אנחנו מה אכפת לנו?

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

למה שקורה בצ'לסי אתייחס מחר בטור העיתונאי שלי, אבל אנחנו מה אכפת לנו? איטליה הקלאסית באולד-טראפורד! הגנה של רוצחים, קישור שמניע בסבלנות את הכדור וכוכבי התקפה שגומרים משחק בפעולה מתואמת מבריקה אחת (ואחר כך הולכים לישון, וגם שחקני התקפה שצוללים ברחבה) וכך זה נגמר 0-9 בבעיטות למסגרת.

הכדורגל הלא טוב עימו נאלצה יונייטד להשיג את ארבעת הניצחונות האחרונים הפך אותה לקבוצה מרוכזת מאד. והיום היא נתנה לצ'לסי לחיות את כל הבעיות שלה מבלי להגרר למשחק לא מרוכז או מלוכלך מדי. הדבר הגדול ביותר אותו הרוויחה יונייטד מהמשבר הזה היא רביעית הגנה שמשתלטת על משחקים. מסע הרכש הבובסטי של הקיץ עדיין מתגמד מול שתי הרכישות הצנועות יחסית של הכריסטמס הלפני האחרון – נמניה וידיץ' ופטריס אברה. אברה הוא כרגע מהטובים באירופה בתפקיד שלו וגם ווסלי בראון נתן פשוט שבוע מצויין. לא ראיתי אותו כל כך טוב מאז 2001, כשבחצי העונה הראשונה דיברו עליו כלא פחות טוב מריו פרדיננד, ומאז הוא רק בסאגה של פציעות.

אבל הדבר הגדול הוא טבז. הוא עדיין לא עושה מספיק. השילוב של רוני הופעל לראשונה, ולא בהצלחה גדולה. אני חושב שרוני-טבז דווקא יכול לעבוד יפה עם עוד חלוץ. אבל אני מבין שהרגליים של לואיס סהה הם לא דבר נצחי מדי ואין ברירה אלא להשתמש בו במשורה. אבל הייחוד האמיתי של טבז, בכל מקום בו שיחק, הם שערים מכריעים של שחקן פוקר במשחקים גדולים. ולכן יש לומר שהחיינו.

*

דעתי על השיפוט היא שלואיס סהה צלל במינימום מגע והפנדל לא מוצדק. לעומת זאת ההרחקה של שחקן העבר המפואר שלנו אובי מיקל הייתה מוצדקת לגמרי, ואסביר למה: היו כמה כניסות קשות במשחק הזה ואולי זו לא הייתה המסוכנת מכולן. אבל אובי מיקל היה עם הכדור. כשהשחקן המתקיף מבצע עבירה כזו זה הרבה יותר חמור משחקן מגן. כי אין שום ספק לגבי הכוונה – שהיא לפצוע. לשחקן מתקיף שעושה את הפעולה הזו לא יכולה הרי להיות כוונה אחרת. וכפי שכתבתי בעבר, כשיש כוונה לפצוע בכלל לא חשובה התוצאה של הפגיעה. בסך הכל צריך לזכור שזו עדיין קבוצה שבנה מוריניו, והיא תמיד מאבדת שחקן בהרחקה במשחקים גדולים.

עמנואל אדבאיור וארסן וונגר
תהיה ועדת חקירה

28 Comments

עמית 23 בספטמבר 2007

ואף מילה על שעות הטניס המרגשות שנתן לנו במתנה דודי סלע ?
איזו לחימה ונחישות לצד נקודות של טכניקה עילאית ולא מעט קוסמות וסלע ושאר חבריו לנבחרת הדיוויס הותירו חותם שעוד שנים לא ימחה מזיכרונם של כל מי שיה בר מזל להיות במרכז הטניס או מי שהסתפק בשידור בטלוויזיה.
הערב סלע הביס את טבז ורונאלדו ושאר השמות המפוארים עד כדי כך שלא היתה סיבה לדלג בין הערוצים.היה ברור שזה ערב טניס בלתי נשכח.

אבישי 23 בספטמבר 2007

היתה הכשלה של ג'ו קול בתוך הרחבה שהצדיקה פנדל, אז מבחינת פנקסאות אנחנו מכוסים.

אברה התפתח להיות המגן השמאלי הכי אנדרייטד באירופה. המגן השמאלי התוקף כמובן. בכלל, אני חושב שהוא תמיד נמצא בקו הרוחב של הכדור, משחק טוטאל פוטבול לבדו.
כשבראון טוב לדעתי זה אומר משחק הגנה סולידי פלוס והרמות שמתלבשות.הוא עדיין מייצר אצלי לפעמים דפיקות לב.
מה שכן, מעניין אותי איך המשחק, לפחות זה שיונייטד שיחקה, היה מתפתח עם הארגריבס היה משחק…

יוסי 23 בספטמבר 2007

צריך לדייק:
היה פנדל נגד גו קול יחד עם כרטיס אדום עוד בתחילת המשחק והשופט טעה כשלא שרק.
בן חיים גם הכשיל וגם פגע בפנים של סהה ובכוונה.

עידן 23 בספטמבר 2007

עם כל הכבוד ליונייטר או לגרנט, ויש כבוד, אם אני עורך מדור ספורט, הלילה אני שם תמונה של דודי סלע בכפולה ואומר לכל הכתבים שלי לצאת לאפטר. מי צריך מלים.

רונן דורפן 23 בספטמבר 2007

עמית…אלא שאני לא בארץ אז לא ראיתי…
אבישי – שאלה טובה לגבי סקולס, הארגריבס, קאריק כשרק שניים משחקים. אבל הפציעות יקבעו את ההרכב בשלב מסויים.

יואב 23 בספטמבר 2007

ההגנה בהחלט השאירה את יונייטד בחיים ,כמו שרונן טען, עד שיחזרו כולם. טוב, כמעט כולם חזרו וזה משתפר.. רונלדו היה מצויין ותמיד ייצר משהו שהכל היה תקוע, קריק וסקולסי עבדו קשה ונגד צלסי תמיד תעבוד קשה לא משנה מתי. זה נכון שהשריקות של השופט התאזנו עם עצמם בשריקות הגדולות(פנדל שלא נשרק, הרחקה שלא הייתה-ג'וי קול)אבל התחושה שלי הייתה שאנחנו קיבלנו את כל שריקות החמישים חמישים…
אואן יצטרף לרוטציה ויספק מנוחה לאחד מהשניים, נאוויל כבר קרוב, ומסוקרן מאד לראות את אנדרסון מול קובנטרי ביום רביעי. מכאן מתחילה דרכו לקבל דקות משמעותיות העונה.
ורק לסאהה אין תחליף אמיתי…
מה שהופך את בריאותו לפקטור מאד חשוב במאבק האליפות…(מעניין לראות את טבז ורונלדו באגפים, רוני וסאהה בחוד).

ויכסלפיש 23 בספטמבר 2007

מעניין למה טל בן חיים עלה במקום אלכס ושבצנקו פתח כששון רייט פיליפס הוצא לראשונה העונה מההרכב. מעניין גם למה ואן באסטן שוחח ביציע עם אברמוביץ'. אולי רצה לתת לו חתימה…

הגיע הזמן שתפנימו שגרנט זה מאמן שהפך לעסקן באופן רשמי בקיץ שעבר, אחרי כמעט עשור של עסקנות סמויה, והוקפץ בחזרה לעמדת מאמן כי הוא עסקן מוכשר ליד בעלים עם אגו ענק. ההגינות מחייבת לא לשפוט אותו על פי היום אבל גם מחייבת לשפוט אותו על פי הרקורד האירופאי והבינלאומי העלוב שלו. גם הרקורד הישראלי קצת בעייתי (97-2000 במכבי)

מוריניו בטח מחייך מאוזן לאוזן עם 16 מיליון פאונד פיצויים (קצת הרבה יותר מגרנט) וג'וב בפרמייר ליג שנראה באופק. בדיעבד התברר שהוא תקע את רומן ולא להפך.

עדת מעריצי גרנט ממשיכה להיאחז בסיפורי התחת פלוס הפדחת של קייסי אבי יחיאל וכמה תוצאות תיקו מכובדות שלא הובילו לכלום. האנשים האלה שכחו ומשכיחים בכוונה את הקמפיין העלוב של מוקדמות יורו 2004, עם ההפסדים בפריז לובליאנה ופלרמו והתיקו במלטה וקפריסין. העובדות מוכיחות שרק ריצ'רד נילסן רשם קמפיין ראשון סביר אבל סולק.

אבישי 23 בספטמבר 2007

קשה לבחור בין שלושתם. אבל נראה לי שהייתי עולה עם הארגריבס כקשר הגנתי כמעט לכל משחק ובין סקולס וקאריק מחליט לפי סוג היריבה.
הארגריבס חוץ מהיכולות המעולות כקשר הגנתי מביא איתו מחוייבות שלפרקים הייתה חסרה קצת היום.
בין סקולס וקאריק.. כשסקולס בכושר הבקעה, בתוספת המשחק בנגיעה, הוא מוסיף מימד חדש לגמרי. לעומת זאת את קאריק הביאו כי יש לו יכולת מסירה וראיית משחק מהטובים בעולם. לא פשוט לבחור, כנראה שזה תלוי חוץ מבפציעות שלהם גם במי עוד עולה בהרכב, מזל שזה לא הנושא של הפוסט הזה.

מאיר 23 בספטמבר 2007

יוסי, למה אתה מקל על בן חיים? הוא בעט בכוח ובכוונה בקרסול של סאהא, ירק לו בעין, נתן לו קטנה בביצים ביד שמאל ויד ימין תלשה לו שערה בבירור מפאת הלחי. כמו כן היה קל לראות שבזמן שרגל ימין בעטה בקרסול, ברך שמאל ננעצה בעוצמה בעכוז הימני של לואיס, ותוך כדי התנועה, טל ריסק לצרפתי את האף בעזרת חזהו.

השופט עשה שלוש טעויות קשות:
הוא טען אחרי המשחק שנתן את האדום על קפיצה בשתי רגליים ורואים בבירור רגל אחת. הטיעון שלך רונן, שבגלל שהכדור היה אצלו הוא התכוון לפגוע הוא תמוה לגמרי. הכדור ברח לו בגלל נגיעה לא טובה והוא תיקל כדי לא להפסיד אותו. עברה? בטח; צהוב? כן; אדום? בשום פנים ואופן.
טעות שנייה כשלא שרק לסיום המחצית אחרי שתי דקות, למרות שהיו לו כמה הזדמנויות לכך.
טעות שלישית הפנדל.
אני לא אומר שיונייטד לא היתה מנצחת לולא שלוש הטעויות האלה, אבל הן היו בולטות ומשפיעות.

מה שממש מעודד זה שמול עשרה שחקנים, שרק הפכו יותר התקפיים עם החילופים, יונייטד לא באמת סיכנה את השער של צ'לסי. כבר דובר על כך שבעונה שעברה הם סגרו משחקים אחרי 60 דקות ונתנו לעצמם חצי שעה רגועה, מנטלית ופיזית. ושמה שדפק את העונה של צ'לסי היו ה-0-1 המתישים האלה, שבסופו של דבר עייפו, הובילו ליותר פציעות, יותר מתח ולחץ, ובסופו של דבר לאיבוד נקודות. אינשאללה.

רונן דורפן 23 בספטמבר 2007

מאיר – אתה יותר מדי זמן באנגליה. "קללת המטטרסל" של הכדורגל האנגלי קשורה לזה שלא מעיפים לכל הרוחות על עבירות דריכה. זה נתפס כלגיטימי. הפעולה של אובי, דריכה על הרגל, היא נסיון מובהק לפצוע.

ומתי לצ'לסי אין עשרה שחקנים במשחק חשוב? סגנון המשחק שלהם מביא להרחקה מול קבוצה שיודעת להניע כדור.

zikit 23 בספטמבר 2007

את הטניס אפשר היה לראות גם מחו"ל הפעם. ערוץ הספורט אפשר צפייה בשידור הישיר באתר שלו לכולם
באמת לא היה שווה לראות שום דבר אחר

פז לזר 23 בספטמבר 2007

היי רונן, וידאו נורמלי תוכל לקחת מכאן אם תרצה:
http://www.dailymotion.com/pazer001/video/5123127

יניב 23 בספטמבר 2007

צמד לידיד הבלוג ג'וזפה רוסי מול מורסיה בדקות 84 ו-90.
מתגעגעים.

אבישי 23 בספטמבר 2007

הסיבה שיונייטד לא ניצחו את המשחק הזה בתוצאה הרבה יותר גבוהה היא שבחלק ההתקפי הם קבוצה של אמנים. משוררי כדורגל כמו גיגס תמיד יעדיפו ויחפשו את ההרמה המדהימה לטבס על פני אחד על אחד מול שוער ואם כבר לחפש גול אז זה בבעיטה מהאוויר אחרי הרמה מלאכת מחשבת של קאריק מחצי מגרש. כאמנים מיוסרים הם הרבה פחות תכליתיים משחקנים אחרים כי תמיד הרבה יותר קשה למצוא את הגול המושלם. כשזה מתחבר אנחנו זוכים לערבים כמו נגד רומא. לרוב נאלצים להתפשר על שלושה גולים (פלוס מינוס) ועוד מהלכים שמי שעוקב אחרי הקבוצה הרבה זמן ורואה כמה שלבים קדימה יודע שהם מצבים של כמעט. בגלל זה הארגריבס חסר לי היום, בטוח אחרי שנים בגרמניה הוא למד להריח דם. וצ'לסי דיממה היום.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 23 בספטמבר 2007

עם כל הרצון שלי שגרנט יצליח, הרי שעכשיו יתגלה לכולם שקבוצת המיליונים שקיבל היא למעשה תלכיד עם כישרון מוגבל למדי (יחסית לתקציב הענק שלהם) שהגיע להשגים בזכות הכריזמה והגאונות של מוריניו.
השחקנים הקיימים בודאי אינם מרגישים מחוייבים לגרנט כמו השיו מחוייבים למוריניו ולמעשה כולם מחכים שאפיזודה הזו שתחלוף, או בודקים לעצמם אופציות אחרות.
זה לא קשור לגרנט, זו הדינמיקה של עולם הכדורגל.

בכל אופן – כאוהד היונייטד, אני שמח להגיד שלהערכתי צ'לסי היא דאגה אחת פחות העונה עבורנו ונשארה לנו רק ליברפול על הראש (להערכתי הכדורגל הנפלא של ארסנל עד עכשיו לא יחזיק לאורך העונה כולה).

גיא 23 בספטמבר 2007

סליחה, האנונימי זה אני

יואב 23 בספטמבר 2007

מאיר,
אני חושב שהטעויות הגדולות מקזזות את עצמן(פנדל בדקה החמש עשרה פלוס אדום לקול יכל לשנות את המשחק)אבל חוסר הכבוד והספורטיביות של צלסי, שלא החזירה כדור לאחר פציעה של רוני והרחקה מכוונת של הכדור לחוץ על ידי ריו, לא קוזז וטוב לי עם זה..
אלו ימים מוקדמים…העניין עכשיו הוא רק להיות בסביבה.. מסורתית, קבוצות של אלכס מתניעות לאט.. זיקוקי הדי נור יגיעו.זה רק שישים שבעים אחוז עכשיו.

ויכסלפיש 23 בספטמבר 2007

גיא, למה אתה רוצה שגרנט יצליח? אתה מחזיק ממנו? מעריץ אותו? חושב שהוא יפתח נתיב לישראלים לפרמייר ליג כמו פרדי דוד ואייל לחמן? כי הוא ישראלי, זה תנאי מספיק עבורך?

על אותו משקל, תהיה גאה באיש העסקים הישראלי וחבר הפרלמנט נתי מאיר אם ייבחר לנשיא רומניה?

לון 23 בספטמבר 2007

אני מסכים שאלמנטים איטלקיים ממשיכים לבוא לידי ביטוי במשחק שלנו, אם כי מעט פחות מהמשחקים הקודמים.
אחרי ארבע תוצאות רצופות של 0:1 המשכנו לשמור על רשת נקייה אם כי הכפלנו את מספר השערים במשחק.
בנוסף, המשכנו להתקיף גם אחרי השער שכבשנו, בניגוד לאתוס האיטלקי.

המאזן ההגנתי מראה אפס ספיגות בחמישה משחקים רצופים, שישה משחקים בסה"כ ללא ספיגה, שני שערי חובה בשבעה משחקים מתחילת העונה. מילאן ויובה היו גאות במאזן כזה.

ההגנה משחקת נהדר. הגנה חייבת משחק מתואם וכימיה בין השחקנים והעובדה שהרביעיה האחורית משחקת ביחד עוד מהעונה הקודמת היא מכרעת. צמד הבלמים המעולה ומגן שמאלי מצויין מקרינים אפילו על בראון. קשה להאמין, אבל הוא סולידי לגמרי.
הקשרים האחוריים-מרכזיים הארגריבס, קאריק וסקולס עושים עבודה נהדרת בחלק ההגנתי.

הפעם פרגי חזר סוף סוף ל- 2-4-4 עם רוני וטבז לפנים ורונלדו וגיגס באגפים. המערך ההתקפי הקלאסי שלו.

אלא שבחלק ההתקפי היו יותר מידי שינויים וחילופים במשחקים הקודמים, דבר שתרם לאימפוטנציית ההבקעה.

זה עדיין ממש לא זה ותודה רבה לצ'לסי על משחק חלש. בינתיים, למרות הפתיחה האיטלקית, אנחנו מקום שני, במרחק סביר מארסנל ועברנו את צ'לסי וליברפול (לה יש משחק חסר).

נקודה אחת מדאיגה, רונאלדו שוב לא הופיע למשחק גדול.
כדי להוציא קרן אחת וכרטיס צהוב מג'ו קול, אפשר לשחק גם עם מישהו אחר.
בליגה יש המון משחקים והוא יוכל לתרום רבות במשחקים אחרים. בליגת האלופות זה עלול להיות קריטי.

לון 23 בספטמבר 2007

ויכסלפיש,
זה ממש בסדר שאתה טועה כשאתה טוען שרייט-פיליפס פתח בכל המשחקים מתחילת העונה.
זה ממש בסדר כשאתה לא מבין ששבצ'נקו משחק חלוץ מרכזי במקום דרוגבה הפצוע.
זה ממש בסדר שאתה חושב שלמוריניו יש באופק ג'וב בפרמייר ליג אחרי שהודיע מפורשות שלא יאמן בקרוב באנגליה.
זה ממש בסדר שאתה חושב שקמפיין שלם ללא הפסד במוקדמות המונדיאל הוא מקרי.
זה ממש בסדר אם אתה לא אוהב את גרנט ומייחל לכשלונו.

אבל,
זה מאוד מאוד לא בסדר שאתה משווה את גרנט לעבריין שישב בכלא ומנהל עסקים לא ממש ברורים ברומניה.
זה על גבול הוצאת הדיבה, אולי אפילו חוצה אותו.

בבקשה קצת פחות שנאה וקצת יותר אהבה. זה טוב לספורט בפרט ולחיים בכלל.

Glenn Edward Schembechler 23 בספטמבר 2007

עזבו שטויות יונייטד, גרנט….
א-רוד בדרך ל CUBS ?

זיגי 24 בספטמבר 2007

מבחינתי הדבר הכי משמח לראיתי אתמול היו המסירות הגאוניות של קאריק. ואני חושש שסקולסי הולך ומאבד את זה (אולי לא במשחק האחרון אבל בכמה שלפניו) הוא איבד כדורים שטותיים קרוב לשער ולפעמים מגזים אם האגרסיביות. אבל, בעונה שעברה הוא הוכיח שקשה להספיד אותו אז יתכן שאני שוב טועה

ערן 24 בספטמבר 2007

אני מסכים לגמרי עם זיגי. לא לגמרי הייתי בטוח לגבי קאריק בשנה שעברה, אבל השנה, הוא לא רק מוסר מצויין. הוא מתקל במקומות הכי חשובים במשחק, יודע להריץ את המשחק קדימה, והיו לו גם מהלכי נגיעה אחת, שבנו מהלכים שלמים.

מאיר 24 בספטמבר 2007

ויכספליש, אני רוצה שגרנט יצליח כי הוא ישראלי. יש לך בעיה עם זה?

תגיד אתה משהו – מהביקורת שלך על גרנט משתמע שאתה מאוכזב מההצלחה של נבחרת ישראל בתקופה שלו, כלומר היית רוצה שנבחרת ישראל תצליח יותר. למה בעצם? כי היא ישראלית?

ויכסלפיש 24 בספטמבר 2007

1. לון – תודה על ההערה אבל רייט פיליפס אכן פתח העונה 6 פעמים. קח לינקhttp://soccernet.espn.go.com/players/gamelog?id=5030&cc=4716

2. גם אני יודע ששבצנקו מחליף את דרוגבה אבל גם אתה יודע מי קרוב לאברמוביץ ושזו בחירה של גרנט ולא הכרח, כשיש לך עוד כמה שחקני סגל.

3. את השמועות על ג'וב אני מצטט מהתקשורת האנגלית. בכל מקרה נדמה לי שהוא לא אמר את המילה האחרונה ואין לי ספק שתהיינה לו הצעות. המונח "אופק" אינו קצוב בזמן.

4. אתה משווה את גרנט לחבר הפרלמנט הרומני, לא אני. אני תהיתי אם כל ישראלי בחו"ל מקבל חותמת כשרות ברגע שנחת שם והופך ל"נציג המדינה", בין אם הוא חבר פרלמנט, פרופ' לכלכלה או סוחר נשק. לדעתי זו דרך חשיבה תמוהה, ובספורט באופו ספציפי. כישראלי אני תמיד בעד הנבחרת בכל ענף שהוא, אם כי לא נכנס לאבל בהפסדים, אבל לגבי קבוצות ואנשים בודדים אני נוהג בהתאם ליחס שלי כלפיהם בארץ. בתור אוהד מכבי ת"א אין לי שום סיבה לרצות או לייחל לכך שהפועל תעבור את סולנה לצורך העניין. יחד עם זאת אני מאוד מפרגן לברדה טועמה בלילי וגילי ורמוט, שאין לי דבר נגדם, אפילו אם הם יוצאי הפועל.

למאיר – אתה מחליט למה אתה בעד גרנט, אני רק ביררתי.
לדעתי הנבחרת לא הצליחה בקמפיין השני. גרנט הצליח למרוח את הציבור. שורה תחתונה: רק שלמה שרף הגיע לפלייאוף אחרי 4 קמפיינים ועם לא מעט בזיונות בדרך. גרנט נכשל פעמיים, במוקדמות היורו בדרך מבישה עם התירוץ השחוק אין לי ביתיות, ובמוקדמות המונדיאל בצורה יותר מכובדת, אבל נכשל.

birdman 24 בספטמבר 2007

כל ישראלי בחו"ל הוא שגריר שלנו לטוב או לרע. הם מהווים חלון ראווה לארץ. אני מחזיק אצבעות לגרנט שיצליח בגדול, ויסתום פיות להרבה אנגלים שלועגים לו.

לון 24 בספטמבר 2007

ויכסלפיש,
1. רייט פיליפס לא פתח במשחק נגד רוזנבורג אותו ניהל מוריניו, אלא נכנס בדקה ה- 74.
זה גם בדיוק מה שמופיע בקישור שנתת לי.
כלומר לא גרנט הוציא אותו מההרכב הפותח, אלא מוריניו.

2. לגבי שבצ'נקו כתבת: " ושבצנקו פתח כששון רייט פיליפס הוצא לראשונה העונה מההרכב". כלומר קישרת בין שבצ'נקו (חלוץ מרכזי) לרייט פיליפס (קשר ימני או קיצוני ימני).

3. אתה פשוט לחלוטין לא מעודכן. תבדוק את הציטוטים של מוריניו. בנוסף אתה לא מעודכן, אבל יש שמועות חזקות שאומרות שחלק מהסכם העזיבה שלו את צ'לסי קובע שלא יוכל לאמן בפרמייר ליג לתקופה מסויימת. גם מהסיבה הזו לא יוכל להיענות להצעות שיקבל.

4. לא הייתי מתייחס לכל אלה לולא ההשוואה החמורה שלך כלפי גרנט .

זה הציטוט הדיבתי שלך:
גיא, למה אתה רוצה שגרנט יצליח? אתה מחזיק ממנו? מעריץ אותו? חושב שהוא יפתח נתיב לישראלים לפרמייר ליג כמו פרדי דוד ואייל לחמן? כי הוא ישראלי, זה תנאי מספיק עבורך?
על אותו משקל, תהיה גאה באיש העסקים הישראלי וחבר הפרלמנט נתי מאיר אם ייבחר לנשיא רומניה?

לא השוות אותו לכל איש עסקים, אלא לעבריין. יכולת להשוות אותו להרבה אנשי עסקים ישראלים לגיטימיים ובחרת לעשות דווקא את ההשוואה הזו. למקרה שלא שמת לב, השם היחיד אליו השוות הוא האדון נתי מאיר.

עורך דין של גרנט ישאיר אותך בלי מכנסיים.

גארי ביילי 24 בספטמבר 2007

אין לי ברירה אלא להיות קטנוני. לדעתי פנדל על סהה היה גם היה. זה שהוא זרק את עצמו לא מתנגש עם העובדה שבן חיים אכן בעט לו בשוק

אני מתנצל על הקטנוניות כי בלי קשר, הדיונים פה ברמה גבוהה בכמה רמות מההבנה שלי את הכדורגל בכלל ומההתמצאות שלי בנבכי האקטואליה והטריוויה של הפרמייר ליג בפרט

Comments closed