הבלוג קורא לביטול החופשות! (של ווין רוני)

אמרתי לכם!

כלומר לא אמרתי את זה אבל רציתי להגיד. פשוט לא רציתי לזרוע דמורליזציה בשורות. אבל כבר באמצע השבוע שעבר ידעתי שלא יהיה טוב שם בווסטהאם, וליתר דיוק ידעתי שווין רוני לא יהיה טוב שם בווסטהאם.

החשד הזה התעורר בי כשראיתי תמונה בעיתון של ווין רוני יושב עם החברה שלו במדיסון סקוור גארדן ורואה משחק של הניקס. דווקא יום יומיים אחרי שהיה מעולה בדרבי נגד סיטי.

ברור לי שהחופשה הזו הייתה קצרה ושהיא הייתה באישור וששחקנים מקצוענים צריכים לנוח ולהתרענן בתוך לוח המשחקים הקשה. לפני שנתיים פרגוסון שלח את רונאלדו לאי שלו לכמה ימים והוא חזר רענן. אני זוכר שפעם הוא שלח את שמייכל לחופשה כשהוא היה במשבר, וכששמייכל חזר הוא ספג משהו כמו שער אחד בחודשיים.

אבל את רוני לא צריך לשלוח לחופשה. אני לא בטוח שפגרת הקיץ בכלל טובה לו. רוני בשיאו כשהוא משחק פעמיים בשבוע. ועדיף כשהוא קצת פצוע. גם בחטיבות השריון ברמת הגולן יש חיילים בלי חופשות. ויפן בנתה מעצמה כלכלית בלי חופשות. העובדה שהוא טס שבע שעות כדי לראות את הניקס מעידה שבכלל אין לו מושג מה זו חופשה.

"הלם ותדהמה" (על השחיתות בכדורגל הישראלי)
אייברסון וכרמלו אנטוני

3 Comments

צ'מפי 18 בדצמבר 2006

גם אני לא כ"כ הבנתי מה הוא עושה בניו יורק באמצע החודש הכי עמוס שיש בכדורגל האנגלי. כנראה שהוא חיפש איזה קרב כי אני לא רואה שום סיבה אחרת בשבילו ללכת למשחק של הניקס.

יואב 19 בדצמבר 2006

מעולה. במיוחד השורה האחרונה

ענבר 20 בדצמבר 2006

דברים נאים של גיגסי אודות רונאלדו :
Cristiano can do things that no other player can do," said Giggs in an interview in the Manchester United Opus.

"Now he needs to learn how to play that position right because the way United play, as a winger you need to work hard and get into all the right positions.

"When I came into the team I used to sprint back to help the full-back, but that had been drilled into me from the youth team.

"Cristiano never grew up with that.

"It's hard for him, I think, because he wants the ball all the time.

"Sometimes, as a winger, you don't touch the ball for five minutes and you have to rely on others to give it to you – and that's hard for him."

Comments closed