צ'לסי (הפסד)

הפסד מאד מצער, פחות בגלל המשמעויות הטבלאיות שלו ויותר בגלל שהיה די לא מחוייב במציאות. יונייטד לא  הייתה פחות טובה והיתה יכולה גם להוביל. ומהדקה הראשונה אפשר היה להבחין שמי שתבקיע ראשונה תנצח כמעט בוודאות את המשחק.נראה לי שטעיתי לפני המשחק כשחשבתי שקישור מעובה יהיה טעות. אסיין, בלאק ודקו כמעט לא יצרו שום סכנה. אבל הצד השני של העניין הוא שווין רוני כמעט לעולם לא מבקיע כחלוץ בודד ב-4-5-1. אבל הוא יצר את המצבים במצב של שוויון ולכן אנחנו נאשים כאן בפה מלא, ותוכחה, את המזל! סטמפורד ברידג' מגרש חסר מזל.או קיי. ביקורת מסויימת: פרגוסון איחר קצת בחילופים אחרי השער. אולי בגלל שקשה היה לראות מה בדיוק הייתה הבעיה.עכשיו ליונייטד יש 11 משחקים שלא כוללים יריבה בכירה. וזה הזמן לפעול גם אם פיגור של חמש נקודות ושלושה הפסדים בשלב הזה של העונה הוא לא אידיאלי. היכולות קיימות, לפחות עבור המפעל הזה.


 

שיפוט: לא יודע אם דרוגבה נגע בכדור, אבל זה לא משנה ולעולם אין להאשים שופט על מראה עיניים. מרגיזות טעוית שהן פשוט בניגוד לחוקה. לא מפסיקים מתפרצת כי שחקן שוכב פצוע. כן מוסיפים חצי דקה על חילוף בזמן פציעות. אלא אם השופט אמור להחזיר לכל היריבות של יונייטד כמה שניות שהוסיפו לה במשחק נגד מנצ'סטר סיטי.

וזה מה שכתבתי לפני המשחק.

בטור שלי בעיתון היום התייחסתי לכך שלמרות הרבה מאד בעיות שהיו ליונייטד העונה – שום קבוצה לא ברחה לה וזה סימן מאד לא טוב לקבוצות האחרות. יונייטד עורכת את הניסיונות שלה בציוותי שחקנים מבלי לשלם על כך מחיר אמיתי בטבלה או בליגת האלופות. בין היתר נערכו ניסויים ברפואה שיקומית (סקולס, אואן), ניסיון לטיפול באוטיזם (ברבטוב), ניסיון ללמד אנגלי לעמוד בשער ועוד כהנה וכהנה שעשועים אינטלקטואליים.

 

 

 

 

 

 

היום בברידג', במקום בו יונייטד לא ניצחה בעידן אברמוביץ, מול מאמן שפרגוסון לא ניצח בשני המפג ים האחרונים באירופה, זה הזמן להשתמש במה שמוכח. מה שמוכח הוא זה: אברה וגיגס ביחד באגף.ופלטשר במרכז המגרש – וזה עניין שבכלל אי אפשר להתלבט בו. וולאנסיה באגף ושני חלוצים בלי נסיונות לעבות יותר מדי את הקישור המרכזי. פלטשר ועוד מישהו וזהו.

 

 

השאלה הגדולה היא מה בדיוק מוכח במרכז ההגנה של יונייטד העונה. לדעתי ג'וני אבנס עם נמניה וידיץ'.

 

*

 

 

מה החשיבות של המשחק היום? אני עדיין עומד בדעתי מתחילת העונה ומסיום העונה שעברה, שהמועמדת המרכזית לאליפות מלבד יונייטד היא ארסנל. גם אם צ'לסי תנצח היום ותוביל ב-5 נקודות, בשנה שעברה בנקודת הזמן הנוכחית היא הובילה על יונייטד ב-8 נקודות. ובדיוק אז, בתחילת נובמבר, החלה סדרת הרשתות הנקיות ועד שיונייטד ספגה שער ליגה נוסף היא כבר הובילה ביתרון של 7.

 

 

 

אז עניינים לא ייחתכו היום. יונייטד בכל מקרה יכולה לקחת את התואר רק בזכות יציבות. המשחק היום מסקרן מאד בעניין יכולתה של הקבוצה. וחוץ מזה הגיע הזמן לנצח שם.

דברים שלא משתנים + הימורים
5 קושיות לאמצע שבוע

No Comments

Yair 8 בנובמבר 2009

קודם כל רונן, גם אם זה לא היה בלוג הספורט הטוב ביותר שנתקלתי בו ברשת, שווה להגיע לפה רק בשביל האופטימיות לפני כל משחק, תודה.
ההרגשה שלי, לעומת זאת, לא טובה לפני , אנחנו מגיעים לברידג' בכושר לא טוב, כמעט בכל מחלקה על המגרש ובעיקר במחלקה שבזכותה זכינו באליפות שנה שעברה – ההגנה.

למיטב הבנתי ריו בחוץ לתקופה לא קצרה, אז וידיץ' ואבנס הם לא רק האופציה הטובה ביותר, הם האופציה היחידה.

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2009

אשרי אדם מפחד תמיד. (חז"ל)

רועי שהגיע אחר-כך 8 בנובמבר 2009

רונן,
כשאתה מדבר על שני חלוצים, אני מבין שאתה מניח אחת משתיים: או שהניסיונות ברפואה שיקומית הוכתרו בהצלחה או שנמצאה תרופה לאוטיזם. אני אישית חושב ששתי ההנחות שגויות, אבל שלמדנו לשחק עם חלוץ אוטיסט.

גיא 8 בנובמבר 2009

שווה להגיע לכאן הכל מקרה.

תיאוריה מעניינת.
קשה לי לראות את סדרת הרשתות הריקות חוזרת, כי ריו ונמניה הם (בינתיים) לא אותם שחקנים של שנה שעברה. מצד שני כמובן שראויה לציון הפוזיציה הנוכחית לאור אותה עובדה.

אני הייתי בונה על אליפות אפריקה יותר מאשר על המסורת של מניו להתעצם במהלך החורף. קשה להאמין שנראה את זה שנה רביעית ברציפות.

אגב – חסרה מילה בשורה הראשונה? "לכך שלמרות הרבה מאד שהיו ליונייטד העונה" – הרבה מאוד מה? בעיות, אני מניח.

ארנון 8 בנובמבר 2009

רונן, ברשותך קצת הגהה – במשפט הפתיחה כתוב "למרות הרבה מאד שהיו ליונייטד העונה".
ואני תוהה – הרבה מאד מה? נצחונות? טעויות? נסיונות? חוויות? אכזבות? בעיות?

וחוץ מזה – בהצלחה לשוערים! 0-0 קטן ואנחנו בארסנל נמשיך עם החלום.

רונן דורפן 8 בנובמבר 2009

ארנון – בעיות.. תודה

חזי השועל 8 בנובמבר 2009

אני מנסה לשכנע את עצמי שמאמן איטלקי הוא לא הדבר הנכון ביותר לקבוצה אנגלית, ונאחז בקלישאות לפיהן הסגנון ההגנתי המאפיין את הכדורגל האיטלקי לא מתאים לאופי של הפרמיירליג, אבל אז מכה בי המציאות.
מדובר במאמן איטלקי (מקולקל) שחי בשלום עם כדורגל התקפי, עם 28 שערי זכות ב-11 משחקים, שזה כמעט… אהה…זה ממש… נו… די הרבה שערים למשחק בממוצע.

ברבפלופ ורוני יפתחו. רק רוני ישרוד.
מי יעשה פרצןף מפחיד ללמפררד בהגנת יונייטד במקופ ריו? ג'וני אוואנס? המחשבה מצמררת…

בכל מקרה כתבתי על זה יותר אצלי בבלוג.
יש כבר הימורים?

רונן דורפן 8 בנובמבר 2009

גיא – למרות שסביר שכזו סדרה של רשתות נקיות לא תחזור, אלו לא היו ריו ווידיץ' שעשו אותה. פרדיננד נעדר גם אז לתקופה.

שלו רומא 8 בנובמבר 2009

חזי – הוא אולי איטלקי, אבל עבר ברומא.
וכאן הגנה היא מילה גסה. לטוב ולרע.

חזי השועל 8 בנובמבר 2009

אמן!
איזה כיף שאני לא היחיד שחושב כך על רומא.
ולגבי ההגנה, כמו שאמר אלברט… הכל יחסי.

שלו רומא 8 בנובמבר 2009

אני באמת לא זוכר מתי ראיתי 0 – 0,
ובימנו אנו גם לא מתי היה משחק שרומא לא חטפה.
והיום התשלום על טעויות יהיה במזומן ועם ריבית …

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2009

הבעיות הנוכחיות ואלו שכנראה יופיעו בהמשך, צריכות להכין אותנו לעידן שאחרי ווידי'ץ- ריו.
זה אומר הגנה חדשה לחלוטין ,בהנחה שיש גם בעית שוער.
בכל מקרה אנחנו מגיעים לבריד'ג לכאורה במצב הכי ירוד יחסית לשנים שעברו.
היתכן שמכאן תבוא התשובה מהסוג שיוניטד הרגילה את אובדיה ושונאיה כאחד?
עוד ארבע שעות.

chaim777 8 בנובמבר 2009

משחק שעבר שלנו בליגה מול צלסי נגמר 3 0 לנו.
וזה היה הרבה בזכות תפקודו של גיגס באמצע לצד פלטצר.
אחרי(או לפני אני לא זוכר כלכך) פרגסון אמר שגיגס זקן מדי לשחק באגף ומעכשיו תפקידו יהיה רק באמצע.
מה קרה מאז?
למה גיגס ממשיך לשחק באגף?
מול ליברפול גיגס נכשל בצורה עצובה באגף.
אני מקווה מאוד לראות את גיגס היום לצד פלטצר באמצע.

אביעד 8 בנובמבר 2009

חיים – מול ליברפול גיגס היה חלש באגף. מול הסיטי ומול טוטנהאם הוא חרך את האגף. זה יכול לעבוד היום ויכול שלא, אבל גיגס הוכיח שגם באגף עדיין יש לו את מה שצריך.
בסריית הרשתות הנקיות שלנו בשנה שעברה, 3 השחקנים ששיחקו הכי הרבה משחקים היו וידיץ', ואן דר סאר ואוואנס. מה שמפחיד אותי היום זו המחשבה שסר אלכס עלול להחליט שוידיץ' לא כשיר מספיק ל-90 דקות ואז בראון יפתח. אם מול נסיד הוא נכשל, מה יהיה מול דרוגבה?
בכל מקרה, אחרי ליברפול ובמשחק חוץ מול קבוצה עם קישור כ"כ חזק כמו צ'לסי, קשה לי להאמין שנפתח עם 2 חלוצים. זה בטח יהיה הרכב של 3 קשרים באמצע (כשרק לפלטשר מובטח המקום בהרכב) ורוני בודד בחוד. זה יהיה חבל…

טל 8 בנובמבר 2009

בעיקרון, אני מסכים עם רוח הדברים של רונן. למרות שלכאורה במשחקים מהסוג הזה, הלחץ הוא על הקבוצה מהמקום השני שהפסד יפתח מבחינתה פער של 5 נקודות מפסגה, הפעם הלחץ הוא דווקא על צ'לסי- בעיקר, בגלל אליפות אפריקה והעובדה שלצ'לסי יש סגל מבוגר שהעונה היא אולי ההזדמנות האחרונה שלו.

באופן כללי, ליונייטד יש מץ' אפ טוב מול צ'לסי, בעיקר מפני שהיא מהקבוצות הבודדות שיכולות להתמודד עם הכוח והמהירות של הכחולים. מצד אחד, יונייטד לא משחקת פוזשן פוטבול שמקל על צ'לסי להתגנון ומצד שני, גם לא משחקת בונקר שמאפשר להם להפעיל מכבש. שימו לב שמאז עזיבת מוריניו, ליונייטד יש יתרון במאבק בין שתי הקבוצות. גם עמדת האנדרדוג מאד מתאימה לרוח של יונייטד.

נקודה לדאגה מבחינת יונייטד? אני חושב שבמשחק מול צ'לסי חסרונו של פרדיננד עלול להיות משמעותי במיוחד, מכוון שהוא מהבלמים הבודדים בכדורגל העולמי שמסוגל להתמודד ברמה הפיזית עם דורגבה.

יאיר אלון 8 בנובמבר 2009

ג'וני יחליף את ריו היום ובתקופה הקרובה בכל מקרה בגלל פציעה של האנגלי.

כנראה שאכן נפתח ב4-4-2 עם שני חלוצים, כשרוני משחק מאחורי ברבטוב.
אבל אני דווקא למשחק הזה הייתי חוזר ל4-5-1 ששיחקנו לא מעט ב2007 עם רוני כחלוץ חוד בודד ושלושה שחקני מרכז שדה.
גיגס בשמאל אין ספק, בימין הייתי הולך היום דווקא על נאני ולא על ולנסיה בגלל הניסיון שבכל זאת צבר ביונייטד וכי הוא מאיים מרחוק טוב יותר על השער.

לעמדת המגן הימני קשה לי להבין למה בראון לא חזר כבר..
נכון שעם אושיי הגענו לגמר הצ'מפיונס ליג ובצד ההגנתי הוא כנראה עושה פחות שגיאות.
אבל בעונת הדאבל ב2008 בראון היה אולי המגן הימני הטוב בעולם והוא כשיר ככה שקשה לי להבין למה הוא עדיין לא מוצא את מקומו בהרכב…

ושיהיה בהצלחה!!

רועי שהגיע אחר-כך 8 בנובמבר 2009

טל (13),
כמו שפרדיננד שיחק בשבועות האחרונים, יש לי הרגשה שקרלו אנצ'לוטי מאוד התאכזב לשמוע שהוא לא בסגל.

טל 8 בנובמבר 2009

זה נכון, אבל ברמה העקרונית, אני לא מצליח לחשוב על בלם אחר שיותר בנוי להתמודד עם דורגבה.

חוץ מזה, שכושר טוב / רע, אמור להסתיים בסופו של דבר.

רועי שהגיע אחר-כך 8 בנובמבר 2009

אני חושב שהמסקנה היא שליונייטד אין בלם שיכול להתמודד עם הפיזיות של דרוגבה. לאמיתו של דבר, אני חושב שלמעט מאוד קבוצות בעולם יש בלם שיכול להתמודד עם הפיזיות של דרוגבה. זה נכון שפרדיננד בשיאו הוא הדבר הכי קרוב שיש ליונייטד להציע, אבל זה בכל מקרה לא היה מספיק.
לא שאני יודע איך עושים את זה, אבל יונייטד צריכה לגרום למשחק להתרחק מהתמודדות פיזית שכזו, שבה יש לצ'לסי יתרון כמעט בכל מקום במגרש.

אביעד 8 בנובמבר 2009

טל, גם אם ריו היה כשיר היום, השומר של דרוגבה היה וידיץ'. בדיוק כמו שהיה בכל משחק בין 2 הקבוצות בו שני אלו שיחקו. וידיץ' הוא המאץ' אפ הכי טוב ביונייטד ואולי בכדורגל העולמי לדרוגבה בפיזיות, אם כי לא במהירות. גם בהרכב מלא השמירה על דרוגבה היא יותר קבוצתית, כי וידיץ' פחות מהיר ממנו וריו פחות חזק…

Yair 8 בנובמבר 2009

דווקא לי תמיד זכור שבמפגשים נגד צ'לסי המאבקים היו בין דרוגבה ו-וידיץ'.
למרות שהשמירה על חלוץ כמו דרוגבה היא אף פעם לא מאמץ של איש אחד.

עומרי 8 בנובמבר 2009

האמת שהניתוח שלך בישראל היום(במקרה קראתי באוטובוס) קולע מאוד. יונייטד מצליחה לצבור נקודות תוך כדי תנועה וזה מאוד מרשים. היא ללא ספק הטים טו ביט והמועמדת הבכירה לאליפות, ואנצ'לוטי מודע לזה. באירופה אני בספק אני חושב שהיא תתקשה לעבור את חצי הגמר בתצורתה הנוכחית, מבלי שאף אחד מהאסים האופציונאליים לא מתרומם (רוני שלא הופך לאחד מ-5 הטובים בעולם, ברבטוב שלא יכבוש 20 שערים, אנדרסון שלא מממש ועוד.)

אביאל 8 בנובמבר 2009

באתר של צ'לסי רשומים ההרכבים :

Van der Sar; O'Shea, Brown, Evans, Evra; Valencia, Fletcher, Carrick, Anderson, Giggs (c); Rooney.

Substitutes: Kuszcak, Fabio, Gibson, Vidic, Obertan, Scholes, Owen.

וידיץ בחוץ לפי זה.

אצל צ'לסי.

צ'ך, איבנוביץ', טרי, קראבליו, אשלי קול, אסיין, באלאק, לאמפרד, דקו, אנלקה ודרוגבה – אני הייתי מעדיף את ג'ו קול על פני דקו.

בכל מקרה הולך להיות קרב חזק מאוד באמצע.

שהטובים (צ'לסי) ינצחו ! :)

רועי שהגיע אחר-כך 8 בנובמבר 2009

וידיץ' על הספסל. בראון פותח במקומו לצד אוונס. בעיה. אני לא סומך על בראון.
ורני פותח כחלוץ יחיד. ברבאטוב אפילו לא על הספסל. כנראה שהרפואה השיקומית באמת הגיעה להישגים נאים יותר מהניסיונות למצוא תרופה לאוטיזם.

אביעד 8 בנובמבר 2009

וידיץ' בחוץ, רוני לבד בחוד. אז בראון הולך להידרס ע"י דרוגבה ורוני יתמודד לבד מול טרי וקראבליו. רע מאוד. נק' האוד היחידה היא שעם 3 קשרים במרכז, אברה חופשי לעלות יותר למעלה ולהטריד את אגף ימין של צ'לסי. זה היתרון היחידי שיש לנו ע"פ ההרכב הזה…

שלו רומא 8 בנובמבר 2009

יש כבר הרכבים, קאריג ובראון בהרכב,
ולמרות כל מה שנכתב עליו,
אני מחבב את בראון.
הוא לא שחקן ענק אבל הוא יונייטד.
כמו אושיי, משמר את רוח היוניטד בעייני.
בהצלחה!

אופיר 8 בנובמבר 2009

אני מהמר על 2:0 לצ'לסי.

גיל 8 בנובמבר 2009

אני חושב שהגיע הזמן שאחרי רצף כשלונות נגד הקבוצות הגדולות מנצ'סטר סוף סוף תתן הצגה ותנצח. מנצ'סטר הרבה פחות מרתיעה כשהיא מפסידה בשיטתיות לליברפול וכמעט לא מנצחת קבוצות גדולות אחרות בחודשים האחרונים.

רועי שהגיע אחר-כך 8 בנובמבר 2009

הרצף הזה היה בעונה שעברה. דווקא העונה דברים נראים קצת יותר טוב. בוא נשמור על אופטימיזם אווילי.

א. 8 בנובמבר 2009

ארסנל נפלאה ומענגת אבל לצ'לסי יש עוצמה וכוח (וגם אפשרות לרכוש שחקנים בינואר) והיא משחקת כמו אלופה שבדרך או כך לפחות שחקניה תופסים את מעמדם כרגע.
יהיה מעניין לבחון את יונייטד ואת יכולותיה לגנוב תיקו.
יהיה מעניין לראות את אבא רוני הולך לאיבוד כחלוץ יחיד.

ניינר 8 בנובמבר 2009

נראה מה צ'לסי שווה בינואר כשחצי קבוצה תהיה באפריקה. אם ארסנל תמשיך בכושר הנוכחי (וזה אם גדול) אני רואה אותה לוקחת אליפות באנגליה. כרגע היא הקבותה הטובה באנגליה, השאלה זו יציבות והמשכיות

אביאל 8 בנובמבר 2009

זה לא משהו להתגאות בו ובכלל, בבלוג כזה שמקדש ספורט דווקא צריך להוקיע את זה שקבוצה יכולה להפסיד אליפות ותארים כי היא קונה שחקנים אפריקאים.

אמיל רסום 007 8 בנובמבר 2009

מעניין מה מראדונה אומר על דקת הדומייה לזכר החיילים האנגלים

אבישי 8 בנובמבר 2009

ויין רוני לבד בחוד, שלא ישרוף את עצמו..

ניקו 8 בנובמבר 2009

ניראה שאין שחקן ביונייטד שמאמין כי אנדרסון מסוגל להבקיע ממצב כשלהו בכלל
פעם אחת רוני לא הרים לאנדרסון כשהוא היה חופשי לגמרי ויכל לנגוח או להוריד על החזה או וולה ופעם שנייה תנועה של אנדרסון לדאבל היה משאיר אותו לבד מול השוער אבל במקום זה הכדור הגיע לקאריק שבעט מ 20 מטר

א. 8 בנובמבר 2009

מחצית ראשונה מפתיעה לטובה לנוכח הציפיות הלא גבוהות.
ללא קשר לשאלה מה שלח את וידיץ' לספסל סביר שזו עונתו האחרונה במדי יונייטד.חוזהו מסתיים אומנם בעונה הבאה אבל הוא לא יאריך את החוזה (וידוע שאשתו מאסה במנצ'סטר).הגדולות בספרד ובאיטליה יתחרו על שירותיו בקיץ ויונייטד תעשה עליו קופה לא רעה.

סימנטוב 8 בנובמבר 2009

השנה השמועות מספרד מתחילות מוקדם מהרגיל. פעמים רוני בשבוע, מה קורה פה? יש דברים בגו?

שחר 8 בנובמבר 2009

וידיץ חזר להתאמן רק לפני שלושה ימים לכן הוא על הספסל-העונה עוד ארוכה וצריך אותו בריא

chaim777 8 בנובמבר 2009

מחצית ראשונה מעולה של יונייטד
אם ישמרו טוב בהגנה יהיו סובלנים רוני יתן לנו ניצחון.

chaim777 8 בנובמבר 2009

מכיון שטרי וצך נראים זוועה

Yair 8 בנובמבר 2009

א – לא יודע בקשר לעתידו בקבוצה, אבל היום וידיץ' על הספסל בגלל שהוא לא כשיר.

ירון זהבי 8 בנובמבר 2009

גגגגגגווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווולללללללללללללללללל!!!!!!!!!!!

מרקפוצ'ינו מארה"ב 8 בנובמבר 2009

אני לא יודע אם שמתם לב – בחילוף של דרוגבה מישהו בשורה הראשונה של הקהל צחצח שיניים…WTF?

ירון זהבי 8 בנובמבר 2009

זה החוק החדש למי שמקלל.

אביאל 8 בנובמבר 2009

אני חושב שזה קטע של ראפרים או משהו כזה וזה בהחלט היה משעשע…

דותן 8 בנובמבר 2009

איך העבירה על דרוגבה זה לא אדום? מישהו יכול להסביר בבקשה?

רועי מונדר 8 בנובמבר 2009

טוב ניצחון כבר לא יהיה כאן

Yair 8 בנובמבר 2009

דותן, הוא לא נתן עבירה בכלל, אבל החזיר להם דקה אח"כ בעבירה שהביאה לגול…

שופט גרוע.

רועי מונדר 8 בנובמבר 2009

אתה עדין בעניין השופט.
אבל קיוותי שיוציא איזה שני שחקנים באדום מכל קבוצה.

Yair 8 בנובמבר 2009

טוב זה לא היה לגמרי פייר, לא היינו פחות טובים מצ'לסי ואולי אפילו יותר טובים.

שוב שופט קטסטרופה, אבל כמובן שאסור לבקר את השופטים… בדיחה.

דותן 8 בנובמבר 2009

Yair – תלך דחוף לאופטיקאי אין לי מושג איזה משחק ראית … בנוסף – אוונס זה לא רק אדום – זו תקיפה אזרחית!

משה 8 בנובמבר 2009

אוואנס היה צריך לראות אדום פעמיים וקיבל רק צהוב, אטקינסון כמובן שמח להוסיף חמש דקות, אבל בכל זאת הפסדתם.

העיקר ירדתם עליי אתמול. אתם פתטיים שיודעים שהשופטים נמצאים עמוק בתוך התחת של פרגוסון ולא מוכנים להודות בזה.

יואב 8 בנובמבר 2009

משה המיותר,
רוני אחד על אחד חוקי-אופסייד.
טרי תופס את מכנסיו של ולנסיה ברחבה-אין פנדל.
עשרות שריקות של חמישים חמישים-הולכות אליהם.
גול מפאול שלא היה ואופסייד של דרוגבה- מאושר.
אינסוף עבירות על ולנסיה-אין שריקה.
חמש דקות? היה מתבקש אולי גם יותר.
אני לא בוכה על השיפוט, גאה בקבוצה שלי אבל פתטי לא מתחיל לתאר אותך בכלל.

שרבל 8 בנובמבר 2009

משה נראה לי את יודע טוב מאוד השופטים בתחת של מי אז אל תדבר

אביאל 8 בנובמבר 2009

יואב דווקא זכורה לי משיכה בחולצה של דרוגבה ע"י אושיי שגם הראו בהילוך חוזר, יש עשרות שריקות שלא נשרקות במשחק, איפה הצהוב לאנדרסון אחרי שנשרקה עבירה והוא המשיך עם הכדור ? הרי במשחק של היונייטד מול בולטון הרחיקו להם שחקן בצהוב שני בדיוק על אותו עניין, אני יכול לשבת איתך ולהראות לך הרבה מאוד דברים שלא נשרקים ועם כל הכבוד, הבעיטה של אואנס בדרוגבה זה כרטיס אדום ברור ועוד דרוגבה קיבל צהוב זה מה שמצחיק.

טל 8 בנובמבר 2009

אחד המשחקים הטובים של יונייטד העונה. עד הגול, יונייטד ניטרלה די בקלות את ההתקפות של צ'לסי (בלי לעשות בונקר) והייתה הקבוצה היותר מסוכנת מבין השתיים. ברמה האינדהידואלית, רוני נתן משחק מצוין.
מה שכן, יותר מידי שחקנים ביונייטד לוקים בפעולה האחרונה. ובמשחק עם כל כך מעט הזדמנויות, זה מכריע.

Yair 8 בנובמבר 2009

דותן, אשמח אם תציין למה אתה חושב שאני צריך משקפיים, עם כמה שאהבתי את הפאנץ' החדש והרענן עם האופטיקאי.

משה אפשר להוריד אותך בצומת הקרובה? אתה מיותר פה…

שחר 8 בנובמבר 2009

הפסדנו כי לא יצרנו מצבים מסוכנים לייד השער.
הקונספציה לשחק עם חלוץ אחד במשחקים הקשים נכשלת שוב.
גיגס הייה חלש בחינה התקפית ולא עזר לרוני.
לא מובן לי מדוע אורביטן הרים את שני הקרנות האחרונות.
נקווה להמשך טוב יותר.

טל 8 בנובמבר 2009

יוניטד יצרה יותר מצבים משייצרה ברצלונה באותו מגרש בעונה שעברה. מי שמצפה במשחק חוץ מול צ'לסי ליותר מ3-4 מצבים, חי באשליות.

יואב 8 בנובמבר 2009

על מה אתה מדבר? יונייטד היתה מסוכנת, קומפאקטית וטובה. מול קישור כזה, אתה חייב רגליים וגוף. יונייטד חיפשה את השער ונשדדה על ידי השופט וגרמה לצלסי לא להיות במשחק אפילו לרגע אחד.
הופעה מצויינת..

שחר 8 בנובמבר 2009

העובדה שצ'ך לא נאלץ להציל שום כדור במסגרת מראה שבחלק האחרון של ההתקפה לא היינו טובים.

אביאל 8 בנובמבר 2009

שחר – צ'ך הציל בעיטה אדירה של רוני לכיוון החיבור הימני.

שחר 8 בנובמבר 2009

נכון אבל זו היתה הבעיטה היחידה המסוכנת למסגרת,כל השאר הלכו החוצה.

א. 8 בנובמבר 2009

לא נורא.
זו היתה הופעה קבוצתית לא רעה בכלל,אולי ההופעה הקבוצתית הטובה ביותר העונה בהתחשב בכך שהיא היתה נטולת ההברקות של ברבטוב,עם רוני כחלוץ בודד ועם גיגס שלא מצליח לשחזר את רגעי הקסם (והיה ברור שהוא לא יצליח לשמור על אותה רמה לאורך זמן).
מצער שפרגי לא היה נועז יותר והגיב בחילופים התקפיים רק לאחר הספיגה.
הייתי רוצה לראות את אוברטן יותר גם על חשבונם של גיגס ונאני.
ההתפרצות של פרגי על השופטים היא מבישה ודוחה ויתכן שהגיע הזמן של ההתאחדות האנגלית להורות לגורמים המשדרים להימנע משידור ההתפרצויות הללו כפי שנמנעים מלשדר התפרצויות של אוהדים למגרש.

יואב 8 בנובמבר 2009

יונייטד שיחקה נפלא. קרובה, לוחצת, מחוייבת. הטריו בקישור פלוס רוני היו עצומים.
ללא הבלמים, לאחר משחקי חוץ באנפילד ובגשר-ההפרש ממש לא נורא.
אני לא נוהג לדבר על שיפוט אבל אני מקווה שכל קשקשני השיפוט יאלמו דום אחרי היום.מחפיר, לא מתחיל לתאר את זה בכלל…

אביעד 8 בנובמבר 2009

יואב, אל תהיה נאיבי. כאשר מי שלא אוהב את היונייטד ייזכר בעונה הזאת, השריקות נגד הקבוצה היום יישכחו לחלוטין. בדיוק כמו שקרה בשנה שעברה. כל מה שיישאר יהיה טעויות וספק טעויות שהלכו לטובת היונייטד.

יואב 8 בנובמבר 2009

אביעד,
אני מעלה את זה רק כדי לאזן.ואני מסכים איתך, שום דבר לא יעצור את קשקשני הפורום.
אני גאה ביונייטד היום ומאד אופטימי. אין שום סופר קבוצה שאני לא יכול להסתכל לה בעינים.ממש לא.

שרבל 8 בנובמבר 2009

אביעד תגיב על המשחקים של ליזרפול שלך אוקיייי!!!!!!!!!

Yair 8 בנובמבר 2009

אני די בטוח שאביעד אוהד את היונייטד… (!!!!!!!!!)

בני תבורי 8 בנובמבר 2009

מרקפוצ'ינו,
ראיתי, זה מן קטע של שחורים.

דותן 8 בנובמבר 2009

יאיר – תראה תקציר – נכון שהחזקתם יותר בכדור (לפרקים) – ונכון שהיו הרבה הגבהות של כדורים לרחבה – אבל אין ספק ש-ואן דר סר עבד קשה והציל לא מעט כדורים – בודאי הרבה יותר מצ'ך

אני חייב להודות שאני לא ממש אוביקטיבי – אבל התחושה שהשיפוט בדרך כלל נוטה לטובתכם הוא קצת יותר מתחושת לב… (דרך אגב בתוספת הזמן היה גליץ של ולנסיה שהיה חייב אדום)

אביעד 8 בנובמבר 2009

"קצת יותר מתחושת לב"? אתה מוכן לפרט? יש לך הוכחות שהשופטים משוחדים לטובת היונייטד?

Yair 8 בנובמבר 2009

דותן, שיחקנו יפה מאוד בברידג' ולא נפלנו מצ'לסי, זה בטוח.

גם אני לא אובייקטיבי אבל השיפוט לא היה לטובתינו, הוא פשוט היה גרוע.
ואני לא חושב שהגיע לולנסיה אדום, מקסימום צהוב, אבל על זה לא הוכרע המשחק, למה את העבירה שהביאה לגול אתה לא מזכיר? או את הפנדל בדקה ה-14?

שלו רומא 8 בנובמבר 2009

אני בד"כ נגד אלימות (תמיד),
וכן מגיע לילד אדום.
אבל אני אוהב אותו!
איזה ביצים.
לא רואה אף אחד ממטר, את זה אי אפשר ללמד.
הסר כבר יישר לו את הראש וישפר אותו.
אבל לפחות לא צריך ללמד אותו להיות רע במובן החיובי של המילה.

Yair 8 בנובמבר 2009

וד"א ג'וני אוונס יצא בזול מהמפגש עם דרוגבה, אבל אם המוגלע הזה מצליח אפילו ממצב כזה לצאת עם צהוב אחרי שהוא מפרקס על הדשא 5 דקות, כנראה שמגיע לו.

Ron 8 בנובמבר 2009

אמנם הפסדנו ,
נראה לי שיש מחליף לרונאלדו אחרי הכל..
אני לא מדבר על ואלנסיה המביך ,אלא על הילד הצרפתי Gabriel Obertan שמזכיר לי קצת את זידאן בסגנון המשחק ואת הנרי (רק בגלל הראש המוזר) .. צריכים רק לחדד לו את הרגל (כמו שעשינו לרונאלדו בשנתיים הראשונות)

Yair 8 בנובמבר 2009

רק שיפסיק לקחת קרנות…

Ron 8 בנובמבר 2009

חחח יש לו ראש שנראה כמו פטיש ,כדאי שינצל אותו בנגיחות לשער ושישאיר את הקרנות לנאני וגיגס

chaim777 8 בנובמבר 2009

אוברטן פשוט נראה שחקן מדהים.
לא מצליח להבין למה הוא עלה לנו כלכך קצת??!!?
מצפה בקוצר רוח לראות אותו משחק ומתפתח.

Yair 8 בנובמבר 2009

אני חושב שמדהים זאת הגזמה, הוא מאוד לא מלוטש, אבל הוא בהחלט יכול להצליח.
מספרים גם שהוא די חולה נפש, זה גם ייצא מתישהוא…

דותן 8 בנובמבר 2009

יאיר אני בכלל לא בטוח שהוא יצא בזול – חכה – יש תקדימים – אני די בטוח שהוא יורחק.

אביעד 8 בנובמבר 2009

דותן – אם השופט ראה את העבירה ובחר שלא לשלוף כרטיס, ההתאחדות לא יכולה להתערב – זוכר את הבעיטה של בוסינגווה בבניון בשנה שעברה?

שלו רומא 8 בנובמבר 2009

משה – הגישה שלך מתאימה לכדורגל הספרדי של לקחו לי שתו לי,
צ'לסי ניצחו כי הם לא חיכו שיתנו להם את המשחק,
הם שיחקו טוב וניצלו את ההזדמניות שלהם.
כל קבוצה תבקיע במהלך העונה מנבדל, ושופטים טועים ויטעו.
צ'לסי זה לא האל, היא לא סובלת מקיפוח.
ובכלל אם דרוגבה נפצע כל כך קשה הייתי מצפה לאלונקה.
יש גם אלמנט של הצגה.
ובלי שום קשר הגיע לאוונס אדום על הכוונה.
אבל אם דרוגבה עמד אחר כך על הרגלים,
אז זה לא באמת היה כזה רציני…
זאת הסיבה שאוהבים כדורגל אנגלי,
ששחקנים משחקים חזק ולא שורקים על כל אינזגי,
ודרך אגב הגיע ליונייטד עוד חצי דקה תוספת על החילוף,
בתוספת הזמן.

א. 8 בנובמבר 2009

ההתאחדות תתערב רק במקרה שהועדה שתבחן את האירוע תחשוב שהבעיטה היתה מכוונת וברור לחלוטין מכל זוית צילום שלא היה מדובר בבעיטה מכוונת אלא במה שנהוג לכנות "משחק מסוכן".סביר שהצהוב לדרוגבה יבוטל.

chaim777 8 בנובמבר 2009

משחק מעולה של היונייטד בראון אוונס ורוני היו מעולים היום
חבל שהשופט נתן לצלסי שער שהיה צריך להיפסל(נבדל של דרוגבה) מעבירה שאך אחד לא יכול לטעון שהיה על אשלי קול.
גיגס היה עוד פעם חלש מאוד בעגף.

Yair 8 בנובמבר 2009

ועוד משהו לעניין הויכוח על השופטים, אני כאמור לא אובייקטיבי, אז הינה סיכום של מישהו (שלפחות מצהיר על עצמו) שהוא כן, מה minute by minute של הגארדיאן (כולל פרשנות על הבחור שצחצח שיניים:

Final thoughts: Firstly, loads of people saw this toothbrushing bloke. "The game was so dull, it made his mouth dirty," was Tom Mitchell's take. "Five minutes' stoppage time should be enough for him to shave as well," adds Alan Sekers.

Secondly – and I should make it clear that I don't support United, or any Premier League team for that matter – a truly unjust result. Nothing much was made of the early offside decision that denied Rooney an easy chance, but that and the penalty were two game-changing decisions that the referee got wrong. He got most other decisions wrong too. I'm not sure about the free-kick that led to the goal – I was typing when it happened – but Fletcher did get the ball, and Martin Atkinson got everything else wrong, so I guess that's the way I'm leaning. United played really well, did 70% of the attacking, had the game's outstanding players in Fletcher, Carrick and Valencia and simply shouldn't have been beaten. (And Anelka won the man of the match award – another unjust decision!)

(Incidentally, Drogba wasn't offside for the goal, which Anelka reckons was actually his – one for the dubious goals committee, though Jamie Redknapp would give it to the Frenchman and so would I, if only for fantasy league reasons)

ויכסלפיש 8 בנובמבר 2009

גם לארסנל יש נציגים באליפות אפריקה ואלה אבואה וסונג.

חוץ מזה אברה לא סגר באגף ואיבנוביץ' חגג עליו וגיגס היה חלוד פעמיים מול השער ואני לא אאשים את השופט אבל אני מציע שיתנו למשה בוחבוט צ'אנס בפרמייר ליג ולטיפוס הזה לשפוט בליגת העלאק

בני גלובינסקי 8 בנובמבר 2009

לא היה נבדל אבל לא הייתה עבירה של פלטצ'ר על אשלי קול.

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2009

בני, שום עברה. ראיתי את המהלך שלושים פעם, פריים אחרי פריים.
כן היה אופסייד.ברגע הנגיחה דרוגבה היה מטר קדימה וגם השתתף במהלך וניסה להגיע לכדור.

אביאל 8 בנובמבר 2009

יוסי אם תשים לב ברגע הנגיחה יש שחקן על הרצפה (לא הצלחתי לראות מי) ממש צמוד לדרוגבה שמבטל את הנבדל, אני מזמין אותך לביתי לראות ההקלטה של המשחק ולראות את זה.

יואב 8 בנובמבר 2009

השחקן על הריצפה הוא בראון שהושכב שם על ידי דרוגבה -לטענת פרגי.
אבל הכל זה מים מתחת לגשר. מה שחשוב הוא שיונייטד טובה מספיק כדי להתמודד גם השנה ועם זה אני יוצא לפגרה…

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2009

אביאל,
השחקן הוא בראון שהופל ע"י דרוגבה.
לפני הנפילה, ברגע שטרי נוגח, בראון עדיין לא על הדשא ודרוגבה בנבדל בולט.
גם אני ראיתי פריים ועצירה שלכל רגע במהלך. אתה יודע, נפלאות הטכנולוגיה.
תודה על ההזמנה.

chaim777 8 בנובמבר 2009

רונן מסכים איתך לגבי השופטים.
אני מרגיש כאילו השופטים מקבלים ביקורת על זה שהם "בכיס של פרגסון" ומנסים להראות לכולם שלא. (אם זה היה המטרה של אטקינסון היום אז הוא אכן הצליח והראה לכולם שהוא לא בכיס של פרגסון)
אבל הוא שופט גרוע.

שרבל 8 בנובמבר 2009

אבל זה תמיד ככה חיים. השופט היום נתן לגיטימציה לשחקני צ'לסי להרביץ. דאחיל רבאק מול העניים של השופט שחקן של צ'לסי רץ בלי כדור ונתן סתירה על הצוואר לשחקן יונייטד והשופט מולו מה זה????

שלו רומא 8 בנובמבר 2009

רונן – לגבי הנבדל של דרוגבה,
הוא לא צריך לגעת בכדור כדי שיחשב נבדל,
הוא צריך להיות בנבדל ולהשפיע על הארוע.
אני לא חושב שלגבי זה יש ספק.
אבל כשהשחקנים כל כך קרובים,
קשה מאוד להכריע אם היה נבדל או לא בזמן אמת.
לנו יש שידור חוזר,
ולכן מהשידור השני ניתן היה לראות,
שבזמן בעיטת העונשין הוא היה במצב חוקי,
אבל ברגע הנגיחה הוא כבר היה בנבדל.
איך שופטים יוכלו לראות כזה דבר אני לא יודע.
גם חמישה שופטים (כמו בליגה האירופאית) לא יראו חלק מהדברים.
האפשרות היחידה היא שאישור של שער יהיה על סמך הטלויזיה,
לדעתי זה פתח להרבה מאוד בעיות.
חלק מהמשחק הן טעויות,
וצ'לסי מנצ'סטר או ארסנל יקחו או לא יקחו אליפות על סמך עונה שלמה,
לא על טעויות שופטים.
ואם צ'לסי עפה מליגת האלופות בגלל טעות שופט,
היא צריכה להסתכל על המשחק שלה בנאו קאמפ.
מי שמגיע לרגע האחרון והכל נתון לחסדי השופט,
צריך לדעת שהשופט יכול גם לטעות / להיות משוחד…

אביאל 8 בנובמבר 2009

שלו אתה יודע מה הכי מצחיק בתגובה שלך זה פשוט ברור שאתה לא כותב באובייקטביות כמו שאתה מנסה, אפשר לחשוב שלפני שנתיים בליגת האלופות בחצי הגמר של היונייטד מול ברצלונה, יונייטד לא עשתה בונקר בקאמפ נואו והסתפקה ב1-0 על בבית (בעיטה אדירה של סקולס), מעניין איך הייתה מדבר אם היו פוסלים ליונייטד ארבעה פנדלים במשחק אחד ובסוף הם היו עפים, אני מוכן להתערב שהיו מזכירים את זה בכל פוסט שני כאן, בכל מקרה לא אמור להיות קשר בין המשחקים עצמם ובין צורת המשחק, החוק הוא מעל לכל, זה בדיוק כמו שתגיד לי שמגיע למישהו שידקרו אותו כי הוא מדבר מגעיל לאנשים.

שלו רומא 8 בנובמבר 2009

למה אתה חושב שאני אוביקטיבי ?
צ'לסי הייתה צריכה להיות בגמר.
אבל מידת השליטה שלהם על השופט והטעויות קטנה כך אני חושב,
מאסטרטגיית המשחק שלהם.
באיירן הפסידה בגלל 2 דקות של חוסר ריכוז,
צ'לסי הפסידה גמר בגלל החלקה של אולי השחקן הכי גדול ויציב שלה.
איטליה הפסידה גמר מונדיאל בפנדלים,
וניצחה אחד (בגלל שחקן מאוד טוב אבל פרמיטיבי בצד השני).
כשברזיל ניצחה את איטליה ב 70' לא היה ספק מי יותר טוב,
ב 94' זה לא היה משכנע.
אני יכול למסור לך רשימה של הקבוצות שלי,
שלא תחשוד שאני אוביקטיבי חס ןחלילה.
הן בדרך כלל לובשות צהוב.

chaim777 8 בנובמבר 2009

עוד דבר
חייב להיות לפרגי עוזר שיעיר לו על החילופים המאוחרים. כנראה שאין לו ובגלל זה החילופים מאוחרים.

Yair 8 בנובמבר 2009

אני חושב שלגבי השער, מעבר לעובדה שהיה קשה מאוד לראות את זה,זה נתון לשיקול דעתו של השופט באם דרוגבה השפיע על המהלך או לא במיקום שלו.
כשמתחשבים בקצב שבו הכדור נע, בעובדה שהקוונים כבר מזמן מניפים את הדגל בצורה רנדומלית ובלי קשר למשחק, ובכך שהשופט הזה רע מאוד, הסיכוי לכך שהשער ייפסל לא גדול, לא זאת הטעות של אטקינסון היום.

חזי השועל 8 בנובמבר 2009

במילותיו האלמותיות של קלאודיו קאניג'ה:
"איייי קאראחו!!!"

יואב 8 בנובמבר 2009

לפרגי לא היתה סיבה לעשות חילופים. הוא היה בשליטה, הקבוצה עבדה יפה והיתה מסוכנת.השער של צלסי בא בדקות טובות של היונייטד שנראתה כמו הקבוצה היחידה שמחפשת הכרעה…

chaim777 8 בנובמבר 2009

יש סיבה מצוינת וקוראים לה אוברטן

יואב 8 בנובמבר 2009

חיים,
זה לא היה משחק גדול של גיגסי גם בגלל ששאר השחקנים היו מצויינים(רוני היה מדהים)והוא היה בינוני,אבל אתה רוצה את הניסיון שלו ואת היכולת המוכחת שלו בשלבים האלה של המשחק.
חבל. נקודה במשחק הזה היתה ראויה ביותר…

שרבל 8 בנובמבר 2009

כואב באמת כואב שהפסדנו לא מגיע לנו. הקישור היה פנטסטי וגם הההגנה אבל אין מה לעשות אם כאלה שופטים אך יונייטד תנצח בברידג' אגב השופט היה חייב להוסיף לפחות 8 דקות. את צ'לסי אני שונא קבוצה מגעילה בראיונית והשופטים מפחדיים לשרוק נגדם

שלו רומא 8 בנובמבר 2009

ולסיום המחזור:
אינטר – רומא, הרכב חסר של רומא.
בשער : ג'וליו סרג'יו.
הגנה : קאסטי, אנדריולי, מקסס, ריזה.
קישור: גוברטי, דה רוסי, פיזארו, פרוטה.
התקפה: ווצ'יניץ', מנז.
2-4-4 שיכול להפוך ל 1-3-2-4.
נקווה לטוב.

chaim777 8 בנובמבר 2009

צר לי שליו אבל נראה לי שזה לא מענין פה אך אחד עכשיו.
למה תמיד העידכונים על רומא?
אני אוהד הפועל קטמון את רוצה עדכון על ההרכב שלהם להערב?

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2009

יש להם הרכב??

רילקס 8 בנובמבר 2009

שלו מתי דה רוסי כבר יבוא ליונייטד?

שלו רומא 8 בנובמבר 2009

בהתחשב בזה שרומאים עוזבים את הבית בגיל 35,
יש עוד זמן.
אבל לא נראה לי.
לא יהיה לו לאן לחזור.

חזי השועל 8 בנובמבר 2009

ולנסיה לא מוכן למשחקים בסדר גודל הזה.
הוא נראה מבוהל, המהלכים שלו היו חסרי תכלית והוא נעלם לפרקים ארוכים במשחק, חלק מהזמן בגלל שהחברים לא שיתפו אותו.

יש לו עוד זמן ללמוד. וברור לי שלא היה לו מחליף ראוי בסגל. הוא עדיין לא מוכן למאני טיים.

בסה"כ, אין מה לדאוג. העונה עוד ארוכה וגם בשנה שעברה לא לקחנו הרבה נקודות מ-4 הגדולות.

גלן 8 בנובמבר 2009

פשוט שיעמום. מזל שיש שופט כדאי שיהיה על מה לדבר.
שלו, רומא אני נוטה לחשוב שאיבדת את המצפן. כדורגל איטלקי היה היום בלונדון.

שלו רומא 8 בנובמבר 2009

גלן – אני לא סובל כדורגל איטלקי,
אני רואה את רומא.
חיים על הקצה, הכל או לא כלום.
כשהולכים למשחק אתה אף פעם לא יודע מה תקבל.
אבל יהיו גולים.
פורצה רומא!
מצורף לינק להימנון לזכר ימים אחרים
http://www.youtube.com/watch?v=1xigDH384K0
תהנו

שלו רומא 8 בנובמבר 2009

chaim777 – יש לך את הזכות לא לקרוא.
אני מצטער אם אני מעמיס על המערכת,
אני לא יעשה את זה יותר.

שלו רומא 8 בנובמבר 2009

יעשה = אעשה…

chaim777 8 בנובמבר 2009

צוחק איתך. תהנה.

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2009

שלו, אני לא מוותר על מילה אחת ממך.
ולפני שירדתי על chaim777 הוא התנצל.
יפה.

chaim777 8 בנובמבר 2009

פרסון דיבר על המיקום של השופט בבעיטה החופשית פשוט עומד מאחורי שחקן צלסי.
מצחיק אבל עצוב.

איתמרק 8 בנובמבר 2009

לפחות תואר אחד רשום כבר על שמנו בטאבו – שחקן העונה! אין בלם בפרמייר ליג שלא יצביע לג'וני אוואנס אחרי הערב.

א. 8 בנובמבר 2009

אילו רוני היה במקום דרוגבה ויונייטד היתה מבקיעה כולנו היינו טוענים שרוני היה בנבדל אך לא השפיע על המשחק.
במיקום שבו דרוגבה עמד הוא לא השפיע על המהלך ולא על תשומת הלב של ואן דר סאר.
לדעתי גיגס היה עוצר את המתפרצת למראה טרי ששוכב על הדשא גם אם השופט לא היה עוצר את המשחק.

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2009

א.
אתה טועה. דרוגבה היה בנבדל ברור בזמן הנגיחה וניסה להגיע לכדור.

יונייטד לא היתה צריכה לעצור מפני שדרוגבה המשיך כשטרי על הדשא ורק כשיונייטד יצאה למתפרצת, אטקינסון העלוב הפסיק את המהלך.

א. 8 בנובמבר 2009

זה כלל לא חשוב אם הוא ניסה להגיע – לדעתי הוא לא השפיע על המהלך ולא על תגובתו המאוחרת משהו של ואן דר סאר.
אולי יונייטד לא היתה צריכה לעצור אבל גיגס היה עוצר – אני שם את מבטחי בהיותו ספורטאי למופת.
ושוב – התגובות של פרגי לאחר משחקים הופכות להיות נלעגות ומגוחכות והן לא לכבודה של יונייטד.

יואב 8 בנובמבר 2009

דרוגבה מאד השפיע על תשומת הלב של ואן דר סאר שהיה מגיע לכדור הנגיחה של טרי.
אבל זה מעבר לזה,לשחקני צלסי היה רישיון היום ליפול בשלושים מטר של שער יונייטד.הם קיבלו לא מעט שריקות מומצאות על זה.

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2009

א.
התגובות של פרגוסון: יתכן ובמקרים מסוימים הוא מגזים כמו במקרה שעליו הוא עומד לדין, אבל ברמה כזו של כדורגל, לא יכול להיות צבר טעויות כזה. (וכמו במקרה צלסי -ברצלונה.) נשרק אופסייד נגד רוני בתחילת המשחק ששלא היה, לא נשרקה עבירה בגול של טרי, ועוד סידרה שיכולה להשפיע על אליפות זה יכול להוציא מהכלים גם איש רגוע כמו פרגוסון(….)

אמיר 8 בנובמבר 2009

הנה כמה תובנות ושאלה אחת…
1.צ'לסי הוכיחה לי בדיוק מה שחשבתי עליה בתחילת העונה,משעממת מבוגרת ולא מספיק טובה לאליפות!
2.לבוא לבריד'ג בלי ריו וידה וברבבאטוב ולהיות שווים ואפילו טובים יותר בחלקים של המשחק משאיר הרגשה אופטימית להמשך.
יש גם יכול וגם חוסן מנטאלי בסגל הרחב!
3.חסר בסגל חלוץ!מי שבונה על גולים של קאריק,אנדרסון,פלאטשר וולנסיה כתחליף לא יראה אליפות.
היסטורית פרגי לא מבצע רכישות משמעותיות בינואר,יש מצב שהשנה זה ישתנה.
4.מישהו כאן יודע למה ברבה לא היה בסגל.?

chaim777 8 בנובמבר 2009

מסכים עם 3 העיתונים מדברים על וייה
4 פרגסון אמר שברבה לא התאושש מפציע

שחר 8 בנובמבר 2009

מדוע לא מספיק טובה,ניצחה אותנו זה לא מספיק?

א. 8 בנובמבר 2009

יונייטד לא צריכה לרכוש בינואר שחקנים אלא להשתמש בצמד אוברטן ומאקדה שיכולים להכניס נעורים ורעננות להרכב של יונייטד שכרגע חסר את ההתלהבות המתפרצת הזו.

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2009

1. שופט עלוב.
2. משחק מצוין של יונייטד במרבית משלבי המשחק, וכאשר שני הבלמים חסרים מול קבוצה פיזית כמו צלסי, זה מעודד.
3.בריצה לטווח ארוך, הם יראו את הגב שלנו.
4. יונייטד יכולה לשלוט במרכז השדה כשהיא רוצה להיום מול צלסי ניתנה הוכחה אולטימטיבית
5. אטקינסון עלוב ומעורר רחמים.

חזי השועל 8 בנובמבר 2009

רדו מהשופט, באמת…
כולכם מדברים כאילו לא ראיתם טעות שיפוט מימיכם. ולא קראתי שוב תגובה על ההתחמקות של ג'וני אוונס מכרטיס אדום.

היופי בשגיאות שיפוט, וככה זה בחיים הוא שהן נוטות להתקזז ואף לנטות לטובת הקבוצות הבכירות בסוף העונה.

כל תוצאה של 1:0, 0:0, 0:1, 1:1 היתה
משקפתאת המשחק.
עדיף לנתב את השיחה מפוסט מורטם לראייה קדימה. כמו, מה החדשות בעניין וויה וסילבה?

Yair 8 בנובמבר 2009

אני חושב שיותר מדי תשומת לב הולכת אחרי המשחק לשופט, ולא לליצן שמצא זמן לצחצח שיניים באמצע המשחק.
זה מזכיר לי את המשחק בשנה שעברה שישבתי בברידג' באזור של אוהדי הבית וראיתי מישהו קורא עיתון, ואפילו לא מדור ספורט…

chaim777 8 בנובמבר 2009

לדעתי זה מין סוכריה בשביל הבן אדם

סופרפלי 8 בנובמבר 2009

ראיתי את התקציר של המשחק של אוברטן מול מוסקבה, הילד הולך להיות שחקן, גדול, שיחקתם אותה.
http://www.youtube.com/watch?v=cR3uHuwwJCY

אופיר 8 בנובמבר 2009

אז מה, עכשיו אחרי כל הפסד תייללו על השופט כמו חבורת ילדות?

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2009

אופיר ,
שכחת להוסיף קטנות אחרי ילדות…
מילא שהשופט טועה, גם אתה??

רילקס 8 בנובמבר 2009

איזה כיף שכולם מתעסקים בשופטים ואת מי הם דפקו יותר… רונן הבלוג שלך נהיה מקום לאלי גוטמנים למיניהם.
שופט גרוע זה שופט גרוע וכנראה שגם עושה פנקסנות בין לבין.
חוסר מזל נטו וההפסד הזה מיותר ככל שיהיה לא סוף העולם, אם יש משהו שמנצסטר הוכיחה בשנים האחרונות שזה פקה פקה לא מביא אליפות אז תנו לאוהדי צלסי וארסנל לברבר ונדבר בסוף מאי

מאיר המקורי 8 בנובמבר 2009

רונן יקר, אני לא מצליח לעקוב לצערי אחרי כל פוסט אבל עד כמה ששמתי לב, לא היתה פה הכאה על חטא על ההימורים שלך בתחילת העונה. המשחק היום היה הזדמנות לעשות את זה.
עזוב את התוצאה – זה באמת היה יכול ללכת לכל כיוון. אבל להמר שצ'לסי לא תסיים בין ארבע הגדולות? עם שחקנים כאלה? מאז שקראתי את ההימור שלך, לפני שלושה חודשים ארוכים, תהיתי מאיפה זה בא. והנחתי שזה בא ממשאלת לב, מרגש של אוהד, שרוצה לראות את היריבה החזקה ביותר מחוץ למירוץ, ולא מניתוח של מומחה, שאתה בדרך כלל מצליח לעשות.
נכון שסיכומים עושים בסוף העונה אבל שאלתי אליך – האם אתה עדיין דבק בהערכה הזאת?
וכמובן ההערכה השנייה – באיירן זוכה בצ'מפיונס. אולי אני צריך להתאפק עוד טיפ טיפה עד שזה יהיה סגור סופית אבל כרגע נראה שהם לא יצלחו את הסיבוב הראשון.
איך אתה מסביר את זה?

רונן דורפן 8 בנובמבר 2009

מאיר – הימרתי גם על עונה טובה מאד של ארסנל ושל טוטנהאם. והימרתי שסיטי לא תצליח במיוחד. וגם שיונייטד לא תתמוטט. אז מה שאתה מגלה פה זה דבר מדהים: בחלק מההימורים אני צודק ובחלק לא.

לגבי באיירן וצ'לסי – בשני המקרים ייחסתי משמעות גדולה להצלחה של המאמן במפעלי ליגה בשנים האחרונות. שניהם בינתיים די בניגוד למגמה הזו. אנצ'לוטי היה מאמן ליגה עלוב שלוש שנים ברציפות לפני העונה הזו. סיכומים עושים בסוף – אבל קח בחשבון דבר אחד. למרות יתרון החמש שלו כרגע, ויתרון השלוש על ארסנל, בשנה שעברה בדיוק במחזור הזה לסקולארי היה יתרון יותר גדול. אז באמת מוקדם.

ובאופן כללי כל ההימורים שלי – כולל הצלחה של טוטנהאם וארסנל ויונייטד, כולל ההימור שברצלונה תיקח את האליפות בספרד בהפרש יפה, הם הימורים על מאמנים. כך שכנראה הייתי חוזר על הימורים כאלו.

שלו רומא 8 בנובמבר 2009

חיים777 – זה לא בשבילך.
היה יכול להיות יותר גרוע,
שני פצועים, נקודה אחת.
ומחזור הבא אחרי הפגרה חוזר טוטי.

הקורא 9 בנובמבר 2009

משחק חלש מאוד של גיגס, שמלבד העובדה שלא תרם, גם מסר ליריבה כדורים שעם קצת יותר רגש היו מובילים לשערים של יונייטד. מעבר לזה, קאריק לא מסוגל לבעוט למסגרת, והחוליה החלשה ביונייטד היא לצערי הקישור. מעבר לזה, וויין רוני היה ענק, והוא יהיה המנהיג של היונייטד בשנים הקרובות אלא אם פרגי יאלץ למכור אותו

יואב 9 בנובמבר 2009

עוד נתון בשולי המשחק-יונייטד שיחקה עם חמישה שחקני בית פלוס עוד שניים על הספסל.אותי זה מרגש ומעודד.

דודו 9 בנובמבר 2009

זה לא פאתטי שמאמן בסדר גודל של פרגוסון כל הזמן מתלונן על שיפוט? די כבר, אתה לא המנג'ר של סטוק או פולהאם, אתה המנג'ר של אחת הקבוצות הגדולות בעולם ועדיין אתה לא מסוגל לסיים הפסד עם פרגון לקבוצה השנייה, אלא פשוט חייב להאשים שופטים. לא פלא שכל מי שלא אוהד יונייטד, מתעב את פרגוסון הבכיין.

אביעד 9 בנובמבר 2009

דודו, למה באמת להתעניין בעובדות. התגובה של פרגוסון אחרי ההפסד לליברפול הייתה משהו בסגנון "היינו גרועים, הם היו יותר טובים, הם ניצחו בצדק". אחרי זה הוא נשאל ישירות על השופט ואמר עליו חצי משפט. תנחש לבד מה הייתה הכותרת למחרת.

אביאל 9 בנובמבר 2009

רונן – בשנה שעברה אם אני לא טועה, גם היו חסרים ליונייטד 2 משחקים, בשונה מהשנה.

איש 9 בנובמבר 2009

אביאל- בשנה שעברה היה 8 הפרש והיה לנו משחק חסר. וגם לא הייתה אליפות אפריקה.

למצודדי וייה- הוא חלוץ מעולה, זה נכון. אבל הוא גם בן 28 (לפחות יהיה עד לחלון ההעברות) בלי רקורד מוכח בליגה האנגלית.

מאיר המקורי 9 בנובמבר 2009

רונן (וגם אביאל) – אני לא מדבר על מי תזכה באליפות.
אני מדבר על כך שרונן הימר שצ'לסי לא תסיים בין ארבע הגדולות.
אומר שוב – לא תסיים בין ארבע הגדולות.
ברור שבחלק מההימורים צודקים ובחלק טועים. אני לא בא לתפוס אותך על טעות בהימור. אבל לא בין הארבע הראשונות? עם שחקנים כמו דרוגבה, למפארד, טרי, אסיין ועוד ועוד?
גם אם אנצ'לוטי לא מצליח בליגה – טיעון לגיטימי ומצדיק הימור – אז אוקיי, הוא יגמור שלישי. זה עלוב יחסית למה שצ'לסי מסוגלת. אבל חמישי ומטה? אני מדבר רק על זה. לא על מי תהיה אלופה ובטח שלא על מנצ'סטר יונייטד.

Yair 9 בנובמבר 2009

אני חושב שאפשר להפסיק להתפס באליפות אפריקה כמשהו שיעצור את צ'לסי או יגרום לה לאיבוד נקודות מאסיבי (או כלשהוא).
המשחקים שעליה לשחק בזמן האליפות הם קלים מאוד והסגל שלה בלי השחקנים שיוצאים הוא אומנם פחות טוב אבל לא דל.
אני לא אופתע אם היא תיקח את כל הנקודות (אולי איזה תיקו איפה שהוא), הלוואי שאני טועה כמובן.

ואם אני זוכר נכון גם בפעם הקודמת שהייתה אליפות אפריקה דיברנו על כך שיש אליפות בינואר וצ'לסי תיעצר וכו' ולאו דווקא זה מה שגרם לה לאבד נקודות.

אוזי 9 בנובמבר 2009

יאיר – זה כן די פגע בה. והיא לא יכולה לרכוש אף שחקן בינואר. אז נותרת בלי אסיין, בלי דרוגבה, בלי מיקל…

אביעד 9 בנובמבר 2009

יאיר, המשמעות של אליפות אפריקה חורגת מעבר ל-3 משחקים בליגה. זה חודש עד חודש וחצי, ממש לפני הישורת האחרונה, בהם כמעט כל הסגל של צ'לסי משחק ללא רוטציה או מנוחה.

Yair 9 בנובמבר 2009

אוזי – האיסור על רכישת שחקנים בינואר הוסר, או לפחות הושעה, נכון לכרגע צ'לסי תוכל לקנות שחקנים בינואר.

אביעד – נקווה שהנזק המצטבר אכן יתן אותותיו, בתקופה הספציפית של האליפות אני לא רואה את צ'לסי מתקשה, אלא אם בנוסף תהיה גם מכת פציעות.

אביאל 9 בנובמבר 2009

Yair – לכל קבוצה ולא משנה איזה, שלוקחים לה ארבעה שחקנים ששתיים מהם מאוד משמעותיים ועוד מדובר בשני צמדים שיש להם פחות או יותר את אותו התפקיד בקבוצה, זה בהחלט פוגע והעובדות מדברות בעד עצמן, לפני שנתיים (תקופת גרנט), צ'לסי עשתה 2 תוצאות תיקו לא מחוייבות שאם תסתכל על סוף השנה זה בהחלט גזל ממנה את האליפות, בכל מקרה זה ממש לא פייר ושוב זה פוגע בשחקנים האפריקאים, עובדה שלקבוצה כמו יונייטד אין כאלה ואני מניח שאליפות אפריקה זו סיבה מרכזית לכך.

ואיך אתה יכול להגיד שחסרון של דרוגבה הוא לא חסרון ? מי בכלל יכול להחליף אותו בתקופה הזאת ? גם בנוגע לאסיין.

עומרי 10 בנובמבר 2009

רונן- שוב אני חוזר לטענתי הישנה: בכדורגל, יותר מכל ספורט קבוצתי אחר, מתקיימת אמרתו האלמותית של לארי בירד- COACHING IS OVERATED

אתה יכול להביא את פרגוסון כדוגמא לטעותי אבל אני אוסיף ואומר שמה שבאמת חשוב זה היכולת לבנות קבוצה, לבצע רכש נכון ולגלות כשרונות- כל השאר כבר יבוא מאליו. לדוגמא, צ'לסי של השנתיים האחרונות היא דוגמא ומופת ליכולתו המרשימה של מוריניו- הבנאדם בנה סגל כ"כ חזק וטוב שהוא רץ מצויין כבר שנתיים גם בלעדיו והיה רחוק פסע משני גמרים אירופיים רצופים והחלקה אחת מזכיה בצ'מפיונס.

Yair 10 בנובמבר 2009

אביאל – איפה אמרתי שדרוגבה הוא לא חסרון? בסה"כ אמרתי שעם סדר המשחקים שיש לכם בזמן האליפות לא אופתע אם לא תפסידו נקודות.

רונן דורפן 10 בנובמבר 2009

אליפות אפריקה היא מכה שלא כתובה בשום מקום עבור הקבוצות המעורבות. הנבחרות הלאומיות שוחקות את השחקנים בתקופה הזו במשחקים שמשוחקים בתשוקה עצומה. המגרשים לא תמיד טובים והשחקנים חוזרים עייפים לקבוצות. אסור לשכוח שהרבה מהשחקנים שנוסעים לשם הם אירופאים מלידה או מגיל צעיר מאד – והתנאים שם קשים להם. אני מאד חושד באלכס פרגוסון שזו הסיבה שהוא לא רוכש שחקנים עם אזרחות אפריקאית כבר לא מעט שנים.

צריך לקוות שיימצא הסדר לאליפות הזו כי היא חשובה מאד לכדורגל. ההסדר שהכי הייתי רוצה הוא פגרה של שלושה שבועות בו האפריקאים ישחקו את האליפות שלהם והאירופאים יידחסו את כל משחקי המוקדמות. העירוב בין ליגות לכדורגל בינלאומי הוא גרוע.

עמרי – ללא ספק עיקר העבודה של מאמן היא לאמן ולא לנהל משחק. גם אם בתרבות הספורט הישראלית סבורים שצריך לפטר מאמן בגלל החילופים שלו או בגלל שיטת המשחק.

רונן דורפן 10 בנובמבר 2009

לגבי מה שאולי יעצור את צ'לסי. כרגע אנצ'לוטי עושה צעד מאד ספקולטיבי ומעניין. יש לו הרכב ראשון שהוא לא נוגע בו ואין אפילו שמץ של רוטציה. במידה מסויימת אני רוצה שזה יצליח לו כשיטה – כי אני שונא את הרוטציה.

איש 10 בנובמבר 2009

רונן- הרוטציה באמת מעצבנת אבל אני מאמין שבכל זאת היא נחוצה. אולי לא בצורה שבניטז נוהג אבל כן ברמה כזאת שתאפשר מנוחה לשחקנים, בעיקר כאלה שהם קצת יותר מבוגרים, כדי שיוכלו להגיע כשירים לסוף העונה (הבעיה העיקרית היא לא עייפות אלא הפציעות שהיא גורמת). כרגע לא נראה שאנצ'לוטי יכריע את האליפות לפני אפריל-מאי כך שכנראה שהוא יזדקק לכוכבים שלו לעונה ארוכה, במיוחד אם צ'לסי תגיע לשלבים המאוחרים של ליגת ה 1-4.
ובוא לא נשכח כמובן שאנצ'לוטי משתמש בהרכב הזה כדי לרוץ חזק בשתי המסגרות, עוד דבר שהוא ספקולטיבי מבחינתו.

שלו רומא 10 בנובמבר 2009

רונן – כתבת מספר פעמים על אנצ'לוטי שעל פי התוצאות של מילאן,
הוא מאמן ליגה עלוב.
שבמיבחן התוצאה זה באמת נכון.
אבל, ישנן מספר עובדות שלא נלקחות בחשבון.
ראשית התקן שלו במילאן היה,
לכבות את המדורות שנדלקו בין עשרות האגו.
שנית לשמש בובה על חוט לאיש מספר אחד במועדון ברלוסקוני.
ההרכבים היו מוכתבים לו כמעט ב 100%,
הן ע"י ברלוסקוני,
והן ע"י פציעות של שחקנים מבוגרים.
יכולת האימון שלו באה לידי ביטוי בהצבת שחקנים על המגרש,
וגם שם הוא קיבל הצעות מברלוסקוני,
שלא יכול היה לסרב להן.
או בחילופים תוך כדי המשחק.
אני לא יודע לנתח את זה,
אבל לא כל הכישלון במילאן על הכתפים שלו,
מצד שני זה לא שבצ'לסי המאמנים לא מקבלים עצות מהבוס.

Comments closed