הבלוג רוצה גביע להארי רדנאפ

ניצחון של קרדיף מליגת המשנה יהיה סיפור יפה, ויש לי גם סימפטיה גדולה לווילס, הארץ ואנשיה. אני גם חשדן כלפי משפחת גיידמק, האב והבן. אין לי מושג מאיפה הכסף שלהם והסברים המשכנעים היחידים שמישהו מוכן להציע לנו הוא סחר נשק בנסיבות של הרג המוני. אין דרך אחרת לנסח זאת. ובכל זאת מאד הייתי רוצה לראות היום את פורטסמות' מנצחת. בגלל הארי רדנאפ.
גם לגבי הארי רדנאפ הייתי יכול למצוא לא מעט סיבות בכדי לא לתמוך בו. האיש הוא קצת ממזרי – הן בענייני העברות והן בכל הסאגה בה נטש פעם אחת את פורטסמות', עבר לסאות'המפטון ואז חזר. בעייה אתית אחרת מובהקת שלו, היא שהוא כבר העיף את יונייטד מהגביע עם שלוש קבוצות שונות – בורנמות', ווסטהאם ופורטסמות'. אבל בכל זאת אני רוצה לראות אותו מנצח היום.
שוחחתי איתו פעם אחת אחרי משחק בין טוטנהאם לפורטסמות' בו הפסיד 3-4 ואייל ברקוביץ, הבקיע את השער הכי מוזר בקריירה שלו (אחד המגינים ניסה להרחיק, זה פגע לברקוביץ' בפרצוף ונכנס). והצלחתי לשאול אותו רק שאלה אחת: “האם אתה חושב לפעמים על מצב בו היית שומר על כל השחקנים שגידלת בווסט-האם ורץ איתם לאליפות". רדנאפ חשב לשניה, משך בכתפיו ואמר "אין טעם לחשוב על מה שיכול היה להיות".
בעולם כדורגל חלופי, רדנאפ הוא המנג'ר בווסט-האם, הקבוצה מבוססת בעיקר על שחקני בית, והיא איום אמיתי על צמרת הכדורגל של אירופה. בהגנת הקבוצה ריו פרדיננד וגלן ג'ונסון. קישור ברמה עולמית עם מייקל קאריק, ג'ו קול ופרנק לאמפרד. ג'רמיין דפו ופרדי קאנוטה בשורת החלוצים. קבוצה כזו לא צריכה יותר מ-2-3 שחקני רכש נוספים. ועם השנים היו מצטרפים ריו קוקר ופרדיננד הצעיר ומרק נובל.  זה הדור שהיה אמור לרשת את גיבורי 1966 – כשכל המבקיעים בגמר גביע העולם, והקפטן המונומנטלי היו שחקני ווסט-האם. כולם אגב שיחקו לצד רדנאפ.
בעולם חלופי אחר רדנאפ מקבל קבוצה גדולה ומראה שיש מנג'רים אנגלים שיודעים לגדל שחקנים – גם אם לא מאתרים אותם עבורו באפריקה או פורטוגל. אני לא מבין למשל למה הקבוצה שמשחקת באנפילד התעקשה לחפש מנג'רים מודרנים מעבר לים, ולא למנות את המנג'ר האחד שיכול להתחרות בפרגוסון או ארסן וונגר בתחום הזה.

אבל נניח את כל זה בצד. המנג'ר האנגלי המשמעותי היחיד בדור האחרון הוא בלי תואר בגיל 61. ולכן לאומיות וולשית יכולה לחכות.

על הפרישה של ג'סטין הנין ועל נשים בטניס
איזה גול!

34 Comments

יוסי 17 במאי 2008

אני בעד פאולר.

yoni 17 במאי 2008

Pוסט ענק.

birdman 17 במאי 2008

אני מצטרף למילים החמות לפוסט. הייתי רוצה להוסיף את טרוור סינקלייר ומרלון הארווד לסגל הקבוצה.

שכנעת אותי שהגביע מגיע לרדנאפ על מפעל חיים, אך הוא לא מגיע לפורטסמות' בגלל האופן הבזוי בו הדיחה את יונייטד בשלב הקודם. זו היתה אם כל הבונקרים.

rd17 17 במאי 2008

גם אני אוהב את הארי.

ד"ר א. 17 במאי 2008

אהבתי את "בעיה אתית אחרת".
אבל בגמר גביע יש חובה אתית לתמוך בקבוצה מליגת המשנה, קל וחומר אם מולה עומד הון שמקורו וגו'.

מאיר 17 במאי 2008

הגזמת. הוא לא היה עושה שום דבר עם ליברפול, וגם לא עם נבחרת אנגליה כמו שהיו רבים שטענו בצמתי בחירת המנג'ר הלאומי בשנים האחרונות.
לא סתם הוא לא זכה מעולם בתואר (עד היום). וגם בשנתיים האחרונות בפומפי, עם כסף אוליגרכי מאוד גדול, הוא לא באמת איים אפילו על המקום החמישי. לא ברורה לי כל כך הסימפטיה אליו.

הכי גרוע הוא אותו עניין שהזכרת בחצי שורה. לפני שתי עונות הוא עזב את פומפי באמצע עונה כדי לעבור לסאותהמפטון (השכנה השנואה!), קיבל את סאותהמפטון מעל הקו האדום והוריד אותם ליגה, ואז חזר לפורטסמות מעל הקו האדום באמצע העונה שאחריה, ערך רכש מאסיבי בעזרת גיידמק בינואר, כמעט הוריד גם אותם ליגה וניצל ברגע האחרון. משום מה הוא יצא מכל הסיפור הזה כמאמן טוב.

בלי קשר – למה כתבת בפוסט הזה ווסט-האם? באנגלית זו מילה אחת ללא הפרדה, כמו נוטינגהם או טוטנהם.

רונן דורפן 17 במאי 2008

מאיר, להיפך. באנגלית ווסט-האם זה שני מלים West Ham. ויש גם East Ham- למרות שאין מועדון כדורגל שם. אני רצת בדילמה. עקרונית צריך לכתוב את זה כשני מלים, אבל מצד שני זה השתרש בעברית בדרך מסויימת. לכן אני כותב את זה כשני מלים עם מקף.

עם נבחרת אנגליה הוא לא היה עושה דבר. אני כן חושב שבמרסיסייד הוא היה עושה יותר עם שחקנים צעירים.

אגב, היכולת של קמפבל וקאנו מעלה את השאלה מה היה כל כך דחוף לוונגר לתת להם ללכת. הם בדיוק שני השחקנים שהיו נותנים לארסנל המון. וזה לא שקיבלו עליהם כסף גדול או משהו. אם אני מנג'ר ארסנל אני עושה בקיץ מסע רכש ב25 מליון- הנרי (10), ויירה (8), קמפבל וקאנו (7ביחד).

יואב 17 במאי 2008

מידי פעם, עוברת בי המחשבה הזאת, על מה יכול היה לקרות לווסטאהם אם היתה מצליחה להשאיר את נכסייה(גם לי בוייר).ובכלל זה מועדון שאני רוחש אליו סימפטיה בגלל מסורת הכדורגל ההתקפי שלו..
תודה אבי על כל מה שנתת. זאת היתה פריבילגיה לצפות בך, תמיד זקוף ומחוייב. תודה.

ויכסלפיש 17 במאי 2008

אני מתנצל על ההיעדרות וגם הסיבה לא מוצדקת (שבוע במנצ'סטר וליברפול כולל גמר אופ"א) ובכל זאת שני אוף-טופיק: 1. לגבי עלילות הבלוג רוסק/ייגר/תמיס אסתפק באנלוגיה בין אלה הרואים בישראל מדינה שאמורה לשמור על חוק וסדר לבין הפורעים מהגבעות והמתנחלים הקיצונים שנאמנים רק לעצמם ופונים בשעת הצורך ל"כבוד" בית המשפט באמצעות איזשהו פרקליט ממולח שנועד לשרת מטרות נלוזות ותו לא. רוצה לומר: אנחנו מדברים והם ממשיכים לעשות יח"צ למקורבים, שאינם נדרשים בתעודת יושר מהמשטרה.

ועוד שאלה: אורי שרצקי מתאר בסופשבוע מסע בין קבוצות של אוהדים שנקעה נפשם מהשתלטות משפחת גלייזר על צ'רלטון ומעבר ווימבלדון למילטון קיינס. בכתבה המצוינת מוזכר התרגיל הפיננסי של הלוואה שקיבל גלייזר כביכול מהיונייטד והטלת החובות של הרוכש על הקבוצה. אפשר לקבל פירוט לגבי אופי המהלך הזה וההשלכות שלו על הקבוצה מבחינה פוטנציאלית ומעשית?

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 17 במאי 2008

רונן,מה דעתך על כך שהמשחק השביעי בין בוסטון וקליבלנד ישודר ב-5+ לייב.לא בערוץ 5 ולא ב-5+ (התירוצים הנפלאים של ערוץ הספורט : משחק האליפות של ריאל מדריד וחדשות הספורט)
איפה קופמן ? שלח ? לביא ? שאר יפי הנפש של הערוץ שאולי קוראים את הבלוג הזה ?
עדיין לא מאוחר להתערבות של גורמים בתקשורת הכתובה והאלקטרונית.
הגיע הזמן להעמיד את ערוץ הספורט במקומו.

עזי 17 במאי 2008

לי בוייר? הוא גדל בצ'רלטון ושיחק שבע שנים בלידס לפני שהגיע לווסטהאם, לא בדיוק שחקן בית.
אפשר להגיד את זה על הרבה קבוצות בינוניות, תסלחו לי שאני שוב עם לידס אבל מפול רובינסון וארון לנון וג'יימס מילנר וג'ונתן וודגייט, ואלן סמית ואיאן הארט ולי בוייר וגם וידוקה וקיואל וכו' אפשר היה להרכיב יופי של קבוצה. גם אוורטון יכולה לבכות על שחקנים, ויוין רוני הוא הבולט אבל יש עוד. אבל כאוהדים של קבוצה גדולה מאוד ועשירה מאוד שקונה וטורפת את הדגים הבינוניים שטורפים את הקטנים – לידס קנתה את ריו פרדיננד מווסטהאם ומנ. יונייטד קנתה אותו מלידס – תזכרו שתמיד יש בים כריס גדול יותר. תזכרו את זה כשכריסטיאנו רונאלדו יעבור לריאל בסכום בלתי נתפס.

יואב 18 במאי 2008

עזי, בוייר לא היה בפטישים לפני המעבר ללידס? אם לא, טעות שלי.
שתבוא ריאל ותקנה את רונאלדו. אני אישית, לא מוטרד מזה ולא משום דג אחר. את הכוכבים המקומיים שלנו השארנו , וזה הספיק לעשר!!! אליפויות(בכסף שיונייטד תקבל על המכירה, אפשר יהיה להרכיב סגל ממש ממש מדהים ולא עציר).
לידס חיה מעל רמתה ודור השחקנים שלה, היה פיקציה ושקר. זה כמו שאני אקנה בית בסביון ואגור בו עד שהבנקים ישלחו אותי לכלא, על כסף שאין לי. לא דומה בכלל לווסטאהם. רק דוגמה לרשלנות פושעת של יושב ראש עם שיגעון גדלות…
וביום פרישתו של נימני אציין, שגם איל ברקוביץ, הכתיר אותו לשחקן הליגה הטוב בכל הזמנים בטור שכתב לוואן.עוד דיעה, לא פחות ולא יותר(כנראה שאני לא המשוגע היחיד שחושב שהוא גדול שחקני מכבי בכל הזמנים).

אביעד 18 במאי 2008

בעניין רדנאפ, לא היה שווה להזכיר שהוא היה מעורב בחשדות לשוחד ושערוריית סוכני השחקנים?
בעניין רונאלדו – שיעבור. הוא תרם המון למנצ'סטר יונייטד, אבל הקבוצה הייתה לפניו ותהיה גם אחריו. נקנה עוד 2-3 שחקנים ונתאים את הקבוצה לשחק בלעדיו, יש את רוני, טבז, אנדרסון, הארגריבס, נאני, נוסיף 2-3 שחקנים ויהיה בסדר. מה שאותי יותר מטריד בכל הסיפור זו ההתנהלות של ריאל מדריד. אסור לפנות לשחקנים עם חוזה, זה לא מעניין אותם. הייתה פניה לרונאלדו, הייתה פניה לפברגאס (הם פנו אליו בעיתונות!!!). אני מודע לעובדה שרוב מועדוני העל, כולל יונייטד (יאפ סתאם), לא חפים מפשע בלשון המעטה בקטע הזה. אבל ההתנהלות של ריאל שוברת שיאים. יסלחו לי רועי וזיזו, אבל זו ההתנהלות השחצנית הזאת היא סיבה מרכזית מדוע אני לא סובל את המועדון הזה. אם הם רוצים שחקן, הם לא סופרים אף אחד ולא מעניין אותם שום חוק.

עזי 18 במאי 2008

העניין הוא שתראה את מי הזכרתם: רוני, טבס (ולא טבז, הZ מבוטאת כ-S למשל סראגוסה), אנדרסון, הארגריבס, נאני וכו', כולם רכש. את הקבוצה של שנות התשעים שלכם היה אפשר מאוד להעריך כי השלד שלה היה כזה שגדל אצלכם, היום זה לא ככה ואחרי פרישת נוויל/גיגס/סקולס תישארו עם ג'ון אושיי ו-ווס בראון בערך.
אתה צודק לגבי ריאל, אבל שוב זה בגלל שהם גדולים יותר מכם וחזירים יותר, כמו שאתם חזירים יותר מקבוצות אחרות. הכסף משחית.

אני רוסי 18 במאי 2008

אתה איש מוזר, רונן – אין לך שמץ של מושג מאיפה הכסף של גאידמק אז אתה מניח שהוא ממקום לא חוקי.
או שאתה גזען מגעיל, או שאתה חסר חוט שידרה המושפע מפוליטיקה של עיתונאים.
לא שמעתי אותך יוצא נגד עשירים שאינם נושאים שמות בעלי צליל רוסי הידועים בניצולם חסר המצפון של אלפי עובדים.

יואב 18 במאי 2008

אי אפשר לצפות לדור כזה מוצלח של שחקנים(קלאס 94) בתדירות גבוהה. לכן קונים שאין, ובמקביל, לא מפסיקים לנסות לייצר.
כל הרכישות של יונייטד, הן מכסף שנצבר ונרכש בעקבות הצלחת הדור המקומי הקודם(על כל המשתמע מכך)…
למשל, מכירת בקאהם מימנה את רכישת רונאלדו וחצי רוני. לא רע אני אומר.

רועי 18 במאי 2008

אביעד-ריאל באמת לא סופרת אף אחד בדרך למטרות שלה, אבל אני מסכים עם עזי שזה בא מהמקום שריאל הכי גדולה בעולם אז היא עושה מה שהיא רוצה יש התנהלות דומה מצד יונייטד, זה לא הופך את זה לבסדר אבל אכן הכסף משחית.ולמיטב ידיעתי בקשר לרונאלדו הוא הצהיר שהוא רוצה לעבור לספרד ולא נעשתה פנייה מצד מדריד, שוסטר וקלדרון אמרו שרונאלדו שחקן נהדר אבל אין סיכוי שהוא יבוא כרגע.

אביעד 18 במאי 2008

עזי, המצב בקשר לשחקני בית הוא אמנם מצער מאוד, אבל זו המציאות. עדיין, בתוך המציאות הזאת, יש למנצ'סטר 6 שחקני בית משמעותיים בסגל ו 11 שחקנים מקומיים (כולל וולשים, איריים וסקוטים) – לא רע יחסית לשאר מועדוני העל.
רועי, נניח לרגע שריאל הכי גדולה בעולם (לא מסכים עם זה, אבל נניח) – הם עדיין לא גדולים יותר משאר מועדוני העל גם יחד וזה מה שמפליא אותי, חוסר התגובה מצד מנצ'סטר, ארסנל ומילאן, לגבי ההתנהלות של ריאל בנוגע לרונאלדו, פברגאס וקאקא (וזה רק בשנה האחרונה).
ספציפית לגבי רונאלדו, תפקח את העיניים – מיאטוביץ' וקלדרון מדברים כבר שנתיים ע"כ שהם רוצים את רונאלדו בריאל "ויעשו הכל בכדי שזה יקרה". קלדרון גם הצהיר השבוע שלריאל יש את הכסף לרכוש את רונאלדו. ניתן לומר שאלו שמועות ורצון של רונאלדו להגדיל את חשבון הבנק, אבל אין ספק שמה שמאפשר למדורת השמועות הזאת לבעור זו ההתנהלות הבזיונית של ריאל מדריד. פעם בשבוע יש תגובה של מישהו ברונאלדו לגבי ריאל, פעם אחת זו הצהרה שהם רוצים אותו וינסו בקיץ/בקרוב, פעם אחרת זו הצהרה שהוא לא יבוא כרגע. אתה באמת מאמין שריאל לא פנתה לרונאלדו?

אביעד 18 במאי 2008

הכוונה היא "מישהו בריאל לגבי רונאלדו" ולא ההיפך…

רועי 18 במאי 2008

אביעד-רונאלדו רוצה לשחק בריאל והצהיר את זה מיליון פעמים,זה תגובה טבעית שהשחקן הטוב בעולם רוצה לשחק אצלך שתביע עניין בו אין בזה שום דבר בזוי,הצעה רשמית אני לא חושב שהייתה.למען הפרוטקול אני לא חושב שמעבר של רונאלדו לריאל יועיל למישהו מהצדדים,ריאל תקבל אגו מפלצתי בדיוק אחרי שהצליחה להיפטר מכולם,יונייטד תחווה נפילת מתח בעקבות עזיבתו,ורונאלדו צריך את פרגי להמשך ההתקדמות.המועדנים לא "מגיבים" לריאל על מנת לא להרוס את היחסים, גם כשמילאן דיברה על סרחיו ראמוס כמחליף למאלדיני אף אחד בריאל לא כעס,מבליגים כדי שיוכלו לעשות עסקים בעתיד.

רונן דורפן 18 במאי 2008

לרוסי, ההאשמה שלך מגוחכת. ממשלות זרות רוצות את ההסגרה של גיידמק בגלל סחר בנשק באנגולה. וזה שלא שמעת שדנו פה בנייקי ובסין. וזה שאתה מגיב באנונימיות, זה סתם לא מכובד. לא כל פעם שרוצים לומר דברים קשים צריך להתחבא.

אביעד 18 במאי 2008

רועי, רונאלדו מעולם לא אמר ספציפית שהוא רוצה לשחק בריאל אלא דיבר באופן כללי על ספרד. בכל מקרה, הדיבורים הללו התחילו אחרי שריאל התחילה להביע התעניינות פומבית בו. כולם מדברים ככה וזו עובדה, אבל אף מועדון לא עושה את זה באופן כה חסר בושה כמו ריאל. המקרה הבזיוני ביותר הוא פברגאס, ריאל פשוט הוציאו הצהרה לעיתונות – אנחנו רוצים אותו, אבל קודם שישתחרר מהמועדון שלו, המטרה היא שפברגאס יפעיל לחץ על ארסנל עד שלא תישאר להם ברירה לךשחרר אותו. זה מותר, בתנאי שלא פנית לשחקן קודם וזה מה שריאל למעשה עשתה.
בקשר להצעה רשמית, אני לא יודע אם הייתה הצעה רשמית למנצ'סטר, אבל די ברור שהייתה פניה לא רשמית לרונאלדו וזו הבעיה.

רועי 18 במאי 2008

אביעד-במקרים של שחקנים כמו פברגאס ורונאלדו אין טעם לפנות למועדון לפני שיודעים שהשחקן רוצה להגיע אחרת אין סיכוי שהמועדון שלו ישחרר אותו.במקרה של פברגאס, אני חושב שהייתה פנייה ראשונית לארסנל וונגר סירב.

עמיחי שלו 18 במאי 2008

אם אתה כל כך מחזיק ממנו, אולי תמנו אותו למחליף של פרגוסון אחרי שהוא יפרוש

אביעד 18 במאי 2008

רועי, אם הייתה פניה לארסנל שסורבה, הפיתרון הוא להציע יותר כסף. לא מעניין אותי כמה ריאל רוצה את פברגאס, יש חוק שאוסר פניה לשחקן בלי הסכמת המועדון. את ריאל החוק לא מעניין. אותו דבר לגבי רונאלדו, אם ריאל רוצה אותו אז שתפנה למנצ'סטר ואם מנצ'סטר מסכימה אז שייפנו לרונאלדו ויגלו אם הוא רוצה. גם כאן החוק לא מעניין אותם והם טורחים להראות את זה בפומבי.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 18 במאי 2008

"Italian football stars at Milan teams assumed to have Gypsy heritage, such as Andrea Pirlo, are now also the subject of threatening chants."
http://www.guardian.co.uk/world/2008/may/17/italy

מעניין למי נתונה תמיכת קאפלו אפרופו דיון קודם שערכנו בנושא.
נתונים מזעזעים שלא מעוררים הד בישראל משום שהממשל החדש באיטליה אוהד את ישראל ומשום שלא מדובר ביהודים אז למי אכפת.

אלי 18 במאי 2008

הי רונן,

לדעתי הבלוג שלך הוא אתר הספורט הטוב בעברית.

אחד הגורמים לכך הוא מפני שאינך כותב מתוך תחושה של "אני יכולתי לעשות זאת טוב יותר מעיתונאי/מאמן/פרשן/ספורטאי" שרלוונטי לכתיבתך. מה שמאפשר לך להתרכז במהות.

לצערי בשבוע האחרון אתה מאבד את זה.
מקווה שתחזור לכתוב באנדרסטייטמנט ובצניעות.

בוריס ג'ונסון 18 במאי 2008

רונן, אתה רציני? העונה האחרונה של סול קמפבל בארסנל הסתיימה לבקשתו. הוא אמנם הבקיע בגמר הצ'מפיונס ליג לזכות ארסנל אבל גם ברח במחצית המשחק מול ווסט האם (תודה לאל שיש מי שכותב את השם הקבוצה בשתי מילים – אין צורך במקף, אגב)ונעלם לשבועים. הוא איטי מידי עבור הרמות הגבוהות ביותר וכאמור הוא ביקש לעבור לשחק באירופה ולהפתעת ונגר נחת בחוף הדרומי.
לגבי קאנו, האיש נזרק מווסט ברום והבקיע ארבע שערי ליגה העונה. האם אתה באמת חושב שיש לו מקום בארסנל או כל קבוצת צמרת אחרת? הוא שחקן מצוין עבור פומפי אבל אין צורך להסחף.

Yair 18 במאי 2008

אלי לא ברור לי למה אתה מתכוון בכך שרונן "מאבד את זה" אבל אם זה אכן כך, תצטרך לסלוח לו, גם אני, ככל שיום רביעי מתקרב מתחיל לאבד את זה…

אדם 18 במאי 2008

להגיד שרדנאפ קצת ממזרי בענייני העברות זה חתיכת אנדרסטייטמנט. נגד הבן אדם מתנהלת חקירה משטרתית על גזירת קופונים במהלך העברות שחקנים. מעטות הן עבירות המרמה והפרת אמונים הגדולות יותר שיכול לעשות מאמן כנגד קבוצתו, ואם הוא ימצא אשם ראוי שהאיש ישב מאחורי סורג ובריח.
לעניין שאלת ה"מה היה קורה אם?",הרי שבדיון הזה ניתנה התשובה. אם ווסט האם הייתה שומרת על כוכביה היא הייתה נדרשת לאינפלציית משכורות, שהייתה מובילה לבסוף לקריסה כלכלית, ושולחת אותה לאותם מקומות בהם נמצאת היום לידס. הדרך של קבוצות דרג שני/שלישי לנסות להתחרות בקבוצות הדרג הראשון היא לאורך זמן לא מסעות רכש מטורפים(או שמירה בכל מחיר,מוגזם ככל שיהיה,על תוצר מקומי),אלא מיקסום רווחים ומציאת אפיקי הכנסה חדשים שיאפשרו להן בעתיד להתקרב כלכלית לליגה של הגדולות.

אביעד 18 במאי 2008

אדם, שכחת את הדרך הנוספת שתאפשר לקבוצה מדרג שני להתקרב לדרג הראשון – מציאת שוגר דדי שיהיה מוכן לשפוך על הקבוצה ים כסף, לאורך תקופה ארוכה. מה, לא?

אדם 19 במאי 2008

בגדול לכך כיוונתי ב"מציאת אפיקי הכנסה חדשים". ישנן עוד דרכים למצוא אפיקים כאלה, אבל זו כנראה הטובה (או לפחות המהירה) ביותר.

לון 19 במאי 2008

פוסט מצויין ומדוייק.
יש סיבות לרצות בכשלונו, במיוחד אם אכן גזר קופונים על העברות שחקנים. אבל בסה"כ הוא עושה עבודה יפה מאוד בפורטסמות' ומגיע לו לזכות במשהו בקריירה הארוכה שלו.

אולי יהיו מועדונים קטנים נוספים שיבינו שכשנותנים למנג'ר רציני זמן הוא מביא תוצאות.

איציק אלפסי 20 במאי 2008

רונן,
הערה קטנה לגבי משפחת גאדימאק:
אתה בטח כבר יודע שאני לא אוהב אותם הרבה יותר ממך, ויש להניח שהרבה פחות…
אבל אלו שצריך להפריע להם מאיפה מגיע הכסף של גאידמאק הם לא אוהדי הקבוצות אותן הם ממנים אלא השחקנים באותן קבוצות. הם אלו שצריכים לשאול מאיפה בדיוק משולמת המשכורת שלהם ולהתהפך על זה בלילה. אנחנו האוהדים לא רק שלא רואים גרוש מגאידמאק האב או הבן, גם בפעם האחרונה שבדקתי אנחנו משלמים להם (כרטיסים, מרצ'נדייז וכו').

Comments closed