ההפסד לסיטי בחצי הגמר הראשון

הטעות הכי גדולה תהיה להגיד שיונייטד הפסידה בגלל הסיבות הבאות:


פנדל מוטעה והעובדה שקרלוס טבז היה במוטיבציות אדירות להבקיע ולנצח את יונייטד. ומי שמתעקש גם המזל. כל שורת התארים של יונייטד היא בגלל שהיא יודעת להתגבר על דברים כל כך טריוויאלים בכדורגל. טעויות שיפוט יש כל הזמן. שחקנים שנחושים להוכיח משהו למנצ'סטר יונייטד יש עשרות. המזל, כפי שאמר מנג'ר גדול שלנו, טומי דוקרטי, הולך עם מי שעובד קשה.זה גרוע מאד להפסיד משחקים בגלל סיבות כאלו. במיוחד משחקים בהם אתה טוב בהרבה מהיריבה.

פוטבול אמריקאי ואני
ד"ש מהשמיים

40 Comments

שרבל 20 בינואר 2010

שופט מושחט, שהגיע במטרה לתת ניצחון לסיטי

Yair 20 בינואר 2010

שרבל, שלא תבין אותי לא נכון אני חושב שמייק דין הוא חתיכת אימפוטנט, אבל אין פה עניין של מושחת או לתת נצחון, כמו שכשטועים לטובתנו זה לא בגלל שפרגי אמר מילה לשופט.

תשאיר את תאוריות הקונספירציה לשאר הקבוצות.

שרבל 20 בינואר 2010

יאיר בלאמי היה צריך לקבל כבר 3 או 4 צהובים עוד במחצית הראשונה. נתן פנדל שלא נברא וגם קרן שממנה נוצר הגול השני שלא הייתה וחוץ מזה טבס עשה עבירה על ואן דר סר כשהדף את הקרן מה יותר מזה?????

גמאני 20 בינואר 2010

אווץ'….אבל יש גומלין
הם עבדו הרבה יותר קשה

Yair 20 בינואר 2010

אה כן, החמור מבואנוס איירס כבש שער מפנדל ובנגיחה מ2 מטר, לא בדיוק דברים שהוא לא היה עושה נגד קבוצות אחרות, אני בטוח שהוא רצה מאוד לנצח אבל לא בגלל זה הפסדנו.

איש 20 בינואר 2010

לפחות הבעיטות הלכו היום לכיוון המסגרת. זה שיפור משמעותי שאני מקווה שיימשך.
קצת חבל לי שפרגוסון חרג ממנהגו ובחר לעלות היום עם הרכב חזק במקום עם צעירים.

Ole 20 בינואר 2010

רוני חייב לסיים את המצבים הללו. הערב רשמתי לפחות 3 החמצות באחד על אחד. ה- 451 היה אנמי ב-70 הדקות הראשונות ולמעט השער, חסר היה השחקן הקדמי השני שמגיע לסגור עניין עם הכניסות הללו לרחבה.

ההגנה נראתה מבולבלת וחסרת ארגון במצבים הנייחים, בלי קשר לכך שהקרן שקדמה לשער לא הייתה ולא נבראה.

יואב 20 בינואר 2010

העשרים דקות האחרונות היו יונייטד של פעם, יונייטד בזון.
מחצית שניה לאספנים של רוני. ושל גיבן…
כל כדור נייח אצלנו הוא פחד אלוהים. מתי הם כבר יחזרו?
רונן, יש גם מקריות ומזל בכדורגל, בטח שזאת המחצית הראשונה שלו.שפוט את זה בסוף.
בקשר לשיפוט,
פנדל גבולי וקרן שלא היתה(בגול השני) ועוד כמה צהובים שנשארו בכיס משום מה(בלאמי וטבז)אבל יונייטד היתה חייבת לצאת עם משהו למרות זאת.
סיטי עדיין קטנה מסך חלקייה. כישרון יש אבל תבנית ברורה ומאיימת עדיין לא.ההסתגרות בסוף(כמו בכל המחצית השניה באולד טראפורד)היא עוד סממן לבגרות שהם צריכים לעבור…
אם יונייטד תשחק באותה רוח, אז יהיה בסדר אבל סיטי שווה גול אצלנו מול מרכז ההגנה שלנו נכון להיום…

רונן דורפן 20 בינואר 2010

יואב – יונייטד לא טובה באוויר בשני צידי המגרש. אני מקווה שדיוף יפתור את הבעיה הזו.

יוסי מזרחי 20 בינואר 2010

אני לא רוצה להסחף ולא להיות מושפע מתיסכול שלאחר הפסד.
באופן כליל, יונייטד טובה מסיטי בשתי דרגות.זה בא לביטוי במרבית המחצית הראשונה, שבה הרצנו אותם במשחק שקט ובהנעת כדור טובה.
בחיצ השני של המחצית השניה, זה היה מטווח ומשחק שמאפיין קבוצת בוגרים מול נערים.
רונן ,בפוסט קצר ותמציתי , הסביר טוב יותר ממה שיכולתי גם אם הייתי מתאמץ

טל 20 בינואר 2010

נקודה מאד מענינת במשחק הזה היא ההרכב שאיתו עלה פרגוסון למשחק. אותו פרגוסון שהעלה הרכב שני בחצי גמר הגביע האנגלי והרכב משניים בליגת האלופות, למרות הסיכון שזה יעלה לו בהגרלה קשה יותר בהמשך הדרך.

אני בספק אם יש קבוצה אחרת, כולל ליברפול, שבמשחק נגדה פרגוסון היה עולה בהרכב המלא שלו בגביע הליגה. יותר מההפסד, יש פה מיצמוץ מהצד שלו, למרות מספר הצהרות מזלזלות בסיטי שהוא פיזר בשנה האחרונה.

Schmeichel 20 בינואר 2010

Damn!
איזה דרבי סוער! אני לא מאמין שהכדור לא נכנס בסוף.
בכל מקרה, אני מרוצה מהשחקנים היום, הראינו משחק קוהסיבי ומלחמה על כל חלקי המגרש, מה עוד שלולא שיי גיבן הנהדר התוצאה הייתה נראית אחרת.

אני חושב שההרכב שפרגי העלה היה בהחלט ראוי, וסיטי חזרה למשחק עקב האופטמטריסט של השופט, שכנראה עשה את התואר שלו במכללת אורט בראודה. למחצית השנייה היינו צריכים לעלות עם אואן ורוני בחוד. בשניה שאואן נכנס, רוני התחיל לשחק כדורגל פנטסטי שמזכיר לכולנו איך הוא תופס את המושכות אחרי עזיבת הדוגמן למדריד.

אנדרסון היה האכזבה הכי גדולה שלי מהערב הזה, או שהוא הולך לאותו אופטומטריסט של השופט או שהאווירה באיצטדיון השפיעה עליו אבל הוא פשוט לא הצליח להוציא מסירות סבירות כל הערב.

Ole – רוני בהחלט סיים את המצבים שלו, פשוט עמד לו בדרך שוער שנתן היום משחק שהוא לא פחות מקולוסאלי. אם רוני ממשיך לעשות פעולות כאלה עד סוף העונה הוא מסיים עם 40 שערים.

אופיר 20 בינואר 2010

שמייכל, לא למדתי בבראודה אבל שמעתי שזו מכללה לא רעה בכלל…

יוסי מזרחי 20 בינואר 2010

שמייכל:
התכוונת למכללה של הרב הלפרין…

יואב 20 בינואר 2010

רונן, אכן רק שזה מטריד יותר הגנתית כי זה שווה ספיגה כמעט בכל משחק. ראוי לציין את אגף שמאל היום בחצי השני. אברה(מה זה זה) וגיגסי(נאמר כבר הכל) בחצי שעה מסחררת.

קורא 20 בינואר 2010

אני דווקא מעודד מהמשחק, יונייטד נראתה מצויין אחרי כמה משחקים שהיא חרקה בהם ואני מקווה שזה היה המשבר הקטן של העונה, ומפה היא יוצאת לדרך חדשה.

מה שכן, העניינים הכלכליים של היונייטד ממשיכים להעיב.

YairN 20 בינואר 2010

Who is the boy from Argentina, I love the money grabbing whore ;)
You should have kept him.

שלו רומא 20 בינואר 2010

משחק ראשון של היונייטד, שראינו ביחד המשפחה המאוחדת,
אני מרוצה,
לפחות לא יגידו שבני הוא אוהד של הצלחות …
נראת לי עונת מעבר, אבל אולי פרגי עדיין מאמין שכשאתה בסביבה אם מתאפשר קופצים לבקר,
כלומר, להשאר בצמרת ואי אפשר לדעת איזה תואר נגנוב,
סה"כ רבע השעה האחרונה, הייתה מעודדת,
וכל זה עדיין בלי הגנה.

גיא אלון 20 בינואר 2010

אני חושב שפרגי עשה נכון כשעלה עם הרכב חזק.
כרגע מה שחשוב זה להרכב הזה זה תרגול, תרגול ועוד תרגול.
גם על חשבון עייפות מצטברת בהמשך.

אריאל 20 בינואר 2010

מה, אף מגיב שקורא לפטר את פרגוסון? מאכזב משהו..

גיל מזימבבואה 20 בינואר 2010

אז מה עדיף למות יפה או לחיות מכוער?

יוסי מזרחי 20 בינואר 2010

גיל, התקלקלת! זה משפט שמתאים למאמנים ישראלים. אתה לא שוקל קרירה חדשה,אני מקוה.
וברצינות: יונייטד של אתמול חזרה לשחק את הכדורגל הפשוט של הנעת כדור יחד עם הבלטת כשרון אישי,ראה את אברב-גיגס,ואת רוני בסיוע אואן בחצי השעה האחרונה.
בלי קוסמים ומאחזי עיניים, עדיין עם הרכב של 10 שחקנים, הפעם באדיבות אנדרסון,ובכל זאת משחק שהביא שליטה במרבית הזמן ושליטה מוחלטת על סף התמוטטות של היריב בחלקים משמעותיים של המשחק.
בדרך הזו נצליח לחיות ולהיות יפים.
המזל יבוא. ראה טומי דוקרטי.

sleepy philosopher 20 בינואר 2010

Gil
tevez have only one choise.

סאביסביץ' 20 בינואר 2010

בנסיבות שנוצרו (שיפוט מבזה) התוצאה מעולה ליונייטד. חצי שעה אחרונה מדהימה שהזכירה תקופות מעולות של יונייטד. גיגס מדהים אותי כל פעם מחדש, אבל אי אפשר להסתמך עליו כל הזמן, נדרש יורש או שחקן מהיר, טכני, חכם באגף שמאל ההתקפי. פרגי מתעקש לפתוח רק עם רוני בחוד במשחקי חוץ, אין לי מושג מאיפה הדבר הזה הגיעה (אולי למד מבניטס). החובות של הקבוצה לצד הפרסומים שזו הקבוצה העשירה בעולם פשוט מפחידים אותי אישית כאוהד יונייטד והאפשרות שקבוצות אחרות רק מחכות לרגע שניפול. צריך לעשות משהו בחלון ההעברות, לא יכול להיות שפרגי חושב שהכל בסדר. הקבוצה לא שומרת על יציבות שהיא המפתח לעונה עם אליפות ועלייה לשלבים הגבוהים באלופות.

נועם 20 בינואר 2010

מה אתם רוצים מהשופט? הפנדל היה מוצדק לחלוטין לדעתי. רפאל פשוט עשה עבירה מטומטמת. נכון שהתפיסה בתוך הרחבה הייתה יותר קלה ביחס לתפיסה שהייתה מחוץ לרחבה, אבל שחקן הגנה לא יכול לשלוח ידיים ככה לשחקן שכבר עבר אותו ועוד לבוא אח"כ בתלונות לשופט.

ואת החצי השני לא ראיתי, ואני מבין מהתגובות פה שבחצי השני שיחקנו מצויין, אבל בחצי הראשון היינו בינוניים מאד לטעמי, ונתנו לסיטי להיות הדומיננטיים במגרש.

א. 20 בינואר 2010

קרלוס טבז לגארי נוויל :
http://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01562/Tevez-talk_1562285c.jpg

גארי נוויל לקרלוס טבז :
http://static.guim.co.uk/sys-images/Sport/Pix/columnists/2010/1/19/1263945170178/Gary-Neville-finger-gestu-001.jpg

לא ברור מי התחיל (אמש) אבל יש לצמד הילדותי הזה שבוע לעבוד על תנועות חדשות שיגוונו את הרפרטואר.
הנאמנות המוחלטת של נוויל למערכת מגלה צד מכוער שמשותף לו ולפרגי : העדר יכולת לגלות נדיבות.

רילקס 20 בינואר 2010

לדעתי גם היה פנדל ונכון שהקרן הזויה אבל יונייטד שוב עם 2 טעויות בהגנה (כמו נגד ברנלי רק שפה הן נוצלו עד תום) ויום היסטרי של השוער מפסידה משחק שרק אלוהים יודע איך הצלחנו להפסיד את זה…
בקשר לטבז… אהבתי מאוד ואני עדיין אוהב אותו והוא באמת מוכיח שהוא שחקן אבל התגובה שלו צריכה לקבל מענה ויאללה לתת לו בראש בטראפורד שבוע הבא!

תומר 20 בינואר 2010

בקשר לדיון על חופש הביטוי-
בדיוק אתמול בצהריים נזכרתי במשה, שנהג להיכנס לבלוג ולהיתגרות אחרי הפסדים של היונייטד. ואז נזכרתי שרונן מחק לו את התגובות.הסכמתי עם רונן שיש מקומות אחרים שמתאימים לטוקבקים של משה.
בפוסט שהגיע אחרי מספר שבועות כתב רונן שאין לו בעיה עם אוהדי בית"ר ששרים בצדקת מעשיו של גולדשטיין "כי אם חופש הביטוי, אז עד הסוף" ואז תהיתי אם רונן היה צריך למחוק את התגובות של משה ואח"כ לכתוב את מה שכתב. לעניות דעתי, הדברים מתנגשים. איך שלא הפכתי את זה.
הבלוג לא צריך להיות שטח הפקר.
התגובה של אתמול הייתה יוצאת דופן, אבל אני מדבר על משה, שלפי מיטב זיכרוני, לא השווה שום מאמן לשום צורר, אלא פשוט עורר תגובות נזהמות וגרר את הדיון לרמה לא עניינית (וכן, העליתי על דעתי שיהודה זה משה).
יש תגובות שצריך למחוק, אבל אם הן באמת לא עברו את הגבול אז…..

רונן דורפן 20 בינואר 2010

תומר – לחסוך לך את הדיונים המעמיקים בחופש הביטוי – משה, יהודה ועוד כמה שמות לפני כן מגיבים מאותה כתובת אי.פי מאותו אזור בארץ ורק סוג אחד של תגובות ובאותה שפה.
פשוט מיותר לדון באידיוטיזם הזה.

אנונימוס 20 בינואר 2010

משהו השתנה, שפתאום הפסד במשחק גביע הליגה כ"כ מפריע?

יוסי מזרחי 20 בינואר 2010

זה פשוט דרבי.

אביעד 20 בינואר 2010

היו אתמול טעויות שיפוט – הקרן הלא ברורה והפנדל שלא היה (גם אם זו עבירה, החלק היחידי שהיה בתוך הרחבה היה הנפילה של בלאמי), אבל כל אלו לא משנים (טעויות היו ויהיו, לטובתנו ולרעתנו).
כל מה שאני יכול לומר זה שאתמול היונייטד הייתה טובה יותר, הגיעה ליותר מצבים, ניצלה פחות מהם ולכן הפסידה – end of story. אם אנחנו רוצים לעבור את הסיטי, אז בשבוע הבא נצטרך לשחק לפחות באותה רמה ולהיות חדים יותר.
מבחינה הגנתית, נוראי או לא, הצמד בראון/אוואנס הוא נכון לעכשיו כל מה שיש לנו והצמד הזה שיחק אתמול את משחקו רביעי רצוף והוא במגמת שיפור ממשחק למשחק.

א. 20 בינואר 2010

נקודה מטרידה להמשך העונה : פרגי לא יכול לוותר על שירותיו של רוני באף משחק מעתה ועד סיום העונה וכתוצאה מכך רוני עלול להגיע לשבועות המכריעים של העונה שחוק לחלוטין.
הדרך היחידה להתמודד עם המצב הזה ולהקל במידה מסויימת את המעמסה שמוטלת על רוני (כחלוץ יחיד) היא בשיתוף קבוע של חלוץ לצידו.

שחר 20 בינואר 2010

אנינימוס-היריבה,היריבה
א- השנה אנחנו חיים משבת לשבת גם אם יוצא יום שלישי.

אמיר 20 בינואר 2010

רונן – לא מסכים עם ההנחה שלך,היונייטד עבדו קשה מאוד ובפרמטר זה לא יכולות להיות טענות.
ההבדל היחיד אתמול היה יכולת ניצול המצבים בהם לקינו,בעשרים הדקות האחרונות העלמנו את הסיטי מהמגרש והיא נראתה כקבוצת תחתתית מפוחדת!
הנה עוד כמה הערות:
1.כן יש מה להתלונן על השיפוט כי 75% מהשופטים לא שורקים פנדל ובטח שלא היתה קרן!
2.טבז תמיד עובד קשה ואני לא צריך את ההצגה שלו אתמול ע"מ להבין כמה הוא חסר לנו.
3.כמו שנראנו אתמול אנו שווים ניצחון של 2 שערים ומעלה בטראפורד קשישא בשבוע הבא!

אמיר ד 20 בינואר 2010

א. – אני לא מבין מה הבעיה עם גרי?
הוא פשוט התכוון שטבז יפה יותר כשהוא שותק :)

אביעד 20 בינואר 2010

א., לא הבנתי: אתה מצפה מגארי נוויל לתקוף את פרגוסון? את המערכת?
אגב, כל זה התחיל מראיון של נוויל שעוות לחלוטין – נוויל טען ש"אם התביעות הכלכליות של טבז היו גדולות מדי, אז זה בסדר שלא להחתים אותו" (מילת המפתח היא "אם"). העיתונים באנגליה עשו מזה סיפור גדול עם כותרות לפיהן נוויל טוען שפרגוסון צדק בהחלטה שלא להחתים את טבז וכו' וכו'. התנועה המגונה שעשה לכיוון טבז? זה כבר ילדותי ובטעם רע והוא בטח ייענש על זה.

פיני 20 בינואר 2010

אנשי יונייטד היקרים
אתם ודאי יודעים שבפרמיירליג אי אפשר לדעת כיצד יסתיימו המשחקים, אפילו בין הקבוצה הראשונה לאחרונה.
אתמול היונייטד היו אדירים והפסידו. אז תשלימו עם המצב ותסתכלו קדימה. נראה, אולי יפסידו שוב.

יואב 20 בינואר 2010

א,
איך מטנגו "מחוות" אמוציונאלי של שניים הצלחת להוציא את נוויל רע יותר?

ארנון 20 בינואר 2010

נראה כאילו חלק מהחברים כאן מגיבים מבלי לקרוא את הפוסט עצמו. רונן קורא להתעלם מטעויות השיפוט, כי הן מופיעות בכל משחק, ותמיד יהיה מי שמרגיש נפגע. בואו נאמין שיש כאן פיר-פליי וטעויות הן חלק מהמשחק. לפעמים, רק לפעמים, הטעויות הן לטובת יונייטד. אז אולי כבר תרדו מהענין הזה ותתמקדו במה שחשוב (שזה למשל לבחון את הסיבות המקצועיות להפסד, כמו שחלק כן התייחסו כאן)?

Comments closed