ווסט ברומיץ' אלביון. נשברו נפשית

החמור ווין רוני נתן השראה חמורית להגנה

אני לא זוכר משבר הגנתי כל כך ארוך. התקפה סחבה את העניין בגבורה. המשיכה להבקיע לפחות שני שערים. לפחות פעמיים להתקפה לא היה זמן להתאושש משערי שוויון מאוחרים. כשהיה להם זמן, מול ליברפול, הם עשו את זה. וחיכיתי לראות מה יקרה קודם – ההגנה תתייצב או שהיא תתחיל להשפיע על הבטחון של כל הקבוצה.

היום נפל דבר. ההגנה – שלא חסר בה אף אחד וארבעה מחמשת חבריה נושאים איזשהי תגית ישנה של "בין 2-3 הטובים בעולם בתפקידם" –  פשוט שברה נפשית את ההתקפה. ואחרי שני השערים המגוחכים לאיש לא היה כוח נפשי להרים את הקבוצה. היא נראתה מרוקנת נפשית. הם פשוט שברו אותם. הדרך חזרה מכאן ארוכה. לא בנקודות – בבטחון.

וזה מה שנכתב לפני המשחק על הבעיות של ווין רוני:

הדבר הכי צודק לעשות עכשיו עם ווין רוני הוא לזרוק אותו לצינוק. על כך שהוא פושע. לא נגד יונייטד או פרגוסון אלא נגד עצמו. איך בחצי שנה דרדר עצמו במו מוחו ממדרגה של אחד משלושת השחקנים הטובים בעולם לשחקן שלא ברור אם צריך להיות בהרכב עכשיו.

זיונים מהצד זה נחמד וחלק מהפריבלגיות שבאות עם הזכות להיות כוכב כדורגל. ואם הקטע שלך זה לעשות את זה דווקא בפומבי ובמסיבות קבוצה אז יופי. אבל אחר כך להשבר מזה שהעניין מופיע בעיתונות? זו לוזריות לשמה. ולפתוח את הפה בכל פעם שאתה עם נבחרת אנגליה ולסבך את עצמך עם אוהדי אנגליה ועיתונות אנגליה ואז כדי לצאת מזה לסבך את עצמך עם פרגוסןו זו טפשות. במיוחד אם פרגוסון מגן עליו ומספר שהוא פצוע בזמן שהוא פשוט נזרק קצת מההרכב כי הוא לא מרוכז ולמנג'ר יש תחושה שאי אפשר לסמוך עליו שלא יורחק במשחקי חוץ.

אני מכיר גישה שאומרת שרוני פתח את הפה כשהוא עם נבחרת אנגליה כדי להנדס מעבר קבוצה לספרד. על כך אצטט את מוחמד עלי כשנשאל לגבי האפשרות שליסטון מכר את קרב הגומלין ביניהם: “סוני יותר מדי טיפש מכדי להיות מסוגל לעשות דבר כזה".

ואני מכיר גישה שאומרת "זה רוני וזה חלק ממנו ואם תוציא את זה ממנו איבדת את השחקן". ובכן לא. הכלאה בין רוני לקצת שכל ישר יכולה ליצור סופרסטאר עולמי. והטפשות שלו תהרוס אותו.

ואני מכיר גם גישה די נפוצה של הרבה אנשים שאומרים "אנחנו שונאים את יונייטד אבל רוני השחקן האהוב עלינו. בגלל האוטנטיות". ועל כך אספר סיפור קצר.

לפני כמה ימים הייתי בלונדון בחנות ספרים והתחלתי לקרוא קצת בביוגרפיה של פול מקגראת'. והוא סיפר שם על עלילות השתיה שלו ושל ווייטסייד ושל בריאן רובסון. הם היו שותים מערב שבת עד שני בבוקר. ואם לא היה משחק באמצע השבוע אז גם משלישי בערב עד חמישי בבוקר. הספרים האלו כנראה מרתקים את האנגלים – כי יש המון מהם – אבל הדפוס שלהם קבוע ומשעמם. זה הולך ככה: הייתי בסך הכל נער צעיר מ(הכנס את המיותר). ופתאום היה לי כסף משלי. ופתאום היו בחורות שחיפשו להיות אותי. ולפני שידעתי מה קורה איתי מצאתי את עצמי (הכנס משהו שקשור לחומרים נרקוטים). כל לילה. וואו – ממש סיפור מדהים. שובה לב באוטנטיות שלו.

מקגראת'  ציין שליונייטד היה מעמד בליגה של הקבוצה הקולית. אלו ששותים הכי הרבה. וליברפול, מעניין לציין, לא כל כך שתו. דלגליש לא שתה בכלל. ולורנסון והאנסן לא שתו. הוא לא מציין את ראש – אבל ראש שתה. וסונס היה מרוכז יותר בכדורגל. מעניין באמת. כלומר זה לא כל כך נכון "שפעם ככה היה מקובל". מה שיותר נכון הוא שגם פעם היו חכמים והיו אדיוטים. בוא אני אגיד לכם משהו: אם צ'אבי ומסי ישתו פעמיים בשבוע ליותר מ-24 שעות גם ברצלונה תהיה קבוצת טופ-4 לגיטימית בספרד.

וכמובן שהוא מציין שהמנג'ר היה אחלא גבר ואם הם תפקדו על המגרש הוא נתן להם חופש. והם כמובן תפקדו על המגרש. ארבע פעמים טופ-4 ברציפות! ועל פרגוסון שהגיע בשלב מסויים הוא כותב "שׁמהרגע הראשון הם לא התחברו". הוא הרגיש שמחפשים אותו על העניין הזה של השתיה. איש קשה הפרגוסון הזה.

ייתכן שפרגוסון יעשה את מה שצודק ויזרוק את הטמבל הזה לצינוק. אבל אני עדיין מקווה שהוא יחליט לתקן את החמור. אישית לא תהיה לי בעיה עם שום החלטה. אני באזביסט-פרגוסוניסט. מכיר סוג אחד של יונייטד גדולה. שהמנג'ר הכל ושהשחקנים ילמדו לסתום את הפה.

כי אני מכיר גישה שאומרת "איזה יופי. יונייטד מתפרקת מבפנים". אני חושב הפוך. בכל פעם שפרגי מעיף לקיבינמט איזה שמוק יונייטד רק חזקה יותר. אם פרגי יהיה רך אני ארגיש שהקבוצה מתפרקת.

*

בגלל ענייני נסיעות ייתכן שיהיה לי קשה לעדכן את הפוסט ממש בסיום. לא שזה מפריע למישהו.

זכרונות בצהוב (בועז כהן)
אדום מתוק ויקר

85 Comments

תומר ש 16 באוקטובר 2010

בזמנו נדרתי נדר שאם רוני עובר לספרד אני מפסיק לראות כדורגל לשנתיים. היום הנדר הזה כבר לא נראה כל כך רלוונטי.

אלכס 16 באוקטובר 2010

פוסט מעולה
רק שינצחו את המשחק!!

אבי 16 באוקטובר 2010

רצית לכתוב "אותנטיות"

עזי 16 באוקטובר 2010

רוני כל כך אוויל שהוא לא הבין שפרגוסון מגן עליו. עניין של שנה עד שרוני משחק בקבוצה כמו ווסט ברום.

חכם בדיעבד 16 באוקטובר 2010

או ריאל מדריד…..

סתם, עזי. רק כדי להקניט ולהתרענן קצת מהשידור הישיר של אסיפת החברים המחוייבים של מועדון הכדורגל ברצלונה.

יוסי מזרחי 16 באוקטובר 2010

1. זה כן מפריע,העידכון המאוחר, אבל איך לומר, נסלח לך…
2. מזלו של החמור(…) הוא שיש שם את הסקוטי סמוק הלחיים.
זה הדבר היחיד שעומד לזכותו של רוני במשוואה המזיקה והמיותרת הזו.

סימנטוב 16 באוקטובר 2010

יהיו המון משחקים בחודש הקרוב מעניין איזה תסריט ישרת את רוטציה ונוכל גם (אולי) ללמוד אם יש השיעור ארוך המועד.
כמו שיוסי כתב מפריע אבל נסלח

הופ 16 באוקטובר 2010

דבר אחד לא הבנתי בכל הסיפור הזה, וזה למה פרגוסון לא עידכן את רוני על אמתלת הקרסול הזו. זה היה פותר את כל הבעיה. בהנחה שפרגוסון רצה רק להגן עליו.
פרגוסון אומר לתקשורת שרוני פצוע, רוני יודע שזה לא נכון לא מבין למה פרגוסון עושה לו את זה, אף אחד לא טורח להסביר לו, הוא חושב שהוא נענש על משהו שלא בצדק (כל כדורגלן רוצה לשחק וחושב שאם הוא לא בכושר, המשחק הבא ושער אחד יחזירו אותו לעניינים), ובכעסו הוא מוציא את המנג'ר שלו שקרן. מה הבעיה פשוט לקחת אותו הצידה לרגע ולהגיד לו, אתה לא מרוכז, אתה לא בהרכב, אני הולך להגיד לתקשורת שאתה פצוע, אל תיקח את זה קשה.

אביעד 16 באוקטובר 2010

אם הסיפור הזה הוא תרגיל של רוני בכדי להקל על מעבר לספרד, אז לא מן הנמנע שכן אמרו לו.
אם רוני באמת כ"כ טיפש, אז לא מן הנמנע שכל מי שידע שהוא לא פצוע הבין את זה, רק הוא לא…

הופ 16 באוקטובר 2010

לא יודע. אני מניח שפרגוסון קצת מכיר אותו ויודע שלא מדובר בגאון הדור.
אנ ינוטה להאמין שמשברים כאלה, גם אם מקורם באיזה חוסר הבנה, תמיד מבטאים משהו גדול יותר.

יוסי מזרחי 16 באוקטובר 2010

אני מסכים שחוכמה היא לא חלק חזק אצלו.

אבי 16 באוקטובר 2010

באמת חמור, לא מבין; או יותר גרוע, פרד, מסרב להבין. הנה הסברים מפי פול אינס (וזה באנגלית, אז אין לו תירוצים):
"The last thing Sir Alex wants to do is turn around and say ‘The reason I am not playing Wayne Rooney is because of his marriage problems’," he said, according to The Mirror.

He did that with me many times when he wanted to rest me. He’s said ‘Yeah, Paul’s got a hamstring injury’ when really I was just being rested for a game two weeks down the line. He’s good at doing that."

זה מפה: http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2010/10/15/2166301/manchester-united-manager-sir-alex-ferguson-was-only

סימנטוב 16 באוקטובר 2010

רונן – מה דעתך על דבריו של אנדרסון? לאיזה חייה הוא נחשב?

נשנש 16 באוקטובר 2010

טוב אז רוני מחוץ להרכב הראשון.. הוא יושב על הספסל.
פרגי עולה עם ציצה וברבה ונאני!!

טל המנצ'סטרי(בישראל) 16 באוקטובר 2010

את הקרח שהוצמד לקרסול של רוני כשהוחלף בדקה ה 61 נגד בולטון כולם ראו.
את התמונות של רוני יוצא מבדיקה וצילום בבית החולים יומיים לאחר מכן ראו כולם גם כן.
רוני על הספסל ואפשר לחפש את עניין החינוך או העונש על רוני לא מספיק חכם בכדי לפתוח את הפה ולדבר אחרת מהקו של פרגוסון בנוגע לקרסול שלו,
אפשר גם לראות בזה עניין מקצועי נטו.
בארבטוב הרוויח בזכות את ההרכב,הרננדז כבש השבוע גם במדי מקסיקו וצריך להתחיל לתת לו להתבשל יותר וזה נוח לעשות זאת במשחק שאתה פייבוריט ובאולד-טראפורד וכשרוני בסופו של דבר בכושר ירוד.
זו הגדולה של פרגוסון,מקצועי,לא אישי ואף אחד לא יותר גדול מהקבוצה.
יש גם משחק אמצע שבוע בליגת האלופות.
שחקנים גדולים בדרך כלל מאכילים ריבית דריבית את אלה שחגגו על חשבונם בימים הפחות טובים שלהם,רוני כבר הוציא את המתכון מהמגרה.
בראיון אמצע השבוע ומעבר לשטות שלו על הקרסול דיבר על שהוא עובד קשה,הכי קשה שהוא יכול באימונים בכדי לחזור לעצמו וזה החשוב,הוא יודע איפה הוא עומד ואת כל שאר התיאוריות על מעבר לספרד וכל השאר,הוא משאיר לסאן,מירור והדומים להם.

סאביסאביץ' 16 באוקטובר 2010

פוסט נהדר!!

אני באמת חושב שאם לרוני לא היה את פרגי הוא לא היה מתפתח לשחקן שהוא היום, הבחור דורש עצבים של ברזל. מבחינת שכל, ראובן עובד יכול להגיד עליו שהוא טיפש.

אוסטרלי 16 באוקטובר 2010

ראובן עובד שומר על מקומו בפסגה:
http://www.youtube.com/watch?v=p-vWd7PST8U

דורפן 16 באוקטובר 2010

טל-מאנק – תאמין לי שאני מקווה שרוני יאכיל את כולנו. אבל הוא מורט את העצבים הבחור הזה…

לירן שבתאי 16 באוקטובר 2010

הלו חברים, נכון הוא עשה טעיות בחודשים האחרונים, וגם התנהג והתפרק כמו טיפש, ושפרגי תמיד צודק והסמל מעל כולם, אבל מדובר בלא עוד שחקן. מדובר בשחקן הכי טוב בקבוצה הזו. אבל יותר מזה, אנספור פעמים (עוד בשנה שעברה!) וגם פה, נאמר שרוני הוא "הסמל שלנו, העתיד שלנו, בדרך להיות אחד המנהיגים והסמלים הגדולים במנ' יונייטד", לאן כול זה נעלם? בגלל תחילת עונה מטופשת אנחנו כבר חושבים איך פרגי יזרוק אותו? מדובר פה בווין פאקינג רוני, צריך להילחם עליו הרבה יותר.

תומר ש 16 באוקטובר 2010

צודק מאוד.
זה יהיה כואב אפילו יותר מבקהאם, שבאופן אישי זאת הדחת הסופרסטאר היחיד בה אני לא מצדיק את פרגוסון.

יוסי מזרחי 16 באוקטובר 2010

תומר, מר בקהאם משך באופן ברור את השיחות על חידוש החוזה,שנמשכו יותר משנה.
כל מה שבא אח"כ זו פרשנות ובעיני המתבונן.

יוסי מזרחי 16 באוקטובר 2010

נכון מאוד,לירן, ואני חושב שמה שפרגוסון עושה,זה להלחם על רוני.
והי לנו אחד שהיה "סמל,העתיד של הקבוצה ובדרך להיות מנהיג …".
קראו לו גורג בסט.

תושב חוזר 17 באוקטובר 2010

לירן – חותם על כל מילה.
חבורת כפויי טובה ובכיינים פה.

אמיר 16 באוקטובר 2010

כל מילה נוספת תעשה עוול לפוסט המעולה!

אבנר קריפטונייט 16 באוקטובר 2010

אכן פוסט טוב.
עם הסתייגות אחת, זכורה לי פעם אחת שמקגראת' נבחר לשחקן השנה של השחקנים, בימים עברו הייתי הולך לבדוק אם זה קרה אף יותר מכך, מכל מקום, פראייר הוא לא היה.

קורא אדוק 16 באוקטובר 2010

אלמוניה החליף את ואן דר סאר בפתיחת המחצית השנייה?

אבנר קריפטונייט 16 באוקטובר 2010

תנו לואן דר סאר ינשוף.

אבנר קריפטונייט 16 באוקטובר 2010

במצב הזה פרגוסון יכניס את רוני למשחק אפילו אם יהיה לו מזרק של הרואין מחובר לווריד.

בר שושני 16 באוקטובר 2010

איזה דיכאון

אוזימאנדיאס 16 באוקטובר 2010

החמור של פרגי הוא בכלל אי-שם בין השוער להגנה

אביעד 16 באוקטובר 2010

ביזיון. אין מילה אחרת. החלק המדהים הוא שהביזיון הגדול הוא לא אובדן יתרון שני שערים (בפעם השלישית ב-8 מחזורים!) אלא התגובה. מקבוצה שמובילה בבטחה ועושה ככל העולה על רוחה במגרש, תוך שער אחד של ווסט ברום הקבוצה הפכה למבולבלת, עצבנית, לחוצה ולא מרוכזת.
וידיץ' ופרדיננד עשו את העבודה. טעויות יחיד של אנדרסון ואברה (התמהמהות מטופשת באיזור הרחבה שלנו), והשמטה אומללה של ואן דר סאר (אין טענות. כל שוער טועה לעיתים) הביאו לשוויון מ-0 מצבים. ברגע הזה הקבוצה שנראתה מעט לחוצה אחרי השוויון פשוט התאדתה.
לא ייתכן שמנצ'סטר יונייטד בבית צריכה להוביל ביתרון 3 שערים בשביל להבטיח את הניצחון.
גם סר אלכס אחראי. אחרי השוויון היה חייב לבוא שינוי, לא 20 דקות אח"כ. אבל הפאשלה הייתה בזחיחות בחילוף של גיגס. אז גיגס נאלץ לצאת, בסדר. למה גיבסון (חלש ביתר)? מרכז השדה תפקד נהדר ואחרי החילוף איבדנו גם את צד שמאל שם אנדרסון לא היה אפקטיבי וגם מרכז המגרש איבד עוצמה. היה עדיף להכניס את רוני או מאקדה לאגף ולשמור על המערך.

יואב 16 באוקטובר 2010

צודק בכל מילה.

יוסי מזרחי 16 באוקטובר 2010

לא נתיחס לבזבוז של 20 דקות בין השוויון לחילופים.
זה להזדמנות אחרת.
מה שהיה חסר לנו היום,הוא יכולת התגובה של רוי קין,שבמצב כזה היה עובר משחקן לשחקן וצובט לזה בישבן להוא "ליטוף" על הלחי, וכמה משפטים מבית היוצר שלו, שהיו מספיקים לעזור לנו,40 דקות לסיום.
.
או אולי התואם שלו למצבים כאלה, גארי נוויל.
.
והחשוב מכל הוא שבהעדר שני אלה ורוחם המרחפת על הקבוצה, אנו נראים כמו שאנו נראים,וזה כל ההבדל.

גיל 16 באוקטובר 2010

בינתיים הקבוצה השנייה של הגלייזרים מצליחה יותר לצערי.

יואב 16 באוקטובר 2010

טיול בפארק הפך לסיוט בפארק.
יונייטד סופגת בלי שהיריב יחמיץ בכלל(כמו נגד ליברפול).
אין לי טענות לשחקני ההגנה(חוץ מרפאל שהיה שוקינג)ולאדווין אני תמיד סולח(זה קורה ויקרה)אבל עדיין נשארו ארבעים דקות בייתיות כדי להציל את המשחק ויונייטד נראתה כנועה ופאסיבית וזה בלתי נסלח.
ההכנסה של גיבסון נראתה הגיונית בשתיים אפס אבל כביזבוז של חילוף התקפי בדיעבד.אולי היה נכון יותר לתת לרוני לשחק כבר בשלב הזה כדי לכבוש עוד אחד ולגמור את המשחק-כאשר הקבוצה משחקת בביטחון ומגיעה למצבים בקלות.
רוני אכן נראה כבוי.
קרדיט לווסטברום שבאה לשחק כדורגל.ביום אחר זה אולי יכל לעלות לה בתבוסה אבל זה בהחלט מרענן ויפה לראות קבוצה שלא מחנה את האוטובוס על השש עשרה בטראפורד.אולי עם היונייטד הזאת-זה בדיוק מה שצריך לעשות?

דורון 16 באוקטובר 2010

סליחה על הצלם בהיכל:

ווין רוני היה, במיטבו, אחד משלושת השחקנים הטובים של מנצ'סטר יונייטד. לא, לא בכל הזמנים, בקבוצה בה הוא שיחק.

הוא לא היה אחד משלושת השחקנים הטובים באנגליה, ורוב הזמן אפילו לא אחד משלושת החלוצים הטובים באנגליה, קל וחומר אחד משלושת השחקנים הטובים בעולם.

וכשם שהוא לא היה באיגרא רמא אלא בעיני אוהדי היונייטד, כך הבירא עמיקתא שלו עכשיו לא ממש מרשימה את שאר העולם, אלא בעיקר את אוהדי היונייטד.

תנוחו חבר'ה, הוא לא פוגע כמה חודשים? לכולם יש תקופות כאלה.

הבחור עוד ייצא מהבור, בין אם במדי היונייטד ובין במדים אחרים, כי הוא באמת לא ראובן עובד. מצד שני, הוא גם כנראה יותר קרוב לליאור אסולין מאשר לבני טבק במוסר העבודה שלו ובהחלטות שהוא מקבל, כך שלהיות אחד משלושת הטובים בעולם, או ביונייטד הוא לא יהיה. אבל אולי באנגליה :-)

יוסי מזרחי 16 באוקטובר 2010

בסדר.

תומר ש 16 באוקטובר 2010

לייק , יוסי!

אני 16 באוקטובר 2010

פרגוסון נכשל הקיץ. אני לא יודע אם הרכש הדל היה מחוסר תקציב (למרקות שצ'יצ'ריטו, בבה וסמולינג ביחד עולים כמו שחקן ברמה עולמית) או מעיוורון, אבל היום ברור שהסגל לא מספיק טוב. בינואר חייב להיעשות רכש מקיף (סטייל וידיץ' ואברה שבאו בינואר 2006 וייצבו את הספינה), אחרת גם המקום בצ'מפיונס בסכנה.

תומר ש 16 באוקטובר 2010

קשה לי לומר שההגנה היתה גרועה היום. גול ראשון מכלום ושיוויון אחרי טעות של אדווין (אי אפשר לכעוס עליו). מהרגע שגיגס יצא ההתקפה היתה כבויה וגרועה. כדורים לא מדוייקים, כל שחקן רץ עם הכדור, השחקנים עמדו במרחקים גדולים אחד מהשני ואף אחד לא בא לקבל כדור. כשסקולס נכנס ציפיתי שכל התקפה תעבור דרכו, אבל משום מה דווקא הבלמים נהלו (נהלו = העיפו כדורים קדימה) את המשחק.

גיבסון כמו שנאמר כבר היה גרוע. לא נראה שהוא עושה את קפיצת המדרגה המצופה ממנו. יש לו אומנם תותח ברגל, אבל הוא לא יודע למסור, לא יודע לתקל ומתנהל בטיפשות.

לפחות התיקו הזה יוריד קצת את עניין רוני מהכותרות ויאפשר אולי לפרגוסון ולרוני ללבן את הנושא בשקט.

איתמר 16 באוקטובר 2010

"בכל פעם שפרגי מעיף לקיבינמט איזה שמוק יונייטד רק חזקה יותר."
יום אחד השיטה הזו תפסיק לעבוד והיום הזה קרוב מתמיד.
כאשר פרגי החליט במהלך שני העשורים האחרונים שתם זמנם של שחקנים גדולים שהביאו אותו להישגים הוא תמיד עשה זאת מתוך ידיעה ברורה שיש לו בסגל שחקנים שיכולים לתפוס את מקומם (או שיש לו את הכסף הדרוש לרכשת מחליפים).
לפעמים זה נתפס כהימור ולעיתים זה נתפס כמהלך טבעי.
בניגוד לכל הפעמים שבהם פרגי החליט לוותר על שחקן גדול (בין אם אינס או יוז או רובסון,בקהאם או ואן ניסטלרוי או קין),בימים האלה אין לפרגי תחליף שמתקרב למה שרוני יכול להיות (ובעיקר אין לו את הכסף למצוא תחליף שכזה).
בסך הכל זו תהיה עוד עונה שבה יונייטד לא תזכה באליפות ואולי תתנחם שוב בזכיה בגביע הליגה.

אביעד 16 באוקטובר 2010

איתמר, אתה שוכח משהו קטן. בכל פעם שפרגי זרק כוכב ובמקומו היה לו לטענתך שחקנים שיכולים לתפוס את מקומם, הוא חטף התקפות. פרשנים ואוהדים כאחד שביקרו אותו וחשבו שהוא טועה, אבל הוא יצא צודק. יחליט מה שיחליט לגבי רוני, לא הגיע הזמן לחכות ולראות מה יילד יום לפני שנקבע שהוא טועה והוא לא בסדר?
לגבי כסף – אני לא זוכר מתי פרגוסון החליף סופרסטאר שעזב בשחקן רכש שעלה המון כסף.
ודבר אחרון: בפעם האחרונה שבדקתי, וויין רוני הוא חלוץ. ההתקפה שלנו הבקיעה עד כה השנה 18 שערים ב-8 משחקים. כלומר ההתקפה מתפקדת טוב גם בלי רוני בכושר וההגנה לא מספיק טובה…

אמיר 16 באוקטובר 2010

רונן – אכן חבריי ההגנה שלנו נושאים תווית ישנה!לא רק שאינם בין שלושת הטובים בעולם לתפקידם חלקם כבר אינם ראויים לצערי לחולצה של היונייטד.
אני כותב כבר זמן רב(הכל מופיע בארכיון הפוסטים שלך)שרוב חוליית ההגנה שלנו נמצאת בשלהיי הקריירה וחיה על זמן שאול,לצערי גם דור ההמשך אבנס ורפאל לא עומדים בקריטריוניים הנדרשים לשחקן הרכב מוביל ביונייטד.
חריש עמוק ושידוד מערכות יבוצע ללא ספק בשנה שנתיים הקרובות ועד אז הקבוצה תסבול!
מה שראינו היום היה ללא ספק מתסכל ועצוב,זו לא רק ההגנה זו כל הקבוצה שללא היסוס ברור לי שהינה החלשה ביותר שלנו בכל שנות הפרמייר ליג.
חולייה נוספת בה לא נגע הסר כבר תקופה ארוכה הינה חוליית הקישור,איני יודע מהיכן נשאבת האמונה שלו שיש לו בחולייה הזו שחקנים מספיק טובים לזכייה בתארים הנחשבים אבל ללא ספק האמונה הזו תקבל מכה קשה העונה והוא יהיה חייב לצאת לשוק ולשנות את פניה של החוליה.
קאריק,אנדרסון,גיבסון אינם שחקנים שראויים להמשיך את המורשת של אגדות כבקס,קינו,גיגסי,סקולסי,רונאלדו ושאר חבריי הדור שקדם להם.
דבר נוסף שבלט היום הינו חוסר האמונה של האוהדים ביציעי הטראפורד שללא ספק ראו כמה דברים בחייהם,מזמן לא ראיתי קהל כל כך שקט בעשרים הדקות האחרונות בהם היונייטד מחפשת שער ניצחון.
האוהדים אינם טיפשים,הם הבינו כמונו מול המקלט שאין מישהו על כר הדשא שמסוגל לעשות את השינוי.

איתן לוי 16 באוקטובר 2010

הבעיה היא מנטלית בלבד.שחקנים שהתקבלו לנצח יותר מדי.חייבים רענון שורות עם שחקנים חדשים רכבים יותר עם דרייב ואמביציה.קאריק אנדרסון אברה למשל .ולצערי גם רוני הולך בדרך הזאת.השאלה עם יש כסף.

איש 16 באוקטובר 2010

רוני באמת אדיוט (בכושר הנוכחי העונה הוא ונאני יכולים להוריד את הספרה 1 מהגב). גם קאריק (כן, הוא היה היום על המגרש למקרה שלא שמתם לב) ממשיך את העונה שעברה. גם אברה, שעדיין לא חזר מהמונדיאל. היום הוא לא הצליח לעצור את צו'י פעם אחת בלי עבירה. הוא לא סוגר פינות בקרנות, לא מתפקד הגנתית וגם לא התקפית.
אני לא חושב שצריך ריענון שורות, רק סטירה או שתיים לכמה שחקנים שעוד לא התעוררו. ולהכניס חוק של חילופים מיוחדים למהלכים ספציפיים, לפחות כל עוד גיבסון הוא שחקן של מהלך אחד.
קיויתי שהנצחון נגד ולנסיה ייתן את הבטחון להמשך, עכשיו אני מקווה שהטורקים יעזרו לנו עם זה…

לירן שבתאי 16 באוקטובר 2010

לא מסכים. מאז שפרדיננד חזר, ההגנה נראת אחרת ומקרינה ביטחון. ברומיץ לא סיכנה את השער! השערים שספגנו היו שקוראים פעם בשנתיים ובמקרה ספגנו שנים כאלה במשחק אחד.

הפסדנו את המשחק כי לא הרגנו אותו!!! לפני שבוע פרגי אמר "חסר לנו קילר אינסטינג"!!! וכדי להמחיש את זה הגיע המשחק. במקום לחסל את ברומיץ ברבאטוב מזדיין עם הכדור ברחבה ומחמיץ בשלומיאליות(אין מה לעשות, יש ימים שהוא מגיע ויש ימים שהוא מגיע כדי לעשות לנו התקף עצבים, אבל אני אוהב אותו). היום ההתקפה הפסידה את המשחק בחוסר החדות!.

בני תבורי 16 באוקטובר 2010

צודק לגמרי!

תומר ש 16 באוקטובר 2010

צודק ולא בפעם הראשונה

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 16 באוקטובר 2010

למעשה זה דווקא די לגיטימי שתהיה עונה או תקופה פושרת למישהו שמגיל 16 משחק בפרמיירליג ומשתפר משנה לשנה. גם ההשתלחויות על רמת האינטלגנציה שלו לדעתי לא הוגנות כי אני לא חושב שהיה לו יותר מדי זמן לעשות pause על החיים ולהסתכל קצת מסביב. אני לא חושב שאפילו מסי או רונאלדו (או מישהו מהמגיבים כאן) מצאו את עצמם בכזאת קלחת של תקשורת וסופרסטאריות בשלב כ"כ מוקדם בחיים.

Z 16 באוקטובר 2010

למעשה זה דווקא די לגיטימי שתהיה עונה או תקופה פושרת למישהו שמגיל 16 משחק בפרמיירליג ומשתפר משנה לשנה. גם ההשתלחויות על רמת האינטלגנציה שלו לדעתי לא הוגנות כי אני לא חושב שהיה לו יותר מדי זמן לעשות pause על החיים ולהסתכל קצת מסביב. אני לא חושב שאפילו מסי או רונאלדו (או מישהו מהמגיבים כאן) מצאו את עצמם בכזאת קלחת של תקשורת וסופרסטאריות בשלב כ"כ מוקדם בחיים.

פראליה 16 באוקטובר 2010

התוצאה היום זו שיא המקריות אבל היום קיבלתם חתיכת שריקה.. אם שימי היה אוהב כדורגל היה אומר "פשוט בלתי יאומן"!! (השתי מכות בתוך ה-16 כמובן)

טל המנצ'סטרי(בישראל) 16 באוקטובר 2010

יש בעיה והיא פסיכולגית,מנטלית,לאו דווקא מקצועית.
ההגנה לא אשמה באף שער ובכלל מאז החזרה של ריו היא נראית יציבה,
אבל 2 שחקנים שעומדים בחומה לא מילאו את התפקיד כמו שצריך(אנדרסון והרננדז),חומה לא צריכה לזוז,לא ימינה,לא שמאלה ולא לקפוץ,אלו דברים אלמנטרים,משם הגיע הגול הראשון.
מה שקרה לואן דר סאר קורה גם לטובים ביותר.
אבל גם זה בסדר,עושים טעויות,חלק מהמשחק,גם ואן דר סאר,גם החומה,
הבעיה היא שלאחר מכן לא חזרנו למשחק,לא לחצנו,לא הכתבנו את הקצב,לא האמנו,בקושי ניסנו(להוציא את נאני).
שחקנים ברחו מהכדור,לא לקחו אחריות.
תרם לזה החילוף הלא מוצלח של פרגוסון עם גיבסון,
הוא הוכנס במצב נוח ושליטה במשחק אבל הפסדנו את אגף שמאל כי אנדרסון לא קיצוני והוא הוסת לשם.
לאחר מכן ועם ההכנסה של רוני וסקולס עברנו לשחק 4-2-4 וזה היה קרוב יותר להביא הפסד במתפרצות של ברומיץ מאשר לכבוש שער ניצחון
כי לא היה מרכז השדה,הוא היה פרוץ וכל האחרים,רוני,בארבטוב,הרננדז ונאני היו בעמדה קדמית.
כשאתה הופך משהו פריקי להרגל זו בעיה,
לאבד יתרון של 2 שערים בפולהאם,באברטון,נגד ליברפול וגם היום,זה כדור שלג שלילי שנכנס לראש של השחקנים וזה משהו שפרגוסון יצטרך לתת עליו את הדעת ולעבוד מנטלית על השחקנים כמו שהוא יודע.
זו בעיה כללית של הקבוצה ולא שחקן ספציפי ולכן זו בעיה קשה יותר.
חוסר ניצול המצבים זו בעיה קשה גם כן,מחצית ראשונה של כדורגל נהדר,עם כיבוש 2 שערים אבל עם החטאות וכמה כאלה ממצבים נוחים ביותר,זה הורס ופוגע לא פחות מספיגת שערים לא מחוייבים במציאות.

קורא 16 באוקטובר 2010

בוא נודה על האמת רונן, לגול השני לא היה קשר להגנת יונייטד אלא לטעות של השוער, גם זה קורה. מעבר לזה, כל הקבוצה נראתה שבורה, ובעיקר רוני. בינתיים הטיפול של פרגוסון לא מצליח איתו אלא להפך, הוא הוריד אותו לספסל וכרגע נראה שהוא גמר אותו. לפני ההורדה לספסל הוא בכל זאת היה שחקן יותר אקטיבי, גם אם לא כבש.

גיל 16 באוקטובר 2010

אני חושב שברגע שנמצאים בפסגות הגבוהות ביותר של הצלחה בספורט קבוצתי מתרגלים לזה ולוקחים את זה כמובן מאליו בהרבה מקרים. אבל הצלחות כמו מנצ'טסר או ברצלונה בשנים האחרונות נדירות ורוב הקבוצות נכשלות. לא תמיד אפשר לשים את האצבע למה זה קורה אבל ההבדל בין הצלחה לכישלון קטן מאוד ולרוב כשמשהו משתבש אז הוא יוצר מעין תגובת שרשרת. עם זאת, בפרספקטיבה היסטורית זה רק בליפ קטן על המסך וכל עוד פרגוסון שם דברים ישתנו לטובה בשלב כלשהו.

אבי 16 באוקטובר 2010

שוב אותה רכות ארורה. שוב משחקים בקלילות נונשלנטית כאשר מובילים, במקום לגמור עניין. זה קשור גם לנפשות הפועלות בהתקפה: שני המובילים הם נאני (גדול!) וברבטוב; כשהכל הולך טוב, ההתקפה מחפשת את המסירה המתוחכמת ברחבה, את העקב, וכו'. שימשיכו ככה, הם מצויינים, אבל חסר מישהו רצחני. חסר רוני. וגם סקולס חסר – כל השאר נחמדים מדי.

אבי 16 באוקטובר 2010

לפחות צ'לסי לא ברחה. גם זה משהו.

סאביסאביץ' 16 באוקטובר 2010

אני בכלל חושב שהבעיה במרכז השדה, אנדרסון לא ממצה את הפוטנציאל, קאריק לא מנסה אפילו לחשוב מחוץ לקופסה, לגיבסון אין פוטנציאל וסקולס עייף (משתמשים בו יותר מדי), רק נאני מראה שיפור בכל משחק ויכול להשתפר משמעותית בעתיד. הבעיה היום הייתה זחיחות וחוסר מזל, למרות שאני מודאג מחוסר המוטיבציה בסוף, בעבר זה באמת לא היה קורה. כבר נמאס שמאבדים יתרון מול קבוצות נחותות.

אני מקווה שיהיה רכש למרכז השדה, מישהו טכני שיחליף את סקולס וגיגס

איתן לוי 16 באוקטובר 2010

אנדרסון מיותר עושה יותר נזק מתועלת.

עידן ש. 16 באוקטובר 2010

בלי התלהבות אין טעם בכדורגל. משפט די קלישאתי, אבל בהחלט מסכם יפה את המצב. לאורך השנים קבוצות וסגלים רבים הוכיחו שכשמשחקים עם התלהבות, עם תשוקה – מתוגמלים בהתאם. כשאתה מנחיל תבוסות, מנצח בדקות הסיום, יוצא ממצב של הגב לקיר ועושה מהפך – זה רק מחשל את הקבוצה, נותן לשחקנים עוד ביטחון ועוד מוטיבציה.
ובענייננו, אני לא מסכים עם החלטותיו של פרגוסון בזמן האחרון בנוגע לרוטציות ולנתינת מנוחה לשחקנים. לתת מנוחה לשחקנים, למנוע את שחיקתם ואת פציעתם היא חשובה ביותר להמשך העונה. אך חשובה מכך היא השמירה על מוראל השחקנים, החדות שלהם, הנחישות שלהם. במיוחד במנצ'סטר יונייטד שמתבססת על יכולת קבוצתית הרבה יותר מעל יכולות אישיות. לפעמים עדיף לשחק עם ההרכב החזק ביותר ובהילוך הגבוה ביותר, להסתכן בפציעה של שחקן מפתח ולדרוס את היריבה 5-0, מאשר לתת לשחקן לנוח ולהסתפק ב1-0 קטן. על הנייר מהלך שכזה הוא חסר טעם. בפועל קיים הבדל בין ניצחון של 1/2-0 לניצחון להנחלת תבוסה והוא במוראל, המוטיבציה, הביטחון שהשחקנים מקבלים אחרי משחק שכזה. במצב בו אנו נמצאים, כשהשחקנים שלנו חסרי ביטחון, לא חדים ולא מרוכזים (=מחמיצים המון הזדמנויות פז בהתקפה) – הנחלת תבוסה, משחק יוצא מגדר הרגיל שהיינו נותנים היה מעורר את תשוקת השחקנים לשחק כדורגל משובח ולניצחונות. זה לא סוד שהשחקנים שלנו נאיביים, חסרי חשק, כמו שראינו היום אחרי השוויון של ברומיץ' כשנותרו עוד 40 דקות לסיום. פרגוסון צריך ליצור איזושהי התלהבות בקרב השחקנים ובאוהדים(הרי היום לא שמענו אותם יותר מידיי), להחזיר להם את הרעב, את ה"אש בעיניים". להנחיל תבוסה אחרי תבוסה(יש לנו את היכולת לעשות זאת, רק חסר הרצון), להשיג ניצחונות בדקה ה90 – ובקיצור ליצור התלהבות סביב הקבוצה. אחרי שניצור זאת, הביטחון יחזור לשחקנים ויהיה אפשר לחשוב על לתת מנוחה לשחקנים, שיתוף צעירים, הורדת הילוך בגארבז' טיים וכו'.
אפשר לשחק בצורה קרה ומחושבת כמו שפרגוסון עושה היום, ואפשר לשים בכל משחק מטרה לנצח 5-0, לשחק עם ההרכב החזק ביותר שעומד לרשותנו ולא להוריד הילוך כי יש ליגת האלופות עוד 3 ימים. צריך ליצור אווירה בקבוצה שאנחנו באים לדרוס את הליגה, כי עכשיו זה יותר בכיוון בו כל אחד בא לעשות את שלו וללכת הביתה.
מבחינת יכולתמקצועית נטו, כמו שרבים לפניי ציינו כאן – אנחנו בהחלט מסוגלים להתמודד על כל התארים. וזה כולל את ההגנה, שלא הייתה רעה מידיי היום, ובכלל לא רעה מאז שריו חזר. את 2 השערים שברומיץ' כבשו היום לא יכולנו למנוע. אך אם השחקנים היו בטוחים בעצמם יותר, הם לא היו נכנסים ללחץ ונעלמים מהמגרש אחרי השיוויון. בסה"כ אני די בטוח שאם היו לנו 21 נק' בכיס לפני המשחק, במצב של 2-2 השחקנים היו לוקחים את עצמם בידיים, נותנים 110% ולא נכנסים ללחץ.

גלעד בלום 17 באוקטובר 2010

זה נכון שרוני טמבל אבל כפי שרונן כתב זה לא ממש מפתיע וגם לא ממש מעניין,אפשר לחשוב,עוד ספורטאי שמזיין ומחרבן לעצמו את הקריירה ואת החיים,רוני יחזור ויהיה טוב בין אם ביונייטד או בריאל,לא נראה לי שהוא טיפוס ג'ורג' מהסוג של בסט או גאזה,הוא פשוט חרמן וטמבל…רוני זה לא הבעיה שלכם,הבעיה היא עייפות החומר והתהפכות הגלגל,כל המזל והווינריות שביזבזתם מאז המהפך המופלא מול באיירן,מדובר על שנים,הגולים של סולשקיאר,הסלאלומים של גיגס והקאמבקים בזמן פציעות לאורך השנים,המשמעות של הדברים היא שמתישהוא זה יתאזן וזה קורא השנה בדמות 15 תוצאות תיקו מול קבוצות שבד'כ אתם מחסלים שחוזרות מפיגור,איפה נשמע כזה דבר-לחזור מ-2-0 באולד טראפורד??זה לא מזל וזה לא שפתאום וואן דר סאר ואברה שכחו לשחק,זו פשוט קרמה ועייפות החומר,שובע אם תרצו,גם של פרגוסון אגב,כי כמה תחת כבר אפשר,גם גרנט והתחת שלו סובלים מהקרמה הזו,הכל מתאזן ולפעמים אין לזה קשר לכדורגל אלא פשוט למזל וקרמה,הרי נראיתם מעולה בחצי הראשון,ברבטוב לבדו היה צריך לשים שלושער,אני אובייקטיבי ואני טוען שאתם קבוצה גדולה גם בלי רוני,מה רע בציקאריטו?רוני טוב הוא מהטובים בעולם בתפקידו אבל הוא כבוי מאז המונדיאל ואולי צריך רענון בקבוצה אחרת,מה שכן אני לא בטוח מה יהיה איתכם כשהזקן יפרוש לגמלאות,לפחות תשמחו בשבילי שניצחתי שני משחקי דרבי ביום אחד(ספרס והפועל)

shalev 17 באוקטובר 2010

גלעד מקורות יודעי דבר באיטליה (המשטרה) טוענים שאוהדי טוטנהאם לא יוכלו להניף מגן דוד במשחק השבוע, בטענות שונות. מעניין אם גם דגל אש"ף לא יונף ביציעים. הקהילה היהודית כבר מגיבה.

גל 17 באוקטובר 2010

בקר טוב,
הבעיה שלנו השנה היא מרכז השדה,אין מנהיגות ואין גם מי שייקח אותה בטח ובטח ברגעי לחץ בהם כולם מנסים להיפרד מהכדור ולהעביר אחריות,בזמנו עשה זאת סקולס ולעיתים עושה זאת גם השנה.אבל ואבל גדול,אין לו מחליף ראוי ואין לו יכולת וכח לסחוב את הקבוצה 60 משחקים.מעבר לכך אבדן התשוקה בקרב שחקנים כמו אברה,רוני,הכשלון ארוך הטווח של קאריק,אנדרסון וחבריהם לקישור,יגרור שנה חלשה. כ"כ מדיניות הבאת שחקנים לא ברורים כמו אוברטאן,בבה,ושכמותם,אינה ברורה לי,הם אפילו לא מייצרים עומק ספסל כי אינם שם.

מ מנ מנצ מנצסטר יונטייד 17 באוקטובר 2010

הוא כלומר רוני נמצא במשבר מאד רציני בחיים שלו, הפעולות שהוא עושה לא באות ממקום של מחשבה, בטח לא מעבר לקבוצה אחרת, לדעתי הוא איבד את הלהט בעיקר בגלל שהוא סחט מעצמו בשנה שעברה מעל ומעבר. הדימוי של הטיפש שמנסים להדביק לו לדעתי רחוק מהמציאות, שנה שעברה הוא הנהיג הוביל תפקד במצבי לחץ, הראה חוכמת משחק ובגרות יוצאת דופן,בהשוואה אליו ברבטוב הוא פרחח "נטול", לא יכול להיות שהכל התמוגג נעלם ורק הסטריאוטטיפ הישן המעט גזעני נשאר ודבק בו. לדעתי דווקא עכשיו הוא זקוק לכל התמיכה והאהבה גם שהוא עושה שטויות זה לא הזמן להעניש זה הזמן לחבק וללטף, פרגי חייב להוכיח בגרות ולהתעלות מעל האגו. רוני הוא אדם שנותן את הנשמה כולם שכחו ששנה שעברה הוא עשה הכול הגנה קישור התקפה, חילץ ירד לגליצים מסר בא לקבל שכולם ברחו, והיחידי שהיה לו ביצים ברגעים קשים, על דבר כזה לא מוותרים ראו מקרה טבז שמתאים ליונטייד כמו כפפה ליד

דותן 17 באוקטובר 2010

כדי להשלים את כל הדיון פה – קרלו טבז מוכיח היום מי השחקן הטוב באנגליה…

נראה לי שאלכס קצת "אוכל את הלב" …….

איש 17 באוקטובר 2010

דותן- קרלוס טבז הוא כמו ניטרוגליצרין- נוזלי, כבד, שמנוני ומאוד לא יציב.

יוסי מזרחי 18 באוקטובר 2010

ומה זה אומר, איש?

איש 18 באוקטובר 2010

מאוד פשוט יוסי- כבד ושמנוני- שחקן ברמה הזאת חייב להיות בכושר גבוה, לא להצהיר שהאימונים לא לרוחו (פרדיננד אמר פעם בראיון שטבז לא אוהב להתאמן). כשמשהו לא לרוחו (לא משחק מספיק, שיטות האימון של המנג'ר…) העיניים מתחילות לנזול. והוא נמצא בקבוצה החמישית שלו בפחות מעשר שנים, זו לא בדיוק יציבות (ושאף אחד לא יאשים את הסוכן הפרסי. הסוכן שלך מניאק- תחליף).
מה שכן, כמו ניטרוגליצרין, כשהוא מתפוצץ על המגרש זה עוצמתי.

דותן 18 באוקטובר 2010

איש – יש לי הרבה מה להגיד לך על השטות שכתבת אבל אפשר לסכם את זה בנתון סטטיסטי קצר – גול מספר שלושים אתמול ב 43 משחקים (שוב כדי לוודא שהנתון נקלט – 30 גולים ב 43 משחקים) אכן שמנוני…

לירן שבתאי 18 באוקטובר 2010

רונן, יש לך אולי קישור לסינק של רוני בנבחרת? שהוא אומר שהוא לא פצוע

תודה רבה

אבי 18 באוקטובר 2010

החדשות הטריות באנגליה – אם להאמין להן – הן שרוני הוא שהחליט לעזוב, שהוא מסרב לחתום על חוזה חדש, ושלא תהיה ברירה אלא למכור אותו. אפילו לסיטי.

חלק אומרים שזה בגלל הנתק מפרגוסון, ואחרים (האינדיפנדנט) טוענים שזה בגלל דאגתו מהקמצנות של הגלייזרים ברכש חיוני (קשה לי להאמין).

כל העיתונים מסכימים, נכון להיום, שהסיפור נגמר.

שלו 18 באוקטובר 2010

אני לא יודע אם אמת היא או בדיה, אבל זה אצלי רק מאדיר את סקולסי וגיגסי שידעו תמיד מה טוב להם. רוני עדיין חושב על כסף, רק על כסף. יחסית למי שמרוויח הרבה מאוד זאת בעיה, בגילו הוא יכול לתת כמה עונות טובות, אבל קשה לי לראות אותו מתפתח בקבוצה אחרת תחת מאמן אחר. זה גם מבחן למוריניו אם באמת יגיע לריאל, אני לא מאמין שהוא רוצה אותו באמת, ודי בטוח שהוא לא יהיה יותר רך איתו מאשר הסר. מוריניו כמו גם הסר אוהבים שחקנים שלהם, שהם גידלו, שהם חינכו. צצד שני ישנה רשימה ארוכה של שחקנים שעזבו את היונייטד של הסר ולא חזרו להיות אותם שחקנים. אני קצת מתרגש לראות איך הסר יפתור את הפרשה. ולגבי המשחק שהיה הייתי אומר יהיה בסדר.

גיל 18 באוקטובר 2010

מצידי שרוני יעזוב. פרגוסון הוא אולי אחרון המנג'רים שגדולים מהקבוצה ומהשחקנים והכל נעשה לפיהם. מי שלא מחויב לקבוצה לא צריך להיות שם.

אוסטרלי 18 באוקטובר 2010

רונן,
האם זהו המשבר החמור ביותר בקבוצה מאז היוסדות הבלוג?

אוסטרלי 18 באוקטובר 2010

רוצה לומר,
לראשונה הקבוצה נראית אנושית ושבירה כשאר הקבוצות בעולם.

דורפן 18 באוקטובר 2010

אוסטרלי – אני מתחיל לפקפק בשאלה אם אתה באמת אוסטרלי קשוח או נערת מקהלה ממחוז אלזס בצרפת. יונייטד עוד לא הפסידה. יונייטד הייתה שבירה בפעמים רבות בהיסטוריה שלה. יונייטד הייתה בפיגור הרבה יותר גדול מהמקום הראשון והרבה יותר מאוחר גם בעונות אליפות. ולא, לא "הייתה אז תחושה שהיא תחזור לעצמה". בדיוק כמו עכשיו הייתה היסטריה של חלשי הרוח "שרונאלדו לעולם לא יהיה תחליף לבקהאם" והפתרון לבעיות הגנה זה לא שחקנים אלמונים כמו אברה או וידיץ'.

אוסטרלי 19 באוקטובר 2010

הקשיחות ממלבורן והלאה

כח הגברה 18 באוקטובר 2010

אני מניח שהנחמה של אוהדי מנצ'סטר יונייטד בפתיחת העונה הזו היא מצבה של ליברפול.
אבל אנחנו, אוהדי ליברפול – במה נתנחם?

shalev 18 באוקטובר 2010

בי עוברת המחשבה אולי הסר עושה את זה בכוונה, כלומר יש לו את הפתרון בקנה או בדמיון והגיע הזמן להקים את היונייטד הרביעית בזמנו, הוא חשב שאחרי רונאלדו יהיה אפשר לבנות את הרביעית סביב רוני, עכשיו הוא חושב כנראה אחרת. כנראה אנחנו עומדים בפני קבוצה חדשה, סביב ברבטוב, נאני? יש עונה שלמה להמתין ולראות, בגלל זה אני אוהב את היונייטד. אם הייתי רוצה רק אליפויות הייתי אוהד את ש.מזרחי וחבורתו.

shalev 18 באוקטובר 2010

בי עוברת המחשבה אולי הסר עושה את זה בכוונה, כלומר יש לו את הפתרון בקנה או בדמיון והגיע הזמן להקים את היונייטד הרביעית. בזמנו, הוא חשב שאחרי רונאלדו יהיה אפשר לבנות את הרביעית סביב רוני, עכשיו הוא חושב כנראה אחרת. כנראה אנחנו עומדים בפני קבוצה חדשה, סביב ברבטוב, נאני? יש עונה שלמה להמתין ולראות, בגלל זה אני אוהב את היונייטד. אם הייתי רוצה רק אליפויות הייתי אוהד את ש.מזרחי וחבורתו.

דותן 18 באוקטובר 2010

איש – יש לי הרבה מה להגיד לך על השטות שכתבת אבל אפשר לסכם את זה בנתון סטטיסטי קצר – גול מספר שלושים אתמול ב 43 משחקים (שוב כדי לוודא שהנתון נקלט – 30 גולים ב 43 משחקים) אכן שמנוני…

איש 18 באוקטובר 2010

דותן- ה"שטות" נכתבה בתגובה לשטות שאתה כתבת, שפרגוסון אוכל את הלב. על אותו משקל אפשר לכתוב שרונאלדו מראה מי השחקן הכי טוב בעולם, לרוי קין גם היה עוד מה לתת, בטח שגם לבקהאם וליאפ סתאם. ואני עומד מאחורי הדברים, עם כל הכבוד להישגים שלו (בעיקר בקורינתיאנס ובווסטהאם) הוא לא סוחב יותר משנתיים בקבוצה, הוא בכיין אבל כשהוא מתפוצץ זה אדיר.
אגב, גם פורלאן פרח אחרי שעזב.

דותן 18 באוקטובר 2010

התחלת לבד את התגובה שלי (פורלאן) – משום מה טבז הבקיע במדי יוניטד 19 גולים ב 70-80 משחקים ופתאום בסיטי הוא מבקיע בלי סוף… מענין מה רוני יעשה שנה הבאה … אולי (רק אולי) אלכס הוא הוא הבעיה ולא כל מה שיש מסביב (אני מקווה שיסלח לי על דברי הכפירה…)?

איש 18 באוקטובר 2010

לא, אין סליחה על דברי כפירה כאלה. למזלך רונן העלה פוסט חדש שאולי קצת יסיט את תשומת הלב.

דורפן 18 באוקטובר 2010

דותן – הטענה שלך בבחירת שחקנים הגיונית ושקולה היו יותר אליפויות ב-18 עונות?

Comments closed