ה-3-4 נגד האל

הרבה מאד כדורגל יפה אבל גם הרבה מאד בעיות

אני חושש פתאום שאולי וידיץ' ופרדיננד כנראה עוצרים יותר מדי קבוצות על מוניטין. כי האל שאלה אותם שאלות ולא היו להם תשובות.

תאורטית אנדרסון וקאריק ניהלו יפה את משחק ההתקפה. אבל הם לא עשו את העבודה ההגנתית של קישור הגנתי וככל שעוברים המשחקים אני משתכנע שפלטשר צריך להיות הבחירה הראשונה במרכז השדה.

ווין רוני מחליט לפעמים שהוא צריך לקבל כרטיס צהוב ומקבל אותו. אני לא מבין את מה הטפשות הזו משרתת.

רונאלדו לא היה מדהים, אבל העלה את האחוזים שלו. תפוקת השערים שלו דומה קצת לכדורסלן. עניין של אחוזים, כי את נסיונות ההבקעה לא ניתן למנוע ממנו. אני נותן לו את שחקן המשחק על החילוץ שלו מהרחבה בדקה ה-91.

אני עוצר פה בגלל תחושה קצת לא נוחה. התוצאה הזו היא לא רק תוצאה של בעיות ביונייטד. אני חושב שעכשיו לא יכולות להיות למישהו השגות לגבי כך שפיל בראון, מנג'ר האל, הוא סיפור העונה עד עכשיו.

חידון מספר 101 - נשיאי ארצות הברית וספורט
סלטיק חוץ

117 Comments

יואב תל אביב 1 בנובמבר 2008

רונן-אנדרסון לא קשר הגנתי נקודה.פלטשר כן אבל לא בליגה.הארגריבס חש ברע.סקולס? כבר לא חש בדבר,ילדים עיזרו לנו למצוא את הקשר ההגנתי של מנצ'סטר יונייטד.
בנוגע לרוני כבר דיברנו על זה איזה 300 פעם,זה כבר מעייף

סאות' אנדר 1 בנובמבר 2008

ומה נאמר על ברבאטוב? שמפגין יכולת וירטואוזית מחד (יום רביעי), ומותיר בעיקר הרבה סימני שאלה מאידך (כבר הפסקתי לספור את מצבי האחד על אחד שלו נגד האל)…

Yair 1 בנובמבר 2008

כל הכבוד להאל קודם כל.
אני חושש שהכמעט קאמבק הזה שלהם היום היה תוצאה של 2 המשחקים האחרונים, נגד אברטון ו-ווסטהאם נרדמנו במחצית השנייה והיום ניסינו בכח לפרק את האל, כשהתוצאה כבר הייתה 4-1!
אין שום סיבה לשחק עם טבז ברבטוב רוני ורונאלדו ב-4-1, אפשר היה להכניס עוד כמה שערים גם בהרכב יותר אחראי, ופחות מתנשא.
בקשר לארבעה שצוינו לעיל, פחות אגואיסטיות והאל יוצאת מאולד טראפורד עם 7, עם או בלי הקאמבק הזה, רוני עמד לפחות 3 פעמים במצב שמסירה פשוטה יחסית מסדרת לו גול די קל וספרתי לפחות פעמיים שברבטוב בחר לנסות ללכת עם הכדור לתוך השער מאשר להעמיד מישהו במצב הרבה יותר טוב, לא כלכך אופייני לו.

Yair 1 בנובמבר 2008

לגבי וידיץ' ופרדיננד, אי אפשר לצפות מהם לעצור את האל לבד, במיוחד לא כשריו כנראה מבלה יותר זמן במחצית המגרש של היריב מאשר שלו, וכשאברה נמצא בחוד ההתקפה עוד לפני רונאלדו.
כשכל הקבוצה, כולל שני המגנים, מנסה לתקוף בחמת זעם השניים האלה ישארו חשופים, וביום פחות ממבריק של פרדיננד גם נחטוף גולים… בקשר לגול הראשון, אני חייב להודות שהרמת הכדור עם היד לפני הבעיטה בלבלה גם אותי.

אורי 1 בנובמבר 2008

וידיץ' מעצבן אותי מפתיחת העונה, הוא בירידה גדולה בכושר (שהתחילה כבר בשלהי העונה שעברה) ומבחינתי אוואנס יכול לקבל הרכב ביותר משחקים.

לגבי ריו-כל עונה יש לו כמה ימים רעים. היום היה אחד מהם, צריך להגיד תודה שזה לא מנע מאיתנו לנצח.

ניקו 1 בנובמבר 2008

אני במקום פרגי מושיב את רונאלדו וברבאטוב על הספסל במשחק הבא בליגה לא יודע מהו ולא משנה לי נגד מי!
ואומר להם סתכלו איך צריך לפרגן… כשאני מצביע על רוני וטבז
ובלוגרי העצלן הזה חושב שהוא עדיין כוכב הוא הגיע לתגבר ספסל זה כן אופציה בשבילו שלא יחשוב אחרת

יואב תל אביב 1 בנובמבר 2008

ועוד דבר רונן,עם כל הנכונות לפרגן,בכל מה שקשור להאל סיטי,אין צורך להשתגע..

שודד 1 בנובמבר 2008

הם נתנו לי לראות רק עד סיום המחצית ראשונה בפאב, אח'כ התחיל מרוץ הפורמולה ונשארתי במיעוט. כאן בברזיל היה רוב להעביר ערוץ… שוב פעם, שתיתי מהר את הבירה ורצתי לראות שקופיות באינטרנט
בכל מקרה עד המחצית הכל היה נראה טוב. העיקר שניצחנו ואנחנו כבר במקום השלישי… הרי זה מה שרצינו לא? (לצבור נקודות…)

רונן דורפן 1 בנובמבר 2008

שודד – צבירת נקודות צריכה להיות מטרה משנית למי שנמצא בברזיל..
ניקו וגם אורי- המשחק הבא הוא נגד ארסנל. עקונית אני מסכים שצריך לפתוח לא מעט מהעמדות בהרכב. רפאל, אוונס ופלטשר לקחו את ההזדמנויות שלהם העונה. אני לא מבין כל כך את התלונה כלפי רונאלדו היום כי הוא עבד מאד קשה, אפילו הגנתית. אתה לא מקבל 30 שערים משחקן שלא בועט לפעמים במקום למסור. שחקן כמו רונאלדו צריך לקבל את הזכות לחפש את "הרגל החמה" (ביטוי שאני גונב מכדורסל) גם אם הוא מחטיא קצת. ארבעה שערים בארבעת הימים האחרונים הם פיצוי סביר.
יאיר – אי אפשר לצפות מוידיץ ופרדיננד לעצור את האל לבד. אבל השערים היו טעויות ביצוע שלהם. גם באברטון וגם היום הם נכנעו לשערי נגיחה במאבקי אוויר.

שודד 1 בנובמבר 2008

נכון דורפן, אבל המטרה שראשונה הושגה כבר מזמן.
מה שחשוב כרגע זה לצבור נקודות ולא לתת לסקולארי לברוח לנו

Yair 1 בנובמבר 2008

היה פנדל ד"א? ראיתי את המשחק באינטרנט באיכות שגרמה לי לתהות באיזה איזור של המגרש בוצעה העבירה, ועל שחקן של איזו קבוצה.

אלו ששאלתי טוענים שלא ממש היה, אבל הם אובייקטיבים בערך כמו פרגי שקצת כועס על השופט בראיון שלו שאחרי המשחק…

אורי 1 בנובמבר 2008

רונן-לא אמרתי לגבי המשחק הבא ספציפית. אגב לפני ארסנל יש משחק בגלזגו שהוא הזדמנות יפה לתת צ'אנס לצעירים. העניין הוא שהשנה פרגי לא מהסס לתת הזדמנויות לרפאל, לפלטצ'ר (למרות שהוא כבר לא בקטגורית הצעירים המבטיחים), עושה רוטציות-ורק וידיץ' ופרדיננד נשארים קבועים בהרכב. למה לא לתת לאוואנס הזדמנות מול הווסט ברומיצ'יות למיניהן?

Yair 1 בנובמבר 2008

אוונס שיחק ושיחק טוב לפני כמה שבועות, לא זוכר נגד מי.

אני הבנתי שפוסטר הולך לפתוח נגד סלטיק.

פלד 1 בנובמבר 2008

לא הייתי מתנגד להחתים את רורי דלאפ לקראת השבת הקרובה.
היום ארסנל חטפו שני גולים מהוצאות החוץ שלו.
http://www.youtube.com/watch?v=vvTS2wmnt3A

יואב תל אביב 1 בנובמבר 2008

ובינתיים באצטדיון בלומפילד,סאגת בן שמעון נמשכת,קריית שמונה מנצחת אחת אפס!!

למלמ 1 בנובמבר 2008

ולא פחות חשוב מרסיסייד הפסידה…
וידיץ' לא נראה מי יודע מה כבר כמה משחקים ואני לא בטוח שזה ענין של כושר גופני אלא יותר כושר משחק.
אבל בכל זאת, לקבל 3 שערים מהאל (עם כל הכבוד ויש כבוד) זה יותר מדי. והחברה יחטפו מפרגוסון בראש ולא נראה שנראה יותר העונה את פרדיננד עובר את החצי מלבד בקרנות או דקות אחרונות שיש צורך בשער חשוב.
דבר נוסף, יש המון רעב להבקיע בחלק ההתקפי שלנו ונדמה שהחברה מחפשים את השער במקום מסירה טובה גם כשמצב הבעיטה לא אידיאלי – יחד עם זאת פוטנציאל ההבקעה שלנו שווה 3-5 שערים למשחק בקלות.
אה, וגם ארסנל הפסידה. היא מתפרקת מוקדם מהצפוי אבל הטבע שואף לאיזון אז כנראה מרסיסייד היא זו שתנסה למשוך עד למחזור ה-20 בערך.
צ'לסי זו היריבה שלנו לתואר…

יואב תל אביב 1 בנובמבר 2008

דורפן שמע אני באמת חושב ששווה לבדוק את תופעת הכדורגלנים הגימלאים בליגה האיטלקית,זה פשוט מדהים היכולת שהם מציגים,ההתרשמות שלי שבאיטליה זה תופעה מאד בולטת אולי אני טועה,בכל אופן נראה לי שווה פוסט,ספורטאים שממאנים להזדקן(מי אמר פאבל נדבד)אגב מובילים על רומא אחד..

אביעד 1 בנובמבר 2008

אין שום צורך להסיק מסקנות על מרכז הקישור שלנו – קאריק שיחק היום את משחקו השלישי בלבד העונה והראשון מאז ההפסד באנפילד, הארגריבס עוד יחזור. וידיץ' וריו היו לא מרוכזים היום, אבל 3 שערים מהאל + מה שהסר יעשה להם אמורים לפתור את הבעיה.
כל הזרקורים אחרי המחזור היום יופנו לליברפול, אבל הסיפור הגדול הוא ארסנל (ולא סטוק), 11 מחזורים, 3 הפסדים והקבוצה של ונגר איכשהו במצב בו המשחק באמירויות מולנו בשבת הוא סוג של להיות או לחדול. עוד שנה שעלולה להתבזבז בגלל העקשנות של ונגר. לא לבזבז כסף (שיש), לשחרר עוד ועוד שחקנים ותיקים ומנוסים ולהחליף אותם בצעירים לא בשלים. שקט, בונים.

יואב 2 בנובמבר 2008

היו רגעים נפלאים וקצב יצירת המצבים והקלות בה הם נוצרים, מעודד. לא רואה שום בעיה בקישור של יונייטד שברוב המשחקים, מבטל את היריב לגמרי, למרות שהוא עדיין לא בשיאו.
קרדיט עצום להאל, שפשוט לא באה להסתגר כתוכנית משחק.הופעה מעוררת כבוד וגם תבוסה, לא היתה גורעת מהספירט שלהם.הם יכולים לעזוב את אולד טראפורד בראש מורם…

גיא 2 בנובמבר 2008

די מסתדרת לי התאוריה שיונייטד רצו ב 4:1 לסדר קצת את הפרש השערים שלהם ולכן חטפו. גם הם מסתכלים על החמישיות של צ'לסי וזוכרים כמה הפרש השערים בשנה שעברה היווה פקטור מכריע (ולכל מי שיטען פה שהאליפות לא הוכרעה על הפרש שערים אני אגיד לו שהוא טועה מכיוון שאיבוד הנקודות של צ'לסי במחזור הסיום נבע רק מהנחיתות שלהם מול היונייטד בהפרש השערים ומהעובדה שהם אפשרו ליריבה להשוות מכיוון שהבינו שהאליפות אבודה כשהיונייטד הובילו).

בכל אופן – לא מצב אידאלי לפגוש את ארסנל. ואני אפילו טוען שיונייטד צריכים את ארסנל במרוץ האליפות עד לשלב מאוחר בעונה מכיוון שאין הרבה קבוצות בליגה שיוכלו להציק לצ'לסי, וחבל לאבד את אחת מהן כבר עכשיו.

אביאל 2 בנובמבר 2008

אז אני מבין שחוליית ההגנה הופכת להיות הבעיה במנצ'סטר, לא משהו שציפיתי לו ממנצ'סטר השנה ובאמת מאכזב, למרות שרפאל הצעיר מראה ניצוצות…

ולYair : כמו שטרי וקראבליו עצרו את האל באמצע השבוע גם פרדיננד ווידיץ' יכולים לעשות את זה, ומגנים הם לא ממש הסיבה (של צ'לסי תמיד למעלה), מנצ'סטר זקוקה דחוף לקשר אחורה דוגמת מיקל הצעיר שמרגיע מאוד את האמצע של צ'לסי, בינתיים לדעתי ובמיוחד לאור הפציעה הקשה של אסיין, מיקל לדעתי בינתיים הוא השחקן המצטיין בליגה, הוא מחזיק את צ'לסי שספגה ב11 משחקי ליגה ובשלושה משחקי ליגת האלופות ארבעה שערים בלבד, בהחלט נתון מדהים…

ערן קאלימי 2 בנובמבר 2008

יום גדול אמש, יום גדול. גם אברטון מנצחת, אבל זה שטויות, לא באמת מעניין. גם שא"ח כובש צמד מול המגזר (חבל שמולם, אבל מ'לשות), והגברת הזקנה מחסיה הרב את רומא, מי שראה יודע שהשתיים אפס הזה משקר,זה היה קרוב יותר לחמש או שש.
וגם יורש העצר ריחם על אבא שלו וישן לילה שלם.

ערן קאלימי 2 בנובמבר 2008

מה זה מחסיה הרב????????
אוי הדיסלקציה.

גל 2 בנובמבר 2008

אתמול רוני הוכיח שעוד לא נגמל ופרגי ראה שעדיין יש הרבה עבודה על הבחור.הנושא מאד פשוט,ה"גננה" עלתה לרוני לראש,ברגע שפרגי מאתר את הגעת ה"גננה",יש להחליפו.
מה יצא לנו?צהוב וכל החברה נדבקים בטירוף שלו.לעיתים זה סוחף חיובי,אתמול יכולנו בקלות לסיים עם שני אדומים,מזלנו.

birdman 2 בנובמבר 2008

צרות של עשירים. טוב שהבעיות בהגנה קורות במשחק שדרך אגב אוספים בו 3 נקודות. היכולת של וידיץ' ופרדיננד נמדדת על פני יותר ממשחק אחד.

פלד, תודה על הקישור, ההוצאות של דילאפ הן שום דבר פחות ממדהים.

הבעיה בטוטנהאם לא היתה מצבת החלוצים, ולא שום דבר אחר. הם פשוט עשו זובור לחואנדה ראמוס.

שחר 2 בנובמבר 2008

יום חג!
הפסידו בדקה ה-90 .
נאני הוא השחקן המשתפר של השנה
לרוני הגיע אדום-פשוט כניסה פראית
נקודת חושך-אנחנו מאבדים את ההשתלבות של טבז במערך כתוצאה משילובו של ברבטוב?
אני מקווה שלסר יש פתרון לכך.

Gilad Bloom 2 בנובמבר 2008

עד עכשיו שבת מושלמת-טוטנהאם על ליברפול,יובה על רומא(שער דול ובישול לנסיך),ק'ש על מכבי(לא פחות חשוב),נראה מה יהיה מחר בטדי…מנצ'סטר שמנצ'סטר,רונלדו שמולנדו,יאלללה פבליוצ'נקו,אגב התחת של רדנאפ כבר מגיע למימדים של גרנט,היום לא הגיעה לנו אפילו נקודה נגד המרסיסייד.

למלמ 2 בנובמבר 2008

גלעד,
אז אתה האוהד הישראלי של הספרס…

למלמ 2 בנובמבר 2008

:)

יואב תל אביב 2 בנובמבר 2008

שמע קאלימי- האבוחצירא הזה זה משהו אחר,אולי רוחו של הרב שורה עליו,ובינתיים בדלה אלפי שמועות עקשניות מבשרות על בואו של דייגו מורדר ברמן עם פרוץ הינואר!

יואב תל אביב 2 בנובמבר 2008

גלעד בלום-בודאות אתה אוהד טוטנהאם שהוא אוהד הפועל היחידי על הכדור,הרי מן הידועות שטוטנהאם זה מכביסטים וארסנל זה הפועל,כמאמר המקובל הרב בועז בנאי,לא ילבש חולצה של מכבי בשבת ושל ארסנל בראשון וגו',אולי הצהוב כחול של ארסנל זיעזע אותך? אולי,על כל פנים מוזר! ועוד דבר,לאט לך בעליצותך על הפסדה של מכבי לק"ש,יום שני,טדי,גוטמן,ברוכיאן,הפסד,תחתית,לחץ,קללות,אוהדים,בושות,עגמת נפש.

Z 2 בנובמבר 2008

דווקא ברבטוב היה היחיד בהתקפה שלנו שחשב לפעמים על איך למסור למישהו ולא על איך לבעוט לשער.
רונן – דווקא נראה שגם רוני, גם רונאלדו ואפילו נאני לקחו על עצמם את תפקיד "הרגל החמה". אלמלא חוסר השיתופיות, ניתן היה להשחיל עוד אחד לפחות לפני ה 4-2.
לטעמי, פרגסון צריך לתת הזדמנות גם לרוני-טבז-ברבאטוב בלבד עם פלטשר ואנדרסון וגיגס (שפשוט יעשה מה שהוא רוצה), אבל קטונתי…
ודרך אגב, מישהו יודע למה סקולס לא שיחק?

גמאני 2 בנובמבר 2008

יואב-אני חושב שאפשר לכנות את אנדרסון השומר הטוב ביותר של יונייטד שאינו מגן.הוא פשוט שומר כמו דרק שארפ בימים הטובים,כל כך קרוב ודבוק שהיריב כבר מאבד ריכוז וסבלנות.אם הוא לא מבקיע,לא מבשל אבל עושה הגנה במרכז המגרש-כנראה שהוא קשר הגנתי,גם אם מול האל הוא לא עשה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר.

באמת קצת נתנו להם לחזור עם החילופים-טבז רוני ברבאטוב ורונלדו על המגרש ביחד? לא היינו בפיגור!!!

ואוף טופיק-היום יערך המירוץ האחרון לעונה זו של הפורמולה 1.
בדרך כלל המירוצים משודרים בערוץ 5+,ערוץ די נפוץ.היום לעומת זאת ישודר המירוץ בספורט LIVE.
התקשרתי לערוץ הספורט ולמשרד התקשורת והם טענו כי משחק הכדורגל מהמחזור ה-11 של ריאל מדריד(נגד אלמריה אני חושב) יותר חשוב.בערוץ השני ישודר ערב כדורסל ישראלי-זה ראוי,אבל מחזור 11 ליגה ספרדית???
למרות שבמשרד התקשורת טענו שהם מחייבים,לא פחות ולא יותר,מחייבים!!! את ערוץ הספורט לשדר ביום ראשון בערב כדורסל ישראלי וליגה ספרדית אני לא יכול להימנע מהתחושה שבגלל שזה מירוץ אחרון לעונה והוא יקבע לא מעט הזיזו את השידור לערוץ שעולה +.
אני אוהב כדורגל יותר מפורמולה,ואם מנצ'סטר היו משחקים היום ובמקום היו משדרים פורמולה הייתי מתבאס מאוד,אבל מבין.
מצטער על החפירה אבל זה ממש הרגיז אותי.

אגב למי שיש בעיה דומה-יש שידור בערוץ RTL

כסיפוביץ 2 בנובמבר 2008

גמאני- הצלת אותי עם RTL
הייתי כבר בדרך למשרדי ערוץ הקיבוץ עם פח דלק…

martzianno 2 בנובמבר 2008

גמאני – כל הכבוד אנחנו זקוקים לאזרחים כמוך!

(ובנימה שכונתית יותר: ערוצי הספורט, משרד התקשורת, ה"רגולטור", "יס" ו"הוט" – יו ניימ איט – כולם פה משתינים על הצרכנים בקשת! כל מי שמשלם אפילו שקל לטלוויזיה, פראייר!!!)

גמאני 2 בנובמבר 2008

אגב-אתר נטקאר הפסיד היום בבית משפט בבקשה להחזיר את השידור לערוץ הרגיל.

באי מייל תגובה שקיבלתי ממשרד התקשורת,מגברת מירב שטרוסברג אלקבץ,אחרי שלב הנימוקים,נאמר-"בנסיבות העניין ונוכח האמור לעיל, למרות חשיבות המרוץ, שידורו בשידור חוזר מספק."
כנראה שלשופט ולגברת שטרוסברג אלקבץ יש את אותה השקפת עולם לגבי זליגת תכנים ומהות הספורט בכלל!!!

יואב תל אביב 2 בנובמבר 2008

גמאני באמת כל הכבוד אם היית רץ לראשות העיר אני אתך! (:

יואב 2 בנובמבר 2008

נימני(כנראה)הולך להתמנות למאמן מכבי. חדשות נהדרות. יצליח-מה טוב. יכשל- ונשתחרר מצילו.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 2 בנובמבר 2008

גמאני – שאפו !
לצערי שוב ושוב ההחלטות האלה מגיעות לאנשים שלא מבינים בספורט.
כך שדדו בעבר את ערוץ 5 והעבירו את רוב התכנים לערוץ 5 +, שהוא להזכירכם ערוץ בתשלום ואינו פתוח לכל צופי הכבלים והלווין.

אביעד 2 בנובמבר 2008

Z – סקולס פצוע וייעדר עוד חודש וחצי חודשיים לפחות.
גמאני – אני גם אוהב כדורגל יותר מפורמולה 1, אבל ההחלטה היום מבזה. אבל אני לא חושב שהיא נבעה מהחשיבה שזה מירוץ אחרון לעונה (הרי צופים הם לא ירוויחו מזה) אלא מהמחשבה שהכדורגל הספרדי (ובייחוד ריאל/בארסה) יותר פופולאריים בארץ מפורמולה 1. בעיקרון זה נכון, אבל הם פשוט התעלמו לחלוטין ממשקל האירועים ועל זה, בתור אוהד ספורט, אני איתך!

לון 2 בנובמבר 2008

מחקתי קוקיז ולכן האנונימי זה אני.

יואב תל אביב 2 בנובמבר 2008

יואב-לדעתי תרגיל מבריק של בושינסקי,כי רוב הסיכויים שייכשל,אבל אתה צודק זו חרב פיפיות כי אם יצליח לא ייפטרו מעונשו של זה לעולם!!

יואב 2 בנובמבר 2008

הצל של נימני על המערכת, גדול מידי. לא מאמין בטיב התפקיד הזה, שהוא נטול סיכונים במהותו ורק גורם לשמועות וקונספירציות.הרי לקהל של מכבי, אף אחד לא מספיק טוב, אז קיבלו את ליטרת הבשר שלהם פלוס כל הסיכונים הצפויים.
יואב, אני טוען הפוך- יצליח, מצויין(אני אוהד מכבי), לא הייתי מפטר מאמן שמצליח. יכשל-ומכבי תיגמל מהסגידה, בשקט יחסי.מצבה של מכבי מחייב הכרעה ולראשונה לאחר שלוש עשרה שנה, היא נראית באופק.

בני תבורי 2 בנובמבר 2008

ערן קאלימי,

מה עוזר לנו השא"ח על שני שעריו, אם הוא מקבל צהוב שני על נגיעה בכדור ביד ליד ה-16 של סכנין, רבאכ, היתי מעיף לו את הראש מהכתפיים. מצד שני, ממילא בשנה הבאה הוא בירוק. אגב, יש מצב שכמותו (שא"ח) אחרי ארבע שנים גם רובי קין יתחיל להבקיע???

גלעד, קאלימי,
שמייח לגלות כאן כמה יובנטינאים.

יואב תל אביב 2 בנובמבר 2008

יואב-כמוני כמוך מכביסט מבטן ומלידה,כמה סמלי יכול להיות אם לאחר 13 שנה חביבו של אברם ייקח אותנו לימים אחרים,אתה יודע מה? יש לי תחושה שזה גם יקרה! למה? לא יודע,כי הוא נימני וכשהוא ידבר בחדר ההלבשה אנשים יקשיבו,חבל לי רק שהוא לא יעמוד על הקוים..דבר נוסף: משהו קרה לאבי,התגובה הכי נימנית שהיית יכול לצפות לה היא התחמקות אלגנטית מההצעה של בושינסקי,אבל הפעם נימני מתייצב בחזית,לא מתחמק לא מתכופף,לא מסתתר במנהרת השחקנים,כאילו הוא מרגיש ויודע משהו שאנחנו עדיין לא,או שאני סתם רומנטי,מה דעתך?

יואב תל אביב 2 בנובמבר 2008

המילטון אלוף העולם!!! יש! יש!

אלון זנדר 2 בנובמבר 2008

א-י-ז-ה מ-י-ר-ו-ץ.

יואב תל אביב 2 בנובמבר 2008

צריך להסיר את הכובע הילד הזה לא יאמן!!

אלון זנדר 2 בנובמבר 2008

שני סיבובים לסיום סבסטיאן פייטל הצעיר עובר את המילטון ודוחק אותו החוצה, ואז הגשם מתגבר, ועשר שניות לסיום המילטון עובר את גלוק, שויתר על החלפת צמיגים ולכן דחק את המילטון אחורה… אבל, כמובן, ספורט שחייבים לראות בטלוויזיה. אפילו הצופים על הטריבונה לא ראו מה קרה.

ועכשיו נשאר רק אובמה. מאחר ואני ממילא לא מאמין שיש הבדל גדול בין מק'קיין ואובמה במדיניות חוץ (היועצים הרי לא מתחלפים, ואילו של בוש בחוץ), הרי שמדיניות הפנים פה חשובה יותר. לא שביטוח הבריאות האמריקני משנה לי משהו, בסופו של דר, וסוציאליסט אובמה הוא לא. אבל, וזו הנקודה החשובה עבורי, אחרי יום שלישי כל ילד שחור יוכל להאמין בסתר ליבו שהוא יכול להיות נשיא יום אחד. ואם ילדי הגטו לא יחשבו שרק כשחקני כדורסל או חברי כנופיות הם יכולים להגיע למשהו, הרי שהפוטנציאל שמגיע משם יכול , בלי מרכאות, לשנות את העולם.

יואב תל אביב 2 בנובמבר 2008

זנדר-מה קרה לגלוק????

אלון זנדר 2 בנובמבר 2008

עוד לא ראיתי מישהו שכל כך לא שמח על זכייה כמו מאסה. וזה אחרי זכייה במסלול הביתי… שניים וחצי סיבובים מאסה כבר היה אלוף עולם, כמו בעונה שעברה. אבל המילטון נתן הכל בסיבוב האחרון, ו"נסע כמו מטורף", התלוננה החברה שלו הרגע בRTL

אלון זנדר 2 בנובמבר 2008

גלוק היה היחיד שנשאר עם הסליקס כשהתחיל הגשם, ולכן עבר קדימה. מה שנתן לו עשרים שניות על המילטון – אבל בכל סיבוב, בגלל שהוא לא יכול היה לנסוע בפול-גז, הוא הפסיד בערך שש שניות. ואז באו גם כל הנהגים שהיו סיבוב אחרוה, האיטו אותו (ואת המילטון), וזה הגיע לשואו דאון בפנייה אחרונה!

יואב תל אביב 2 בנובמבר 2008

לא יאומן לפי הטלויזיה גלוק פשוט נתן להמילטון לעבור,קשה לי להאמין אבל זה מה שרואים

יואב 2 בנובמבר 2008

יואב, שמח לגלות עוד מכביסט…(:
אבי הוא צל שמסתיר לכולם את השמש, שנים. לנו האוהדים, ההנהלות, המאמנים המתחלפים, לשחקנים. רוצה שמש, שקיפות ופרונט. התפקיד שהוא ביצע, לא תרם דבר מלבד שמועות, קונספירציות, חוסר שקט-צל.להביא את בוזגלו בשניים וחצי מיליון דולאר(איך יגלגלו אותו ? מי יקנה אותו מאיתנו ביותר, גם אם יתן עונות גדולות?) גם אתה ואני מצליחים.
אולי אבי יודע שאין לו ברירה. אולי לאבי מדגדג אתגר חדש(אני בספק רב) מה שבטוח, לראשונה, אבי נוטל תפקיד עם סיכונים עצומים למורשת הכדורגלנית שלו ומסכן את מעמדו המיתי. רוזנטל כותב בוואלה, שאולי, כל עוד אבי במכבי, אולי הוא היחידי שיכול לאמן אותה בהצלחה(לאחר שלוש עשרה שנות תחלופה)…
כבוד יקבל מהשחקנים. גם מהקהל(יותר מכל אחד אחר והכל יחסי).ואם יכשל, הצל יוסר. זוהי דרכו של עולם הכדורגל. תופעת נימני היא לא טבעית ולא נורמלית.יואב, אני מתפלל לקצת שפיות….

אלון זנדר 2 בנובמבר 2008

יואב אקס-ריגלי,
אסור היה לו לחסום, ובלל הצמיגים היה לו קשה לקחת צמוד את הפנייה. אם הוא היה חוסם בכוונה, האליפות הזו היתה נקבעת שוב אצל FIA במשרדים, וחבל. המילטון היה מהיר ממנו בששים קמ"ש לפחות

בני תבורי 2 בנובמבר 2008

ואולי במכבי יתגעגעו קצת לגרנט…

דוד מירושלים 2 בנובמבר 2008

וולאק תבורי, ממש קשה למצוא אוהדים של יובה הא?
(-;
פורצה אינטר!

יואב תל אביב 2 בנובמבר 2008

אלון-שם מצוין אני שוקל לאמץ אותו! המילטון מדהים אותי כל פעם מחדש, מאז ששמעתי את הסיפור שלו עם רון דניס שאני לא יודע אם הוא נכון או אגדה,התאהבתי בו והוא פשוט מוכיח שיש
סיבה,תשובה ניצחת לכל מי שטוען שהמכונית מנצחת ולא הנהג!!
יואב-אתך בתפילותיך..

יואב תל אביב 2 בנובמבר 2008

בני תבורי-מסכים לחלוטין לגבי גרנט!! מבין את הכעס שלך על הרב שא"ח,אבל צומח פה חלוץ ענק,דבר נוסף יש פה הרבה יותר יובנטינים ממה שאתה חושב!

יוסי מזרחי 2 בנובמבר 2008

גילעד בלום,יהיה מצוין מחר בטדי, בית"ר חוזרים לעצמם(לאט מידי אך בטוח)וכמו שאמרתי,יהיה טוב מאוד.
אחרי הכל אנחנו צריכים איזו שהיא קבוצה כדי לחגוג עליה, אם אפשר את האדומים מתל אביב,מה טוב .אתה לא חושב ?

תומר 2 בנובמבר 2008

בני תבורי- הרב שא"ח מצוי בבעיה לא קטנה. הסוכן שלו מעוניין להעביר אותו לקבוצה אחת בלבד אבל הפטרון שלו לא מוכן להעביר אותו לאותה הקבוצה בדיוק. ובקיצור הוא נתפס בין הדדה חדד לאיזיקוביץ.
מכבי תל אביב לא מפסיקה לשעשע כבר שלוש או ארבע שנים רצופות,פשוט תענוג צרוף. הנקודה היחידה שמעציבה אותי במצבה של מכבי היא שעכשיו אני לוקח בפרופורציות הרבה יותר מציאותיות את הניצחון עליה בדקה ה87 ברמת גן ובכלל את השארת האבק בשנתיים האחרונות.אני לא חושב שבמכבי יתגעגעו לגרנט כי כל עוד נמני שם הוא תמיד יהיה חלק ממכבי(ולא ברוחו אם יש לו אחת).
ואכן מתברר שלא חסרים פה ביאנקונרים.פורצה יובה!!אולי עוד נתנקם בבעל הבלוג וחבריו על שוד הדלה אלפי הגדול ב99

יגאל 2 בנובמבר 2008

מוזר מאוד העניין של גלוק. זה לא שהוא ניסה לחסום, הוא פשוט נצמד לצד הנגדי ונתן להמילטון לעבור. לתחושתי זה רחוק מלהיות גמור.

יואב 2 בנובמבר 2008

תומר,הכל יחסי.גם שאנחנו משעשעים(ואנחנו כאלה , הרבה יותר משלוש ארבע שנים)אנחנו לא יורדים ושורדים למרות מנגנון הרס עצמי מפותח.אני חושב שנתניה מועדון מספיק מכובד מכדי להחשיב סיום מעל מכבי, כהישג. גם אם מכבי, היתה סבירה או טובה.

Yair 2 בנובמבר 2008

בהחלט וואו… היה שווה לנקר מירוץ שלם בשביל הסיום הזה.

לון 2 בנובמבר 2008

זכייה היסטורית של המילטון, אבל אני התאכזבתי ממנו.
שוב, במרוץ המכריע, במקום לנצח הוא היה נקלע למקום גבולי ונזקק לנס של הרגע האחרון.

תומר 2 בנובמבר 2008

לא הישג,סתם התרוממות נפש….:)
אגב,תאמין לי שהיה עושה לכם רק טוב לרדת ליגה לאיזו שנה,לראות מפגשי צמרת בימי שישי עם לוד ועכו ולהבין לאן אפשר ליפול ומה זה באמת באמת כדורגל ישראלי. ליובה זה עשה לא רע בכלל.

יואב תל אביב 2 בנובמבר 2008

תומר זה בסדר השמחה לאיד שלכם ושל המועדון הוירטואלי מהצפון רק מחדדים אצלנו את התחושה שיש מועדונים שלא משנה מה הם יעשו תמיד הם יהיו במרכז הענינים,(יונייטד ריאל יובנטוס וכן גם מכבי)ןלראיה כמות האינצ'ים הנכבדת שלה אנו זוכים בסיקור העיתונאי היומי,מה לעשות אנו המועדון הגדול בארץ למרות שאנו יותר ממשעשעים בשנים האחרונות,ירידה שלנו לליגת המשנה כמוה כגזירת דין מות על הליגה המקומית,תהיה ישר ותודה,מה תעשו בלעדינו בליגה המשעממת הזאת..

יואב 2 בנובמבר 2008

יובה בפיגור כלכלי לא קטן בעקבות הירידה.יקח זמן(מקווה שקצר)עד שיובה תאיים באמת על התואר. זאת בטח היתה חוויה מיוחדת לאוהדים שלה, אני בטוח(בגלל הרקע, זה היה נראה כמו יובה באיזה תוכנית ריאליטי ועוד מעט הכל חוזר לשיגרה ולא המרירות הרגילה שבאה בעקבות ירידה מיקצועית) ושיעור גאוגרפיה נחמד(כל משחק חוץ היה שם פסטיבל מקומי, לא?).
לוזון כבר דאג שמפגשי הצמרת בלאומית, יעברו לליגת העל בשנה הבאה.אני לא יכול לחכות(:
אבל ברצינות, אם מכבי, צריכה מסע רכש קייצי על מנת למלא שלוש רבעיי בלומפילד(המועדון הגדול והמעוטר במדינה),אז הכל פה פיקציה והתקציבים המנופחים האלה, לא קונים נאמנות. איפה הימים שמשחק מול יהוד פוצץ את בלומפילד?איפה הימים שמכבי, היתה "ניטראלית" ומחוייבת רק למורשת שלה?למרות שניידר, הציפורים עדיין נזהרות לא לעוף מעל קריית שלום…

Gilad Bloom 2 בנובמבר 2008

ליואב-אבי לקח אותי לבלומפילד בגיל 6 ושם עלי צעיף אדום,באנגליה אהדנו את טוטנהאם כל ההקבלה הזאת אינה נכונה,יש אלפי אוהדי הפועל שאוהדים את מנצ'סטר וליברפול,עוד אדומות.
לתבורי ודוד-אוהד יובנטוס עוד מימי פלאטיני.
ליוסי מזרחי-ואולי לא יהיה כל כך טוב,אולי הפועל יגנבו גול(יבואה) ויעשו בונקר מגעיל והקהל של ביתר יזרוק חזיזים ויקלל את עטר והם יקבלו עוד הפחתת נקודות ורדיוסים.ואולי גאידמק יאבד עניין(אחרי שיפסיד בבחירות) ותחזרו לחתום חוזים על מפיות,או שתחזירו את אוחנה(בבקשה תחזירו).
ליואב(לגבי מכבי)-הלוואי שתהיו תקועים עם נמני כל החיים,קיבלתם את מה שרציתם.לנו היה את הנמני שלנו(סיני) והיום הוא לא יכול לקבל עבודה בהפועל.

עזי 2 בנובמבר 2008

אלון – פחות מחצי שחור, שמעולם לא גדל בשכונה שחורה, אלא באיזור של לבנים וגודל בייחוד על ידי סבא וסבתא לבנים, בוגר הרוורד, הוא לא בדיוק הדוגמא הטיפוסית לילד גטו.

יואב 3 בנובמבר 2008

גלעד, אני לא קיבלתי את מה שרציתי.אבל, אם נימני ישאר במכבי עוד תקופה, זה יהיה כי הוא מצליח לא רע כמאמן ולא מסיבות אחרות. ברייק אור דייד. אני כבר חודש בדעה הזאת(למרות רצוני שבן שמעון ימשיך, טוב שלא מינו מאמן אחר ליד נימני. די לצל ולמעורפלות).
נ.ב
קשה לי לדמיין את אבי עוזב את מכבי בשנת ירידה. ולו רק בגלל זה, ההשוואה מופרכת.

יגאל 3 בנובמבר 2008

יואב מתל אביב: אם מועדון גדול נמדד בחמיצות, יהירות, ביטול האחר, תפיסת ערך עצמית מטורפת, סגידה ועצימת עיניים – אהה, ואינצ'ים בעיתון – אתם לא מועדון גדול, אתם מועדון ענק.

אם לעומת זאת מועדון נמדד בפרמטרים מוזרים כמו ניהול, הישגים, אליפויות וכו' הרי שאתם מועדון שעיקר עוצמתו היתה בדור הזהב שבין המשטרה הבריטית לתקופת הברונזה התיכונה.

תומר 3 בנובמבר 2008

יואב,ב"איפה הימים?" לא כדאי להתחיל לשחק,חבל על הבריאות שלנו…
יובה ניקתה את עצמה,לפחות מבחינת אוהדיה. לי אישית היה משבר אמון עם הקבוצה הזו אבל לאט לאט זה מתחיל לחזור,הסיבוב בליגה השניה עזר מאוד. אבל זה לא קשור למכבי,את העצה הזאת נתתי כאחד שהכיר את הליגה השניה והאמת,זה לא כזה רע כמו שאתה חושב. נכון שהרמה גרועה ובסיבוב שלישי כולם נותנים משחקים אבל יש בה אותנטיות ואיזשהי צניעות בניגוד לאחותה הפלסטיקית,הדביקה והפוזאיסטית.לדעתי זה מה שמכבי צריכה.
יואב תל אביב-בגלל הגישה הזו,יואב השני הוא המכביסט היחידי שאני מרגיש קצת עצוב בשבילו. טיפה שמחה לאיד ואתה כבר חושב שאי אפשר בלעדיכם,למה מה מכבי בדיוק תרמה לליגה הזו בשנים האחרונות? כדורגל טוב? קהל תומך? ניהול שפוי?
אני לא הייתי מעלה על נס את העובדה שקבוצתי מסוקרת יותר בעיתונות הישראלית, אם זה מה שעושה לך טוב אז אתה יכול להיות רגוע.אני משוכנע שתמשיכו לתפוס אינצ'ים בכותרות העיתונים,אתרי האינטרנט ותוכניות הרדיו,הרי רוני מאנה לעולם לא יסרב לאיזה ראיון אצל אופירה וברקוביץ'…איך אתה מחכה לזה?

יואב תל אביב 3 בנובמבר 2008

תומר ויגאל-אני לא מחפש אמפתיה ועצב של אף אחד,לא אינצ'ים בעיתון ולא הכרה כמועדון הכי גדול,רק הגינות מינימלית מצד הנוגעים בדבר כשמדובר בערכו האמיתי של המועדון הזה,איך אפשר לומר שליגה בלי מכבי זה ליגה "נורמלית",לא הייתי מעז לטעון את זה אפילו על ליגה ללא הפועל שאי אפשר לחשוד בי באהבה יתרה אליה,הנקודה שלי היא שאם דמנו מותר כי אנחנו מכבי ת"א,וכל ינוקא רשאי לירוק על המועדון הזה ועל ההסטוריה שלו
כי כך ראוי לנהוג באימפריות מזדקנות,לפחות תודו שהנאתכם גדולה שבעתיים דוקא בגלל שמדובר במכבי תל אביב,אחרי הכל מה עוד נותר לנו חוץ מזה…

דוד מירושלים 3 בנובמבר 2008

גלעד – לא האשמתי חלילה, סתם צחקתי על זה שכאילו קשה למצוא אוהדי יובה.
לגבי מחר, לא היה משחק בין בית"ר להפועל בטדי שהחמצתי ב6 השנים האחרונות, ומקווה שגם מחר תצאו עם כמה חתיכות…

יגאל 3 בנובמבר 2008

יואב, אני חושב שתושבי מדינת ישראל, על כל הינוקות שבה, יסתגלו בכאב גדול ובשברון לב לליגה נטולת מכבי תל אביב.

יואב תל אביב 3 בנובמבר 2008

יגאל-אני בטוח שאותך זה יהרוס לגמרי (:

בני תבורי 3 בנובמבר 2008

תומר,

מה, גם באיטליה בעל הבלוג לא מסוגל להתיישר?
לגבי שא"ח, על איזו קבוצה מדובר? הקליינטית הקבועה שלנו? או זו של ההונים?

יואב ת"א,

אכן שא"ח מוכיח שיש לו את זה בגדול, ושכנראה גם בכדורגל הסבלנות משתלמת. הכעס הוא על חוסר האחריות שלו. צהוב שני על עבירת יד מכוונת 70 מטרים מהשער שלך? אני מקווה שמחפוד או זלצר, ועדיף שניהם, בעטו לו בתחת.
בשבת מכבי ת"א בצ'אנס אדיר עם נימני מול קבוצה שהתמחתה בלהוציא קבוצות ממשברים קיומיים…

תומר 3 בנובמבר 2008

יואב מתל אביב-את זה שאתם והפועל לא יכולים אחת בלי השניה זה ברור לי לחלוטין.הרי בדיוק בגלל זה שתי הקבוצות האלה מדשדשות(בעיקר הפועל) כי מה זה משנה מה עשינו כל העונה-העיקר שניצחנו דרבי אחד יותר מהשניים. מבחינתי אתה יכול לקחת את הפועל איתכם לליגה השניה יחד ערכו של המועדון הזה ועל ההיסטוריה שלו.
מצטער שאני לא חושב שמכבי תל אביב זה הדבר הכי גדול שקרה במדינה הזו,מצטער שלא מזיז לי אם תישארו או תירדו או נימני או מאנה או רב"ש או ניר לוין. הערת השמחה לאיד מבחינתי הייתה יכולה להיות מכוונת כלפי בית"ר,הפועל או חיפה אבל מה לעשות שהן לא משעשעות אותנו כמו מכבי.האמן לי שאם הפועל הייתה קונה במליונים את חצי הליגה ומצהירה שהיא תכבוש את העולם רק כדי לפטר אחרי שמונה מחזורים את המאמן שהיא הפכה עולמות כדי להביאו ומחליפה אותו ביוסי אבוקסיס הייתי משועשע לא פחות.
השאלה היא,למה כלכך חשוב לכם לשמוע שאתם המפסידים הגדולים ביותר? כי זה מה שנשאר לכם? הרי רק בגלל הגישה הזו לא נשאר לכם כלום….

יגאל 3 בנובמבר 2008

אני הרוס כבר מיום שני שעבר. מזל גדול שלפורטי ניינרס יש מנוחה היום.

roee05 3 בנובמבר 2008

זה לא קשור רונו.
אבל מה אתה אומר על עריץ חמש מינוס?
שוב פעם דופקים את השחורים. העבירו את השידור לעריץ מינוס מינוס מת.

בני תבורי 3 בנובמבר 2008

יואב,

שנת הליגה השנייה של יובה הייתה מרתקת. כל המשחקים הצטיינו במוטיבצית שיא אצל היריבות (בטח במנהרה סיכמו כבר על החלפת מזכרות וחתימות…).
מבחינתי זו היתה שנה שבה האהדה שלי צמחה ועבתה. אחרי הנטישה העכברית של ווירה, קנאבארו, איברהימוביץ ועוד כמה סמרטוטים, היה מרגש לראות את דל פירו, נדבד ובופון בהרכב, נלחמים בטירוף לחזור לסרייה A. צר לי שלא האריכו את החוזה של דשאן.

תומר 3 בנובמבר 2008

בני תבורי- בענין שא"ח…
הסוכן דדה חדד הוא ספק השחקנים(הדי כושלים) מספר אחת של מכבי נתניה,מקורב מאוד להנהלה ולבעלים.בסוף מועד ההעברות בנתניה רצו להעביר אליהם את הרב שא"ח אבל פטרונו אריק איזיקוביץ, שהוא בעל תחנת דלק ושוק ילדים(שנקרא בית"ר נס טוברוק) סירב להעביר אותו לקבוצה הנ"ל.הוא הרי לא יכול להרים שלטי חוצות בעיר שמכריזים: "הירשם לטוברוק ותגיע למכבי נתניה". אז במקום זה לקחנו ממכם את אלנתן סלמי שאתם יכולים לקחת חזרה ממש עכשיו מבחינתי. אני מוכן אפילו להקפיץ אותו למורשה.

יואב 3 בנובמבר 2008

יגאל, בוודאי. אך טבעי הוא.מקבל בהכנעה את תפקיד "הרשע האולטימטיבי".זה תמיד היה חלק מהעניין (גם בשנות התשעים, לפני הולדת ישו, עת היינו קבוצת העשור).
גילעד, ההשוואה בין נימני לסיני אינה נכונה, לדעתי.סיני רצה ושאף להיות מאמן ונאחז בקרנות המזבח כשזה לא הלך. סיני, נטש את קבוצתו האהובה, שקצת היה קשה. אבי, לא שואף להיות מאמן ולדעתי, סונדל במהלך(שהיה מתבקש, כמו שכתבתי קודם).אם דשא לא צמח כשהוא מאחורי הקלעים, נבדוק מה קורה שהוא בפרונט. ללא עירפול.חד משמעי.אני גם מאמין שהוא יקום וילך, אם הוא לא יוכל לשנות(אולי אני נאיבי).אין ספק שזאת משימה קשה לאמן קבוצה שלא בחרת את הסגל שלה, ללא ניסיון מוקדם , כשהכל מבעבע סביבך. סיכוייו, לא טובים.אבל, הוא עדיין חיל של המועדון, אם עדיין יש לזה משמעות בימים אלה. לא היתה לו ברירה אמיתית…
המשותף לשניהם, כמות הסיוטים שהם גרמו ליריבתם בדרבי, כשחקנים הגדולים ביותר שמכבי והפועל הצמיחו, אולי מאז ומעולם…

בני תבורי 3 בנובמבר 2008

יגאל,
יבוא יום ונשחזר את העבר, תן צ'אנס לסינגלטרי.

בני תבורי 3 בנובמבר 2008

תומר,
בשום פנים ואופן לא!
סלמי משוחרר לא יוחזר!!!

יגאל 3 בנובמבר 2008

יואב: בשנות התשעים של איזה מילניום בדיוק הייתם קבוצת העשור?

בני: מה שהוא נתן במסיבת העיתונאים והנאום שלו בחדר ההלבשה היו 2 הדברים המעודדים היחידים שראיתי בניינרס בשנים האחרונות

יואב 3 בנובמבר 2008

הכבוד שאני רוחש לשחקנים שנשארו ביובה, הוא עצום. היא תמיד היתה האיטלקיה המועדפת(עד כמה שאני מתעניין וזה לא הרבה) ולו בשל אהבת הילדות לרוסי,בטגה, שיראה, זוף(הסקואדרה אזורה של 82, היתה נבחרת נפלאה בעיניו של ילד)והמפגשים הנפלאים מולכם בליגת האלופות. רק שניצחנו אתכם, האמנו שאפשר לקחת את זה(ציטוט חופשי של פרגי).הסטנדינג אוביישן שדל פיירו קיבל באולד טראפורד בקיץ האחרון, ריגש אותי(ואותו) מאד.

יואב תל אביב 3 בנובמבר 2008

בני- אל תשכח את העכברים הבאמת גדולים זאמברוטה וטוראם
יגאל-עוד מעט תטען שמחלקת הכדורגל של מכבי היא פרי דמיונו של שימון
יואב-יש גם חברות נפלאה בין ליפי לפרגי
תומר-אני יודע שמבחינתכם משחק מול הפועל כפ"ס זה דרבי,אבל כשתטעם דרבי אמיתי תבין למה כ"כ קשה לא להתעסק עם זה

יואב 3 בנובמבר 2008

העשור הקודם(שלוש אליפויות פלוס שלוש סגנויות, שני גביעי המדינה פלוס שלושה גמרים וגביע הטוטו אחד), היה בהחלט טוב.זה לא היה כל כך מזמן, אבל מרגיש כך(וכמובן דומיננטיות חזקה של חיפה וביתר, אולי העשור השקול ביותר ביחס לעשורים קודמים).
למרות שהתחילו לשחק כדורגל בארץ, רק בשנות השבעים(שגם היה עשור "לא רע") תרמנו את חלקנו הצנוע לכדורגל הציוני המתחדש בארצו.יש מלא סיבות ובצדק, ללעוג לקרקס שמתחזה למועדון הכדורגל של מכבי תל אביב. לשכתב את העבר שלה(או של כל קבוצה אחרת)-סתם מיותר(כמו שבני תבורי ותומר יסכימו איתי).

Gilad Bloom 3 בנובמבר 2008

אני מודה שהעזיבה של סיני לא עזרה לתדמית שלו אבל הוא כן חזר וסיים בהפועל,אם היה מצליח כמאמן היו שוכחים לו הכל,הדמיון לנמני הוא יותר בהשפעה שלו על הקבוצה כשחקן,כמאמן,מנג'ר או איך שקוראים לו…היכולת המאגית כשחקן היא לרועץ לשחקנים מהסוג הנ'ל,בעיקר בלל שהם תלויים בשחקנים הרבה פחות טובים ממה שהם היו ולכןסיכויי ההצלחת שלהם בתחילת הקריירה די גרועים,אני בטוח שסיני היום הרבה יותר מוכן לאמן את פועל מאשר 5 דקות אחרי שהוא היה שחקן,אותו הדבר לגבי נמני,אם הוא יצליח הוא גאון,יש הבדל בין לנהל משחקים בטלפתיה כשאתה יושב ביציע ומיהו אחר מבצע את החילופים ובין להעביר אימונים יומיים,לנהל משחק מהקווים.מענין אם הוא יהיה חסין מקללות אם לא יצליחו.לגבי הדיון על "גדולתה"של מכבי והסיקור שלהם-ברור שהם יסוקרו מהסיבה הפשוטה שיש לה הכי הרבה אוהדים בארץ(אולי ביתר קרובה וחיפה במקום השלישי),בנוסף,מה לעשות בפעם האחרונה שבדקתי ת'א היא העיר הכי גדולה בישראל כך.

יואב תל אביב 3 בנובמבר 2008

איזה גול של רונאלדיניו נגד נאפולי!!

תומר 3 בנובמבר 2008

יואב-אין לי שום כוונה לשכתב את ההיסטוריה של מכבי.
אם כבר התחלנו לעשות השוואות בין מכבי ליובה,אז יש דמיון בחטא של השתיים. אני לא מדבר על העבירה בפרשת הקלצ'יופולי אלא על מה שהוביל לה,חטא הגאווה. יובה חטאה בחטא הגאווה בדיוק כמו שמכבי חוטאת בו.ההבדל הוא שיובה עשתה זאת תוך כדי אליפויות וכדורגל ולכן היא(לצערי) הסתאבה ממנו וחלמה בחלונות הגבוהים עד שקיבלה את עונשה.
במכבי לעומת זאת חוטאים בהיבריס גם כשמסיימים עונה במקום ה7 ולכן היא גוזרת על עצמה להיות האימפריה ממקום 8 עם מספר 8 בכל פינה בכל דקה….
יואב תל אביב-אני לא יודע מה זה דרבי? תבוא לדרבי של הנוער בנתניה ותראה מה זה דרבי אמיתי. יריבות קשה,מרה,מלאה שנאה שמתורגמת לריגול ולהטחת האשמות בתוכנית הפולחן ברדיו האיזורי אבל לא כזו שבאה על חשבון ההישגיות של הקבוצה והמטרות שלה.

יואב תל אביב 3 בנובמבר 2008

תומר-אני אשמח לבוא לראות,בלי צחוק,אתה מתכוון נגד טוברוק נכון? האמת ששמעתי על זה הרבה.
הכי אהבתי את ההשוואה שלך ליובה,יש בזה הרבה מן האמת

יואב 3 בנובמבר 2008

מכבי, הוא מועדון "רגיל" היום, עד שלא יוכח אחרת. אין שם שום דבר שמצביע על גדולה כלשהיא, חשיבה לטווח ארוך, השגיות בסיסית. ההבריס קיים אצל ילדי האולטראס(שגם הם מסוכסכים בינם לבין עצמם) שמדקלמים מנטרות ששמעו פעם, ילדים שגם אם יראו גדולה, יתקשו לזהותה.הם לא יודעים בכלל, איך זה מרגיש בלי צל.

אביאל 3 בנובמבר 2008

היה בא לי לשבור את הטלווזיה אחרי המירוץ, כמה חוסר צדק, אני חושב שהיה כאן משהו מאוד מסריח, ממש לא עוקפים מישהו במירוץ בישורת האחרונה !! מתי זה בכלל קרה לאחרונה ?! ועוד במרוץ כל כך משמעותי ? הכל נראה לי מסריח מאוד, אבל כבר למדנו אחרי פרשת הריגול של מקלארן בשנה שעברה עם מי יש כאן עסק.

בקשר ליובה, גם אני אוהד, עוד לפני שהאהדתי קבוצה ישראלית, אהבתי את יובה, מהימים של ראבנלי…הקבוצה הטובה ביותר, דל פיירו בהחלט זכאי לכינוי שלו.

יואב תל אביב 3 בנובמבר 2008

יואב-ראיתי הרגע את מופע האימים של טל ברמן(לא השדר,האולטרא)
ב"מועדון ספורט",מה אני יגיד לך,הצל הזה כבד מאד!!

אלון זנדר 3 בנובמבר 2008

עזי – עבורך הוא לא שחור, אלא 37 אחוז שחור. בסדר. זה לא מעניין את השחורים באמריקה, וגם לא את הלבנים. מרגע שהצבע הוא אישיו, הפכה ההקבלה אובמה = שחור למכריעה. אנשים מצביעים עבור או נגד אובמה בגלל או למרות הצבע. ואם ייבחר, הוא נבחר כשחור. וזו החדשה העיקרית. עבור ילד שחור (טוב, לא רק בגטו) נבחר נשיא שחור, וזה גם הדיסקורס הכלל עולמי. מאד דומה למקרה טייגר, אגב, והוא עוד אסרטיבי בנידון ומזכיר שהוא יותר אסיאתי מכל דבר אחר.

למתנגדי ואוהדי הדרבי – אנשים! מה נהיה איתכם? יש לכם דרבי ביד ואתם מדברים על הישגיות? הדרבי, כשהוא קיים והוא אמיתי, הוא תמצית הספורט הזה. זה רכז, סירופ, מה שתרצו. אסנציה, קראו לזה היוונים (נדמה לי). בדורטמונד למשל, קבוצה כושלת שניצלה מירידה לפני שתי עונות, עדיין מדברים בשקיקה ועיניים עורגות על אותה אעונה בה הצליחו לזיין את שאלקה מחזור אחד לסיום, כשבניצחון בדרבי הם הרסו את סיכויי האליפות של הכחולים. יש יותר מזה לאוהד כדורגל?

אביאל – עזוב אותך מתיאוריות קשר. גלוק עשה את מה שהוא מחוייב לו ופינה דרך גם לפייטל וגם להמילטון שהיו מהירים ממנו בהרבה. זה לא חוסר צדק, זו דרמה עצומה. קתרזיס מצד אחד למקלארן, רון דניס והמילטון, וטרגדיה שוברת לב למאסה, פרארי וברזיל מצד שני. אם זה ספורט, אז זה בדיוק מה שעושה אותו לכזה. לפי פרשני RTL, זה הפינאלה הגדול, המותח, המרגש אי פעם. ואל תשכח את כל גיבורי המשנה שנלחמו לכאורה סתם: פייטל שהתמרון שלו עם המכונית המהירה במירוץ (מנוע של פרארי!) העביר אותו על פני המילטון והוריד את זה נקודה מתחת לאליפות, הטקטיקה של גלוק שכמעט והשתלמה לו (חצי דקה והוא היה מסיים רביעי, הישג שיא עבורו). המכונאים של מקלארן שהוציאו את הקילומטרים האחרונים מהמנוע והתפללו שיחזיק, אחרי שהוא היה בשימוש כבר במירוץ הקודם והיעילות שלו ירדה… אינספור גורמים שהתחברו היום לאירוע מופתי. אל תתעצבן, יש לנו עכשיו יריבות מופלאה חדשה, המילטון/מאסה, ואולי פייטל יצטרף אליה, מה ששוב ירים את הפורמולה אחת.

יואב תל אביב 3 בנובמבר 2008

זנדר-יברכוך האלים
אביאל- איזה חוסר צדק יקירי? בתואר זכה הנהג הטוב יותר עם המכונית הפחות טובה..יותר..הבנת בקיצור!
דבר נוסף,מימי רבאנלי אתה אומר הממ..פתח יומן ותרשום פלאטיני לאודרופ שיראה סיבורי קאפלו מונטי בטגה ג'ון צ'ארלס באג'יו רוסי סקילאצ'י וראבה,את כל השאר אני מניח שיצא לך לראות

בני תבורי 3 בנובמבר 2008

תומר,

אשכרה קאלט העניין הזה עם הכיסוי של הקבוצה שלך ברדיו האיזורי, נדמה לי שאין אף קבוצה שזוכה להתייחסות צמודה כל כך על ידי כלי תקשורת. בלי קשר לתוכן הדברים, זה לדעתי רדיו קהילתי במיטבו.
אפרופו דרבי, אני בהחלט יודע על מה אתה מדבר, גם דרבי הנוער במלאבס שובר שיאי טירוף בשנים האחרונות, ולצערי גם אלימות, יותר מכפי שנדרש כדי לשמור על פרופורציות.

למלמ 3 בנובמבר 2008

אביאל – כמה קל ופשוט לשכוח שסיבוב לפני כן פיסיקלה כסמן אחורי החליט להטט בין הגלגלים של המילטון וווטל ופתאום ווטל עוקף את המילטון.

אביעד 3 בנובמבר 2008

אני מסתכל על מכבי ת"א ומרגיש מאוד משועשע.
אני מסכים שמכבי עדיין מועדון גדול (לא ניתן להתייחס אחרת לקבוצה בעלת מס' האוהדים הגדול בארץ), אבל לא יקרה שום דבר לליגה אם מכבי תרד. למען האמת מגיע למכבי לרדת. מכבי חיפה, הפועל ת"א, בית"ר, כולן ירדו והעולם המשיך, הוא ימשיך גם בלי מכבי ת"א. כבר 13 שנים שהקבוצה עצמו אוכלת את עצמה לדעת, אפילו אליפות לא הפריעה להם בדרך.

תומר 3 בנובמבר 2008

בני תבורי-דבר ראשון,חשוב שנאמר שהקאלט המשעשע הזה הוא ברובו שקרים והכפשות המונעים מאינטרסים אישיים ונועדו לזרוע הרס בתצוגת עיתונאות עלובה. זה מצחיק,במיוחד למי ששומע מבחוץ אבל חשוב לקחת את הדברים בעירבון מוגבל.
אני חושב שברדיו ירושלים יש סיקור הרבה יותר צמוד וגם הרבה יותר הורס(ולא מצחוק),כי אם רוב אוהדי נתניה לא מתייחסים ברצינות למה שהם שומעים אצלם בירושלים זה לא ממש המצב.
עוד משהו על יובה-אני לא הייתי מכנה את העוזבים כעכברים. הם הגיעו כשכירי חרב וכך הם גם עזבו,אין צורך לעשות מיובה משהו שהיא לא.אני בהחלט מתרכז באלה שנשארו(חלק בכוח) ואפילו מפרגן לאלה שעזבו. תוראם הוא עדיין גיבור וגם ביאנקונרי אמיתי.

בני תבורי 3 בנובמבר 2008

תומר,

בשל היותי נמנה על צוות הרדיו המדובר, אמנע מלהעביר ביקורת, רק ארמוז שאני מודע לטענותיך וחושב שמשהו לא תקין קורה כאן. בלי שום קשר, זה תפקידו של רדיו איזורי, להיות מעורב בקהילה בכל תחום כולל ספורט.

באשר ליובה, הכינוי עכברים אכן חריף מידי, אבל מכיוון שהציניות לא פשתה בכל אברי, ואני עדיין מאמין בנאמנות לסמל, אני נוטר טינה לזאמברוטה, קאנאברו ותוראם על העזיבה. יעבור לי.

יואב תל אביב 3 בנובמבר 2008

תומר-הייתי מוכןלסבול את עזיבתם של איברהימוביץ',ויירה,אמרסון,אכן שכירי חרב..אבל את קנבארו זאמברוטה וטוראם ממש אהבתי,והיה נדמה לי שהם גם אוהבים אותי..

יובל 3 בנובמבר 2008

יואב – אל תשלה את עצמך. נמני מעולם לא הפחיד אותנו. דריקס וזוהר כן וכן.
בהצלחה לאובמה!!

Gilad Bloom 3 בנובמבר 2008

אל תשכחו שיובה ירדה לא בגלל יכולת אלא בגלל שחיתות,היא בכלל זכתה באליפות על המשטח עצמו,ההשפעה של קניית השופטים היתה שולית על התוצאות(הם רק שיבצו שופטים ידידותיים בלי לשחד אותם נדמה לי),לא הייתי קורא לעוזבים בוגדים,הם עבדו קשה כל העונה וההנהלה הרסה להם את העונה,זה מובן שחלק יגידו שלום,הייתי קורא לאלה שנשארו קדושים.החזרה המהירה שלהם תוך עונה והעלייה המיידית לליגת האלופות מראות על אופי וגדולה של מועדון,הם הפסידו חצי קבוצה ונבנו מחדש למעשה,דלפיירו צריך לקבל פסל במרכז העיר לכשיפרוש,איזה קלאסה של שחקן,הוא ממשיך להפתיע אפילו אותי ואני כבר משוחד לגביו מזמן.מה שכן,אני מתגעגע לזלאטן,ונהייתי קצת אוהד אינטר רק בגללו.

ערן קאלימי 3 בנובמבר 2008

גילעד הפורח, אלו דברי כפירה, זלאטן הוא ערימת טינופת מסופלסת.

בני תבורי, לגבי הרב שא"ח, ההתאהבות הסופית שלי בילד היתה דווקא באדום בשבת האחרונה, כמה דביל אתה צריך להיות בשביל לקבל אדום כזה? מאד דביל, כך שדי ברור למה התאהבתי, יש בי חולשה לספורטאים מטומטמים. ולראיה, אחד השחקנים האהובים עלי בשנים האחרונות בהפועל היה תמר סליי. עוד אחד היה נואל פיליקס. שתי עיזות טיפשות מאלו קשה למצוא אפילו בדירים הגדולים ביותר. אז כל עוד הרבה שא"ח יפה האשך ימשיך להיות דביל כל כך מובטחת לו אהבתי הנצחית והבלתי מעורערת.

תומר, ההשוואה בין יובה האלוקית והשמיימית לבת המפגרת של השמעונים היא לא פחות ממחליאה.

אביאל 3 בנובמבר 2008

יואב תל אביב : נתחיל בזה שמאסה זכה ביותר מירוצים השנה מאשר המילטון, בנוסף איכות המכונית והשדרוגים שלה היא חלק מהתחרות עצמה, זה לא תחרות רק בין נהגים.

אני מקווה שאלנוסו יגיע לפרארי בשנה הבאה ואז נראה בהחלט מי הנהג הטוב ביותר.

בקשר ליובנטוס, שמע אני בן 22, לכן לא יצא לי לראות כל כך את פלאטיני, זכורה לי בעיקר יובנטוס בתקופת רבנאלי וזאת הסיבה שציינתי את זה, מן הסתם גם שמעתי על אחרים.

למלמ : ידוע לכל שרבים רצו וגם הצהירו שהם לא רוצים שהמילטון יזכה ודווקא מהסיבות הנכונות הפעם – שנאה אישית של רבים מהנהגים כלפיו משלל סיבות…בכל מקרה עדין צריך לעקוף כמו שווטל עשה 2 הקפות לסיום וזה לא דבר כזה פשוט כמו שאתה מציג אותו, הגיוני מאוד שהוא יעקוף אותו…

בכל מקרה אני מאמין שהנקמה תגיע בשנה הבאה…

:)

יואב 3 בנובמבר 2008

יובל, לא יודע אם פחדת או לא( מאד משתדל לא להשלות את עצמי) אבל שמונת(כמה צפוי)שעריו בדרבי, מציבים אותו בצמרת הגבוהה של כובשי הדרבי בכל הזמנים(עם דריקס-7, גלזר-11, פייגנבוים-8), כשיותר ממחצית מהם, מובקעים בשנים בהם היתה לכם עליונות מוחלטת בדרבים(שעדיין קיימת).זוהר אגב,תרם שניים צנועים.
זלאטן, הוא השחקן המרגש בתבל והלא צפוי מכולם, אם כי כנראה, לא נאמן במיוחד…

למלמ 3 בנובמבר 2008

אני אשחמ לשמוע על ה"סיבות" האלו…
האם זו קנאה שהתפשטה כמגיפה על נהג צעיר ומוכשר כל כך שקירקס את כולם בעונתו הראשונה וכמעט ולקח את האליפות?
ידוע שהספורט האישי כשמו כן הוא מאוד אגואיסטי ובל נשכח את אלונסו הדוחה והתנהגותו כלפי המילטון.

למלמ 3 בנובמבר 2008

אשחמ = אשמח

דוד מירושלים 3 בנובמבר 2008

אני זוכר שכשזלאטן חתם באינטר הוא אמר שהוא עוד אוהד אינטר מילדותו וכמה הוא שמח לחתום שם.
כאוהד אינטר (לא מילדותי) לא מעניינת אותי אהדתו של זלאטן, כל עוד הוא ימשיך לענג אותי במהלכים המדהימים והרבגוניים שלו.

יואב תל אביב 3 בנובמבר 2008

גלעד-גם לבופון נדבד וטרזגה מגיע!

תומר 3 בנובמבר 2008

קאלימי-ההשוואה היא רק בהקשר של חטא הגאווה.
לכל היובנטינים-מילא טוראם וזמברוטה אבל קנאברו היה האבא של שכירי החרב,הוא בכלל נאפוליטיני שהיה גם באינטר. ממנו ציפית להיות נאמן. גלעד בלום צודק לגמרי,אי אפשר לשפוט אותם בגלל שעזבו קבוצה שהואשמה בשחיתות(מילא אם הם היו אחראים למצבה) אבל בהחלט אפשר וצריך להלל את אלו שנשארו. בכלל כשנדבד ודל פיירו יפרשו אני חושב שמשהו ישתנה אצלי בקשר ליובה.גלעד גם צודק בקשר לזלאטן,אני עד היום מאוד אוהב את השחקן הזה,גם כשהוא באינטר.

תומר 3 בנובמבר 2008

*ממנו ציפית להיות נאמן?

יואב תל אביב 3 בנובמבר 2008

גלעד- סחתיין!!! כמו שאתם אוהבים..

Comments closed