על הניצחון של המרסיסיידים בסטמפורד ברידג'

השאלה: האם יש עוד קבוצת במאבק האליפות מלבד צ'לסי ומנצ'סטר יונייטד?

התשובה שלי היא כנראה שלא אבל אולי כן. הדיעה שלי היא כזו. באליפות של 80-81 נקודות, מה שמספיק בדרך כלל בספרד, אני חושב שמרסיסייד בהחלט יכולה להיאבק וכמוה ארסנל. האזורים של ה-87-88 נקודות אפשריים רק ליונייטד וצ'לסי. כמובן שהמספרים הם לא מדע מדוייק ורק תחושת בטן. במלים יותר פשוטות: זה עדיין תלוי בעיקר ביונייטד.

שאלה: האם השיפור בצ'לסי הוא שיפור בסגנון על חשבון היציבות? אחרי הכל גם במשחק הבית מול יונייטד צ'לסי השוותה רק לקראת הסיום.

התשובה שלי היא כן, אבל. כן – בסגנון הנוכחי צ'לסי פחות יציבה. אבל – אי אפשר להגיע לרמות הכדורגל ההתקפי של יונייטד או ארסנל בתהליך יציב לחלוטין. הוא תמיד כולל שכר לימוד. ארסנל משלמת אותו כבר כמה שנים. יונייטד שילמה אותו במהפך שכלל את הפרידה מואן ניסטלרוי. אם צ'לסי מתכוונת להלחץ מכך שהמאזן הביתי הבלתי מנוצח (למרות שהוא היה רחוק ממושלם) הסתיים, אז היא לעולם לא תכנס באמת לתהליך שיהפוך אותה לקבוצה פופולארית.

לגבי רפא בניטז. את האליפות שלו בואלנסיה הוא השיג עם מאזן החוץ הטוב בספרד והרבה ניצחונות חוץ קשים. בניטז הוכיח מעל לכל ספק שהוא מסוגל לנצח משחקים גדולים. אבל זה מחזיר אותנו לנושא ה-87-88 נקודות. בכדי להשיג את זה צריך סגל אינסופי כמו צ'לסי או להפוך הרבה משחקים לקלים מאד, כמו שעושה יונייטד (בדרך כלל).

התיקו באברטון
חידון מספר 101 - נשיאי ארצות הברית וספורט

114 Comments

אביאל 26 באוקטובר 2008

רונן – היום דווקא הוכח שלצ'לסי אין ספסל אינסופי כמו שאתה טוען…די סנטו, סינקלר ובלטי הם לא שחקנים שיכולים לשנות מומנטום והם למעשה לא תרמו כלום, החסרון של ג'ו קול אסיין ובאלאק הורגש היום, היינו צריכים את באלאק במרכז היום כדי להתמודד עם מסצ'ראנו ואלנוסו.

אני חושב שהמשחק הזה לא מעיד כלום, יום גרוע ביותר של כל השחקנים כמעט של צ'לסי, ואני חושב שעיקר העקרות במשחק הגיע מהרצף.

בוסינגגוה במשחק הגרוע ביותר שלו העונה, דקו ואשלי קול חזור מפציעות ולא היו חדים בכלל, החוד בכלל היה אנמי, קאלו מאלודה ואנלקה היו בעיקר ניצבים.

בלי מיקל, קראבליו וטרי המצב היה הרבה יותר גרוע, בכל מקרה אני חושב שצ'לסי תאתחל את עצמה בעקבות המשחק ותחזור להציג את היכולת שקדמה עד למשחק מול רומא.

Danny 26 באוקטובר 2008

Ronen: As I have told you yesterday. it is better for us that the "other team" won today, they will self destruct later

בני 26 באוקטובר 2008

זה נכון שליברפול תתמודד במשחקים "הקטנים" אבל ניצחונות על יונייטד וצ'לסי זו אמירה חד-משמעית. עונה ארוכה לפנינו…

קורא 26 באוקטובר 2008

אני דווקא בהחלט חושב שהמשחק הזה מעיד על היכולות של צ'לסי. קבוצה שעם תקציב ענק כזה לא השכילה להכין תחליף ראוי לדרוגבה היא קבוצה מטומטמת. להתבסס על חלוץ אחד נורמלי ועוד אחד קפריזי גובל באיוולת. ואגב, בתור אוהד יונייטד אני שמח על הניצחון של ליברפול, איכשהוא, להדביק את הפער ממנה נראה לי פחות קשה מלהדביק את הפער מצ'לסי, שהצטמק בנקודה.

גיא וינטרוב 26 באוקטובר 2008

מי זה Dannny השחצן הזה? מי שם אותו להגיד את הדברים הללו בכזה ביטחון?

נתן 26 באוקטובר 2008

האמירה של 4. קורא גובלת בכפירה!

taninanak 26 באוקטובר 2008

לו הקבוצה שלי היתה מוציאה תיקו באברטון, מפסידה לליברפול, מתבססת על ילד קפריזי שהציג עונה פנומנלית בודדת ולא משחזר אותה נכון לרגע זה לפחות, עם מרכז קישור זקן ואנמי, אולי הייתי קצת פחות זחוח.
ליברפול נכון לרגע זה עדיין לא משחקת כדורגל גדול, טורס פצוע כבר מספר משחקים, קין עדיין בתהתליכי התאקלמות לא קלים באבל לא רואה מספיק מגרש וסטיבי מופיע בעיקר על הבמה האירופית נכון לרגע זה.
נראה שהשמחה בפורום על הנצחון של ליברפול קצת לא במקומה ונובעת מחוסר הבנה של המצב.
אגב, אנחנו לא אוהבים משחקים קלים.

דותן 26 באוקטובר 2008

תקן אותי אם אני טועה – אבל לדעתי העונה יונייטד לא ממש הפוכת הרבה משחקים לקלים מאד…. האם בעל הבלוג מכיר את היבריס 87-88?

שודד 26 באוקטובר 2008

מגיע כל הכבוד לבניטז וליברפול שהיו יותר טובים היום גם ללא טורס, (ובזכות זה שבניון לא יכל להפריע).
קצת הזכירו לי בלחימה את היונייטד ליפני עידן הכוכבים שלא מתלכלכים.
חשבתי שהשנה צ'לסי ילמדו וינצלו את המעידות שלנו עד תם, שמח שטעיתי, ככה שאנחנו עוד יכולים להדבק למעלה

יואב 26 באוקטובר 2008

בנוסף לגל הפציעות שצלסי עוברת, היא קבוצה חסרת שיניים בהתקפה(ללא דרוגבה) ובכל מקרה, חסרת גיבוי בעמדה הזאת. יש לה קישור נהדר, אך שהיא פוגשת קבוצה עם מרכז שדה חזק שלוחץ וסוגר, אתה שואל, מאיפה הגולים יבואו.למרות התחושה שטבלאית, ניצחון של ליברפול עדיף(אני בכלל לא בטוח, לליברפול יש סגל עמוק בכל עמדה), כשהתחיל המשחק, רק הרגש דיבר והעדפתי ניצחון של הכחולים כאופציה שניה לתיקו.
זה לא פשוט בכלל לקחת אליפות שלישית ברציפות בליגה הזאת, כי את הדלק שמניע אותך(מוטיבצית שיא, רעב)אתה צריך לייצר לבד. שם יונייטד יכולה למעוד אבל מה שראיתי היום, לא מדיר שינה מעיני מבחינת עליונות מיקצועית על יונייטד.

Danny 26 באוקטובר 2008

Guy: lets talk in a couple of month and see how it all shapes up. Just remember what we have said today

רונן דורפן 26 באוקטובר 2008

אביאל – אני חושב שאתה קופץ למסקנות ממשחק אחד. ג'וליאנו בלטי הוא שחקן נפלא להחזיק על הספסל. ודווקא כאוהד ארסנל הייתי מצפה ממך לזכור אותו…
ֿ
קורא – אין שום צורך לשמוח על ניצחונות של מרסיסייד. בנוסף לכך שזה אסור.

תנין – העניין היא שיונייטד כבר הוכיחה באותות ובמופתים שהיא משתפרת ומתאפסת תוך כדי העונה. את הקרדיט הזה אני נותן למנג'ר שלה… הילד הקפריזי עד אתמול הבקיע או בישל בכל משחק וגם הקבוצה ניצחה שישה משחקים רצופים. כמובן שיונייטד חיה בעולם ציפיות משלה.

לגיא – למה במקום להכנס לפינה של העלבת קוראים אחרים תיקח את זה בהומור ותגיב באותה מטבע? הוא ירד על הקבוצה שלך, תרד אתה על מנצ'סטר יונייטד? כשאתה שואל "מי זה" מה אתה מצפה? שיהיה מאמן בכיר עם 3-4 תארים באירופה? שיהיה דוקטור לפילוסופיה? תרגע קצת. הוא מן הסתם אוהד ספורט שיורד על היריבה שלו. תהיה גם אתה כזה!

שודד, דותן – אתם מעוותים את הדברים. כל שאני אומר שיונייטד וצ'לסי הן הקבוצות שהוכיחו שהן יכולות לקחת 85 נקודות. 85 נקודות יספיקו לתואר. 80 נקודות והכל פתוח. אגב, ברור מתחילת העונה שיונייטד תתקשה להיות ראשונה בכריסטמס – בגלל שהיא משחקת עם כל החלק העליון של הטבלה מהעונה שעברה בחוץ. לא רק הגדולות האחרות – גם וילה, אברטון, פורטסמות', מנצ'סטר סיטי. מי שרוצה אליפות צריך לחשוב על יתרון מאד משמעותי בחצי הדרך.

שְׂרוּג בן רעו 26 באוקטובר 2008

רונן – להוציא את המשחק הביתי מול השכנה ממזרח, גם ליברפול משחקת עד כריסטמס עם כל החלק העליון של הטבלה מהעונה שעברה בחוץ.

לתשומת ליבך.

פול 26 באוקטובר 2008

כמה חוצפה,יהירות, זלזול וחוסר כבוד מינימלי לקבוצה יריבה
בבנאדם אחד(בעל הבלוג)וזה אפילו לא מצחיק,מה שכן,זה כבר
מתחיל להיות פתטי.

ויכסלפיש 26 באוקטובר 2008

שאלה: האם "מנהל ספורטיבי" זה קוד ל"נציג הבעלים שמבלבל במוח למאמן וסוגר לו עיסקאות מאחורי הגב"? כי זו טענה שקראתי לגבי ראמוס בטוטנהאם וכן הרצון במילאן להביא את בקהאם, שזה כמו זבוב במרק בשביל אנצ'לוטי. אני גם מכיר ישראלי שחיבל למוריניו בעבודה, האם בצ'לסי/ליברפול/ארסנל ויונייטד התפקיד הזה מאויש כיום?

רונן דורפן 26 באוקטובר 2008

פול – אני מבין שאתה פגוע עד עמקי נפשך, וגם נורא לא נהנה. מה שמעלה את השאלה למה אתה כאן? מישהו כופה עליך? אולי צריך לערב את הרשויות?

פילוסוף רדום 26 באוקטובר 2008

אני מוכרח לומר שאני מאושר מהתגובות של האוהדים הורודים, שמצבם עדכה לא ממש מזהיר אבל מסתמכים על ההיסטוריה שתחזור על עצמה.
יש לנו (ליברפול) השנה עוצמה שאני לא ממש יכול להסביר ממה היא נובעת, לא הרבה השתנה, אבל אנחנו פשוט נראים אחרת. הקמבאקים המדהימים, הנצחונות הפשוטים באירופה (למרות התיקו מול אתלטיקו) ובעיקר הנצחונות על היריבות למאבק האליפות (ואני מופתע מעצמי שזה מה שאני חושב) גורמים לי לשמוח שכולם מסביב זחוחים ובטוחים בעצמם ובעצם בלי שום סיבה נראית לעין…

דותן 26 באוקטובר 2008

רונן – כדי לחדד את התגובה שלי – אני חושב שהניתוח שלך נכון ואפילו די הגיוני – הבעיה שלי מתחילה ונגמרת בהנחה שלך שברור שיונטד היא קבוצה שמסוגלת להגיע ל 88-87 נקודות וזה משהו ששום קבוצה אחרת לא מסוגלת לו (פרט לצלסי) – אני לא ממש מבין למה אתה חושב שיוניטד העונה קבוצה יותר טובה מליברפול?

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 26 באוקטובר 2008

פוסטים שעוסקים בליברפול כאן תמיד גורם לי לחייך איכשהוא.

cookie-monster 26 באוקטובר 2008

אנונימי זו אני^

צביקה 26 באוקטובר 2008

עשרים שנה אנחנו כבר מסתובבים סביב עצמנו! עשרים שנה! בזמן הזה ריאן גיגס זכה בכל כך הרבה אליפויות שאם היו מחלקים טבעות בפרמייר ליג, כמו בסופרבול או ב-NBA, אז לאשתו לא היה איפה להניח את טבעת הנישואין שלו.

לא הגיע זמננו?

רובי פאולר 26 באוקטובר 2008

האימה! האימה דורפן מטילה בכם את חטא היוהרה. אני אוהב את הזילזול הזה שלכם, הוא כדלק טילים עבורינו. ואני תוהה עד מתי, עד מתי תסתובבו עם חצץ בעינייכם ותאמרו: "שעורה, שעורה בפתח האישון!"  כולנו יודעים שלסר אלכס נותרה רק עוד שאיפה אחת לפני שילך לישתות עם הסוסים שלו, לעבור את מספר האליפויות שלנו, ועל כן נגיד בערב נוגה שכזה שששששששששששששששש…………..

יניב ג"מ 26 באוקטובר 2008

כשיהיה לליברפול שחקן כמו ראיין גיגס וגו'.

דותן 26 באוקטובר 2008

יניב – כולכם חיים סביב אותו פורטוגלי מהאי שההילה סביבו גדולה מהתוצרת – יכול להיות שהוא יקיים אבל משום מה נראה לי שזמנו עבר – עכשיו הזמן של קינג פרננדו…

קורא 26 באוקטובר 2008

עם כל החיבה, ליברפול היא בסך הכל קבוצה בינונית מינוס, איזה שחקן קישור ברמה סבירה יש לה פרט לג'רארד? וטורס אמנם חלוץ ענק, אבל הוא רק שחקן אחד. עם שני שחקנים לא בונים אליפות, ובטח לא עם סגנון כזה. ליברפול היא קבוצה שבקושי מסוגלת להבקיע שני שערים במשחק, עם הרבה מאמץ. איך אפשר להשוות משהו כזה בכלל לרונאלדו, רוני, טבז וברבאטוב?

אמיר 27 באוקטובר 2008

רונן,
הסגל של צ'לסי לא יספיק לתואר,עמוק מאוד בצד ההגנתי שלו וחסר מאוד בחלק ההתקפי.
דרוגבה עושה קולות של הליכה לעבר השקיעה ולרומן יש בעיות פיננסיות ברוסיה ומזומנים
לינואר כבר לא יהיו.
ארסנל כנראה ותצדיק את תאוריית הנקודות שלך,הגנה בעייתית והתקפה של מצביי רוח.
מרסיסייד סולידיים מאוד בכל מערכיי הקבוצה,טורס וגרארד בריאים והם מושכים עד הסוף.
מי שיקבע את האלופה זה הסר,בהנחה שמינואר יהיה סגל מלא ובריא הכישרון המסורת
והחוזק המנטאלי לצידנו.
אופס כמעט ושכחתי..כשכל התאוריה הזו תקרום עור וגידים כדאי כבר ברביעי הקרוב
לחזור לשילוש המופלא של רונאלדו,רוני,טבז…גדולים מברבאטוב עלו ועולים מהספסל!

ענר רבון 27 באוקטובר 2008

למה מרסיסייד? לקבוצה קוראים Liverpool או Liverpool FC. מישהו קורא לה מרסיסייד?

עמיחי שלו 27 באוקטובר 2008

דורפן, כפי שכתבו אחרים, הספסל של צ'לסי די שטוח/ שטחי, בלטי, די סנטו וסינקלר? אז נכון שהיו להם פצועים, אבל גם לנו. בנוסף, יהיה מעניין לראות מה יקרה בינואר. יש מצב שבניטז יקבל קצת מזומנים בגלל הפתיחה הטובה. אני כמובן עדיין לא מתלהב לגמרי. נכון, משהו השתנה. נכון, פתיחת עונה מעולה, אבל רק 9 משחקים

רונן דורפן 27 באוקטובר 2008

ענר – לא שמעתי על הקבוצה עליה אתה מדבר. אבל אני מבטיח לברר.

רובי פאולר – זה בדיוק מה שאלכס רוצה וזה בדיוק מה שישיג לפני שיילך. ואתם תמשיכו להסניף סיד ולחשוב שזה קוקאין.

עמיחי שלו – אבל די סנטו וסינקלר זה ספסל של ספסל. בימים רגילים מיקל אובי ובאלאק וקאלו זה הספסל – נניח שההרכב הוא אסיין-למפארד-דקו-קול-דרוגבה-אנלקה. לגבי בלטי – אני חושב שאתם חוטאים לגביו. הוא שחקן תותח.

רונן דורפן 27 באוקטובר 2008

אגב, לאוהדי כל הקבוצות ההגונות, וגם לאוהדי המרסיסייד, אפשר לראות את תקצירי מץ' אוף דה דיי של כל המשחקים בליגה בfootyfilms.com

יניב ג"מ 27 באוקטובר 2008

דותן, מביך להודות, אבל אני מעדיף את טוטנהאם.
(ואני מבקש לא לייחס לי שום חיבה לכריסטיאנו רונלדו.)

שודד 27 באוקטובר 2008

רגע, אל תהפוך אותי לאוהד ליברפול… בסה"כ אהבתי לראות את המלחמה שלהם על כל-כדור.
(זה הזכיר לי את השדים שלי, מהילדות!)
חוץ מזה אני חייב לפרגן לבניטז שבהחלט בנה שם קבוצה ראויה לליגה ולאלופות.
לצערי לא נראה לי שברבטוב ילמד פיתאום לעשות גליצ'ים ולכן כמו שכבר אמרו אחרים, למרות ששולם המון כסף – אני מעדיף את קרליטו בהרכב.
וקדימה לאסוף כמה שיותר נקודות.. אני האחרון שמתנגד לעניין הזה.

יואב תל אביב 27 באוקטובר 2008

רונן,מהכרותך עם פרגוסון,כמה זמן יקח לו להעיף את ברבאטוב לספסל ולעלות עם טבס?

רונן דורפן 27 באוקטובר 2008

יואב – הרבה זמן. הוא מאמין בו.

אביאל 27 באוקטובר 2008

רונן – ממ אני לא אוהד ארסנל :) לפחות לא ב7 שנים האחרונות אני חושב, בכל מקרה לא באתי כאן לבלטי ספציפית, אמרתי שאחרי הכל קאלו, אנלקה ואולי קצת מאלודה אמורים להיות אלה שקמים מהספסל ומביאים שינוי, בלטי בצ'לסי טוב בעיקר בכניסה למשחקים שצ'לסי שולטת בהם (כמו שהיה ברוב העונה) לחלוטין ולא כאן, יש פה אמנם אומץ אבל קצת נאביות להכניס אותו ואת דוס סנטוס (שפשוט היה כתוב עליו בענק "חסר ניסיון לגמרי") ולצפות שהם יפרצו את החומות המנוסות של ליברפול, בכל מקרה יהיה בסדר ":)

אביאל 27 באוקטובר 2008

אמיר – אני ישמח לדעת מאיפה הבאת את זה של"רומן" נגמר הכסף ולא יהיו קניות בינואר ? רומן אברמוביץ מכר את חברת האלומניום שלו לממשלת רוסיה לפני כמה שנים תמורת כמה מילארדי פאונד טובים במזומן, מזומן לא הלך לאיבוד בהתרסקות הכלכלית שהיתה, אני לא מבין מאיפה מביאים את הדברים האלה ?!

בכל מקרה, אם דרוגבה לא יתעורר ומהר אני מאמין שיגיע חלוץ ואפילו 2 בינואר.

יואב תל אביב 27 באוקטובר 2008

ותרגעו חברים,זאת ליברפול,פתיחת העונה המזהירה רק מבשרת את סיומה הקטסטרופלי,כי ככה,מה לעשות,אי אפשר לקחת אליפות,עם שחקן וחצי בקישור,חלוץ אחד,כמה בלמי חוד סביבו,ויוסי בניון..כשמדובר בליברפול אתה יכול לסמוך עליה שתקזז את ההצלחות בהמשך.

יואב תל אביב 27 באוקטובר 2008

דורפן מה קרה לאיזאיה?

יואב 27 באוקטובר 2008

דותן, אכן חיים סביב הפורטוגלי. כבר עשרים שנה, איזה תוצרת הוא נותן…
עשרים שנה ולא הפנמת מי "האויב הספורטיבי" שלך? זה איטי אפילו בשביל סקאוזר(:
וברצינות, עוד כל כך הרבה משתנים(פציעות, הרחקות, טעויות שיפוט) לפנינו, מוקדם לחרוץ גורלות בסיכויי ליברפול(דברים מוזרים מזה קרו) ומוקדם מידי לצהול, למרות ההמתנה המתישה…צניעות נאה לכולם.
תחושה שלי-פרגי יצטרך לחפור עמוק הפעם.דם, יזע ודמעות. הכישרון לבדו, לא יספיק(וקצת פרופורציות- יונייטד מתחרה על אליפות שלישית! ברציפות!!!ממתי זה כל כך מובן מאליו?)

roee05 27 באוקטובר 2008

אני בהחלט מבין את שחצנות הורודים כאן. אני מאמין שרבים מהם לא זוכרים את ה-25 שנות יובש. גם לסקוטי הסמוק משהו לקח כ 7 שנים לבנות את הקבוצה של היום. ההבדלים לא היו כמו היום ולכן הרבה יותר קשה לצמצם את הפערים שיש.
אבל השנה משום מה למרות שאנחנו לא מבריקים כפי שאוהד ארסנל(נדב יעקובי) היה רוצה אנחנו מנצחים וסוף סוף גם את השנואות בתבל. העצובים והורודים. לא יודע אם נזכה מקוה שכן. אבל קצת צניעות לא תזיק הרי אתם עדיין מאחוריינו האדומים האמיתים מליברפול(למרות ההכחשות רונן אנחנו קיימים (-: )
ודרך אגב אין סיכוי לעוד ספורט-רסטוראנט כמו פעם? היה מקום מצויין שרצתי שם כל הזמן.

יואב תל אביב 27 באוקטובר 2008

roee05-בתור עובד לשעבר במקום ומכיר את הבוס-אין סיכוי!!

לון 27 באוקטובר 2008

ראשית, צריך לציין שליברפול מפתיעה את כולם. הן את אוהדיה והן את אוהדי יריבותיה.

מעבר לכך, צודק עמיחי שמזכיר שמדובר רק בתשעה משחקים. מעט פחות מרבע עונה.
כך שזה באמת נחמד, אבל הדרך באמת ארוכה מאוד. והמבחן, כמו תמיד, יהיה בתקופה פחות מוצלחת.

עם כל הכבוד למאזן של בניטז עם ולנסיה, בליברפול הוא בנה קבוצה אחרת. הרבה יותר אפורה והרבה פחות מוצלחת בליגה. בשלב זה חובת ההוכחה עליו לאורך עונה שלמה.

כדאי גם להזכיר שהוא מצליח להוציא את המיטב מקבוצתו נגד צ'לסי.

דרך אגב, המעבר של רדנאפ לטוטנהאם מציג את הצד השני של משוואת בעלים והנהלה מול המנג'ר. הוא מוכיח שגם בצד הזה אין צדיקים גדולים.

יואב תל אביב 27 באוקטובר 2008

נשאלת השאלה,כמה זמן יעבור עד שיתחיל הפוגרום ביהודי לונדון בעקבות התנהלותו של אחד דניאל לוי

רונן דורפן 27 באוקטובר 2008

יואב – מכיוון שגם האוהדים הם יהודים – אני בספק…

יואב תל אביב 27 באוקטובר 2008

זה נכון? שמעתי שזה די מיתוס..זתומרת שהרוב לא יהודים

Danny 27 באוקטובר 2008

Yoav: the goyeem at white hart lane are all singing about their team (yid arme'e), jewish army, I have seen and heard it myself

יואב תל אביב 27 באוקטובר 2008

טוטנהאם,איאקס,MTK בודפשט,ושמעתי שאפילו מילאן מזוהה באיטליה עם יהודים,תופעה משונה

בני תבורי 27 באוקטובר 2008

בהחלט נעים להכנס ולקרוא את הפוסט והתגובות,
מסתבר שהזיעה הופכת להיות קרה יותר.
כן ירבו!

גמל אדום 27 באוקטובר 2008

אביאל- ברור שאי אפשר לדעת בוודאות כמה הוא הפסיד ואיך זה ישפיע על צ'לסי. אבל הנה כתבה שמסבירה למה לא יגיעו חלוצים לצלסי בינואר. ואני אשמח אם תסביר למה התכוונת כשאמרת "מזומן לא הלך לאיבוד…"

גמל אדום 27 באוקטובר 2008

יצאתי נעל בית, הנה הלינק:
http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=as20081026_05

אביעד 27 באוקטובר 2008

תשעה מחזורים עברו וכבר להכתיר מלכים ולהפיל חללים?
מי הובילה את הטבלה במחזור התשיעי בעונה שעברה תוך כדי השגת תוצאות טובות מהקבוצות הגדולות? ארסנל. הם סיימו במקום השלישי.
ליברפול מסתדרת עד עתה יפה גם ללא ג'רארד וטורס אבל הכדורגל שלה לא מבטיח רבות. הם חזרו מפיגור בדקות האחרונות לנצח את מידלסבורו, וויגאן וסיטי, שער ניצחון בדקות האחרונות בסנדרלנד. האם השערים האלו יבואו מוקדם יותר או שיפסיקו לבוא?
דרך אגב רונן, ארסנל לא משלמת שכר לימוד על השגת יציבות של כדורגל התקפי, ארסנל משלמת את מחיר היוהרה/שגעון הגדלות/התמכרות לנוער/תקרא לזה איך שתרצה של המנג'ר שלה.
עכשיו כבר מתחילות השמועות שפברגאס סירב להאריך את החוזה. לא אופתע אם הוא יישאר אבל גם לא אופתע אם בסוף השנה וונגר יעלה מהאקדמיה עילוי חדש או יפקיד את המושכות בידי ג'ק רנדל בן ה-17 וייתן לססק ללכת.
אני גם לא חושב שפרגוסון יספסל את ברבאטוב, אבל אולי הגיע הזמן לאיזו רוטציה? 8 משחקים וטבס מתייבש על הספסל. זה יותר מדי. תנו לקרליטו לשחק!!!!

birdman 27 באוקטובר 2008

סקולרי מציג תפיסה שונה של הצבת בלרינות במקום קצבים במרכז המגרש. משנה שעברה רק אובי מיקל נשאר במרכז. פרגוסון קצת נדבק, ושם את גיגס במרכז. בניטז עדיין עם לפחות שני קשרים הגנתיים.

ג'אניקולו 27 באוקטובר 2008

דורפן, מה עם האירוע הבאמת מעניין של אתמול בלונדון – הסיינטס נגד הצ'רג'רס בוומבלי? 81 אלף צופים שנראו די מרוצים מהאירוע, עד כמה שיכולתי לראות מקטעי וידאו ותקצירים. בהתחשב בכך שהבריטים חובבי ראגבי, האם יש לזה עתיד לדעתך?

למלמ 27 באוקטובר 2008

אני בהחלט מצטרך לDANNY השחצן וטוען בתוקף שהנפילה של "בריכת הכבד" בוא תבוא. השאלה היא מה יהיה המרחק שלנו מהם בשלב הזה והאם רונאלדו יחזור ולו במעט לעצמו.
לפעמים נדמה שאנו יכולים לכבוש שערים בכזו קלות אז אנחנו עושים את זה קשה בכוונה אולי כדי שלא יפתחו אינו עיניים…

למלמ 27 באוקטובר 2008

אגב רונן, מתי אתה עובר לשעון חורף?
גרמת לי בלבול לא קטן…

רני 27 באוקטובר 2008

והורוד היום ורוד מאד. קשה להחליט מה היה יותר מענג השבוע, הנצחון על צ'לסי או הפוסט הזה של בנות היענה הורודות. קלישאות לא נהיות כאלו סתם והטבלה אף פעם לא משקרת.

מאיר 27 באוקטובר 2008

אין ספק שליברפול מאוד משתפרת ואולי, אולי, תצליח להגיע למקום השני המכובד בו לא זכתה משהו כמו עשרות שנים.
השאלה מי יהיה לפניה, ולא הייתי מוציא מכלל אפשרות את שלושת הקבוצות שהגיעו בהפרש של שתי נקודות זו מזו (וארבע בסה"כ בין 1 ל-3) בעונה שעברה, ארבע נקודות קטנטנות שהיו יכולות בקלות להשתנות לכאן או לכאן עם עוד קורה, פחות טעות שיפוט, עוד או פחות שבועיים של פציעה לשחקן מפתח, עוד או פחות החמצת פנדל, וכן הלאה.

מילה לגבי הארי רדנאפ – כתבתי זאת כאן בעבר. המאמן הכל כך בינוני הזה עבר כבר מפומפי אל קבוצה מתחת לקו האדום. הוא הוריד אותה ליגה וחזר לפומפי ואיכשהו מחזיקים ממנו תותח. זאת היתה סאותהמפטון וזה קרה רק לפני 3 שנים. אני לא אופתע אם זה יקרה שוב. הוא יוריד את הקבוצה שבא להושיע ויחזור לפומפי.

birdman 27 באוקטובר 2008

מאיר, מבחינת פומפי, להוריד את סאות'המפטון ליגה זה הישג :-)

פול 27 באוקטובר 2008

זה טריק גאוני של רדנאפ,
במקום להציל את הקבוצה שלו בעצמו הוא חותם ביריבות לתחתית
של פומפי ומוריד אותם ליגה ובעצם כך משאיר את פומפי בליגה,
איך לא חשבו על זה קודם?

יוני 27 באוקטובר 2008

גראנט האקט פרש. עוד אגדה.

old timer (א.ש הצלחות) 27 באוקטובר 2008

אני מסכים עם ההנחה היסודית לפיה מבחינת כשרון ועומק סגל ליברפול אינה יכולה להתחרות ביונייטד ובצ'לסי. הדבר נכון גם לגבי ארסנל, מרגש ככל שלא יהיה הכדורגל שלה. זה רק ממחיש את הטעות בטענה לפיה רפא היה צריך להשקיע את הכסף על פחות שחקנים – השמיכה פשוט תהיה קצרה מדי וכבר עכשיו ליברפול נפגעת בגלל הפציעות. כסף הוא שם המשחק ובהקשר הזה אני לא רואה הבדל אמיתי בין יונייטד לצ'לסי, ואין כמו הדיון טבס-ברבאטוב כדי להמחיש את גודל הפער אותו ליברפול צריכה לסגור.

בניגוד לרונן אני לא חושב שזה תלוי ביונייטד. לדעתי זה תלוי באברמוביץ' ובמידה של השקט הניהולי שהוא יתן לסקולארי. אם בתוך כל הבית משוגעים ועם גרנט על הקוים הם מתחו את מנצ'סטר עד לשניה האחרונה הם צריכים להיות פייבוריטים עם מאמן בעל שיעור קומה ועם שקט ניהולי.

ההתרגשות בצד האדום נובעת מהסיבות הבאות –

א. כי יש לנו מול הגדולות חמש נקודות יותר ממה שהיה לנו בסיטואציה מקבילה בשנה שעברה וכבר עכשיו השגנו שתי נקודות יותר ממה שהשגנו מולן בכל העונה שעברה.

ב. כי אנחנו מנצחים למרות שברור שאנחנו רחוקים ממיצוי הפוטנציאל שלנו. הפוטנציאל שיש לנו השנה כן מאפשר לנו להשיג נגד הקבוצות הלא גדולות אחוזי הצלחה יותר גבוהים ממה שהשגנו בשנה שעבר. האמונה ביכולות של הסגל מתבטאת בין השאר בנכונות יותר גדולה לקחת סיכונים נגד הקבוצות הלא גדולות (דבר חיוני בעידן שלוש הנקודות). זה ללא ספק השתלם וזה ישתלם אף יותר כשההגנה באמת תתחבר. תוסיף את זה לתוצאות הטובות נגד הגדולות ולך תדע לאן נגיע.

ג. בהמשך לנקודה הקודמת – כי אנחנו מנצחים למרות שהחוליה החלשה אצלנו היא ההגנה(!).

ד. כי אנחנו הסיפור הטוב ביותר בליגה: חזרות מפיגור וגירוש שדי העבר (צ'לסי בברידג', יונייטד בכלל ואפילו סטיב ברוס). אלו מסוג הדברים שמאפשרים לנו לחלום.

האם החלומות שלנו יתרסקו על קרקע המציאות? המספרים אומרים שככל הנראה כן. עם זאת, כמה דברים ברורים.

מה שרפא עושה בליברפול עם כל הכאוס הניהולי שיש שם הוא לא פחות מנס.

אם ניקח אליפות, זו תהיה האליפות המרגשת ביותר שהושגה בפרמיירליג מזה שנים. אליפות של לחימה ואופי חרף הנחיתות הפיננסית ובתנאי פתיחה נחותים, תוך נצחונות מרגשים וקרבות הירואיים.

אם ניקח אליפות, רפא יקבע את מעמדו כמשיח של כדורגל. לא פחות.

old timer (א.ש הצלחות) 27 באוקטובר 2008

ובתגובה נפרדת (נאמן לניק החדש שאמצתי לעצמי) – רונן מה אתה עושה בארה"ב. יכול להיות שאתה בעיר האחווה לראות את החגיגות?

ארנון 27 באוקטובר 2008

אביעד,

הפרוייקט היומרני של ונגר לא הביא הישגים גדולים בשנים האחרונות ויתכן שבסופו של דבר יוכתר ככשלון. כלומר – יהיה כדורגל מהנה אבל כזה שלא יביא תארים.
זה קורה. זה הכדורגל. אלו הם החיים.
מה שמטריד אותי הוא, שניכר מתגובתך היהירה שזה ממש ממש משמח אותך.
ואני שואל – מהו שגורם לך להיות כל כך מאושר מהאולי-כשלון הזה?
מה, אתה לא אוהב שנותנים לצעירים אלמוניים לנהל את המשחק במקום לרכוש שחקנים מוכרים ויקרים? מכעיס אותך שמשחקים משחק מסירות מושלם ומחוייבים לכדורגל התקפי?(כל מיני ערכים זניחים שכאלה, שבשבילי הם הנשמה של המשחק, ובשבילך הם "שגעון גדלות של ונגר").

Glen 27 באוקטובר 2008

Sorry for the stupid question:

Any way I can see the game today from Haifa online?
That is in the USA.

אביעד 27 באוקטובר 2008

ארנון, אתה לא טועה בהרבה, כישלון של ונגר בנושא הזה ישמח אותי לא מעט. וזה בגלל שהוא מעוור את כולם (איך רונן הגדיר את מה שונגר עושה "שקט, כאן בונים") כמו למשל הצורה בה תקף את פלאמיני שעזב כי רצה משכורת גבוהה יותר וטען כי בארסנל לא משלמים משכורות כאלו, לקח לו שבועיים לתת לאדבאיור משכורת גבוהה ממה שפלאמיני דרש. אני לא אוהב שארסנל הופכת מקונטנדרית אמיתית לסוג של יצרנית שחקנים לקבוצות אחרות, אני לא אוהב שמזלזלים בתרומתם של שחקנים וותיקים למועדון (קמפבל, פירס, ליונברג, ג'ילברטו סילבה, וויירה, הנרי, פטי, אוברמארס), אני לא אוהב ניתוק של המועדון מהזהות המקומית שלו (אני משוכנע שלדייויד בנטלי יש מקום בסגל או אף בהרכב של ארסנל, גם לג'סטין הויט). ואני לא אוהב את המשמעות של כישלון של ארסנל. אם פרוייקט הילדים של ונגר ימשיך שלא לזכות בתארים, ויוכתר רשמית ככשלון, זה עלול להרתיע אחרים מלקחת סיכונים דומים בעתיד. אבל כישלון כאן הוא לא של השחקנים אלא בעיקר של ונגר שלקח את הרעיון צעד קדימה ובמקום שילוב וטיפוח צעירים הוא משתמש רק בצעירים. ומה קורה לשחקן שלא מבשיל בגיל 20 ופורח רק בגיל 25? אצל ונגר אין לו מקום. את ארשאבין הוא לא קנה למרות שהתלהב ממנו בטענה שהוא "מבוגר מדי בשבילנו", ארשאבין בן 27!
משחק מסירות מושלם ומחויבות לכדורגל התקפי אלו דברים שמהווים את נשמתו של המשחק גם עבורי, אני פשוט לא מקבל את הרעיון שניתן לעשות זאת רק עם שחקנים עד גיל 23. אני לא מקבל את ההתעלמות של ונגר משחקנים שעושים עבודה שחורה (שחקן כמו גאטוסו לא ימצא עצמו בארסנל, אבל מה שהוא מביא למשחק אינו פחות ערך ממה שפברגאס מביא).
ברגקאמפ, פירס, הנרי, פטי, אוברמארס, ליונברג, כל אלו שחקנים שטרם הגיעם לארסנל היו מבוגרים יותר או פחות, מוכרים יותר או פחות, יקרים יותר או פחות והם הובילו את ארסנל להצלחות, ואין סיכוי ששחקן כדוגמתם ינחת במועדון במצב הנוכחי.

בני תבורי 27 באוקטובר 2008

old timer

Hear Hear!!!

מיקונוס 27 באוקטובר 2008

גלן, לך לgolasso.co.il ותרשם (חינם). הם משדרים בדרך כלל.

roee05 27 באוקטובר 2008

אביעד אני מבין שאתה אוהד הורודים ממנצ'סטר.
להזכיר לך את עונה הנוראית ההיא עם הגמר הארור בברצלונה. האם אתה זוכר את המשחקים בליגת אלופות מול יובה ואלי גם אינטר? את משחק רבע גמר הגביע מול ליברפול והניצחון בגמר הגביע מול ארסנל לאחר החמצת פנדל בדקה ה-90 של ברקאמפ?
והיו עודמשחקים רבים כאלו שהמשותף לכולם שערים בדקות הסיום או בזמן פציעות.
דוווקא העונה הכי מעוטרת לא הייתה הכי גדולה שלהם, גם בליגה ההפרש היה רק נקודה מארסנל.
לכן אל תסיק מסקנות עך שערים בקדות אחרוונת זה דווקא יכול להצביע על משהן אחר. הקבוצה עוד לא מפגינה יכולת הכי טוה ולמרות זאת יוצאת מנצחת .

אביאל 27 באוקטובר 2008

גמל אדום – נתחיל מזה שאברמוביץ לעולם לא התראיין לשום מקום ויש סביבו מעטפת של אנשים שלא נותנים לכלום לצאת, אז עד שהוא ידבר או עד שנראה שבאמת יש קיצוצים בצ'לסי אני יסכים עם מה שכתוב.

עכשיו בקשר למזומן הלך לאיבוד, לאברמוביץ בניגוד לרוב עשירי העולם בעל הון נגיש ונזיל משל עצמו, בעקבות המכירה של אותה החברה (שברח לי השם שלה), שאומרים על מישהו עשיר שהוא שווה נגיד 10 מילארד דולר מחשבים את זה נגיד לפי האחוזים שלו בחברות מסויימות ולכן בזמנים כאלה בהחלט "נמחקים" סכומים אדירים של כסף למרות שבתכלס אין לזה הרבה משמעות מבחינה החברה עצמה אלא אם כן היא רוצה להימכר או עומדת בפני השתלטות עוינת אבל זה כבר סיפור אחר, בכל מקרה לאברמוביץ בניגוד לעשירים אחרים יש הון נזיל גדול ולכן אחרי הכל הוא לא באמת בכאלה בעיות….

בכל מקרה גם אם אברמוביץ באמת בקשיים כלכליים, דרוגבה לא יחזור לעצמו ואנלקה ימשיך לזייף אני מאמין שיגיע חלוץ, לא משתלם כלכלית להפסיד אליפות בגלל חלוץ.

ליברפולי 27 באוקטובר 2008

הערה קטנה בנושא תגובה מספר 12 של רונן דורפמן
לוח המשחקים של ליברפול בסיבוב הראשון הוא זהה למנצסטר יוניטד למעט המפגש בינהן.
גם ליברפול משחקת בחוץ נגד צלסי וארסנל (הגדולות)
ובחוץ נגד אברטון,מנצסטר סיטי,סנדרלנד (ניצחנו),וילה (תיקו),טוטנהאם ,בולטון,בלקבורן

תורידו את התירוץ הזה בבקשה מטבלת הטיעונים

rd17 27 באוקטובר 2008

כולנו ידענו שהקט בדרך פרישה אחרי בייג'ין..
שחיין אדיר! שפשוט נשדד באולימפיאה האחרונה אם לשאול לדעתי…

עוז 27 באוקטובר 2008

גלן, השידור מקרית אליעזר: http://www.stv-il.co.il/channels.php?id=662

תומר 27 באוקטובר 2008

אביעד-זה הרי מובן לשנינו שאנחנו לא מסכימים בנושא ונגר אבל ברשותך,אני רוצה שתסביר את ההערה על הזלזול בתרומה של שחקנים ותיקים. מכל השמות שציינת אני לא רואה אף שם שהצליח אחרי שעזב את ארסנל. חלק מהם בכלל רצו בעצמם לעזוב את ארסנל,כמו הנרי,אוברמרס ופטי. למה ונגר לא זלזל בתרומתו של ברגקאמפ והשאיר אותו? כי זה היה שחקן שעדיין יכל לתרום לו וגם רצה להשאר. אגב,ברגקאמפ סיפר פעם בראיון שהוא התלונן בפני ונגר על כך שהוא פותח פחות בהרכב,ונגר פשוט הראה לו את הסטטיסטיקה המפורטת שלו וברגקאמפ אמר שעם זה הוא לא יכל להתווכח. מה שבא להראות,שהוא לא מוותר סתם על שחקנים באופן שרירותי בגלל שהם עברו גיל מסוים,יש מחשבה מאחרוי הדברים. אם הוא לא רצה את ארשאבין,כנראה שהייתה לו סיבה טובה כי את רוזיצקי הוא לקח בגיל 25(?).
בעניין פלאמיני,יש שחקנים שאכן לא שווים את הכסף,הכל פונקציה של מה שיש לך ביד. אין לו מחליף ראוי לאדבאיור אז הוא ישאיר אותו במחיר גבוה,למה הוא חייב לפלאמיני משהו על כך שהוא נתן לו את הבמה להצלחה שאף אחד לא היה נותן לו וסלל את דרכו לחוזה הגבוה שהוא קיבל במילאן? וגם במקרה הזה,אני לא רואה שפלאמיני עושה חיל במילאן.
כשפרגוסון סירב למכור את רונאלדו לריאל כדי להראות להם שאיתו לא מתעסקים היללת אותו(בצדק,הוא התנהל בצורה מבריקה) אבל כשונגר עושה שרירים מול השחקנים שלו,שבוא נגיד את האמת,רובם רודפי בצע וכפויי טובה(יש לבנאדם ניסיון עם אשלי קול,בחייך) אז זה לא בסדר?

שודד 28 באוקטובר 2008

אולד-טיימר כתבת יפה, אבל יש המון אם-מים והתנאיות, לדוגמא: אם רפא יעשה ככה, אם אברמוביץ יעשה ככה ואם טורס לא יפצע, וכו'
אין ספק שבעבור אוהדי ליברפול זו תיהיה האליפות הכי מרגשת, אחרי כמה? 20 שנה או יותר….?
מצד שני, כשחלומות נגוזים להם שנה אחרי שנה- זה יוצר בדיוק את מה שרואים כל-כך טוב בתגובות לפוסט הזה, קוראים לזה בעברית :-(… תסכול וקנאה!

old timer (א.ש הצלחות) 28 באוקטובר 2008

שודד יקר…
נער הייתי וגם זקנתי. במהלך שנים אלה ליברפול הצליחה לגרום לי לחוות קשת שלמה של רגשות עם זאת תסכול זה משהו שחוויתי לאחרונה כדיוויד ג'יימס שיחק בנינטנדו. מאז אין לי ציפיות ולכן אינני יכול להיות מתוסכל. אני לא מרגיש שהקבוצה שלי חייבת לי משהו. אני אוהד ולא לקוח. קנאה מעולם לא חוויתי (כרגש).

מה שכן יש, בכל שנה מחדש, זה שברון לב. כי אני מחליט כל שנה מחדש לסבול מלב שבור. זה המס שאני חייב לשלם כאוהד.

יואב 28 באוקטובר 2008

רני, תזהה כבוד וצניעות כשאתה נתקל בה(והיא קיימת פה), למרות ריח הטחב מהחור שאתה תקוע בו שנים…הדרך חזרה למרפסת, לא הסתיימה כל עוד זה תלוי בסקוטי מסויים מאד.
רועי 05- התמזל מזלי לראות אתכם תופסים את הראש בטראפורד(זה היה בשמינית גביע ולא רבע), וגם את תפיסת הראש של הגרמנים.אתה תיקח את הגול של אינס מאותה עונה(ממש חגיגות אליפות היו שם באנפילד- בטח מגעגועים) ואולי את חולצות הפלסטיק טראבל שלכם, כמה שנים אחרי.ההכרעות המאוחרות, באו בסוף עונה, בחודשיים, בהם כל משחק, היה גמר. בנתיים היום, כל קבוצה, עם חלוץ וחצי טוב, כבשה מולכם לפחות אחד(בורו, וויגו וסיטי- שתיים). עצור את הסוסים.. יש עוד שמונה חודשים לשחק כדורגל והלחץ הוא עליכם, לא על אלופת הליגה בשנתיים האחרונות.

שודד 28 באוקטובר 2008

סבבה, אני מעריך את הכנות… הרי ללא משברוני-הלב, לא ניתן להתלהב כל-כך מרגעי האושר הקצרים, הפסגות החדשות – שחוויתם ביום ראשון מול צ'לסי.(תיסלם)

old timer 28 באוקטובר 2008

and in the meantime the billy pen curse refuses to die. it just recruited the forces of nature.

אביעד 28 באוקטובר 2008

רועי05 – היו ב-99 כמה מקרים של שערים ממאוד מאוחרים, אבל עכשיו קל להסתכל על זה לאחור, כל מה שאני אומר הוא שליברפול לדעתי לא תמשיך כל העונה לנצח חצי ממשחקיה בשרים של הדקה ה-90. או שהיא תבקיע אותם 20 דקות לפני או שהיא לא תבקיע אותם.
תומר – סול קמבל ורובר פירס ממשיכים יפה מאוד גם אחרי ארסנל, אתה רוצה להגיד לי שקמבל לא יכול להשתלב בארסנל של היום? שפירס לא יכל לתרום עוד שנה שנתיים? חוץ מזה, תרומתם של שחקנים ותיקים במועדון היא משהו שהוא מעבר לסטטיסטיקה היבשה, ונגר מתעלם מכך, התרומה של סקולס, גיגס ונוויל למנצ'סטר גדולה לאין שיעור מתרומתם המספרית וזה מימד שאין לארסנל (רק תסתכל על הקפטנים – נוויל/גיגס/פרדיננד ביונייטד, טרי/למפארד בצ'לסי, ג'רארד/קראגר בליברפול, שחקנים ותיקים במועדון ו/או שחקני בית. ובארסנל? וויליאם גאלאס).
העלית את מקרה רונאלדו, אז אני לא חושב שיש דמיון כלשהו בין פלאמיני לרונאלדו ואם תוסיף לקלחת את אדבאיור אז בכלל ונגר לא יוצא טוב: רונאלדו רצה לעזוב, פרגוסון סירב למכור (כשוויירה והנרי רצו לעזוב, ונגר לא עשה דבר). מה שהכי חורה לי במקרה פלאמיני-אדבאיור הוא שהכף נוטה בבירור לזכות הקשר הצרפתי ובכ"ז הוא זה שלא נמצא בקבוצה-
1. פלאמיני היה שחקן חופשי, חוזהו תם והוא רצה העלאה מהחוזה עליו חתם 4 שנים לפני כן ולא ידוע לי שהוא דרש סכום שערורייתי במיוחד, הגיוני ולגיטימי. אדבאיור היה חתום על חוזה בן שנתיים ודרש העלאה משמעותית שכר זהה לזה שהיה להנרי לפני שעזב.
2. פלאמיני ניהל מו"מ מול ארסנל ושכשזה כשל הוא ניהל מו"מ שהצליח מול מילאן, הכל בשקט תקשורתי. אדבאיור יצא בתקשורת נגד המועדון.
בסופו של יום, אדבאיור נחשב חשוב יותר לארסנל מאשר פלאמיני (האנדרייטד) ולכן ונגר התקפל בפניו ועשה שרירים לפלאמיני, גיבור גדול. את החור שפלאמיני וג'ילברטו סילבה (עוד שחקן ותיק שתרומתו לא הוערכה מספיק ע"י ונגר) ארסנל עדיין לא מילאה.

roee05 28 באוקטובר 2008

יואב אין זה משנה האם זה משחק ליגה או גביע.
העניין הוא שלא הייתה זאת עונה גדולה שלכם מבחינת יכולת.
ואיפה ראית שאני חוגג אליפות . העניין זה זכיכות וזכיכות אני שונא וזה נודף ממכם.יש חוקי פיסיקה כל מה שעולה גם יורד תמיד תזכור את זה.
לפעמים זה קורה לאורך תקופות ארוכות ולפעמים קצרים.
אני אזכיר לך שלקבוצה הורודה שלך זה לקח 25 שנים !!!. לארסנל זה לקח 18 שנים!! לנו לצערי הרב בנתיים 18 שנים.

ואביעד מה הקשר לאחר זמן. כבר אז אמרתי את זה שיש להם מזל גדול.
ודרך אגב גם בעונה שעברה זה קרה לא פעם ניצחונות בדקות הסיום. וגם בשנים האחרונות.
קבוצות גדולות בד"כ מנצחות גם משחקים לא טובים שלהן . וזה לא משנה באיזו דקה כי היו הרבה החמצות קודם לכן. ממש כמו בשני המשחקים העונה מולכם ומול העצובים. לא עשו הרבה מולנו .

אביעד 28 באוקטובר 2008

רועי, 1999 לא הייתה עונה גדולה מבחינת יכולת, היא הייתה ענקית.
בעניין שערים בדקות הסיום, אתה מסתכל על זה לא נכון – אתה אומר שזה קרה לא פעם בעונה שעברה, כלומר אתה מסתכל על עונה שלמה. המקבץ הנוכחי של ליברפול כולל 4 נצחונות משערים ב-10 הדקות האחרונות (סיטי, וויגאן, סנדרלנד, מידלסבורו) ועוד אחד משער בדקה ה-77 (יונייטד) וכל זאת בתשעה מחזורים!להוציא תוצאת תיקו מול אסטון וילה וסטוק, זה אומר שליברפול הכריעה בסה"כ 2 משחקים הרבה לפני הסוף. ברור שהרצף הזה לא יימשך וברור לא בכל פעם שליברפול תהיה בפיגור היריבה תקבל אדום (וויגאן, סיטי). אם ליברפול תמשיך בקצב הזה היא תקרוס לפני הסוף, ולו רק בגלל שהשחקנים שלה לא יעמדו במאמץ הנדרש. או שליברפול תתחיל להכריע משחקים עד דקה 70 (כלומר, ההחמצות המרובות יקטנו) או שהיא תתחיל לאבד נקודות. אני לא יודע מה מבין השניים יקרה.
ומה שאתה מכנה זחיחות, אני מכנה ניסיון. לא יודע מי תוכתר האלופה. אני רק יודע שהיא לא מוכתרת במחזור התשיעי.

בני תבורי 28 באוקטובר 2008

אביעד,

הניתוח שלך נכון מבחינה עובדתית, את המסקנות אני לא ממש מבין. ליברפול, לשיטתך, תקרוס בשלב זה או אחר אם תמשיך בקצב הנוכחי. אז מה אתה מציע? שניזום קריסה כבר עכשיו? שנאט את הקצב? בוודאי שקריסה היא תרחיש אפשרי, אך ממנה נובעות עוד כמה שאלות: מי תהיה מספיק קרובה כדי לנצל את המצב? מי תצליח לנשוף בעורף ולהיות בפורמה כדי לתת גאז ברגע הקריסה? מי מתחייבת לשמור על סגל טרי בריא ומיומן עד לאותו רגע? קריסה היא מנת חלקה של המובילה בלבד? אולי היונייטד וצ'לסי יקרסו עוד קודם לכן מכל מיני סיבות שאחת מהן היא תסכול עמוק?
מצד שני, אני קונה בשתי ידיים את מה שנמצא ממערב ל "או" הראשון שלך: "או שליברפול תתחיל להכריע משחקים עד דקה 70 (כלומר, ההחמצות המרובות יקטנו)…"

יואב 28 באוקטובר 2008

רועי,
ממני לא קיבלת זחיחות(או זכיכות), אז דייק בעובדות ואם אתה עונה לי, תשתדל לא לדבר ברבים.
אני יודע איך זה מרגיש, ללכת במדבר שנים. לכן אני נוצר כל משחק וכל עונה, כי שום דבר לא מובן מאליו ולאף אחד אין זכות אלוהית לתארים. אתה אמור לדעת את זה לפחות כמוני ולמתן את העליצות של מחזור תשיעי בבלוג של המתחרים(חוקי פיזיקה וכאלה).
בקשר ל99
עברנו איטלקיות חזקות בנוק אאוט(רונאלדו, זידאן, דל פיירו, זאמורנו). גם את באיירן(מתיאוס, אפנברג, בסלר, קאן) וברצלונה(אנריקה, ריבאלדו, פיגו) בבית המוות ולא הפסדנו משחק בקמפיין כאשר יחס השערים היה-29-16
2.6 למשחק.
בגביע עברנו את ה"רוצחים", צלסי בשני משחקים, ארסנל בשני משחקים(את כל השלוש- מה תגיד על זה).
ובליגה, גברנו על קבוצה אדירה(שלא נפלה מאיתנו) דאבליסטית שהורכבה מהרבה שחקנים בפיק שלהם(פטי אלוף עולם, דניס בשיאו, אדאמס, אנלקה ווירה ככוח עולה).
ליונייטד היה אז אולי את הקישור הטוב ביותר שהאי הבריטי הצמיח בשלושה עשורים האחרונים, ארבעה חלוצים מורעבים ברוטציה ואת השוער הטוב ביותר בתקופתו…לא רע ביחס ל"חוסר היכולת" שאתה טוען.. אולי פלסטיק טראבל, משנה קצת פרספקטיבות.

שְׂרוּג בן רעו 28 באוקטובר 2008

מה זה פלסטיק טראבל ?

יואב 28 באוקטובר 2008

טראבל שמורכב מאופא, גביע הליגה והגביע ונחגג ומושווה לטראבל אמיתי.או בקצרה, טראבל לעניים.

יואב 28 באוקטובר 2008

רצף זכיות שמורכב מאופא, גביע הליגה והגביע ובטעות מתקרא טראבל.

תומר 28 באוקטובר 2008

אביעד-מקרה רונאלדו יש רק אחד,זה ברור. היום אני שומע על כך שרכישת היינצה הייתה גם מזימה מדירידאית כדי לרכוש את העבד.
בכל מקרה,בקשר לפירס וקמפבל-לא.קמפבל לא ברמה של הבלמים שיש לארסנל היום ופירס הוא גם אישיות בעייתית ואגו לא קטן שלא היה מקבל ספסול ברוח הנכונה שהייתה מועילה לארסנל. מוזר לי שאתה משווה אותם לגיגס וסקולס,כי אם אני חושב שהשניים הללו הם ברמה אחרת אז לך זה בוודאי ברור.
אני בוודאי לא בקיא בסכומים שפלאמיני דרש,אבל זה לא משנה את העובדה שהבחור הרבה פחות חשוב לארסנל מאדבאיור(לפחות העונה) שעליו לא ניתן לוותר בשביל עיקרון ובגלל לכלוך תקשורתי(כמו רונאלדו). עצם העובדה שפלאמיני הגיע לקיץ כשהוא לא חתום על חוזה מעידה לטעמי על אחת משתי אופציות :
1.החוזה שהוא דרש היה גבוה ממה שארסנל הייתה מוכנה לתת לו מאיזשהי סיבה(מקצועית או עקרונית).
2.לונגר לא היה חשוב להחתים אותו כי הוא לא בונה עליו.
בכל מקרה אני סומך על ונגר שידע טוב יותר מאיתנו.
לגבי זה שונגר לא עשה כלום בעניין ויירה והנרי,זה לא מדויק. דבר ראשון הוא שמר אותם עד לרגע שבו עזבו,הנרי רצה לעזוב כבר שנתיים או שנה לפני כן ונשאר.
דבר שני,אי אפשר להשוות עזיבה של כוכב שנתן את מירב שנותיו לקבוצה הגיע בה לשיאו ומבקש לעזוב לעומת כוכב עולה שקיבל מקבוצתו את הבמה ובדיוק כשהיא מתחילה לקצור את הפירות על העובדה איתו הוא רוצה לברוח לה לבירה הספרדית.
בסופו של דבר אני מאמין שונגר יודע מה הוא עושה במדיניות ההעברות שלו כי יש לזכור שהוא גם שולט באופן אבסולוטי במחלקת הנוער של ארסנל,כלומר הוא יודע מה יש לו ביד לעתיד ובינתיים הוא פוגע. בקשר לתארים,אני מאמין שהם יגיעו והיו מגיעים עוד מוקדם יותר כי רומן אברמוביץ' די טרף את הקלפים עם צ'לסי. ארסנל בנתה אצטדיון ועכשיו היא בונה מותג,הוא מבוסס על הכדורגל הנהדר שלה והיא האייאקס של הפרמיירליג עם כל המשתמע מכך.

שְׂרוּג בן רעו 28 באוקטובר 2008

ומה זה טרבל אמיתי ? ההישג שקבוצות כמו יונייטד 99, איינדהובן 88, אייאקס 72 וסלטיק 67 השיגו ?

ומה זה 3 זכיות לעומת 5 ואחיזה לצמיתות ב"אוזניים גדולות" ? איזה סוג של טראבל זה ?

ד"ר א. 28 באוקטובר 2008

שׂרוג –

יש לך ללא ספק אחד הכינויים המבריקים ביותר ברשת כולה!

old timer (א.ש הצלחות) 28 באוקטובר 2008

בני אני לא חושב שאביעד זקוק למליצי יושר אבל אני חושב שאני יכול לענות בשמו. אין בטחון שמי שינשוף בעורפה של ליברפול ויהיה שם אם היא תתרסק זה דווקא צ'לסי ויונייטד. עם זאת, הן המועמדות הסיבירו להיות שם מבחינת כשרון עומק סגל ורקורד. מה לעשות כסף מדבר.

לאוהדי ליברפול יש כרגע רק את היכולת לחלום. אני מוצא את העיסוק בניתוחים מציאותיים מייגע. האליפות של ליברפול איננה מציאותית וזה מה שיעשה אותה כל כך גדולה אם היא תקרה!

old timer (א.ש הצלחות) 28 באוקטובר 2008

המועמדות הסבירות

old timer (א.ש הצלחות) 28 באוקטובר 2008

אגב אי אפשר להמלט מן העובדה שמרווחי הטעות בהם ליברפול עובדת קטנים מדי וזה לא יוכל להמשך לאורך זמן. מה שמנחם אותי זה שדווקא מול הקבוצות הקטנות אני רואה לא מעט מקום לשיפור. תיאום הגנתי זה הלחם והחמאה של בניטס והוא יבוא. שערים אנחנו דווקא מבקיעים (אם כי מאוחר) אביעד גם צודק שאנחנו מחמיצים לא מעט. לדברים האלה יש נטיה להתאזן.

נו טוב, ככה זה כשאני מנסה להמנע לעסוק בניתוח המציאות:-)

אגב יואב – שכחת את you will never get a job ו – in the slums of liverpool. אני מקוה שתספיק להגיד אותם לפני השינה. חלומות פז!

יואב 29 באוקטובר 2008

שרוג,
בוודאי.והעובדה שיונייטד היא שמנעה זאת ממכם(77 , שנה נפלאה מהרבה בחינות), הופכת את זה למתוק הרבה יותר(גם גביע הצדקה נחשב?) וכן, עיתוי הוא הכל בחיים, כי בשנים שהתברברנו והתאכזבנו בליגה, הספיקו לכם ניצחונות על קבוצות בלגיות, טורקיות, רומניות ושווצריות כדי להגיע לגמרים ולקחת את "האוזניים הגדולות". מי אמר שהחיים הוגנים?
אולד טיימר,
כל עוד אני מקפיד לא לבקר בפורומים ובלוגים שמזוהים עם "ההם",(ואני מקפיד!)מחוסר עניין ושאר ירקות , אני ישן טוב בלילה. אצלך זה בטח עובד הפוך.. חלומות פז.

באבא ימים Old Timer 29 באוקטובר 2008

אופס. לא ידעתי שכשיהודי נופל בטעות (או אפילו בכוונה) על פורום של אנטישמים אז זה הוא שלא בסדר.

יואב 29 באוקטובר 2008

אולד טיימר, התעודד חביבי,
כנראה שיש לנו משהו במשותף- לשנינו יש אובססיה ליונייטד(למרות שאני בדרך כלל לא כותב שמונה הודעות "בטעות" בפוסט אחד)ואני בטח לא יכול להאשים אותך על כך. אני אפילו ממש מבין(:

באבא ימים Old Timer 29 באוקטובר 2008

יואבי אני אכתוב לאט.

ראשית, לא ידעתי שזה פורום של מנצ'סטר. להבנתי זהו בלוג ספורט שהבעלים שלו הוא אוהד מנצ'סטר, ואין בו אורחים לגיטימיים מחד ומציצים מאידך, אלא כולם בו אורחים רצויים. אני מבין שדעתך אחרת ואתה מוזמן לעשות מה שכל חבר פורום שומר חוק ראוי שיעשה ולדווח לשלטונות על תופעת המציצנות החמורה שפשתה בבלוג ומכתימה את טהרתו.

העובדה שאתה מייחס לי אובססיה למנצ'סטר יונייטד תמוהה במיוחד. קרא שוב את כותרת הפוסט. רמז למתקשים – זה הקטע שמתחיל במילים " הנצחון של האדומים ממרסיסייד…" מה אתה אומר? האם העובדה שאוהד ליברפול מגיב בפוסט שנושאו ליברפול שמונה פעמים (אגב, עלית עלי! זה היה בכוונה. ברכותי על החוש הבלשי)מעידה על אובססיה למנצ'סטר? אודה אם תסביר איך.

והעיקר. טענת היסוד המובלעת במה שכתבת היא שביטויים כמו "רוצחים" או שירים הלועגים לעוניים של אנשים אחרים הם הבון-טון והשיח הראוי בקרב אוהדי מנצ'סטר. וזר לא יבין זאת. נראה לי שאתה מכתים בזה בעיקר אוהדים של מנצ'סטר. אולי זה המקום לשאול את אוהדי מנצ'סטר בפורום מי מהם חושב שאלו ביטוים לגיטימיים וראויים ומי חושב שזה גועל נפש, כמו שאני לדוגמה חושב ששיר כמוt was the ice on the runway that made the airplane go down זה גועל נפש.

ועכשיו אעשה את מה שאתה עשית לאורך כל חילופי ההודעות בינינו ואתיחס לטוען ולא לטיעון. האמת, אני לא חושב שאתה טיפש. אני גם לא חושב שאתה גזען. אתה בחור טוב שהתפלק לו ביטוי אידיוטי והוא מכביסט מכדי להודות בטעות.

אביעד 29 באוקטובר 2008

באבא בימים, בין אם אני זקוק למליצי יושר או לא התשובה שלך לבני קלעה למטרה, לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר :)
תומר – גם היום, בגיל 33, קמבל עדיף בהרבה על דג'ורו וסונג ולא נופל בהרבה (אם בכלל) מגאלאס וטורה. מימד הניסיון שהוא מביא עימו גם שווה הרבה מאוד, לגבי פירס – מקבל, יש צדק בדברייך. לגבי פלאמיני, מן הסתם גם אני לא יודע מדוע הוא הגיע לקיץ ללא חוזה חתום אבל לפחות לדעתי יש לו חלק לא פחות גדול מאדבאיור בהצלחה של ארסנל בשנה שעברה ותרומתו לא הוערכה מספיק. למשל, הוא זה שאפשר לפברגאס חופש יחסי בניהול המשחק. בגלל שתרומתו לא הועלתה על נס אז היה קל לעשות שרירים על הגב שלו ולא לתת לו העלאה משמעותית, ממילא כולם סימנו אותו "בוגד", תרומתו של אדבאיור לעומתו הועלתה על נס ואובדנו היה משדר אובדן סיכוי לתואר השנה וונגר היה נאלץ להתמודד עם שאלות קשות על דרך הניהול שלו בחמש השנים האחרונות. רק דרך אגב – מחליף ראוי לפלאמיני עדיין אין, לא מרכש ולא מהנוער. לגבי וויירה והנרי, ונגר כלל לא החזיק אותם. וויירה נמכר ברגע שרצה לעזוב והנרי נמכר שנה אחת בלבד אחרי שחתם על הארכת חוזה. בכוונה הזכרתי את גיגס וסקולס כי אצל ונגר במצב הנוכחי הם היו כבר בחוץ.
אברמוביץ' וצ'לסי טרפו את הקלפים ואני מאמין שהדרך של ונגר בעיקרה נכונה, אבל הוא לקח את זה לאקסטרים – לא צריך לקנות בעשרות מליונים אבל אפשר לקנות שחקנים ולא חייבים להעלות רק שחקנים בני 17 מהנוער, העתיד שייך לצעירים אבל זה לא אומר שצריך לזרוק את הוותיקים – יש להם ערך מוסף שונגר מתעלם ממנו. יש לארסנל אצטדיון נהדר, היא בונה מותג, אבל היא לא הופכת לאייאקס של הפרמייר ליג אלא יותר אייאקס מול הגדולות של אירופה (קבוצה חביבה שתפקידה לגדל שחקנים עבור קבוצות אחרות מבלי להוות איום ממשי). ונגר הוביל את ארסנל למצב בו אליפות היא משהו שהם מתמודדים עליו כל שנה, אבל הוא עכשיו מוביל אותם למצב בו עונה בלי תארים אך עם כדורגל יפה והתמקמות בצמרת הגבוהה היא עונה מוצלחת.

יואב 29 באוקטובר 2008

טיימר
אם בסופו של דבר, הכל מתנקז למילה "רוצחים", שנכתבה במרחאות, על מנת להדגיש את היותה כינוי(לא הולם במיוחד, אני מודה)אז אני מרים ידיים ומתנצל.התגובות בפוסט הזה, רצופות כינויים, מעליבים יותר או פחות, (אנטישמים הוא אחד מהם, אם כי אני בניגוד אליך הבנתי את הקונטקסט)וחשבתי ש"מי שנכנס למטבח, מסוגל לסבול את החום" בטח שמדובר בפוסט על כדורגל.

אכן, פוסט שהתעסק בליברפול אך התגובות מורכבות ברובן
מהקנטות ליונייטד.אם אני "מואשם" בשירת שירי גנאי לפני השינה(רק אתה יודע איך הגעת לזה), חשבתי שראוי לציין שעדיין מדובר בבלוג מזוהה יונייטד ואותי לא תמצא בבלוג מקביל, שובר שיאי תגובה של עצמי. רק בשביל הפרופורציות.אני בטוח שהבנת את זה לבד(כי אתה לא מכביסט או גזען) , אך בחרת להיות ציני ולעוות את דברי.

בהודעותי הקודמות, התייחסתי לליברפול עינינית ואף טענתי שצניעות יפה לנו(יונייטד).למה שתתייחס לזה, אם אפשר לעוט על כינוי, כמוצא שלל רב, על מנת להרצות את משנתך המוכנה מראש?הבחירה שלך, על מה להגיב, מעידה עליך יותר מאשר עלי. מתי בדיוק לעגתי לעוניים של תושבי העיר? מי טען שזה ראוי? אני לא בטוח שאני בקיא בשירים האלו כמוך(את הציטוט שהבאת, אני לא מכיר אם כי מכיר את רוח הדברים הכללית). אני בטוח ששירי מינכן, מוקעים על ידי אוהדי ליברפול באשר הם, למרות השימוש בהם בכל מפגש, למעלה מעשרים שנה(אולי נשאל אותם).האם תסביך האשם/קורבן של ליברפול(שממש מתיש אותי, אני חייב לציין) מכה פה שוב? לי אישית, אין כוחות.

ההתנשאות שלך בסוף, כבר ממש מעל כוחותי. לאחר שהסכמנו על נושא הכינוי(האידיוטי, מסכים) אני נשאר עם הידיעה המפוקפקת ש"כנראה" אני לא טיפש(משעשע, חייב לציין), ואולי גם לא גזען(אשמח לשמוע על סמך מה הקלדת את המילה, אני טיפש מכדי להבין זאת) ומכביסט(ממך,זה נשמע כמו מילת גנאי קשה).האם חיפשת בכח לדחוף את המילה הזאת(משנתך המוכנה מראש)? האם אתה מכיר אותי?אולי אני לא "מכביסט" רגיל? ומהו "מכביסט" רגיל? ומה הרלוונטיות?
אסיים במחמאה היחידה שהועלת בטובך להעניק לי- "אני אכן בחור טוב שהתפלק לו משהו אידיוטי". אכן משפט סיכום נהדר להודעתך האחרונה. נאה דורש, נאה מקיים.

באבא ימים Old Timer 29 באוקטובר 2008

אתה צודק. הביטוי רוצחים הקפיץ לי את הפיוז. כל השאר באמת היתה ציניות. אני מניח ששנינו מסכימים שזה גועל נפש. Peace?

רונן דורפן 29 באוקטובר 2008

טוב – קצת לא עקבתי אחרי הויכוח הזה. אבל בדבר אחד אני חייב להסכים עם באבא: אין לי שום כוונה שהבלוג הזה יהיה על מנצ'סטר יונייטד ועבור אוהדי מנצ'סטר יונייטד. עד היום הופיעו כ-800 פוסטים ואיייטמים ומתוכם כ-140 עסקו ביונייטד 

שְׂרוּג בן רעו 29 באוקטובר 2008

יואב – עכשיו אני מבין שאנחנו עוברים להמעטת הישג הזכייה באליפויות אירופה של ליברפול. הרי בניגוד אליכם, הם שיחקו כידוע רק נגד יריבות בלגיות, רומניות ושוויצריות בדרכם לזכייה ב-3 תארים ב-4 שנים. אין לזה שום קשר לעובדה שהסגל באותה תקופה פשוט היה מופלא, עלון, הכי טוב מאשר לכל קבוצה אחרת בעולם.

האם לדעתך הצורך להמעיט בהישגים של ליברפול, שאתה וחבריך בבלוג זה עושים בו שימוש ללא הרף, נובע מכך שאפילו אחרי למעלה מ-15 שנות שלטון ועליונות בליגה האנגלית נשארתם עם מנטליות של "Second Best", או שזו פשוט הדרך שמצאתם להילחם בפחד הקמאי מהשד הליברפולי שלכם ?

להוציא את אוהדי יונייטד, אני לא מכיר שום אוהד של קבוצה יריבה שמחפש סיבות על גבול הוצאת הדיבה, שכל מטרתן היא להמעיט בערך הישגיו של האחר, על מנת להאדיר את הישגי קבוצתו. חבל שאתה וכותב הבלוג הזה במיוחד נוקטים בטקטיקה ילדותית כל-כך. מנצ'סטר יוניייטד הוא מועדון בריטי גדול ומכובד, למעשה הוא אימפריה, חבל שהאוהדים שלו טרם הפנימו את סדרי העולם החדש. נכון להיום, המועדון הזה גדול בכמה מספרים על האוהדים הישראלים שלו.

יואב 29 באוקטובר 2008

באבא- מסכים לגמרי. peace.
רונן, בוודאי שצודק (זה נאמר בהקשר מסויים מאד). זה לחטוא לאיכותו ועושרו של הבלוג וזאת לא היתה כוונתי.

יואב 29 באוקטובר 2008

שרוג,
בתגובותי הקודמות טענתי לצניעות. שוב, אתה בוחר להתייחס למה שבא לך. לאף אחד אין זכות אלוהית לתארים אבל למה שתתייחס, אם אפשר להמשיך להתווכח ולסובב את הסכין? או שאולי אני זקוק לרשות ממך כדי לקרוא לטראבל שלכם בשמות?(נאמר בתגובה לפקפוק ביכולתנו ב-99 ).
יש לי חדשות בשבילך- ליברפול הוא מועדון ענק, מעוטר וגאה ולא אני אמעיט בעוצמתו אבל, סקנד בסט מעולם לא היינו. לא כלכלית, לא בהיקף קהל(ואפילו עשרים ושש שנה ללא אליפות, לא שינו את זה) לא ביוקרה, במעמד ובאגדות ששיחקו בו.ואולי גם מספר התארים היה שונה (אני בטוח שהוא היה שונה)ללא התאונה. אל תחפש איפה שאין.ליברפול אז, היתה בין הטובות בעולם. עדיין, היום, זה לא תמיד מספיק כדי לקחת(2003, היא דוגמה נהדרת).
כן, יונייטד גדולה בכמה מספרים על כל דבר שאני מכיר. גם עלי.

שְׂרוּג בן רעו 29 באוקטובר 2008

חלילה לי מלטעון שאתם "Second Best". אני טוען שאתם מתנהגים כאילו הייתם "Second Best".

העמידה על המשמר שלך, של חבריך בבלוג ושל בעל הבלוג בכבודו ובעצמו, התגובות הפאבלוביות לגבי כל מי שמעביר ביקורת על יונייטד, המחסור העצום בהומור עצמיויותר מכל ההשתלחות לגופם של כותבים ו/או גיוס סרקאזם רע לשם הצדקת טיעונכם, מעידה בעיקר על קטנוניות וצרות עין שהייתי מצפה למצוא מאוהדי קבוצות נכשלות, לא מצד כאלה שאוהדים את אחת הקבוצות האהודות בתבל.

במילים אחרות, בלוג זה מתיימר להיות בית לאוהדי הכדורגל באשר הם, אבל הוא מקום מאוד אלים לכל מי שאינו אוהד את היונייטד וחבל.

נ.ב.
אני משער, לאור תגובות עבר של בעל הבלוג לכותבים אחרים, לתגובתי תהיה מהסוג "אף אחד לא מחזיק אותך פה בכח, אתה מוזמן לעזוב". אציין כי תגובה מסוג זה רק מוכיחה את טענתי המוזכרת בפיסקאות מעל.

רונן דורפן 29 באוקטובר 2008

אף אחד לא מחזיק אותך פה בכח, אתה מוזמן לעזוב

רונן דורפן 29 באוקטובר 2008

מאיר – אני חושב שאתה חוטא להארי רדנאפ. מחזיקים ממנו בגלל דור השחקנים שהעמיד לכדורגל האנגלי

שְׂרוּג בן רעו 29 באוקטובר 2008

המלצתך נרשמה.

יואב 29 באוקטובר 2008

שרוג,
זה אכן בית יותר מראוי לכל חובב ספורט והכנסת האורחים היא מופתית.כל מה שנאמר על ידי, היה במסגרת החלפת דיעות עינינית וכלום לא היה אישי מיוזמתי!!!
אולי קשה לך לקבל תשובות שלא תואמות את השקפתך. אם המושג "פלסטיק טראבל" הוציא אותך לקרב, אז אתה בהחלט חוטא בחוסר הומור קיצוני, תכונה שלא מאפיינת את תושבי מרסיסייד, הידועים בחוש הומור(עצמי) מפותח.
קריאתך הסלקטיבית, שוב מפספסת את הכבוד שאני רוחש לליברפול. כנראה, באת עם דיעה ומסקנה מראש ואתה מתאמץ נואשות לשמור אותה בחיים.
האם רוחב לב ופירגון= קבוצות גדולות? משוואה מוזרה לטעמי, כי היא לא ממש מתממשת הרבה כשמדובר ביריבות כמו בין יונייטד לליברפול , לא שם, לא פה, או בינן לאחרות("בליברפול יש שתי קבוצות….". נשמע מוכר?).זה חלק מהעניין, הומור וציניות(כשכתבתי לך על העיתוי של זכיות ליברפול)… peace (:

שְׂרוּג בן רעו 29 באוקטובר 2008

יואב, אין לי דבר אישי נגדך.
קוראי הבלוג מוזמנים לקרוא את השתלשלות 108 ההודעות שלפני, ולהבין בכוחות עצמם מי הם אלה שחוטאים בחטא הגאווה, מי הם אלה שבוחרים לרדת נמוך ומי הם אלה שנעלבים מביקורת ו/או קצת ירידות.

old timer (א.ש הצלחות) 29 באוקטובר 2008

שרוג:

כל מה שנשאר בתחום הספורט הוא לגיטימי בעיני ובכלל זה המעטה וזלזול בהישגי היריבה לרבות העלאה על נס של תבוסותיה, כשלונותיה ותצוגות מבישות של שחקניה, מאמניה ומנהליה. אוהדי יונייטד לא צריכים סיבה לזלזל בסטיבן ג'רארד. זה חלק ממה שאני סבור שהוא סט העמדות הלגיטימי שלהם, בדיוק שכמו שזה לגיטימי שאני אומר שהבעיטה הכי טובה של קאנטונה היתה לראש של אוהד קריסטל פאלאס. כל זה עדיין נופל במסגרת קנטורים ספורטיביים.

באופן גס אני סבור שהגבול נחצה כאשר מדברים על דם ועל לחם. במובן זה שירי מינכן הם תועבה בעיני, כמו גם שירי הילסבורו והייזל. גם שירים המייחדים את הסקאוסרים כתת תרבות נבערת, נחשלת ועניה הם תועבה בעיני כי באופן כללי ללעוג לעוני זה גועל נפש.

אגב יואב הקטגוריה האחרונה היא גזענית בעיני (גם אם יש בזה הרחבה של ההגדרה ה"נקיה" של גזענות). רק שיהיה ברור – אני יודע שלא אמרת את זה ואני לא מציין את זה כאן כדי לפתוח חזית נוספת.

שְׂרוּג בן רעו 29 באוקטובר 2008

old timer – במתמטיקה כמו בפסיכותראפיה: פורנוגרפיה היא עניין של גאוגרפיה.

יואב 29 באוקטובר 2008

באבא, מסכים לגמרי(אם כי בין חברים פה בארץ, זאת סתם עוד הקנטה חסרת משמעות).
כשאוהדי יונייטד מסביבי, נופפו בשטרות של חמש לירות לקהל של ליברפול, לאחר משחק הגביע ב-99, הרגשתי מבוכה אדירה וחוסר נעימות.זה הכי נמוך שיש.

רונן דורפן 29 באוקטובר 2008

טוב בנות, אם כולן גמרו להיעלב ולהשלים אפשר לגמור את הדיון הזה?

S&M 31 באוקטובר 2008

"דיון" מרתק. אשכרה פאב אליו נקלעו בטעות אוהדי שתי קבוצות יריבות. רק חסר מי שיגיש גינס.

Comments closed