מכתב לבחורות שיש להן אתר עם מצלמת וידאו

יש בעולם בחורות שעיסוקן הוא לשבת מול מצלמת וידאו פשוטה, אני מקווה שבביתן אך ייתכן שהדבר קורה במקומות מסחריים יותר, ולשוחח עם משתמשי אינטרנט שיכולים לצפות בהן בזמן השיחה. לרוב במטרה מסחרית. באופן טבעי לאינטרנט הבחורות הללו, או מישהו מטעמן, שותלות או שותלים הודעות בפורומים שונים בכדי למשוך אנשים להצטרף לסוג זה של פעילות. אין הכוונה כאן לדון במעשיהן. הכוונה היא לדרוש מהן לא לפרסם את עצמן בתוך מרכז השחמט של יאהו.

 שעת השחמט שלי שלשום התחילה רע. היריב שמצאתי מבולגריה שיחק את ההגנה השנואה עלי. "סיציליאנית נוסח ניידורף" ה4-ג5-פו3-ד6-ד4-ג:ד-פ:ד-פג3-א6. אין לי מושג מה מטרת ההגנה הזו ואיך צוברים מולה מידה סבירה של יוזמה. בעבר, כשערכתי את מגזין הספורט של הארץ, כתב עבורי אלי שווידלר. אלי, בשיאו, היה אחד מ-50 השחמטאים הטובים בעולם. לדעתי הוא עיתונאי הספורט היחיד בישראל שהיה ספורטאי ברמה עולמית. אני שוקל לפנות אליו לעצה בעניין הסיציליאנית נוסח ניידורף.

ניידורף היה שחמטאי יהודי-פולני שברח לארגנטינה לפני המלחמה. הוא שיחק משחקים סימולטניים המוניים בשח-עיוור (מבלי לצפות בלוח). מספרים שאיבד משהו משפיותו אחרי משחק כזה מול יותר מ-200 יריבים ואחר כך אסרו רשויות השחמט על משחקים סימולטנים עיוורים בהיקף כזה. ואז – בעודי מתבוסס בניידורף – מגיחות הבחורות הללו.

 Passionate-girl-4U

היא שואלת אם אני רוצה לשחק. תודה, אני כבר משחק.

 Cheeky-girl-2-nite

היא מספרת שיש לה תמונות חדשות חמות. זה לא מעניין אותי כרגע.

בחורה בשם מישל אומרת שהיא רוצה להגשים פנטזיות. זה כבר מעניין. בחורה שעולם הפנטזיות שלה קשור דווקא לשחמטאים. בעבר בחורות העדיפו ספורטאים מהענפים האחרים. ובינתיים אני מאבד פרש בעד רגלי.

איפה שווידלר?

 

נמאס לי מהולנד! (הופיע בגלובס)
כדורגל לרדיו

6 Comments

?©?ž?•??œ 7 באוקטובר 2006

?¨?•? ?Ÿ ?“?•?¨?¤?Ÿ ?”? ?›?‘?“. ?œ? ?”?‘? ?×?™ ?ž?™?œ?”

גיורא 10 באוקטובר 2006

זה היריב שלח לך את הבחורות

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 10 באוקטובר 2006

ronen it is geting better

טלילה שיר 11 באוקטובר 2006

דסמונד מוריס בספרו"גן החיות האנושי" ( אנתרפולוג), מקדיש פרק לאדם המשחק. ממליצה בחום.

אייל 20 בנובמבר 2006

רונן, אני יודע שזאת תגובה קצת מאוחרת, אבל אם אתה מחפש רעיונות נגד הניידורף אולי תוכל לקבל השראה משני המשחקים הבאים של ג'ודית פולגר:
http://www.chessgames.com/perl/chessgame?gid=1361577
http://www.chessgames.com/perl/chessgame?gid=1009882
אגב, נראה לי שאתה קצת מגזים לגבי אלי שווידלר – עד כמה שידוע לי, בשיאו היה לו מד-כושר של 2450 בערך, ובשביל להיות בין המאה הראשונים בעולם בעשור או שניים האחרונים צריך לפחות 2600

D! בארץ הקודש 19 באוגוסט 2012

רונן, גם בפרספקטיבה של שנים זה אחד הפוסטים הגדולים שלך.
וחוץ מזה יותר טוב לשחק שח בGAMEKNOT

Comments closed