בירמינגהאם. one-nil, so so comfortable

טוב, אני אתייק את המשחק הזה עם משחקי ההכנה לעונה. הוא נתן יותר תחושה לגבי מה יונייטד מתכוונת לעשות מאשר מה יונייטד תעשה. בירמינגהאם היא אמנם קבוצה מאד לא מרשימה, אבל היא בטח לא הגזימה מבחינה הגנתית.

אני לא מתפעל מכך שהייתה הרבה הנעת כדור יפה, בעיקר במחצית הראשונה. וגם לחץ של החלק הקדמי על הגנת בירמינגהאם. זה תמיד יהיה כך כשגם רוני וגם ברבטוב יהיו במגרש, והיום גם סקולס עזר להם בניהול. ומשחק האגפים גם נראה טוב עם שני קיצונים טבעיים ושני מגינים תוקפים טבעיים. אבל כל זה בא על חשבון חלוץ רחבה אמיתי. אז היה הרבה ניהול והרבה הכנה ולא הרבה הוצאה לפועל.

החדשות הטובות באו דווקא מפוסטר (שתאורטית גם זה לא חדשות טובות). ולא בגלל עצירה אחת נפלאה ומשחק טוב באוויר. זה לעולם לא קל לשחק בלי שני הבלמים, ובהמשך הוא איבד גם את השלישי. ובפעם הראשונה ראיתי אצלו שחרור כדור מהיר אמיתי.

וזה מה שכתבתי לפני המשחק:

דבר ראשון. אין עינוי גדול יותר מלחכות יום נוסף לעונה. היו כמה החלטות שהרגשתי שהיו נכונות בקיץ הזה. למשל לא לאפשר כאן דיון בספקולציות. למשל נסיעה של שבועיים לווימבלדון. אבל הכל התפרק בסוף השבוע הזה. היום הנוסף הזה היה עינוי בלתי רגיל.

דבר שני. אני אגיד לכם למה אני מצפה לעונה הרבה יותר טובה מהעונה שעברה (למרות שכמובן לא ליותר נקודות). כי העונה שעברה נפתחה בכאוס. כמה שבועות לפני הפתיחה יונייטד איבדה את קרלוש קירוש שהיה בפועל מנג'ר-במשותף. ותקופה מסויימת פרגוסון שקל עוזר מבחוץ, עד שקיבל החלטה למנות את מייקל פילן באופן קבוע למאמן הראשי. בהתחשב בנסיבות פילן הצליח יפה. בשיטת משחק שלא הייתה שלו. אבל אין להכחיש – האליפות והגמר האירופי הושגו במידה רבה בגלל רוח מנצחת ולא כדורגל גדול.

השנה ההכנה הרבה יותר טובה. המערכת הייתה מודעת מזמן לעזיבתו של רונאלדו ועשתה תכניות. קשה לשפוט ממשחקי הכנה על רמה של קבוצה אבל ניתן לראות את שיטת המשחק. זה יהיה 4-4-2 הרבה יותר מסורתי עם קיצונים על הקווים. וזה יהיה כדורגל של נגיעה אחת. וקבלת ההחלטות של רוני וברבטוב היא עניין מרכזי בפתיחת הגנות. זה כדורגל פשוט יותר ממשחק שהתבסס על חילופי מקומות בתוך הטרור שיצר רונאלדו. ולכדורגל פשוט יש יתרון אחד גדול: הוא מאפשר לשחקנים להתפתח.

בכדי שיונייטד תצליח היא צריכה כמובן עונות טובות בכל אזור במגרש. היא צריכה שני קיצונים פותחים לגיטימים. אין סיבה שלא תמצא אותם מבין 5-6 מתחרים: ואלנסיה, נאני, פארק, טוסיץ', אולי אוברטן ואולי לפעמים גיגס.

היא צריכה חלוץ של קרוב לעשרים שערי ליגה. אין סיבה לא למצוא אותו מבין רוני, ברבטוב, אולי אואן. ואפשר להאמין שגם מאקדה או וולבק יתרמו להבקעה – כמובן לא עשרים שערים בגילם – אבל אין סיבה שאחד מהם לא יגיע ל7-10. אולי ביחד עם גביע הליגה.

תחום שהיה הרבה יותר בעייתי בעידן רונאלדו – איום הבקעה מהקישור. אפשרות אחת, אם אואן וברבטוב יהיו בכושר, היא שרוני יירד לאחור. זה אולי טוב נגד קבוצות חלשות יחסית. לדעתי המאבק בין קאריק, פלטשר, אנדרסון והארגריבס כשיחזור יוכרע על היכולת לאיים על השער. ולכן לדעתי גיבסון נמצא בעניינים במלחמה על המקומות הללו.

אני לא יודע אם מישהו רואה בפילן מועמד עתידי לתפקיד הראשי. עדיין יש לי תחושה שהמועמד הפנימי הוא אולה גונאר סולשיאר. אבל כרגע פילן הוא איש השעה.

*

כפי שנהגתי בסיום העונה שעברה, לא יהיה פוסט נפרד אחרי משחקים, אלא עדכון של אותו הפוסט.

יהיה פוסט גם על אליפות העולם באתלטיקה וגמר ה-100. אבל מאד מאוחר, כי אראה את הריצה באיזשהו פסטיבל רוק.

ארסנל - בכורה סבירה לעונה
ידענו ובכל זאת

No Comments

Sade-DK 16 באוגוסט 2009

Glory glory my love Manchester United

Good luck to you/us

Let's play some ball

עומרי 16 באוגוסט 2009

קרלוש?
מדיניות ש' במקום ס' אצל פורטוגזים היא אחד התחומים היותר פרוצים בתקשורת הישראלית, ואני שואל- היכן הרגולטור? איפה שר התקשורת כשצריכים אותו באמת ע"מ שימנה ועדה שתסדיר את העניין אחת ולתמיד.

אני מאמין גדול בווין רוני. הוא הולך לתת עונה מפלצתית, עונה שתיזכר כפרשת דרכים בקריירה שלו.

אם לפשט את הניתוח שלך יונייטד בסופו של יום זקוקה לפריצה של כוכב התקפי נוסף על רוני וברבטוב(שכמעט בוודאות יפגין שיפור אך כבר לא יהיה מה שציפו שיהיה)- אם מהאגף או מהאמצע זה פחות משנה. מאקדה כבר הדגים את החזון שלו והלוואי וזה יהיה הוא. לגבי וולבק אני מאוד סקפטי. ואלנסיה יצדיק כל פאונד אבל לא בטוח שיש לו את האישיות והיכולת לפרוץ מיד למרכז הבמה.

כך או כך זו פתיחת העונה הכי מעניינת ביונייטד זה שנים.

עמיחי שלו 16 באוגוסט 2009

20 שערי ליגה לאואן, ואתה אומר שהבלוג שלי הוא מדע בדיוני..

רון 16 באוגוסט 2009

בהצלחה לכולם!
עבר יותר מידי זמן ממשחק אמיתי של יונייטד.

האמת, סולשיאר הוא משאלת לב.
אבל לצערי אני לא זוכר מספיק שחקני התקפה שניהיו מאמנים/מנג'רים דגולים.
ואשמח לטעות בכללל ובפרט לגבי אולה גונאר סולשיאר

צביקה 16 באוגוסט 2009

פעם דיברת על פארק כעל דוגמן למכירת חולצות, אאל"ט, ופתאום הוא מתחרה לגיטימי על חולצה? מה קרה?

בני גלובינסקי 16 באוגוסט 2009

אני מקווה שקירוש יחזור אחרי שפוורטוגל לא תצליח לעלות למונדיאל. לא פוסל אותו כמנג'ר אחרי פרגוסון למרות הכישלונות עם פורטוגל וריאל מדריד.

רונן דורפן 16 באוגוסט 2009

צביקה – הוא השתפר.

יובל (השלישי?) 16 באוגוסט 2009

איזה כיף להסתכל על הטבלה ולראות את הסיטי לפני היונייטד!

מי יתן וזה ישאר ככה גם היום, ועד סיום העונה!!

אוהד 16 באוגוסט 2009

למה כולם חושבים שהם יודעים מה יהיה עם ברבטוב?
ראה למשל מקרה הנרי בבארסה. כל אחד והקצב שלו.

איש 16 באוגוסט 2009

רון- בוא ואשמח אותך- אלכס פרגוסון הוא שחקן התקפה שנהיה מנג'ר דגול.

רון 16 באוגוסט 2009

תודה איש :)

אביעד 16 באוגוסט 2009

אפשר גם, קצת, להתמקד במשחק היום ולא בראיה רחבה של העונה כולה. מתוך החמישיה האחורית הקבועה, יש לנו רק פותח אחד – אברה, בעוד שווס בראון, וידיץ', ואן דר סאר ופרדיננד בחוץ. קצת בעייתי.
אני חושב שאיום גדול על השער לא נמצא בפלטשר. היכולות "הגרזניות" שלו בתהליך השתפרות מתמיד, אבל נראה שמבחינת איום על השער הוא רק הולך ונסוג, וזה חבל מאוד. את היכולת יש לו, אבל הביטחון אין. אם מישהו מהקישור יתחיל לאיים על השער ברצינות אלו יהיו קאריק (שיכול ורוצה, עד עכשיו הוא לא ניסה מספיק) ואנדרסון (שרוצה ומנסה, אבל צריך להתקדם עם היכולת).
זאת תהיה עונת מבחן לנאני. רונאלדו הוא לא היה ולא יהיה. אבל יש לו יכולות משל עצמו ועכשיו זה הזמן. הוא חייב להפגין שיפור גדול בכל הנוגע לעקביות וקבלת החלטות.
עונת מבחן גם לברבאטוב. מבחינת נגיעה ראשונה ויכולות מסירה, הוא אולי הכי טוב באנגליה, אבל גם הוא חייב להראות עקביות ולאיים יותר על השער.

סמוראי 16 באוגוסט 2009

רון, גם קרויף היה סביר :)
שיהיה בהצלחה ליונייטד העונה – ההרגשה היא שהעונה הקבוצה יכולה לשחק כדורגל התקפי וקבוצתי יותר
ללא השקעה כספית, מעמדת אנדרדוג מסוימת ועם כדורגל אטרקטיבי היא תשיג גם את החיבה מהאוהדים הנייטרלים (שבימים כתיקונם לא היו רוצים לראות קבוצה זוכה באליפות רביעית ברציפות)

רון 16 באוגוסט 2009

כן, קרויף זה ידוע…
פשוט יש מעט כאלה..

דורון 16 באוגוסט 2009

מה קורה שם? איך יונייטד? למה אין גולים?

דוד 16 באוגוסט 2009

1-0 גול של רוני

רועי שבא אחר-כך 16 באוגוסט 2009

לגיגס ולסקולס יש בעיית דיוק קשה. נראה שמה שקרה לסקולס בעונה הקודמת קורה עכשיו לגיגס. לא בטוח ששניהם צריכים להיות ביחד על הדשא.

Giant Red Devil 16 באוגוסט 2009

Welcome Owen.

ניינר 16 באוגוסט 2009

20 גולים לאואן? אם הוא לא הכניס גול מהמצב שהיה לו בדקת הסיום, אני לא רואה אותו מגיע לעשרה.

רועי שבא אחר-כך 16 באוגוסט 2009

ניינר,זה כמעט לעשות רוזנטל, ההחמצה הזאת.
מצד שני, ליונייטד יש שני משחקים רשמיים העונה (צר לי, רונן, אני מחשיב את מגן הקהילה), ולרוני יש שער בכל אחד מהם.

Yair 16 באוגוסט 2009

משחק סביר, לא ציפיתי לטבח כמו של ארסנל אתמול, אנחנו לא בדיוק ידועים בפתיחות העונה הקטלניות שלנו.
בירמינגהאם פשוט פראיירים, במקום לנסות ולתקוף הגנה מאוד מאולתרת ואפילו חסרת בטחון בחרו לפתוח את המשחק במגננה שלמען האמת לא הייתה מאוד אפקטיבית, יונייטד של עוד חודשיים סוגרת ת'מחצית עם 4 (אני מקווה…) ואפילו המשיכו להתגונן אחרי השער.

חבל שמיקי הקטן לא כבש, נראה לי שהוא קצת לחוץ.

יובל (אחר) 16 באוגוסט 2009

הפתיחה הכי גרועה שיכולתי לדמיין. מ-1-0 משמימים כאלו בניתם את האליפות בעונה שעברה. אם זה סימן לבאות תהיה עונה נוראית.

Yair 16 באוגוסט 2009

ניינר, וכידוע, בכדורגל עונה שלמה נמדדת לפי מצב בודד בסוף משחק בדקה ה-90.

אלון זנדר 16 באוגוסט 2009

משחק כדורגל נאה בהחלט, שמשאיר תקווה לעוד. קצת שיפצורים, תרגילים אוטומטיים, והכל יעבוד חלק. עדיין שחקנים מרימים את הראש ומחפשים, כח הם לא יודעים מי רץ לאיפה, אבל כמות האופציות בהתקפה מרשימה. קצת החלטות יותר נכונות, והתוצאה היתה יכולה להיות גבוהה הרבה יותר.
וחוץ מזה אני אנבא מה שפרגוסון יגיד: השופט היה חרפה. פנדל לברבטוב, העבירות על רוני, ובגול של אואן הוא לא היה בנבדל כי רגל של מגן היתה עוד לפניו.

א. 16 באוגוסט 2009

חסרונם של רונאלדו וטבז לא הורגש.
עם רונאלדו וטבז יונייטד הציגה בעונה שעברה כדורגל בינוני ואפור תוך שהיא עושה את המינימום הנדרש על מנת לנצח וכך בדיוק היא שיחקה היום.
רונאלדו הצליח בשנים האחרונות לחפות על מרכז הקישור הדל של יונייטד – העונה זה יתגלה בכל משחק וללא קשר לצמד שבו פרגי יבחר.
ה- 4 4 2 של יונייטד הצליח בעבר כי סקולס היה בשיאו והצטרף כשחקן חמישי להתקפה.סקולס חלש כבר כמה עונות ומצער לראות שחקן כה גדול בדעיכתו מעוררת הרחמים.
הסגל הנוכחי של יונייטד לא ראוי לאליפות וזו תהיה בשורה רעה מאוד לאוהבי הכדורגל האנגלי אם סגל כזה יצליח לזכות באליפות.
הדבר העגום ביותר שקרה ליונייטד (והחל כבר בעונה שעברה) הוא העדר הציפיה מהקבוצה לשחק את הכדורגל המלהיב,הנפלא,הסוחף והדורסני שאיפיין אותה לאורך שנים.פתאום וללא התראה יונייטד הפכה לקבוצה אופורטוניסטית שבאה ללקט 3 נקודות וענייני אסתטיקה ויופי והדר כבר לא מעניינים אותה.

רון 16 באוגוסט 2009

משחק טוב ולא יותר.
ברבטוב מעט איכזב אותי, כמעט ולא הגיע להזמנויות.
רוני כרגע מספק את הסחורה, נקווה שלא יגיע לתקופת יובש.

Danny 16 באוגוסט 2009

Fabio looked very good, we had the ball in the box all the time but against a set defense. all must be quicker with the decision making. once that changes, we will see the goals.Roony isas usual all over the place and fun to watch. 3 points in the bank

יואב 16 באוגוסט 2009

א,
מי שלוקחת את האליפות ראויה לה.ועם קצת יותר חדות, המשחק היה נגמר עוד בחצי ללא אופורטוניסטיות וניתוחים בדיעבד.

גם בטראבל וגם בשנתיים האחרונות, יונייטד פתחה בינוני ויצאה בשלושה תיקואיים(לסטר-2-2 רדינג-0-0 ניוקאסל-1-1)ועוד מול שתי קבוצות שירדו ליגה בסוף אותה עונה, כך שבמבחן התוצאה(וללא שמונים אחוז מההגנה)היא בסדר.
פוסטר בהצלה ענקית אולי החזיר קצת ביטחון, רוני בכל מקום, לא בורח מאחריות אבל אני מקווה שהאנרגיה המטורפת שהוא מוציא, לא תגבה את מחירה בהמשך(ואולי כן כדאי להביא עוד איום על השער). ליגה אנגלית משחקים שנים כידוע.
בכל מקרה,פרגי כבר החל ברוטציה היום לקראת שבוע פתיחה עמוס בשלושה משחקים.

יוסי מזרחי 16 באוגוסט 2009

יובל (השלישי)
גם תרנגול עיוור מוצא לפעמים גרגר.
צלם ושמור, לא יהיו לך הרבה הזדמנויות לראות את השיחי'ם מהמפרץ בטבלה,ליד סיפרה יותר גדולה משש.

ניינר 16 באוגוסט 2009

יאיר, אחרי שלוש החמצות מזעזעות של רובי קין במחצית הראשונה, אני שולח את התנצלותי הכנה לאואן. עם אואן במקומו (או כל חלוץ סביר ) הספרס יורדים למחצית ביתרון 4-0. ספרס בינתיים עושים בית ספר לליברפול.

Yair 16 באוגוסט 2009

מה כבר אפשר להגיד על רובי קין אחרי מחצית כזאת, לפחות הוא מנסה…

ניינר 16 באוגוסט 2009

וברור שהמשחק ייגמר ב 1-1 מסריח ופוקסיונרי של ליברפןל והניצחון הלך בגלל ההחמצות האלו

יואב (החדש) 16 באוגוסט 2009

יאיר – לפעמים העונה נמדדת לפי מצב אחד בדקה ה90, איך היתה נראית עונת הטרבל אם שרינגהם היה קצת פחות מדויק?

Yair 16 באוגוסט 2009

יואב זה בבירור לא מה שהתכוונתי אליו, הכוונה הייתה שלא ניתן לשפוט כושר של קבוצה או שחקן לאורך עונה שלמה לפי מצב אחד אליו הוא הגיע במשחק הראשון של העונה.

אם היו קוראים לאואן קרלוז טבז ההחמצה לא הייתה מוזכרת כאן…

בני תבורי 16 באוגוסט 2009

ניינר,
תתעודד בנאדם, הפסדנו! צא לבלות.

ניינר 16 באוגוסט 2009

העיקר שספרס נראים מעולה ואני מתחיל לפתח אופטימיות זהירה. צריך לשלוח את קין לספסל העמוק או חזרה לליברפול ויש על מה לדבר. ליברפול פשוט עגלות בלי יוסי.

יוסי מזרחי 16 באוגוסט 2009

אגב התגובה ל"יובל השלישי", על משמעות התוצאה והמיקום אחרי מחזור אחד, גזרו כולכם ושימרו, לא נראה שוב את ליברפול באותה פוזיציה.

יואב 16 באוגוסט 2009

יאיר,
צודק לגמרי(בקשר לטבז).

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 16 באוגוסט 2009

בליגה האנגלית העונה מעניין אותי בעיקר הדיונים אודות צירוף אפשרי של האולד-פירם הסקוטי ( למרות שנראה שזה לא יתקיים )
וכמובן איך הסיטי תרוץ עם סוללת הכוכבים שלה ומי יהיו השמות הבאים שיצטרפו תמורת סכומי עתק .

יתר על כן , יהיה מעניין לראות אם וכיצד תמשיך מחאת הקטנות אל מול הדומיננטיות המוחלטת של המועדון הרגיל והסגור .

ובהקשר הספציפי מהמחזור הראשון , כדאי שליברפול תתעורר מהר כי עוד כמה משחקים כאלה והעונה סגורה כי הם לא בעמדה להיות תלויים בעצמם .

מאחל עונה מרתקת לחובבי הכדורגל האנגלי להם יש לי הערכה
וקשרי ידידות טובים .
למתכונת הליגה עצמה כמובן שאין לי שום זיקה , לכן כמו בשנים הקודמות לא יצער אותי שתעבור עוד שנה בלא שאראה אפילו משחק אחד מהליגה שיש בה הכי הרבה קבוצות חזקות .

אביאל 16 באוגוסט 2009

באמת שאני לא מבין את בניטז או את ליברפול, הם חייבים שחקנים, על מי הם בונים ? באמת ושבתור אחד שלא מת על יוסי בניון היום הוא נכנס ועשה יותר מאשר כל הקבוצה עשתה במשך 90 דקות.

טוטנהאם שיחקו מצוין, אהבתי את שני הקשרים המרכזיים שלה שעשו עבודה מעולה היום, בכלל אם הם ימשיכו ככה אולי התחזית של רונן למקום רביעי הוא ריאלי.

הדינוזאור 16 באוגוסט 2009

זה אני מ 39 .
ויאללה נוטינגהאם !

אמיר 16 באוגוסט 2009

רונן,
כל ניתוח כזה או אחר הוא כמובן תיאורטי,העובדה הבולטת ביותר ממשחקיי טרום העונה והיום
הינה שהיונייטד תתקשה להבקיע במספרים מרשימים.
ויותר בקיצור נתפלל שרוני יעבור עונה ללא פציעות זו הפעם הראשונה מיום הגעתו לטראפורד קשישא.

א. 16 באוגוסט 2009

יואב,
כמאמר הקלישאה הטבלה לא משקרת אבל ליונייטד היתה במשך שנים את היומרה לקחת אליפות בסטייל,לשחק כדורגל מעורר התפעלות.
גם אם יונייטד היתה מבקיעה היום 3-4 שערים עדיין אי אפשר היה להתעלם מכך שהכדורגל שלה לא סוחף ולצערי אין בסגל השחקנים הנוכחי מישהו שיכול לסייע לרוני לשחק כדורגל סוחף.
אני מוותר על אליפות רביעית בתמורה לעונה של כדורגל משובח ומענג.
האם יונייטד מסוגלת לשחק כדורגל משובח ומענג ?
לצערי העונה שעברה סימנה את הדרך החדשה של הקבוצה.
ואני לא מתנחם בחולשתה של ליברפול (ובאיכויותיו של בניון)

Giant Red Devil 16 באוגוסט 2009

The 19th championship will not be as sweet if Liverpool are not fighting us to the end. They should win some.

אסף לוץ 16 באוגוסט 2009

דורפו, באיירן מקרטעת למרות שאמרת שיש להם מאמן שמתאים למועדון – נוקשה עם הבעת בולדוג תמידית. האם עכשיו הוא צריך לגדל שפם ברוחב האף?

אביעד 16 באוגוסט 2009

אני חושב שהיום ראינו את הבעיה הכי גדולה של ליברפול. אני לא מדבר על המשחק עצמו אלא לפניו. כשראיתי את ההרכבים והספסל של 2 הקבוצות, ניתן היה לראות שלטוטנהאם ספסל יותר איכותי…

בני תבורי 16 באוגוסט 2009

אביעד,
ליברפול אכן סובלת מסגל קצר כמעט בכל העמדות. צריך לזכור, יחד עם זאת, שאאורליו, אקווילאני ואגר אינם בסגל בשל פציעות. חזרתם תשפר את איכות הסגל ותתן מגוון אופציות בהגנה וההתקפה. בקיצור, לא בעייה שלא אפשר יהיה להתמודד איתה.

יואב 16 באוגוסט 2009

א,
בוא ניהיה סבלניים. אני לא חושב שפתאום פרגי מאמין בכדורגל שונה ואחר(התקפי, זורם,משוחרר)ממה שהוא הרגיל אותנו. אבל לפעמים אתה צריך רצף תוצאות טובות וביטחון בשביל להתחיל לייצר כדורגל כזה.
שמונים אחוז מההגנה של יונייטד לא שיחקה היום,(זה מקרין על הכל) פלוס קיצוני חדש בהופעת בכורה פלוס משחק פתיחה מול יריבה שאפתנית,כך שבסך הכל זאת היתה הופעה סבירה.
קבוצה שמשחקת עם נאני וולנסיה באגפים, עם רוני וברבטוב בחוד, סקולס(שהוא רק למטרות התקפיות והנעת כדור) ומגינים שעולים בכל הזדמנות-לא ממש מכוונת להתגוננות.כל ההדגשים שלה הם אופנסיבים(למרות שזה לא תמיד זרם היום).
ולהוסיף על מה שאביעד אמר-
הסגל של יויטד פשוט חזק ועמוק. ללא ריו, וידיץ, ואן דר סאר,קאריק, טוסיץ, נויל,רפאל, מאקדה, וולבק, פארק,האגריבס היא עדיין העמידה קבוצה חזקה עם ספסל שכולל את גיגסי, אנדרסון, אואן, בראון.

עוז 16 באוגוסט 2009

אסף, העונה רק התחילה והתחילה עם שני משחקים די קשים ועם רבע ריברי (הוא שיחק אתמול חצי שעה והיה נורא). בכל מקרה באיירן היתה דומיננטית בשניהם והחמיצה אינספור הזדמנויות לנצח (במיוחד אתמול).

תן להם קצת זמן. הלוואי והייתי מאמין באותה גישה לליברפול, כי משום מה יש לי תחושה של קטסטרופה בשבועות הקרובים…

יואב 16 באוגוסט 2009

א.
נ.ב
אליפות היא תמיד מטרה בינייטד אבל גם השתלבות טובה וקפיצת מדרגה של כמה מהילדים לכיוון ההרכב והספסל, תספק אותי.יש כאן אלמנטים של עונת מעבר(גם בדאבל ב-96 זה הרגיש ככה).

מרקפוצ'ינו מארה"ב 16 באוגוסט 2009

בולט – לא יאומן. כמה קרוב יותר הוא יכול להגיע ל9 שניות?

סופרפלי 16 באוגוסט 2009

לא יאומן.

סופרפלי 16 באוגוסט 2009

והוא צלע קצת בהתחלה.

r 16 באוגוסט 2009

רונן – מקווה שלא פספסת את הדבר הקצר הזה בין כל הבירה והבחורות טופלס

מרקפוצ'ינו מארה"ב 16 באוגוסט 2009

מי אמר שריצה קצרה זה לא ספורט קבוצתי? הזמן של טייסון גיי מוכיח אחרת.

התגובה של הנסיך אלברט אומרת הכל.

ספיידרמן בקיבוץ 16 באוגוסט 2009

שלוש נקודות לפתיחת העונה. איזה כיף. סוף סוף חזר העולם למסלולו ויש כדורגל.

חוץ מזה מוסרים לי שבולט הזה רץ ממש מהר. אבל ממש

סימנטוב (אומר) 16 באוגוסט 2009

כבר שנתיים כשגיגסי עם הכדור במיוחד באגף אני לוקח נשימה ומתפלל שהרגע לא יגמר. נזכר בנעוריי (למרות שהייתי כבר אחרי הצבא שמס. 11 הנצחי התחיל) ויודע שאצטרך להתבגר יום אחד (סגרנו פאתטי).

 

רועי שבא אחר-כך 16 באוגוסט 2009

רץ מהר, הבולט הזה.

רועי שבא אחר-כך 16 באוגוסט 2009

ספיידרמן,
הגבתי בלי לשים לב שאני מעתיק ממך. הריני להתנצל.

סימנטוב (אומר) 16 באוגוסט 2009

לירן שבתאי איפה אתה?

http://sports.walla.co.il/?w=/160/1537992

אביעד 17 באוגוסט 2009

בני, גם עם 3 אלו שהזכרת (ששניים מהם שחקני הגנה), לליברפול חסר עומק. בתוספת אקווילאני במקום לוקאס וריירה במקום באבל להרכב, העומק ההתקפי של ליברפול כולל את בניון, וורונין, באבל ולוקאס. אולי מישהו נוסף יפרוץ, אולי בניטז יביא עוד מישהו בשבועיים הקרובים. על פניו, כרגע, זה לא נראה מספיק.

גלעד בלום 17 באוגוסט 2009

לא ראיתי את מנצ'סטר, האמת בכזה יום שבו עשינו בית ספר לליברפול,1-0 קטן של יונייטד מול בירמינגהאם זה לא מענין,ספרס הפתיעו אותי לטובה,מודריץ פשוט מצוין,גם קינג ולנון וכן גם רובי קין שהיה המצטיין בשדה בעיני.זה שהוא החמיץ זה לא רלבנטי כי ניצחנו,הבן אדם סוס עבודה שמגיע למצבים,אם ימשיך ככה הוא יגמור עם 20-30 גולים לעונה,ניינר למה להספיד אחרי משחק אחד?זה הקפטן שלך,קצת כבוד,חוץ מבעיטה אחת לשמיים כל הכדורים שלו הלכו למסגרת,השוער הציל שלוש פעמים,מה שחשוב זה שהוא הגיע למצבים ושהקבוצה שלטה במגרש וגם יצאה ווינרית לשם שינוי,אחרי הפתיחה של העונה שעברה אני בעננים.

ספיידרמן בקיבוץ 17 באוגוסט 2009

רועי –
great minds think alike?
מה שיפה ששנינו הגענו למסקנה הזו באופן עצמאי וללא תיאום מוקדם.

רציתי גם לומר שאני מבסוט מהגול של רוני – גם טכניקה מצויינת ויכולת אתלטית יפה בנגיחה, וגם את התכונה הזו שיש לו אבל הוא לא מציג באופן עקבי – האופורטוניסטיות. אותה תכונה שיש לראול, ולרונאלדו מברזיל ולאינזאגי, שלא משנה מה, תמיד עטים על הרחבה בציפיה לריבאונד, או טעות של המגן, או הדיפה של השוער. כשהכדור נבעט לשער האינסטינקט הוא לעצור לשבריר שניה, ומי שלא עוצר אלא ממשיך מרוויח יתרון יקר. כולם בכל רחבי העולם ידעו שאוליבר קאן עוצר בקלות בעיטה פשוטה כזו, אבל רונאלדו המשיך לרחבה וקאן השמיט, וזה נגמר ברשת – זוכרים?. (אז יכול להיות שאני קצת מתלהב ובתכל'ס הכדור חזר לרוני לרגל,אבל היי – כמה שערים כבר הבקענו העונה? עובדים עם מה שיש)

גיל 17 באוגוסט 2009

טייגר על סף הפסד הסטורי, לראות ולא להאמין.

גיל 17 באוגוסט 2009

והנה הוא מפסיד. אפקט טייגר פשוט נעלם היום לנצח נראה לי.

תומר חרוב 17 באוגוסט 2009

רונן, באיזה פסטיבל אתה ומי מופיע?

בולט פשוט אדיר, השואו שהוא נתן לפני הריצה היה הדבר המרשים ביותר. לבנאדם יש יותר ביטחון מקובי בריאנט,כריסטיאנו רונאלדו וטייגר וודס ביחד. רק קצת פחות ממוחמד עלי.

ניינר 17 באוגוסט 2009

גלעד, מאד נהניתי מהמשחק והספרס באמת היו מעולים אבל קין…קודם כל ערכו ירד בעיני אחרי שערק לליברפול וגם הדרך בה חזר לא גרמה לי לחבב אותו. חוץ מזה חלוץ צריך להבקיע מהמצבים שהיו לו . אני מעדיף את פבליוצ'נקו על פניו בהרכב.

משה יהיה טוב 17 באוגוסט 2009

מודאג: במיוחד מסגנון המשחק יותר מדי שכונתי, במיוחד מהצד של נאני וברבטוב, נדמה שרק השחקנים האנגלים הפנימו את הסגנון של פרגי, לא להסתבך איפה שלא צריך, לשחק מהר קדימה, באופן הכי יעיל שניתן. בגיבוי של משחק אגרסיבי חסר פשרות. נקודות אור ולנסיה מהיר כמו שד, סקולס נהדר. אברה חזר לעצמו.

Comments closed