ריו לומד עברית

עם כל הכבוד לפתיחת הליגה הספרדית או לדרבי גדול מאד בגלזגו אין ספק מהי הידיעה החשובה של היוםריו פרדיננדהבלם הטוב בעולםמעוז הגנת מנצ'סטר יונייטד וקפטן העתיד של הגדולה שבקבוצותלומד עבריתכל זה לקראת אפשרות להשתקע בישראל אחרי שיסיים לשחק. אני חוזר:  ריו פרדיננד,הבלם הטוב בעולםמעוז הגנת מנצ'סטר יונייטד וקפטן העתיד של הגדולה שבקבוצותלומד עבריתכל זה לקראת אפשרות להשתקע בישראל אחרי שיסיים לשחק

זה נשמע מופרךנכוןאבל בואו אגיד לכם משהואברם גרנט אימן את צ'לסי. ולכן, אינני מחכה להכחשות. אני מאמין לידיעה בלב שלם!

הקשר ארוך השנים של פרדיננד עם ישראל היה ידועפיני זהבי הוא הסוכן שלוהוא במבקר בישראל כמעט מדי שנהאני זוכר שהזמיןאו לפחות דווח שניסה להזמיןאת לינור אברג'יל למשחק בין מכבי חיפה למנצ'סטר יונייטד בזמנו בקפריסיןבדרך כלל זה דווח בהקשרים של חופשות שגרמו לאוהד הממוצע לשער משהו כמו "הוא חולה על בחורות ישראליות" או "פיני זהבי עושה לו גוד טיים". 

אבל בצד אלו צריך להזכיר שעשה פעם איזשהי פעילות עבור מרכז פרס לשלום ואני זוכר שפעם השתתף בערב התרמה של מגן דוד אדוםועכשיוחייבים להשתכנע סופיתכנראה העניין שלו בישראל די רציני.

מחשבות ראשונות ובלתי מסודרות:

ראשיתאני שמחכי הרבה אנגלים מסתכלים (גםעל ישראל מנקודת מוצא של התנשאותזה בדיוק סוג הענין שיכול לגרום לאנשים להסתכל על העניין אחרת. במיוחד משום שלא מדובר באיזו התגלות דתית תמהונית או משהו כזה.

שניתאני שמחעוד איש ספורט דובר עברית ואוהד יונייטד (עם סימפטיה לווסט האםהוא פוטנציאל של קורא לבלוג הזה.

שלישיתאני שמחשנים שאלתי את עצמי את שאלת הישראלי הראשון במנצ'סטר יונייטדוהחשש היה כפולראשיתהסיקור הפרובנציאלי בתקשורת הישראליתשניתשהשחקן יהיה גרוע כי בישראל אין שחקנים מספיק טובים ליונייטד. לפ.צ מרסיסייד אולי כן, ליונייטד לא! מצטער שאני נוקשה בעניין הזה

לעומת זאתריו הוא פתרון נפלא לישראלי הראשון במנצ'סטר יונייטדהוא באמת מוערך על ידי המאמןהוא באמת בתכניות של המאמן למשחק הקרוב. אפשר להאמין לו שבינתיים הוא נשאר באנגליה.

נסיים בידיעה: “יונייטד הפסידה לסנט פטרסבורג. 90 דקות לפרדיננד". 

פשיזם אמריקאי מביש
לילה של יום מטורף. אנדרסטייטמנט