כמה הערות על נקודה קריטית

עלו פה בדיונים בשבועות האחרונים כמה טענות לגבי חוסר התחרותיות של הליגה האנגלית. ויש מידה לא מעטה של צדק בדברים. הפרמייר ליג זו באמת הליגה הבכירה האחת עם התחלופה המעטה ביותר בין הנציגות לליגת האלופות. ותחזית שלי מלפני העונה, שעליה חזרתי גם במהלכה, שיהיה שינוי בזהות הנציגה הרביעית של אנגליה, התבררה כמעט בודאות כמוטעית.

אבל הפרמייר ליג, גם אם זו ליגה צפויה, אינה ליגה קלה. ומשחק חוץ בבלקבורן הוא סיוט. ואישית מאד התפלאתי שהארגריבס ואנדרסון על הספסל במשחק מול יריבה כל כך קשוחה. אני חייב לומר משהו על מרק יוז, גם אם אני קצת עצבני בגלל סוג המשחק שהתפתח. אבל בלקבורן היא קבוצה שמכסחת כטקטיקה. ובגלל זה הוא אולי מנג'ר נפלא אבל לא חומר למנצ'סטר יונייטד. אני גם סלחני יחסית לרונאלדו על משחק לא מבריק. הוא שיחק נגד קבוצה שהחליטה שלא אכפת לה לפצוע אותו. אולי אני לא אובייקטיבי, אבל זה לא נראה לי בגבולות האתיקה.
דווקא רוני היה קצת מאכזב בסוג משחק שהיית מצפה שדי מתאים לו. ולא רק בגלל שזה כמעט שקוף שיספוג כרטיס צהוב בסוג משחק כזה. הייתה התרחשות די מעניינת לגביו במחצית השניה: הוא ספג איזשהי חבטה וסימן בברור שהוא רוצה לרדת. לא רק לאחר המקרה אלא גם בדקות אחר כך. ופרגוסון וקירוש פשוט הכריחו אותו להמשיך. והתברר שהוא באמת היה יכול להמשיך. וזה די מאכזב שהיה צריך לכפות על רוני את העניין הזה. הנקודה הזו הייתה קריטית ביותר לאליפות. ורוני ידע שאין עוד מתקיפים על הספסל.

התייחסתי לזה מוקדם יותר העונה. בקבוצה יש הרבה מאד שחקני רכש לטיניים. אבל אסור להיתפס לקלישאות. רבים מהם לוחמים לא פחות גדולים מהשחקנים הבריטיים בקבוצה. ובכלל, מעטים בעולם הכדורגל הם לוחמים יותר גדולים מקרלוס טבז.

חידון מספר 72 (תכנית כבקשתכם)
השלום האולימפי

44 Comments

גיל 19 באפריל 2008

אני דווקא לא ראיתי משחק אגרסיבי במיוחד היום. מנצ'סטר פשוט שיחקה חלשה ואולי הצדיקה את התיאוריה שלך לגבי זה שעולים עם טבז ורוני נגד יריבות חלשות, אבל אז אין מחליפים. חוץ מזה, נאני היה מצוין בדקות ששיחק.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 20 באפריל 2008

An Off day by Man UTD.
It's clear that Hargreaves and Anderson are set to start at Barcelona and were rested.
Giggs is awaful, it must be his worst season.
this sorry to have to say
Scholes can't keep up with the pace and should be left at the bench.
The 4-5-1 combination works better with a tringale of Carrick – Hargreaves – Anderson.
They all can defend and attack.
I hope Nani will start at Barca (Or Rooney at the left)t

Yoav - United fan from Australia 20 באפריל 2008

It's me, just in English

גלעד 20 באפריל 2008

איזה ווינר הטבז הזה(בכל קבוצה ששיחק אגב),זה גול של אליפות,בלי הגול הזה אתם נוסעים לסטמפורד ברידג' במצב לא פשוט,עכשיו הכל בידיים שלכם אפילו אם תפסידו שם,זה מוכיח שכל גול חשוב כולל גולים בגארבג' טיים,לא מן הנמנע שיחס שערים יכריע את גורל האליפות הזו,נראה שבמאבק למי יש תחת יותר גדול פרגוסון גובר על גרנט כרגע וזה הישג אדיר בשביל אלכס….

גלעד 20 באפריל 2008

איזה ווינר הטבז הזה(בכל קבוצה ששיחק אגב),זה גול של אליפות,בלי הגול הזה אתם נוסעים לסטמפורד ברידג' במצב לא פשוט,עכשיו הכל בידיים שלכם אפילו אם תפסידו שם,זה מוכיח שכל גול חשוב כולל גולים בגארבג' טיים,לא מן הנמנע שיחס שערים יכריע את גורל האליפות הזו,נראה שבמאבק למי יש תחת יותר גדול פרגוסון גובר על גרנט כרגע וזה הישג אדיר בשביל אלכס….

גלן 20 באפריל 2008

לפעמים אתה מחליט משהו שרירותי לחלוטין ואח"כ זה באמת מתברר כנכון. אני לא סובל את קלזאגה.
זה לא שוד לאור יום, אבל אם שופטים אחרים, מי יודע?

גלן 20 באפריל 2008

אני ממש ממש מבואס.

גלן 20 באפריל 2008

אני אחרי עוד איזה תקציר ואני קצת מתקן את הדיעה שלי:
שוד! לא גדול, אבל שוד!
מיותר לאמר שאני לא פרשן משפטי או אגרופי אבל אני מתקשה להשתחרר ממהרגשה הלא טובה.

יואב 20 באפריל 2008

א-אנדרסון ואואן לא התלבשו. לאחרון יש פציעה קלה, לאנדרסון- אולי מנוחה וזאת היתה טעות.אם הוא נח בגלל ברצלונה, זה מכעיס.
ב- יוז מטיף לפיזיות יתר מהרגע שהוא שם.הקבוצה שלו קשוחה עד אלימה. היא לא היתה יוצאת דופן היום לכאן או לכאן.
ג- אנחנו לא יודעים בוודאות שרוני רצה לצאת. אולי זה היה הפוך.אולי הוא דווקא רצה להשאר.
אולי זאת דרך היונייטד- תמיד קשה ולא מובן מאליו. זאת נקודה יקרה שתאפשר לה לשחק משוחרר יותר נגד צלסי.
כלום לא גמור, יש על מה לשחק, זה הזמן של אלכס.

Danny 20 באפריל 2008

Anderson & nani, both should start all the time, they are young, talented and have the stamina to play, they don't need to rest, they are much younger " legs" and could help us win it all, i hope that alex reads this blog, happy passover

גל 20 באפריל 2008

כתהב קצרה וקולעת רק שהארגריבס ואנדרסון לא היו אפילו על הספםל,אולי אם היו הייתה אפשרות תיאורטית בלבד לשנות משהו.לגופו של עניין אני סבור שכל משחק שלנו תלוי רק בנו,אמש לא היינו מספיק טובים וזו גם תולדה של שחצנות פרגי הנוכחית שעלה למשחק קריטי כזה ללא עומק מינימלי בספסל,נאני עדיין אינו אופציה ובטח לא במשחק מלחמה כמו אמש.

legal alien 20 באפריל 2008

ללכת לבלקבורן בלי אלטרנטיבה לסקולס על הספסל (או גיבוי) זה די משונה, בלשון המעטה.
ולגבי משפט הסיום, יש לי תחושה שאפשר להוציא ממנו את המלים "בעולם הכדורגל" ועדין הוא יהיה תקף, שריר וקיים. לא עלו פה באחרונה קצת תהיות האם כדאי לממש את האופציה על הבחור?? נראה לי שאפשר להניח להן בצד. לפי שעה מסתמן כווינר הגדול בקבוצה מאז סולשיאר…

yoni 20 באפריל 2008

לדעתי זו שערוריה מצד פרגי שאין חלוץ שלישי בסגל.
חרפה.
צלסי ידעו להביא את אנלקה בשתי דקות כמחליף רגעי לאליפות אפריקה שנפלה על הקבוצה.
מהלך מגעיל כי חוץ מלפגוע בסיטי קשות המהלך לא קידם יותר מידי.

אבל פרגי היה חייב להביא מישהו בקיץ ולהביא מישהו בינואר.
נוסף על הכל הרי בינינו היה משהו מסריח עם הרכישה של טבז, רק היה חסר שהיא תפסל.

ואם כל הכבוד, במינוס אחד בחוץ להעלות את פארק כי זו האופציה ההתקפית… חמור מאוד פרגי.

וכדאי מאוד שמאנושו לא יתברר כפלופו.

ורונן, אתה מחמיר עם רוני בדיבור הזה: הוצאת אותו מינימום דוד רביבו.
השחקן הזה רץ גם עם יורים בו מחסנית לריאות.

yoni 20 באפריל 2008

הנה חימום למי שלא ישן בלילה עד המשחק, וסתם למי שרוצה לראות ערימת שערים מעולים:

http://www.youtube.com/watch?v=GjJz25g9Ww4

קול את יורק
התנקשויות בע"מ.

שחמוביץ' 20 באפריל 2008

אני חייב להתוודות שלא ראיתי את המשחק. אבל לפי התקציר, ולפי מה ששמעתי,פרידל תפס ערב משוגע ומנע מאיתנו מספר שערים בטוחים, וזאת לצד שתי בעיטות 11 שלא נשרקו ע"י האחד והיחיד – רוב סטיילס. היתרון בזה, הוא שהוא לא ישפוט אותנו בשבוע הבא.
בכל מקרה, כפי שנאמר כבר בעבר, ליונייטד היום יש שתי צורות משחק: אחת היא ה 4-4-2 עם טבז ורוני בחוד, והשניה היא 4-5-1 רק עם רוני למעלה. לכל שיטה היתרונות והחסרונות שלה, רק שבראשונה, היונייטד משתמשת למעשה בשני החלוצים היחידים שלה וזאת הבעיה. אין שום דרך לשנות משחק, וכמו היום השינוי היחידי היה נאני במקום גיגס.
בנוסף לכך, שיטת השלושה קשרים במרכז עם שני קיצוניים וחלוץ אחד, נכון שהיא לא אטרקטיבית ויפה לעיין, נכון שהיא לא מביא להרבה שערים, אבל היא יוצרת התשה של הקבוצה השניה, עם סגירה יוצאת מהכלל מאחור, והכי חשוב, אפשרות אחרי 60 דקות של משחק פיזי קשוח, לעלות את טבז ולהתחיל לשחק 4-4-2, שכולנו יודעים כמה היא קטלנית.
שמעתי הרבה ביקורות על גיגסי-סקולסי במשחק הזה. הם היו עד כדי כך חלשים?
בכל מקרה, לעיניין, הנקודה הזאת היא זהב טהור! היא משאירה את גורלה של היונייטד ביידים שלה. ההבדל היחידי בין ניצחון אתמול לתיקו של קורליטו הוא בעובדה שבמקרה הכי גרוע – הפסד בשבוע הבא לצלסקי, אנחנו נצטרך לנצח את ווסטהאם בבית ואת וויגאן בחוץ במחזור האחרון. נצחון אתמול היה מאפשר לנו לשמוט שתי נקודות נגד אחת מהן. עכשיו לא. זה לא כזה הבדל אם אתה שואלים אותי.
לא לשכוח! צלסקי עוד צריכה להגיע לניוקאסל, ולארח במחזור האחרון את בולטון שכנראה בשבילה זה יהיה משחק לחיים ולמוות.
בכל מקרה, עכשיו צריך להשאיר הכל מאחור ולהתרכז במשחק מול ברצלונה ברביעי. משחק קלאסי ל4-5-1 עם נאני-אנדרסון-הרגריווס-קאריק-רונאלדו במרכז.
יאאלה חברים לרכז אנרגיות! מתחיל השבוע הקריטי ביותר שלנו העונה!
גלורי גלורי!

רונן דורפן 20 באפריל 2008

שוב פסח שמח לכולם.
יואב האוסטרלי – דווקא סקולס, בניגוד לגיגס, נלחם אתמול קצת יותר והרגיז אותי לראות את האחרים מסתכלים עליו בחצי הראשון. אבל זה עוד עניין ב-4-5-1. בניגוד לגיגס, שחי על מהירות, לסקולס קל יותר לתרום עדיין משהו. אבל רק אם יש עוד שני קשרים מרכזיים (או יריבה חלשה בבית).

גיל – כן, נראה לי עכשיו שה-4-4-2 דינו לחכות לעונה הבאה.

גלן – גם אני לא סובל את קלזגה. בעיני כל הקריירה האגדית שלו היא תרמית אחת גדולה. לחכות עד גיל 36 בכדי לערוך קרב ראשון בארצות הברית, ואז לבחור יריב בן 44 זו בדיחה. הבדל תהומי בין ריקי האטון שהלך לפגוש את פלוייד מייוות'ר בשיאו.

גל – אתה צודק כמובן לגבי הארגריבס ואנדרסון. וקשה לי להאמין שהארגריבס צריך מנוחה אחרי שבוע מנוחה. בסך הכל המשחק בברצלונה הוא קשה אבל לא עומד להיות פיסי מדי. דווקא עם נאני אתה קשה – הוא כן הביא שינוי.

השוהה החוקי. לעולם לא יעלו יותר תהיות לגבי קרלוס טבז….אחד הדברים שמרגיזים אותי באותו משפט שכתבתי עליו (שאם אין לו כושר גופני אולי לא יממשו עליו את האופציה) הוא שתמיד אהבתי את טבז. הרבה לפני שהגיע לאנגליה. מאיפה הבאתי את המשפט המטופש הזה??

יוני – אי הרכישה בינואר מוזרה. היו כל מיני דברים באוויר. אולי חשבו שמאנושו יקבל בכל זאת רשיון? אולי קיוו בתמימות שסהה יחלים (או שג'ורג' בסט יחזור לחיים) היה גם איזה דיבור על דני וולבק כאופציה לעלות לסגל הבכיר. בכל מקרה עכשיו זו תסבוכת. וכפי שכתבתי קודם: לדעתי אין ברירה אלא להמשיך ב-4-5-1 כי אי אפשר לשחק כדורגל בלי אופציה לשינוי. נאני על הספסל אמנם מקל על הבעיה. אבל האמת שאי אפשר כרגע להגן על בחירה של ריאן גיגס לפניו. נאני צריך לפתוח עם רונאלדו באגפים תמיד. כשפארק וגיגס נותנים קצת מנוחה.

ולגבי רוני. ראיתי אותו מסמן לחלוף ואחר כך גם מוותר על כדור ומסמן שלא יכול להמשיך. אני מקווה שאתה צודק והוא שינה את דעתו.

xok-r 20 באפריל 2008

ביררתי לגבי ווין רוני דורפן והרי התוצאות:
רוני חטף מכה מאד קשה כנראה כזאת שהוא הרגיש שהוא לא יכול להמשיך בגללה. אח"כ רוני קיבל טיפול בספריי עוד שלוש פעמים כדי להקל על הכאב…

אנונימוס 20 באפריל 2008

האמת היא שהטקטיקה של בלקבורן אתית ביותר. היא לא אתית ע"פ האתיקה המסחרית החדשה לפיה עיקרון ה"תנו לשחק" כדי ש"הקהל יהנה" ו"נמשוך קהלים חדשים" הוא מעל הכל.

על פי האתיקה הישנה, לפיה קבוצה ייצגה קהל אוהדים ומטרתה הייתה לנצח ולאו דווקא לעלות כל שבוע ולשחק פתוח כדי לנסות לתת שלישיות, מה שבלקבורן עשתה היה אתי ביותר בהתחשב בהבדלי הרמות על הנייר.

האתיקה החדשה משחקת כמובן לידי המשך חוסר התחרותיות ו3.5 הגדולות בליגה.

yoni 20 באפריל 2008

אנונימוס אהבתי את רעיון ה 3.5 גדולות.
האם החלק העשרוני אמור לרמז על ליוורפול ואם כן אתה לארג'.
3.2 נותן להם מספיק כבוד.

אור 20 באפריל 2008

ראיתי את המחצית השניה והיה משעמם..

גיא 20 באפריל 2008

בשלב הזה של העונה, ובוודאי אחרי שבוע מנוחה, אין שום הצדקה שלא לעלות עם ההרכב החזק ביותר.
עוד חודש כולם הולכים לים לנוח (חוץ מאלה שהולכים לאליפות אירופה).

לגבי טבז – גם בשנה שעברה בווסטהאם הוא הגיע לשיאו במחזורים האחרונים וממש במו רגליו השאיר אותם בליגה. אולי זה אומר משהו על הזמן שלוקח לו להסתגל לקבוצה/להיכנס לכושר/תפקוד ברגעים המכריעים ?

(כן, שוב כריסטיאנו לא הגיע למשחק חשוב)

עוז 20 באפריל 2008

אתם שופטים את טבז לחומרה ולו רק כי זו עונה ראשונה שלו בקבוצה מאוד היררכית.
אני איתמם אם אומר שאני לא מבין איך אפשר לשפוך כל כך הרבה מילים על אברם גרנט אחד ולמה אי אפשר לחכות שבוע אחד עם גזר הדין, הרי תוצאות חלשות מול ליברפול ומאןיו יסיימו את הדיון שלו וחסל קשקשת, אבל ברור שזה משחק דו כיווני של התקשורת שמנסה למכור עיתונים ומוצאת בגרנט במה קלה, ובגרנט שמרוויח אזכורים ומעמד שיעזרו לו בימים שהרומן יסתיים. איכשהו זה תמיד האוהדים והמשחק שנפגעים ממשחקי האינטרסים האלו…

ואנקדוטה קטנה – עוד מישהו צופה בחרצופים של ג'וזה?
http://www.setanta.com/IOSS

זיזו 20 באפריל 2008

אנונימוס
מסכים עם כל מילה.
חוץ מהמספר. אני הייתה כותב בלב שלם : 3.

רונן דורפן 20 באפריל 2008

אנונימוס וזיזו – אני מסכים עם רוח הדברים אבל נדמה לי שהתבלבלתם בכתובת.
אתם מדמיינים את בלקבורן כקבוצה שכונתית קטנה שמנסה להילחם במנצ'סטר יונייטד האדירה והעשירה. למעשה זו קבוצה שמקבלת 60 מליון דולר בשנה רק מהטלוויזיה. בהערכה גסה ההכנסות של בלקבורן עוברות את ה-120 מליון דולר בשנה. גם השחקנים שלה נוסעים במכוניות פרארי. גם אם הם מרוויחים רק כמליון שקלים בחודש. ולכן לגבי אתיקה – היא נגמרת בנקודה בה מנסים לפצוע בכוונה. לזה אין שום הצדקה. מישהו שמרוויח עשרות מליונים בשנה לא צריך לבכות על חוסר הצדק העולמי ברמה בה הוא מנסה לפצוע שחקן יריב.
בנוסף, עם סוג כזה של הכנסות הייתי מצפה לכדורגל יותר חיובי. יש הרבה מאד כשרונות בעולם. העובדה שקבוצות האמצע של אנגליה, אחרי שבכו על הכסף של יונייטד או ארסנל או צ'לסי, לא מצליחות גם בגביע אופ"א. ולרוב מפסידות שם לקבוצות ספרדיות שלא עסוקות בלבכות על כמות הכסף של ריאל או בארסה.
למה הן מפסידות? כי גם כשיש להם הכנסות כל כך אדירות – הם עדיין עם מנטליות של קבוצות מסכנות. הדרך לפרוץ את הדומיננטיות של הגדולות היא לא בכדורגל כזה. והדוגמא הכי טובה שעולה לראש היא ספרד – שם לה קורוניה לקחה אליפות וסביליה הייתה מאד קרובה (וזכתה בהר של תארים אחרים). בגלל זה (כמדי עונה) אני כן מאמין שיהיה שינוי בעונה הבאה. והוא יבוא דווקא מכוון טוטנהאם. בגלל זה תיארתי את הליגה האנגלית בדיוק כך: ליגה קשה, אך צפויה. בגלל שקבוצות האמצע פיתחו מנטליות כל כך לוחמנית. זה מקשה במשחקים נגדם. זה יוצר מצב שלא באמת יאיימו על הדומיננטיות של הגדולות.

ויש גם באנגליה כמה דוגמאות חיוביות: פורטסמות' היא קבוצה קטנה מאד ומשחקת חיובי. לווסט-האם יש מסורת ארוכה כזו.

באבא ימים Old Timer 20 באפריל 2008

זיזו אינ מניח שהמספר שבחרת בלב שלם נועד להוציא את ליברפול מרשימת הגדולות ואתה יודע מה? אין לי בעיה עם זה שאתה לא חושב שליברפול קבוצה גדולה. למה אתה חושב שארסנל קבוצה גדולה?

גלן 20 באפריל 2008

גם אחרי שידור חוזר לא נרגעתי. נהפוך הוא, יום ראשון עם חג ואני מחומם.
לשם אנלוגיה קצת קלושה והסבר לחובבי ה- EPL שלא ראו את הקרב: מקובל על רובנו שאם יונייטד וצלסי יגמרו עם אותו מס' נקודות אז יונייטד יקבלו יתרון על היוזמה והשערים. לא מקובל עדיין שאם לצלסי יש יותר נקודות אז היא לא תהייה האלופה (וכבר אמרתי לכם הספור גמור, אבל היהודים מוציאים לכם את הנשמה).
אתמול זה היה דומה: הופקינס לדעתי היה יותר טוב ברוב הקרב עם מה שהוא שכלל למדי-הגנה. קלזאגה פשוט הכה הרבה יותר וזז יותר אבל גם נפל פעם, וגם שחק מלוכלך עם מכות מתחת לחגורה. אין ספק שהגיל נתן אותותיו כי ב 3 הסיבובים האחרונים הוא כבר היה יותר טוב ועדיין לא הפיל, אולי נתן איזה רושם לשופטי הרוב שחיפשו סיבה להרשיע.

כך שבסוף זה נגמר כמו בארץ: קהל וולשי צבא על השופטים והוציא גזר דין אה-לה רמון. אפילו נצחון לקלזאגה צריך לבוא עם 114-113 . איפה הם מצאו 115, 116?

והקרב:ראיתי טובים יותר אבל היה מאד מותח וע"כ בהחלט שווה PPV .

גלן 20 באפריל 2008

רונן וכלם: לא בא לי לחזור על כל הדיון אבל נדמה לי שבאלמנט הקשה אתם שוכחים עניין פשוט: אנחנו בסוף עונה. הקבוצות הגדולות ממשיכות לשחק הרבה יור משחקים וזה השלב שאפילו שלד רחב מתחיל לזייף. אני נוטה להאמין שיונייטד מועכים את בלקבורן וצלסי את וויגאן 3 חודשים אחורה.

גלן 20 באפריל 2008

הרבה יותר…
חג שמח והצלחה לרד ויינגס בנשוויל בדרך לסטנלי.

רונן דורפן 20 באפריל 2008

גלן – זה נכון. אלא שאנחנו מצפים תמיד מקבוצות של אלכס פרגוסון להגיע בכושר שיא לעשרת המשחקים האחרונים. אגב, ניצחנו בבלקבורן פעם אחת בשבע הביקורים האחרונים שלנו. בהחלט קשה לנו שם והנקודה היא טובה. מאד.
זו עונה מוזרה ליונייטד – בשנה שעברה היא ניקתה את החצר האחורית (בלקבורן, סיטי, וויגן ובולטון) ולעומת זאת התקשתה מול הגדולות. השנה ארבעה ניצחונות ותיקו מול הגדולות לעומת חוסר שקט סמוך לבית.

בני 20 באפריל 2008

זאת ממש נקודה של אליפות. תיקו בסטמפורד ברידג' ואפשר לחגוג מול הפטישים. וכמו נגד ארסנל בזמנו, גם הפעם אהיה יותר ממאושר אם יונייטד תקטע את הרצף הביתי של צ'לסי. הגיע הזמן לעשות את זה מול הקבוצה האנמית של אברם הזועף.

yoni 20 באפריל 2008

קושיה לחג הפסח:

למישהו יש מושג למה לעזאזל בן חיים יצא נגד גרנט?!
מה זה נתן לו?
מה הוא חשב שהוא ישיג בזה?

תעלומה.
והאם גם לבן חיים יש איזה יועץ סתרים.

יואב 20 באפריל 2008

גם בעונת הטראבל, מחזור לפני הסוף בבלקבורן, יצאנו שם תיקו(שהוריד אותם ואת בריאן קיד)כאשר ניצחון היה מרגיע מאד את דפיקות הלב שלנו במחזור האחרון. תמיד היה לנו קשה שם.גם בשיאנו.
אין לי שום בעיה עם פיזיות וקשיחות אבל מה שכתב רונן, כל כך נכון. הכדורגל הזה מביא אותך רק עד מקום מסויים.ששיחקו שם טוגאי וסוואג', זה גבל באלימות לשמה.אתמול זה היה סביר.
מדהים שליברפול שיחררה בזמנו את פרידל. היא לא הביאה מאז שום שוער טוב ממנו. הוא אחד מהחמישה שוערים הטובים ביותר בפרמיירליג מאז הקמתה.
לא כל משחק שרונאלדו לא מבקיע, הוא משחק גדול. ולא כל משחק שהוא מבקיע, הוא משחק זניח. האמת באמצע ודוגמאות לה לרוב. בורו, ארסנל ורומא היו חשובים לא פחות וזה רק מהשבועיים האחרונים.

אמיר 20 באפריל 2008

מוזר לי שאף אחד לא נוגע בבעייה האמיתית שמולנו,בשלושת המשחקים האחרונים הסר מעלה הרכב שגוי בעמדה אחת עד שתיים מה שמציב אותנו בעמדת נחיתות ליותר ממחצית של משחק!
מילדסברו,ארסנל,בלקבורן בשלושתם פיגרנו כי נתנו לקבוצה שמנגד להשתלט וליזום.
רק לאחר "ההודאה" בטעות וההילופים המתבקשים יונייטד התחילה לשחק את הכדורגל האמיתי שלה..
נגד כל שלושת הקבוצות הנ"ל מרגע החילוף שהחזיר לנו את האורינטציה ההתקפית שלטנו במשחק ללא עוררין.
להלן המסקנות שאיני בטוח שפרגי הסיק:
1.נגד קבוצות קשוחות סקולסי בנחיתות גופנית וצריך לקבל גיבוי או לשבת בחוץ.
2.אם כל האהבה והכבוד לגיגסי הוא מציב אותנו לאחרונה בנחיתות התקפית,הפסיק לגמרי להוות איום שיש להתחשב בו.
נאני חייב לפתוח,הוא מחולל מהומות ומרתק מגינים כך שיש פחות לחץ על רונאלדו רוני וטבז.
3.וסלי בראון עייף..לדעתי הוא אחד משניי השחקנים שכמעט ולא נחו העונה,בשבוע הזה בו יהיו לנו שלושה משחקים יש לערוך רוטציה בעמדת המגן הימני ולשלב את גארי או פיקה.

xok-r 20 באפריל 2008

לאמיר

אל תשחק אותה מבין גדול. פרגי שוגה וישגה אבל גם אם נתיחס רק להווה של הקבוצה שלו היא בעמדה מצוינת לזכות בדאבל הנחשק ביותר (קבוצות איטלקיות מן הסתם לא יכולות לזכות בפרמייר ליג אבל הכוונה היא לזכות בליגת האלופות ובליגה המקומית הקשה בעולם), אז תן קצת קרדיט שהוא ידע מה לעשות בשבוע/ות הקרוב/ים.

אמיר 20 באפריל 2008

ל – XOK-R

אני ממש לא משחק אותה..אני מבין גדול..אפילו מאוד!רק אם זה מעניין אותך משנת 96 לא החמצתי אפילו משחק אחד של היונייטד,וזה עוד לפני שהזכרנו שנים שלפני כן. אני נותן ריספקט גדול מאוד לסר אבל גם לא מעריץ עיוור..גם לו היו ויש טעויות שמותר לציין אותם.
הערתי הערות קונקרטיות,חבל שלא התיחסת אליהם.

גיל 20 באפריל 2008

האמת קצת מצחיק לקרוא את התגובות פה אחרי המשחק הזה, כאילו המצב כל כך גרוע. מנצ'סטר הלכה למגרש סופג הנקודות של בלקבורן והוציאה תיקו ששם אותה 3 נקודות בראש הטבלה. מי לא היה חותם על מצב כזה לפני תחילת העונה 3 מחזורים לסוף?

מיסיס רוני 20 באפריל 2008

A WIN IN CHELSEA AND IT'S ALL SET AND DONE
GLORY, GLORY MAN UTD!

שי 20 באפריל 2008

קרלוס טבס = מאנו ג'ינובילי

איזה כייף שיש שחקנים כאלה.

xok-r 20 באפריל 2008

לאמיר

אני פשוט לא חושב שהיה אפשר לצפות באיזה מהמשחקים שציינתי שההרכב שהעלה הסר אינו מתאים.
אולי מול מידלסבורו אבל אל נא נשכח באילו תאני מזג אוויר שיחקו ואיזה סוג משחק התפתח…

לגבי בראון אתה לא מסכים איתי שאם הוא עייף מדי כדי לשחק לא היו נותנים לו לשחק?

xok-r 20 באפריל 2008

מהמשחקים בציינת***

וגם לגבי זה שלא הפסדת משחק של יונייטד מ-96 אני חושב שזה בולשיט…
מאמין לך למרות שאני לא מכיר אותך שאתה אוהד נאמן והכל אבל אין מצב ש-12 שנה לא הפסדת משחק..אין דברים כאלה!

אביעד 20 באפריל 2008

אותי אישית די משעשע שביתרון 1-0, 3 דקות לסוף, בלקבורן הצליחה לספוג שער שנוצר משתי נגיחות של 2 השחקנים הכי נמוכים על המגרש… (וגם שזו פעם שלישית העונה שטבז משווה ל 1-1 בדקות הסיום).
על הנייר מצבנו טוב, גם אם נפסיד בברידג'. אבל אסור להפסיד שם. אסור.
השגיאה היחידה של פרגוסון אתמול נובעת מכך שאנדרסון לא היה על הספסל (הארגריבס היה פצוע ולכן לא היה בסגל). אני חושב שסר אלכס נוטה לתת לאנדרסון לשבת בחוץ משחקים רבים מדי בשל חוסר הניסיון שלו…

אנונימוס 20 באפריל 2008

רונן, יתכן שבלקבורן הגזימה מעט בברוטליות שלה. אבל אני חושב שהעיקרון ברור.

כמות הכסף האבסולוטי שיש לבלקבורן היא כמובן לא רלבנטית. כדורגל זה בסופו של דבר משחק של יחסים (לפחות כל עוד אין תקרת שכר). אם מולך עומדים כמה מהשחקנים הטובים בעולם, זה לא עוזר לך שיש לך שחקנים שבליגה ההונגרית היו נחשבים לעילויים טכניים. בשורה התחתונה אם לא תשחק קשוח ותתגונן, אתה תחטוף על הראש או לפחות לא תיקח אליפות (בהכללה גורפת כמובן, ובממוצע).
גם אם מה שיש לך שווה 100 מיליון דולר, אם מה שיש ליריבה שווה 600 מיליון דולר, בהכללה זה מה שיקרה לאורך זמן.

עצם העובדה שאתה מתייחס לליגה הספרדית כתחרותית, אפילו שמתוך 13 האליפויות האחרונות זכו ב9 מהן 2 הגדולות מחזקת את דבריי (ועוד עשיתי הנחה כשלא הלכתי יותר אחורה מהאליפות האחרונה של אתלטיקו מדריד…)

גיל 20 באפריל 2008

ברכות לפדרר על זכייה ראשונה בטורניר השנה. בסוף יתברר שהכל בכוונה כדי להרדים את היריבים שלו על חימר. ברכות גם לדניקה פטריק על זכייה ראשונה במירוץ אינדי.

רפי שד אדום 21 באפריל 2008

אני מבין שיש עוד משוגעים כמוני שהפסידו את ליל הסדר.. מצחיק, נסעתי בשריקת הסיום מת"א לאשדוד ב20 דק'… מטורף.
הגעתי לשולחן עורך :)

חבר'ה, שיהיה לנו שבוע מושלם !!!
הרבה זמן לא היו לנו 3 משחקים כ"כ חשובים ב-6 ימים !!!
(לצ'לסי זה יוצא יותר טוב, כי הם בשלישי הקרוב ורביעי הבא).
יאללה, תיקו עם שער חוץ ברביעי בעזרת השם !!!

Comments closed