סלקשן סאנדיי

ראיתי תקציר של הניצחון של צפון קרוליינה בחצי גמר הACC. טיילר האונסברו, שחקן הקולג'ים המדובר בארצות הברית, קלע סל ניצחון 0.8 שניות לסיום מול וירג'יניה-טק. סל ניצחון שמוכיח לי שהוא יהיה אגדה בהיסטוריה של צפון קרוליינה. אבל כמו הרבה לפניו נראה לי שהוא ייזכר כסנטר אגדי במכללות ובמקצוענים יהיה שחקן מועיל אבל לא כוכב. כי במקצוענים לבנים בגובה 2.06 לא קולעים סלי ניצחון בעמידה מארבעה מטרים בזריקה מהחזה. הם גם לא שולטים ברחבות גם אם הם פסיכופטים. אבל כאמור אין סיבה שהאונסברו לא יהיה שחקן חמישיה מקצועני חשוב.
שזו סתם הקדמה לכך שאנחנו בSelection Sunday. כשמכשפי הNCAA יעלו באוב את מבנה טורניר המכללות. הייתי ביום הזה לפחות פעמיים בארצות הברית. פעם אחת בסיום טורניר הביג איסט כשריי אלן קלע סל ניצחון בלתי אפשרי וקונטיקט קלעה את 12 הנקודות האחרונות של המשחק נגד ג'ורג'טאון של אלן אייברסון וזכתה בטורניר הביג איסט.
כמה הבטחה הייתה במשחק הזה: אלן הפך לסופרסטאר מקצועני ואייברסון הפך לאחד השחקנים הטובים בעולם. אבל ויקטור פייג', שנראה מין כמעט אייברסון כזה, הסתבך באינסוף בעיות של אלימות. שיחק קצת חצי-מקצועני וקצת אירופה וגם שם הסתבך בבעיות. לעומתו הגארד השני של קונטיקט קצת התחרפן. היו לו שנים של כדורסל אירופי טוב מאד ובמקביל היה מקושר לכל מיני כתות וגורואים לפני שהפך ליהודי דתי.
פעם אחרת בה צפיתי בסלקשן-סאנדיי הייתה בשארלוט. אחרי שבוע נפלע בטורניר הACC. דיוק עם אלטון ברנד וטרג'ן לנגדון רצחה בגמר את קרוליינה ואיש לא היה מוכן להמר נגדם על האליפות הלאומית. אבל קונטיקט הדהימה אותה בגמר בזכות חאליד אל-אמין.

ובשני המקרים המתח, השמחה, העצב והרגשות סביב הארוע בטח לא נפלו מאירועי ספורט אמיתיים. בטח לא ממשחק NBA של העונה הרגילה.
*
היופי של הסלקשן סאנדיי הוא שהוא חג "הדיבורים על ספורט". שום דבר שמתרחש לא קורה במגרש. הועדה אומרת את דברה. שהיא דיעה, אבל הדיעה הקובעת. ואז מתחילות פרשנויות על משהו שהוא רק דיעה. "מה? מיזורי רק מספר 11 במידווסט? פארסה”. או "איך לא לוקחים בחשבון שהSEC במאזן של רק 32-27 בחמשת הטורנירם האחרונים" או "בכלל לא יזיק לג'ורג'טאון ששלחו אותם למערב". ואני תמיד תוהה לעצמי אם בחדר הסגור אנשי הNCAA לא פשוט מטילים מטבע ואז מנסים לתת להחלטה איזשהם נימוקים הגיוניים.
הנה לכם מחשבת כפירה: יכול מאד להיות שאחת הסיבות לכמות הסנסציות בטורניר המכללות היא שמלכתחילה הדרוג כולו די אקראי וזה לא באמת ביג דיל אם מדורגת 12 מנצחת מדורגת 4?
אבל אני לא כופר כלל ביופיו של סלקשן סאנדיי ושל כל החגיגה. כי מהו ספורט ללא הדיון על ספורט? ואיזה יופי שהארגון עצמו נותן לדעתנים לקבוע את המשחקים ולא איזו הגרלה עיוורת? לדעתי דווקא הקביעות השרירותיות שלהם מטריפות את האנדרדוגים כביכול. וזו סיבה אחרת לכמות ההפתעות.
מחשבת כפירה נוספת: אולי באופ"א כדאי להם גם לשקול להפסיק עם ההגרלה הטפשית של כדורי הפלסטיק (ובטח להפסיק למכור בסתר את ההגרלה) ופשוט לקבוע את המשחקים? גם זה יטריף את האנדרדוגים טיפה יותר.
בינתיים האונסברו וצפון קרוליינה ניצחו גם את קלמסון וזכו בטורניר הACC. אין שום שאלה שבדראפט יעדיפו על פניו את מייקל ביזלי מקנזס סטייט. הוא רק עובר שם שנה בדרכו למקצוענים. אבל עכשיו מארס במכללות.

הצגת יחיד (וזה מאד לא טוב)
האלוהי

43 Comments

עוז 16 במרץ 2008

דיברנו מוקדם יותר היום על מקומות אפשריים לשידור של יוסטון-לייקרס – רוב הלינקים לא עובדים, אבל הערוץ הזה כן:
http://illustratedlala.myartsonline.com/wmoe1.html
בהצלחה לסגולים

גיל 16 במרץ 2008

הדירוגים שרירותיים במידה רבה מכיוון שכשיש כל כך הרבה קבוצות בלתי אפשרי לדעת את כוחה היחסי של קבוצה. קבוצה שמנצחת קונפרנס חלש, האם היא חלשה או לא? לקבוצות מקונפרנסים לא מוכרים יש יכולת להפתיע כי לא ממש יודעים איך הם משחקים. הסקואטים רחוק מאוד מההיכרות האינטימית שיש עם כל שחקן בנבא. גם העובדה שמדובר בילדים שעושים הרבה שטויות ולא פועלים בצורה טובה תחת לחץ עוזרת להפתעות.

עוז 16 במרץ 2008

אגב, ביוסטון מתפתח משחק מעניין מאוד. יוסטון ירדו להפסקה ביתרון 15 אבל לא עלו למחצית השניה והלייקרס רצו ל-0-12. עמוק ברבע השלישי יש משחק של שתי נקודות הפרש כשלטרייסי מקגריידי אין אפילו נקודה אחת. הרצף של יוסטון יסתיים השבוע, האם זה יקרה כבר היום?

c cleta 16 במרץ 2008

גו טרייס!

אגב כדורסל המכללות הוא הרבה יותר משעמם ממה שחשבתי.
מרבית השחקנים יהפכו במקרה הטוב לשחקני חמישיה ביול"ב…
יותר מדי הסתמכות על יכולת אישית…

אבל מה שבעצם באמת רציתי לשאול את דורפן האם הוא באמת חושב שאוופא מוכרת את ההגרלה???
אני ממש לא מאמין בזה, ממש לא.
אם (וקשה לי להאמין שכך אתה חושב) אתה חושב כך בגלל שמישהו ניחס נכון את כל ההגרלה זה מפני שכמעט כל בנאדם שני מנחש לעצמו את ההגרלה והסיכוי הוא בערך 1-130… ככה שזה לא מפתיע שיש מי שפוגע בול..

רונן דורפן 16 במרץ 2008

אני אסרב להיות מופתע מכל מה שקורה בפיפ"א או אופ"א. כרגע בלאטר מסובך במשפט השחיתות הגדול בתולדות הספורט ואיש לא פוצה פה.

ועם כל הכבוד לרוקטס. מה שטייגר וודס עשה ביומיים האחרונים – המלים נעתקות..

זיזו 16 במרץ 2008

רונן
לא רק שלהאנסברו יש הזדמנות להפוך לאגדה. אם אני לא טועה בית הספר כבר הודיע שיתלה את הגופייה שלו. החוק של המכללה הוא שגופייה מוצאת לגמלאות לשחקן שנבחר לשחקן השנה במכללות (אחד משש בחירות או משהו כזה).
דיון מעניין אם נכון להודיע דבר כזה בשלב כזה שלקריירת המכללות שלו (הוא עוד יכול לחזור לשנה נוספת, ידוע אם הוא החליט?)?

אתה חושב שלשפר יצא לשחק בביג איסט הכי איכותי אי פעם? ג'ורג'טאון של AI אפילו לא היו היריבים הגדולים שלהם. המפגשים הגדולים באמת היו מול וילאנובה של קרי קיטלס.

עוז
מהדקות שהצלחתי לראות (+ הבזקים של תמונות וסאונד) נראה שהלייקרס לא הגיעו ברמת אינטנסיביות זהה לזו של יוסטון. נראה שהחיסרון של גאסול הקטין את הציפייה למשחק והוא היה חשוב יותר ליוסטון.
אלסטון ובטייה נתנו הצגה והקבוצה פשוט חמה.
חבל אבל אני תמיד בעד מקרים היסטוריים אז יש קצת נחמה.

נ.ב. כמובן שכמו טמבל ישבתי מול הלינק הקודם ובסוף המשחק ראיתי את הלינק החדש שהעלתה.
אם תוכל לספק מידע על איך למצוא לינקים למשחקים אני הודה לך מאוד.

עוז 16 במרץ 2008

אני אפילו לא מודע למה שעשה טייגר וודס ביומיים האחרונים (צר אופקי כמרחק בין טדי למלחה) אבל ביוסטון יודעים לחגוג ניצחון, הסירו ספק מליבכם. לרגע חשבתי שאולי מוענק איזה פרס למנצחת, אבל מדובר רק בשיא סטטיסטי (מרשים לכשעצמו) והאמריקאים יחגגו את הגל הזה בכל שעה עד שייגמר (השבוע, בבוסטון).

אלסטון רשם שיא קריירה של 31 נקודות עם שמונה שלשות, אבל האיש של המשחק היה שיין באטיה ששם לקובי יד על הפנים לאורך 46 דקות והוליך אותו לנתון המביש הבא: 22 נקודות מהשדה ב-37 זריקות. והוא עשה את זה עם שתי עבירות בלבד.

יהיה מעניין עד הפלייאוף (יש עוד 26 משחקים+-)

עוז 16 במרץ 2008

סליחה, 16 משחקים כמובן פלוס מינוס.

לגבי לינקים, היום עברתי דרך חתחתים עד שהגעתי לנחלה, בדרך כלל MYP2P יותר אמינים.

הדרך שלי כללה: 1. הלינק שנתנו ב- MYP2P למשחק – היו שם חמישה לינקים שלא ממש עבדו. אחד מהם הצביע על העמוד הזה בג'סטין טיוי
http://www.justin.tv/jayrntv
ודרך חלון הצאט שם הגעתי לאתר הרשימות הזה
http://raptorsnation.tk
שהציע את הלינק שעבד.

בד"כ יש רשימות מדויקות בלינק הראשון אבל כנראה שיום ראשון בערב וכדורסל אמריקאי לא מדבר כלכך אל האירופאים שמחזיקים את האתר הזה ומישהו נרדם בשמירה. עד הפלייאוף הם יתעוררו.

גלן (בו) 16 במרץ 2008

חשבתי לראות קבוצות אחרות עוד שבועיים במידווסט רגיונאל. מילא, נחמה יהיה אם נראה שם גמר ג'ורג'טאון-וילנובה. אבל בשבילי המשחק מס' אחד CXCUC VRTAUI זה קורנל-סטנפורד. כל כך הרבה IQ במגרש אחד.

גלן (בו) 16 במרץ 2008

מספר אחד בסבוב הראשון….

לון 16 במרץ 2008

רונן, האם אתה מכיר עוד דוגמה שבה מומחים קובעים מי עולה, מי מדורג או משהו דומה בספורט שיש בו תוצאה מדידה ברורה ? (כלומר, לא בהחלקה אומנותית על הקרח, שחייה צורני, גידול אפרסקים וכו').

בסה"כ זה הרי חלומם של רבים מאוד מאוהדי הספורט. רבים מדרגים בשלבים שונים של העונה (חלקם גם מתנגדים בתוקף לתוצאות רשמית ולטבלאות…).

זיזו 16 במרץ 2008

אני שונא את היד בפנים הזאת, זה לא כדורסל. זה מעין הגנה של "אני לא יכול לשמור אותך אז אני יפסיק לשחק באותו משחק".
שיין בטייה הוא שחקן הגנה מעולה ואינטליגנטי שמאוד שהרשים היום אבל אני מקווה שקובי רשם ואמר לו נפגש בסיבוב.

חוסר ההצלחה של קובי נובע מאותו העדר אינטנסיביות. ההתפשרות שלהם על קליעות מבחוץ במקום להגיע לטבעת (לשם לא עושה רושם שמישהו כולל בטייה יכול למנוע מקובי להגיע) הרחיקה אותם מהקו ומהמשחק.
זה שקובי זורק מהקו רק 4 פעמים, זה באמת לא בסדר.

בהתחשב במשחק החלש של הלייקרס והחום הלוהט של הרוקטס אפשר לצאת בהרגשה טובה.
הלייקרס במשחק באמת חלש ובהרכב של לפני שנתיים היו בעמדת ניצחון אמיתית על אחת הקבוצות החמות שראינו אי פעם (לא הייתי אומר שנייה אבל בכל זאת יש כבוד).

זיזו 16 במרץ 2008

לון
ה BCS האגדית

רונן דורפן 16 במרץ 2008

לון – טורניר ווימבלדון שומר לעצמו את הזכות לדרג שלא בהתאם לדרוג העולמי.

גיל 16 במרץ 2008

טייגר אולי בדרך לתת את אחת העונות המדהימות ביותר של ספורטאי אי פעם.

לון, גם בפוטבול יש דירוגים. אי אפשר לתת לתוצאות לדבר בעד עצמן כי יש כל כך הרבה קבוצות. לפחות בכדורסל האלופה נקבעת על המגרש כי ל65 קבוצות יש הזדמנות לנצח ואין סיכוי שקלבוצה טובה לא ניתנת הזדמנות.

martzianno 16 במרץ 2008

עוז – הפרס למנצחת (לפחות זמנית) הוא מקום ראשון במערב ויוסטון הרוויחו אותו ביושר.

למגריידי יש הזדמנות מצויינת להראות אם הוא באמת גדול ואני מקווה שייקח אותה, כי כדורסל האיש יודע. בכל מקרה, עושה רושם שיוסטון הגיעה לשיא טיפה מוקדם מדי. הסוס ייגמר בסיבוב הראשון של הפלייאוף.

הלייקרס פשוט חסרי מזל. מפחיד לחשוב על בראיינט, ביינום ,גאסול ואודום (שמשתבח כל הזמן) בחמישייה אחת.
וגם בלי ביינום, מי שמוכן להמר נגד קובי והזן-מאסטר במאני-טיים – שיהיה לו לבריאות!

לון 16 במרץ 2008

זיזו – מצטער, לא מכיר את ה BCS. אשמח להסבר.

רונן – בעבר זה היה נכון לגבי ווימבלדון. אחרי מחאות רבות הם שינו. כיום יש שיטה ברורה שמשלבת את הדרוג הכללי עם הישגי השחקנים על משטחי דשא. לא מדובר יותר בוועדה, אלא בשיטת דרוג אובייקטיבית וידועה לכול.

גיל – אני לא מכיר את הדרוג בפוטבול. השאלה היא על סמך מה הוא נעשה. דרוגים יש בטניס, בליגת האלופות וכו'. אבל הם מתבססים על תוצאות ויש שיטה ברורה וידועה לכול. אשמח להסבר.

לון 16 במרץ 2008

רוני, קראתי בעניין את הפוסטים שלך על קרוייף.
אני בהחלט מסכים עם הקונטקסט שלתוכו הכנסת את התנהלותו בפרשה (פרישות העבר שלו).

קרויף היה אליל הילדות הגדול שלי. עם השנים למדתי להכיר גם את צדדיו הפחות סימפטיים.
זה עדיין מצער אותי. (אין כמו אכזבת ילדות…)

וחוץ מזה, שמע, אתה עובר סדרת חינוך בבית שלא היתה מביישת טירונות בגולני :)

(אני מגיב כאן מפני שלפחות כרגע אין לי סבלנות להירשם לאתר. אבל תודה על ההפניה אליו).

גיל 17 במרץ 2008

לון, דירוגים בפוטבול מתבססים על דירוגים של עיתונאים ומאמנים פלוס דירוג ממוחשב שלוקח בחשבון חוזק יריבות ועוד פרמטרים אחרים. בכדורסל יש הרבה יותר משחקים אז קל יותר לדרג אבל גם כאן למרכיב האנושי יש חשיבות גדולה.

מרקפוצ'ינו 17 במרץ 2008

פורטלנד סטייט המדורגת 16 מול קנזס המדורגת הראשונה…זה הזמן להצטייד בווזלין

ד"ר א. 17 במרץ 2008

זיזו –
לא ראיתי את המשׂחק, אז אולי לא ברור לי מה פירוש "היד בפנים הזאת, זה לא כדורסל". אם זה יעיל, ולא נחשב עבירה, זה כדורסל. התוכל להרחיב ולהסביר?

מקונטיקט של שפר זכור לי דוקא דוני מרשל. בזמנו חשבתי שהוא יכול להיות שׂחקן אירופי עצום, אבל הוא נבלע באלמוניות ב-NBA. לפי ויקי הוא עובד עכשיו בתור אנליסט של הסלטיקס.

לון 17 במרץ 2008

גיל – תודה.

רוני שטנאי 17 במרץ 2008

לא ייאמן, אני במשך שנים אמרתי את אותו הדבר לגבי דוני מרשל(ויש לי חבר שיכול להעיד על כך, אם הוא עוד יסכים לדבר איתי אחרי כל ההטרדות הבלתי פוסקות בעניין).

לון תודה, אני לא באמת סובל כל כך :)(שאשתי רק לא תקרא את זה כאן)..בפורום עצמו כתבתי שמה שעשה קרוייף, זה כמו להבטיח לילד לקחת אותו ללונה םארק ואח"כ להבריז ולתרץ את הדברים באופן צולע וילדותי.

בכל מקרה אני לא אתייחס עוד לדברים של הבלוג כאן, אני סבור שבכל זאת הבמה לדיונים תהיה שם( אני מקווה שהעניין הטכני לא יהווה מטרד כל כך גדול), מתוך כבוד לאכסניה הזו של הקומישנר – דורפן.

c cleta 17 במרץ 2008

אני עדיין חושב שההגרלה לא היתה מכורה. אם כבר מכורה היו יכולים למכור משהו יותר מרתק לא?

לגבי טייגר אכן הוא עושה משהו גדול, ענק! הסיפור של החודים האחרונים לפחות.. אבל רב המגיבים פה ישראלים ומלבדך עוד מישהו ואנכי אין עוד מישהו אני חושב שמתרגש מההשיג…

זיזו 17 במרץ 2008

ד"ר
אני מדבר על מצב בו שחקן התקפה עולה לקליעה ושחקן ההגנה במקום לנסות לחסום את הכדור מנסה לשים את היד מול העיניים של הקולע.
מעבר לחוסר הספורטיביות (בעיני) שבעניין, לדעתי מדובר בעבירה. גם אם המגן לא נוגע במתקיף היד שלו עוברת בדרך לפרצוף בין ידיו (של הקלע) ומונעת ממנו השלמה תקינה של תנועת הקליעה.
זה דומה באיזו צורה לכניסה מתחת לרגלי הקלע בזמן הג'אמפ שוט.

זיזו 17 במרץ 2008

Cleta
המדהים ברצף של טייגר הוא שתמיד אמרו שבגולף אי אפשר להיות דומיננטי כמו בטניס או ענפים אחרים. זו היא תקופה בה טייגר קורא תיגר על הקביעה הזאת.
טייגר לדעתי משחק השנה ב17 טורנירים והוא לא יזכה בכולם אבל כולם רוצים לראות אותו זוכה בארבעת הגדולים. אם הוא יצליח לעשות את זה זו תהיה שנה היסטורית (גם זה אגב מאוד דמיוני אפילו לטייגר).

מרקפוצ'ינו 17 במרץ 2008

אומנם נדמה לי שבוגוט גבוה משתיים שש אבל עדיין אפשר לעשות הקבלה כלשהי, ובוגוט כבר קלע סל ניצחון או שניים.

אני נוטה להסכים איתך על הנסבורו אבל גם אם הוא יגדל להיות משהו סטייל לוק לונגלי אך עם כמה טבעות אליפות אני בטוח שהוא לא יתלונן וכולנו נכיד דיינו

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 17 במרץ 2008

אני חושב שדווקא יש יותר ויותר הערכה לגולף בארץ כי יש יותר אנשים שמשחקים את המשחק.

מאוד קשה לי לראות את טייגר זוכה בכל המייג'ורס אבל אם יש מישהו שמסוגל זה רק הוא. הבעייה היא שמספיק יום אחד גרוע שיהרוס לו את כל הרצף. עם זאת, הוא לא רק בדרך לשבור את כל שיאי הגולף המרכזיים אלא גם להציב רף גבוה שרק השיאים של גרצקי יוכלו אולי להשתוות לו.

גיל 17 במרץ 2008

זה אני.

עוז 17 במרץ 2008

רוני, שמתי לב שהכתבה של אורי קופר בישראל היום על נבחרת קובה דומה מאוד לסיפור שנתת אתמול בבלוג שלך. ברור לי שמדובר בסיפור של סוכנות הידיעות אבל בכל זאת – זה לא נראה כל כך מקצועי. שמת לב? (וסליחה על השימוש הלא ראוי? במקום הזה לדיון, דווקא נוח)

רונן דורפן 17 במרץ 2008

השימוש לא רק לא ראוי אלא גם מחייב התנצלות.
זה בלתי נסבל שהדיון הפתוח מנוצל על ידי אנשים להשמיץ קולגה שלי בלי שמץ של הצדקה. מכיוון שאין לי בעיה שאנשים, כולל אתה, משתמשים בתגובות כאן בכדי להביא לידיעת העולם גם בלוגים שהם מנהלים, חוסר הכבוד הזה ממש מעצבן אותי. הרצון לגרום נזק לקופר, ליחסים שלי איתו, למקום העבודה שלי ולבלוג שלי (אותו אני מנהל ללא כל תמורה בכדי לנסות לספק לקוראים חומרי קריאה קצת שונים) זה דבר שמאד לא ברור לי.

גיל 17 במרץ 2008

עוז, אתה באמת צריך להתבייש. אם אתה יודע שאתה עושה שימוש לא ראוי בתגובות בבלוג אז למה לכתוב כאן? דברים כאלו לא קשורים לבלוג ואם יש לך בעייה עם רונן או אחד הקולגות שלו תכתוב לו ישירות לאימייל במקום להכפיש סתם כך.

זיזו 17 במרץ 2008

רונן
אני מסכים איתך שהבדלי הרמות במרכז הטורניר חסרות משמעות(אפילו למעלה, מעולם לא הגיעו לחצי ארבעת המדורגות הראשונות) אבל הקצוות ברורים.
לפי מה שהבנתי מדורגת ראשונה מעולם לא הפסידה למדורגת 16. זה די מדהים בהתחשב בזה שמדובר במשחק אחד.

בכל מקרה
GO AGGIES!!!

(texas a&m)

עוז 17 במרץ 2008

חבר'ה, לא הבנתם אותי
אמרתי שטקסט דומה לזה שכתב רוני שטנאי אתמול בבלוג שלו (והלינק מופיע בחתימה של רוני) מופיע גם בישראל היום.

הערתי רק שאני מצטער לנהל את הדיון הזה כאן ולא בפורום של האתר של רוני, ולא הייתה שום כוונה להפנות אצבע אל רונן או גיל או כל אחר.

עוז 17 במרץ 2008

אגב, קופר יצר טקסט יפה ומעניין מהסיפור (ששוב, להערכתי מגיע מסוכנות ידיעות וכל כלי תקשורת יכל ליצור אליו פולואפ).

בסך הכל מגיע לרוני שטנאי קרדיט על זה שהרים את הסיפור ראשון וזו הסיבה העיקרית שבגללה רשמתי כאן את התגובה.

מבחינה עיתונאית נטו (ואיש לא שמני למבקר תקשורת) אני חושב שאם רוני שטנאי היה מפרסם את הטקסט שלו בוואלה או בכלי תקשורת פופולרי יותר אתמול, בישראל היום לא היו מפרסמים סיפור על נושא זהה היום, לפחות לא כסיפור פיקנטי לאורך עמוד שלום.

זו בסך הכל הצורה שבה אני מבין את הדברים ואין לי שום כוונה לפגוע במי מהעיתונאים האמורים.

רונן דורפן 17 במרץ 2008

עוז – אלו שטויות. יש סיפור טוב. והקוראים של ישראל היום לא צריכים לסבול בגלל שאיזה בלוג, או אתר או עיתון אחר פרסמו את זה.
זו צורת חשיבה ילדותית של "מי היה ראשון" ולא "מה כדאי לתת לקוראים". ובכל אופן, אני מקווה שבקרוב ייפתח איזשהו פורום חלופי לסוג כזה של דיונים שפשוט לא מעניינים אותי.

גיל 17 במרץ 2008

זיזו, זה לא כל כך מדהים אם כי זה בעצם לא מדורגת 1 נגד 16, אלא מדורגת 1-4 נגד 61-64. יש הרבה ליגות במיכללות ברמה נמוכה שמקבלות כרטיס אוטומטי לטורניר. אין מה להשוות אותן לקבוצות הגדולות ובמעמדים גדולים הן קורסות (מה עוד שבמקרים רבים הגדולות משחקות בבית בשלבים הראשונים). עם זאת, היו הפתעות מרעישות. לפני שנתיים ג'ורג' מייסון הגיעה עד לפיינל פור ובדרג קטלה קבוצות שהיו על הנייר הרבה יותר טובות מהן.

עוז 17 במרץ 2008

קיבלתי את הדברים. כשהעליתי את התגובה הראשונית לא לקחתי בחשבון את העובדה שאורי קופר הוא קולגה ולכן אני מעמיד אותך במצב לא הוגן ועל כך אני מתנצל.

רונן דורפן 17 במרץ 2008

תסלח לי מאד. הבעיה היא לא שזה בבלוג שלי. הבעיה היא סוג ההתייחסות שהכניס כל סיפור rosk וייגרמאיסטר וכל האתיקה המעוותת שהוא הטיף לה.
בפשטות: לאורי קופר יש סיפור טוב.
כל אדם שעיניו בראשו אומר: הוא צריך להביא אותו לקוראים. דרך חשיבה שהעיתונאי עובד עבור קוראים.
צורת החשיבה המעוותת היא: הוא צריך לראות אם הוא הראשון בעולם או בארץ לכתוב על זה, ואם לא אז לא יאה לו לכתוב. זו בדיוק צורת החשיבה המעוותת שהביא הבלוג הלא-ראוי ההוא בנושא תקשורת ספורט.

ד"ר א. 17 במרץ 2008

זיזו –
תודה על ההסבר. אינני בקיא בחוקת הכדורסל, אבל אני מניח שאילו מדובר בעבירה, היו שורקים. לא?
בכל מקרה, אם שׂחקן מגן מגיע מראש בגישה כזו, צריך לעשׂות הטעיה קטנה, ואז לנסות לעבור אותו בכדרור. הוא לא יספיק להזיז את היד אחורה, ויווצר מגע. זו תהיה עבירה לבטח, ואחרי פעמיים שלוש לא ישאר משיטת ההגנה הזו כלום.

ד"ר א. 17 במרץ 2008

רוני –
טוב לראות שאני לא לבד בעולם בעניין הזה. הוא פשוט היה שׂחקן ענק, קצת כמו אנדרו קנדי. אחד כזה שכולם סביבו הופכים הרבה יותר טובים, וגם מביא הרבה תועלת בזכות עצמו.

רונן דורפן 17 במרץ 2008

ד"ר א', זיזו. זה חלק מהגישה בכדורסל המודרני שהגנה בלתי חוקית היא כל הגנה רצינית מדי שפוגעת ברייטינג…
התגובה של בראיינט למצב הזה הייתה צריכה להיות לקחת את באטייה לצבע ולהוציא ממנו עבירות. אבל בראיינט לא שינה כלום במשחק שלו ושניהם שיחקו יותר מ-46 דקות.
בקיצור משחק לא אינטיליגנטי של בראיינט. וגם של פיל ג'קסון שלא נתן לו הוראות להתמודד עם העניין.

רוני שטנאי 18 במרץ 2008

צר לי שהדברים הגיעו לידי כך. בכל מקרה שוב אני חוזר ואנא מכם- דיון על הבלוג שלי בבלוג עצמו. רונן תיאר את הדברים בצורה המדוייקת ביותר.

Comments closed