזכירכם זו אותה קבוצה שבאזל ובילבאו עשו ממנה צחוק פחות או יותר.

דורפן 27 באוגוסט 2014

די הרבה? שני חלוצים מחליפים, בלם מחליף, שוער וקשר לא רע. ושום שחקן באמת חשוב. מה שיש זה כמה שחקנים שבאמת בקבוצה טובה יכולים להראות טוב. אבל משלב מסויים אתה צריך להיות זה שהופך את הקבוצה לטובה. השחקנים האלו לא עומדים בכך.

בני תבורי 27 באוגוסט 2014

אם רוני, ואן פרסי ודי מריה יתחברו, (אני לא ממש כולל את מאטה במובן זה כי הוא שחקן טוב מידי פעם) ויקבלו את מה שצריך מלוק שואו, ינוזאי והררה שהם בינתיים כישרונות טעוני הוכחה, תהיה לכם התקפה מפלצתית ויהיה מפחיד לשחק נגדכם. במצב כזה אתם תהיו הפועל פתח תקווה של סוף שנות שחמישים ותחילת השישים, שלקחה שש אליפויות, מתוכן חמש רצוף עם התקפה חזקה שכללה את סטלמך, קופמן, ז. רצבי ונהרי, מגובה בהגנה פחות נוצצת. זה אומר שתצטרכו להבקיע רק שער אחד יותר מכל יריב. פיס אוף קייק.

רוני יעקוב 27 באוגוסט 2014

אנשים התבלבלו פה ולא רואים את הפיל בחדר
יוניטד החתימה את אחד השחקנים הטובים בעולם,האיש שהביא לריאל את גביע אירופה
ההנהלה מוכנה להוציא כל סכום כדי להחזיר את היוניטד לצמרת
ההפסד בא בזמן מעולה כדי לנקות את האורוות
ואן חאל כמו גדול מסרב להכנס להיסטריה בדיוק הפוך ממויס ששידר מצוקה

אריאל ש. 27 באוגוסט 2014

עם כל הסימפטיה לואן חאל, אני לא מבין איך הוא ויתר מראש על טוני קרוס שרצה להגיע. לא נתפס במיוחד כשקולטים שהוא מעדיף להביא קצב כמו דה-יונג במקומו. קרוס טוב בכל היבט של המשחק מדה יונג וגם מכסה הרבה יותר שטח. הוא טוב הגנתית מדה-יונג כי הוא גם מסוגל להחזיק את הכדור והמיקום שלו כל כך טוב שהוא תמיד מאפשר אופצית מסירה בהגנה במקום הרחקה פרועה או בעיטת קרטה לחזה של היריב.

אני גם לא מבין למה הוא רוצה להיפטר מפלאייני אבל פה יש משהו עמוק יותר כי גם מאמן בלגיה לא ממש נתן לפלאייני צ'אנס אפילו כשהסטטיסטיקה הראתה שהוא היה אחד הטובים בנבחרת.

ועם כל הכבוד להערות על צ'יצ'ריטו, וולבק, קגאווה ושות. הכל נכון אבל ליונייטד אין הגנה וזה מקרין על הכל.

דוחא 27 באוגוסט 2014

האם ואן חאל ויתר מראש על טוני קרוס או שקרוס פשוט העדיף (ב-100000% צדק) לשחק בריאל?

דורפן 27 באוגוסט 2014

הסיכוי להביא את קרוס לקבוצה בלי ליגת אלופות כשריאל בתמונה הוא נמוך ביותר. לשמחתי יונייטד החליטה ללכת על הרכישה המוצדקת ביותר של השנים האחרונות – שחקנים שריאל משחררת בלי סיבה נראית לעין ורק מתוך היבריס: ראה מקללה, סניידר, רובן, אולי אוזיל

אריאל ש. 27 באוגוסט 2014

קשה לדעת אבל השמועות היו שקרוס דווקא מעדיף את יונייטד על מדריד. בקשר לשחקני ריאל – אני מאד אוהב את די מאריה אבל יונייטד שילמו עליו בערך עשרים מיליון יורו יותר מדי.

אה כן, אני חושב שוידאל הוא אובררייטד לחלוטין. סוג של רוי קין לעניים עם תדמית של רוי קין משופר.

לא אנגלופיל 27 באוגוסט 2014

הרשה לי לומר רונן על רקע הפוסט, והלך הרוח הנוגה שניכר היטיב בתגובות כי אינני מצליח להבין כלל ועיקר את החלטתו של די מריה, אכן וורד קלאס אמיתי לחתום בעיניים פקוחות בקבוצה בינונית שכזאת. הבין אדם קופץ בעניים פקוחות ובידיעה מלאה לתוך ברכה בלי מים. על רקע מה שאנו רואים צפויה לו העדרות בטוחה של שנתיים לכל הפחות מהבמה המרכזית שיש לכדורגל הארופי להציע [ליגת אלופות ], מה שיסב לו פגיעה קשה בראייתו ההסטורית כשחקן כנף מהמשובחים שידענו בעשורים האחרונים בכדורגל העולמי.

במקום להזכר בתודעה העולמית כסוג של לואיס פיגו, הוא יזכר ככל היותר כמקבילה של קנצ'לסקיס במורשת של יוניטד. ככה יעשה לאיש שבחר להחליף [שלא מרצון יש לומר ] מרצדס [ריאל מדריד ] בסוסיתא
בכל הנוגע למי שעדיין נחשבת לקבוצת פאר ארופית. ללא ספק טוב היה עושה אם היה מעדיף את הסיטי. חבל לא מגיע לו.

zen 27 באוגוסט 2014

כי סיטי היא קבוצת פאר…

אמיר המקורי 27 באוגוסט 2014

הביזיון של אתמול בערב מתחבר לעונה הנוראית בשנה שעברה,הכתובת קיימת על הקיר מזה שלוש שנים כמו שן חולה( שכואבת אך לא מתמוטטת באחת)שהתעלמו ממנה.
מדהים בעיניי לראות את הטור של דורפן חד ונוקב באיחור של שנתיים/שלוש,מעטים ביננו(יוסי מזרחי היה שם לאורך ציר הזמן)כתבו לאורך העונות האחרונות על הליקויים הגדולים בסגל למרות ההצלחות שהסר המשיך להביא.
כמי שאחראי לכל התארים והכבוד שהונחל למועדון כך הסר אחראי לסגל אותו ירשו מויס וגם ואן חאל.
כל כך הרבה שחקנים בינוניים/חלשים הצליחו לקבל ממנו את חולצת ההרכב או הסגל הרחב שלא לדבר על הארכות חוזים תמוהות לאותם שחקנים שלא הוכיחו כלום וזכו לחוזה חדש.
מעטים בייננו בבלוג זה חזרו והתריעו שאנו הולכים לעתיד לא טוב עם הסגל הזה(וספגו תוכחות ועלבונות בבלוג זה)ואכן זה הגיע כבר בעונה שחלפה.
מעבר לכל אלו ששיחקו אמש ניתן להוסיף את האדונים סמולינג+גונ'ס שמישהו חשב שהם יכולים להיות המשך לאגדות היונייטד פאליסטר,ברוס,ריו ווידה.
כפי שכתב דורפן יכול להיות שזה יום טוב רק חבל שהגיע באיחור של שנתיים לפקוח את העיניים הסומאות של צוותי האימון וההנהלה.

גיל 27 באוגוסט 2014

רבאק, אתם מנתחים כאן משחק במפעל חסר חשיבות כאילו מדובר בלפחות חצי גמר הצ'מפיונס ליג. תנו למאמן זמן לעשות מה שהוא רוצה כי אם נמשיך לפטר מאמנים כי הם נכשלים בהתחלה אז לעולם לא נשתפר.

סימנטוב 27 באוגוסט 2014

אתה היסטרי, תרגע!

מעיין אוהד מכבי 27 באוגוסט 2014

אפשר להמשיך ולהצדיק את ואן חאל אבל עדיין לא ברור למה משקיעים סכום עתק בדי מאריה, שחקן נפלא וורלד-קלאס אבל בעמדה רוויה למדי, במקום לחזק את מרכז ההגנה הזועק לחיזוק (אוואנס צריך להיות שחקן רוטציה, לכל היותר, למעט במערך שלושה בלמים, וכך היה גם אצל פרגוסון)?

בחצי מהסכום שהושקע בדי מאריה אפשר היה להביא בלם ברמה שינהיג את ההגנה, וזה הדבר שהכי חסר ליונייטד.

רוחו, דרך אגב, הוא יותר מגן מבלם, אבל יכול לשחק כבלם במערך שלושת הבלמים.

תוהה בדרכים 27 באוגוסט 2014

מה זה עמדה רוויה? די מאריה הוא השחקן הטוב ביונייטד עם פוטנציאל להיות הטוב בליגה.

הגנה זה הרבה עניין של טקטיקה, עבודה קבוצתית וחיבור. התקפה לעומת זאת, זה הרבה יותר עניין של כישרון אישי.

דורפן 27 באוגוסט 2014

לחלוטין – על שחקן כמו די מאריה לא שואלים מה העמדה שלו. והאמת שגם לא שואלים מה המחיר. נכון – לפעמים נכשלים במחירים הללו, אפילו לא פעם, אבל זה המחיר לשחקנים כאלו. אפשר להחליט שלא הולכים עליהם.

מעיין אוהד מכבי 28 באוגוסט 2014

נניח שאני מסכים לטיעון הזה על די מאריה.
מה זה אומר על מאטה (שפתח את העונה נפלא)?

ובעיקר – מדוע עיקר ההשקעה והמאמץ לא מוקדש למציאת שחקן ההגנה הכה מיוחל?

Matipool 27 באוגוסט 2014

ג'ו אלן ?! באמת ?!
זה כל כך דמיוני וקיצוני גם לסיפור מומצא אז אולי יש אמת בסיפור ?

אריק 27 באוגוסט 2014

אין. נקסט

אריק 27 באוגוסט 2014

רונן, האם לדעתך שיטת שלושת הבלמים מגדילה את האפשרות של הסגל הזה לנצח משחקים, או מקטינה?
לדעתי, מדובר באסון ומאוד אעריך את ל.ו.ג אם יודה בטעות ויעבור למערך שנותן לסגל שלו את הסיכוי הטוב ביותר לנצח. כרגע זה נראה דווקני ותוצאה של אגו עצום. לחץ גבוה של היריבה שובר את יונייטד ושון דייץ' בחור לא פחות פיקח ממי שהיה אתמול.

דורפן 27 באוגוסט 2014

תראה- אחרי כל העצבים מאתמול – שיחקו שחקנים 25-40 בתשעה תפקידים – בלי קשר למחשבות של אנשים לגבי שחקן זה או אחר אני חושב שהשחקנים שנבחרו נבחרו כי הם מועמדים לעזיבה (מלבד אבנס שחוזר מפציעה).אני זוכר כמה גרוע באיירן נראתה חודשיים תחת ואן חאל. עם סגל הרבה יותר טוב (אבל גם אם יריבות מקומית יותר חלשה).

השאלה מיהם שלושת הבלמים. אם בלם אחד זה קאריק לפני שני האחרים – זה לא ממש שונה מ-4-4-2 – זה יותר דומה ל-4-4-2 עם יהלום. אם מדברים על שלושה בלמים זהים אז צריך שחקנים שממש מכירים את השיטה. וזה לדעתי כרגע רק רוחו.

יש נקודה שהעלה אלון זנדר בשבת – במשחק מול מקסיקו החליף ואן חאל את השיטה בהפסקת המים בדקה ה-75. כי שחקן הולנדי מכיר כמה שיטות. יש הרבה שחקנים ביונייטד שהדבר הזה גדול עליהם וזה יצטרך להשתנות.

אבל אצל ואן חאל ההיררכיה היא של שיטה מעל שחקנים. ואם הוא ימנף את הפתיחה הרעה להעמקת ניקוי האורוות הרווחנו.

בסך הכל (וזה גם אריאל) – כמובן שלא שמחתי על הפסד. אבל חשבתי על הכותרות הבאות. ״די מאריה העדיף את פאריס על יונייטד. הקבוצה הצרפתית תשלם 50 מליון יורו על השחקן. יונייטד תמשיך לחפש שחקנים ובינתיים ניצחה 2-1 את מילטון קין בגביע הליגה משערים של קגוואה והרננדס״. אני מעדיף את
הצירוף הנוכחי.

תוהה בדרכים 27 באוגוסט 2014

עוד עשרים שנה ההפסד הזה יהיה שאלה בחידון שלך.

אריק 27 באוגוסט 2014

לא צריך להיות מושפלים בשביל ניקוי אורוות. עדיף תוך כדי נצחונות. אני מין אוהד כזה שרוצה נצחונות ולא אכפת לי עם המאמן נחמד או לא.
ון חאל מתחיל להדאיג אותי מהסיבות שציינתי קודם. הפסדים לא מתקבלים בקבוצה כמו יונייטד. זה אמור לקרות פעם ב… ואז הקבוצה צריכה לכעוס ולהגיב. לא אוהב את הסיפורים על זמני מעבר. חוץ.משתי עמדות יש סגל מספיק טוב להתחרות הבעיה היא בעיקר פסיכולוגית וון חאל לא מטפל בה טוב, אלא להפך מעמיס יותר מדי על השחקנים עם השטויות הטקטיות שלו. מי יכול להזכיר לי מתי זכתה קבוצה בליגה תחרותית כשהיא משחקת עם שלושה בלמים.

D! in Bayern 27 באוגוסט 2014

אבל אריקä גם מוריניו שאותו אתה כלכך רוצה מכוון לעונה השנייה- אולי הוא מתחיל מיד להניח תשתית הגנתית שתיקח אותו יחסית רחוק בעונה הראשונה אבל מכיוון שהוא עובד עם כל מערך הקבוצה הוא לא מכוון לעונה הראשונה-
במה זה שונה מואן חאל?

אריק 27 באוגוסט 2014

מוריניו זה זה שסיים שלישי ובחצי גמר אלופות במה שהגדיר מראש כעונת מעבר? שההגנה שלו היתה הטובה בליגה? מוריניו הזה? גלקסיה אחרת!
אתה יכול לארגן לי אותו ביונייטד?

D! in Bayern 28 באוגוסט 2014

אני מסכים שניתן לשער באופן די הגיוני שמוריניו היה משיג תוצאות טובות יותר בעונה הראשונה שלו {ושים לב שאנחנו בקושי בהתחלה של העונה אז זה דיון די מיותר} אבל גם לואן חאל יכול להתפלק משהו כזה-
השאלה שוב היא מה המטרה שלך. כבר אמרת שאתה רוצה מועדון כמו מכבי של מזרחי אט כן מוריניו יותר מתאים אבל אם אתה מסוגל לחכות שנה אז לא בטוח מה עדיף. בסופו של דבר מקום שלישי וחצי גמר זה מצויין אבל מבחינת מדליות על הקיר זה אין זכייה ועוד אין זכייה

הלוואי ויכולתי לסדר לך אותו- בטוח עדיף על המקצוע הנוכחי שלי

יואב הצהוב 27 באוגוסט 2014

יונייטד חייבת את בלינד ווידאל כמו אוויר לנשימה. אני בספק אם אפילו אחד מהשניים הנ"ל יגיעו.

Comments closed