טבז ופרגוסון. הדברים שלא רציתם לדעת

אני משער שכל ההאשמות של קרלוס טבז נגד אלכס פרגוסון נכונות. שהוא סתם העדיף את ברבטוב ולא נתן בו אמון וכיוצא באלו. באמת שלא היה קליק בין השניים הללו ובשנה הבאה כשסיטי תזכה בדאבל וטבז ידפוק 40 שערים פרגוסון יצטער על כך.

אבל למרות כל אלו האשמה אחת של טבז במסיבת העיתונאים עם הצטרפותו לסיטי אתמול שעשעה אותי מאד. טבז אמר אתמול לעיתונות שבמשך שנתיים פרגוסון לא שלח לו אפילו SMS אחד!

די מזעזע יש לציין – שפרגוסון לא מסמס לחלוץ האנרגטי בכל פעם שהוא רואה משהו שווה בyoutube או אם הוא עם חבר'ה במועדון וחבר משותף שלהם הוא בדיוק הDJ.

אני חושש שהפרשה הזו תסתעף ונגלה עוד ועוד דברים שלא רצינו לדעת על המנג'ר שחשבנו בטעות שהוא אגדי.

שפרגוסון לא עשה אותו חבר בפייסבוק.

שהוא לא שם תמונות שלו בmyspace.

שהוא לא נרשם לטוויטר שלו (מה שמזכיר לי שיש פה אנשים שאני יודע שלא רשומים לטוויטר שלי http://twitter.com/ronendorfan).

שאין לו רינגטון מיוחד לטבז. ואולי הוא אפילו מסנן אותו.

אח שלו. לא מתאים.

6 הכאבים הגדולים ביותר, לא כולל ברית מילה
האם אני פרנואיד או שבאמת רודפים אותי? או ששניהם גם יחד?

No Comments

ד"ר א. 15 ביולי 2009

נאה דרשת.
כיון שראיתי בכל זאת כמה משׂחקים של יונייטד בעונה שעברה, אני יכול להעריך שהפסקא הראשונה שלך לא מאד רחוקה מהמציאות. כלומר, לא יודע לגבי הדאבל ו-40 השערים, אבל סביר מאד שפרגוסון, שׂחקני יונייטד ואוהדיה יבכו את הפספוס הזה עוד זמן רב.
מצד שני, הדרבי יהיה מעניין יותר, וגם זה משהו.

זיזו 15 ביולי 2009

מצחיק. גם אני לא הבנתי מאיזה פלנטה המשפט הזה הגיעה.
יכול להיות שבמשפט הזה אפשר למצוא הרבה מהסיבות למה לא נוצר הקליק ביניהם.
כמו בדיון שהיה פה על המיקום של פרגסון באבולוציית המאמנים. כנראה שטבז התרגל במהלך הקריירה לשחק אצל מאמנים מה"סוג השני". אצל פרגסון זה פשוט לא עובד ככה.

סייג אחד, נראה לי שהטיפול שלו ברונאלדו במהלך השנים היה שונה מכל שחקן שאי פעם שיחק אצלו והזכיר קצת את הסוג החדש של המאמנים. תמיד היה לפרגסון נסיך בקבוצה שעליו הוא יותר מגונן (מספרי 7 לדורותיהם) אבל נדמה לי שאצל רונאלדו זה היה קצת אחרת.
אולי את זה טבז ראה וזה קצת בלבל אותו?

דנידין 15 ביולי 2009

פרגוסון טען בראיון: "לדעתי טבס כבר סיכם על העברתו למנצ'סטר סיטי בסביבות חודש ינואר. דיברתי לו ונתתי לו הצעה להישאר בלילה לפני המשחק שלנו נגד אינטר, אבל הוא לא חזר אלי. בגלל זה צפיתי כבר מזה זמן רב שהוא יעזוב. טילפנתי אליו בחופשה והוא לא חזר אלי, שלחתי לו הודעות SMS ולא זכיתי לתשובה. ברור שדעתו היתה מגובשת מראש. למרות זאת, היו לו שנתיים טובות אצלנו".
מסתמן שהבעיה היא בחברות הסלולר של אנגליה, הסמסים לא מגיעם ליעדם…
זה קטע מתוך הכתבה כאן
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3746271,00.html

מוחמד 15 ביולי 2009

זה בא בתגובה לדברים שאמר פרגוסון, שהוא שלח פעמים sms לטבז והוא לא ענה.

יובל (השלישי) 15 ביולי 2009

זה כבר לא אח שלו- אתה לא עוקב.

היום, "הדבר" זה גיסו.

רונן דורפן 15 ביולי 2009

זיזו -מוחמד – מה שמזכיר לי שלפני 15 שנה כולם זעמו שפט ריילי התפטר מהניקס בפאקס. ולפני כמה ימים דווין ווייד היה מרוצה מכך שריילי שלח לו אס.אם.אס שיישאר

מארלי 15 ביולי 2009

יש תקדים לעובדה שמאן סיטי היא הקבוצה היותר מעניינת במנצ'סטר?
כמה ראלי שבאמת יהיה מהפך בהגמוניה בעיר?

בני תבורי 15 ביולי 2009

אני רוצה לצנן קצת את ההתלהבות.
טבז שחקן מצויין שיכול לבוא לידי ביטוי באחת משתי הדרכים הבאות: קבוצה לא גדולה כמו ווסטהאם, או בקבוצה גדולה כמו יונייטד כשלידו לפחות רונאלדו אחד ורצוי גם רוני. טבז אינו מנהיג ולא יכול לסחוב קבוצה לאורך עונה לתואר. הוא יכול לעזור כפועל מצויין לא כראש צוות ובוודאי לא כאדריכל. מי שיהיו איתו בפלא הכלכלי החדש של הפרמייר ליג הם סנטה קרוז ורוביניו. או קיי, גם בארי. לא משהו למיוחד כתוב עליו הביתה. אני בהחלט חושב שחסרונו ביונייטד יורגש אבל החור לא יהיה גדול מידי. בדיוק כמו התרומה שלו בסיטי. מצד שני, לא לשלוח SMS? ריבונו של עולם, כמה נמוך אפשר לרדת Dear Sir?

עומר 15 ביולי 2009

בני תבורי, אתה כבר יכול להוסיף לרשימה הזו את אדבאיור וזו יכולה להיות התוספת שתופסת. אמנם יש להם עכשיו מספיק חלוצים ל- 3 קבוצות, אבל לפחות יהיה מעניין.

הפלא 15 ביולי 2009

נראה שעם הגעתו של אדביור, טבס כולה עובר מספסל לספסל…

שלו רומא 15 ביולי 2009

חזרתי הבייתה ואפשר להגיב בנחת…
באופן אישי אני לא מבין את טבז, נותנים לו לראות את מנצ'סטר (בחינם!),
משלמים לו הוצאות, הוא יושב באחד המקומות היותר טובים באולד טרפורד,
ולפעמים עוד נותנים לו לשחק איתם,
SMS זאת הבעיה?
יש פה אנשים שהיו משלמים הרבה כסף כדי רק לקבל הזדמנות לראות את השחקנים של מאן יו מקרוב…
באמת…

יואב 15 ביולי 2009

טבז שחקן שנכנס ללב.הוא לא המוכשר ביותר אבל אין כמוהו.כנראה שפרגי לא היה משוכנע כי היו לו שנתיים לסגור את זה.חבל על הסאגה אבל ממשיכים הלאה(התנהלותו של טבז לאחרונה, מיותרת ולא מכובדת ואולי נועדה לרכך את אוהדי יונייטד אבל זה פועל בדיוק הפוך).
בני,
אם יוז יגבש אותם(וזה אם גדול)ויחדיר מנטליות מנצחת(רק לרוביניו וטבז יש ניסיון בלקיחת אליפויות וצמרת)אז היא קבוצה ראויה(אם תקנה גם בלם).
ברי ויונג במרכז, פיליפס ורוביניו בכנפיים, אירלנד(שחקן נהדר) ושאר שחקני החוד-בכלל בכלל לא רע.

מוריניו(הענק) עשה את זה בחודשיים אבל עם קבוצה שהסתובבה בצמרת כמה שנים טובות(וחצי גמר ליגת האלופות). צריך לזכור שסיטי ניצחה רק משחק חוץ אחד או שניים בשנה שעברה וכל אוהדי ארבעת הגדולות האחרות יודע כמה זה לא פשוט לנצח בונקרים בבית ובחוץ, ברצף, כשהלחץ עליך..
יהיה דרבי אש…

קורא ג 15 ביולי 2009

כמה מהר שאתם מתהפכים
טבס הוא אומנם פחות מתוחכם מהסר
אבל הוא הרבה יותר כנה ואמיתי
ועל הדרך נתן את מה שיש לו בלי חשבון

בני תבורי 15 ביולי 2009

עומר,
אדביור עוד לא שם ואם יהיה, טבז יתגעגע לבארבטוב…
חוץ מזה עוד אין להם הגנה וקישור ראויים.

הולך בטל 15 ביולי 2009

להוציא את ענין ה-SMS טבז מתאר את מה שפרגי עשה להרבה שחקנים במהלך השנים
רוב השחקנים שנפגעו בחרו או להבליג או לדחות את סיפור המעשה לספר עתידי
טבז בסך הכל סיפר בזמן אמת על ההתנהלות של פרגי והוא בוודאי לא חידש דבר
התנשאות,יהירות,בוז,אכזריות,זלזול – כל אלה תכונות שקיימות בפרגי ואולי גם יש להן חלק בהצלחות שלו
פרגי פגע בטבז במקום הכי כואב – בכבודו המקצועי
אני לא אתפלא אם גם רוני יסיים את דרכו ביונייטד בפיצוץ מתוקשר עם פרגי
רשימת נפגעי פרגי יכולה להרכיב קבוצת חלומות
סיטי לא תזכה באליפות אבל היא יכולה להתכונן לקראת ליגת האלופות כי היא לבטח תהיה אחת מארבע הראשונות

יוסי מזרחי 15 ביולי 2009

בכל ההתיחסויות שלי לפרשת טבז,היה מכנה משותף אחד, והוא ,היחס המחפיר שלו זכה טבז מסיר אלכס ומדיויד גיל. אמרתי אז ואני חושב גם היום, שזה היה יחס לא ראוי.
העובדה שיוניטד רצתה להחתים אותו בסוף הסאגה, אחרי שהגשרים כום נשרפו, אומרת משהו על איכות השחקן.
הנסיון להוריד במחיר, עלה בסוף ביוקר כלומר בהפסד של שחקן טוב ומתאים לקבוצה.
על רקע זה, צריך לראות את ההתבטאויות של טבז, שהן טבעיות אים כי לא חכמות.
עד כמה הוא יעזור לסיטי,עוד נראה, כמה הוא יחסר לנו, לדעתי יותר

יואב 15 ביולי 2009

הולך בטל,
אתמול פרגי טען שטבז קיבל הצעה, כבר לפני חצי שנה ולא החזיר תשובה. כמו כן,לא השיב להודעות ולטלפונים במהלך הקיץ. למי להאמין?האמת,זה בכלל לא משנה. השבר של טבז החל בהבאתו של בארבטוב.אני מאד אוהב את טבז אבל נשמע לי מגוחך ששחקן ביונייטד, יוריד את הראש כי יש לו תחרות על המקום בהרכב.לא ביונייטד , לא אצל פרגי.

בסך הכל טבז השתכר יפה, יונייטד שילמה שמונה מיליון דמי השאלה והשנתיים היו מוצלחות מאד(גם בזכותו וגם בזכות אחרים).הוא לא ממש "סבל" ביונייטד…

פרגי לא מחוייב לדבר מלבד הצלחת יונייטד(וזכותו לחשוב שטבז לא מספיק לו).זה לא ויצו פה. לא ראיתי שום זלזול מצידו אלא רק איחולי הצלחה.פרגי מזדקן ומתרכך, האמן לי. על הפוזות של טבז בחילופים האחרונים על מנת ליצור אהדה ולובי בקהל, שחקנים לא ראו דשא יותר ואילו הוא קיבל צאנס של מחצית שלמה בגמר ליגת האלופות.

קרלוס 15 ביולי 2009

מה יש לך נגד ויצו???

ויכסלפיש 15 ביולי 2009

מי שבחר בג'ורבחיאן כסוכן, שיאכל את מה שבישל…

יואב 15 ביולי 2009

שום כלום נגד.רק שאני לא מבין את "הרחמנות" שפרגי אמור להעניק לשכיר מיליונר שנפגע לו האגו כי יש לו תחרות.
לטבז היתה הצעה על השולחן(על פי דבריו של פרגי אתמול) מערב המשחק מול אינטר. תשובה לא התקבלה עד היום.
אולי פרגי בכלל צריך להתנצל בפני טבז על קניית בארבטוב…

S&M 15 ביולי 2009

עכשיו אני מבין למה אישרת את החברות שלי בפייסבוק. פחדת מהשמצות כשאני אעבור לבלוג של ליברפול!

אחד 15 ביולי 2009

לא לעניין, ההגחכה של דברי טבז שנאמרו בכנות ובקונטקסט אחר. הוא אמר את זה מעט אחרי שרונאלדו צוטט בהרבה עיתונים שהיו לו שיחות פתוחות וכנות עם פרגוסון, ושהייתה ביניהם תקשורת ישירה וחמה. טבז הוא סוג של אדם שזקוק לכנות ולחום כדי לפרוח, והוא כועס כי הוא יודע כמה הוא יכול היה לתרום, ושבעצם התקופה במנצ'סטר (בעיקר העונה האחרונה) הזיקה לקריירה ולהתפתחות שלו. אפשר לפסול הכל בדברי "הוא מרוויח מיליונים, שיהיה מקצוען" אבל בחושך של הכדורגל המקצועני כיף לראות שחקן שעדיין לוקח ללב, במקום לעשות פרצוף מזלזל כשהוא מבקיע גול מ-35 מטרים. אין בכלל ספק שאם הוא היה מרוצה במנצ'סטר, הוא היה נשאר ושום צ'ק לא היה מזיז אותו.

אפשר רק להעריך שחקן עם כנות וישירות כמו שלו, שאומר דברים לא אופנתיים נגד אחת הדמויות הפופולריות במשחק. אני אישית, לא אוהד מנצ'סטר על שני צדיה, מקווה מאוד שיצליח.

יואב 15 ביולי 2009

אחד,
לא חושב שהתקדמותו נעצרה.מווסטהאם ליונייטד, שם היה שותף מלא לשנתיים גדולות, אף אחד לא יקח את זה ממנו.הוא לא איבד את מקומו בנבחרת, לקח תארים ובחר עכשיו ללכת לכסף הגדול(יכל לבחור בשם יותר גדול לכאורה).כמו שכתבתי,טבז הוא איש שנכנס ללב.אולי פרגי לא היה משוכנע שזה מה שהוא צריך(ולכן הביא את בארבטוב) אבל הצעה על השולחן היתה וגם רצון לשלם את הסכום שנקבע מראש. טבז נפגע כי בארבטוב פתח במשחקים "החשובים" לדבריו.
תגובתו להודעות הטקסט שלא נשלחו, נאמרה אתמול במסיבת העיתונאים כתשובה להודעתו הקודמת של פרגי בנושא…

דנידין 15 ביולי 2009

אסור לשכוח שיש לו גם אינטרס כספי במעברים בין הקבוצות. תמיד מאשימים את ג'ובחיאן בכך שטבס לא דבק בקבוצות שלו, טבס מקבל אחוזים נכבדים ביותר מכל מעבר כזה.

אחד 15 ביולי 2009

יואב, אני מאוד מעריך שחקנים שמפגינים רגשות. דווקא בגלל שכדורגל נהיה מן תחום כירורגי כמו אדריכלות בניין, בו מצפים משחקנים לבוא, לעבוד וללכת. זה לא מה שהפך את הכדורגל למה שהוא, וזה עשוי לנתק אותו ממה שהוא יום אחד. לכן, אם טבז חא לא בנוח עם ההתנהגות של פרגוסון, הדבר הכי ראוי לעשות הוא לעזוב, מאשר להישאר ולהתנגח. לדעתי הוא הולך בעיקר בגלל ההתנהגות כלפיו, ומשום שהוא ציפה ליחס אחר ולאו דווקא לכמות הדקות. יותר בעניין של אווירה ויחס שהוא חושב שמגיע לו, ואני מסכים איתו. ועצם זה שהייתה הצעה על השולחן כדבריך, והוא בכל זאת בחר ללכת למועדון פחות מצליח, זה תעודת כבוד בעיניי, גם אם זה אומר מנצ'סטר סיטי עם בארות נפט בחדר הלבשה. זה לא שבמנצ'סטר יונייטד משחקים בהתנדבות, ודווקא יש משהו נחמד שבכך שגם בצד של יונייטד מרגישים פעם אחת איך זה כשששחקן הולך למקום אחר עם יותר כסף (כמו שהרגישו בווסטהאם כאמור, ובעוד הרבה מקומות).

סימנטוב 15 ביולי 2009

חבל לי על טבז שימשיך הלאה כמו כולנו. פרגי לא עושה חשבון לאף אחד פשוט חשב שעדיף את ברבטוב וחשב שיהיה קשה לעשות עסקים עם קיה – כך שטבז לא יכול לצפות לנסוע במרצדס.

ההקבלה ליחס לרונאלדו באמת מענינת, מה לעשות רק לאחד יש את הgolden boots זה רק תיסכל את טבז -צריך להכנס לראש של הסטארים האלה הם לא חיים על הקרקע מגיל אפס כל מי שמסביבם רק מלקק להם (pardon my French)

בענין רונאלדו קשה לראות אותו במדים האדומים וקשה לראות אותו בלבן – המאהבת הלכה אל השכן וזה קשה בגילי…

מעניו יהיה לראות כמה נרצה לראות את ריאל ואיך נרגיש כלפיהם סך הכל גם ברסה היתה לי למאהבת בשנים האחרונות …בואיינה נראה לי שאני דון-חואן :)

יואב 15 ביולי 2009

אחד
מזדהה עם רוב מה שכתבת ואציין שתמיד תיהיה לו פינה אצלי בלב.

אף פעם לא שמעתי תלונות על חוסר יחס של פרגי. תמיד זה בהקצנה לכיוון ההפוך(חיבוק דב והתערבות בחייהם).לדעתי הבעיה היתה מיקצועית, אבל כנראה שאף פעם לא נדע.
ובלי או אם שום קשר לנסיבות,טבז השתדרג כלכלית בצורה משמעותית ואין בזה שום פסול.מיקצועית, הוא החליף את פרגי ביוז.כל אחד ובחירותיו…

סימנטוב 15 ביולי 2009

היי פרגי שיחק אותה הרס לסיטי את המסיבה (כמו שאמר היועץ אתמול bugger elsewhere איזה שד, איזה שד אדום)

אחד 15 ביולי 2009

לדעתי המסיבה שלהם עוד לא התחילה, אבל יש סיכוי שהם יהרסו אותה לעצמם. או שלא.

יוסי מזרחי 15 ביולי 2009

יואב: בלי להרחיב את הוויכוח, לא נכון להגיד שהיה רצון לשלם את מה שסוכם מראש. יונייטד הלכה בנסיון להוריד את מחיר הרכישה, על פי תהום ונפלה.
ההסכמה לשלם את כל הסכום באה מאוחר מידי, כאשר התבהרה לדיויד גיל ולפרגוסון המציאות: טבז הולך, ועבור כל מחליף פוטנציאלי נדרש סכום כפול מערכו האמיתי.
כי ליוניטד יש גם כסף וגם בעיה.

בני גלובינסקי 16 ביולי 2009

טבס, אדבאיור, רוביניו זה בכלל לא משנה. עדיין יש מאחורה את ריצ'רד דאן שהוא שחקן של 15 גולים (עצמיים) לעונה. גלקטיקוס 3.0 הזוי במיוחד.

הקורא 16 ביולי 2009

האמת שאתם שמים את מבטחכם בעיתונים הרבה יותר מדי. בתור עיתונאי פעיל אני אומר לכם, חצי ממה שאתם קוראים על המשא ומתן עם טבז הוא שטויות וספינים בוודאות (לא על פי המקרה הזה, אלא על פי מה שקורה בעיתונות). בסופו של יום, טבז היה שחקן אהוד ביונייטד ואני גם אהבתי אותו, אבל את מסכת הפרידה שלו עכשיו ואת הרפש שהוא מטיל בפרגוסון אני מאוד לא אוהב. אני חושב שגם אם ייבשו אותך והתייחסו אליך בחוסר כבוד (מה שאני מתקשה להאמין שפרגוסון עשה), הדרך להיפרד היא לא זאת, תראה במגרש ליונייטד מה אתה שווה. לי טבז עכשיו עם הפרצופים שלו בעיקר מזכיר שחקנים כמו ראובן עובד, שזקוקים לצומי בשביל להצליח. יאללה, תתבגר.

יואב 16 ביולי 2009

בני, ינחת שם בלם טוב(טרי, לסקוט, לוסיו). השאלה כמה מהר זה יתחבר ויש להם מספיק כסף לתקן תוך כדי תנועה. יוסי, פרגי טוען שהיתה הצעה בפבואר. לך תדע. בשורה התחתונה-חבל…

עומרי 16 ביולי 2009

טבז הוא אבידה עצומה ליונייטד. זה בכלל לא משנה שפרגוסון לא אשם כאן ובעצם קשה להצביע על אשם קונקרטי.
הוא היה אמור לעזוב עשור מהיום אחרי קריירה מפוארת והוא כן שחקן של 20 שערים לעונה, הצטיינות במאני טיים והרבה חוכמת משחק ברמות הגבוהות- הוא נכס.

יואב 16 ביולי 2009

הקורא, פרגי אמר שהבין שטבז לא נשאר כבר לפני חצי שנה. אולי זה כבר היה סגור עם סיטי.כנראה שכמו שאמרת, אנחנו לא יודעים הכל. עומרי, מסכים. הוא אכן נכס.

חיימון 16 ביולי 2009

הכל נכון. שטבס הוא אבידה ושחקן משמעותי בעיקר נוכח השינויים האחרונים בסגל. שהוא שחקן שנותן את כל כולו. שהוא לא יכול לסחוב קבוצה גדולה משך עונה שלמה ועוד ועוד טיעונים שעלו כאן. לדעתי השורה התחתונה כאן היא תחושת החמיצות. היה אפשר להרגיש משהו חמוץ באוויר לאורך כל העונה האחרונה במערכת היחסים טבס-יונייטד-פרגוסון. אולי כי כל הצדדים אכן ידעו דברים שלא ידועים לנו. בכל מקרה, היה ברור כבר אחרי חג המולד שלא הולך להיות לזה סוף טוב.
מישהו מוכן להודות שאילולא הסיטי היו הכתובת הבאה של טבז, עדיין הייתם מבכים את עזיבתו?

לירן שבתאי 16 ביולי 2009

חיימון אני לא מבכה את עזיבתו גם עכשיו. להיפך אני שמח שהוא עבר לסיטי, זה יכאב לו יותר. בגמר האלופות כאשר הוא נכנס באמת כל האוהדים של יונייטד(ואני בינהם למרות שלעולם לא תפסתי ממנו)החלו לצרוח "ארגנטינה! ארגנטינה!". אחרי כל זה הוא מחליט לבגוד ולהתריס. קטנוני, ילדותי, טפשי. באמת שתם עידן הסמלים והעקרונות אוטוטו.
מה הוא חשב לעצמו, שפרגי ישים תמונה שלו ברקע של הפלא? הסקוטי זקן בשביל נידודיי שינה.

גיל 16 ביולי 2009

מה שמעניין זה שהמקרה שלו זה עוד מקרה אחד בשרשרת השנה הזו של שחקנים שלא רוצים לשחק ביונייטד. גם הוא, גם רונאלדו וגם מספיק שחקני רכש שהעדיפו ללכת לריאל ומקומות אחרים לא חושבים שקבוצה מצליחה כמו היונייטד היא מקום טוב עבורם. אלופת אירופה וסגנית האלופה פחות אטרקטיבית מקבוצה שנמצאת בכאוס מוחלט ובקושי מגיע לרבע גמר האלופות. מה זה אומר? אני לא יודע. אולי הם מרגישים שבמועדון כמו ריאל יהיה להם יותר חופש פעולה? אולי הם לא אוהבים את את מה שנתפס כיחס נוקשה של המועדון? אולי הם לא רוצים להיות מחויבים באופן טוטאלי למנצ'סטר? אני אישית הייתי חושב שמועדון כל כך מצליח שהוא מותג כל כך גדול לא יהיה לו בעייה להחתים כל שחקן שהוא ירצה ולא כך היא.

זיזו 16 ביולי 2009

גיל
אולי הם חושבים שיש להם הזדמנות להיות חלק ממשהו מיוחד?

יואב 16 ביולי 2009

חיימון, הוא אבידה בכל מקרה אבל מעבר לליברפול היה אולי פוגע יותר. לדבריו, הוא לא שקל את זה בגלל אוהדי יונייטד. אולי זה בכלל בגלל טורס והאפשרות הריאלית של הספסל..

רונן דורפן 16 ביולי 2009

גיל, זיזו – הם רוצים יחס ורוצים להיות חלק ממשהו מיוחד. אבל בכל הקיץ הזה לא ראיתי שחקן אחד שעבר לקבוצה בה הוא מקבל פחות כסף.

זיזו 16 ביולי 2009

רון ארטסט

Yair N. 16 ביולי 2009

Benny Tabori: Tevez is a leader. He captained Corinthians to a Campeonato Brasilero and got elected most valuable player in Brazil (an Argentinian!) no foreigner won that title for a long time. To say he cannot carry an entire team is to ignore his history completely.

He plays with is heart and he needs to play every match. Leaving United was the right decision for him.

תומר חרוב 16 ביולי 2009

לא הוגן ליפול ככה על טבס. בסך הכל אני מאוד יכול להבין אותו, מי מאיתנו לא היה בסיטואציה שהוא לא הסתדר עם הבוס שלו? כשמדובר בכדורגל והרבה כסף אנחנו שוכחים את זה לפעמים אבל כשצריך להגיע כל יום לאימון ולחוות את הרגשות האלה מחדש זה בטח לא נעים. תחשבו על המקרה של ליאור אליהו עם צביקה שרף,מי במקומנו לא היה אומר לשרף ללכת לעזאזל? לא שאני מתיימר לדעת מה באמת הולך שם אבל תחושת הבטן שלי אומרת לי להאמין לטבס, הוא נראה לי די אמין בדברים שהוא אומר וגם בצורת המשחק שלו.
רונן,כתבת עליו פעם משפט נפלא, שאם הכדורגל ברמה גבוהה מקצועית וכלכלית לא היה רק באירופה הוא כנראה היה משחק בבוקה כל ימי חייו. זה אחד שאפשר להאמין לו. אני גם חושב שהוא בהחלט שווה יותר ממה שהוא נתן עד כה במאן יו אבל חבל שהוא עבר דווקא לסיטי,לדעתי ליברפול הייתה מתאימה לו הרבה יותר. בכל מקרה שיהיה לו בהצלחה,שחקן שמאוד חביב עלי.
גיל,מה שמוזר זה שפרגוסון נקט בגישה אחת כלפי רונאלדו ובגישה שונה כלפי טבס ועדיין גם זה שקיבל את הגזר וזה שקיבל את המקל רצו לעזוב. אולי הוא היה צריך לרדת על רונאלדו וללטף את טבס ושניהם היו נשארים….:)

Yair N. 16 ביולי 2009

Ronen I understand why you were amused with the SMS comment but some of it was lost in the translation (the translator was not great) . Tevez was answering a direct question about a comment from Ferguson that Tevez did not answer phone or text messages. He only included SMS because it was part of the question.

In fact it was Ferguson's comment about the SMS that was somewhat strange and answering that he was never phoned nor texted in two years seems to me an appropiate response to the specific question.

He thanked the fans before he thanked anyone else I wish the damn translator did not change the order, he also said that City aspired to become one of the biggest clubs in England and the translator changed it to one of the biggest clubs in the world. Very annoying translation.

רונן דורפן 16 ביולי 2009

יאיר – ההסבר שלך נשמע לי הגיוני. זה באמת נשמע קצת תמוה מצד האפצ'י הקשוח הזה.
זיזו – תרבות אחרת. בארצות הברית זה קורה לא מעט. אולי זה בגלל שבארצות הברית הם יודעים לפעמים שלא ניתן לשלם להם יותר – בגלל תקרת השכר. אז הבחירה היא באמת בין קבוצה טובה יותר למשכורת טובה יותר. באירופה הם תמיד מניחים שהם יכולים להשיג יותר. עוד סיבה היא שלסוכן באירופה יש הרבה יותר כוח. לסוכן בארצות הברית אין יותר מדי אפשרויות מיקוח בתוך תנאי תקרת השכר.

אלון 16 ביולי 2009

משום מה פרוגוסון לא נראה לי הטיפוס ששולח sms או ג'אנק מייל. טבס זה מסוג השחקנים שחושב שהוא הכי טוב ומגיע לו יותר מכולם ועוד כמה חודשים הוא יתלונן שיוז (אם הוא עדיין יהיה שם) חיבק את רובניו ולא אותו.
השחקנים שעזבו את יונייטד השנה עשו טעות כי סיטי כל עוד יוז מאמן לא יגיעו מעל למקום 7, וריאל ישחזרו את העונה האחרונה רק עם חצי מליארד פחות אבל לפחות רונאלדו יראה קצת שמש במדריד

אלון 16 ביולי 2009

רונן, לעבור בשביל עוד כסף זה לגיטימי אבל טבז עוד צעיר וזה לא החוזה האחרון שלו, שנתיים בבלאגן שיכול להיות בסיטי יכולים להרוס לו את החוזה הבא.

גיל 16 ביולי 2009

רונן, אני לא חושב שמישהו הלך לריאל או לא חתם אצל היונייטד בגלל שיכל להרוויח יותר במקום אחר. אני מסכים שבריאל תהיה להם יותר יד (או רגל) חופשית לעשות מה שהם רוצים, אבל איכשהוא, נראה לי די מוזר ללכת לקבוצה שהחולשות שלה ברורות למדי, שכרגע בכלל לא ברור איך היא תראה, ושעל סמך ניסיון העבר יש הרבה סיכויים שזה לא יגמר טוב, ולא לקבוצה מצליחנית מוכחת. אולי זה כמו שחקנים שלא רוצים לבוא לקליבלנד כי הם לא יודעים כמה זמן הסר ישאר..

רונן דורפן 16 ביולי 2009

אלון – למה אתה חושב שיש בלגן בסיטי? הם רוכשים מאד נכון מבחינתם – שחקנים מוכחים בליגה האנגלית בכדי להגיע לליגת האלופות – . העובדה שהם משלמים קצת יותר אינה משנה במיוחד – כי יש להם את הכסף. אבל אין שם תחושה של רכישות סתם. יש אמון במנג'ר. ואם מובטח לטבז לשחק במקום הספסל ביונייטד זה מעבר סביר עבורו – ליגת האלופות זה לא הכל בחיים. וכפי שנראה לי הוא יחמיץ אותה בסיטי למקסימום עונה או שתיים.

רונן דורפן 16 ביולי 2009

גיל – מעבר לעובדה שאני מאמין שלרונאלדו יש העדפה סנטימנטלית למדריד הוא ירוויח שם הרבה יותר בצורה דרמטית. יותר מכפול בגלל חוקי המס בספרד.

גיל 16 ביולי 2009

את רונאלדו אני דווקא מבין. היה לו מספיק באנליה וחלום חייו היה לשחק במדריד. אבל שחקנים מתחת לרמה שלו קצת לא ברור לי למה הם לא נמשכים.

רונן דורפן 16 ביולי 2009

גיל – אכן. את הטעות עושים שחקנים כמו בנזמה שעוד לא עשו כלום בכדורגל או ההולנדים שהולכים לשם. לשחקנים בדרג הזה צריך להיות ברור שעם הצרה הכי קטנה או חילופי נשיא הם יעופו. אבל אני משער ששחקנים תמיד מאמינים בעצמם. או שהם פשוט לוקחים את הכסף היום ולא דואגים למחר. אבל לרוב ההולנדים של ריאל המעבר היה לא טוב.

יואב 16 ביולי 2009

גיל, אני לא בטוח שהניתוח שלך מדוייק. כל שלושת הגדולות האחרות נלחמות כדי להשאיר אצלם שחקנים(טרי, אדביור, אלונסו), ריאל וסיטי בונות פרוייקטים נוצצים בהמון כסף ונכון לעכשיו אין נהירה לאף אחת מהגדולות באנגליה. שוק מוזר. לדעתי, פרגי לא לחוץ כי הוא מאד מאמין בצעירים שלו ולא ממש נעול על שחקן(חוץ מבנזמה). שיונייטד רוצה היא משלמת בגדול. קיץ אלפיים ושלוש היה מתסכל יותר. . ואז הוחתם רונאלדו האלמוני ורוני שנה אחריו…

אלון 16 ביולי 2009

רונן, בתחילת העונה האחרונה דיברו על זה שטוטנהאם וראמוס יכנסו ל 4 הגדולות וראינו איך זה נגמר, כל עוד הסיטי לא משדרגים את המאמן זה עדיין לא זה. אמון במנג'ר זה משהו שיכול להיגמר מאד מהר.
יש לי בעיה עם שחקנים שצריכים להבטיח להם מקום בהרכב, אם אתה טוב תשחק.
בד"כ אנשים שמגיעים משום מקום ומשקיעים המון כסף זה לא מתכון להצלחה (אברמוביץ הגיע לקבוצה שכבר נגעה בטופ) אבל הלוואי ואני אטעה, למרות שאני ממש לא אוהד הסיטי אני מעדיף אותם על כל אחת מ4 הגדולות, הפרמייר ליג צריכה את זה יותר מהכל.

Yair N. 16 ביולי 2009

Alon what in Tevez history makes you think that he is the type of player that always thinks he deserves more than others??

Tevez his a good bloke. He comes from a very humble background Fuerte Apache is a very poor area in the Ciudadela inBuenos Aire Province in the outskirts of Buenos aires in an area full of crime. It must be very hard for a person to make his way from Fort Apache, to massive Boca, to Corrinthians and than to a completely different culture like Westham and later United and Ferguson .

He goes to the supporters, and enjoys celebrating with them because that is what he understands, that is what he likes, in a foreign land in which people have a different temperament (they have ice cubes instead of red blood cells those English) he relates to the passion of the supporters, he loves them and he loves the ball. He needs to play, he doesn't have the temperament to be a super sub. Where is the evidence that he things himself better than others? He is no Ronaldo, when he scores a goal he is not too good to celebrate it.

I do agree with you that sadly City is probably the wrong place for him

אלון 16 ביולי 2009

יאיר, אתה כבר ענית, אם כל כך טוב לו עם הקהל למה הוא עזב? כי הוא לא שיחק מספיק? להיות חלוץ שלישי ביונייטד שמשחקת כל כך הרבה משחקים בעונה זה הרבה יותר מאשר החלוץ הראשון של הסיטי (מה שהוא לא יהיה), הוא עזב בגלל הכסף שלו ושל הסוכנים ואולי קצת בגלל שהוא נעלב ותודה שזה לא מנבא על הצלחה גדולה

זיזו 16 ביולי 2009

רונן
כתבתי את ארטסט בצחוק אבל במקרה שלו הוא באמת יכל להשיג יותר כסף במקומות אחרים.
הוא מנסה להגיע ללייקרס ולשחק עם קובי כבר כמה שנים.
פיל ג'קסון סיפר לפני שבוע שאחרי משחק 6 מול בוסטון הוא נכנס לאזור המאמנים ואמר לו שהוא יכול לעזור לו להשיג את הטבעת. אחרי זה הוא פשוט צעד לתוך המקלחת לדבר עם קובי ואמר לו שהוא ידאג שמה שקרה שם לא יחזור על עצמו. הלייקרס מצידם גם ניסו להשיג אותו כבר כמה שנים וזה לא הסתדר.
הקיץ ארטסט בילה בל.א. והלך למשחקי הקבוצה אחרי שגמרה לו את העונה.
יש לו קשר עם קובי כבר הרבה שנים ובנוסף לא מזיק שלאמאר והוא חברים קרובים ששיחקו ביחד כבר בתיכון (יחד עם רייפר אלסטון).
ארטסט הוא שחקן של 10 מיליון בעונה בשקט שמגיע לשוק אחרי פלייאוף מעולה. הוא היה צריך לבחור בין יוסטון, קליבלנד והלייקרס וכל הדיווחים אמרו שהוא פשוט רצה להגיע לל.א.
בסופו של דבר הוא חתם על חוזה יותר נמוך ויותר קצר מזה שקיבל טרבור אריזה (אבידה קשה) מיוסטון.
קצת פחות מ6 מיליון לעונה לשלוש שנים עם אופציה לשנה רביעית.

הוא נשאל לגבי הבחירה שלו לקחת את ההצעה הנמוכה מהלייקרס ואמר שהוא כבר עשה מספיק כסף בקריירה ועכשיו הוא רוצה לשים חותמת אליפות על הקריירה שלו. הוא חושב של.א. נותנת לו את ההזדמנות הכי טובה.

כשהוא אמר שהוא עשה מספיק כסף הוא גם ציין שזה למרות שהפסיד קצת כסף שדיוויד סטרן השעה אותו וזה קצת כאב. הוא דפוק אמיתי הארטסט הזה אבל בלי ספק הלייקרס מקבלים נשק אדיר בשני צידי המגרש. אני מקווה שעוד כמה שנים הוא יהיה המקביל של רודמן בסיפור.

Yair N. 16 ביולי 2009

He left because he needs to play, Alon.. I am sure that the happiest times in his life are when he is kicking a ball, Remember Bob Marley once said: "Football is a part of I, when I play the world wakes up around me", sitting on the bench probably makes Tevez literally depressed, even if it is the illustrious United bench.

Of course the agents advice is probably why he picked City

יואב 16 ביולי 2009

יאיר, על פניו זה נראה שידוך מושלם עם יונייטד. פרגי מאד רצה אותו לפני שנתיים, עם כל הבעיות שהיו שם בזמן אמת בנושא השאלה מצד שלישי.אולי פרגי לא "התאבד" עליו מספיק. אולי פרגי היה שאנן, אולי פרגי רצה לסגת בנימוס. עוול גדול לא נעשה כאן לאף אחד מהצדדים. כולם הרוויחו מהשנתיים הנהדרות האלה-תארים, חוויות וכסף גדול. טבז הגיע לחוזה חלומי שחודשיים טובים(לא תמיד הוא היה שחקן הרכב שם)בווסטהאם לא היו גורמים לכך. חבל. אבל התמונה הכוללת תתבהר בהמשך. לא הוגן להיות עם פרגי רק שזה מובן מאליו. החלטות קשות ולפעמים שגויות, זה גם חלק מהעניין.סתאם היה טראומטי ומפתיע יותר…

אלון 16 ביולי 2009

יאיר, פרוגוסון זה לא קשטן, הטובים משחקים והפחות טובים משחקים פחות.
אני אחזק את מה שיואב אמר, חודשיים טובים בווסטהאם עוד לא הופכים אף אחד לכוכב על וטבז מה לעשות שחקן טוב ולא יותר מזה.

Yair N. 16 ביולי 2009

Two good months in West Ham?? What about the rest of his history? but I do agree with Yoav that those years at Man U were not too bad for Tevez which is why he thanked the fans and Ferguson in that order. I am still waiting for evidence that he is arrogant. and that he thinks too much of himself.
Crap agents though, he should have gone to Tottenham :);) imo

בני תבורי 16 ביולי 2009

טבז יצא בזול, תראו את זה:

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=252&docID=62237&lang=HE

Yair N. 16 ביולי 2009

I am sure that Diego also had a bit of a say on all this. Playing for Argentina in the WC would be Tevez top priority so I am sure Diego was consulted.

יואב 16 ביולי 2009

יאיר נ,
ההיסטוריה של טבז נפלאה. יש באיש ברכה איפה שהוא לא דורך(מכבי זקוקה לברכה כזאת).והוא בהחלט לא שחצן. איש רגיש ויקר.חבל, זה נראה כמו אגדת יונייטד בהתהוות.

איש 16 ביולי 2009

הסיבה העיקרית שהוא עבר לסיטי היא שהם הכניסו בחוזה שלו גם שעורי אנגלית. יש סיכוי שתוך 1-2 הוא יבין מה המאמן רוצה ממנו.

איש 16 ביולי 2009

1-2 עונות כמובן

ניינר 16 ביולי 2009

אלון (56), למה לזרות מלח על הפצעים שלנו? חשבתי שטוטנהאם בדרך להיות אחת מארבע-חמש הגדולות באנגליה אבל עכשיו עם כל הסיפור הזה של הסיטי, אנחנו מאד מתרחקים משם.
אני מקווה שפרוייקט הגלקטיקוס המגאלומני הזה יתרסק ברעש גדול. אני גם לא בטוח שמארק יוז הוא האיש להוביל פרוייקט בסדר גודל שכזה. אז ליגת האלופות מחוץ להישג ידם של התרנגולים ואני מקווה שנצליח להשתחל לליגה האירופית.זה יהיה הישג השיא מבחינתי (ואולי גביע הליגה).

גיל מזימבבואה 16 ביולי 2009

חברה אל תהיו נאיבים, טבז עבר רק בשביל הכסף. הוא והסוכן שלו שידרגו את עצמם יפה מאד. טבז שיחק לא הרבה פחות משחקני ההתקפה של יוניטד (ומחלקם אף יותר). בסיטי הוא לא ישחק יותר ואין להם את אירופה.
מעבר להכל אחרי שהוא ידע שהוא עוזב הוא המשיך "לשחק" עם הקהל על מנת שלא יירדו עליו שהוא עזב בשביל הכסף. אני בטוח שאם האוהדים היו יודעים באפריל שטבז עוזב לסיטי הם היו מגיבים אחרת.
מה שכן אי אפשר לקחת ממנו את התרומה הגדולה שלו ליוניטד.

אביעד 16 ביולי 2009

רק הבוקר התפרסם ציטוט של טבז (שאני לא יודע אם הוא נכון או לא) לפיו כבר בינואר מראדונה הורה לו ללכת עם ההצעה של הסיטי כי לא רצה ש"יירקב" על הספסל ביונייטד…
כל הסיפור לפיו טבז פסל מעבר לליברפול בכדי לא לפגוע באוהדי היונייטד נראה לי כמו שקר אחד גדול – מעבר לסיטי פוגע באוהדים לא פחות ממעבר לליברפול, אבל מבין 3 הקבוצות האנגליות שרדפו אחריו, ליברפול נראית כמו זאת שלא יכלה (או לא רצתה) לשלם עליו 25 מליון ליש"ט + שכר של 150,000 ליש"ט בשבוע.
מצד שני, אני לא חושב שהמלחמה על מקום בהרכב הפריעה לו אלא ההרגשה שהקרב הזה קצת מכור מראש. בהקשר הזה, לא בטוח שהוא יאהב יותר את החיים בסיטי, קרב על מקום בהרכב מול רוביניו, אדבאיור ויקיר המנג'ר – רוקה סנטה קרוז.
בסופו של דבר, מה שחשוב זה שקרלוס טבז נתן לנו שנתיים יפות עליהן אזכור אותו לטובה ואני מאחל לו בהצלחה בהמשך הקריירה. לעומת זאת, את ההתנהגות שלו אחרי העזיבה, אעדיף לשכוח. הוא תקף את המועדון, פרגוסון, גיל, ברבאטוב. מבחינתו, כולם אשמים בזה שהוא עזב, כולם חוץ ממנו.
למה הוא היה צריך את זה? הוא יכל לעזוב בכבוד ובמקום זה הוא יצר במו ידיו מלחמת בוץ שאין לו, או לאף אחד אחר, מה להרוויח ממנה. ילדותי, קטנוני, מטופש, לא מכובד. חבל מאוד.
זיזו, לא בטוח בכלל שארטסט ישתף פעולה עם אודום. אם אודום בחוץ אז ארטסט יצטרך להחליף גם את אודום וגם את אריזה, זה ג'וב די קשה (אבל ארטסט בהחלט מסוגל).

אופיר 16 ביולי 2009

האמוציונליות של טבז והצורך הנואש שלו בקשר בלתי אמצעי עם הסר משעשעים ונוגעים ללב כאחד.
נראה שהוא היה מעדיף כל יחס שהוא, טוב או רע, על פני התעלמות, מה שמזכיר לי קטע מהמערכון הקלאסי "חנות מתנות לגבר" של היפופוטם: "סטאלונה קנה אצלי רדיו-שעון בצורת מכונית, ובתמורה בעט לי בראש ושרף לי את החנות, איזה גבר!".

טל המנצ'סטרי 16 ביולי 2009

המעלה ואולי הכי גדולה של פרגוסון זה יחסי המנהל-אדם בכל השנים שהוא מנג'ר,אין שחקן עבר שנשאל לגבי מה עושה את פרגוסון לכל-כך גדול שלא מציין את זה,
שהוא יודע לזהות נפש של כל שחקן ובכך לדעת באיזו צורה להגיע אליו בכדי להוציא ממנו את המיטב,
פרגוסון כתב על כמה דוגמאות בספר שלו,על קאנטונה למשל הוא כתב שלא משנה כמה גדול הוא היה עדיין הוא "דרש" טיפוח אגו,
אחרי 20 וכמה שנה ואין ספור שחקנים דווקא עם טבז פרגוסון שכח איך להתנהג?
טבז כבר בחודשיים האחרונים של העונה החל לדבר בצורה ילדותית
בתקשורת וגם בהתנהגות שלו בחלק מהמקרים על הדשא,
הוא ראה איך המעמד שלו כשחקן ירד,רוני,רונאלדו,בארבטוב היו לפניו וכשוולבק ומקיידה החלו לעשות רעשים לעתיד גם כן
ופתאום היה לו נוח לצעוק שלא רוצים אותו ולאחר מכן שפרגוסון לא התייחס אליו במשך שנתיים!!!
הוא לא תמים וכך גם בעלי הכרטיס שלו לא,
הוא קרא את התמונה ששחקן הרכב הוא לא יהיה ביונייטד,
הקשקוש שלו שהוא לא יעבור לליברפול בגלל הכבוד שהוא רוחש לאוהדי יונייטד ובגלל זה לא יעבור ליריבה שנואה הוא קשקוש אחד גדול כי מנצ'סטר סיטי היא נבלה לא פחות מליברפול עבור לא מעט אוהדי יונייטד אבל באנפילד יש סיבה העונה לשם פרננדו טורס שתמיד יהיה החלוץ הבכיר שם,טבז יודע את זה,
טבז עשה חושבים מה יהיה נכון וטוב לו וזו זכותו הלגיטמית,בדיוק כמו שליונייטד היה את הזכות לחכות ולבחון את כדאיות הרכישה שלו בזמן שהיה מושאל,
פרגוסון אמר שיונייטד הציעה לו הצעה בפברואר,חצי שנה לפני תום מועד ההשאלה,זמן סביר ביותר,
פרגוסון אמר שניסה ליצור איתו קשר גם קיץ,
מי שבוחר לחשוב שפרגוסון ישקר במצח נחושה מול עשרות צוותי תקשורת זו זכותו,
מי שרוצה להאמין לטבז שבמשך שנתיים פרגוסון לא התייחס אליו,בבקשה,
אני לא ראיתי את טבז בא בטענות על חוסר יחס או על למה לא חותמים איתו כאן ועכשיו כשהוא היה שחקן הרכב!
כנראה שאז "היאוש" שלו היה יותר נוח.
בסיטי הוא יהיה שחקן בכיר הרבה יותר ועם משכורת גבוהה הרבה יותר,אז איך נחמיה שטרסלר אומר….שלא יעבדו עליכם.

אילי מנינג 16 ביולי 2009

לפחות לפי דברי סוכנו יוסי חתם בליברפול למרות שיכל לקבל יותר בווסטהאם בזמנו או במקומות אחרים הפעם. לגבי פט ריילי מאז פרשת הפקס הוא הוכיח את גדולתו הנפשית כאשר העיף את סטן אחרי עונה מדהימה ובאמצע ריצה לאליפות, לקח את מלוא הקרדיט על האליפות ואז נתן למיאמי לחזור לאשפתות לפני

אחד 16 ביולי 2009

נקודה ששמעתי לאחרונה בהקשר כללי: מול החיסרון של לא לשחק בליגת האלופות, עומד היתרון של לשחק פחות משחקים בעונה ולהגיע למונדיאל טרי יותר.

רונן דורפן 16 ביולי 2009

אילי מאנינג: אני אוהב את הביטוי "לפי דברי סוכנו". זה דומה לביטוי "על פי שקרים אינטרסנטים לצורכי מיקוח במשא ומתן".

אורי 16 ביולי 2009

לדעתי אין מנוס מלהצהיר: אנחנו כרגע קבוצה פחות טובה מסיטי. סיטי היא הקבוצה הבכירה במנצ'סטר. כמובן שזה לא אומר שהם יסיימו מעלינו בטבלה, יש לנו מנג'ר טוב יותר (למרות שאני מאוד מעריך את יוז, עונה אחת לא מוחקת עבודה נהדרת בויילס ובבלקבורן) ויש לנו הילה של קבוצה גדולה, אבל עדיין מדובר בביזיון לדעתי.

רונן דורפן 16 ביולי 2009

אורי – זה נכון! זה הרי ידוע שאיכותה של קבוצה לא קשורה ליכולתה על המגרש אלא רק לכמות הרעש שהיא עושה בחלון ההעברות. המביש הוא שפרגוסון מסתיר את זה שאנחנו קבוצה פחות טובה מהסיטי בכך שהוא מסיים מעליהם בטבלה ולוקח תארים ומטפח שחקנים בעקביות. מניפולציות זולות.

הולך בטל 16 ביולי 2009

טל המנצ'סטרי
פרגוסון שיקר במצח נחושה מול עשרות צוותי תקשורת כאשר במהלך מסיבת עיתונאים ביפן (בדצמבר 2008) טען שלא ימכור לריאל מדריד אפילו וירוס
היום כולם יודעים שכאשר הוא אמר את הדברים כבר היה ברור לו ולרונאלדו (שקרן לא קטן בעצמו) שזו העונה האחרונה של רונאלדו ביונייטד (וללא קשר לבחירה בפרז לנשיא המועדון)

טבז רצה להישאר בקבוצה.
השחקנים הבכירים רצו שישאר.
פרגי לא רצה וסיבותיו עימו.

יוני 16 ביולי 2009

אורי, כאוהד ארסנל, אתה יכול לומר שיש ליונייטד לקט כוכבים פחות טוב מזה של הסיטי, וגם זה בעירבון מוגבל. לעשות קבוצה ממה שיש כיום בסיטי זה לא דבר טריוויאלי. פרט לזה, תתחיל להשוות את השביעיה האחורית של 2 הקבוצות אחד מול אחד.

בנימה אחרת, עצם הויתור על אדביור פשוט מקומם. מי אמור לשים את הכדור בפנים? ססק? רוח הקודש?

טל המנצ'סטרי 16 ביולי 2009

הולך בטל

באותה התקופה מי שעמד בראשות ריאל מדריד היה קלדרון,איתו לא עשו עסקים,
עם פרז יונייטד עשתה עסקים עוד לפני רונאלדו ויותר מפעם אחת.

לטבז הוצע חוזה,הוא בחר לא להישאר והרי טבז לא אמר שלא הוצע לו חוזה אלא שזה היה מאוחר מדי עבורו!
שחקנים בכירים לא קובעים כלום אלא המנג'ר והוא כאמור לפני בנזמה ולפני אואן חיכה לתשובה מטבז,עד נקודה מסויימת.

טל המנצ'סטרי 16 ביולי 2009

הולך בטל

דבר נוסף,
אלו דברים באוויר כשאתה כותב שכבר היתה עסקה בין יונייטד לריאל מדריד או שהיה ברור שרונאלדו יעזוב הקיץ לריאל מדריד,
מסקנות בדיעבד ובאוויר.

אריאל 16 ביולי 2009

טל, כשאתה מדבר על היחסי מנג'ר-שחקן המצוינים של פרגוסון, אתה בטח מתכוון לנעל שהוא זרק לבקהאם בראש, נכון?

Yair 16 ביולי 2009

לא אריאל, הוא מדבר על זה ששנים אחרי בקהאם עדיין מדבר בחיבה על פרגוסון ועל הקבוצה, וכמוהו גם יאפ סטאם, ואן ניסטלרוי וכו'.

רונן דורפן 16 ביולי 2009

אריאל – רמת הרכילות סביב מה שקורה ביונייטד היא כמובן הכי גבוהה באנגליה. לכן תמיד יהיו פרשות מסעירות לגבי היחסים העכורים בקבוצה הזו. אבל את השורה התחתונה רואים במגרש. שחקנים הכי הרבה שנים במועדון. שנה אחרי שנה השחקנים חוזרים למגרש מחוייבים ורעבים לתארים. נדיר מאד שהם מראים שאננות לאורך זמן במגרש. כנראה שלפרגוסון אין יחסים יותר מדי גרועים עם השחקנים שלו. כמובן שזה רק בגלל הכסף של יונייטד – אבל באופן מפתיע, יש מועדונים אחרים עם כסף ושם זה לא ככה.
וכאוהד אני מעדיף מנג'ר ששומר על משמעת בקבוצה מאשר לשמוע שהשחקנים מרוצים מהמנג'ר. כששחקנים בכירים נותנים גיבוי למאמן אני מבין שהמועדון בצרות. ואת קרלוס טבז אהבתי אבל כשהוא התחיל עם הג'סטות שלו במגרש כלפי המנג'ר – נדמה לי שזה היה נגד סיטי – היה ברור לי שהוא צריך לעוף.
בעניין צדדי. דייויד בקהאם כמובן לא צריך לקבל נעל בראש. אבל טוב מאד שאת הקרקס שלו הוא מנהל במקום אחר. ההתנהגות שלו כלפי הקבוצה האמריקאית שלו "שהם צריכים להבין שיש לו אמביציה לשחק במועדון גדול כמו מילאן" היא בערך החוצפה הכי גדולה ששמעתי לאור השכר שהוא מקבל מהם.

אילי מנינג 16 ביולי 2009

אם לא נאמין לדברי סוכנים לאן הגענו.

אריאל 16 ביולי 2009

עזוב, רונן, זאת היתה פשוט הרמה להנחתה שלא יכולתי להתאפק. ברור שפרגוסון הוא מאמן ענק, הגדול בדורנו, זה לא אומר שצריך לרומם אותו לדרגת אלוהים כמו שיש נטיה לעשות פה לפעמים. אם הוא היה אלוהים שחקנים בכלל לא היו עוזבים את המועדון, אבל בקאהם עזב ורונאלדו עזב וטבז עזב ויש עוד דוגמאות שאני לא זוכר כרגע.
עוד דבר שאני לא מסכים איתך – דיוויד בקהאם בהחלט צריך לקבל נעל בראש, ויפה שעה אחת קודם.

אביעד 16 ביולי 2009

אריאל, אני אישית זוכר 3 שחקנים שעזבו בניגוד לרצונו של פרגוסון – רונאלדו, טבז (מוטל בספק אם זה אכן בניגוד לרצונו של פרגוסון) ואנדריי קנצ'לסקיס. השאר (ואן ניסטלרוי, סתאם, בקהאם) הועזבו.רקורד לא רע…

ביפי 16 ביולי 2009

לכל אלו שטוענים שסיטי חלשה בהגנה – אולי שכחתם, ולא בלי סיבה, אבל עדיין יש להם את טל בן חיים!

טל המנצ'סטרי 16 ביולי 2009

אריאל

מה הקשר לאלוהים?
מה הקשר בין מה שכתבתי לבין נסיון להפוך אותו לכזה?
תלמד עובדות של מה קרה באמת במקרה הנעל שפגעה בבקהאם(כן,פרגוסון ממש לקח נעל ביד,עשה זום לכיוון של בקהאם וזרק אותה בכוונה לפנים שלו..נו באמת)
במקום לנסות ולעוות דברים בכדי להעביר את הנקודה הגם ככה לא מובנת שלך.

יואב 16 ביולי 2009

הולך בטל,
אולי העמדה הקשוחה של פרגי הביאה לעיסקה חסרת תקדים בתולדות הענף הן ברמת הסכום והן באופן התשלום(אחד!!)?אולי פרגי היה צריך להתייעץ איתך לפני ולומר שאם רונאלדו רוצה ללכת אז יש לו כרטיס ביד, כי ריאל זאת הגשמת חלום?ואולי הוא התכוון לזה בזמן אמת.בכל מקרה, ברור שחובה לשתף את המדיה בכל פרט ועיסקה.. ברור.הרי כך הוא נוהג שנים.

פרנקו 16 ביולי 2009

אני לא מבין מה הדיון הגדול בשאלה למה פרגוסון ויתר על טבז…
טבז הוא נעל. הוא אחד האנשים הכי פחות אינטיליגנטים שכדררו כדור, ופרגי קלט את זה.
מצד שני, פרגוסון עצמו ידוע כאיש שיחה בעל המון ידע ועניין.
לא מפתיע שהסר מאס בטבז מהר מאד, במיוחד שהאחרון לא מבין מילה באנגלית.

בסך הכל טבז היה שווה כ- 10 גולים בעונה הבאה אם היה נשאר, אני מאמין שאואן (אם לא יפצע)
יכול לעשות את אותו דבר ובמקביל גם להבין אנגלית…

בני תבורי 16 ביולי 2009

פרנקו,
יכול להיות שפרגי זרק על בקהאם טבז?

אביעד 16 ביולי 2009

בני, מה קרה לך???? לא זרק. בעט.
ומבחינת היותו של טבז "אחד האנשים הכי פחות אינטיליגנטים שכדררו כדור". אני לא יכול לומר את זה בעולם בו בעבר שיחק במכבי חיפה אופיר קופל והיום משחק שם ליאור רפאלוב.

פרנקו 16 ביולי 2009

בני, גדול…

פרנקו 16 ביולי 2009

אביעד, אני מדבר על הספורט שנקרא "כדורגל", לא החיקוי הזול הזה שמנסים למכור לנו כאן…

גיל מזימבבואה 16 ביולי 2009

בני,
בסוף מרק יוז בשביל להרגיז עוד יותר את פרגסון יביא גם בקהאם לסיטי ואז באמת מה שאתה אומר יקרה.

יוסי מזרחי 16 ביולי 2009

אריאל,רונן (85)היטיב לסכם את הדברים.
שמחתי לקרא, שגם אתה חושב שהנעל דאז היתה במקום.(87).

נכון שהיו כאלה שהלכו מיוניטד עם כעס מסוים,אך הם בטלים בשישים.כך יהיה גם עם טבז.
למרות שלהערכתי יש מידה מסוימת של צדק בדבריו,יש טעם מר מכך שבתגובותיו האחרונות הוא הולך ומפסיד את כל הקרדיט שצבר.

גמאני 16 ביולי 2009

בלי שטבז יעזוב לא נוכל להתלונן עוד 4 שנים למה פרגי הטיפש הזה מכר את מאקדה לריאל ב-200 מיליון פאונד ואת וולבק לאינטר ב150

ועכשיו ברצינות-אולי הוא לא אלוהים אבל בעולם הכדורגל הוא הכי קרוב לזה שאפשר.גם אלוהים העניש בדרכים שאחר כך היה נדמה שהוא מצטער עליהן(ולא הודה בזה).אין אוהד קבוצה(כולל אוהדי ליברפול)שלא היו רוצים לראות אותו על הקווים.הפסד לפיפ"א שהוא לא באירגון,הפסד לסקוטלנד שהוא לא ראש הממשלה.
באט היי,פאק איט.איי אם אה מאן יו פאן!!!

גיל 16 ביולי 2009

וביינתיים טייגר שוב פותח מייג'ור בצורה חלשה מאוד, אם כי לא קטסרופלית. וטום ווטסון עושה רטרו לשנות ה80.

סימנטוב 16 ביולי 2009

רונן דורפן 78
you made me laugh

רונן דורפן 16 ביולי 2009

סימנטוב – תודה (-:
גיל – אני נשבע שלא עלה על דעתי שטום ווטסון עוד משחק. טייגר יהיה בסדר ואפילו שמתי עליו כסף. שום שחקן רציני לא התרחק לו.

גיל 16 ביולי 2009

גם אני לא ידעתי עד שראיתי אותו היום. גם גרג נורמן שם אבל זה לא חדש. שנה שעברה הוא היה אפילו יחסית קרוב לזכייה. אם שמת כסף על טייגר אני רגוע. הוא תמיד משתפר בסיבובים הבאים והפער באמת לא גדול מדי.

דולב 16 ביולי 2009

אני לא חובב גדול של טבז.
אני מגיב אחרי תגובה 72…
טבז עזב אחרי שרונאלדו עזב, נפתחה לו ההזדמנות לקבל מקום רציני ביותר בהרכב. שלושת החלוצים הראשונים ביונייטד תמיד משחקים המון: רוטציה, פציעות, הרחקות, טקטיקה, כל החזיתות שיונייטד תמיד תוקפת בהן: אלופות, גביע הליגה, אליפות…

ההתבטאויות האחרונות חתמו את הגולל מבחינתי, לעבור לשיטי זה כמו לעבור למרסיסייד ו"לצחוק לפרגוסון בפרצוף אחרי שער" בהחלט מזכיר מאיפה הוא בא.(יאיר)

הרבה דיברו על התרומה המשמעותית שלו ביונייטד ואני משתעשע ברעיון שבמידה והוא לא היה ביונייטד… מקאדה ווולבק היו משחקים יותר ומשום מה אני לא חושש להעיז לחשוב שהם היו מבקיעים לא פחות ואולי אף יותר.
אבל לצערי (בדיעבד) אף פעם לא נדע.

שחר 16 ביולי 2009

דולב-השנה נדע,מקאדה ווולבק יזכו להרבה יותר הזדמנויות לשחק כמו שפרגיסון הצהיר .

הולך בטל 16 ביולי 2009

יואב,
רונאלדו לא רצה לשחק ביונייטד.
רונאלדו רצה לשחק רק בריאל מדריד.
ליונייטד חובות עצומים.
הסכום שהציעה ריאל מדריד בקיץ שעבר לא השתנה.
אלה העובדות.

רונן דורפן 16 ביולי 2009

הולך בטל. הכל מאד מדוייק בדבריך. מלבד המלים "אלה העובדות" צריך להיות "אלו לא העובדות".
ריאל לא הציעה שום הצעה בקיץ שעבר. היא ניסתה לסחוט את יונייטד כדי להוריד מחיר.
וגם אם המחיר לא השתנה – אם מחיר של שחקן נשמר ממצב של שנתיים לסעיף היציאה לחוזה עד שנה לסעיף היציאה, זה שיפור במחיר. במיוחד שהוא נתן עוד עונה טובה לקבוצה. בלי לרצות כמובן.
ביום שכל השחקנים שרוצים להיות בקבוצות שלהם ישקיעו כמו שרונאלדו השקיע ביונייטד בשנה האחרונה – אני אהיה שקט.

יואב 16 ביולי 2009

הולך בטל,
כמו שרונן ציין, לא היתה הצעה של ריאל בקיץ שעבר אלא ניסיון להוריד את מחירו(המוערך) של רונאלדו דרך התקשורת ודרך רצונו לעבור. שום פקס לא פלט שום דף עם מספרים.
ופרגי צדק שחשב שרונאלדו שווה לו עוד עונה עם תארים(ולא מעט כסף שהם מכניסים).
לצפות שפרגי ישתף את התקשורת במשאים ומתנים , או עיסקאות עתידיות, זה נאיבי.בעולם האמיתי(לא בעולם האוויר החם שהתקשורת ממציאה)זה רק יכול לחבל ולהזיק.

אורי 17 ביולי 2009

המלון אליו הקבוצה הייתה אמורה להגיע מחרתיים באינדונזיה פוצץ והנסיעה לשם בוטלה. עכשיו זה סופי-אחרי שלוש שנים של פינוקים, השנה אלוהים החליט להתעלל בנו חזק.

Comments closed