הדרבי – הדיבורים שלפני

בהוראה מערכתית כל שחקני יונייטד שדיברו השבוע דיברו גבוה. ווין רוני כינה את סיטי קבוצת מרכז טבלה. פרגוסון הבטיח שהם לעולם לא יעברו אותנו. ריאן גיגס, מוקדם יותר העונה, התייחס בביטול לאפשרות שסיטי תהיה קבוצה בגודלה של יונייטד. הוא אמר את זה כמי שגדל בעיר.

אלו דיבורים נכונים. תקיפים. מתאימים לשלב הזה של העונה. מתאימים כלפי קבוצה שמגיעה לדרבי אחרי שנים כשלראשונה המטרה היא לא להפריע ליונייטד או לזכות בניצחון נקודתי, אלא להתחיל בתהליך שמטרתו לאיים על יונייטד. אין ספק שצריך להצהיר לפני המשחק שהולכים לדרוס אותם. אלו סוג הדיבורים הנכונים למנצ'סטר יונייטד לפני משחק שכזה. דיברו היטב את הדרבי הזה.

עכשיו נשאר רק העניין הקטן של לדרוס אותם

חידון מספר 105 - הדרבי של מנצ'סטר
הדרבי. שביעות רצון וכל מיני השגות

22 Comments

פסימיסט 30 בנובמבר 2008

יש לי תחושה רעה לגבי המשחק….
2 0 לסיטי
רוביניו מככב

אביעד 30 בנובמבר 2008

דריסה לא סביר שתהיה. סיטי, כמו כל קבוצה של מארק יוז, הם קשוחים ולא נשברים בקלות, ואילו היונייטד לא בכושר הבקעות טוב לאחרונה ולא כושר טוב במשחקי חוץ בכלל. זהו האחרון מתוך מסע 3 משחקי חוץ קשים ברצף שלנו ואחרי 0-0 עם ויאריאל ואסטון וילה, אנחנו צריכים 3 נקודות. שום דבר אחר לא יספיק.

נועם 30 בנובמבר 2008

אחרי שהחלאות הורידו את לייבפוטי, יש אתר כלשהו שניתן לראות בו את השידור?

חברי הטוב משכבר הימים 30 בנובמבר 2008

מילים כדורבנות. גם מבחינת הנקודות זה משחק קריטי. הפסד שלנו וניצחון של צ'לסי עלולים ליצור מציאות בעייתית בכל הנוגע לאליפות.

AMIR 30 בנובמבר 2008

אין לנו שום ברירה אלא לנצח את המשחק – אני הוסיף ואומר שיש לעשות זאת בצורה אגריסיבית עד אלימה – 3:0 יעשה את העבודה.

נועם 30 בנובמבר 2008

אמיר, מה זו התגובה המחליאה הזו?

אגרסיביות ואלימות תשאיר לקבוצות שלובשות צהוב או לצ'לסי, אנחנו צריכים לשחק את הכדורגל של היונייטד – משחק קבוצתי והתקפי עם הרבה הקרבה.

YB 30 בנובמבר 2008

אני לא בטוח שהדיבורים הללו במקום. הם בעיקר מעידים על החשש של יונייטד שסיטי אכן תתחיל לקרוא עליה תגר ושאולי היא תנשל אותה ממעמדה כקב' הבכירה בעיר, באנגליה, ובאירופה. אני לא אומר שזה יקרה, אבל ביונייטד כנראה חושבים שיש סיכוי שזה יקרה ולכן היה חשוב להם לשדר קו שחצני, כביכול בטוח בעצמו, לפני הדרבי.
דורפן, היה מעניין אותי לקרוא את ההתייחסות שלך ליכולת המאכזבת של יונייטד העונה. זה הפיל במרכז החדר שמשום מה אתה בוחר לא להתייחס אליו. אולי מתוך מחשבה שאם לא תתייחס, זה לא באמת קורה. אבל גם אם תנצחו היום את הסיטי (כרגע ריצ'ארדס פיספס גול בטוח, לעזאזאל) היכולת שלכם עדיין נופלת מאד מזו של השנתיים האחרונות והיה מעניין אותי לקרוא את התייחסותך לנושא.

גמל אדום 30 בנובמבר 2008

אני דווקא חושב שזה יהיה ממש אדיר אם יהיו 2 קבוצות על ברמה אירופית באותה עיר, חגיגה…
אני מנסה לחשוב על עיר אחת עם 2 קבוצות מהשמנת של אירופה ולא כל כך מצליח לחשוב על עיר כזו.
אולי לונדון, אבל צ'לסי וארסנל לא חוו הצלחות יוצאות דופן באירופה. לפחות זה מה שאני חושב.

Yair 30 בנובמבר 2008

אני פשוט לא מבין מה עובר לשחקן הזה בראש לפעמים, אמרתי בקיץ כשההתנהלות שלו לגבי המעבר לריאל הייתה קצת טיפשית, שאני חושב שהוא פשוט טיפש, וכנראה שצדקתי.

כסיפוביץ 30 בנובמבר 2008

גמל-
מילאנו צועדת בראש
אחריה בונוס איירס.
בעצם אולי בסדר הפוך

יוני 30 בנובמבר 2008

גמל, מה על מילאנו? אחלה אופנה יש שם. ובל נשכח את פתח תקווה.

חברי הטוב משכבר הימים 30 בנובמבר 2008

יוני, כאוהד הפועל אני חייב להגיד שהקבוצה של הלוזונים לא נמנית עם השמנת של אירופה.

Yair 30 בנובמבר 2008

משחק טוב של היונייטד סה"כ, יכולנו לגמור אותו עוד במחצית.
אני ממש מתקשה להבין מה רונאלדו ניסה לעשות שם, אבל אני גם לא חושב שהיה מקום לצהוב שם, הוא לא ניסה לרמות את השופט או להשיג יתרון כלשהוא ביד, הוא פשוט עצר את המשחק. ווב יכל להשתמש בראש, למרות שאחרי מחיאות הכפיים לא ציפיתי שהוא יצליח לעמוד בלהוציא לו את הצהוב השני.

דניאל 30 בנובמבר 2008

פארק,דה סילבה ואברה – השילוש הקדוש.
הלוואי שלצמד האנמי פלטשר וקאריק היו 10% מהאנרגיה,האסרטיביות,המחשבה המהירה,התנועה ללא כדור – כל התכונות שיש לשלישיה הנהדרת הזו שאחראית במידה רבה לנצחון.
אין טעם להרחיב על טיפשותו של רונאלדו.
יש טעם לתהות על המדיניות של פרגי כלפי טבז.הזובור הזה עלול להביא את טבז להרהורי עזיבה כבר בינואר.ברבטוב לא היה במיטבו היום ובהחלט היה מקום לשיתופו של טבז.
תמוה בעיני שדווקא רוני לקח את כל בעיטות הקרן ולא פלטשר או קאריק.
מחצית ראשונה מצויינת ומחצית שניה טובה בהתחשב בנסיבות.

Yair 30 בנובמבר 2008

אני דווקא חושב שפלטשר וקאריק היו טובים במחצית הראשונה, ואחראים במידה מסויימת על היתרון המוחלט שלנו במשחק, מה לעשות שהם לא מהירים כמו השלושה (המצויינים!) שהזכרת…
מה גם שקאריק גילה פתאום את רגל שמאל והתחיל להפציץ!!!

יוני 30 בנובמבר 2008

חברי, גם אני איש הפועל גאה. ובכל זאת, אנחנו ניצחנו את פיינורד, והם את פרטיזן. הקמנו לנו קהילה קטנה בבלוג…

קרמר 30 בנובמבר 2008

בשלב הזה שלנו – גם לפרק אותם 0:1 זה מספק.

יואב 30 בנובמבר 2008

הופעה נפלאה של שישים דקות, של עשרה שחקנים. מחוייבים(פלטשר וקאריק-אדירים)אמיצים, חושבים עומק.
רונן, כתבת על ההחמצה של רוני מול וילה, בהקשר לאגדתיותו המוטלת בספק של רוני.זה היה משחק לפנטאון- עצום, מחוייב, מנהיג.והנגטיב הבולט מול רונאלדו(ההרחקה שלו, היא רק הדובדבן)שפשוט משחק על "המוניטין" שלו, כמו שאתה נוהג לומר. פשוט חרפה של משחק בכל אספקט. עשרה גיבורים וטיפש אחד.מזל, שהוא לא הצליח לקלקל לרוני(הראשון שהתאושש מההרחקה ורץ לספסל לקבל הוראות). אגדה…..

רונן דורפן 30 בנובמבר 2008

יואב – אתה מאד נוקשה עם שחקן שזוכה ליחס קשה מאד בכל מגרש מקהל ומצופים, ואחראי הרבה יותר מכל אחד אחר לכל שלושת התארים שלנו בשנתיים האחרונות. והוא גם מלך השערים ומלך הבישולים שלנו העונה.

רונן דורפן 30 בנובמבר 2008

YB_ הדיבורים הללו לא מיועדים לסיטי. הם מיועדים ליונייטד. והאסימון אכן נפל. יונייטד אכן לא פתחה טוב את העונה. אליפות שלישית היא דבר קשה. אבל אחרי משבר מסויים היא חזק מאד בתמונה.

גמל אדום 5 בדצמבר 2008

צודקים, לא חשבתי על מילאנו

Comments closed