האל. ציון 10 לרוני!

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

וויין רוני היה במין יום "פלה לבן" שלו – למרות שהתייחסות אמיתית לכינוי שכזה תירכש רק בקיץ בדרום אפריקה. בראש, בעוצמת הרגליים, ברגישות הרגליים, באופורטיוניזם – גלריה נהדרת של שערים. לא פחות מהשערים שמחתי לראות אותו נוזף בשחקנים שמשחקים בנון-שלנטיות כשהיתרון רק 0-1. ובזה הרגע ממש מגיעה אלי ידיעה בלעדית וסקופיסטית ממחלקת הסטטיסטיקה וניתוח הביצועים של הבלוג: ציון 10 לרוני! בוידאו המצורף ניתן לראות את מדעני המחלקה חוגגים את הציון הייחודי.זה היה משחק מאד מתאים לריו פרדיננד לחזור לפעילות, בגלל יכולתו המאד לא מזהירה של המתנגד. הוא לא היה נקי משגיאות ולדעתי לא הסתבך יותר מדי מהצ'פחה המיותרת שנתן לקרייג פייגן. כלומר אני מקווה שלא הסתבך. אבל כשהוא שם עם ואן דר סאר רמת הבהילות בהגנה יורדת פלאים.ונאני היה מעולה.לפני כמה חודשים חשבתי שסדרת משחקים שהסתיימה היום 11 משחקים מול קבוצות אמצע ותחתית טבלה – היא קריטית ליונייטד והיא חייבת להגיע בסיומם למקום הראשון. באופן מוזר יונייטד אכן ראשונה בטבלה כרגע בזכות חוסרי משחקים ליריבות אבל ניתן לקבוע שהמטרה לא ממש הושגה. עבור אליפות יונייטד תיאלץ לעבוד מאד קשה ולשחק משחקים גדולים מול יריבות ישירות. למזלנו המשחק הבא בארסנל נותן ליונייטד הזדמנות נהדרת להתחיל להשיג ניצחונות כאלו.


שחר פאר ודודי סלע. רשמים מהחודשים האחרונים
ללא מילים

110 Comments

בני תבורי 23 בינואר 2010

אכן 10. מתסכל.

סאביסביץ' 23 בינואר 2010

משחק אדיר של רוני!!! המשחק יכל להיגמר ב 8:0. חבל לי על אוון שפשוט לא מצליח להכנס לכושר ואם זאת האלטרנטיבה לברבאטוב ורוני חייבים לפנות לשוק ההעברות. יונייטד פשוט כבר לא פקטור בשוק. כל שחקן גדול שנמצא בשוק, הקבוצות שמוזכרות לגביו הן או ריאל ובארסה או סיטי או צ'ילסי. מדהים איך המצב השתנה תוך כמה שנים. החובות של יונייטד כנראה נכונים. אין איזה SHUGAR DADDY מהמזרח התיכון שיקנה את יונייטד.

Ron 23 בינואר 2010

רוני היה באמת ענק! בדיוק מה שרצינו ממנו כשרונאלדו יצא , מנהיגות + נחישות וחדות..

נאני מתחיל (למרות שאני שונא להגדיר את זה כך) להיכנס לנעליים הענקיות של רונאלדו וממשחק למשחק הוא מראה שהוא לא נופל מרונאלדו ביכולת (חוץ מכישרון ההבקעה) אבל החלק שלו בשערים ,הגאונות והטאצ'ים הקטנים הם אלה שהכינו את הבמה לחלוץ האנגלי מס'1 את הבמה

אביעד 23 בינואר 2010

לא. לא 10. השער השני לא היה מה שאני מצפה מהיונייטד. אני לא מצפה משחקני היונייטד ומרוני להיות קדושים, אבל דוסון שכב שם ברחבה, הוא לא התחזה (והוא גם לא מהמתחזים בימים רגילים) וכששחקן היריבה שוכב פצוע ברחבה ולא נראה שהוא "מזייף", קבוצה כמו היונייטד צריכה להרחיק.
ריו היה בסדר גמור ומעלה יחסית לשחקן שנעדר 3 חודשים בגלל פציעה, אבל נראה די סביר שהמכה לפייגן תזכה אותו בהשעיה, השאלה היא מתי תהיה ההשעיה, כי אם הוא יזכה להליך מזורז (כמו של אדבאיור), הוא עלול לפספס את ארסנל. וזה רע. רע מאוד.
מצד שני, אם מישהו זכאי לקבלFree Pass מההתאחדות האנגלית, זה ריו פרדיננד. אחרי הכל, השעיה של 8 חודשים בשל ביצוע בדיקת סמים באיחור של יום זה לא משהו שהולך ברגל, בייחוד לא בהתאחדות שמעניקה עונשים פחותים למי שנתפס משתמש בסמים (כמו אדריאן מוטו).

אביאל 23 בינואר 2010

ברכות ובאמת משחק ענק, אבל השער השני הורס קצת החגיגה ? מוזר של הזכרת את זה רונן, אני חושב שאם היה קורה ההפך רוני היה הראשון שרץ לכובש ומקלל, אבל אבירי הפייר פליי בחופשה שכובשים רביעייה.

ניינר 23 בינואר 2010

הרביעייה הזו מגדילה באופן משמעותי את הקופון שפיני זהבי הולך לגזור על רוני הקיץ.

אביעד 23 בינואר 2010

אביאל, כנראה שלרוני אין את רוח הפייר פליי שמאפיינת שחקנים כמו דרוגבה ובאלאק למשל… :)

בן 23 בינואר 2010

סחתיין. אני מצטרף לעדת המדענים הבכירה וחוזה שפרוייקט רוני ינחול הצלחה כבירה גם בקיץ בדרומה של היבשת השחורה. זה יתחיל מול הגנות קלאסיות עבורו כמו ארצות הברית, אלג'יריה וסלובניה בבתים. וזה ימשיך בנוק-אאוט. עד להפסד בפנדלים בשלב כלשהו, שלא יהיה מוקדם מרבע-הגמר.

אופיר 23 בינואר 2010

טוב, כשאמרתם בתחילת העונה שרוני יצטרך לכבוש 25 שערי ליגה כדי לחפות על רונאלדו גיכחתי, מפני שחשבתי שהבחורצ'יק איבד כבר את המיומנות הזו. 19 שערים מאוחר יותר…

רונן דורפן 23 בינואר 2010

אביאל – אתה כותב שטויות וגם בנימה לא הוגנת שבה אתה מניח מה הייתי כותב במצב אחר. כתבתי פעמים רבות בעשרות הזדמנויות ששחקן יריב על הדשא הוא לא סיבה להפסיק משחק. כי אחרת מה שתקבל זה בית חולים שדה בכל משחק. זה גם הוכנס להנחיות לשופטים. אם השופט חושב שיש סכנת חיים הוא זה שמפסיק את המשחק. אם אין סכנת חיים טיפול רפואי יכול לחכות כמה שניות. אני מציע שתמצא סימוכין לטענה שלך שכתבתי פעם אחרת – ואם לא תמצא אני מציע לך לשקול להתנצל.

אביעד – הכדור הספיק להיות אצל שחקני האל שלא הרחיקו אותו לשום מקום בזמן שהשחקן שוכב.

יוסי מזרחי 23 בינואר 2010

אביעד ידידי. תתנצל כבר עכשיו.

יוסי מזרחי 23 בינואר 2010

אנא, התעלמו כולכם מהערה מיותרת שלי בתגובה 10 של רונן.

סימנטוב 23 בינואר 2010

לפני המשחק חשבתי שיהיה טוב אם רוני ישחק רק 60 דקות.
שמח על החזרה של נאני כי זה מה שיש לנו כרגע.

יוסי מזרחי 23 בינואר 2010

אני חושב ש-10 זה קצת מוגזם, ראיתי את רוני במשחק לא פחות טוב בדרבי השבוע, ואולי ההבקעות משלימות לציון 10.
אשרי שאלה הן הצרות שלי.
אני חשב שהגיע הזמן להעלות לדיון רציני את הנוהג של הפסקת משחק בגלל ששחקן יריב שוכב על הקרקצ
ע. לא אמרתי פצוע מפני שבחלק לא קטן של המקרים, השחקן פשוט נח לרגע, והיריב בדילמה.

במקרה של השער השני(שהיה קריטי,יש לזכור)היתה התנגשות בין השוער לשחקן הגנה שלו.לא היתה פציעה, כי ראינו אותו קם לאחר פחות מחצי דקה על הדשא.
עכשיו מה צריך לעשות? פייר פלי או המשך? כאן יש דילמה. הדילמות האלה לא יפתרו רק בהחלטות של שחקן בשבריר שניה נתון מול השער ןכולי
להבדיל אלף הבדלות ראינו שקבוצה שבפיגור , שהבלם שלה שבר לחלוץ יריב את הקרסול (!!!) ממשיכה ומשווה בדרך לניצחון שהוא קריטי עבורה, אני מדבר כמובן על ארסנל מול בולטון.
וארסנל מונהגת ע"י מנג'ר שיש לו תמיד מה לומר על מקרים כאלה, והוא מנטור לפחות בעני עצמו בעניני הגינות וספורטיביות, הפעם הוא שתק. אכן דילמה.

גיל 23 בינואר 2010

אין שום סיבה להפסיק משחק במצב ששחקן מתפתל על הדשא. כמעט אין מצבים שמדובר בסכנת חיים, וברוב המקרים מדובר בהתפתלויות שחלקן לא פציעות בכלל ואחרות הגזמה של פציעה. במקרה הזה היה ברור שמדובר בפציעה, אבל לא נראה כמשהו קריטי במיוחד.

גמאני 23 בינואר 2010

אחרי שנאני פתח את הפה בעיתונות הוא לא שיחק עד החודש(גם לא במשחקים שאוואנס ואוברטן היו המבוגרים על המגרש)-וגם כשחזר לשחק החודש עד היום הוא די גימגם
אז אם הוא פתח גם היום כנראה שהוא ופרגוסון סידרו את היחסים בינהם ואלו חדשות מעולות ליונייטד
נאני שחקן מעולה-הוא רק היה צריך מישהו שיסביר לו שלפעמים אפשר לשחרר כדור אחרי 2-3 נגיעות ולא חייבים לעבור שחקן-והיום הוא שיחרר כדורים בתיזמון מעולה

redsox 23 בינואר 2010

רונן-
אני בד"כ נמנע במכוון מלהגיב על פוסטים שעוסקים במשחקים שלכם אבל האם מהתגובה שלך לאביאל אפשר להבין כי אתה מוציא את גאלאס זכאי מפרשיית השער הבעייתי מול בולטון????

בכלל לא ברורה לי החגיגה הגדולה ממשחק שבו הייתם צריכים להיות במצב של 1-0 עם שחקן פחות מול "יכולת מאד לא מזהירה של המתנגד" ובחסדי השופט, בשילוב התנהגות ספק-ספורטיבית ובעזרת התעוררות מאוחרת של רוני נגמר בתוצאה כזו. אבל בנק' הזו אני חושב שאחזור למנהגי הקודמים ואתן לכם לחגוג עם שותפיכם לדרך.

אביעד 23 בינואר 2010

רדסוקס – כשאתה כותב "בחסדי השופט" האם כללת גם פנדל שלא נשרק על נאני במחצית הראשונה?
רונן, שחקני האל ניסו להרחיק, רק שזה הגיע ליונייטד שהמשיכה לשחק. אני חושב שיש הבדל גדול בין "בית חולים שדה" לבין שחקן האל שחטף מכה בראש ונפל. הוא קם רק דקה לאחר השער ולאחר טיפול רפואי. בין אם הוא נפצע משחקן היונייטד או משחקני קבוצתו הוא. יש 2 קצוות לסקאלה – מצד אחד אפשר תמיד להפסיק כשמישהו פצוע (וזה יוביל למצב שתיארת) ומהצד השני אפשר תמיד להמשיך ושהשופט יחליט. לא חייבים ללכת לנק' הקיצון, יש גם משהו באמצע, וכששחקן הוגן בד"כ שוכב באמצע רחבת קבוצתו פצוע, זה מצב בו לטעמי אפשר וצריך להפסיק לשחק.
גיל, צריך סכנת חיים בשביל להפסיק משחק? ממתי?

גיל 23 בינואר 2010

אביעד, אין שום מצב שאפשר לעשות את כל החישובים הללו בשבריר שנייה. שחקנים תפקידם לשחק נקודה. השופט תפקידו להפסיק את המשחק אם הוא רואה לנכון. ברגע שתכניס שיקולים זרים למשחק תראה שחקנים מתפתלים ברחבה כל פעם שיש מצב לשער. זה בסך הכל נמשך עוד כמה שניות, שום נזק לא נגרם לשחקן הפצוע.

אביאל 23 בינואר 2010

אביעד – לי לפחות לא זכור לי תופעה כזאת במשחק של צ'לסי, אתה מוזמן כמובן להזכיר לי, בכל מקרה, מה בדיוק הבעיה עם באלאק ? עם דרוגבה אני עוד מבין, אבל למה באלאק נכנס לעניין ? ובכלל מה הקשר לרוני ולמקרה הזה ?

רונן – למה מדבר שטויות ? ועל מה להתנצל ? אמנם פניתי אליך ישירות אבל בעקיפין גם לשאר חברי הבלוג הקבועים, בבלוג כאן יש תחושה שפייר פליי הוא עקרון חשוב ומרכזי בכדורגל ועם כל הכבוד לרוני וליונייטד היום בשער השני לא היה כאן פייר פליי, ובבקשה לא לחזור על המנטרה של אני אוהד ובשבילי גם מצדי שיבטלו את הנבדל, פה היה חוסר צדק מסוים והקטע הבאמת מצחיק היה קורה אם זה היה קורה ההפך ואיך רוני היה מתנהג כלפי השחקן הכובש.

גיל מזימבבואה 23 בינואר 2010

הפייר פליי בכלל לא עמד כאן למבחן (להבדיל מארסנל – בולטון) האל החזיקו בכדור ובמקום להרחיק החוצה או לקרן הם בעטו לעבר ההתקפה למזלם הרע נאני היה בדרך.

גלן 23 בינואר 2010

טוב אני כמובן ממשיך להיות מיואש כי הEPL ממשיך ללכת בדרכי הליגה הבכירה, הישראלית. כבר היו לנו אוליגרכים חסרי אחריות, פשיטות רגל ומה לא. עכשיו בא היו"ר של האל ומדבר כאחרון הבוסים הישראלים. שתו לי אכלו לי, לא מסוגל למכור את המועדון, אני מפסיד כל חודש. מה יהיה? צריך להריץ את לוזון לנהול ה EPL ומיד. וברצינות- יש צורך ברה אורגניזציה מלאה. תקרות שכר, גישה אנטי לזרים וכו'. בקיצר ובפחות רצינות פלטיני לנהול ה EPL !

יוסי מזרחי 23 בינואר 2010

אביעד:
על פני הרצף שתיארת, אני מעדיף את הגישה המחמירה לפיה לא מפסיקים אלא בהוראת שופט.
סך כל הרמאים עולה על מקרי האמת שבהם צריך להפסיק, ותמיד יש את השופט.
המקרה של היום היה נופל החוצה כלומר ללא תגובת השופט,ובצדק כי לא היתה פגיעה חמורה, לא היתה עבירה, האל יכלו להרחיק ולא עשו זאת ובכל מקרה,הם לא קופחו.

גלן 23 בינואר 2010

ואין גם פייר פלי יותר מדי ב EPL . בודאי לא בסגנון הבריטי של פעם.
מדובר בדיון ארכאי שאינו מתקשר עם המציאות. לא בקבוצה א' ולא בב' .

מיסיס רוני 23 בינואר 2010

רונן-יודעת אנוכי שספקולציות ושמועות למיניהן אסורות לדיון על חברי בלוג זה, אבל הרינונים על מעברו הצפוי,לכאורה,של אלוהינו למדריד השנואה, מעיב של שמחתי הגדולה ביום חגיגי זה…

קינו 23 בינואר 2010

1. משחק ענק של רוני!
2. משחק מעולה של נאני.
3. ניצחנו למרות ששיחקנו היום 90 דקות ב-10 שחקנים. (כן, אני מתכוון לפארק…)
4. לכל אלו שטוענים שפלטשר הוא היורש של קין:
אין לו כשרון, פיזיות, מהירות, יכולת וחוכמת משחק שמצדיקה מקום בסגל של יונייטד. אני לא רואה אותו פותח גם ביריבים מהיום. הוא טוב רק כאשר משחקים עם 3 קשרים באמצע והוא מתפקד כסותם חורים.
5. אני אוהד של יונייטד מאז גיל 9 שזו שנת 1990 ואני פעם ראשונה ממש סקפטי לגבי העתיד של המועדון.

אשמח לשמוע התייחסויות, שבוע נהדר לכולם!

Schmeichel 23 בינואר 2010

אתה מוזמן להרחיב על סעיף 5. הוא לא נראה לי ברור במיוחד, בעיקר בגלל שקניית אגרות החוב הסתיימה בהצלחה ועכשיו לגלייזרים ולנו יש את מרחב הנשימה הדרוש בכדי למצוא פיתרון אמיתי (עד 2017).

קינו 23 בינואר 2010

בסעיף 5 התכוונתי לכך שאני לא רואה כשרונות גדולים מהנוער שיחפו על המצב הכלכלי הקשה שהמועדון נקלע אליו. אני לא מכיר את הסיפור של קניית אגרות החוב. אני אודה לך מאוד אם תוכל להרחיב בנושא.

אביעד 23 בינואר 2010

אביאל, במשחק מגן הצדקה השנה זה היה באלאק שנתן מרפק לפנים של אברה, צ'לסי השתלטה על הכדור ודרוגבה ניצל את עובדת היותו של אברה שכוב על הדשא להבקיע שער. אז לא זכור לי שדיברת על היעדר פייר פליי, להיפך, גיבית את שני אלה לחלוטין. אבל זה בסדר לטעון שרונן לא אובייקטיבי כי הוא אוהד יונייטד.

א. 23 בינואר 2010

רוני היה נהדר במחצית הראשונה ופחות טוב ברוב שלבי המחצית השניה,דווקא בה הוא הבקיע שלישיה.
התלות של יונייטד ברוני היא מוחלטת.איתו היא קבוצת צמרת שנאבקת על תארים אבל בלעדיו היא לא יותר מקבוצת אמצע טבלה לא מרשימה.
מוגזם לצפות מרוני,שהמשחק שלו נשלט על ידי אמוציות,לעשות את מעשה פאולו די קאניו.
http://www.youtube.com/watch?v=B7lnoiOmGLY
אין לי ספק ששחקנים שקולים וקרי רוח כמו גיגס או ברבטוב היה נמנעים מלסיים את המהלך בבעיטה לשער.
אני בעד שארגוני השחקנים ברחבי העולם יקבלו החלטה שתפקיע מהשופט את האחריות לעצירת המשחק במקרה של שחקן ששוכב על הדשא ותשיב לשחקנים את האחריות הזו.
^
היו לא מעט משחקים בהם היה נדמה שנאני הוא השחקן הטיפש ביותר שלבש את חולצת יונייטד.מסתבר שבתקופה הארוכה שבה נאני ישב ביציע הוא צפה בעמיתו ואלנסיה ולמד שהכדורגל הפשוט,הלא מסובך,הוא הכדורגל שצריך לאפיין את משחקו.נאני מסר היום כאשר היה צריך למסור,הרים לרחבה כאשר היה צריך להרים לרחבה,הכניס כדורי רוחב כאשר היה צריך להכניס כדורי רוחב.היה רגע שבו נאני רץ לנקודת הקרן ולא מעט אוהדים באזור הקרן מחאו לו כפיים,תופעה די נדירה.חבל שפרגי לא הוציא אותו בדקות האחרונות כדי שנאני יקבל את התשואות שהגיעו לו.
עכשיו זה המבחן של פרגי.האם הוא יפרגן לנאני ויתן לו לפתוח גם נגד הסיטי ובכך יעביר לו מסר ברור שהעבר נשכח וכעת יכולת טובה של נאני תזכה אותו בחולצת ההרכב הראשון או שימשך הקיבעון הזה על שיטת הרוטציה שלא מתחשבת ביכולת השחקנים.מגיע לנאני להיות בהרכב מול הסיטי.
^
מייקל אואן מעורר רחמים.כל חלוץ סביר היה מבקיע היום לפחות שער מחמשת המצבים המצויינים שאואן הגיע אליהם.ליונייטד חסר חלוץ סביר שכזה לצידו של רוני.
^
אני שמח לציין שבמשחקים האחרונים ניכר שיפור משמעותי במשחק ההגנה של רפאל.הוא עדיין שוגה מפעם לפעם אבל סך הפעולות ההגנתיות שלו מעיד שהוא מתחיל להבין את תפקידו.

אביעד 23 בינואר 2010

גיל, יוסי, אין כאן עניין של "שבריר שניה". רוני ראה היטב את דוסון כשקיבל את הכדור לרגל. סביר להניח שרוני רק ראה את השער מולו ולא חשב בכלל על דוסון, מה שהוא עשה היה אנושי, אבל עדיין בעיני זה לא היה בסדר. ואגב, מה זאת אומרת "האל יכלו להרחיק"? מה הם עשו שהיה לא בסדר? הם לא בדיוק יצאו להתקפה משלהם, רק העיפו את הכדור כמה שיותר רחוק.

יוסי מזרחי 23 בינואר 2010

אביעד, תגובתי (מספר 21) בתוקף.
אין כאן פיר פלי , לצפות מרוני שלא יבעט. זה דומה יותר לרצות שיהיה יותר אדוק מהאפיפיור וזו למרבה הפלא, דרישה לא הגונה.

גיל מזימבבואה 23 בינואר 2010

אביעד היו להם שתי הזדמנויות להרחיק, פעם לקרן ופעם החוצה והם בחרו לנסות לצאת להתקפה מתפרצת.

אביעד 24 בינואר 2010

גיל, הסתכלתי שוב על תקציר המשחק –
http://www.101greatgoals.com/videodisplay/4552012/.השער המדובר הוא ב 6:15. איזה "2 הזדמנויות להרחיק" ואיזה נעליים. אחרי שדוסון התנגש במייהיל ונותר על הדשא הכדור הגיע לרוני שניסה להעביר למרכז הרחבה, שם היה שחקן האל שהיה עם הגב לדוסון וניסה להרחיק את הכדור בנגיעה אחת לאיפה שלא יהיה תוך כדי שפארק לוחץ עליו. משם הכדור הגיע לנאני. אפשר בהחלט לטעון כפי שרונן אומר שזה לא תפקיד השחקנים לעצור אלא של השופט (אני לא מסכים לזה, אבל זו טענה לגיטימית). אי אפשר להאשים את האל בכך ש"יכלו להרחיק ולא עשו זאת". טענה כזו היא כבר נבזות לשמה.

אביעד 24 בינואר 2010

הקישור הנכון הוא ב http://www.101greatgoals.com/videodisplay/4552012/

יואב 23 בינואר 2010

רוני, תעשה לי ילד שיהיה בדיוק כמוך…

פראליה 23 בינואר 2010

זה עשוי להיות הרסני ומסוכן

רועי מ 23 בינואר 2010

לא קשור למחק הענק של רוני.
אבל מה אתם אומרים על המשחק המצויין של לידס מול טוטנהאם. למרות שהם לא כוס התה שלי. לא אכפת לי שהם יהפילו עוד שלב. ורק כפרס על זה שהדיחו אותכם.
אבל אני מקווה רוני יגיע באותו הכושר גם לדרופ אפריקה. ויתן סיכוי לאנגליה להגיע לשלבים הגבוהים ביותר ואלי גם להפתיע ולזכות.

סימנטוב 23 בינואר 2010

א. בקשר לנאני צריך לוודא שהשתן התרחק מהאש (מה שנקרא tough love)

סימנטוב 23 בינואר 2010

מהאש = מהראש

פראליה 23 בינואר 2010

כמה צביעות, איזו התחסדות, כמה טיפשות, רוני ייזכר היום לעד כשחקן הכי ריק בתולדות יונייטד, איך הוא לא העיף את הכדור החוצה? איזה אפס, כמה כדורגל בכ"כ מעט שכל ופייר-פליי

Schmeichel 23 בינואר 2010

הצביעות כאן היא ממש לא מצד רוני, אלא מצד המקטרגים הנואשים למעידה של יונייטד.
יש כאן כמה הבדלים חשובים מאותו מקרה אתמול במשחק של ארסנל – הפאול של גאלאס היה מכוון והרסני לשחקן שהותקף (הוצא החוצה על אלונקה עם קרסול שבור), במקרה הזה לעומת זאת, לא היה זה שחקן של יונייטד שביצע את העבירה ובנוסף לאורחים היו 2 הזדמנויות להרחיק את הכדור החוצה. מזלם הרע הוא שנאני היה בדרך.

Schmeichel 23 בינואר 2010

במידה ונאני לא היה שם ייתכן והתקפת האל הייתה יוצאת למתפרצת שיכלה להסתיים בגול. אני בטוח שאף אחד לא היה מתלונן במקרה שכזה.

פראליה 23 בינואר 2010

ומה כותה העורך? ציון 10 לרוני, מה שנקרא " יונייטד ספיריט"

קורא 23 בינואר 2010

ביום חגיגי זה אני רוצה להזכיר טור של אמיר ענבר מהארץ מלפני מספר שבועות בו הוא קבע שרוני לא מממש את הציפיות ולא סוחב את היונייטד בלכתו של רונאלדו. על זה נאמר – פחחחחחחחחח.

ואגב, בניגוד לרונאלדו, אני בטוח שרוני יישאר ביונייטד ולא ילך לריאל.

יואב 23 בינואר 2010

פראליה,
אני אקח את הסיכון.אבל שיצא בדיוק אותו דבר, אסור לשנות שם כלום שלא יצא איזה פוסטר מעונב ופלקטי.לא רוצה שהמצקצקים בלשונם יוכלו להזדהות.

אביעד 23 בינואר 2010

בנושא רוני וספרד – רוני הוא שחקן שיכול למנף את יכולתו על המגרש לרווחים מחוצה לו באופן מקסימלי, רק אם הוא משחק באנגליה. בספרד למשל המשכורת שלו תהיה גבוהה יותר (בעיקר בגלל שיקולי מס) אבל ההכנסות שלא קשורות לכדורגל (פרסומות, חסויות וכו') יהיו נמוכות בהרבה. זה בניגוד לבקהאם או רונאלדו שיכולים להרוויח הרבה כסף (ואולי אף יותר) מפרסומות וחסויות גם מחוץ לאנגליה.

אביאל 23 בינואר 2010

אביעד – בוא אני יסביר לך את ההבדל, לא באתי לכאן ואמרתי שאני בעד פייר פליי, באתי לכאן וטענתי והוכחתי תודות לך שהצביעות חוגגת, שבאלאק עשה את זה לאברה צעקו כאן ועובדה שאפילו זכרת את המקרה, שרוני עושה את זה להאל סיטי זה בסדר גמור, תודה שעזרת לי להוכיח בדיוק את מה שבאתי להראות.

יוסי מזרחי 23 בינואר 2010

אביאל, יש הבדל מהותי:
באלאק פגע במתכוון, ב-מ-ת-כ-ו-ן, והיה ברור שהוא "ניטרל" שחקן יריב ובכל זאת הקבוצה שלך,הבקיעה גול.
במקרה של היום, היתה פגיעה לא משמעותית של השוער בשחקן שלו ו-האל לא נעמדו, אלא ניסו להמשיך.

על הקבוצה השניה שאתה אוהד, לא נדבר היום.

אמיר 23 בינואר 2010

זה היה כדורגל שיכול לנצח רק מתנגד נחות כמו האל סיטי,משחק נוסף בשרשרת המשחקים הממש לא משכנעים של היונייטד.
אם אני צריך לשבת עד דקה 70+ ולחשוש משער משווה זה אומר את הכול!
הרביעייה לא מרשימה אותי בגלל המתנגד,תנו לי שער ניצחון של רוני באמירויות וזה יעשה אותי מאושר.
הנה עוד כמה עובדות:
1.פלאטשר בנסיגה ברורה…מהיום בו החל לשחק כמגן ימני לא חזר לכושרו הטוב.
2.רפאל עושה מידי משחק את הטעות התורנית שמול הגדולות זה יעלה בשער.
3.פארק קיבל לאחרונה חידוש חוזה לכמה עונות,יש מצב שזה רק משיקולים מסחריים כי מבחינת הכדורגל הוא לא אותו השחקן של לפני שתיים/שלוש עונות.
4.אוון על המגרש בהרכב פותח זו פריבילגיה שהיונייטד לא יכול להרשות לעצמה,לצערי כל התקוות של תחילת העונה שאולי יש כאן שיחוק עונתי לא מתממשות.

Schmeichel 23 בינואר 2010

אמיר – אני לא מבין איך אתה יכול להישאר פסימי ואף אדיש למראה היכולת שיונייטד הציגה במחצית הראשונה.
מחצית כזו מספיקה לשער כנגד כל קבוצה בעולם. וברגע שהשער הזה מושג ההמשך הוא בדרך כלל הרבה יותר קל.
אני לא מצפה מהקבוצה שלי שתשחק ברמה הכי גבוהה 90 דקות אלא שתיתן לפרקים את רגעי הקסם האלה ושתדע לנצל אותם עד הסוף.
היום הניצול לא היה מקסימלי וזו בעיה, אבל אין לי ספק שאנחנו בדרך הנכונה.

גיל מזימבבואה 23 בינואר 2010

בעל הבלוג מתבקש לקרוא לסדר את אלה שכותבים נגד פלצ'ר, יצאה הוראה ברורה שלא כותבים נגד פלצ'ר ואושה.
יש כאן אוהדים (אוהדים???) שלא חשוב מה יוניטד יעשו עדיין יבוא בטענות מהכורסא בבית, ועל זה נאמר…(יוסי מזרחי תשלים).

Schmeichel 23 בינואר 2010

אני לא יוסי מזרחי אבל – Hear Hear!

קינו 23 בינואר 2010

קודם כל, זכותי להביע את דעתי. גם אם היא אינה תואמת את דעתך. שנית, אין לי כלום נגד אושה ומעמדו ביונייטד. אולם, אושה הוא שחקן מחליף, שממלא כל תפקיד שהמנג'ר נותן לו ועשה זאת בצורה סבירה. פלטשר הוא שחקן שאכן נותן מעצמו 100% בכל משחק, אבל צורם לי לראות שחקן כל כך חסר יכולת פותח בכל כך הרבה משחקים. אני מצפה בקשר שפותח בהרכב של קבוצת ענק כזאת שידע למסור, לבעוט, להחזיק כדור, לתקל ועוד…
לפלטשר יש במקסימום יכולת תיקול סבירה.

זוהי דעתי, זכותך לחלוק עליה.

רועי מ 23 בינואר 2010

מה יחש לכם תלונות לאיך שהקבוצה נראת?
א היא פחות נוצצת מלפני שנתיים נו אז?
למי אכפת אם אתה אוהד יונייטד.
אתם עדיין יעילים וגם מראים לפעמים תצוגות כדורגל.וחוץ מזה שהייתה גם נגיעת יד אם אני לא טועה ואמיר היה להיות כרטיס אדום. אבל גם זה לא נשרק? ככה שההיבסטוריה הולכת עם מנצ'סטר והשיפוט לטובתה. אבל היא שיחקה טוב יותר.

שלו רומא 23 בינואר 2010

גיל מזימבבואה – איתך במאבקך הצודק!
פלצ'ר ואושה שלנו הם,
הם כל מה שיכולנו להיות אם היינו מתעקשים.
הם הם הלב והנשמה, וכל פגיעה בהם היא פגיעה בנו.
הם רוח היונייטד.

סימנטוב 23 בינואר 2010

אמור לי מה הקבוצה שלך ואומר לך מה דעתך

shalev, rome 23 בינואר 2010

totti – 188 goals in seria a

אופיר 23 בינואר 2010

מברוק, שלו, גם נצחון על יובה זה נצחון…

Schmeichel 23 בינואר 2010

סימנטוב – לאו דווקא, כפי שמוכיח לנו היום מנג'ר האל פיל בראון:
http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_5881242,00.html
כשנשאל על התקרית הוא אומר די בכנות שלהאל היו 2 הזדמנויות להרחיק את הכדור אבל הם לא עשו זאת.
בנוסף לכך כשנשאל על תקרית פרדיננד הוא אומר שלמרות שהיה מקום להתערבות השופט זו לא הסיבה שהם הפסידו היום.

סימנטוב 24 בינואר 2010

Schmeichel הערה שלי היא לבלוג לא לאנשי מקצוע, סה'כ כולנו משוחדים כשזה מגיע לקבוצה שלנו. לטעמי מאמן רציני (אני לא מכיר את בראון) לא צריך לחפש נסיבות שהשפיעו ואני שמח שכך הוא ענה.

אביאל 24 בינואר 2010

יוסי מזרחי – זה לא באמת משנה מה היה, היה שחקן על הדשא, באלאק לא יבוא ויצעק שהוא נתן מפרק לשחקן (למרות שאני בכלל זוכר קצת הצגה של אברה), בדיוק כמו שהנרי לא יבוא לשופט ויגיד שהוא בישל עם היד, כל מה שרציתי לומר זה שאי אפשר במקרה אחד להגיד שצריך להפסיק ובמקרה שני להמשיך.

בקשר לקבוצה השניה, אני מניח שבית"ר ? באמת עדיף לא לדבר…

יוסי מזרחי 24 בינואר 2010

אביאל אחי הצעיר,
1.
העובדה שאתה שם את המקרה של באלאק האותה קטגוריה של הנרי והיד המשחקת, אומרת הכל.
2.
לך לתגובה 47 (שמייכל), ותקרא את מה שאמר מאמן האל.
3.
אין 3. אתה באמת חושב לבזבז זמן על הבושות שהקבוצה שלנו עושה ?!

שלו, רומא 24 בינואר 2010

סיכום המחזור:
מכבי ומאן יו הסתדרו, ולכן השקעתי את מירב מאמצי במשחק בטורינו.
הגלדיאטורים הרומאים יצאו לקרב חוץ נגד קבוצה שאיך שהוא תמיד מנצחת אותה.
בחורף בקיץ בסתיו ובאביב.
בנוסף עוד משקולת על הרגליים, טוטי אף פעם לא הבקיע בטורינו נגד יובה.
החלום לראות את התקפת רומא עם טוני-טוטי-פרוטה-ווצ'יניץ', התברר שיצטרך לחכות עוד קצת, מנהיג הגלדיאטורים נשאר על הספסל. שרביט המנהיגות ניתן לכפיר דניאלה.
המשחק התחיל וסימן רעות, 3 דקות וכבר חילוף ראשון היום לא נראה את טוני-טוטי משתפים פעולה. מתחילה המחצית השנייה ונהיה יותר רע דל-פיירו הבלתי נגמר עושה גול השמור לגדולים באמת, ומצדיק את מיקומו במקום השני בין מבקיעי הליגה שעדיין פעילים.
ואז הופיע טוטי,
ניצב 11 מטר מול בופון, כמה פעמים כבר עמד מולו באימונים ועשה את זה.
הוא יודע לאן יבעט, בופון יודע לאן יבעט אפילו הכדור כבר מכיר את הדרך.
והרגל אפילו לא רועדת, גלדיאטור שכבר ראה הכל.
ריסה – הוא לא הכי טוב בתפקידו, לא בעולם, לא באירופה ואפילו לא באיטליה. אבל איזה לב, רץ 72 מטר רק כדי להשאיר את יובה ב 10 שחקנים, ללא בופון שהורחק וללא דל-פיירו שהוחלף בגלל ההרחקה. עכשיו הם הגיבורים הטרגיים. וריסה צדק פואטי יהיה זה שיכריע את הקרב. רומא שלישית לפחות לעוד שבוע.
רומא, קבוצה שתקציבה נמוך לאין שיעור מהמובילות, שכל מיני קבוצות מציאות כל מיני הצאות לגלדיאטורים שלה על מנת שיבגדו במסורת בשביל בצע כסף, מצליחה לחזור לפסגה. 8 נקודות מאינטר (משחק חסר) שתי נקודות ממילאן (שני משחקים חסרים) היום היא הקבוצה של הסרייה א'.
כנראה שאפשר גם אחרת.

Schmeichel 24 בינואר 2010

כתבת יפה.
תמיד אמרתי שאם כבר כדורגל איטלקי (נניח ונופלים כל הלווינים חוץ מBeppoSAX) אז רומא.
מדוע טוטי לא פתח?

שלו, רומא 24 בינואר 2010

טוטי חוזר אחרי פציעה מהמשחק נגד פארמה,
יש עניין כזה שקבוצות (שחקני הגנה)נכנסים לו בברך הימנית במטרה לפצועה אותו, ברך שכבר שופצה שלוש פעמים…
לגבי כדורגל איטלקי, רומא משחקת בליגה האיטלקית רק כי היא הבירה וכי זה האיזור שלה, אבל אף פעם לא שיחקה כדורגל איטלקי.
ואם היו תקופות כאלו הן נמחקו מתודעת הציבור.

קורא אדוק 24 בינואר 2010

שלו רומא המשך עם הסיקור השבועי!!!!

ביום שאבידור נותן גול מכריע אתה צריך לצאת ולחגוג בחומות רומא

קורא אדוק 24 בינואר 2010

שלו רומא המשך עם הסיקור השבועי!!!!

ביום שאבידור נותן גול מכריע אתה צריך לצאת ולחגוג בחוצות רומא

גמל אדום 24 בינואר 2010

לא אוהב בכלל את הביטוי "המתנגד".
מה רע ביריב?
לי זה נשמע כמו ביטוי מתנשא ושחצני

רונן דורפן 24 בינואר 2010

אביאל – השטויות הן כי רשויות הכדורגל קבעו במפורש ב-2005 שרק שופט מפסיק משחק בגלל שחקן פצוע וומאוס כי לפתוח את הנימוק שלך במלים "אני אובייקטיבי, אבל אתם יש לכם מניע נסתר ואם זה היה נגד הקבוצה שלכם ובלה בלה בלה…" אם אתה האוביייקטיבי היחיד פה אז תמצא אנשים ברמתך המוסרית להתדיין איתם. את דעתי בעניין הספציפי כתבתי כאן: http://blog.orange.co.il/dorfan/?p=875

רונן דורפן 24 בינואר 2010

א. קשקוש. די קאניו עשה את הפעולה הזו לפני שפיפ"א קבעה הנחיה מפורשת שלא צריך לעשות את זה. אז שחקן שוכב על הדשא? אז הוא יחכה עוד 20 שניות לטיפול? מה כבר יקרה?

א. 24 בינואר 2010

פיפ"א לא קבעה הנחיה מפורשת שלא צריך לעשות את זה במובן של אסור לעשות את זה.
פיפ"א מעולם לא שללה מהשחקנים את הזכות לקבל החלטה על הוצאת הכדור אל מחוץ לקווי המגרש במקרה ששחקן יריב שוכב על הדשא (בין אם הוא מתחזה ובין אם הוא אכן זקוק לטיפול).
הראיה לכך : שחקן שבחר להוציא את הכדור אל מחוץ לקווי המגרש מאז שפיפ"א קבעה את ההנחיה החדשה לא נענש על כך.
אתה מתעלם ממיקומו של השחקן בעת הבעיטה של רוני.וודאי שרוני היה צריך ויכול להתעלם אילו השחקן היה שוכב מחוץ לטווח הראייה שלו אבל מיקומו של השחקן חייב את עצירת המהלך.
התגובה שלך מאכזבת בין השאר משום שהבלוג הזה עוסק (לעיתים) גם בחינוך לערכים וברור לכולנו שאם האירוע הזה היה מתרחש במשחק של ריאל מדריד או ליברפול דעתך היתה שונה.
אין לי ספק שבימים הקרובים נשמע מרוני הבעת חרטה על כך שהוא לא טרח לעשות את המעשה הנכון שבמקרה הזה הוא בסך הכל ביטוי לסולידריות בין בעלי מקצוע.

אביעד 24 בינואר 2010

אביאל, ראשית כל באלאק פגע במתכוון באברה (מרפק לפנים). שנית כל, אחרי שזה קרה אתה הגנת עליו בחירוף נפש ועכשיו אתה בא ומאשים את רוני "בהעידר פייר פליי" ואת אוהדי היונייטד בהיותם צבועים. לא מוגזם?

חיים 24 בינואר 2010

נראה לי כי עניין אחד לא נידון פה כראוי שכן הבעיטה של רוני לשער היא מבחינת המידיות בטיפןל בשחקן הנפגע כמוה כהרחקה .

שחר 24 בינואר 2010

אביאל-לשחקני האל היו שתי הזדמנויות להרחיק את הכדור והם המשיכו לשחק אז רוני צריך להרחיק החוצה?

יואב 24 בינואר 2010

א,
לא מתכוון להיות סנגור של רונן(הוא מסתדר יפה בלעדי)או של רוני, אבל מאיפה הביטחון/יהירות לקבוע שרונן היה מתנגד למהלך לו התרחש במשחק של ריאל או ליברפול?ועוד לכלול את "כולנו" בעניין?
קצת צניעות וכבוד הדדי לא הזיקו לאף אחד גם אם דעתך שונה.

רילקס 24 בינואר 2010

נופח מעבר לכל פרופורציה, דבר ראשון השוער הוא שפגע בבלם שלו. דבר שני האל יכלו להרחיק פעמיים לחוץ אז כנראה שגם להם אין פייר פליי לפי הדיבור פה. דבר שלישי יש חוק בלתי כתוב שאומר שאם שחקני ניריבה לא מתלוננים כנראה שלא היה משהו שצריך להתלונן עליו (לא סגור שהאל לא התלוננו אם כן סליחה). דבר אחרון לכל יפי הנפש פה בראשות א. ואביאל (יש מצב שזה אותו בן אדם????) אני שואל בשיא הרצינות…אם האל היו מבקיעים במתפרצת ועושים שיוויון מישהו היה פוצה את פיו?

אביאל 24 בינואר 2010

אביעד – זה לא משנה אם היה מרפק או לא וכמו שכבר התווכחנו אז (על בירות אם אני לא טועה) זה לא הקטע החשוב, אתה בעצמך כתבת כאן שהיה צריך להפסיק את המשחק ופה אתה אומר שבסדר שרוני המשיך.

טבעי שאני יגן על באלאק כי לדעתי אז לא היתה עבירה וגם בגלל שאני אוהד את צ'לסי, תקרא את מה שא' רשם ותראה בדיוק למה אני מתכוון, שכאן הבלוג על אף ריבוי אוהדי היונייטד הוא גם בלוג אובייקטיבי שבודק ובוחן תופעות בכדורגל, לכן הייתי בטוח שמישהו אחד לפחות ירשום על כך שרוני עשה מעשה שכזה וברור לי גם הסיבה להתעלמות – ארבעת השערים שלו, אני לא בא כאן ומתאר את עצמי כיפה נפש וטוען שבצ'לסי או בכל קבוצה אחרת שאני אוהד הייתי בטוח שינהגו אחרת, פשוט אי אפשר מצד אחד לטעון משהו אבל שזה נוגע לקבוצה שלך אתה טוען אחרת.

רונן – שוב, אני לא כתבתי בשום מקום מה אני חושב על רוני ועל המעשה שלו, כל מה שבאתי להגיד הוא שהייתי מצפה מאנשים שטוענים על קבוצות אחרות שלא ידברו אחרת על הקבוצה שלהם, לא תראה אותי אומר שיש בצ'לסי יותר פייר פליי מאשר ביונייטד ואני לא מדבר על הנושא הספציפי הזה של שחקנים שוכבים על הדשא, אני מדבר על התלונות כלפי ריאל מדריד על הסכומים שהיא מוציאה בעוד שיונייטד היא השיאנית באנגליה בנושא הזה על שחקן בודד, אני מדבר על טעויות שיפוט לאורך זמן, על שכר שחקנים ועל קניית שחקנים צעירים מרחבי העולם, שמדובר ביונייטד זה טבעי וזה בסדר (ותמיד תירוץ "האוהד") ושמדובר בקבוצות אחרות זה הרס הכדורגל וגועל נפש.

שחר – כנס בבקשה לאתר של Sport 2 ותראה לי איפה לא היתה כאן הרחקה של שחקן האל, הוא בעט כדור שהגיע לנאני.

רילקס 24 בינואר 2010

זאת בדיוק ההרחקה… למה לא לבעוט החוצה?

אביעד 24 בינואר 2010

אביאל, למען האמת, אני טענתי אז שצ'לסי הייתה צריכה לעצור וטענתי כאן שגם רוני היה צריך לעצור (תגובה 4). לא כ"כ ברור לי איך אתה מסוגל לטעון שטבעי שתגן על באלאק כי אתה אוהד צ'לסי ובאותה נשימה תטיל ספק באוהד יונייטד שמגן על רוני.
אגב, היונייטד אינה השיאנית לרכישת שחקן בסכום בודד (סיטי היא השיאנית בעסקת רוביניו), לאוהד יונייטד מותר לבקר את מדיניות הרכש של ריאל ואם אתה חושב שיש איזשהו מקום להשוואה בין מדיניות הרכש של ריאל לבין זו של יונייטד (מבלי להתייחס לשאלה אם מישהי מהן בסדר או לא) אז שיהיה לך לבריאות.
טעויות שיפוט לאורך זמן – להעלות נושא כזה כנגד היונייטד לטעמי זו חוצפה. צ'לסי נהנתה לאורך השנים האחרונות מלא מעט שגיאות לטובתה אלא שכמות ואיכות השגיאות הזאת לא נדונה בכלל. לטעמי השגיאות הללו נבעו בדיוק מאותו מקום של שגיאות לטובת וחובת היונייטד – טעויות אנוש.

קורא אדוק 24 בינואר 2010

רונן אמנם אתה לא נוהג להתייחס לביצת הכדורגל הישראלי (האהובה),אבל האם משחק העונה מחר בין שתי ה"אירופאיות" הישראליות לא שווה פוסט?

יוסי מזרחי 24 בינואר 2010

קורא אדוק, לדעתי הלא אובייקטיבית, לא.
אבל בעצם לא שאלת לדעתי.

גלן 24 בינואר 2010

רילקס ואחרים- בכ"ז שאלה רוביק רוזנטלית לי אליך ולשאר המאזינים- יש משהו רע בלהיות יפה-נפש? כלומר האם מכוער-נפש הוא דרך נעלה יותר לחיות? זהו אחד הביטויים המעניינים אותי יותר בשפה העברית. סוג של עלבון מפתיע שמרתק אותי. האם יש מקבילה לו שזכתה לפופולריות בשפות אחרות? מי יודע?

אביאל 24 בינואר 2010

רילקס – בקשר לקישור בין א' אליי, אני לא אתייחס.

בקשר ליפה נפש – אתה מוזמן לקרוא את תגובה 62 ולראות על מה אני מדבר ומי כאן יפה הנפש, לא אמרתי שרוני היה צריך להפסיק את המשחק אמרתי שהייתי מצפה ממי שדורש מקבוצות או שחקנים אחרים (כמו אביעד במקרה של צ'לסי נגד יונייטד) שינהג בקבוצה שלו באותו האופן.

ואני יענה לך בכנות – הייתי שמח מאוד, אבל אין שום קשר כי לא טענתי שרוני לא היה צריך לעשות את זה, כתבתי שהיה שלא היה כאן פייר פליי ולכן הייתי מצפה ממי שמגנה פייר פליי במקום אחד שינהג כך גם באחר, אתה מוזמן לעבור על כל התגובות שלי בנושא הזה ולראות את זה, אז בבקשה לא להכניס לי מילים לפה ובמיוחד לא לקרוא לי יפה נפש.

גלן 24 בינואר 2010

אבל בנימה קסנופובית- ברגע שנתנו לכל מיני זרים להשתלט על המשחק: קלינסמן, רונלדו וכו' אין מקום יותר לדיין את המושג פייר פליי בקונטקסט הפציעות.

ברק 24 בינואר 2010

גלן – בארה"ב אתה מצביע למקיין ובישראל אני מניח לנתניהו…
גם אתה מתלוצץ השפה שלך פוגענית וגועלית

רילקס 24 בינואר 2010

אביאל בקשר אליך ולא. זה היה בצחוק מצטער אם זה לא יצא ככה באמת.
ובקשר לעניין השני, מה שאני אומר הוא שיש עילה לכך שלא היה כאן משהו שהוא לא פייר פליי, אולי אביעד חושב ככה גם ולכן כן עשה את ההבדלה בינה לבין המקרה של באלאק (פייר אני לא זוכר מה היה…)

רונן דורפן 24 בינואר 2010

א. התגובה שלך היא דוגמא לאיך צדקנות הופכת במהירות ליהירות ולחוסר נימוס. הצדקנות היא בהנחה המופרכת שרוני היה צריך להרחיק את הכדור בגלל סולידריות של בעלי מקצוע ולא להסתפק בהוראות הארגון בו הוא משחק – פיפ"א. בנוסף לצדקנות יש עניין פחות בעייתי של חוסר הבנה. פיפ"א קבעה את הכלל הזה כדי למנוע את התחזויות לפציעות. אם מישהו היה מאמץ את הגישה הצדקנית שלך המשחק היה הופך לבלתי נסבל.

וכשאתה צדקן אתה מרשה לעצמך לזלזל ברמה המוסרית של אחרים ולקבוע שאני הייתי כותב אחרת אם הדבר היה מתרחש במשחק של ריאל או ליברפול. כלומר בניגוד לאובייקטיביות הטהורה שלך אני מונע מכל מיני אמצויות.

הנה דברים שכתבתי על נושא זה בדיוק לפני כמה שנים:
http://blog.orange.co.il/dorfan/?p=875
בטקסט הנוכחי אפילו לא חזרתי עליהם כי זו דעתי שנכתבה בכמה הזדמנויות.

בקיצור, אתה הפגנת פה חוסר נימוס בסיסי וכבוד לבנאדם איתו אתה מנהל דיון. אינני מצפה לשום התנצלות כי צורת הדיון הזו מוכרת לי היטב לצערי.

שלו, רומא 24 בינואר 2010

אופיר – במיוחד שרומא לא ניצחה בטורינו את יובה לדעתי 9 שנים.
קורא הדוק – מה שהכי הדהים אותי, שהפרשנים כאן ניתחו את המשחק כאילו רומא הענישו את יובה על כל טעות שעשו. כאילו היא הקבוצה הבכירה, העשירה והמנוסה שידעה כל הזמן שההזדמנויות יגיעו.
אבל אפשר לראות את הכל בדברים הקטנים,
מה שנשאר מיובה זה דל פיירו (שהיה הטוב במגרש מבין היובנטינים, ובופון שעשה מה שהיה צריך לעשות.
למי שיוצא לראות את מהלך ההרחקה של בופון, מה זאת יציאה להתקפה מתפרצת מקרן של היריב, לראות איך טוטי פותח את הדרך לריסה וגם בופון מבין באיחור שסיסוקו לא יצליח להשיג את ריסה עושה עבירה מקבל כרטיס אדום אצילי.
אצילי בגלל שהעבירה הייתה חייבת להעשות אבל בלי רוע ומתוך הבנה ששמונה דקות לסוף זה יכול להציל נקודה.
דרך אגב מדברים על החלפת פריירה מחר בצהרים.
אותו פריירה שאמר במסיבת עיתונאים לפני המשחק, שאומנם היה לויאלי לרניירי בתקופה שאימן ביובה אבל כל הזמן חשב שהוא לא יכול לאמן את הקבוצה, ושהוא טועה בתפיסותיו את הכדורגל. נו שוין אמר ונשאר בחיים.

בני תבורי 24 בינואר 2010

שלו,
אמרתי לך לא להיות מודאג. זה לא שנחנתי בכישורי נבואה, פשוט ראיתי את יובה מספיק פעמים העונה…
ריסה שחקן מצויין שנמצא כעת בתקופה מצויינת. הוא לא היה כזה בשנתיים האחרונות שלו באנפילד ואקורד הסיום שלו (שער עצמי בנגיחה נגד צ'לסי בחצי גמר לג"א) היה צורם.
אני בכל זאת סבור שליובה יש כעת סגל שחקנים (ואני מתייחס לכשירים למשחק), מצויין. פרארה לא מצליח להפיק ממנו מאום וכנראה שהבעייה אינה ביכולת של השחקנים. מצד שני אני לא יודע מי יגיע במקומו – מדובר על החלפה ממש בימים הקרובים.
בכל מקרה, תהנה. מגיע לך.

שלו, רומא 24 בינואר 2010

א. פאולו די קאניו עשה עוד כמה דברים בחיים שלו שלא הייתי רוצה להזכיר.
אחרי שראיתי את המשחק מייק אוון החטיא הרבה נכון, אבל קודם כל זה תוצאה שהוא לא חד כי הוא לא משחק בקביעות, אין בכך ביקורת זאת עובדה, יקח לו זמן או ללמוד לעלות חד מהספסל כמו סולשייאר, או לייצב את מקומו בהרכב ליד רוני. זה לא הון לשפוט אותו כשהוא מגיע למצבים ומחטיא, מצבים אלו גורמים להגנה גם לשחרר קצת לחץ מרוני.
*
גלן – עמנואל ולד (ד"ר אל"מ עמנואל ולד) קבע את הביטוי "הבינוניות הממארת" כביטוי להתרודדות החברה, כחלק מזה ערכים הופכים להיות נטל וכתוצאה מכך בעייני הציבור ביטוי כמו "יפה נפש" הופך לקללה, לצערי. זה חלק מתהליך כולל שעובר עלינו כחברה, שבו הראלטי הוא עמוד האש לפני המחנה, ומנהיג הוא תוצר של משרד פרסום.
בשבוע בו ראש ממשלה מכריז כי הפליטים הם הם הבעיה של הרב היהודי במדינת ישראל, הוא אפילו לא מבין שדבריו הם הסכנה כי בתוחם יש התכחשות לתרבות העברית / יהודית, בקבלת הזר.
לצערי האלטנטיבה לא קיימת, או גרוע במידה שווה.

באבא ימים 24 בינואר 2010

גלן:

אקח על עצמי את התפקיד של להיות המאזין העונה לשאלותיך הרוביק רוזנטליות.

Do gooders

Bleeding harts

גלן 24 בינואר 2010

באבא- מעניין. בשותתי הדם ועושי הטוב יש לדעתי אלמנט קאתולי שבטח כל האונגליסטים של פוקס וקאתי השכנה בת ה80 החביבה שלי לא אוהבים גם ככה. קצת שונה מיופי הנפש אבל אני מבין את הרעיון.

גלן 24 בינואר 2010

שלו- כן המצב לא משהו. מצד שני לך יש את ברלסקוני אז הכל יחסי

Z 24 בינואר 2010

תיאור שממחיש את המושג "נאני":
זוכרים את ההטעיה הקבועה של כ.רונאלדו? הוא היה רץ לאורך הקו הימני וכשניצב מולו שחקן הוא היה חותך שמאלה עם הכדור בעזרת העקב?
אז לקראת סוף המשחק נאני ניסה לעשות את אותו הטריק, רק שהוא עשה את זה פי 3 יותר לאט, ואמנם הצליח להטות את הכדור שמאלה, אבל הוא עצמו פשוט התנגש בבלם ונפל.

קורא אדוק 24 בינואר 2010

בני,האם המרמור נובע מהיכולת בשבת באורווה?

בני תבורי 24 בינואר 2010

מרמור? ככה נשמעתי? לא מיני ולא מקצתי.
היכולת באורווה, לעומת זאת, מתסכלת עד מאוד. מתי נהיה שוב כל כך קרובים לנצחון?

שלו, רומא 24 בינואר 2010

בני – ריסה הוא תעלומה בעייני, כי שחקן יכול להיות בכושר רע, יכול לשבת על הספסל, ויכול לשים גול עצמי, כל עוד הוא חיובי. אני ראיתי אותו בליברפול ובאמת הוא שיחק רע. עכשיו אם היה בפטיסטה או סיסניו הייתי מעיף אותו, נראה לי שלא זה המקרה. הוא נראה בחור מאוד חיובי, וככזה תפקיד המאמן להחזיר אותו לכושר. אבל יכול להיות שאני לא מכיר את כל הסיפור.
בגבי יובה מדברים על שתי אפשרויות, משהו עד סוף העונה וליפי מהעונה הבאה כתהליך של בניית קבוצה (כלומר מישהו רציני תחתיו ל 4-5 שנים) או כבר עכשיו מישהו במידה וליפי יודיע כי לא יבוא בשנה הבאה.
השמות באויר הם: דינו זוף, לאודרופ וויאלי. הבעיה שהחלפת מאמן לא תהפוך את קנבארו ליותר צעיר / בריא / מהיר.
מדברים רבות על כך שליובה חמישה שחקני התקפה אבל אין אף שחקן מרכז שדה (דיברו על זה בהקשר של פיזארו ומשחק הטוב…)

שלו, רומא 24 בינואר 2010

גלן – זהו שברלוסקוני הוא לא שלי, אני בקיץ אני חוזר הבייתה, והוא בעייה של משהו אחר…

Alon Sander 24 בינואר 2010

Glen, in German you have the expression "Gutmenschen", which is almost exactly the same. It is not Catholic, rather Protestant, but also has an additional shade of shallowness. But I persume the Gutmenschen don't mind, being Gutmenschen and that.

גלן 24 בינואר 2010

אלון מעניין. יש גם את העניין של הלב המדמם בגרמנית?

גמל אדום 24 בינואר 2010

שלו- כאילו שכאן מחכות לך אופציות יותר טובות (;

סימנטוב 24 בינואר 2010

החלטתי להפסיק לזפזפ ונשארתי עם חוף השנהב אלז'ריה איזה גול התחלתי לנשום והופ שווין.

אביאל 25 בינואר 2010

איזה ערב כדורגל ! דרבי מעולה במילאנו, סזאר בהחלט צריך להיכנס לטופ לצד בופון, קאסייס וצ'ך, הגנה מביכה דווקא אצל מילאן מראה לאיזה שפל היא הגיעה, אבל בכל זאת משחק מעולה.
רונאלדו כובש צמד, מחלק מרפק, שובר לבחור את האף וחוטף אדום, היה קורה ביונייטד ?

ושלא נדבר על אליפות אפריקה, האלג'ירים שבים מן המתים ומחזירים את דרוגבה וקאלו לצ'לסי.

שלו, רומא 25 בינואר 2010

אינטר – מילאן, הבלוף הגדול.
מילאן נגד עשרה שחקנים יותר מ 65 דקות,
ולא עושה כלום.
אינטר בלי אולי השחקן הכי חשוב בהרכב(סטנקוביץ'),
בלי אטו ורוב המשחק בלי שניידר.
ומילאן כלום.
בפנדל כמה מאוהדי מילאן היו רוצים לראות את טוטי בועט?
לאינטר נשארו אולי שלושה משחקים קשים עד סוף העונה,
ולכן נראה לי שהמקום הראשון סגור.
מצד שני שאר הצמרת בוערת.
אולי יש סיכוי שרומא תסיים שנייה,
עיקר החשיבות במקום השני הוא המנעות מהשלבים המוקדמים של ליגת האלופות,
והתחלת העונה בזמן ולא חודשיים קודם.
בנוסף נראה לי שהעונה היא העונה האחרונה של אינטר במתכונת הנוכחית.
שמובן שדורס את הליגה.
לדעתי עונה הבאה יובה תעמיד קבוצה תחרותית,
רומא תצליח אולי להשאיר את הסגל הנוכחי.
ומילאן, תצטרך להתחזק.
עכשיו המשימה היא ליגת האלופות,
למנוע מאינטר דאבל
(ושרומא תקח את הגביע העשירי שלה,ותקבל כוכב כסף מעל סימלה).
לשמור על פרנצ'סקו בריא.
לשמור על דניאלה.
*
 בהקשר למשחק אתמול, חואן מוכן למונדיאל.
פרוטה בקצב הזה יהיה לא רק בסגל אלה גם בהרכב.
פרנצ'סקו גם.
ודניאלה, ריאל יצטרכו לשלם הרבה יותר מ 40 מליון יורו עבור
(והוא לא יעבור, בסוף).

אילי מנינג 25 בינואר 2010

רונן אתה בניו יורק? כולם מדוכאים אבל פייטון מוכיח משהו

גיל 25 בינואר 2010

איזה משחק ענק של הקולטס ומאנינג. אין דברים כאלו. בדיעבד, ההחלטה לא ללכת על עונה מושלמת התבררה כמוצדקת, סופרבול בייבי!

קורא עיתונים מרחוק 25 בינואר 2010

פייטון לא הוכיח שום דבר חדש. כולם ידעו שהוא כזה. את ההוכחה הכי גדולה על המגרש נתן מארק סאנצ'ז. בלעדיו זה היה נגמר 20-30 הפרש (כמו שחשבתי שייגמר). כצפוי הקולטס העבירו את נטל המשחק משחקני הריצה של הג'טס לסאנצ'ז. באופן מפתיע סאנצ'ז לא השתין במכנסיים. הוא עוד יגדל להיות טום בריידי.
הג'טס קבוצה צעירה ואם ימשיכו במגמת השיפור עוד שנה שנתיים הם יהיו אימפריה.

גיל 25 בינואר 2010

ממש לא בטוח מה יצא מסאנצ'ז. נכון שהיום הוא שיחק טוב אבל בשנה הבאה הגנות ילמדו אותו ויהיה לו הרבה יותר קשה. מספיק להסתכל על קווטרבקים כמו פלאקו ובעיקר מאט ריאן שהראו סימנים דומים בשנה הראשונה ואחרי זה נפלו. בליגה הזו שום דבר לא מובטח, וזה נכון גם לגבי הג'טס. הם יכולים לא להגיע לפלייאוף שנה הבאה.

אביעד 26 בינואר 2010

רונן, טעית. ריו פרדיננד הואשם ע"י ההתאחדות ב"התנהגות שאינה הולמת". יש לו עד מחר להגיב להאשמות, ביום חמישי יהיה דיון בעניינו וסביר שהוא יורחק ל-3 משחקים (החל במשחק מול ארסנל). פשוט אידיוטי מצידו.

Comments closed